Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Nisan Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Aylık Burç Yorumları - Girişimciler için 2022 Nisan ayı burç yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Nisan Ayı Nasıl Geçecek?

Bu ay Balık burcu temalarının yoğun olacağı bir ay. Bu konulara girmeden önce diğer olaylara bir göz atalım. 1 Nisanda Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Aynı zamanda 4 Nisanda Mars-Satürn kavuşumu gerçekleşiyor. Bu kavuşum üç gün öncesi ve sonrasını da kapsadığı için ayın başlarında gerçekleşen Yeniay yeni başlangıçlar için uygun bir Yeniay değil. Bu dönemde hangi konuda olursa olsun yeni başlangıçlar yapmayın. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. 16 Nisanda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay tamamlanma, sonlanma, finalleri ifade eder. Bu tamamlanma olumsuz olabileceği gibi olumlu da olabilir. Mars-Satürn kavuşumundan bahsedecek olursak, Mars mücadele, hareket demek. Satürn de tutan, kısıtlayan, yetersizlik, korku getiren bir gezegen. İkisi birleştiğinde hareketiniz, mücadeleniz, isteğiniz, motivasyonunuz düşüyor. Özgüven eksikliği getirir. 30 Nisanda Boğa burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu Güneş tutulması Yeniayla birlikte oluyor. Yenilikleri vadediyor. Gelelim Balık temalarına.

Contents

5 Nisanda Venüs, 15 Nisanda Mars Balık burcuna geçiyor. Aynı zamanda ay boyunca Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu var. Olumlu tarafı, Jüpiter iyicil gezegendir. Yönettiği Balık burcunda asalet kazanıyor. Jüpiter bolluk, bereket getirir. Yatırımlar, birçok konuda fırsatlar elde edebilirsiniz. Neptün ise, hayaller, sanatsal konular, yaratıcılık demek, empati kurma, merhamet demek. İkisi bir araya gelince iyimser olma, genişleme, rahatlama, şifalanma getirir. Birçok konuda hayallerinize kavuşma, ilham ve yaratıcılık gerektiren yoğun enerjiler alma, yatırım, iş fırsatları, teklifler, projeler ön plana çıkıyor bu kavuşumda. Bu kavuşumun olumsuz yanı, bu kadar yoğunluk varken bir taraftan da belirsizlik, kaos ortamı, aldanma, aldatılma, kandırılma, dolandırılma gibi konular yoğun bir şekilde olabilir. Neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. İnzivaya çekilme, abartılı alınganlıklar, abartılı duygusal tepkiler, yanlış anlama gibi durumlar da yaşanabilir. Jüpiter’in büyütme etkisi olduğu için Neptün’ün bu olumsuz etkilerini büyütebilir.

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu 

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 1 Nisanda sizin burcunuzda bir Yeniay gerçekleşiyor. Bu Yeniay daha çok ikili ilişkilerinizi etkiliyor. Bol bol konuşacağınız, iletişim kuracağınız, göz önünde olacağınız bir dönem. Yeni ilişki fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. 16 Nisanda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Her türlü ikili ilişkilerinizi etkiliyor. Aşk, arkadaşlık, evlilik, ortaklı ilişkilerinizde bir şeyler netleşiyor. Bu Dolunayda ilişkilere dair haberler var. İş ortaklıkları hakkında kararlar verebilirsiniz. Eşinizle ilgili bir haber, gelişme olabilir.

Sağlık: Güneş’in sizin burcunuzda olması sağlık konularını tetikleyebilir. Dikkat etmenizde fayda var.

Para: 20 Nisan itibariyle Güneş Boğa burcuna giriyor. Gelir giderlerinize odağınız kayıyor. Maddi çözümler arıyorsunuz. Finansal konular dikkat çekiyor. 30 Nisanda Boğa burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Para konularını harekete geçiriyor. Birçoğunuza para gelebilir. Finansal konularda bir şeyler netleşiyor.

Kişisel Gelişim: 20 Nisan’a kadar Güneş sizin burcunuzda olacak. Parladığınız, dikkat çektiğiniz bir dönem. Yepyeni duruşunuz, yepyeni girişimleriniz var. 5 Nisan itibariyle Venüs Balık burcuna geçiyor. Bilinçaltınızı hareketlendiriyor. Endişeler, baskılar olabilir. Mars sizi buralarda zorlayacakken Venüs bu alanda denge yaratıyor. Daha yaratıcı oluyorsunuz. Manevi konulara ilginiz artıyor.

Kariyer: 20 Nisan itibariyle iş konularında gelişmeler olabilir. Güneş tutulmasıyla birlikte kariyerinizde önemli değişimler söz konusu.

Bu ayki spotunuz: Bir insanın ulaşabileceği en yüksek düzey, kendi inanç ve düşüncelerinin bilincine varmak, kendi kendini tanımaktır. Goethe

 

Boğa Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda olacak. Bazı gizli düşmanlarınızı fark edebilirsiniz. Ama genel itibariyle sosyalleşeceğiniz, arkadaşlarınızla vakit geçireceğiniz bir ay. 20 Nisan itibariyle yeni aşklar, yeni ilişkiler karşınıza çıkabilir. Bazı konularda akrabalarınızdan destek görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla önemli organizasyonlarınız olabilir. Arkadaş, komşu ya da akrabalardan bir kadınla problem yaşayabilirsiniz.

Sağlık: 20 Nisan’a kadar sağlığınızla daha ilgili olabilirsiniz. Enerjiniz düşük olabilir. 16 Nisan civarı sağlığınızı ihmal ettiğiniz konularla yüzleşiyor olabilirsiniz.

Para: Bu ay finansal konulara dikkat edin. Yanlış yatırımlar yapabilirsiniz. Aile ya da iş ortaklarınızla finansal akışta sıkıntılar çıkabilir.

Kişisel Gelişim: Yeni hedefler, hayaller, planlar için harekete geçme zamanı. Venüs bu konuda sizi destekleyecek. 20 Nisan’a kadar arka planda kalmayı tercih ediyorsunuz. 20 Nisan itibariyle Güneş sizin burcunuza geçiyor. Yeni bir duruşunuz var. 30 Nisanda burcunuzda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Yenilikler getiriyor. Kendinize dair kararlar, yeni girişimler, önemli değişimler var.

Kariyer: 16 Nisanda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İş temponuzda, günlük rutinlerinizde değişiklik yapma arzusunda olabilirsiniz. Kariyerde haberler var. İş hayatınızda ciddi değişimler olabilir. Venüs ve Mars Balık burcuna geçiyor. Kariyerinizle ilgili yeni kararlar alıyorsunuz. Daha yüksek ücretli yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Yaratıcılığın iki boyutu vardır. İlki bilgi ve beceri, ikincisi yeniliktir. John Dewey

 

İkizler Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: 1 Nisanda Koç burcunda Yeniay var. Yeni bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlar, sosyal çevre, umutlar evinizde oluyor Yeniay. Eski bir arkadaşlığınızın tekrar başlaması, geçmişten gelen kırgınlıklarınız varsa bunları düzeltmeniz için güzel bir zaman dilimi. Yeni organizasyonlara katılabilirsiniz. 16 Nisanda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Aşkta ani bir ayrılık ya da ego çatışması yaşayabilirsiniz. İlişkilerle ilgili farkındalığınız artabilir. Çocuklarınızın hayatındaki gündemleri yoluna sokabilirsiniz.

Sağlık: 20 Nisan itibariyle sağlık konuları tetiklenebilir. Dikkat etmenizde fayda var. 30 Nisanda Boğa burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Sağlığınızla ilgili bir alışkanlığınızı sonlandırabilirsiniz.

Para: Yatırım ile ilgili planlarınız Dolunay zamanı dikkat çekiyor. Beklenmedik bir masraf,ödeme çıkabilir karşınıza. Biraz sizde endişe yaratabilir.

Kişisel Gelişim: İdeallerinizi gerçekleştirmek için gerekli enerjiye sahipsiniz. Koç burcundaki Yeniay, kendinizi cesur hissedeceğiniz bir zamanı gösteriyor. 1-19 Nisan arası Satürn-Kuzey Ay düğümü karesi var. Hayata bakış açınızı yeniden gözden geçirmeniz için güçlü dürtüler uyanıyor. Bazı fikirlerinizi, inançlarınızı, bakış açılarınızı değiştirebilirsiniz bu dönemde. Geleceğe dair korkularınız tetiklenebilir.

Kariyer: Yeniay zamanı kariyer hedeflerinizi değiştirebilirsiniz. İdeallerinizdeki bir işe geçebilirsiniz. Şifa ile ilgili bir alanda işe başlayabilirsiniz. 15 Nisanda Mars Balık burcuna geçiyor. İş hayatınız oldukça yoğun olacak. Kendinizi gösterecek, projelerinizi ilerletmek için elinizden geleni yapacaksınız.

Bu ayki spotunuz: Yüksek idealleri olmayan insanlar, basit bir çaba içindeki karınca topluluğundan başka bir şey değildir. E. Holnel

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Evlilik ve ilişkilerle ilgili ayın ilk haftası biraz sıkıntılı olacak. Birbirinize şiddete dayalı davranış sergileme, kuruntularınız yüzünden birbirinizi yorma gibi durumlar olabilir. Sıkışmış, çaresiz hissedebilirsiniz. Ayın ikinci yarısı yeni görüşmeler, yeni arkadaşlıklar, organizasyonlara davet etme ya da katılma, ekip ve grup çalışmaları için destekleyici bir süreç.

Sağlık: Yaşadığınız stres, kaygı sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Dikkat etmenizde fayda var. Kendinizi rahatlatacak aktiviteler yapın.

Para: Alım satım durumları varsa 5 Nisan sonrası kolaylıklar var. Parasal anlamda ayın ilk yarısı sıkışabilirsiniz. Mecburi, beklenmedik ödemeler, beklediğiniz paraların gelmemesi, yatırımlarınızla ilgili korkular, huzursuzluklar olabilir. Maddi anlamda biraz endişeli, huzursuz olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Değişim rüzgarı esecek. Bazılarınız için mecburi bir değişim olabilir. Yurt dışında eğitim almak, sürpriz seyahatler olabilir. Kendinizi şanslı hissediyorsunuz. Ayın ikinci yarısı somut adımlar atmak için güzel bir dönem.

Kariyer: Çalışan bir Yengeçseniz 20 Nisan’a kadar kariyer hayatınız oldukça güzel olacak. Emeklerinizi ortaya koyma, önemli görüşmeler yapma, yeni bir işe başlama gibi durumlar olabilir.

Bu ayki spotunuz: Artık değişmeyecek hale geldiğin zaman bitmiş sayılırsın. Bruce Barton

 

Aslan Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 16 Nisanda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkiler, arkadaşlar, yakın çevre konularında tamamlanma var. Kafanızı karıştıran konularda artık netleşmeler olabilir. Hayatınızdan çıkması gerekenleri hayatınızdan çıkarıyorsunuz. İlişkilerde inişli çıkışlı durumlar olabilir. Ay geneli uzun vadeli evlilik, ilişki, ortaklık potansiyelleri olabilir.

Sağlık: Nisanın ilk haftası özellikle sağlığınıza dikkat edin. Sağlığınız hareket etmenize engel olabilir.

Para: 5 Nisanda Venüs Balık burcuna geçiyor. Bolluk, bereket, para geliyor. Çok harcama yapabilirsiniz. Burada dikkat etmenizde fayda var. İş kurmayı, kredi çekmeyi düşünüyorsanız burada dikkatli olmanız gerekiyor. 10 Nisan itibariyle para girişimi olabilir, size destek gelebilir.

Kişisel Gelişim: 1 Nisanda Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Kendinizi yeniden keşfediyorsunuz. Kafanızda bir türlü cevap bulamadığınız sorulara cevap buluyorsunuz.

Kariyer: İş hayatınız 5 Nisandan itibaren hareketlenmeye başlıyor. 20 Nisan itibariyle iş hayatınızda çok daha görünür olacaksınız. İş değişikliği, güzel iş fırsatları, işinizde yükselme durumları bu dönemde olabilir. Çalışan bir Aslansanız görüşmeler ilk yarıda, işe başlama süreniz ayın ikinci yarısında olabilir. İş arayan Aslan burçları iş başvurularına devam edebilir.

Bu ayki spotunuz: Kendini bilmek tüm bilgeliğin başlangıcıdır. Aristo

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 5 Nisan itibariyle Venüs Balık burcuna geçiyor. 15 Nisan itibariyle Mars da Balık burcuna geçiyor. Aynı zamanda Balık burcunda Jüpiter-Neptün kavuşumu yaşanıyor. Mars, ikili ilişkilerde mücadele, efor getirirken Venüs, şans ve kısmet getiriyor. Yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Bazı İlişki sorunlarınızı çözebilirsiniz. Jüpiter ve Neptün kavuşumu birilerini gözünüzde büyütebilir. Her türlü ikili ilişkilerde hayal kırıklığı getirebilir. Dikkatli olmalısınız.

Sağlık: Ayın ikinci yarısı bacak ve kalça ağrıları olabilir. Dikkatli olmaya çalışın. Varsa böyle problemleriniz doktora gitmeyi ihmal etmeyin.

Para: 1 Nisanda Koç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Borç, alacak durumlarını gösteriyor. “Kimse kimseyi mağdur etmesin. “ düşüncesindesiniz. Bu ay bir şeyler almak için borç alabilirsiniz. Dikkat edin, kendinizi sıkıştırmayın. 16 Nisanda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Maddi tablonuz netleşiyor. Finansal konularda mücadeleniz neyse bir şeylernetleşiyor. Bir şeyler alıp satmak durumları da olabilir.

Kişisel Gelişim: 20 Nisandan itibaren Güneş Boğa burcuna geçiyor. Hayata bakış açınız, maneviyatınız, dünya görüşünüz dikkat çekiyor. Yurtdışı bağlantılarınız varsa hareketlenme olabilir. Eğitim, sınav konularında hareketlenme olabilir. 30 Nisanda Boğa burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Yurtdışı bağlantılı işler, yurtdışından gelecek haberler olabilir. Eğitim, sınav, akademik konular tetikleniyor olabilir.

Kariyer: Dolunay zamanı kariyerle ilgili bir değişim, bir haber olabilir. Satış, pazarlama alanlarında bir işe girebilirsiniz. Basın, yayın işleriniz varsa yeni projeler yapıyor olabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: İnsanın kendini fethetmesi zaferlerin en büyüğüdür. Platon

 

Terazi Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: İkili ilişkiler, evlilik gibi temalar yoğun bir şekilde gündeminizde. Bir takım kararlar, teklifler alabilirsiniz. Ortaklık konuları, fikir alışverişi yoğun olacak. Kardeşlik, yakın arkadaşlık ilişkilerinizde ya da onların hayatlarında bir takım sıkıntılar olabilir.

Sağlık: Yeme içme düşkünlüğü, stresten çok yeyip kilo alma durumu olabilir.

Para: Yatırımlar, alım satım gibi durumlarda ilerleyememe durumu olabilir. Çocuklarla ilgili harcamalar, ekstra ödemeler sizi sıkıştırabilir. Yeni yatırımlar için uygun bir zaman değil.

Kişisel Gelişim: 16 Nisanda sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Yeni kararlarınız, planlarınız var. Bir şeylerin kararlarını alabilirsiniz.

Kariyer: Bu ay daha çok kariyerinizde olacak odağınız. Her şeyi yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Jüpiter Neptün kavuşumu iş hayatınızda bir takım sıkıntılar çıkarabilir. Bazen iş yapma isteği olmayabilir. Bazılarınıza yeni işler de getirebilir. Ticari faaliyetleriniz varsa uyanık olun.

Bu ayki spotunuz: Değişikliği onaylamayan bir plan, kötü bir plandır. Publilius Syrus

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: İkili ilişkiler bakımından çok şanslısınız. Aşık olabilirsiniz. Hemen kendinizi kaptırabilirsiniz. Gördüğünüz kişinin düşündüğünüz kişi olmadığını çok sonradan fark edebilirsiniz. 10 Nisan itibariyle evlilik teklifi alma, evlilik teklifi etme gibi konularda destekleyici bir süreç. Ortaklıklar, yeni arkadaşlar edinme, yeni insanlarla tanışma durumları olabilir ve bu arkadaşlıklarınız uzun vadeli olabilir.

Sağlık: Düşme, çarpma, yaralanma, yanma, baş ve boyun ağrılarına dikkat edin.

Para: Yeteneklerinizden para kazanabilir, ek gelir elde edebilirsiniz. Büyük yatırımlardan uzak durmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Yeni bir hobiye başlamak, keyif aldığınız şeyleri yapmak istediğiniz bir dönem. 16 Nisan civarı zihinsel olarak yorulacağınız, takıntılı olacağınız bir dönem.

Kariyer: Çok çalışıp yorulacağınız bir ay. Kariyer konuları ön plana çıkıyor. İş için bol bol görüşmeler yapabilirsiniz. Çalışmıyorsanız günlük rutinleriniz yoğun olacak.

Bu ayki spotunuz: Takıntı, zarar gören kişilerin kendilerine daha fazla zarar vermelerinin bir yoludur. Mark Barrowcliffe

 

Yay Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu Yeniay sizi biraz zorluyor. Aşk hayatı, flörtler, çocuklarla ilgili gündemler var. Yeni başlangıçlar yapmak kolay olmayacak. Sıfırdan birini tanımak, sıfırdan bir ilişkiye başlamak için uygun bir süre değil. Ay başlarında Mars Satürn kavuşumu yaşanıyor. Yakın çevre, kardeşler, arkadaşlarla ilgili problemler olabilir. Öfkeli durumlar olabilir.

Sağlık: Yemeye içmeye düşkünlük olabilir. Ay sonu diyete, spora başlayabilirsiniz. Sağlığınıza önem vermeye başlıyorsunuz.

Para: İşinizden gelen gelir size yetmiyorsa daha iyi bir gelir elde etmek istiyorsanız bu yavaş yavaş olabilir.

Kişisel Gelişim: Bazılarınız hobileriyle ilgili harekete geçebilir. Güneş tutulmasıyla birlikte bazılarınız kötü alışkanlıklarından kurtulmaya karar verebilir.

Kariyer: İş hayatınızda yükselme durumu olabilir. 4 Nisan üç gün öncesi ve sonrası önemli görüşmeleriniz varsa ertelemenizde fayda var. 20 Nisan itibariyle çok yoğun iş gündemleri var. Bazılarınız aradığı işi bulabilir, yeni işe başlayabilir.

Bu ayki spotunuz: Alışkanlık ya en iyi hizmetçidir ya da en kötü efendi. N. Emmons

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ilk yarısı aile içinde huzursuzluk hissedebilirsiniz. Ani bir kararla taşınma isteği ya da tadilat gibi durumlar oluşabilir. Ayın ikinci yarısı aşk, ilişki yaşama arzusu öne çıkıyor. Bir takım tanışmalar, konuşmalar ön planda.

Sağlık: Ayın ikinci yarısı boyun ve baş bölgesiyle ufak tefek sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Para: Ayın başlarında maddi konularda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Mecburi ödemeler sebebiyle sıkışma olabilir. Ayın ikinci yarısı daha planlı hareket ediyorsunuz. Yatırım planları yapabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ayın başlarında yönetici gezegeniniz Satürn Marsla kavuşum yapıyor. Psikolojik anlamda öfkeye maruz kalma, baskıya maruz kalma veya baskı yapma potansiyelleri var. Motivasyon düşüklüğü, özgüven eksikliği olabilir. Ayın ikinci yarısı, yeni eğitime başlamak, uzun seyahat planları, tatil planları gündeme gelebilir.

Kariyer: Yeni projeler, yeni anlaşmalar, yeni sözleşmeler gibi durumlar söz konusu. Değişik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş başvuruları yapmak, iş görüşmelerine gitmek için ideal zaman dilimi. Satış, pazarlama yapıyorsanız yoğun bir dönem. Yeni müşteriler kazanmak, yoğun bir satış potansiyeli için güzel bir dönem.

Bu ayki spotunuz: Hayatınızı ortaya koymazsanız, hayatınızı kazanamazsınız. FriedrichSchiller

Kova Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın başlarında otoriter figürleriyle tartışmalar, öfkeyle istifa verme durumları söz konusu olabilir. Sorumluluklar planlarınızı bozabilir, sizi zorlayacak konular da ön planda olabilir. Yakın çevre, arkadaşlar ve kardeşlerle ilgili konularda ayın ilk yarısı hareketli olacak. Evinizde bir yenilik olabilir, misafir ağırlayabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız ay geneli iyi durumda. Diyet ve spora başlamak için güzel bir dönem.

Para: Ek kazançlar yaratma, zam beklentilerinizin gerçekleşmesi gibi durumlar olabilir. Doğru yerde yatırım yaparsanız paranızı büyütme potansiyeline sahipsiniz. Abartılı, fazla keyfi harcamalardan uzak durmanızda fayda var. Kontrollü olmaya çalışın.

Kişisel Gelişim: Tembellik, isteksizlik, salıverme hali yoğun olabilir. Korku, stres, özgüven eksikliği, yetersizlik duygusu, motivasyon düşüklüğü ayın başlarında olabilir. 16 Nisan Dolunayla birlikte hayata, insanlara bakışınız değişiyor. Karakter özellikleriniz, düşünceleriniz değişmeye başlıyor.

Kariyer: Yeni müşteriler, bir ortaklık, yeni anlaşmalar ve sözleşmeler olabilir. 20 Nisan itibariyle kariyer hayatınızla ilgili hedefler gündeminizde olabilir. Kariyerinizde yükselme durumu olabilir.

Bu ayki spotunuz: Hiçbir şey korkudan daha korkunç değildir. Henry David Thoreau

Balık Burcu 2022 Nisan Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2022 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aldanma, aldatılma, kandırılma durumları olabilir. Gözünüzün önündekini göremeyebilirsiniz. Güvenmediğiniz kimseyle alışveriş yapmayın, iletişime geçmeyin. Tanımadığınız insanlarla görüşmeyin. Yakın çevre ve sosyal medyada daha dikkatli olun. Ama yeni insanlarla tanışma, yakın arkadaşlık kurma açısından da destekleyici bir dönem.

Sağlık: Yeme içmeye düşkünlük olabilir. Kilo almaya fazla müsaitsiniz.

Para: Ayın ilk yarısı parasal konularda hareketlenmeler var. 20 Nisan’a kadar parasal anlamda şanslı bir dönem olacak. 16 Nisanda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bir takım harcamalar, ödemeler, ortaklı paralarla ilgili netleşmeler olabilir.

Kişisel Gelişim: Bu ayın en şanslı burçlarındansınız. Kendinizi ortaya koyma, yeteneklerinizi parlatma gibi durumlar söz konusu. Yaratıcılığınız, motivasyonunuz artıyor.

Kariyer: İşle ilgili çok güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Pozisyon değişikliği, yeni işe başlama, iş kurmak veya işinizi büyütmek için oldukça destekleyici bir dönem. 20 Nisan’a kadar görüşme trafiğiniz yoğun olacak. Sık sık seyahate de çıkabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Yetenek olmadıkça sanatçı olunamaz; ama çalışmadıkça yetenek hiçbir işe yaramaz. Emile Zola