Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Ekim Ayı Nasıl Geçecek?

2023 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Ekim Ayı Nasıl Geçecek?

3 Ekimde Merkür Başak burcunda düzelmeye başlıyor. Verimlilik, üretim, pratiklik, düzen, muhasebe, finansal konulara odaklanma, hayata çözümcül yöntemlerle bakmak anlamında sizleri destekliyor. 9 Ekimde Koç burcunda Chiron etkili bir Dolunay meydana geliyor. Yaralandığınız ama bir o kadar da şifalandırmanız gereken konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Girişimcilik konularını da şifalandırmanız gereken bir Dolunay yaşayacaksınız. 11 Ekim itibariyle Merkür Terazi burcuna geçiyor. Hak, hukuk, adalet, denge, eşitlik, moda, sanatla ilgili konu ve olaylar hızlanabilir. 25 Ekimde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Önümüzdeki 6 ay boyunca değişmesi gereken konu ve olaylar gündemde olacak. Yeni başlangıçlar yapabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz.

8-16 Ekim arası Mars Neptünle kare açı yapıyor. Olanı olduğu gibi göremeyebilirsiniz. Bir şeyler net değil. Bir türlü olayları netliğe kavuşturamayabilirsiniz. Kandırılma, dolandırılma, belirsizlik durumları canınızı sıkabilir. İnsanlara bu dönem hemen güvenmeyin. 19-26 Ekim arası Güneş Venüs kavuşumu yaşanıyor. İlişki, estetik, güzellik, para alanlarında Venüs size destek veriyor. Ayın 23’üne kadar Güneş Terazi burcunda olacak. Venüs de Terazi de olacak. 23 Ekim itibariyle Güneş ve Venüs akrep burcunda olacak. Aynı zamanda Mars 29 Ekimde İkizler burcunda geri hareketine başlıyor. Etkilerini Kasım ayında paylaşacağız.

Contents

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu 

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu ay ağırlıklı olarak kendinizi ilişkilere vermek isteyebilirsiniz. Var olan ilişkinizi güzelleştirme, planlar yapma, vaktinizi daha fazla sevdiğiniz insana harcama gibi etkiler devreye giriyor. 9 Ekimde sizin yükseleninizde bir Dolunay gerçekleşiyor. Diğer insanların hakkınızda be düşündüğünü önemsiyorsunuz. İlişkiye girme ya da ilişkiyi sürdürme konusunda zorlanabilirsiniz.

Sağlık: 3 Ekimde Merkür düzeliyor. Sağlık alanında iyileşmeler yaşayabilirsiniz.

Para: Akrep burcundaki Güneş tutulması parayla ilgili konuları hızlandıracak. Bitirilmesi gereken bir borç, gözden kaçırılan bir ödeme, sizi aşağıya çeken bazı harcamalar gibi konularla ilgili bir düzenleme yapacaksınız. Ortak para girişimlerinde de güzel gelişmeler karşınıza gelebilir.

Kişisel Gelişim: 28 Ekimde Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Motivasyonunuz artıyor. 23 Ekimde Satürn düzeliyor. Gelecekle ilgili planlarınızı gözden geçiriyorsunuz.

Kariyer: 11 Ekimden sonra yeni sözleşmeler, anlaşmalar gibi konular hız kazanıyor. Yapmanız gereken iş anlaşmaları varsa 29 Ekimden önce yapmalısınız. 8 Ekimde Plüton düzeliyor. İş hayatınızda artık ne istediğinizi biliyorsunuz. Güçlenme, kendinizi gerçekleştirme zamanı.

Bu ayki spotunuz: Yeterli zamanımız hep vardır; yeter ki doğru kullanalım. Goethe

 

Boğa Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 9 Ekimde Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Geçmişte kırıldığınız, içinize attığınız konular gün yüzüne çıkabilir. 8-16 Ekimde Mars-Neptün karesi var. Arkadaşlarınızla aranızda parayla ilgili meseleler sorun yaratabilir. 25 Ekimde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar, önemli kararlar olabilir. 19-26 Ekim arası Güneş Venüs kavuşumu var. İş ve özel hayatınızda iyi ilişkiler kurup güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Sağlık: Dolunay zamanı özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat edin.

Para: 8-16 Ekim arası arkadaşlarınızın tavsiyeleriyle yatırım yapmayın. Düşündüğünüzden fazla masraf çıkabilir. Mars İkizlerde ve odağınız finansal konularda olacak. Öz kaynaklarınızı, maddi tablonuzu masaya yatırıp hesap kitap yapıyorsunuz. Gereksiz fazla harcamalar yapabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Dolunay zamanı kendinizi dinlemeniz gereken bir zaman dilimi. Takıntılı ruh halinde olabilirsiniz. Yoga, meditasyon, terapi gibi çalışmalardan bu dönemde yararlanabilirsiniz.

Kariyer: Çok çalıştığınız bir ay. 23 Ekim’e kadar iş, kariyer gündemleriniz yoğun olacak. İş arayanlar için de güzel bir dönem. Yeni iş haberleri gelebilir. İş bağlantıları kurabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Ne kadar sessiz olursanız o kadar çok duyabilirsiniz.

 

İkizler Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: 9 Ekimde Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Sosyal alanlarda, arkadaşlık alanlarınızda meydana geliyor. Grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Kendinizi bir gruba ait hissedebilirsiniz. Sosyal aktivitelerde bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlama potansiyelleri de olabilir.

Sağlık: Sağlık problemleriniz varsa ay sonuna doğru o problemlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Güneş tutulmasıyla beraber sağlıklı yaşam için adımlar atıyorsunuz.

Para: Yatırımlar açısından olumlu bir ay. Ama Ekim Kasım ayları Türkiye ekonomisi için riskli aylar. Dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Hobilerinizle, yeteneklerinizle ilgilenebilirsiniz. Hayallerinizde, hedeflerinizde nasıl bir yol izleyeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir.

Kariyer: 8-16 Ekim arası Mars Neptünle kare açı yapıyor. İşle ilgili belirsizlikler, karışıklıklar, çözülmesi gereken sorunlar olabilir. Çok çalışıp yorulabilirsiniz. Bazı şeyleri akışa bırakmanızda fayda var. Güneş tutulmasıyla beraber iş ortamınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızla alakalı yeni bir dönem başlıyor. İstediğiniz gibi bir işe girebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız vardığınız yerin önemi yoktur. Peter F. Drucker

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 23 Ekim’e kadar Güneş ve Venüs Terazi burcunda olacak. Ailevi konular, ailevi gündemler ön planda olacak. Aileden gelen haberler, aileyle ortak aktiviteler olabilir. Ailevi konular da uyum, sorunları çözme anlamında Venüs destek veriyor. Dolunay zamanı evlilik kararı alabilirsiniz. Evliliği kötü giden Yengeç burçları ise boşanma kararı alabilir. 25 Ekimde Akrep burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Aşkla ilgili haberler alabilirsiniz.

Sağlık: Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Para: Ev alma, ev satma durumları olabilir. Bir yatırım yapabilirsiniz. Borsa, bitcoin gibi yatırım konuları Dolunayla birlikte netleşebilir.

Kişisel Gelişim: Güneş tutulmasıyla yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizle ilgilenme kararı alabilirsiniz. Kendinizle vakit geçirirseniz iyi olur.

Kariyer: Koç Dolunayıyla beraber kariyerinizle ilgili haberler gelebilir. Kariyerinizle ilgili bazı konular netleşebilir.

Bu ayki spotunuz: Zihinsel bir uğraşı içermeyen boş zaman ölümdür ve diri diri gömülmektir. Seneca

Aslan Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: İletişiminiz çok iyi bu ay. Güzel sözcükleri iyi kullanıyorsunuz. Akıcı iletişiminiz var. Dolunay zamanı eşinizin akrabalarından haberler gelebilir. 23 Ekim itibariyle aile, ev, yuva konuları hareketleniyor. Bazılarınız evlenebilir, bazılarınız çocuk sahibi olmak isteyebilir. Çocuğunuz için de yeni başlangıçlar olabilir.

Sağlık: Psikolojik ya da sağlık eğitimine katılabilirsiniz.

Para: Yeni bir ev ya da yeni ev eşyaları alabilirsiniz. Alacak, verecek , miras paylaşımı konuları   gündeminizde olabilir.

Kişisel Gelişim: 23 Ekim’e kadar Güneş ve Venüs Terazi burcunda olacak. Karar almaya çalışıyorsunuz. Planlarınızla nasıl bir yol izleyeceğinizi biliyorsunuz. Çok yaratıcısınız. Dolunay zamanı eğitimlerle, sınavlarla, akademik konularla ilgili netleşmeler olabilir.

Kariyer: Ticari faaliyetler için güzel bir dönem. Ay boyu Mars İkizler burcunda olacak. Kariyer ve hedefleriniz için sıkı mücadele ediyorsunuz. Kariyer çevrelerinde dikkat çekiyorsunuz. Mars gerilim de getirir. Dikkat edin.

Bu ayki spotunuz: Eğer içinizden ‘sen resim çizemezsin’ diyen bir ses duyarsanız her şeye rağmen çizin. O ses susacaktır. Vincent Van Gogh

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 23 Ekim itibariyle Güneş ve Venüs Akrep burcuna giriyor. Aynı zamanda 25 Ekimde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması Yeniayla beraber olur. Yeni başlangıçları anlatır. Kardeşler, yakın akrabalar, yakın çevreyle ilgili ortak gündemleriniz olabilir. Onların hayatında yeni bir başlangıç olabilir. Mars İkizler burcunda olacak. Zaman zaman ailenizle gerilimler yaşayabilirsiniz.

Sağlık: 9 Ekimde Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay Sağlıkla ilgili zor bir süreci getirecektir.

Para: 23 Ekim’e kadar Güneş Terazi burcunda olacak. Venüs de Terazi burcunda olacak. Para konularıyla ilgili güzel destekler var. Dolunay zamanı maddi tablonuz netleşiyor. Finansal konularda nasıl kararlar vereceğinizi biliyor olacaksınız. Ailenizle olan para trafiğiyle ilgili bir şeyler netleşiyor olabilir.

Kişisel Gelişim: Yeni bir kursa, eğitime başlayabilirsiniz Güneş tutulmasıyla. Seyahate çıkabilirsiniz. Bu Dolunayda bilinmeyenden, değişimden korktuğunuzu fark edebilirsiniz. Bu ay öfkenize ve ben duygunuza sahip çıkın. Mars her şeyi yıkar ama sonra pişman eder. “Ben bunu neden yaptım? “ dedirtir. Dikkat edin.

Kariyer: Güneş tutulmasıyla birlikte tanıtım, pazarlama işlerine başlayabilirsiniz. Ticarete atılabilir, iş kurabilirsiniz. Yepyeni sözleşmeler, ticari anlaşmalar getirebilir Güneş tutulması. Mars ay boyunca İkizler burcunda olacak. Kariyer konularında mücadeleleriniz olabilir, üstlerinizle gerilebilirsiniz. Bu ay bir de Mars-Neptün karesi var. Çalıştığınız insanlar sizi yanıltabilir. İş hayatınızda belirsizlik olabilir. Söylenenlere şüpheyle yaklaşın. İş yükünüz artabilir bu dönemde. Bu durum 16 Ekim’e kadar sürebilir.

Bu ayki spotunuz: Öfke geçici bir çılgınlıktır, hükmetmeye bak yoksa o sana hükmeder.

Terazi Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: 23 Ekim’e kadar Güneş ve Venüs sizin burcunuzda olacak. Bu ay sizin ayınız. Son derece popülersiniz. Ne istediğinizi biliyorsunuz. Aşk, ilişki fırsatları gelebilir. Yeni girişimler için güzel bir ay. 9 Ekimde Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Her türlü ikili ilişkilerinizin durumu netleşebilir. İlişkinizle ilgili bir karar alamıyorsanız, bu ay ilişkilerle ilgili bir karar var.

Sağlık: Estetik durumlarınız varsa bu ayı değerlendirebilirsiniz. Dolunay zamanı partnerinizin ya da eşinizin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz.

Para: 23 Ekim itibariyle Güneş ve Venüs Akrep burcuna giriyor. Odağınız parasal konulara kayıyor. 25 Ekimde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Parasal konularda mücadeleleriniz var. Ortak kazanımlar, parayla ilgili güzel haberler, toplu bir para gelebilir. Yepyeni bir gelir kaynağına ulaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ay boyu Mars İkizler burcunda olacak. Hayatı, yaşamı sorguluyorsunuz. Bazılarınızın yurtdışı gündemleri olabilir. Eğitimlerinizle ilgili mücadeleniz olabilir. Güneş tutulmasıyla beraber kendinize odaklanabilirsiniz. Size iyi gelecek bir tutulma. Kişisel gelişiminiz için bu tutulmayı değerlendirin.

Kariyer: 23 Ekim sonrası yepyeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Güneş tutulması kariyerle ilgili güzel bir haber getirebilir. Çok güzel gelişmeler var. Yeni bir ortaklık teklifiyle de karşılaşabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Konsantrasyon gücün sırrıdır. Emerson

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Her türlü ikili ilişkinizde dengeyi kurmanız gerekiyor. İş arkadaşlarınızla beraber çalıştığınız insanlarla ters düşme, ayrılma durumları olabilir. Öfkeyle karar verirseniz pişman olabilirsiniz. Mars Neptün karesinde ayağınızı yerden kesecek ilişkiye başlayabilirsiniz. Ama bu dönem bu duygular gerçek olmayabilir. Dikkat edin.

Sağlık: Çok çalışıp yorulduğunuz bir ay olacak. Bu yüzden sağlığınıza önem vermeniz gerekiyor.

Para: Ay boyu Mars İkizler burcunda olacak. Gelir giderleriniz dikkat çekiyor. Finansal konularla ilgili mücadeleniz olabilir.

Kişisel Gelişim: 23 Ekim’e kadar enerjinizde düşüklük olabilir. Takıntılı olduğunuz bir dönem. İnzivaya iç dünyanıza dönebilirsiniz. Ön plana çıkmak yerine arka planda kalmayı, gözlemlemeyi tercih ediyorsunuz. 23 Ekim itibariyle kararlarınızla, planlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Ne istediğinizi biliyorsunuz. 25 Ekimde sizin burcunuzda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Yeni bir vizyon, özgürleşme, ben vurgusu var.

Kariyer: 9 Ekimde Koç burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Kariyerle, iş hayatınızla ilgili anlayamadığınız, net olamadığınız konular varsa bu konular netleşiyor. Bir takım değişiklikler de olabilir. Bu Dolunay bazılarınızın kariyerinde de bir problemi tetikleyebilir. Güneş tutulmasıyla birlikte yeni projelere başlayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Negatif düşünceleri olumlu olanlarla değiştirdiğinizde, olumlu sonuçlar almaya başlayacaksınız. Willie Nelson

 

Yay Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: İlişkilerle sınav olacağınız bir ay. Sürüncemede olan konular netleşiyor. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 9 Ekimde Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kalp kırma ya da kırılma durumları olabilir. Zor bir ayrılık kararı alabilirsiniz.

Sağlık: Bu ay spora başlarsanız iyi olur.

Para: Yatırım planları, ev alma, satma durumları olabilir.

Kişisel Gelişim:  Ani öfkeyle bir karar alıp sonrasında pişman olabilirsiniz. Karşınızdakileri anlamakta, olayları doğru değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. 25 Ekimde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bilinçaltı, farkındalıklar ön plana çıkabilir. Yoga, meditasyon, ruhsal çalışmalarla ilgilenmek için güzel bir dönem.

Kariyer: Odağınız 23 Ekime kadar kariyerinizde olacak. Yeni iş fırsatları, kongreler, iş eğitimleri dikkat çekiyor. Kariyerinizle ilgili adımlar atıyorsunuz. Güneş tutulması kariyerle ilgili dönüşümleri tetikleyebilir. İş hayatınızda birtakım değişimler, dönüşümler, başlangıçlar olabilir.

Bu ayki spotunuz: Herkes öfkelenebilir. Ne var ki doğru nedenle hak eden kişiye doğru zamanda ve uygun sürece öfkelenmek zordur. Aristo

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 9 Ekimde Koç burcunda Dolunay meydana geliyor. Ev, yuva konularında fevri çıkışlar yapabilirsiniz. Ailenizdeki insanlardan faeklı davranışlar görebilirsiniz ya da onlar sizden görebilir. Aile içinde huzursuzluk çekişmeler olabilir. Bu yüzden ayrılmalar, kopmalar yaşanabilir. Öfkenizi kontrol altında tutun.

Sağlık: 8-16 Ekim arası hem fiziksel hem ruhsal hem de zihinsel açıdan çok yorgun hissedebilirsiniz. Zehirlenmelerle de karşılaşabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemlerini de araştırabilirsiniz. Bu tarihler arasında sağlık konularında hemen harekete geçmeyin.

Para: Ev alma, ev satma konularında gelişmeler olabilir. Yatırımlarınıza dikkat etmeniz gereken bir aydasınız.

Kişisel Gelişim: Hayatınıza dair önemli kararlar alacağınız bir ay. 23 Ekim itibariyle hayata daha olumlu daha pozitif bakıyorsunuz. 25 Ekimde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Hayattan beklentilerinize dair sürpriz destekler bulabilirsiniz.

Kariyer: 8-16 Ekim arası Mars Neptünle kare açı yapıyor. Bu kare sizin iş alanınızı ilgilendirdiği için projeleriniz ertelenebilir. İş hayatınızda belirsizlikler olabilir. İşlerinizi yoluna koymaya çalışırken dikkatiniz dağılabilir. 19-26 Ekim arası Güneş Venüs kavuşumu var. İş görüşmeleri yapmak için uygun dönem. İş hayatınızda dikkat çekiyorsunuz.

Bu ayki spotunuz: Pozitif davranışlar, pozitif sonuçlar üretir.

 

Kova Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: 9 Ekimde Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yakın çevre bağlantılarınız önem kazanıyor. Yakın çevrenize elinizden geldiğince yardım ettiğinizi ama onlardan gerektiği kadar yardım göremediğinizi düşünebilirsiniz. Annenizle ilgili konu ve olaylar Güneş tutulmasıyla beraber karşınıza gelebilir. Mars aşk ve çocuk alanlarınızda gerileyecek. Hem aşk hem çocuklarınızla ilgili konuları tekrar tekrar ele almanız gerekebilir. 9 Ekimde Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kardeşler, arkadaşlar, yakın çevre alanlarınızda meydana geliyor. Kardeşlerinizle ilgili konular var. Sosyal medya paylaşımlarınıza dikkat edin.

Sağlık: Bu ay spor yaparak enerjinizi atabilirsiniz. Agresif, öfke, stres sağlığınızı etkileyebilir.

Para: 3-11 Ekim tarihleri arasında parayla ilgili güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bankayla ilgili işleriniz varsa bu tarihler arasını değerlendirebilirsiniz. Jüpiter para alanınıza giriyor. 1 Ocak’a kadar para kazançlarınızın çok iyi olacağı bir dönem.

Kişisel Gelişim: Bu ay kafanız üretici olacak, çözümsel çalışacak. 11 Ekimden sonra eğitimle ilgili konularda kendinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Kariyer: 25 ekimdeki Güneş tutulması kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Bazı işlerinizi bitirme arzusuyla hareket edeceksiniz.

Bu ayki spotunuz: İnsan eke dursun zamanla ürün alır. Goethe

 

Balık Burcu 2022 Ekim Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2022 Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür ilişki ve evlilik alanınızda geriliyordu. 3 Ekimden sonra bu alanlarda her şey yavaş yavaş rayına oturmaya başlıyor. Ay sonunda Mars geri hareketine başlıyor. Ev, yuva, ilişki alanlarınızda sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Büyük tartışmalara girmeyin. Konuları uzatmayın. Dedikodu yapmayın. Babanızla anlaşmanız zor görünüyor bu dönem.

Sağlık: Sağlığınıza özen gösterin. Özellikle 8-16 Ekim arasında sağlık alanlarında çok duyumlu hareket edip kendinize zarar verebilirsiniz.

Para: Bu ay parayla ilgili konularda çok şanslısınız. Bir borcunuz varsa bir kredi çekecekseniz istediğiniz haberi alabilirsiniz. Bir borç bir kredi altına girecekseniz 11 Ekim sonrası oldukça şanslı olacaksınız. Dolunay parasal konularda sizi şifalandıracak.

Kişisel Gelişim: Uzak yerlere gitme, eğitimle ilgili konuları tamamlandırma Güneş tutulmasının konuları arasında. Dolunay zamanı öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Sinirliyken söylediğiniz sözlerden pişman olabilirsiniz.

Kariyer: Güneş tutulması yabancı insanlarla yapılacak işler, ticari iş, medya ve hukuk alanlarında gerçekleşiyor. Tamamlanması gereken konular ve olaylarla ilgili olacaksınız.

Bu ayki spotunuz: Öfke gelince, akıl uçup gider.