Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Eylül Ayı Nasıl Geçecek?

2023 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Eylül Ayı Nasıl Geçecek?

5 Eylülde Venüs Başak burcuna geçiyor. Güzellikle alakalı yaptırmak istediğiniz şeyler varsa Venüs Başakta çok da asaletli değil. Büyük işlere kalkışmayın estetik adına. 9 Eylül’de Merkür Terazi burcunda gerilemeye başlıyor. 23 Eylüle kadar Terazi burcunda gerileyecek. 23 Eylül-3 Ekim arasında ise Başak burcunda geriliyor. İlişkiler, iş birlikleri, ortaklıklar, sosyal ilişkiler, güzellik, estetik, hak, hukuk alanlarındaki iletişimde sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimallerini karşınıza getirebilir. Merkür Başak burcunda gerilerken, işle, verimlilikle, sağlıkla ilgili konular bu gerilemenin ana teması olacak.

Merkür retrosunda yeni kararlar verip adımlar atmayın. Eğer önceden gündeminizdeyse, aklınızda varsa retro döneminde yapabilirsiniz. Ama Merkür retrosunda aklınıza geldi, yapmak istediniz. Bunu 3 Ekim sonrasına erteleyin. Merkür retrosunda alışveriş, seyahat yaparken dikkatli olun. Elektronik eşyalarınız bozulabilir. Yenisini almak için retro bitimini bekleyin. Kaybettiğiniz bir eşya varsa, onu bulabilirsiniz. İlişkiler anlamında sıkıntı ve problemler olabilir. Bu dönemde daha dikkatli olun. Yarım kalan işlerinizi tamamlayın. Meditasyon, yoga, danışmanlık gibi size iyi gelecek ruhsal aktivitelere yönelebilirsiniz.

10 Eylülde Balık burcunda Dolunay meydana geliyor. Dolunay zamanı hayatınızın her alanında netleşmeler olabilir. İyi giden ilişkinizi ciddiyete taşıyabilir, kötü giden ilişkinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Bu durum ortaklık ve işbirlikleri için de geçerlidir. 26 Eylülde Terazi burcunda Yeniay meydana geliyor. Hak, hukuk, eşitlik gibi temaların ön planda olacağı bu ay, siyaseti çok fazla konuşacaksınız. Bu Yeniayda yeni girişimlerde bulunmak yerine yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Contents

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu 

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yönetici gezegeniniz Mars ay boyunca İkizler burcunda olacak. Kardeşler, yakın akrabalarla ilgili ortak gündemler olabilir. Onların sıkıntısına ortak olabilirsiniz. 10 Eylülde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay zamanı birileriyle ilgili bir şeyler öğrenebilirsiniz. Birilerinin maskesi düşebilir. 23 Eylül itibariyle odağınız daha çok ikili ilişkilerde olacak. 9 Eylülde Merkür retrosu başlıyor. 9-23 Eylül arası Merkür Terazi burcunda geriliyor. İlişki alanınızda geriliyor. İletişimde, ikili ilişkilerde zorlanabilirsiniz. Aşk hayatında, ortaklıklarda, ticari ilişkilerde, evliliklerde bir zorlanma var.

Sağlık: Kronik sağlık sorunlarınız tetiklenebilir. 10 Eylül civarı sağlığınıza ekstra özen gösterin. Mars İkizlerde kazalara sebep olabilir. 

Para: Bu ay yanlış harcamalarınız olabilir. Alışveriş yaparken dikkatli olun.

Kişisel Gelişim: Dolunay zihinsel olarak sizi biraz yoracaktır. Takıntılı ruh halinde olabilirsiniz. Bir şeyleri fazla büyütebilirsiniz.

Kariyer: Mars İkizlerde. Ticaretle ilgili eforunuz olabilir. 23 Eylüle kadar Güneş Başak burcunda olacak. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem. İş konuları çok ön planda olacak. Çalışmıyorsanız günlük rutinleriniz ön planda olacak. 23 Eylülden 3 Ekim’e kadar Merkür Başak burcunda geriliyor. Kariyer konularında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Geçmişten kalan işler birikebilir. Bu dönemde iş değiştirmeyi düşünmeyin.

Bu ayki spotunuz: Küçük bir sorun bir saplantı haline gelirse, dayanılmaz bir ağırlık taşırsınız.

 

Boğa Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 23 Eylüle kadar Güneş Başak burcunda olacak. Venüs de Başak burcunda olacak. Aşk hayatınız dikkat çekiyor. Aşkın peşinden koşuyor olabilir ya da halihazırda ilişkinizi dengelemeye çalışıyor olabilirsiniz. Ebeveyn boğalar çocuklarınızla ilgili gündemleriniz olabilir. Dolunay zamanı arkadaşlarınızdan bir haber gelebilir, onlarla ilgili bir şeyler netleşiyor olabilir. 23 Eylül-3 Ekim arası Merkür Başak burcunda geriliyor. Aşk hayatınız sınavda olacak. Aşk hayatınızdaki bütün problemler tetikleniyor.

Sağlık: 23 Eylül itibariyle sağlığınıza problemler olabilir. Kronik sağlık sorunlarına karşı dikkatli olun.

Para: Yatırımlarınız dikkat çekiyor. Para konularında mücadele var. Yanlış harcamalar söz konusu. Mars İkizlerde. Parayı nereye yatıracağınızı bilemeyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yaratıcı yönleriniz varsa Venüs sizi besliyor. Bazı hayalleriniz, hedefleriniz Dolunay zamanı netleşebilir. Yeteneklerinizle ilgili harekete geçme kararı alabilirsiniz.

Kariyer: 10 Eylülde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kariyerinizle ilgili sürümcemeli konular netleşiyor. 23 Eylül sonrası çok çalışıp yorulacağınız bir süreç başlıyor. İş hayatınızla ilgili bir takım girişimlerde bulunmak istiyorsunuz. Çalışmıyorsanız günlük rutinleriniz yoğun olacak. Merkür retrosu zamanında işinizde yavaşlamalar olabilir. Maillerinize dikkat edin.

Bu ayki spotunuz: Dehanın 10’da 1’i yetenek, 10’da 9’u çalışmaktır. Albert Einstein 

 

İkizler Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: 23 Eylüle kadar Güneş Başak burcunda olacak. 5 Eylülde Venüs Başak burcuna geçiyor. Aile yaşantınızda bazı gelişmeler olabilir. Eylül ayı daha çok ev, yuva, aile, aşk hayatınıza daha çok vakit ayıracağınız aylardan bir tanesi. Boya, badana, tadilat, tamirat gibi işlerle uğraşabilirsiniz. 9 Eylülde Merkür retrosu başladığı için yapmanız gereken işleri 5-9 Eylül arası hızlandırmanız gerekebilir. Eski aşklar karşınıza gelebilir. Aşk hayatınızda problemler yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız varsa çocuklarınızla olan iletişiminize dikkat edin. Ailenizle eski meseleleri konuları konuşmak için bir araya gelebilirsiniz.

Sağlık: Sağlıkla ilgili ciddi sıkıntılarınız olmayacak ama Eylül başlarında sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Para: 23’ü itibariyle yatırımlarla ilgili konular dikkat çekiyor. Ama Merkür retrosu olduğu için dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Güneş’in Terazi burcuna geçmesi yaratıcı yönlerinizi besliyor. Mars İkizlerde yükseleninizde olacak. Biraz gerginsiniz. Yerinizde duramıyorsunuz. Mücadele gücünüz güzel.

Kariyer: 10 Eylülde bir Balık Dolunayı var. Kariyeriniz, toplumsal statünüz için kararlar alabilir, kariyerden haberler gelebilir. Kariyerinizle ilgili bir şeyler netleşiyor.

Bu ayki spotunuz: Aşk mücadelesi değil, mücadele aşkı içinde ol. Peyami Safa

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür retrosunda aile içi tartışmalar, onay alamadığınız konularla ilgili onay almaya gayret ediyor olabilirsiniz. Kardeşler, akrabalar, yakın çevreyle ilgili ortak gündemleriniz olabilir. Onlardan gelecek haberler var. 23 Eylül itibariyle Güneş Terazi burcuna giriş yapıyor. Odağınız ailenizde olacak. Onlardan gelecek haberler var.

Sağlık: Ay boyu Mars İkizler burcunda olacak. Sağlık konularına dikkat etmeniz gerekiyor. Kronik sağlık problemleri çıkabilir.

Para: Maddi anlamda karlı bir Eylül ayı yaşayabilirsiniz. Birikiminizle ortaklı işler yapmak istiyor olabilirsiniz. Mal almak, mal satmak, bir mülk almak, paraya çevirmek söz konusu olabilir.

Kişisel Gelişim: Bu ay attığınız bütün adımlar size huzur verecek. Merkür retrosunda hayata karşı sorgulamalarınız oluyor. 10 Eylülde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yurtdışı bağlantılı konularda netleşmeler olabilir. Eğitiminizle ilgili netleşmeler olabilir.

Kariyer: Venüs 5 Eylülde Başak burcuna geçiş yapıyor. Odağınız iş alanında olacak. Ticaret yapıyorsanız karlılıkla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bir mermer parçası için heykel traş ne ise ruh içinde eğitim odur. Thomas Edison

Aslan Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Mars İkizler burcunda olduğu için sosyal çevrenizde gerilimler yaşayabilirsiniz. 23 Eylül itibariyle kardeşler, arkadaşlar, yakın çevreyle ortak gündemleriniz olabilir. Ticari konularda, ortaklıklarda bir mücadele olabilir. Merkür retrosuyla ilişkilerinizde birbirinizi yanlış anladığınız bir döneme giriyorsunuz. 

Sağlık: Dolunay zamanı Sağlıkla ilgili netleşmeler olabilir. Bu dönemde sağlığınıza ekstra özen gösterin. 

Para: 23 Eylüle kadar odağınız daha çok parasal konularda olacak. Maddi tablonuzu masaya yatırıyorsunuz. 10 Eylülde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Aileden, başkalarından gelen paralarla ilgili netleşmeler olabilir. Ona göre yatırım yapabilirsiniz. Merkür retrosunda harcamalarınıza dikkat edin. 

Kişisel Gelişim: Merkür retrosuyla kararlarınızla, planlarınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade edemeyebilirsiniz. Kafanız kolay karışabilir, okuduğunuzu anlayamayabilirsiniz. 23 Eylül itibariyle Güneş Terazi burcuna giriyor. Fikirleriniz, düşünceleriniz, zihinleriniz susmuyor. İletişimde dikkat çekiyorsunuz. 23 Eylül itibariyle eğitim, sınav konuları ön plana çıkıyor. 

Kariyer: 23 Eylüle kadar kariyer gündemleriniz ön planda olacak. Bazılarınızın iş görüşmeleri olabilir. Mars ay boyunca İkizler burcunda olacak. Kariyeriniz, hedefleriniz için mücadele ediyorsunuz. Kariyer çevreleriyle gerilimler yaşayabilirsiniz. Merkür retrosunda iş görüşmelerine gitmeyin. İmza atmayın. 

Bu ayki spotunuz: Kelimelere sahipseniz, her zaman yolu bulma şansınız vardır. Seamus Heaney

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aşk, ilişki fırsatları olabilir. 10 Eylülde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Her türlü ikili ilişkiler netleşiyor. Bunlarla ilgili haber alabilirsiniz. İlişkinizi ölçmek, tartmak, ilişkinizin nereye gittiğini anlamak için Dolunay referans olacak. Mars İkizler burcunda olacağı için eşinizle, ailenizle ilişkinize dikkat edin. 23 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında Merkür burcunuzda geriliyor. İlişkilerde problemler olabilir. Her türlü ikili ilişkilere dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış anlaşılmalar, geçmiş konuların tekrar açılması durumu söz konusu. Halihazırda olan ilişkinizi koruyun.

Sağlık: Kronik sağlık sorunlarına karşı dikkatli olun.

Para: Merkür Terazi burcunda gerilerken maddi kaynaklarınıza dikkat edin. Beklemediğiniz sürpriz borçlar gelebilir. Yanlış harcamalar yapabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Güneş ve Venüs sizin burcunuzda olacak. Kararlarınızla, planlarınızla, gündemlerinizle dikkat çekiyorsunuz. Karakter ve kimlik özelliklerinizle parlıyorsunuz. Bir takım girişim gündemleriniz olabilir.

Kariyer: 23 Eylül itibariyle kariyerden gelecek haberler dikkat çekiyor. Ay boyu Mars İkizler burcunda olacak. Mars’ın etkisiyle kariyerde gerilmeye müsaitsiniz. Sakin olmanızda fayda var. Merkür retrosu döneminde yeni işe başlamanız, imza atmanız uygun değil.

Bu ayki spotunuz: Kaderiniz karar anlarınızda biçimlenir. Anthony Robbins 

 

Terazi Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Evliyseniz eşinizin akrabalarıyla ilgili bir gündem olabilir. 9-23 Eylül arası Merkür burcunuzda geriliyor. İkili ilişkilerde, iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. Yazılı, sözlü iletişimde dikkatli olmanız gerekiyor. Yanlış anlaşılmalar, geçmiş konular gündemde olabilir. Yeni ilişkiler için uygun bir dönem değil. Arkanızdan iş çevirenlerin maskesi düşebilir.

Sağlık: Kronik sağlık sorunları tetiklenebilir. Dolunay zamanı sağlığınıza özellikle dikkat edin.

Para: Para kazanma konusunda fırsatlar karşınıza gelebilir. Maddi anlamda harekete geçiyorsunuz. Yatırım kararı alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 23 Eylüle kadar enerjide düşüklük olabilir. İnzivaya çekilebilir, arka planda kalmak isteyebilirsiniz. Merkür Başak burcunda gerilerken zihinsel alanda sizi tüketecektir. Kendi kendinizi yiyip bitirme psikolojisinde olabilirsiniz.

Kariyer: 10 Eylülde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İş temponuzda bir değişiklik yapma zamanı. İş hayatınızda bir şeyler netleşiyor. Kariyerinizde ciddi değişimler olabilir.

Bu ayki spotunuz: Sağlam karakteri olan bir insanı, görevinden alıkoyacak hiçbir güç yoktur. 

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyalleşiyorsunuz. Arkadaşlarınızla bir araya geliyorsunuz. 10 Eylülde Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Aşk hayatınızla, ailevi konularla ilgili bir şeyler netleşebilir. Merkür retrosu zamanı arkadaşlarınızla birbirinizi yanlış anlayarak gerilimler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: Sağlık konularına dikkat etmeniz gereken bir ay. Merkür retrosunda kronik sağlık sorunları tetiklenebilir.

Para: Yatırımlarınızla ilgili kararınız netleşebilir. Mars ay boyunca İkizler burcunda olacak. Odağınız parasal konularda. Aileyle, ortaklarla olan ortak finansal konular, finansal mücadele dikkat çekiyor.

Kişisel Gelişim: Yeteneklerinizle ilgili bir gündem, bir patlama söz konusu Dolunay zamanı. 9 Eylül itibariyle enerjinizde düşüklük olabilir, kendi kendinize kalmak isteyebilirsiniz. Duygusal içe dönük bir dönem olacak. 9-23 Eylül arası.

Kariyer: Ayın 23’üne kadar kariyer planları, kariyer hedefleri dikkat çekiyor. İş hayatında açılımlar yapabilirsiniz. İş görüşmelerine gidebilirsiniz. Kariyer çevrelerinden haberler gelebilir. 23 Eylül – 3 Ekim arasında Merkür Başak burcunda geriliyor. Kariyer çevrelerinde verilen sözler tutulmayabilir, işler yavaşlayabilir. Bu dönem işten çıkmayı düşünmeyin.

Bu ayki spotunuz: Yeteneklerinizi biliyorsanız kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Kalabalığa bakın, azimli yürüyene herkes yol verir. Herbert N. Casson

 

Yay Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: 5 Eylülden sonraki dönem patronlarınızla, üstlerinizle olan bağlantılar kuvvetlenebilir. Sevdiğiniz insanın ailenizle olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir. 10 Eylüldeki Dolunay ev, aile, yuva alanlarınızda olacak. Aile büyüğünüzle olan ilişkiniz çok fedakar noktalara taşınabilir. Bu dönem evinizde su ve borularla bağlantılı problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var. 9 Eylülde Merkür retrosu başlıyor. Arkadaşlarınızla ilişkilerinize ekstra özen göstermeniz gerekiyor. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz bu dönemde.

Sağlık: Kronik sağlık problemleri tetiklenebilir.

Para: Merkür retrosunda önemli işlerden gelen getirilerle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 26,27,28 Eylül maddi anlamda şanslı günler.

Kişisel Gelişim: Hedefleriniz için mücadele ediyorsunuz. Ayın son günleri ideallerinize kavuşma günleri. Ama Merkür retrosu olduğu için dikkatli olmanızda fayda var.

Kariyer: 23 Eylül 3 Ekim arası Merkür kariyer alanınızda geriliyor. Kariyer hayatınızda iletişiminizi sağlam tutmanız gerekiyor. İş değişikliği yapma planınız varsa bunu 5-9 Eylül tarihleri arasında yapmalısınız. Yapamıyorsanız 3 Ekimden sonrasına bırakın. 16,17 Eylülde iş hayatınız sıkıntılı geçebilir. Ama 19,20 Eylülde ise iş hayatında iyileşmeler olacak.

Bu ayki spotunuz: İdeal, dünyayı yaşatan ihtişamlı bir güçtür. J. G. Holland

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu dönem yeni insanlarla tanışmak anlamında şanslı görünüyorsunuz. Merkür retrosu döneminde kalabalık yerlerde kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz.

Sağlık: Ateşli hastalıklara, kronik hastalıklara meyilli olduğunuz bir ay.

Para: Harcamalarınızı dikkatli yapmaya özen gösterin. Sosyal medya ile ilgili para kazanmak gibi durumlar olabilir. Otomobil alabilir ya da satabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 5 Eylülden sonra gezmekten, dolaşmaktan, kendinizi geliştirmekten mutluluk duyacaksınız. Merkür retrosu döneminde eğitimle ilgili önemli kararlar almamanız gerekir.

Kariyer: Ticari faaliyetleriniz hızlanabilir, yabancı insanlarla yapacağınız işler hızlanabilir. İşlerinizi çabuk toparlamaya özen gösterin. 9 Eylülde Merkür Terazi burcunda gerilemeye başlıyor. 23 Eylüle kadar kariyerinizde veya meslek hayatınızda, göz önünde olacağınız ortamlarda iletişim sıkıntılarına ve problemlerine açık olabilirsiniz. Medya alanında çalışıyorsanız, sosyal medyayı kullanıyorsanız 23 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Dolunay zamanı büyük işlerle uğraşırken küçük işlerde boğulabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Aydınlığı içinde taşımaya bak. İşte o zaman karanlıkta bile yolunu bulabilirsin. William Blake 

 

Kova Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Arkadaşlarınızla eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. 23 Eylülden itibaren eşinizin akrabalarıyla ilgili gündemler olabilir. Mars İkizler burcunda olacak. Aşk hayatınızda efor sarf ediyorsunuz. Çocuklarla ilgili konularda ön planda olacak. Çocuğunuz yoksa bu yönde karar alabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili gündemler olabilir. Merkür retrosu döneminde geçmişten kimseyi almayın hayatınıza.

Sağlık: Bazılarınızın sağlığında hassasiyet olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. 

Para: 10 Eylülde Balık burcunda Dolunay meydana geliyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir para varsa gelebilir. Bir mülk alabilir ya da satabilirsiniz. Maddi tablonuzda netleşme var. 

Kişisel Gelişim: Bir karar vermeden önce etraflıca düşünün. Birilerinden fikir almak, sormak, danışmak sizin için daha faydalı olacaktır. Merkür retrosunda yeni adımlar atmak doğru değildir. Yepyeni bir şeye başlamak yerine olanı değerlendirebilirsiniz. Bu ay tutamayacağınız sözler vermeyin. 

Kariyer: Merkür retrosunda iş değiştirme, işten ayrılma gibi kararlar vermeyin. İşlerinizi retro başlamadan önce halledin. Retro zamanı işlerinizde bir yavaşlama, gecikme olabilir. 

Bu ayki spotunuz: Danışın ve danıştığınız kişinin görüşlerini kendi görüşlerinizle birleştiriniz ki doğru ortaya çıksın. Gerald Massey

 

Balık Burcu 2022 Eylül Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2022 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs Başak burcundayken sevdiğiniz insana açılma, kendinizi ifade etme, aşkı bulma, bütünleşme anlamında güzel bir dönem. 10 Eylülde sizin burcunuzda bir Dolunay meydana geliyor. Aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konularda önemli adımlar atmak isteyebilirsiniz. 16,17 Eylül civarı önemli kararlar vermemeye, çok dürtüsel davranmamaya dikkat edin. Karşılaştığınız kişiye aşık olduğunuzu zannedebilirsiniz. Gözünüzde büyütebilirsiniz.

Sağlık: Eylül ortasında bağışıklık sisteminiz düşük çalışabilir. Alerjilere yakınlığınız var.

Para: Merkür, ortak para alanlarınızda geriliyor. Parayla ilgili önemli kararlar almayın, girişimlerde bulunmayın. Hesabınızı iyi yapın.

Kişisel Gelişim: Ruhsal çalışmalar yapmak, danışmanlık almak Merkür retrosunda size iyi gelecektir. Burcunuzda gerçekleşen Dolunay, hayatınıza yeni dönüşümler, tamamlanmalar, farkındalıklar getirebilir.

Kariyer: Kariyerinizde destekler görebilir, sürpriz tekliflerle de karşılaşabilirsiniz. Önemli girişimlerinizi 3 Ekimden sonrasına erteleyin. Yaptığınız işlerle gelir kaynağınızı artırabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Her eylemi ustalıkla yapmak yogadır. Swami Kripalu