Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2023 Ocak Ayı Nasıl Geçecek?

2023 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2023 Ocak Ayı Nasıl Geçecek?

20 Ekimde gerilemeye başlayan Mars, geri hareketini 13 Ocakta tamamlıyor. Merkür retrosu ise 19 Ocakta sona eriyor. 20 Ocak’a kadar ki süreçte herhangi bir başlangıç yapmamak, girişimde bulunmamak daha doğru olacaktır. Aşk, evlilik, ortaklık, para, kariyer, sağlık alanlarında bu dönemde sorunlar yaşayabilirsiniz. Eski aşklar dönebilir. Tekrar şans vermemekte fayda var. Eski meseleler tekrar açılabilir. Önceden geçirmiş olduğunuz sağlık sorunları tekrar ortaya çıkabilir. Birilerinin dedikodunuzu yaptığı kulağınıza gelebilir. Birilerinin maskesi düşebilir. Hayatınızdan bu kişileri çıkarabilirsiniz. Bu süreci arka planda kalarak, araştırarak, plan yaparak geçirebilirsiniz. Acele karar verip de harekete geçmeyin. 20 Ocak sonrası harekete geçmenizde fayda var.

Merkür retrosu sürecinde evraklarınıza, maillerinize dikkat edin. Alışveriş yaparken, seyahat ederken dikkatli olun. Sunum ve toplantılarda iyi organize olmanız gerekir. Önceden yaptığınız başvurunun olumlu haberini alabilirsiniz retro zamanı. Fakat başlamak için 20 Ocak sonrasını beklemenizde fayda var. 7 Ocakta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu dönemde bitmesi gereken ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar bitebilir. İyi giden ilişkiniz varsa netleşmeyen konular netleşebilir. 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Biraz daha rahatlıyorsunuz. Hem Mars retrosu hem Merkür retrosu sona eriyor. Hangi alanlarda sizi daha çok etkilediyse, o alanlarda yavaş yavaş iyileşmeler görülüyor. 21 Ocaktaki Kova Yeniayıyla daha güzel gelişmeler karşınıza çıkabilir. Girişimlerinizi bu dönemde yapabilirsiniz. Genel olarak 20 Ocak’a kadar ki dönem araştırma, karar alma, plan yapma dönemi, 20 Ocak sonrası dönem ise harekete geçme dönemi olacak.

Contents

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu 

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür retrosu olduğu için patronlarınızla, üstlerinizle ilişkilere ve kariyer ilişkilerinize dikkat edin. Kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz ya da karşı taraf kendini doğru ifade edemeyebilir. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu da krize yol açabilir. İş yazışmalarınıza dikkat edin. 20 Ocak itibariyle daha sosyal olacaksınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, onlarla vakit geçirebilirsiniz. Mars 13 Ocak’a kadar gerilemeye devam ediyor. İletişiminize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Kardeşlerle, yakın akrabalarla, arkadaşlarla ilgili problemler yaşanabilir.

Sağlık: Bu ay özellikle mide problemlerine karşı dikkatli olmakta fayda var.

Para: Araç alıp satmayın. Aracınızda sıkıntılar çıkabilir. Yatırım konularında da büyük riskler almaktan kaçının.

Kişisel Gelişim: Yeni bir eğitime başlamayın. Devam ettiğiniz eğitimlerde bir yavaşlama, duraksama olabilir.

Kariyer: 20 Ocak’a kadarki dönemde kariyerinizde parlıyorsunuz. Kariyer konularında dikkat çekiyorsunuz. Ama Merkür retrosu olduğu için kariyerinizle ilgili konulara biraz ara vermeniz, harekete geçmemeniz gereken bir dönem. Bu süreçte iş değiştirmek de uygun değildir. 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Merkür retrosu da bitmiş oluyor. Kariyere dair hedefleriniz, ümitleriniz tazeleniyor. Kariyerinizden gelecek haberler var. İş hayatınızda açılımlar yapabilirsiniz. Görüşmelere gidebilir, anlaşmalar yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Sabredenler, zaferden önce acının üstesinden gelirler. Ted Engstrom

Boğa Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: İlişkilerinizde agresif tavır içerisinde olabilirsiniz. Sözleriniz kırıcı olabilir. Merkür retrosu olduğu için her türlü iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. Eşinizin akrabalarıyla ilgili sıkıntılar olabilir, bu sıkıntılar size de yansıyabilir. 7 Ocakta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ilgili bir gündem netleşebilir. 20 Ocak itibariyle ailevi gündemler ön planda olabilir.

Sağlık: Hazımsızlık, böbrek, cilt, saç problemleri yaşayabilirsiniz.

Para: 13 Ocakta Mars retrosu bitiyor. Para konularında dikkatli olmanızda fayda var. Finansal olarak zorlanabilirsiniz. Parasal konularda hiçbir girişimde bulunmayın. 13 Ocak sonrasınabırakın.

Kişisel Gelişim: 20 Ocak’a kadar yurtdışı ile ilgili konular, seyahat, eğitim, hayata bakış açınız gündemde olacak. Seyahatlerde iyi organize olun. Eğitimde özellikle öğremcileesınavlara girerken soruları dikkatli okusunlar. Mahkemelik konularınız varsa bu alanlarda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Kariyer: Yayıncılık konularında dikkatli olun. Dolunay xamanı ticari faaliyetlerde kararlar alabilirsiniz. 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Kariyerinizde parladığınız, dikkat çektiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yeni iş fırsatları, kariyerle ilgili yeni kararlar, projeler, önemli toplantılar gündeminizde olacak.

Bu ayki spotunuz: Sadece güneşli günlerde yürürsen, hedefe varamazsın. Paulo Coelho

İkizler Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür retrosunda geçmişteki ilişkiler tekrar hayatınıza girebilir. Bu dönemde kimseyi hayatınıza almayın. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla ya da evliyseniz eşinizin akrabalarıyla ilgili gündemler olabilir. 13 Ocak’a kadar Mars sizin burcunuzda retro yapıyor. Ayın ilk yarısı sizin için çok zor. İkili ilişkilerde gerilmeye müsaitsiniz. Gereksiz çıkışlar olabilir. Kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz. Enerjiniz düşük olabilir.

Sağlık: Kronik sağlık problemleriniz tetiklenebilir.

Para: 7 Ocakta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. 7 Ocak civarı finansal konular netleşebilir. Bir mülk satmaya veya bir mülk almaya karar verebilirsiniz. 20 Ocak’a kadar odağınız finansal konularda olacak. Merkür retrosu da olduğu için finansal kararlar alırken dikkatli olun, acele etmeyin. Hatta kararlar almayın. Harcamalarınıza dikkat edin. Unuttuğunuz borçlar, ödemeler karşınıza gelebilir.

Kişisel Gelişim: Retro bilinçaltınızı da etkiliyor. Takıntılı ruh hali içerisine girebilirsiniz. Geçmişte kalan konulara kafayı takabilirsiniz. Böyle dönemlerde terapiyle ilgilenmek iyi gelecektir. 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Hayata bakış açınızı besliyorsunuz. İnanç, felsefe, derinlikli konular, hayatı gözden geçiriyorsunuz. Yurtdışı ile ilgili konular gündeminize girebilir.

Kariyer: İşinizle ilgili bir şeyler netleşiyor. Kariyerinizle ilgili bir haber de gelebilir. Bu ay yeni girişimler, imzalar için hiç uygun değil. İş kurmayı düşünmeyin bu ay. 13 Ocaktan sonra enerjiniz artıyor. 19 Ocak’ı da atlattıktan sonra daha rahatlayacaksınız.

Bu ayki spotunuz: Kendinize gelebildiğiniz ilk gün büyümeye başlarsınız. Ethel Barrymore

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Ocak’a kadar Güneş Oğlak burcunda olacak. Merkür de retro bir şekilde eşlik ediyor. Her türlü ikili ilişkilerinizi anlatır. Bütün ikili ilişkilerde sınanıyorsunuz. İletişimde aksaklıklar yaşanabilir. Birbirinizi yanlış anlama durumları olabilir. Geçmiş konular açılabilir. Merkür retrosuyla bitmesi gereken ilişkiler bitebilir.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili bir şeyler netleşebilir. Dış görüntünüzde bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Tansiyon, şeker gibi problemleriniz varsa dikkat edin.

Para: 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna giriyor. Odağınız parasal konularda olacak. Gelir giderler, miras, nafaka, vergi, tazminat, kredi ile konular gündeminizde. 21 Ocak itibariyle özellikle sağlım alanlarına harcamalarınız artabilir.

Kişisel Gelişim: 7 Ocakta sizin yükseleninizde Dolunay gerçekleşiyor. 7 Ocak civarı sizden gelecek haberler var. Bazı kararlar alıyorsunuz ve bu kararları duyuruyorsunuz. Kendinizle ilgili bir konuyu ön plana çıkarıyorsunuz. Mars retrosu sizi zihinsel olarak çok zorladı. Takıntılarınız, korkularınız, endişeleriniz nüksetti.

Kariyer: Bu ay iş girişimlerinde bulunmayın. İmzalar atmayın. Girişimler, yeni başlangıçlar için doğru bir zaman dilimi değil. Ne yapacaksanız 19 Ocak sonrasında yapın.

Bu ayki spotunuz: İnsanları birleştiren duygular, ayıran ise fikirlerdir. Goethe

Aslan Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Her türlü ikili ilişkilerinizde özellikle çalıştığınız yerdeki insanlarla olan ilişkilerinizde problemler olabilir. Birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Dolunay zamanı birinin gizli düşmanlığını fark edebilirsiniz. Birinin maskesi düşebilir. 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Odağınız ikili ilişkilerde olacak. Yeni bir aşk kovalıyorsunuz. Merkür retrosunda zedelenen ilişkinizi, evliliğinizi toparlamaya çalışıyorsunuz. Ortaklıklarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Ortaklıklarla ilgili kararlar alabilirsiniz.

Sağlık: Kronik sağlık problemleriniz nüksedebilir. Sağlığınıza dikkat edin. Dolunay zamanı fiziksel ve ruhsal sağlığınızla ilgili bir problem tetiklenebilir.

Para: Harcamalarınızı daha dikkatli yapmanızda fayda var. Riskli yatırımlardan uzak durun.

Kişisel Gelişim: 7 Ocakta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Çok takıntılı olabilirsiniz. Zihniniz dolu olacak.

Kariyer: 20 Ocak’a kadar Güneş Oğlak burcunda olacak. Merkür de retro yaparak eşlik ediyor. İş ortamı, iş ilişkileri, kariyer konuları ön plana çıkıyor. Çok çalışıp yorulacağınız bir ay. Merkür retrosu olduğu için iş ortamı sizi yoracak. İşlerde yavaşlama, duraksama olabilir. İşler gecikebilir. Dolunay zamanı işle ilgili haberler alabilirsiniz. 19 Ocaktan sonra rahatlamaya başlayacaksınız.

Bu ayki spotunuz: Zihnin nefesi dikkattir. Joseph Joubert

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Ocak’a kadar Güneş Oğlak burcunda olacak. Merkür retrosu da eşlik ediyor. Aşk hayatınızda zorlanacağınız bir ay. İkili ilişkiler geçmiş konular açılabilir. Birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Bitmesi gereken ilişkiler bitebilir. Çocuklarınızla iletişimde zorlanabilirsiniz.

Sağlık: Önceden diyet yaptıysanız olmadıysa veya hedefinize ulaşamadıysanız yeniden başlıyorsunuz. Başarma ihtimaliniz bu sefer yüksek olacak. 20 Ocak itibariyle sağlığınıza ekstra özen gösterin.

Para: Riskli yatırımlardan uzak durun. Altın, döviz gibi işlere kalkışmayın.

Kişisel Gelişim: Yazmayı, çizmeyi seven bir insansanız Merkür retrosu sizi besler. Daha güzel yazar, daha güzel çizerseniz.

Kariyer: 7 Ocakta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Kariyerinizden bir haber gelebilir. Kariyerinizle ilgili bir şeyler netleşiyor. Beklediğiniz bir haber varsa Dolunay zamanı bu haber gelebilir. 13 Ocak’a kadar işle ilgili sıkıntılılar, problemler olabilir. Yeni bir işe başlamak için uygun dönemler değil. İmzalar, anlaşmalar, girişimler, yeni bir iş için 20 Ocak sonrasını bekleyin. 20 Ocak itibariyle çok çalışıp yorulacaksınız.

Bu ayki spotunuz: Sanat düşünceler doğurur, düşünceleri dile getirmez. Constantin Brancusi

Terazi Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Ocak’a kadar Güneş Oğlak burcunda olacak. Merkür retro pozisyonda eşlik edecek. Ertelediğiniz ailevi konular, ailevi gündemlerle tekrar karşılaşabilirsiniz. Merkür retrosu olduğu için ailevi ilişkilerde, ailevi meselelerde birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Aşk hayatınız dikkat çekiyor. Yeni bir ilişki kovalıyorsunuz. İlişkiniz varsa ilişkiyi toparlamaya çalışıyorsunuz. Çocuklarla ilgili gündemleriniz olabilir. Bu dönemde yeni insanlarla tanışabilir, güçlü dostluklar kurabilirsiniz. Bazı kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Sağlık: Kalp, bacaklar, böbrekler konusunda hassassınız. Eski sağlık sorunlarınız nüksedebilir.

Para: 20 Ocak’a kadar ev, eşya almak satmak için uygun bir dönem değil. 20 Ocak itibariyle riskli yatırımlar konusunda destekleniyorsunuz.

Kişisel Gelişim: Yaratıcı yönlerinizle ilgilenebilirsiniz. Yeteneklerinizi zorluyorsunuz. Yurtdışı ile ilgili konularda 13 Ocak’a kadar aksaklıklar, sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yarım bıraktığınız bir eğitiminiz varsa onu tamamlayabilirsiniz.

Kariyer: 7 Ocakta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Kariyerinizle ilgili bir şeyler netleşebilir. Kariyerinizle ilgili bir haber gelebilir. Yayıncılıkla uğraşıyorsanız bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Dümdüz yollar yetenekli sürücüler yaratmazlar. Paulo Coelho

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Ocak’a kadar her türlü ikili ilişkilerinize, her türlü iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor. Kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz. Karşı taraf kendini yanlış ifade edebilir, gereksiz yere gerilimler yaşayabilirsiniz. 20 Ocak itibariyle ailevi konular, ailevi ilişkiler gündemde olacak. Onlarla ortak planlar yapabilirsiniz.

Sağlık: 13 Ocak’a kadar sağlığınıza çok dikkat edin. Acil bir durum yoksa ameliyatlar için uygun bir dönem değil.

Para: 13 Ocak’a kadar ailenizle, eşinizle, ortaklarınızla finansal konular tetiklenebilir. Zorlanabilirsiniz. Araç alıp satmayın. 20 Ocak itibariyle gayrimenkul konuları gündeminizde olacak.

Kişisel Gelişim: Konsantrasyonunuz dağınık. Kafanız karışabilir. 7 Ocak civarı yurtdışı bağlantılı konularda, yayıncılık konularında netleşmeler olabilir.

Kariyer: Ticaretinizde duraksamalar, aksaklıklar olabilir. Yeni işe başlama, iş kurma, iş değiştirme, imzalar açısından uygun bir dönem değil.

Bu ayki spotunuz: En zoru harekete geçmek; gerisi azim ve kararlılıkla geliyor. Amelia Earhart

 

Yay Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: 13 Ocak’a kadar Mars gerilemesi devam ediyor. Eşinizle, ailenizle, çevrenizle ilişkilerinizde sıkıntı ve problemler olabilir. Ortaklıklar, ticari ilişkilerde zorlandığınız bir dönem. 20 Ocak itibariyle kuzenler, arkadaşlar, akrabalarla ilgili gündemler dikkat çekiyor.

Sağlık: Ayaklar, bacaklar, bilekler hassas olacak. Ağır hareketlerden kaçının.

Para: Maddi kaynaklarınızı anlatan evde Merkür retro yapıyor. Parayla ilgili konularda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Sürpriz borçlarla karşılaşabilirsiniz. Gelir gider dengenizde denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Alışverişlerinizde dikkatli olun.

Kişisel Gelişim: 20 Ocak itibariyle kararlarınız, planlarınız dikkat çekiyor. Bu kararlarınızı duyuruyorsunuz. 20 Ocak öncesi yeni bir eğitime başlamayın. Seyahatlerinizde dikkat edin.Kendinizi rahatlatacak aktiviteler yapmaya özen gösterin.

Kariyer: Merkür retrosunda kariyerinizde bir duraksama, yavaşlama olabilir. Kariyerle ilgili konular sizi zorlayabilir. Önceden başvurduğunuz işler için geri dönüşler olabilir. Bunu değerlendirmek için 20 Ocak sonrasını bekleyin. 20 Ocak sonrası ticari faaliyetleriniz varsa hızlanabilir.

Bu ayki spotunuz: Değişikliği onaylamayan bir plan, kötü bir plandır. Publilius Syrus

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Ocak’a kadar Güneş sizin burcunuzda olacak. Merkür de retro vaziyette size eşlik ediyor. Son derece parladığınız dikkat çektiğiniz bir aydasınız. Fakat bu alanda bir Merkür retrosu var. İkili ilişkilerinizde, iletişim bozukluğundan kaynaklı sıkıntılar yaşanabilir. Birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. 7 Ocakta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bitmesi gereken ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar, ticari ilişkiler bitebilir. Netlik kazanmayan durumlar netleşebilir.

Sağlık: 20 Ocak’a kadar fiziksel sağlığınıza ekstra özen gösterin.

Para: 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Odağınız gelir giderlerinizde, maddi tablonuzda olacak. Gelir giderlerinizi dengeye oturtmaya çalışıyorsunuz. Beklediğiniz para girişleri söz konusu olabilir. 20-25 Ocak arası fazla para harcama potansiyeli var.

Kişisel Gelişim: Merkür retrosu olduğu için içe dönüksünüz. Kendinizi net ifade edemeyebilirsiniz. Kendinizde bir şeyleri yapma motivasyonu bulamayabilirsiniz.

Kariyer: 20 Ocak’a kadar ki dönem yeni bir işe başlamak, iş kurmak, girişimde bulunmak, imzalar için uygun bir dönem değil. 20 Ocak itibariyle kariyerle ilgili gelişmeler olabilir. Kariyerle ilgili haberler alabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Hata yapmaktan korkmak, ilerlemenin ölümüdür. Alfred North Whitchead

Kova Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: İkili ilişkilerde gerçekçi adımlar atmak, netleşmek isteyebilirsiniz. Arkanızdan konuşulan dedikodular, laflar kulağınıza gelebilir. Arkanızdan iş çevirenlerin maskesi düşebilir. 20 Ocak itibariyle aşk ilişkileri gündeme gelebilir.

Sağlık: Önceden yaşamış olduğunuz sağlık sorunları tekrar gündeme gelebilir. Ertelediğiniz bir tedaviye başlayabilirsiniz. Spor yapıyorsanız, ısınmadan spora başlamayın.

Para: 20 Ocak’a kadar parasal anlamda sıkışık olabilirsiniz. 20 Ocak itibariyle alım satımlarınız olabilir. Bu dönemde rahatlamış hissedebilirsiniz. 27 Ocakta Venüs para evinize geçiyor. Bu dönem parasal anlamda şanslı olacaksınız.

Kişisel Gelişim: 20 Ocak’a kadar yoğun, içe dönük, depresif olabilirsiniz. 21 Ocakta sizin burcunuzda Yeniay gerçekleşiyor. 21 Ocaktan sonra biraz rahatlayacaksınız. 20 Ocak’a kadar geri planda kalıp plan yapabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz bu süreçte.

Kariyer: İşyerinde, yaptığınız işle ilgili artık tükenmiş hissedebilirsiniz. 21 Ocaktan sonra biraz daha rahat olacaksınız. Daha gerçekçi, sağlam adımlar atmak isteyeceksiniz. 7 Ocak civarı iş temponuzda, çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizde bir değişiklik yapma, düzene sokma arzusunda olabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Hayat bisiklet gibidir, dengeyi kaybetmemek için ilerlemek gerekir. Albert Einstain

Balık Burcu 2023 Ocak Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2023 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Ocak’a kadar ev, aile, yuva, arkadaş, sosyal çevre konularında gündemler olabilir. Eski meseleler yeniden açılabilir. Eski arkadaşlarınızdan haber alabilirsiniz. Sosyal çevre ilişkilerinde zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birbirinizi anlamadığınız bir dönemde olacaksınız. 20 Ocak itibariyle ilişkinizi yeniden düzenlemeye çalışabilirsiniz.

Sağlık: 21 Ocaktan itibaren sağlık konuları gündeme gelebilir. Kronik sağlık sorunları tetiklenebilir.

Para: Adımlarınızı doğru atın. Acele etmeyin. Sonradan pişman olabilirsiniz. Maddi anlaöda yetersiz hissedebilirsiniz. 21 Ocak itibariyle maddi konularda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

Kişisel Gelişim: Başlangıçlar için ayın ikinci yarısını tercih etmek daha doğru olacaktır. Bir şeyler ilerlemiyor olabilir. Biraz daha sabırlı olun. 20 Ocak itibariyle inzivaya çekilebilir, arka planda kalmak isteyebilirsiniz. Enerjinizde düşüklük olabilir.

Kariyer: 20 Ocak’a kadar iş değiştirmeyi, işten çıkmayı, iş kurmayı düşünmeyin. Bu dönemde kariyerle ilgili attığınız adımlar doğru değil. Kariyerle ilgili planlarınızı erteleyin. 20 Ocak itibariyle kariyer anlamında yeni başlangıçlar olabilir.

Bu ayki spotunuz: Dünyayı anlama ve reform isteği ilerlemenin iki büyük motorudur. Bertrand Russel