Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Kasım Ayı Nasıl Geçecek?

2023 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Kasım Ayı Nasıl Geçecek?

8 Kasımda Boğa burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. İki özelliği var. Birincisi Uranüsyen olmasıdır. Ani, beklenmedik sürprizler getirir. İkincisi ise, bu Dolunay bir Ay tutulması. Ay tutulması göksel müdahale demektir. Genel anlamıyla sonlanmalar, duygusal bitişler, tamamlanmalar demektir. Bu dönemde yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. Kötü giden ortaklıklar, evlilikler, ilişkiler bitebilir. Bu ay tutulması değişken burçları daha çok etkileyebilir. 22 Kasıma kadar Güneş, 16 Kasıma kadar Venüs, 17 Kasıma kadar ise Merkür Akrep burcunda olacak. Ayın ikinci yarısı Güneş, Merkür ve Venüs Yay burcunda olacak. Merkür ve Venüs hangi alanlarınıza giriyorsa o alanlarda size destek verecek. Ama unutmamalısınız ki 29 Ekimde İkizler burcunda Mars gerilemeye başladı. 13 Ocak’a kadar bu gerileme devam edecek. Mars retrosu hata yapma yetkisi değildir. Hatayı çok zorlarsanız yapmış olursunuz. Merkür gerilerken hata yapabilirsiniz, yanlış düşünebilir, öyle sanabilirsiniz. Yanlış hesap yapabilirsiniz. Ama Mars gerilemesi öyle değil. Sadece yavaşlama getirir. Hızlanmaya çalışmanın bir faydası olmadığı bir yavaşlama. Siz sadece bekleyin biraz dış dünyaya odaklanın. Mars retrosu enerji düşüklüğü, motivasyon düşüklüğü, belirsizlikler, kararsızlıklar yaratabilir. Bazı sorunlarınızı çözmek için ruhsal rehberlikler alabilirsiniz bu dönemlerde. Mars’ın açılarını oldukça zorlayacağı günler:

  • 19-20 Kasım Mars’ın Neptünle kare açısı
  • 29-30 Kasım Mars’ın Merkürle yapacağı karşıt açı.

İletişim sorunlarını, arızaları, düşünce anlamında sıkıntılı, gergin ve stresli olacağınız günleri tetikleyecektir. Özellikle bu günlerde biraz daha dikkat etmekte fayda var.

Not: Tutulmalar, herkesi aynı şekilde etkilemeyebilir. Doğum haritanızda gezegen yerleşimleri ve açılara göre değişir. Bazılarınızı pek etkilemeyebilir, bazılarını çok etkiler. Aynı zamanda yükselen burcunuzu okumanız daha yararlı olacaktır.

Contents

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu 

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Akrabalarınızla, kardeşlerinizle, arkadaşlarınızla ilişkilerde zorlanabilirsiniz. Sözlerinize dikkat edin. Çok tepkisel davranmayın.

Sağlık: Mars’ın gerilemesi solunum yolları problemleri bağışıklık sistemini güçlü tutmanız gerekiyor. Kazalara, sakarlıklara karşı daha dikkatli olun.

Para: 22 Kasıma kadar Güneş, Merkür ve Venüs Akrep burcunda olacak. Maddi kararlarla ilgili dönüşüm içerisinde olabilirsiniz. 8 Kasımda Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Parasal konularda hızlı gelişmeler altında olabilirsiniz. Sahip olduğunuz kaynaklarla, içinde bulunduğunuz şartların olgunlaşması, kazançlarla ilgili konuların belirgin bir şekilde ortaya çıkması, maddi konularda netleşmeler olabilir.

Kişisel Gelişim: Gezegeniniz Mars İkizler burcunda geriliyor. Sizde bir enerji düşüklüğü, motivasyon düşüklüğü, kararsızlık, belirsizlik enerjisi yaratabilir. Eğitimle ilgili durumlarda, seyahatlerde gecikmeler, ertelemeler olabilir. 22 Kasım itibariyle daha deneyimsel, daha maceracı, bilgilere faaliyetlere daha cesurca yaklaşacağınız dönemdesiniz.

Kariyer: Kariyer konularında yeni kararlar alabilirsiniz. Kariyerinizde bir değişim tetikleniyor olabilir. Uranüsyen bir Ay tutulması olacağı için ani, beklenmedik gelişmeler olabilir.

Bu ayki spotunuz: Ok ancak geri çekilerek atılır. Hayat sizi zorluklarla geri çekiyorsa, sizi daha büyük bir şeye fırlatacağı içindir. Nişan almaya devam edin. Paulo Coelho

 

Boğa Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 22 Kasıma kadar odağınız ikili ilişkilerde olacak. Bazılarınız bir ilişki kovalıyor olabilir. İkili ilişkilerde uyum arıyorsunuz. Ticari ortaklıklar, ticari ilişkilerde bir akış, ikili ilişkilerde diyalogcu, uyumlu olabilirsiniz.

Sağlık: Yükseleninizdeki Ay tutulması sağlık konularını tetikleyebilir. Bu dönemde sağlığınıza çok dikkat edin.

Para: 22 Kasım itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs Yay burcuna geçiyor. Odağınız finansal konulara kayıyor. Gelir, gider, vergi, nafaka, miras, banka, kredi, tazminat konularıyla ilgilenebilirsiniz. Merkür ve Venüs bu konularda size güzel destekler veriyor. Mars İkizler burcunda, para alanınızda geriliyor. Bütçenizi dengelemekte zorlanıyorsunuz. Merkür ve Venüs her ne kadar size destek verse de bütçenize dikkat etmeniz gerekiyor. Mars retrosunda gelir ve kazançlarda yavaşlamalar, gecikmeler yaşanabilir. 29 Kasımda alışverişlerinize dikkat edin.

Kişisel Gelişim: Kendinizle, kararlarınızla ilgili bir şey duyurabilirsiniz. Bu ay terapiye, danışmanlıklara başlamak için uygun bir ay. Geçmiş konular sık sık karşınıza gelebilir.

Kariyer: Mars kariyer evinizde gerileyeceği için bu alanda da bir mücadele var. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Hiçbir şey için geç değildir. Ne hayatınızı değiştirmek için ne de mutlu olmak için. Jane Fonda

İkizler Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hizmet aldığınız insanlarla bir takım gündemleriniz olabilir. 8 Kasımda Ay tutulmasında bazı ilişkileriniz bitebilir. 22 Kasım itibariyle gündeminiz ikili ilişkilerde olacak. Ticari ilişkiler, sosyal çevre ilişkileri ön plana çıkıyor. Mars retrosu sizin burcunuzda olduğu için ikili ilişkilerde çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Sağlık: Ay tutulmasında hem ruhsal hem fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Para: Bu ay riskli yatırımlardan kaçınmalısınız. Bir mülk alıp satarken dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Takıntılı ruh halinde olabilirsiniz. Mars retrosu burcunuzda olduğu için Her şeye çok fazla tepki verebilirsiniz. Enerjinizde, motivasyonunuzda bir düşüklük olabilir.

Kariyer: Uranüsyen bir Ay tutulması gerçekleşeceği için iş hayatınızda ani beklenmedik haberler gelebilir. Başka bir işe geçebilir, çalışma biçiminizi değiştirebilirsiniz. İş arayanlar için yeni iş fırsatları olabilir. Jüpiter Balık burcunda düz hareketine başlıyor. Jüpiter, terfi ya da başka bir alana geçmeyi gösterebilir. Jüpiter kariyer yolunu değiştirmek için size şans getiriyor. İş konunuzla alakalı güzel bir fırsat yakalarsanız bunu değerlendirin.

Bu ayki spotunuz: Başarılı biri olmaya değil, değerli biri olmaya çalışın. Albert Einstein

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 8 Kasımda Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Bir arkadaşınızla ilgili ani beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Grup çalışmaları yapan Yengeç burcuysanız, grup çalışmalarında çatışmalar çıkabilir. 22 Kasımdan itibaren hayatınızdaki  iş insanlarıyla iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili gündemler, onlardan gelecek haberler var.

Sağlık: Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Strese bağlı ani iniş çıkışlar yaşamanız mümkün.

Para: Bazılarınızın yatırım gündemleri olabilir. Ama riskli yatırımlar yapmamanızda fayda var. Bir şey alıp satma durumları da söz konusu.

Kişisel Gelişim: Bir hedefiniz varsa bundan vazgeçme potansiyeli var Ay tutulmasında. Alışkanlıklarınızı, rutinlerinizi değiştirmeye yönelik hızlı gündemleriniz olacak bu ay. Jüpiter Balık burcunda düz hareketine başlıyor. Eğitim alanında güzel gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

Kariyer: Yurtdışı bağlantılı işler yapabilirsiniz. 18-25 Kasım arası Merkür Venüs kavuşumu yaşanıyor. İş alanlarında güzel gelişmeler yaşanabilir. Yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir. 24 Kasımda Yay burcunda Yeniay gerçekleşiyor. İstediğiniz gibi bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Hayat çok narindir. Yarınların bir garantisi yok. O yüzden her günü son gününüz gibi yaşayın. Jim Cook

Aslan Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 8 Kasımda Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Kadın figürlerle alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kötü giden ilişkiniz varsa sonlandırabilirsiniz. 16 Kasımda Venüs, 17 Kasımda Merkür Yay burcuna geçiyor. Çocuklarınızla ilgili önemli gelişmeler olabilir. Çocuklarınız yoksa gönül işlerinizle ilgili zorlanmalar olabilir. Yeni aşklarla karşılaşabilir ya da eski aşklara karşı duygularınız alevlenebilir.

Sağlık: Ailenizin sağlığıyla daha çok ilgileniyorsunuz. Sizin de kronik rahatsızlığınız varsa tetiklenebilir.

Para: Riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var. Parasal bir gündem, parasal bir kayıp ya da beklediğinizin gelmemesi, ortaklık işleriniz varsa buradan para gelmesi ile ilgili gündemleriniz olabilir. 24 Kasım sonrası dikkatiniz ortaklı parasal konulara kayabilir.

Kişisel Gelişim: Bir hobiye başlamak isteyebilirsiniz. Hayatın size keyif veren alanlarına dikkat etmek, sosyalleşmek, iletişimde bulunmak için Merkür size destek veriyor. Bol bol okuyun, gezin.

Kariyer: Kariyer ve iş alanlarında bir değişiklik meydana gelebilir. İş hayatında ani beklenmedik krizler çıkabilir. Ani bir kararla işten ayrılabilirsiniz. Sürpriz bir iş değişikliği, terfi gündeme gelebilir bu Ay tutulmasıyla.

Bu ayki spotunuz: Çok uzun zaman önce biri ağaç dikmese, bugün bir başkası gölgede oturamazdı. Warren Buffett

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kardeşlerinizle, yakın akrabalarınızla, arkadaşlarınızla ortak planlar yapabilirsiniz. Onlardan haberler alabilirsiniz. 8 Kasımda Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Eşinizin akrabalarıyla ilişkilerinizde problemler olabilir. 22 Kasımdan itibaren Güneş Yay burcuna geçiyor. Merkür ve Venüs de eşlik ediyor. Odağınız ailevi konularda olacak. Aileyle ortak haberler, ortak gündemler, finansal konular, evinizi ilgilendiren konular gündeme gelebilir.

Sağlık: Ailede sağlık konuları olabilir. Mars retrosu bu alanları tetikleyebilir.

Para: Araç alma, satma planlarınız olabilir ama Mars retrosu olduğu için 13 Ocak sonrasına bırakın.

Kişisel Gelişim: 22 Kasıma kadar Güneş, Merkür ve Venüs Akrep burcunda olacak. Yoğun bir zihin. Karar almaya çalışıyorsunuz, planlar yapıyorsunuz. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle, kendinizi ifade etme biçiminizle dikkat çekiyorsunuz. Bazılarınız bir eğitime başlayabilir, bir sınava girebilirsiniz. 24 Kasımda Yay burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Mars gerilemesinin karşısına geçiyor. Yeni ev, yeni ev eşyaları, konforu artırıcı yenilikler olabilir. Mars bu yenilikleri yavaşlatabilir. Aşina olduğunuz şeylere sadık kalırsanız daha iyi olur.

Kariyer: Bir ticaretiniz varsa işler bağlıyorsunuz, imzalar atıyorsunuz. Mars İkizler burcunda retro yapıyor. Kariyerinizde mücadele edeceğiniz bir dönem. Üstlerle gerilmemeye dikkat edin. Kariyer süreçlerinde bir yavaşlama, bir durağanlık olabilir. İş değiştirmeyi düşünmeyin.

Bu ayki spotunuz: Bir amaca bağlanmayan ruh, yolunu kaybeder. Çünkü her yerde olmak, hiçbir yerde olmamaktır. Montaigne

Terazi Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: 8 Kasımda Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Hayatınızda bazı ilişkiler bitebilir. Eşinizin akrabalarıyla ilgili bir takım zorlu konular tetiklenebilir Mars retrosunda.

Sağlık: Bu dönem sağlık konularına çok dikkat edin. Kronik sağlık sorunları tetiklenebilir.

Para: 22 Kasıma kadar Güneş, Merkür ve Venüs Akrep burcunda olacak. Finansal konular dikkat çekiyor. Maddi tablonuzu inceliyorsunuz. Bir mülk alma satma durumları olabilir. Beklediğiniz paralar gelebilir. Ay tutulması, eşten, aileden, ortaklıklardan, başkalarından gelen paralarda gerçekleşiyor. Bu para trafiklerinde bazı değişimler olabilir. Bir para kaybı da getirebilir Ay tutulması.

Kişisel Gelişim: 22 Kasım itibariyle Güneş Yay burcuna geçiyor. Merkür ve Venüs de eşlik ediyor. İletişimsel becerilerinizin ön plana çıkacağı bir döneme giriyorsunuz. Hayatınıza yeni bir eğitim gündemi gelebilir. Mars İkizler burcunda geriliyor. Bu ay yurt dışı bağlantılı konular sizi zorlayabilir. Eğitim, akademik konularla ilgili sıkıntılar olabilir.

Kariyer: Kariyer konuları gündeme gelebilir. İş fırsatları olabilir. Ay tutulmasıyla bazılarınızın kariyerinde değişimler olabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız 22 Kasım sonrası yeni bir takım anlaşmalar, imzalar olabilir.

Bu ayki spotunuz: Bir insan hiçbir zaman nereye gittiğini bilmediği zaman ki kadar uzun yol gidemez. Oliver Cromwell

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 8 Kasımda Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. İlişkiler, evliliğiniz, aşk hayatınız, ticari ilişkileriniz, ortaklıklarınız, davalarınızla ilgili bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Kötü giden ilişkilere nokta koyma zamanı geldi. Hayatınızda bazı ayrılıklar olabilir. Şu dönemlerde ikili ilişkilerinize özen gösterin.

Sağlık: Yönetici gezegeniniz Mars, sağlıkla ilgili alanda gerilemekte. Sağlık sorunları tetiklenebilir. Ameliyatlık bir durumunuz varsa aciliyeti yoksa 13 Ocak sonrasına ertelemenizde fayda var.

Para: Mars retrosu eşinizle, ailenizle ortak harcamalarınızda bir mücadele getiriyor. 22 Kasımdan sonra güzel destekler alsanız da Mars retrosundan dolayı finansal konularda tıkanmalar olabilir, para trafiğinizde değişimler tetiklenebilir.

Kişisel Gelişim: 22 Kasıma kadar Güneş, Merkür ve Venüs sizin yükseleninizde olacak. Yükseliyorsunuz, parlıyorsunuz, iletişiminizle, karakterinizle, kimliğinizle dikkat çekiyorsunuz. Dış görüntünüzde değişiklik yapma arzusunda olabilirsiniz. Mars geri hareketteyken travmaları tetikler. Bir şeyleri Mars retrosu hatırlatabilir. Kendi kendinizi yeme eğiliminde olabilirsiniz. Mars retrosunu travmaları dönüştürebilmek için kendi kişisel gelişiminiz için değerlendirin.

Kariyer: 22 Kasım itibariyle kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler, güzel haberler olabilir.

Bu ayki spotunuz: Mutluluk hazır bulabileceğiniz bir şey değildir. Davranışlarımız bizi mutluluğa götürür. Dalai Lama

 

Yay Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Günlük rutinlerinizde değişiklikler olabilir. 22 Kasım itibariyle ilişkilerinizde dengeyi iyi kuruyorsunuz. Mars İkizler burcunda geri hareketine devam ediyor. Her türlü ikili ilişkilere dikkat edin. Herkes üstünüze geliyor gibi hissedebilirsiniz. Evlilikte, işte, ortaklıklarda, arkadaş ilişkilerinizde zorlanmalar olabilir. Bu dönemler evlilikler, ortaklıklar için uygun dönemler değil.

Sağlık: Fiziksel ve ruh sağlığı problemleriniz olabilir. Ay tutulması sağlık evinizde gerçekleşiyor. Kronik sağlık problemleriniz varsa ciddiye alın. Kötü alışkanlıklarınızı bırakma kararı alabilirsiniz.

Para: Maddi tablonuzu masaya yatırıp hesap kitap yapma zamanı. Nereye, ne kadar harcamanız gerektiğini iyi hesaplayın.

Kişisel Gelişim: 22 Kasıma kadar sizde içe dönme döngüsü olabilir. Enerjinizde düşüklük, bir şey yapmama, bir şey anlatmama, arka planda kalma isteği olabilir. 22 Kasımdan itibaren karakterinizle, kimliğinizle dikkat çekiyorsunuz. Çünkü Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuza geçiyor. İletişiminiz, kararlarınız net. Yeni bir duruşunuz var. 24 Kasımda sizin burcunuzda Yeniay gerçekleşiyor. Kendinizi yeniden doğuyor gibi hissedebilirsiniz. Kendinizde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ama Mars retrosu olduğu için kararlarda yavaşlamalar olabilir.

Kariyer: 8 Kasımda Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. İş hayatınız, iş konularıyla ilgili bir tetiklenme var. İş hayatınızda sürüncemede olan konular varsa bu tutulma bunu sonlandıracak. Her an iş hayatınızda değişim, dönüşüm yaşanabilir. İyi gitmeyen bir iş varsa sonlanabilir. İş ortamınızda bir değişiklik olabilir. Yeni bir iş alanı, bambaşka işler de olabilir.

Bu ayki spotunuz: Semayı nişanlayan, ağaca nişan alandan çok daha yüksekleri vurur. George Herbert

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. 8 Kasımda Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Aşk hayatınızla ilgili bir sıkıntı getirebilir. Bir şeylerin ortaya döküldüğü bir dönem. Bir ilişkiniz varsa o ilişkinizde sağlam durun. Mücadelenizi verin. Çocuğunuz varsa, çocuğunuzun hayatında bir gelişme olabilir. Uzaklarda yaşayan akrabalarınız, tanıdıklarınız varsa onlarla irtibat halinde olabilirsiniz ya da onlar sizi ziyarete gelebilir.

Sağlık: Mars İkizler burcunda geri hareketine devam ediyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Kronik sağlık problemleriniz tetiklenebilir.

Para: Yatırımlarınıza bu ara dikkat edin. Büyük riskler almayın. Büyük kazançlar elde etmek için daha mücadeleci olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yeni hayalleriniz, yeni hedefleriniz dikkat çekiyor. Yeni bir hobiye başlama durumları olabilir. 22 Kasım itibariyle enerjide düşüklük, kendini anlatamama, arka planda kalma isteği olabilir. Kendinizi ifade etmek istemediğiniz bir dönem.

Kariyer: 22 Kasıma kadar Güneş, Merkür ve Venüs Akrep burcunda olacak. Kariyerinizin getirileri, kariyerden gelecek haberler, iş hayatınızdaki başarınız dikkat çekiyor. İş ilişkilerinde gerilmeye müsait olabilirsiniz. İşlerde yavaşlamalar olabilir.

Bu ayki spotunuz: Başarısız olacağınızı biliyorsanız, ihtişamlı bir şekilde olun. Cate Blanchett

 

Kova Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aileden gelecek haberler, aileyle ortak konular, diyaloglar, söz, nişan konuları dikkat çekiyor. 8 Kasımda Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Ailevi konularda, evinizi ilgilendiren konularda bir takım dönüşünler tetikleniyor. Sürümcemede olan konular netleşiyor. 22 Kasım itibariyle yeni sosyal çevrelere girme, yani arkadaşlıklar edinme söz konusu olabilir. Mars aşk hayatınızda sizi zorlayacak. Aşk hayatınızı iyi yönetiyor olmanız gerekiyor. Çocuklarınızın problemleri sizi yorabilir.

Sağlık: Spor yaparken kazalara açık olabilirsiniz. Isınmadan spor yapmayın.

Para: Ay tutulması mal, mülk, miras konularını tetikleyebilir. Yatırımlar konusunda sakin olun. Büyük hareketlerde bulunmayın. 24 Kasımda maddi kazançlarınızı yerine getirebilecek bir Yeniay yaşayacaksınız.

Kişisel Gelişim: Her şeyde çok detaya girmeyin. Her şey mükemmel olsun demeyin. Mars retrosu oldupu için bireysel konularda yavaşlamalar olabilir. Ekiple yaptığınız işlerde daha hızlı olabilirsiniz.

Kariyer: 22 Kasıma kadar Güneş, Merkür ve Venüs Akrep burcunda olacak. Kariyerinizde parlıyor, dikkat çekiyorsunuz. Yeni iş konuları, üstlerinizle ilişkiniz daha olumlu olabilir. 22 Kasım itibariyle iş hayatınızda beklediğiniz haberler gelebilir. İş görüşmeleri yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bir amaca bağlanmayan ruh, yolunu kaybeder. Çünkü her yerde olmak, hiçbir yerde olmamaktır. Montaigne

Balık Burcu 2022 Kasım Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2022 Kasım ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Eşinizin akrabalarıyla ilgili gündemler oluşabilir. Ay tutulmasıyla beraber arkadaşlarınızın, kardeşlerinizin, yakın akrabalarınızın hayatlarında önemli olaylar ve gelişmeler yaşanabilir ya da onlarla ilişkilerinizde sıkıntılar olabilir. Ticari faaliyetiniz varsa ticari ilişkilerinize, ortaklıklarınıza dikkat edin, onlarla ilişkilerinizde sıkıntılar çıkabilir. Mars İkizler burcunda geriliyor. Aile, ev, yuva konularında zorlanabilirsiniz. Ailevi ilişkilerde gerginlikler, bir mücadele olabilir.

Sağlık: Ailede sağlık konuları tetiklenebilir.

Para: Ev alıp satmak için uygun bir dönem değil. 24 Kasımdan itibaren kazançlarınızda artışlar olabilir. Çünkü 24 Kasım itibariyle Jüpiter sizin burcunuzda ileri hareketine başlıyor. Sadece maddi anlamda değil, hayatınızın birçok alanında avantajlı olacaksınız.

Kişisel Gelişim: 22 Kasıma kadar Güneş, Merkür ve Venüs Akrep burcunda olacak. Bu ay daha çok maneviyata yöneliyorsunuz. İnancınız, hayata bakış açınız, hayatı sorgulama biçiminizde güçlü olduğunuz bir ay. Bir takım araştırmalar yapabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı konularla, eğitimlerle ilgili gelişmeler olabilir.

Kariyer: 22 Kasım itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs Yay burcuna geçiyor. Kariyer konuları ön plana çıkıyor. Kariyerinizde parlıyor, dikkat çekiyorsunuz. İthalat, ihracat işleriniz varsa üzerinize uzun vadeli sorumluluklar almanız gerekebilir. 24 Kasımda Yay burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar, yenilikler olabilir.

Bu ayki spotunuz: Şampiyonlar başarana kadar oynamaya devam edenlerdir. Billie Jean King