Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Temmuz Ayı Nasıl Geçecek?

2023 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Temmuz Ayı Nasıl Geçecek?

Güneş 21 Temmuza kadar Yengeç burcunda 21 Temmuz itibariyle ise Aslan burcuna geçiyor. 13-18 Temmuz arası Güneş Merkür kavuşumu var. Yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız bu tarihleri değerlendirebilirsiniz. Mars 5 Temmuzda burç değiştiriyor. Boğa burcuna geçiyor. 20 Temmuza kadar Boğa burcunda kalacak. Uğraşımız, mücadelemiz parasal konulara kayıyor. Güven arayışınızın yoğun olduğu bir dönem olacak. Elinizdekini korumanın ve değerlendirmenin zamanı. Maddi yönden harcamak yerine  biriktirmek gerektiğini söylüyor gökyüzü. Mars Boğa burcunda olduğu için daha sağlam, somut adımlar atılacak. Bir şeyler daha elle tutulur, gözle görülür hale gelecek. Mars döviz kurlarını, fiyatları tetikleyecek. Elinizdekileri tutma, koruma dönemi başlıyor. Stoklama artıyor. Yatırım yapmayın. Ev alım satım, emlak tarzı yatırımlar olabilir. Bu ay çok büyük riskler almak için doğru bir zaman değil. Mars Boğayı pek sevmez. İnatçı tavırlar halinde olabilirsiniz, kendi istekleriniz doğrultusunda daha tutkuyla hareket edebilirsiniz. Çok hareketli bir ay. Merkür iki kere burç değiştiriyor. 5 Temmuzda Yengeç burcuna daha sonra 19 Temmuzda Aslan burcuna geçiyor. Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Daha duygusal ve sezgisel konuşacağınız bir dönem. Ailenizdeki büyüklerle daha fazla iletişim halinde olacaksınız. Bu ay yanılsamalara açık olduğunuz bir ay. Önemli işlerinizi gözden geçirin, fikir alın. Sonra pişman olabilirsiniz. Biraz daha gerçekçi olmanızda fayda var. Dolandırılmalara, kandırılmalara karşı dikkatli olun.

Contents

3 Temmuzda Merkür-Neptün karesi var. Ay ortasında da Venüs-Neptün karesi var. Bir Neptün etkisi bitecek, bir Neptün etkisi başlayacak. Olumlu yönü rahatlama, tatil ihtiyacı, teslimiyet, affettiğiniz, huzur bulma, şifa çalışmaları, yardımlaşma, destek bulma dönemleri olabilir. Yine de birçok konuda dikkatli olmak gerekiyor. 13 Temmuzda Oğlak burcunda bir Dolunay var. Hayatınızı düzene koymak, organize etmek isteyebilirsiniz. 19-20 Temmuzda 30 Nisanda başınıza gelen olaylar bugünler de tekrar gündeme gelebilir.  28 Temmuzda Aslan burcunda Yeniay var. Siyasetçilerin, liderlerin arenada olmak isteyecekleri, ortalığın kızışacağı dönemi gösteriyor. Yatırım konularında dikkatli olmanızda fayda var. Bu ay doğal afetlere karşında dikkatli olmak gerekiyor. 24 Temmuzda Mars Uranüs kavuşum yapıyor. Mars ve Uranüs güdüsel gezegenlerdir. Çok güdüsel olabilir, hızlı tepkiler verip fevri davranabilirsiniz. Öfke patlamalarına müsait olabilirsiniz. Sakar olabilirsiniz ay sonuna doğru.

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu 

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ailenizle olan iletişiminiz artıyor. Ev, aile, yuva konuları ön planda olacak. Evlilik, yeni ilişkiler, hamilelik, yeni bir aşka yelken açma enerjileri yoğun olabilir ayın ilk yarısı. Ayın ikinci yarısı aileyle, arkadaşlarınızla tatil yapabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızı iyileştirme yollarına girebilirsiniz. Hem ruhsal hem fiziksel sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.

Para: Aya parasal krizlerle girebilirsiniz. Iş ortağınızla alacak verecek konularında pürüzler yaşayabilirsiniz. Elinizdekileri biriktirin diyor gökyüzü. Hesaplı bir şekilde harcama yapmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Eğitim, akademik konular yoğun bir şekilde gündeminizde olabilir. Yeniay zamanı sonunu düşünmeden hareket edebilirsiniz. Farklı bakış açısı içerisinde olabilirsiniz. Yenilenme zamanı sizler için.

Kariyer: Ayın başları Kariyer konuları için sıkıntılı bir dönem. Bazı pürüzler yaşayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı, yeni projeler, yeni iş görüşmeleri olabilir. Kariyer hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bir adamın büyüklüğü düşüncelerinin gücünde yatar. Pascal

 

Boğa Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: İkili ilişkilerde konuşulmayan, içinizde tuttuğunuz konu varsa bu konu gündeme gelebilir. Bir takım kopuşlar olabilir. Ay başı biraz kontrollü olmakta fayda var. Arkadaş çevreniz tarafından dolandırılma, kandırılma, arkanızdan iş çevrilmesi gibi hayal kırıklıkları yaşama potansiyeline sahipsiniz. Evlilikle ilgili kararlar alabilir, yeni ilişkiye başlayabilirsiniz.

Sağlık: Kemik, diz ağrılarına karşı dikkatli olun.

Para: Parasal anlamda inişli, çıkışlı, anlık, abartılı harcamalar yapabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Mars burcunuza geçiyor. Enerjiniz dışa dönük. Birçok konuda dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Biraz fazla inatlaştığınız bir ay olacak.

Kariyer: Ay başları kariyer anlamında sıkıntılı bir dönem. Birtakım krizlerle karşılaşabilir, öfkeyle kararlar alabilirsiniz. İş arıyorsanız, yeni bir bölüme geçmeye çalışıyorsanız bir takım fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş görüşmeleri, iş anlaşmaları yoğun olabilir. Ticaret yapıyorsanız, kendi işinizi yapıyorsanız müşterileriniz değişebilir.

Bu ayki spotunuz: İnatçı olmak fena şey değil, lakin iyiye inat etmeli. Kemal Tahir

 

İkizler Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ikinci yarısı, yakın arkadaşlar, kardeşler, yakın akrabalarla ilgili gündemler olabilir. Düğün, dernek olabilir. 18 Temmuz itibariyle yeni ilişkilere yelken açabilirsiniz.

Sağlık: Sağlık konusunda kuruntulu olabilirsiniz. Ama rahat olun. Ciddi bir sağlık problemi görünmüyor.

Para: Merkür para evinize geçiyor. Ayın ikinci yarısı zam beklentileriniz gerçekleşebilir.

Kişisel Gelişim: Kuruntulardan uzak durun. Bu ay fazla risk almadan, işinizi sağlama alarak işlerinizi halledin.

Kariyer: Gizli iş aramaları, gizli iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Projelere başlamak için ideal zamandasınız. Ayın ikinci yarısı yeni ortaklıklar, yeni anlaşmalar, yeni işe başlama durumları olabilir.

Bu ayki spotunuz: Günlük işini doğru yaptıysan, gece uyku kendiliğinden gelir. Theodor Storm

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: İlişki konusunda net olabilir, önünüzü görmek isteyebilirsiniz. Yoğun duygusal geçişler de yaşayacağınız bir ay. Yakın çevrenizin özellikle annenizin akrabalarıyla ilgilenebilirsiniz. İlişkinizde sizi zorlayan durumlar varsa 13 Temmuz civarı ilişkinize dair net kararlar verebilirsiniz. Ortaklı işler konusunda da 13 temmuz Dolunayı önemli kararları karşınıza getirebilir. Mars’ın Boğa burcunda oluşu arkadaşlarınızla aranızda bazı inatlaşmaların olacağını gösterir. Çevre değişimlerin açıksınız, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Sağlık: Çok ciddi sağlık sıkıntıları olmayacak. Strese bağlı cilt problemleri, mide ağrıları, gaz sıkışmaları yaşayabilirsiniz.

Para: Ev alım satımı, yatırımlar gündeminizde olabilir.

Kişisel Gelişim: Mars Boğa burcuna geçiyor. Bir şeyleri garantiye alma, sabitleştirme zamanı. Başlatmaya niyetlendiğiniz bir şey varsa şimdi başlatabilirsiniz. Gereksiz alınganlıklar yapabilirsiniz.

Kariyer: İş arayışınızda ummadığınız fırsatlar gelebilir. İşinizde riskler alıp büyüme potansiyeliniz var. Sonrasında pişman olacağınız adımlar atmayın.

Bu ayki spotunuz: Uyumluluk, özgürlüğün hapsi ve büyümenin düşmanıdır. John F. Kennedy

 

Aslan Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Elinizi, ayağınızı, sosyal çevreden, davetlerden, organizasyonlardan çekmek isteyeceksiniz. Ayın ilk yarısı ilişkilerde sıkıntı ve problemler olabilir. Bazı arkadaşlarınızla aranız bozulabilir. Arkanızdan iş çevrilebilir.

Sağlık: Kemiklerinize, cildinize ve diş bölgenize Dolunay zamanı dikkat edin.

Para: Hesabınızı iyi yaparak harcama yapmanızda fayda var. Elinizdekileri koruyun ve değerlendirin.

Kişisel Gelişim: Bu ay dinlenme ayı. Hiçbir büyük adımlarda bulunmayın. 28 Temmuza kadar yarım kalan işlerinize odaklanmak, kendi planlarınızı oluşturabilir.

Kariyer: Mars Boğa burcuna geçiyor. Bir buçuk ay boyunca odağınızı kariyerinize, meslek hayatınıza veriyorsunuz. İş hayatınızda önemli değişimler devrede olabilir. 19-20 Temmuz civarı işinizle ilgili önemli kararlar devreye girebilir.

Bu ayki spotunuz: Çevrelerine uymak için kendilerini yontanlar, tükenip giderler. R. Hull

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyalleşeceğiniz, arkadaşlarınızla bir araya geleceğiniz bir dönem. Arkadaş ortamınızdan tanışacağınız biriyle aşk da doğabilir. 13 Temmuzda Oğlak Dolunayı var. Aşk hayatınızda önemli gelişmeler olabilir. Bazılarınız aradığınız aşkı bulabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenlere güzel haber gelebilir. 23 Temmuza kadar organizasyonlar, davetler, kutlamalar ailevi ortamlarda kutlamalar, ekip çalışmaları ön planda olacak.

Sağlık: Uyku problemleri yaşayabilirsiniz. Bu da diğer sağlık sorunlarını tetikleyebilir. Uyku düzeninizi oturtmanız gerekebilir.

Para: Bu Dolunay zamanı yatırım yapmaya karar verebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Dolunay zamanı yaratıcı yönlerinizle ilgilenebilirsiniz. 19 Temmuza kadar Merkür İkizler burcunda olacak. Bu sizi dışa dönük, daha aktif hale getirebilir. 23 Temmuz itibariyle enerjinizde düşüklük olabilir. İnzivaya, kendi halinize çekilebilirsiniz. Kendinizi motive edecek şeyler yapabilirsiniz.

Kariyer: 23 Temmuza kadar kariyeriniz, hedefleriniz tazeleniyor. Yepyeni planlarınız var. İş hayatınızda yeni açılımlar yapabilir, iş görüşmelerine gidebilirsiniz. İşle ilgili güzel haberler gelebilir.

Bu ayki spotunuz: Ben herkesi olduğu gibi görüyor ve kabul ediyorum.

 

Terazi Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bazı insanları korumak, kollamak zorunda kalabilirsiniz. Annenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda olmak, toplumsal konulara dikkat kesilmek, hareketli ortamlarda bulunma arzunuzun yüksek olacağı bir dönem.

Sağlık: Kilo alımına karşı biraz daha dikkatli olun.

Para: Seyahatlerinizde için ödemeler yapabilirsiniz. Para harcamalarınız yüksek olabilir. Partnerinizin ya da eşinizin parayla ilgili mücadelesi olabilir.

Kişisel Gelişim: Hemen bir şeylere atılma, fevri davranma, ani kararlar verme potansiyeliniz var.

Kariyer: İşe başvurma işle ilgili önemli kararlar verme, işte kendinizi gösterme gibi konularda şanslısınız. Yeni iş anlaşmaları, yeni işe başlama, terfi gibi konular gündemde olabilir.

Bu ayki spotunuz: Acelecilik, her işte hatayı getirir. Herodot

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ailevi sorumluluklar sizi yorabilir. Merkür Yengeç burcuna geçtiğinde çok gezeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Gezmek, dolaşmak isteyebilirsiniz. Dolunay, ilginizi yakın çevrenize çekecek. Akrabalar ve kardeşlerinizin hayatında olaylar olabilir. Bu olaylarla uğraşmak durumunda olabilirsiniz. Yeniay zamanı kalabalık ortamlarda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. 

Sağlık: Kendinizi yormadığınız sürece sağlığınız iyi durumda.

Para: Çok fazla para harcama eğiliminiz var. Miras, nafaka, kredi işleriyle uğraşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Gelecek hedefleri, amaçları doğrultusunda önemli açılımlar var. Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar, yurtdışı bağlantılı işler aktif olacak.

Kariyer: Turizm, ithalat, ihracat, sosyal medya alanlarında çok aktif olabilirsiniz. Bu alanlarda güzel şanslar, fırsatlar karşınıza gelebilir. İş alanlarında zaman zaman zorlansanız da 28 Temmuzda ki Yeniay, iş ve meslek hayatınızda önemli açılımları karşınıza getiriyor. 

Bu ayki spotunuz: Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. Montaigne

 

Yay Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aşka yelken açmak isteyenler için güzel bir dönem. Yeniayla birlikte gezmeler, dolaşmalar, yeni aşklar, ilişkiler ön planda olacak. Çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel bir dönem.

Sağlık: Sağlığınız 19-20 Temmuz tarihlerinde tetiklenebilir.

Para: Çok para harcayabilirsiniz bu ay. Parasal konularla epey meşgul olacaksınız. Bir krediye başvuracaksanız bu konuların hızlanması söz konusu. Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Parayla ilgili sıkıntılarınız varsa bu problemleri çok rahat çözeceksiniz.

Kişisel Gelişim: İnatlaşmalardan uzak durun. Pasif agresif durumlarınız olabilir.

Kariyer: Değiştirmek istediğiniz bir iş varsa 19-20 Temmuz civarı bu işlerin hareketlendiğini göreceksiniz. Bu dönem beraber çalıştığınız insanları zorlamamaya özen gösterin.

Bu ayki spotunuz: İnatçı bir adam fikirler tutmaz. Fikirler onu tutar. Alexander Pope

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ailevi ve evle ilgili konularda şanslı bir dönem. Bir ilişkiniz varsa bu konuda net kararlar alabilirsiniz. Ayın son günlerinde aşk hayatınızda problemler olabilir.

Sağlık: Kemiklerinize, dişlerinize, romatizmal hastalıklara karşı dikkatli olun. Dolunay zamanı vücudunuz bir çökme yaşayabilir.

Para: Fazla para harcayacağım diye riskler alabilirsiniz. Fazla para, dürtüsel para harcayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 13 Temmuzdaki Dolunay hayata dair önemli kararları tetikleyen bir Dolunay olacak.

Kariyer: İşlere dair önemli kararlar verebilirsiniz. Önemli işlerin, anlaşmaların karşınıza geleceği bir dönem.

Bu ayki spotunuz: Hayal ile hedef arasındaki fark eylemdir.

 

Kova Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Günlük hayatınızdaki rutinler yoğun olacak. Evde tadilat, dekorasyon gibi işler olabilir. Ailevi konularda faaliyetler olabilir. Güvenmediğiniz ortamlarda pek durmamaya çalışın. 12. Ev gizli düşmanlıklar getirebilir. Ayın ikinci yarısı İlişki alanında parlamaya başlıyor, dikkat çekiyorsunuz.

Sağlık: Diyetinizi, beslenmenizi düzenleme konusunda efor harcıyorsunuz.

Para: Elinizdekileri harcamak yerine biriktirin, değerlendirin. Gökyüzü fazla para harcamamanızı söylüyor.

Kişisel Gelişim: Dolunay zamanı ruhsal konularla ilgili gelişmeler olabilir. Zararlı alışkanlıklarınızı bırakmanız için güzel bir dönem. Bir şeyleri hayatınızdan çıkarmanız gerekiyor.

Kariyer: Yeni anlaşmalar, yeni bir işe geçme veya kendi işinizi yapıyorsanız fazla hizmet odaklı olduğunuz koşturduğunuz bir dönem.

Bu ayki spotunuz: Kendini seviyorsan alışkanlıklarını doğru seç.

 

Balık Burcu 2022 Temmuz Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2022 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ilk yarısı ev, aile, yuva konuları, evi yenilemek gibi durumlar olabilir. Ayın ikinci yarısı ise daha çok aşk durumları gündemde olacak. Birebir ilişkilerinizi geliştirdiğiniz, biraz dinlenmek istediğiniz, içe dönmek istediğiniz bir dönem.

Sağlık: Yeme ve uyku düzeninize dikkat edin. Kilo almamaya özen gösterin.

Kişisel Gelişim: Genel anlamda somut adımlar atmak isteyeceksiniz. Aklınızda olup fikir olarak kalan konular varsa şimdi yeni kararlar alabilirsiniz veya daha önce kararlaştırdığınız durumlar varsa harekete geçtiyseniz şimdi onu sağlamlaştırabilirsiniz.

Kariyer: Yeni bir iş başvurusu yapabilir, yeni bir işe başlayabilir, yeni ticari anlaşmalar yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Yapmak, kelimelerden daha çok ses getirir.