Aylık burç yorumları neler? Başarı burçları sizler için ne diyor? 8 Ocak Merkür Kova burcuna, Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Ocak tarihinde de Güneş Kova burcunda ilerleyecek. Jüpiter ve Satürn Kova burcuna geçmişti. Kova burcunda bir gezegen yığılması yaşanıyor. Haritanızda hangi alanlarınızda ise o alanlarınızla ilgili yoğunluk hissedebilirsiniz.

Venüs’ün Oğlak burcunda olması ilişkilerde ve parasal konularda biraz yoğunlaşma, biraz daha iradenizi ortaya koymanızı sağlayacak bir gösterge. Parasal konularda sınırları aştıysanız, bir şeyleri toparlamaya ihtiyacınız varsa, hesap kitap yapmak istiyorsanız Ocak ayı tam zamanı. Venüs Oğlak burcundayken maddi veya manevi ayakları yere sağlam basan temalar biraz daha ön planda olacak. Olayları değerlendirirken biraz daha mantığın ön planda olduğu bir zaman dilimi.

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin Ocak Ayı Nasıl Geçecek?

7 Ocak’ta Mars Boğa burcuna geçiyor. 4 Mart’a kadar burada kalacak. Boğa burcundaki Mars eyleme geçme kapasitesini ortaya koyamadığı bir alandadır. Biraz daha ayaklarını yere sağlam basmak ister. Garantici bir tutum sergiler. Atacağı adımı iyice planlamak ister. Cesur ve girişimci adımı atamaz. Hareketsizlik, isteksizlik, çok keyfe düşkünlük, parasal konularda da bazı girişimlerde bulunabileceğiniz zaman dilimi. Mars Boğada dinginleşmeye, sakinleşmeye bırakacak bizi.

Yeniay Oğlak burcunda, Dolunay ise Aslan burcunda yaşanacak. Daha önce de bahsettiğimiz gibi Yeniay; yenilikleri, yeni başlangıçları, Dolunay ise; tamamlanmaları, finalleri ifade eder. 20 Ocakta Mars Uranüs kavuşumu fevrilikleri ortaya çıkarır. Fevri bir ay. Ani çıkışlar, fevri tepkiler, sakarlıklara kazalara çok açık olacağımız bir ay olacak. 18 Ocakta Jüpiter Uranüs karesi yaşanıyor. Kare görünümü zorlayıcı, sürtüşmeli bir görünümdür. Kısıtlayıcı, zorlayıcı, bizi yoracak, değişmesini istemediğimiz konulara sürükleyebilir.

Kova ve Boğa burcu hangi alanlarınıza denk geliyorsa, o konularla alakalı özgürleşme, yenilik isteyebilirsiniz. 13 Ocakta Mars Satürn karesi yaşanıyor. Bu dönemde kendinizi fazla zorlamanız hayal kırıklığına uğratabilir. Bu dönemde bekleyin. Bu süreç geçince kaldığınız yerden devam edersiniz. 23 Ocakta Mars Jüpiter karesi yaşanıyor. Tepkilerde aşırılık, abartılı riskler alma, daha fazlasını yapmaya çalışma kaybetmeye yol açabilir.
Not: Gezegenlerin kare açı yaptığı dönemlerde daha sakin, durağan, arka planda kalmanızda fayda var.

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Yılı Nasıl Geçecek? >>


Koç Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kendinizi göstereceğiniz bir ay. Çevrenizde dikkat çekiyorsunuz. Ailenizle olan ilişkiniz olumlu ve güzel olacak. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz fakat 15 Ocak’tan sonra hayatınıza giren kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönemde yaşayacağınız beraberlikler uzun soluklu olmayabilir. Ayın ikinci yarısı Uranüs ve Mars kare açı yaptığı için daha agresif ve sert olabilirsiniz. Ani kararlar, patlamalar yaşanabilir. 30 Ocak’ta Merkür gerilemeye başlıyor. Ayın sonuna denk gelse de ayın son günlerinde etkisini göstermeye başlayacak. Arkadaş çevrenizde, networkünüzde sorunlar çıkabilir.

Sağlık: Strese dayalı rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Meditasyon yaparak sakinleşmeyi tercih edebilirsiniz.

Para: Geliriniz, kazanç ve harcama dengeniz değişebilir. Gereksiz harcamalarınız bu ay sizi sıkıntıya sokabilir. Ama bu ay aynı zamanda beklemediğiniz yerden para gelebilir. Ekip çalışmaları, yeni projeler size kazanç getirebilir. Eğer harcamalarınıza dikkat ederseniz sürprizlerle dolu bir ay olacak.

Kişisel Gelişim: 30 Ocak’ta Merkür gerilemeye başlayacak. 21 Şubat’a kadar devam edecek. Büyük yaşam planlarınızda, büyük arzu ve hedeflerinizde, onları gerçekleştirmekte bazı engellerle, gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.

Kariyer: 13 Ocak’ta onuncu evinizde bir Yeniay yaşanıyor. Kariyer hayatınızı etkileyecek bir Yeniay. Sorumluluğunuzun artacağı bir işiniz olabilir. İşinizle ilgili yeni bir görev olabilir ya da terfi alabilirsiniz. Ekip çalışmaları, yeni projeler, anlaşmalar, sözleşmeler gündeminizde olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“Gideceğiniz yoldan eminseniz, engeller dinlenme noktanız olmaktan öteye gidemez.” – Paulo Coelho


Boğa Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Ocak’a kadar Güneş Oğlak burcunda olacak. Venüs ve Merkür de eşlik ediyor. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla iletişiminiz, akrabalık ilişkileriniz ön planda olacak. İlişkilerde kendinize güveniyorsunuz. Gerek üstlerinizle gerek iş ortaklarınızla gerekse arkadaşlarınızla ilişkileriniz olumlu görünüyor. Aile bireylerinizle ara ara gerginlikler yaşasanız da kısa sürecek bu durum. Aslan burcundaki Dolunayla birlikte anne babanızın halledemediği sorunlar varsa bu duruma siz müdahale etmek isteyebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili ciddi bir sorun görünmüyor. Eğer kilo probleminiz varsa ve diyete başlamak istiyorsanız, bu ay bu adımı atabilirsiniz.

Para: Bu ay gelirinizden daha çok giderinize odaklanacağınız bir ay. Borçlarınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda alacağınız bazı kararlar olabilir. Ani bir kararla yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Yalnız bu sizi olumsuz etkileyebilir.

Kişisel Gelişim: Planlarınız, kararlarınız, bu kararları, planları gerçeğe dökme isteğiniz ön plana çıkıyor. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Bu akademik eğitim de olabilir, kişisel gelişim eğitimleri de. 7 Ocak itibariyle Mars burcunuza giriyor. Ay boyu mücadele güdünüz, isteklerinizin peşinden gitme güdünüz, kendinizi ifade etme, kendinize olan güveniniz dikkat çekiyor.

Kariyer: Ticari faaliyetleriniz, anlaşmalar, sözleşmeler dikkat çekiyor. Yeni iş bağlantılarınız da olabilir. Özellikle uzak şehirlerde veya yurt dışında.20 Ocak itibariyle iş hayatınızda parlıyorsunuz. Bazılarınızın yeni iş fırsatları olabilir. İş başvurusu yaptıysanız geri dönüşler olabilir, görüşmeye çağrılabilirsiniz.
Bu ayki spotunuz:

“Danışın ve danıştığınız kişinin görüşlerini kendi görüşlerinizle birleştirin ki, doğru ortaya çıksın.” – Gerald Massey

Sokağa Çıkma Yasağı Sürecinde Evde Yapılabilecek Etkinlikler >>


İkizler Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal hayatınızda daha aktif olacaksınız. Yeni arkadaşlar edinebilir, etkinliklere katılabilirsiniz. Aile, akraba ilişkileriniz bir hayli önemli olacak. Onlara kendi sorumluluklarını yerine getirmeleri için zaman tanıyacaksınız.

Sağlık: Estetik kararı alabilirsiniz. Bayan İkizler burçları için, bazı kadınsal rahatsızlıklar olabilir.

Para: Aya 30 Aralık’ta gerçekleşen Yengeç Dolunay’ının etkileri ile başlıyorsunuz. Maddi konular, maddi tablonuz netleşiyor. Beklediğiniz bir para varsa gelebilir. Bir mülkünüzü veya eşyanızı satışa çıkarabilir ya da bir eşya, bir mal satın almak isteyebilirsiniz. 20 Ocak’a kadar Güneş Oğlak burcunda olacak. Merkür ve Venüs de eşlik edecek. Ay’ın büyük bir bölümü odağınız, finansal konularda.Eşinizle ailenizle veya iş ortaklarınızla ortak para trafiği ile ilgili gündemler ön plana çıkıyor.

Kişisel Gelişim: Kendinizi yenilemek için güzel fırsatlar çıkıyor karşınıza. Geçmişi düşünmenin yararınıza olmadığını artık anlıyorsunuz. Geçmişi bir kenara bırakıp önünüze bakma kararı alabilirsiniz. 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Satürn, Jüpiter, Merkür Kova burcunda olacak. Gezegensel yığılım var dokuzuncu evinizde. Hayata bakış açınızı sorgulamaya başladığınız bir dönem. Kendinize bir yol arıyorsunuz.

Kariyer: Ayın başlarında kariyer hayatınız ön planda olabilir. Kariyer hayatınızda duygusal kararlar almaya meyilli olacaksınız. Mantığınızı devre dışı bırakmamak yararınıza olacaktır. 20 Ocak itibariyle şehir dışı, yurt dışı iş bağlantılarınız olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“Geçmiş ve gelecek sadece bizim belleğimizde mevcuttur. Oysa şimdiki zaman, zamanın ötesindedir. Şimdiki zaman sonsuzluktur. Bugünü etkileyen geçmiş hayatında yaptıkların değildir. Asıl bugün yaptıkların geçmişte yapılanları telafi eder ve mantıken de geleceği değiştirir.” – Paulo Coelho


Yengeç Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ocak ayı temizleme ayı olacak sizler için. Gereksiz şeyleri, gereksiz insanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. 10 Ocakta sizin burcunuzda Ay tutulması meydana gelecek. İkili ilişkilerde agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. 11 Ocaktan itibaren çevrenizi değiştirmek, yeni çevre edinmek isteyebilirsiniz. Yeni etkinliklere katılmak, grup çalışmaları yapmak motivasyonunuzu yükseltebilir.

Sağlık: Aile büyüklerinizden birinin sağlığıyla ilgilenebilir, olumlu haberler alabilirsiniz. Ocak ayında siz ciddi sağlık problemleri yaşamayacaksınız.

Para: Kredi başvurusu yaptıysanız onaylandığının haberini alabilirsiniz. Seyahatlerinize daha fazla para harcayabilirsiniz. 25 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana geliyor. Yeni fırsatlarla karşılaşabilir, böylece finansal gücünüzü artırabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Pozitif bir enerjiye sahipsiniz. Hırslı ve kararlı oluşunuz akademik hayatınızda başarı sağlayacak. Bu ay takıntılı olmayı ve geçmişte yaşamayı bırakırsanız ikili ilişkilerinizde sorun yaşamazsınız. Bu ruh halinden çıkmayı deneyin.

Kariyer: Yeni fikirleriniz, projeleriniz olabilir. Kişisel bilgilerinizi, iş bilgilerinizi koruyun. Projeleriniz çalınabilir. 24 Ocak itibariyle Mars kariyer evinizde gerileyecek. Satış, pazarlama, reklam, iletişime dayalı işlerinizde aksilikler olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“Geçmiş geçmiştir ama gelecek bizimdir.” – F. W. Robertson

Özgüveninizi Nasıl Geliştirebilirsiniz? >>


Aslan Burcu Ocak Ayı Yorumu

Başarı Burçları Network Okulu Ocak Ayı - Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 10 Ocakta Yengeç burcunda Ay tutulması meydana geliyor. Kendinizi baskı altında, engellenmiş hissedebileceğiniz durumlar olabilir. Ailenizle aranızda bazı sorunlar yaşanabilir. İlişkilerde kendinizi ifade etmek, canınızı sıkan konuları konuşmak istiyorsunuz. Kendinizi toparlamanız açısından güzel bir ay. İyi değerlendirin.

Sağlık: Sağlık açısından iyimser bir aydasınız. Dikkat etmeniz gereken Venüs sağlık alanınıza geçecek. Bazılarınız beslenme alışkanlıklarıyla alakalı, kadın hastalıklarıyla alakalı ufak sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Para: Ayın başlarında gündeminiz maddi konular olacak. Borçlarınızla ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Kredi başvurusu gibi girişimleriniz olabilir. 13 Ocakta Venüs Balık burcuna geçiyor. Maddi anlamda sizi rahatlatacak. Kazancınızda artış olabilir, elinize toplu para geçebilir.

Kişisel Gelişim: Birçok şeyi aynı anda yapmaya çalışmayın. Her işe yetişmeye çalışırsanız, kendinizi tükenmiş hissedersiniz. Dinlenmek için kendinize zaman ayırın.

Kariyer: Mars kariyer evinize geçiyor. İş ve kariyer konuları ön planda olacak. İş hayatınızda biraz yorulabilirsiniz. Çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizde aktif olacaksınız. İş arayıp da bulamayanlar yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirler.
Bu ayki spotunuz:

“Doğada güze bir yer bul ve orada kendini tazele. Ne kadar iyi dinlendiğin, çoğu kez senin bu evrende ne kadar uzağa gidebileceğini saptar.” – M. Murat İldan


Başak Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hayatınızda biri yoksa ufak flörtleşmelerin başlayacağı bir ay olabilir. Babanızın hayatı ile ilgili bir durum söz konusu olabilir veya anneniz ve babanız arasında sorunlar varsa bu duruma siz el atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizle ortak bir iş yapma kararı alabilir, hatta bir arkadaşınızı da ortak yapabilirsiniz.

Sağlık: Sağlık anlamında keyifsiz hissedebilirsiniz. Enerji düşüklüğü olabilir. Enfeksiyon, üşütme, ayak burkmalarına karşı biraz daha dikkatli olmalısınız. Ocak ayının ikinci yarısı yaşam düzeninize, yatma kalkma saatinize, yemek yeme saatinize biraz daha dikkat ediniz.
Para: 11 Ocak’ta Mars Satürn karesi var. Parasal konularda rahatlayacaksınız. Yatırım yapma açısından şanslı bir dönem. Paranızla yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Eğitimle ilgili girişimleriniz olabilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz için yabancı dil öğrenmeyi isteyebilirsiniz. Bu ay kişisel gelişiminize önem verdiğiniz bir ay olacak. Özellikle kitap okumaya daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Kariyer: Kendinizi, fikirlerinizi ortaya koymak, hareket enerjinizin yükseldiği bir aydasınız. İş bağlantılı yurt içi, yurt dışı seyahatler olabilir. Satış pazarlama yapıyorsanız satışların artması gibi temalar ön planda olabilir. İşle ilgili hareketlendiğiniz, yoğunlaşmaya başladığınız bir ay. İş arıyorsanız bu ayı iyi değerlendirin. Evde part time çalışmak gibi ek kazanç yaratabileceğiniz bir zaman dilimi. Ocak ayının ikinci yarısı altıncı evinizde gezegen yığılması olacak. İş konusunda kafanızın karışmasına, karmaşalara sebep olabilir. Basın, yayın, kitle iletişim araçlarıyla ilgili işiniz varsa aşırı yoğunluktan karar verememe hali söz konusu olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“İyi düzenlenmiş zaman, iyi düzenlenmiş bir zihnin en kesin işaretidir.” – İsaac Pitman

İçe Kapanık İnsanlar İçin 8 Networking İpucu >>


Terazi Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Evinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinebilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlara zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Ailenizle daha yakından ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edecek.

Sağlık: Ayın sonuna doğru soğuk algınlığına, gribe yakalanma ihtimaliniz yüksek.

Para: Kredi çekmek, borç almak gibi temalar olabilir bu ay. Ama borç almak için doğru bir ay değil. Yatırımlarla ilgili konularınız olabilir. Yalnız yatırım konusunda dikkat gerektiren göstergeler var.

Kişisel Gelişim: Yeteneklerinize odaklanabilirsiniz. Hobi olarak bile yeni bir rutin edinebilirsiniz.

Kariyer: Satış yapanlar için ayın ortalarını tercih etmeyin. 14-15, 20-25 tarihlerinde ortaklı konularda bir şeyler yapmak, satış yapmak için çok doğru zaman değil. Bazılarınız maddi getirisi yüksek iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz.
Bu ayki spotunuz:

“Hayatınızı yaşamaktan asla vazgeçmeyin. Bir derse katılın. Hobi geliştirin, insanlarla tanışın. Siz sadece kendi ilgi alanlarınızın derinliği kadar ilginçsinizdir.” – Sherry Argov

İş Performansınızı %1000 Nasıl Artırırsınız? >>


Akrep Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu ay evde kalma arzunuz artabilir. Evde yenilikler, düzenlemeler, tadilatlarla uğraşabilirsiniz. Sevdiğiniz biri varsa ona açılmayı düşünebilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa ciddi adımlar atıp, evliliğe doğru gidebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onların hayatında gelişmeler olabilir, güzel haberler alabilirsiniz. 10 Ocakta Yengeç burcunda Ay tutulması meydana geliyor. Öfkeli, ani davranışlar, agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Böyle yaparsanız haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. 7 Ocakta Mars Boğa burcuna geçiyor. Bazı kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. 20 Ocaktan itibaren ailevi konular masaya yatırılıp çözümler aranabilir.

Sağlık: Stres sağlığınızı sıkıntıya sokabilir. Her şeyi kafanıza takmayın. İçinizde biriktirmeyin. Bu ay meditasyona ağırlık vermeniz sizi rahatlatacaktır.

Para: Maddi konularda biraz rahatlayacağınız bir dönem. Ödemelerinizi yapabilir, yatırım konularına girişebilirsiniz. Yalnız harcamalarınızda savurgan olacağınız bir dönem. Dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Keyif aldığınız bir aktiviteye katılmak, bir kursa yazılmak, bir eğitime katılmak isteyebileceğiniz bir ay olacak.

Kariyer: 13 Ocakta Oğlak burcunda Yeniay meydana geliyor. İş hayatınızda kötü giden ne varsa bunları düzeltmek için, çözüm için iyi bir dönem. 14 Ocakta Güneş Plüton kavuşumu yaşanıyor. Bu kavuşum 14 Ocak civarı ticari faaliyetlerinizde önemli dönüşümler olabileceğini gösteriyor. 20 Ocak itibariyle kariyerinizle ilgili çıkış arıyorsunuz, planlar yapıyorsunuz.
Bu ayki spotunuz:

“Eğitimin asıl büyük amacı bilgilenmek değil, eyleme geçmektir.” – Herbert Spencer

Doğrudan Satış Ekibiniz Hakkında Bilmeniz Gereken 27 Şey >>


Yay Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ailenizle vakit geçirmek size huzur verebilir. Sosyal yönünüz ön planda. Aktivitelere katılabilirsiniz. 20 Ocak-19 Şubat tarihleri arasında Güneş Kova burcunda olacak. Girişkenliğiniz, iletişim becerileriniz iş çevrenizde fırsatlar yaratabilir. Merkür’ün de Kova burcuna geçişiyle beraber yakın çevre ilişkilerinizde, online, telefon ya da yüz yüze görüşmelerinizde artışlar olabilir.

Sağlık: Mars, enfeksiyon, baş ağrıları, boğaz ağrıları gibi konuları gündeme getirebilir.
Para: Harcamalarınız artsa da ayağınız yere basan adımlar atıyorsunuz. İhtiyacınız olan neyse onu satın alacaksınız. Zam, gelir artışı, prim beklentisi olanlar hakettiklerini alabilirler. 10 Ocakta Yengeç burcunda Ay tutulması yaşanıyor. Maddi konularda biraz zorlanabilirsiniz bu süreçte.

Kişisel Gelişim: Merak ettiğiniz konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Online eğitim kurslarına katılabilirsiniz. Yazmak, çizmek, üretmek gibi konular ön planda olacak hayatınızda.

Kariyer: Ocak ayının ortalarında iş yerinde telefon görüşmelerine yetişemeyeceğiniz bir yoğunluk yaşayabilir, biraz bunalabilirsiniz. İletişim trafiğinin yoğunluğunu kaldıramayabilirsiniz. Sadece ay ortalarında böyle olacak. Genel olarak iş konularında güzel ve keyifli bir ay. İşinizden memnun değilseniz, iş değişikliği yapmak için harekete geçebilirsiniz. İşsizseniz, iş arıyorsanız yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.
Bu ayki spotunuz:

“Yaratma sürecinin başındayken, kendinizi asla ama asla sınırlamayınız.” – John Stewart

2021 Yılında İzlemeniz Gereken Kişisel Gelişim Filmleri >>


Oğlak Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs’ün burcunuza geçmesiyle ilişkiler ön plana çıkacak. Biraz daha tutkulu ve istekli hissedebilirsiniz. Bazılarınız için yeni bir ilişki kapıda olabilir. İlişkisi olanlar için ise, ilişkilerini toparlamak adına güzel bir ay olacak. İletişimde aktif olacağınız, sosyal yönünüzün ağır bastığı, aktivitelere katılacağınız bir zaman dilimi. Aynı zamanda kardeşlerinizin hayatındaki gelişmeler de gündeminizde olabilir.

Sağlık: Ufak tefek kazalara, sakatlanmalara karşı dikkatli olun. Ağır şeyler taşımamaya özen gösterin.

Para: Merkür ve Güneş’in para evinize geçmesiyle beraber bu alan biraz hareketlenecek. Ama Merkür, Satürn ile kavuşacak. Bu konularda biraz engellenmiş hissedebilirsiniz. Mars ile Satürn arasında kare açı olması bazı yatırımlarda aksaklıklar getirebilir. Bazı işlerinizdeki para girişleriyle ilgili biraz durağanlık söz konusu olabilir. Özellikle 14-20 Ocak tarihleri arasında bu etkiler görülebilir. Sadece ay ortalarında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Genel olarak para girişlerinin arttığı bir dönem olabilir.

Kişisel Gelişim: Eğitim hayatınızda başarılar elde edeceğiniz bir aydasınız. Aynı zamanda bir öğretmen rolüne de bürünebilirsiniz. İnsan en çok öğretirken öğrenir.

Kariyer: Venüs sizin burcunuza geçiyor ve bir süre burcunuzda kalacak. İş bitirici, işe odaklandığınız, bir şeyler yapmak istediğiniz bir dönem olacak. Takımınızdaki kişilere liderlik ediyorsunuz. Yürüttüğünüz projeler başarı getirebilir.
Bu ayki spotunuz:

“Başarının sırlarından biri, geçici başarısızlıkların bizi yenmesine izin vermemektir.” – Mark Kay

Yeni Yılda Yapılacaklar Listesi – 15 Muhteşem Öneri >>


Kova Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ortasında ( 14-20 Ocak arası) Mars, evle ilgili bazı problemlere sebep olabilir. Ev içerisinde bazı tartışmalar, çatışmalı durumlar söz konusu olabilir. İsyan bayrağını çekip, “özgürlük istiyorum” diye bağırabilirsiniz. İlişkilerde de sağlam adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz. Bazı arkadaşlarınızın arkanızdan iş çevirdiğini, iş yerinizde sizden gizli projenin yürütüldüğünü ya da ilişkinizde sizden bir şeyler gizlendiğini öğrenebilirsiniz. 12,13,14 ve 18 Ocak tarihlerinde herkesin etkisi altında kalma ihtimaliniz yüksek. Kimsenin sizi etkisi altına almasına izin vermeyin.

Sağlık: Sağlık alanında genel olarak iyi hissedeceksiniz. Sadece Satürn-Mars kare açı yaptığı dönemde baş ağrıları, boğaz problemleri gibi konularda rahatsızlanmalar söz konusu olabilir.

Para: Kazançlarınızda artış olabilir. Sadece ayın ortalarında finansal anlamda bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Geleceğe dair farklı planlar yapmak isteyebilirsiniz. Ay boyunca lider olmaya, lider sorumlulukları içerisinde ilerlemeye izin verin.

Kariyer: Yeni projeler üretip başarılara imza atabilirsiniz. Dijital alanlarda, teknolojik, marketing tarzı işleriniz varsa 30 Ocakta burcunuzda Merkür gerilemeye başlıyor. Dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın. İş alanınızda hırsa değil, başarıya odaklanın. Liderlik vasıflarınızı kullanmaya özen gösterin.
Bu ayki spotunuz:

“Bir plandan yoksunsan, başkalarının planlarının bir parçası olursun.” – Amerika Atasözü


Balık Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: İletişim trafiğinizde artış, yoğunluk söz konusu olacak. Kardeşlerle, yakın arkadaşlarla ilgili mücadele gerektiren konularda sizin de el atmanız, desteklemeniz beklenebilir. 16,17,18 Ocak tarihlerinde dost olarak gördüğünüz ama gizli düşmanınız olduğunu yeni fark edeceğiniz kişiler ortaya çıkabilir. Uzun zamandır devam eden bir ilişkiniz varsa heyecanınız artabilir. Bekar olanlar, nasıl bir partnere ihtiyaç duyduğunu düşünebilir.

Sağlık: Kilo vermeye başlamak için uygun bir zaman. Diyet ve spor planlaması yapabilirsiniz.

Para: Kazançlarınızda artış olabilir. Para alanında inançlarınızı değiştirmeniz gerektiğine dair uyarılarda bulunuyor gökyüzü. Bu alanda değişime gitmezseniz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ocak ayı hayallerinizi gerçekleştirme yolunda hem yardımcı olacak, hem duygularınızı hem düşüncelerinizi hem de hayallerinizi tekrar gözden geçirmeniz konusunda olumlu etki oluşturacak. 12-13-14-18 Ocak tarihlerinde Balık burçları duygularında çok dikkatli olmalı. Duygusal planlarınızı, düşüncelerinizi kontrol altında tutmazsanız daha sonrasında büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. İstekleriniz konusunda net olduğunuz sürece başarı kaçınılmazdır.

Kariyer: İş hayatında terfi bekleyen bir Balık burcuysanız, 25 Ocaktan önce terfi alabilirsiniz. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız 20-25 Ocak hayatınızın iş teklifini ya da fırsatını yakalayabilirsiniz. Kendi işinizi kurmayı düşünüyorsanız, seçiminiz doğruysa kesinlikle iş kurabilirsiniz. Dikkatinizi toplamanız, öğrenmeniz, çalışmanız gereken bir ayda olduğunuz için acele hareket etmemeye özen gösterin.
Bu ayki spotunuz: Hayal ettiğiniz her şey gerçektir. Pablo Picasso

Girişimciler için 2021 yılı burç yorumları hakkında tüm merak edilenleri sizler için hazırladık. Astroloji yorumları, kişisel gelişim, ilişkiler, para ve daha birçok konuda sizlere beklentileriniz hakkında fikir vermektedir. Peki 2021 yılında girişimcileri neler bekliyor?

2020 yılı ekonomik krizlerin, salgın hastalıkların, depremlerin, yangınların, mücadelenin olduğu zor bir yıldı. Kimilerinin krizi fırsatı olurken, kimilerinin fırsatı kriz oldu. 2020 yılına güle güle derken, 2021 yılına güzel dilekler, ümitler, dualarla merhaba diyoruz.

2021 yılı bir yandan şans getirecek, bir yandan da dersler verecek. Yılın ilk yarısı, sıkıntı etkisi ve enerjisi ile geçebilir. Çalışma hayatında, ikili ilişkilerde, sağlık alanında, ticarette stresli ve zor geçecek bir süreç olabilir. Özellikle Şubat ayı Merkür gerilemesi, Uranüs ve Mars’ın kare açısı, zorlu bir zaman dilimini işaret etmekte.

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Yılı Nasıl Geçecek?

Meteorolojik durumlardan ulaşım, araç, iletişim, toplum sağlığı, ekonomik, finans, uluslararası liderlerle ilgili geniş kaoslu durumlar olabilir. Bu yıl önemli iki konu var. İlki, Jüpiter ve Satürn’ün Kova burcunda kavuşum yaşamaları, ikincisi ise; yıl boyunca etkisini zaman zaman hafif, zaman zaman yoğun bir şekilde hissedeceğimiz Satürn ve Uranüs arasındaki sürtüşmeli açı olacak.

Ayrıca İkizler ve Yay burcundaki tutulmalar da etkisini gösterecek. Teknolojinin geliştiği, bilginin gerçekliğinin sınandığı, teorilerin, düşüncelerin önem kazandığı, entelektüelliğin ve yaratıcılığın değer kazandığı bir zamana doğru ilerliyoruz. 2021 yılında Kuzey Ay düğümleri İkizlerde, Güney Ay düğümleri Yay burcunda olacak. Özellikle Güney Ay düğümleri diyor ki:

Yeni fırsat kapılarının da açılacağı bu yıl, doğru değerlendirmeler yapmak gerekir. Anlayacağınız zaman zaman mücadele edeceğimiz zaman zaman kendimizi maceraların içinde bulacağımız bir yıl bizleri bekliyor.

Not: Bu yıl evlenmeyi düşünenler Mart, Haziran, Eylül ve Ekim aylarını tercih edebilir.
Bu yılki spotunuz: Zorlukların etkisini artıran bizim tepkimizdir. Karşılaştığınız zorluklardan mutlaka almanız gereken bir ders vardır. Ve sizi geliştirecek olan da budur. Bakış açınızı değiştirin. Negatif bakış açısından sıyrılıp, pozitif bakış açısına sahip olmaya çalışın.
Güzel, başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim…

Liderlerin Yaptıkları 13 İletişim Hatası >>


Koç Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

2021 yılında Satürn ve Jüpiter Kova burcunda.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2021 yılında Satürn ve Jüpiter Kova burcunda. Sosyal çevre ve ilişkiler alanında gelişmeler yaşayacaksınız. Sosyal çevre bağlantılarınızda önemli değişim ve dönüşümler meydana gelebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmaktan mutluluk duyacaksınız. Eski tanıştığınız insanlarla zaman zaman işlerin zorlaştığını görebilirsiniz. Jüpiter, sosyal ilişkiler alanında fırsatlar sunacak, şans getirecek. İlişkilerle ilgili konular 28 Mart itibariyle hareketlenmeye başlıyor. 28 Martta gerçekleşecek olan Dolunay, ilişkilere dair önemli kararlar almanızı sağlayacak. 23 Nisan’dan sonra aile ve yuva alanlarınıza daha fazla enerjinizi harcayacaksınız. 6 Ekimdeki Yeniay ilişkilerinize yeni bir gözle bakmanıza neden olacak. Uranüs-Satürn kare açısı, kariyer çevreleriyle olan ilişkilerinizde bazı aniliklerle, kazalarla karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Sağlık probleminiz varsa sağlıkla ilgili probleminizde iyileşmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tedavi, doktor, yöntem her ne varsa size destek çıkıyor.

Para: Bu sene maddi konularda hızlı olaylar karşınıza gelebilir. 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde parasal konularda biraz kafanıza göre davranma isteğinizin yüksek olduğunu görebilirsiniz. Beraber iş yapacağınız insanlarla para konularında sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Maneviyatınızın arttığını göreceksiniz. Spirituel, ruhsal konular ve bu gibi alanlar kendinizi göstereceğiniz bir döngü olacak. Öğrenmeye yeni şeyler denemeye kısa vadeli planlara odaklanmaya ihtiyacınız var.

Kariyer: Kariyer alanında sıkıntılar yaşamıştınız. İş hayatınızda neleri isteyip, neleri istemediğinizi, neleri yapacağınızı veya yapamayacağınızı net bir şekilde gördüğünüz bir döngüyü tamamladınız. Kariyerinizi yapılandırma sürecine giriyorsunuz bu yıl. Güzel ve önemli bir kariyer yılı olacak. Uranüs ve Satürn kare açı yapacak. Kariyerinizle ilgili beklenmedik durumla karşılaşabilirsiniz.

Milyoner Olmak İçin Öğrenilmesi Gereken 4 Ders >>


Boğa Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

28 Temmuz'a kadar sosyal çevrenizi, arkadaşlıklarınızı, sosyal çevre ilişkilerinizi hareketli tutacaksınız.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Annenizin hayatında gözle görülür gelişmeler devrede olabilir. Annenizden yana fırsatların da olduğunu göreceksiniz. 14 Mayıs itibarıyla Jüpiter, Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar sosyal çevrenizi, arkadaşlıklarınızı, sosyal çevre ilişkilerinizi hareketli tutacaksınız. Diğer insanlarla sosyalleşmeniz, bir araya gelmeniz, yeni ortamlara girmeniz çok önemli olacak. Yeni tanışacağınız insanlardan yeni iş fırsatları gelebilir. Uranüs, iş hayatınızda daha fevri, daha isyankar tavır içinde olmanıza sebep olabilir. Üstlerinizle ilişkilerinizde gerilimler yaşanabilir. Baskılara karşı gelmek, daha özgür davranmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Venüs, bu yıl sağlıklı olmanız için size destek veriyor. Fakat yine de sağlıksız yeme içme ve kötü alışkanlıklara fazla düşkün olmayın. Spora veya başka aktivitelere zaman ayırın.

Para: Kendinizin para kazanması yönünde yani kendi çalışmalarınızla, kendi yeteneklerinizle, kendi değer yargılarınızı ortaya koyarak kazanç elde etmek, kendi kazançlarınızı değerlendirmek anlamında 2021 çok önemli bir süreç. 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık tarihlerinde cebinize bir para girebilir. Parasal konularda ne yapmanız gerektiğini tutulmalar ile beraber görebilirsiniz. Maddi konularda ayağınızı yorganınıza göre uzatmak gerektiğini anlayacaksınız. Buna göre de kafanızda bir takım planları oluşturacaksınız.

Kişisel Gelişim: 2020 yılında krizi fırsata çevirenlerden biri de sizdiniz. Önemli değişimler ve dönüşümler yaşamıştınız. Hayata karşı çok farklı gözlerle bakmaya başlayabilirsiniz. Yıl genelinde yeni deneyimler, gelişim imkanları bakımından güzel destekler var. Kendi değer yargılarınızı sorguluyorsunuz. Yeni bilgiler öğrenmek, yeni eğitimler almak isteyebilirsiniz.

Kariyer: Bu yıl kariyer ve iş fırsatlarınızın çok önemli bir noktaya taşındığını görebilirsiniz. Kariyerinizde üst basamaklara yükselebilir, istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Kariyer hedeflerinizle ilgili yeni planlamaların, düzenlemelerin olacağı bazı önemli fırsatlarla karşılaşabileceğiniz güçlü bir yıl.

Komfor Alanı Ve Agave Kaktüsü Hikayesi >>


İkizler Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Yurt dışı bağlantılı konular, yurt dışına taşınma, seyahat gibi durumlar söz konusu.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: İkili ilişkiler, ortaklı ilişkiler adına güzel bir yıl olacak sizler için. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konular, yurt dışına taşınma, seyahat gibi durumlar söz konusu. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması yaşanacak. İlişkinizde ilk kırılma yaşanabilir veya ayrılık kararı alabilirsiniz. 4 Aralık’ta Yay burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması da ilişki dinamikleriniz, evlilik, ortaklık gibi önemli yapılar için çok belirleyici görünüyor. Önemli kararlar verebilirsiniz.

Sağlık: Bu yıl özellikle Ocak ve Şubat aylarında bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekiyor. Bu dönemde vitaminlerinizi almayı ihmal etmeyin.

Para: 2 Haziran’da parasal konularda güzel getiriler karşınıza gelebilir. Üç haftalık dönem boyunca kazançlarınız yüksek olabilir. Birilerine borç verdiyseniz borçlarınızı geri alabilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek ve bununla birlikte paranızı artırma güdüsü olabilir.

Kişisel Gelişim: Bu sene kendinize yatırım yapmanız gereken yıllardan bir tanesi. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle geleceğiniz için hedeflediğiniz amaçlarınızı, birtakım isteklerinizi hareketlendireceksiniz. Eğer öğrenciyseniz, okuyorsanız kafanızdaki fikirleri uygulamak, öğrenmekte kolaylık açısından da son derece şanslı bir süreçte olacaksınız. Öğrenmekten mutluluk duyacaksınız.

Kariyer: 14 Mayıs itibariyle Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Kariyerinizde ve iş alanlarınızda güzel sıçrayışlar, istediğiniz bir pozisyona gelme ya da uzun zamandır uğraşıyorsanız ve bunun karşılığını bekliyorsanız bu karşılığı alacağınız zamanlar devreye giriyor. Medya, basın, yayın işleri iş olarak da eğitim olarak da karşınıza çıkabilir.

İçe Kapanık İnsanlar İçin Networking İpuçları >>


Yengeç Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

30 Ekim'de Mars'ın Akrep burcuna geçmesiyle beraber mutlu, keyifli aşkı hissedeceğiniz zamanı yaşayabilirsiniz. 1

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 30 Ekim’de Mars’ın Akrep burcuna geçmesiyle beraber mutlu, keyifli aşkı hissedeceğiniz zamanı yaşayabilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması sosyal çevre alanlarınızı değiştirecek. Hayatınızla ilgili değişimler yapmak istiyorsanız bu süreci değerlendirebilirsiniz.

Sağlık: Tutulmaları sağlık alanında alıyorsunuz. Kendinize vakit ayırmayı, spirituel konularla ilgilenmeyi ihmal etmeyin. Karaciğer yağlanmalarına, bacak sıkıntılarına açık görünüyorsunuz.

Para: Bu sene ortak parasal konulardan yana şansınız olacak. Eşinizin ya da partnerinizin parasal sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Ödemeniz gereken vergiler, krediler olabilir. Satürn parasal alanlarda sizi test edecek. 24 Temmuz, 22 Ağustos tarihlerinde Dolunay var. Parasal konularla ilgili sorunlarınızı bu dönemlerde halledebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yabancı dil öğrenmek istiyorsanız bu yıl şanslı etkiler altında olacaksınız. Gelişim imkanlarınızı gözden kaçırmayın. Özellikle 10 Haziran’da ki İkizler tutulması size önemli farkındalıklar getirebilir. Zararlı alışkanlıklarınızı bırakmak isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönlerinize yönelebilirsiniz.

Kariyer: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Yurtdışı bağlantılı işleriniz ve ticari işleriniz hız kazanabilir. 26 Mayıs-4 Aralık’taki tutulmalarla beraber işle ilgili konular hızlanabilir.

Hızlı Öğrenmek İçin 7 Önemli Beceri >>


Aslan Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Kimi Aslanlar, evlenebilir, kimi Aslanlar boşanabilir, kimilerine ortaklıklar getirebilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu yıl Satürn, ilişki alanınızda sizi test edecek. Kimi Aslanlar, evlenebilir, kimi Aslanlar boşanabilir, kimilerine ortaklıklar getirebilir. İlişkinizi ciddiye almıyorsanız, sorumluluk almıyorsanız Satürn bu ilişkiyi yıkacaktır. Satürn, yedinci evden geçerken yapılan evlilikler, iş ortaklıklar uzun soluklu olabilir. Satürn’ün Uranüsle kare açı yaptığı dönemlerde iş ilişkilerinizde, evliliklerinizde gerilimler yaşayabilirsiniz. Bekar Aslanlar 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar aşkı karşınıza getirebilir. Bu aşkın sorumluluğunu almak üzere harekete geçebilirsiniz. Evliyseniz, tutulmadan alacağınız etkilerle çocuğunuzla ilgili hızlı gelişmeler olabilir.

Sağlık: 23 Mayıs’ta Satürn’ün geri hareketi sağlıkla ilgili konuları yeniden ele almanızı sağlayacak. Tutulma zamanlarında sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın. 23 Nisan-4 Haziran tarihleri arasında sağlığınıza, bağışıklık sisteminize ekstra özen göstermeniz gerekiyor.

Para: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında ortak parasal konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi veya borcun altına girmek, kredilerinizi yapılandırmak, ödemelerinizi yeniden ele almak açısından şanslı bir dönem. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihlerinde, ticari faaliyetleriniz varsa tahsilat yapma, parasal konularda kendinizi geliştirme konularında şans size gülecek.

Kişisel Gelişim: Sanatsal işleriniz ön planda. Hobilerinize yönelebilirsiniz.

Kariyer: Uranüs, kariyer evinizin tepe noktasında. Kariyerinizle ilgili değişimler, dönüşümler yaşıyorsunuz. Ocak ayı kariyeriniz için önemli. Kariyerinizle ilgili çok hızlı, ani gelişmeler yaşanabilir. 19 Kasım’daki tutulmayla birlikte kariyerinizde hızlı bir sıçrama yaşayabilirsiniz.

2021 İçin Edinmeniz Gereken 21 Kişisel Gelişim Hedefi >>


Başak Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Uzakta yaşayan akrabalarınızla ilgili duygusal meseleler 19 Kasım'da gerçekleşecek olan Ay tutulmasıyla beraber devreye girebilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 3 Mart’ta ilişkiler önem kazanıyor. 13 Mart’ta gerçekleşen Yeniay, bu alanlarda önemli karar ve fırsatları karşınıza getirebilir. 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar, ev, aile, yuva alanlarınızda gerçekleşecek. Önemli kararlar alabilirsiniz. Ev sahibi olmak, evinizi değiştirmek ya da yenilemek istiyorsanız 26 Mayıs ve 4 Aralık’ta oluşacak tutulmalarla beraber bu alanların hareketlendiğini görebilirsiniz.

Anne ve babanızın hayatındaki bazı zorlanmalar bu tarihlerde hızlanabilir. Uzakta yaşayan akrabalarınızla ilgili duygusal meseleler 19 Kasım’da gerçekleşecek olan Ay tutulmasıyla beraber devreye girebilir. 7 Ocakta Venüs ilişkiler alanınızda olacak.Bu alanda kendinizi mutlu, huzurlu, şanslı görebilirsiniz. 27 Şubat’ta sizin burcunuzda Dolunay var. Hayatınızla, kendinizle, dış görünüşünüzle ilgili önemli kararları bu Dolunayla beraber hayata geçirebilirsiniz.

Sağlık: 30 Ocak-21 Şubat, 14 Mayıs-28 Temmuz ve 11 Haziran-29 Temmuz tarihleri arasında sağlığınıza ekstra özen gösterin. Durumları fazla zorlamayın. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin.

Para: 27 Eylül-18 Ekim tarihleri arasında Merkür para evinizde geriliyor. Girişimleriniz, planlarınız varsa başka bir zamana bırakmanız daha hayırlı olabilir. Bu yıl gereksiz harcamalardan uzak durursanız, finansal konularda iyi günler sizi bekliyor.
Kişisel Gelişim: Kendinize ve gelişiminize daha çok özen gösterdiğiniz bir yıl olacak. Yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Kariyer: İş yapmaktan mutluluk duyacağınız, yaptığınız işten memnun olacağınız bir yıl geliyor. Jüpiter iş alanınızda size şans ve fırsatlar sunuyor. Yeni bir projeye dahil olabilirsiniz ya da hayatınızda birtakım fikir ve planlar varsa, bu fikir ve planları hareketlendirebilirsiniz. Satürn de bu alanda olduğu için zaman zaman sizi test edebilir.

Çevrimiçi Eğitimin Avantajları >>


Terazi Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Parasal konularda hızlı, beklenmedik konular karşınıza çıkabilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2021 yılında aşkı doyasıya yaşayacaksınız. Aşk ön planda olacak. Çocuğunuz varsa, çocuklarınızın hayatıyla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yoksa, çocuk istiyorsanız çok güzel güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. 16 Ağustos sonrası sosyal çevreniz genişleyecek. Sosyal hayatınız daha aktif olacak.

Sağlık: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında sağlığınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ekim ayı itibariyle sağlığınıza ekstra özen gösterin.

Para: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında maddi konularda çok hızlı adımlar karşınıza gelebilir. Uranüs ortak para hanenizde dolaşıyor. Parasal konularda hızlı, beklenmedik konular karşınıza çıkabilir. 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde maddi konularda bazı zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konularda vereceğiniz tepkiler bu tarihlerde önemli olacak. Borçlanma, yatırım konularına biraz daha dikkat edin. Kontrollü para harcamanız gerekiyor.

Kişisel Gelişim: Kişisel gelişiminizle ilgili kavramlar 2021’de ön planda olacak. 10 Haziran tarihinde eğitim fırsatları, yeni öğreneceğiniz konular karşınızda olabilir. Kendinizi kucaklayacağınız, kendinizi seveceğiniz bir süreç başlıyor.

Kariyer: Sanatsal işlerinizde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında iş alanlarınızda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönem iş ile ilgili konularda sıkıntı ve problemler yaşamayacaksınız. 2 Haziran kariyer ile ilgili fırsatlar var. Yaz aylarında kariyerinizde hızlı açılımlar ve gelişmeler karşınıza gelebilir.

Sağlıklı Beslenmenin Zihnimizdeki Karşılığı Nedir? >>


Akrep Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

4 Nisan ve civarı sağlığınızla ilgili konuları gözden geçireceksiniz.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aile, yuva konularında çok güzel açılımlar, çeşitli fırsatlar var. Yuvanızı kurmak istiyorsanız, güzel şanslar karşınıza gelebilir. 14 Mayıs – 28 Temmuz tarihlerinde aşka açık olacaksınız. 24 Temmuzda ailenizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Nihai kararınızı almış ve bu yolda ilerliyor olacaksınız.

Sağlık: 4 Nisan ve civarı sağlığınızla ilgili konuları gözden geçireceksiniz. Kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızla ilgili birtakım girişimlerde bulunmak, beslenme şeklinizi, alışkanlıklarınızı değiştirmek anlamında destekliyor gökyüzü.

Para: Tutulma zamanları elinize para geçebilir. Parayla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu parayla yatırım yapabilirsiniz. 30 Ocak-21 Şubat tarihleri arasında emlak alım satım konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Kendinizi ve kimliğinizi yeniden keşfedeceğiniz bir yıl sizleri bekliyor. Bu yıl öğrenmeniz gereken en önemli şey, sabır olacak. Aceleci davranmaktan kaçının.

Kariyer: Bu yıl genel itibariyle kariyer hayatınız iyi geçecek. Yurtdışı bağlantılı işleriniz olabilir. İşinizde daha fazla sorumluluk alıyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Kendi işinizi kurma planlarınız varsa, bu yıl bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Stratejik Ağ Pazarlama Uzmanı Nasıl Olunur? >>


Yay Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter'in Balık burcunda olmasıyla; ev, aile, yuva konularında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hem Satürn hem Jüpiter sizin yakın çevre, akraba, kardeş alanlarınızda dolaşıyor. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter’in Balık burcunda olmasıyla; ev, aile, yuva konularında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aile ile ilgili bir takım düşünceleriniz varsa (ev alım satım, yenileme, eşya alma gibi) bu dönemde şanslar elde edebilirsiniz. Bekar Yaylar, yuva kurmak için bu tarihleri iyi değerlendirmeli. 30 Mayıs-22 Haziran tarihlerinde ikili ilişkilerde problemler ortaya çıkabilir. Dikkatli adımlar atmanız gerekiyor.

Sağlık: Tansiyon iniş çıkışlarına, hormonal dengesizliklerine dikkat etmeniz gerekiyor 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde.

Para: Ocak ayı parasal konularla ilgili parasal çözümleri karşınıza getirebilir. 11 Temmuz’da para ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Para ile ilgili kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Bir borcun, bir kredinin altına girme olasılığınız artabilir. 24 Haziran’daki Dolunayda cebinize bir miktar para girebilir.

Kişisel Gelişim: Olaylara karşı bakış açınız değişiyor. Kendinizi geliştirmeye daha çok önem veriyorsunuz. Kim olmak istediğinizi, kendinizi nerede görmek istediğinizi düşünecek, hedeflerinizi yeniden belirleyeceksiniz.

Kariyer: Eğitim, satış, reklam, pazarlama, web tasarımcılığı, radyo, televizyon bütün bu alanlarda şansınız yüksek olacak. Dijital dünyayı siz bu sene çok iyi kullanacaksınız. Kariyer hayatınızda Temmuz ve Eylül ayı çok aktif olabilir. Hem çabanızın hem de mücadelenizin kariyerinizde arttığını görebilirsiniz. Mart ve Nisan aylarında çalışma hayatınızda veriminiz düşebilir ama strese girmeyin. Kendinizi toparlayacaksınız.

Network Okulu Eğitimleri Başladı – Başarının Önündeki Engelleri Kaldır! >>


Oğlak Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri haricinde yıl geneli çok ciddi sıkıntı ve problemler yaşamayacaksınız.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Yakın çevre, akrabalar, arkadaş, ilişki alanlarınızda çok önemli fırsatlar, şanslar kapınıza gelebilir. Yakın çevrenizdekilerin hayatındaki güzel gelişmeler de sizi mutlu edecek. 19 Kasım’daki tutulma ile beraber çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

Sağlık: 4 Mart itibariyle sağlığınıza ekstra özen gösterin. 30 Mayıs-22 Haziran aralığında Merkür sağlık alanınızda gerileyecek. Eski rahatsızlıklarınız tekrar nüksedebilir.

Para: Şansınız maddi konulardan yana iyi olacak. Parasal konularda çok önemli getiriler karşınıza gelebilir. Gelen paraları yatırıma çevirebilirsiniz. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri haricinde yıl geneli çok ciddi sıkıntı ve problemler yaşamayacaksınız. Yalnız 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde parasal konularda çok fazla açılmamaya özen gösterin. Ekonomik zorlanmalara açık olabilirsiniz bu tarihlerde.

Kişisel Gelişim: Eğitime, özellikle yabancı dil eğitimine başlayabilirsiniz. Bu yıl özellikle Mart ve Mayıs aylarında enerjiniz çok yüksek olacak.

Kariyer: Geçtiğimiz yılda başlattığınız işleri bu yıl geliştirebilir, büyütebilirsiniz. Başlattığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz. 11 Şubat’taki Yeniay, iyi bir iş anlaşması getirebilir ya da işinizde güzel bir terfi aldırabilir.

Yeni Yıl Yapılacaklar Listesi – 15 Muhteşem Öneri >>


Kova Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Gayrimenkul, emlak konuları ile alakalı sürpriz, beklenmedik durumlar gündeme gelebilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ocak, Şubat ayları ikili ilişkilerde biraz zorlu geçebilir. 17 Şubat, 15 Haziran, 24 Aralık tarihlerinde stresli olabilirsiniz. Evinizle, ailenizle alakalı durumlar gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilir, isyan edebilir, evinizden bir süre uzaklaşmak isteyebilirsiniz. 26 Mayıs, 10 Haziran, 19 Kasım ve 4 Aralık tarihlerindeki tutulmalarla birlikte ilişkiler konusunda yeni kararlar alıyorsunuz.

Aşka bakış açınız değişiyor. Bazılarınız yeni bir ilişkiye başlayabilir. Çocukla alakalı gelişmeler de gündeminizde olabilir. 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar sosyal çevrenizi düzenleyecek tutulmalar. Bazı ortamlara girebilir, bazı gruplara dahil olabilirsiniz. Takım çalışmaları içerisinde bulunabilirsiniz ya da çevre değişikliği yapabilirsiniz.

Sağlık: Kilo sorunlarınız varsa zayıflamak isteyebilirsiniz. Yıl genelinde sağlığınız iyi olacak. Sadece 30 Ocak- 21 Şubat tarihleri arasında Merkür sizin burcunuzda geriliyor. Eski sağlık problemleri yeniden karşınıza gelebilir.

Para: Gayrimenkul, emlak konuları ile alakalı sürpriz, beklenmedik durumlar gündeme gelebilir. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Parasal konularda çok güzel fırsatlar sizi bekliyor. Parasal kazançlarınızın yüksek olduğunu göreceksiniz bu dönemde.

Kişisel Gelişim: Satürn ve Jüpiter sizin burcunuzda olacak. Yaşamınızın şekli, hayata karşı duruşunuz tamamen değişiyor. Yeni gelişmeleri, kalıcı adımları gündeme getirmeye başlıyor. Değişime açık olun. Yapmam dediğiniz şeyleri yapacağınız bir süreç olacak. Hedeflerinizi, planlarınızı netleştirip istikrarlı olmanız gerekiyor. Yaratıcılığınız artabilir, hobileriniz ile alakalı önemli gelişmeler de gündeminizde olabilir.

Kariyer: 5 Kasım’da bir yeniay var. Kariyer alanlarınızda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. 30 Ekim itibariyle kariyerinizde kendinizi göstereceğiniz bir döngü içerisinde olacaksınız.

İş Performansınızı Nasıl %1000 Artırabilirsiniz? >>


Balık Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde Satürn Uranüs karesi yaşanacak. Kare etkileri yakın çevrenizde zorlanacağınızı, kardeşlerle, akrabalarla, yakın arkadaşlarla ilgili zorlanmalar, yol ayrımları olabileceğini gösteriyor. 26 Mayıs, 10 Haziran, 19 Kasım ve 4 Aralık’taki tutulmalar ile birlikte ev, aile alanınız şekillenmeye başlıyor. Yer değişimleri olabilir, evlenebilirsiniz. Hayatınızın temelleri ile ilgili önemli kararlar vereceğiniz bir dönemde olacaksınız. Aile kurmak isteyebilirsiniz. 26 Haziran’dan itibaren aşk hayatınız aktif olacak. Hayatınızda biri yoksa 21 Haziran’dan sonra bu insanla tanışabilirsiniz. Aynı zamanda bu insanla ilgili kararlarınızı 10 Temmuz’da gerçekleşecek olan Yengeçteki yeniayla beraber alabilirsiniz.

Sağlık: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter sizin burcunuzda olacak. Kilo alabilirsiniz. Spor yapmanızda fayda var. 24 Temmuz’daki ve 22 Ağustos’taki Dolunay sağlık alanlarınızı tetikleyebilir. Beklenmedik olaylar karşınıza gelebilir. Bu dönem bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmanız yerinde olacaktır. Damar, dolaşım sistemi, varislere biraz daha açık olacaksınız. 28 Ocak’ta oluşacak Dolunay ile beraber beslenme şeklinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

Para: Gayrimenkulle alakalı yatırımlar yapabilirsiniz. 12 Nisan’da para evinizde oluşacak bir yeniay, size güzel kazançlar getirecek. 28 Mart’ta parasal konularda önemli bir takım olaylar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Satürn ve Jüpiter’in kova burcunda ilerlemesi, iç dünyanızı yapılandırıcı etkileri barındırmakta. Kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Bazı balıklar için korkularla yüzleşme zamanı. Satürn ve Jüpiter kavuşumu sizin için yapılanma zamanı. 14 Mayıs-28 Temmuz arası Jüpiter sizin burcunuzda olacak. Siz kendinizi daha şanslı hissedeceksiniz. Duygusal karmaşalarınıza yön bulmaya başlayacaksınız.

Kariyer: Çok çalışmanız gerekiyorsa, kendinizi vermeniz gereken bir işiniz varsa, biraz daha yaratıcılığa dayalı işleriniz varsa ilhamınızın çok yüksek çalıştığını görebilirsiniz. 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar kariyerinizde önemli bir takım sonuçları karşınıza getirebilir. Kariyerinizde neyi sevip sevmediğinizi görebilirsiniz, hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Bu dönem işinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, hızlı olaylarla bu iş değişimleri için destekli olacaksınız. Mart ayı çok aktif. Özellikle iş hayatınız için Mart ayını etkin bir şekilde kullanın.

Aylık Burç Yorumları – Ocak Ayı Burç Yorumları >>

Girişimciler için aylık burç yorumları. Aralık ayında kişisel gelişim, para, sağlık, kariyer ve daha bir çok alanda bizi neler bekliyor? Aya 30 Kasım İkizler burcunda gerçekleşen Ay tutulması ile başlıyoruz. Bazı sonlanmalar, finaller yaşayabilirsiniz.

Kötü giden bir ilişkiniz varsa bitirme kararı alabilirsiniz. Güzel giden bir ilişkiniz varsa evlilik, söz, nişan kararı alabilirsiniz. Yarım kalan projeleriniz, işleriniz varsa tamamlayabilirsiniz. 20-21 Aralık’ta Güneş-Merkür kavuşumu yaşanıyor. Yeni başlangıçlar için güzel bir dönem. İş girişiminde bulunmak veya kendi işini kurmak isteyenler, bu tarihleri iyi değerlendirin.

Girişimciler İçin 2020 Aralık Ayı Nasıl Geçecek?

14 Aralık’ta Yay burcunda Güneş tutulması zorlayarak geliyor. Bu Güneş tutulması yeni başlangıçlar için göksel müdahaledir. Özellikle 23° civarında dokuzuncu evinizde Yay veya İkizler burcunda artı, eksi üç derece bir gezegeniniz varsa, bu Güneş tutulması o gezegeninizin üstünde olacaktır, güçlü çalışacaktır. Yoksa, hafif çalışacaktır. Yine de ufak tefek gündemleriniz olacaktır.

Yıl biterken 17-19 Aralık itibariyle Aralık itibariyle Satürn ve Jüpiter aynı anda Kova burcunda olacak. Satürn Mart 2023’e kadar Jüpiter ise, bir yıl kalacak. Bu sene ikisi bir arada olacak. Satürn bir eve geçiyorsa, o ev ile ilgili sizi sınava tabi tutabilir. Jüpiter bir eve geçiyorsa, o ev ile ilgili şans getirir. Satürn sınarken, Jüpiter ödüllendirir, şımartır. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar farkındalık getirir. Bir final, sonuç, tamamlanmadır. Tüm karanlıklar aydınlanır, gerçekler ortaya çıkar. Duygu durumlarınızdaki bozukluklar Dolunay zamanlarında artar.

Venüs, 15 Aralık’a kadar Akrep burcunda olacak. Venüs, ilişkiler, aşk, para, mutluluk, beğenmek, arzulamak, ortaklıklar temalarını gösterir. Akrep burcuna geçtiği anda pek keyifli olmayacak. Bir gezegen kendi yönettiği burcun karşısındaki burca geçiyorsa güç kaybeder. Venüs, Akrep burcunda zararlıdır. İlişkilerinizde “benimsin” tavrı ilişkilere zarar verir. İlişkilerde güç oyunları olur. Venüs Akrep, değişim, dönüşümdür. Kendinizi baştan yaratabilirsiniz. Venüs 15 Aralıktan itibaren Yay burcuna geçiyor. Sosyal ortamlarda daha aktif olma, yeni yerler gezme, görme isteği olabilir.

Çevrimiçi Eğitimin Avantajları >>


Koç Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 30 Kasımdaki İkizler burcundaki Ay tutulması sizin üçüncü evinizi etkiliyor. Aya girerken iletişiminiz, planlarınız, kararlarınız dikkat çekiyor. Planlarınızı en yakın arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla, kardeşlerimizle ortak gündemleriniz olabilir. Geçmişe dair eski konu ve gündemleri hatırlayabilirsiniz. Bunu artık sonlandırma kararı alabilirsiniz. İlişkilerinize başka bir boyut kazandırmak isteyebilirsiniz. Güneş ve Merkür Yay burcunda olacak. Bulunduğunuz ortamla yetinmeyip kendinizi açmak isteyebilirsiniz. 14 Aralık’ta Yay burcunda tam güneş tutulması gerçekleşiyor. Uzak çevrelerle alakalı yeni gündemler hayatınıza girebilir.

Sağlık: Mars sizin burcunuzda olacak. Sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Sinirleriniz gerilebilir. Stres kaynaklı bazı sağlık sorunları çıkabilir.

Para: 15 Aralık’a kadar her türlü finansal konularınız gündeminizde olacak. Banka kredisi çekecekseniz güzel bir destek var gökyüzünden.

Kişisel Gelişim: Yurt dışı kaynaklı bir okuldan veya bir kurstan eğitim almak, yabancı dilinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Hayalleriniz büyük olsun ama hemen ulaşmak için sabırsızlığa kapılmayın. Güneş ve Merkür dokuzuncu evinizde olacak. Hayata bakış açınızı sorguluyorsunuz. Besleniyorsunuz evrenden.

Kariyer: Önemli anlaşmalar yapabilir, imzalar atabilirsiniz. Özellikle ticari faaliyetleriniz varsa hareketlenmeler olabilir. İşle ilgili seyahatler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Vizyonunuzu geliştirmek için yeni adımlar atıyorsunuz.

Bu ayki spotunuz: “Nerede olursanız olun, elinizdekilerle yapabileceğinizi yapın.” Theodore Roosevelt

Evlerinizde Sağlıklı Beslenme Önerileri >>


Boğa Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs aile, yuva konularında size destek veriyor. Partnerinizle, eşinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Ortaklıklar için de güzel bir destek olacak. El sıkışmak için çok uygun bir dönem. Aralığın son haftası Plüton Mars ile karşıt açı yapacak. İkili ilişkilerde gerilimler yaratabilir, dikkatli olmanızda fayda var. 30 Aralık tarihinde gerçekleşen Dolunay üçüncü evinizi etkiliyor. İletişiminize biraz daha dikkat etmeniz gerekir. Yanlış şeyler söylemeye, kırmaya ve kırılmaya açık olabilirsiniz.

Sağlık: Spor yapmaya başlayabilirsiniz. Bazılarınızın ufak tefek sağlık problemleri olabilir. Özellikle Aralık ayının son haftası sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Para: Ay tutulması ikinci evinizi etkiliyor. Parasal konularla ilgili kendinizi sıkıntıda hissedebilirsiniz ve bu sıkıntıları sonlandırma kararı alabilirsiniz. Güneş ve Merkür Yay burcunda sizin sekizinci evinizde. Gündeminizde parasal konular, borçlar, alacaklar, verecekler, bankalar, sigortalar olacak. Kazancınızı arttırmak, ek gelir elde etmek istiyorsunuz. Güneş tutulması da Yay burcunda gerçekleşiyor. Bu ay tamamen parasal konulara odaklısınız. Parasal olarak şanslısınız aslında ama bu şansı göremiyor olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Güneş ve Merkür 21 Aralık’tan itibaren Oğlak burcuna geçiyor. Yurtdışı ile ilgili konular, eğitimler, kişisel gelişim eğitimlerine başlayabilirsiniz.

Kariyer:  17-19 Aralık tarihlerinde Satürn Kova burcuna geçiyor. Jüpiter de eşlik ediyor. Kariyer hayatınızla ilgili bazı kararlar almaya başlayabilirsiniz. İşinizle ilgili bazı şeyler tıkanmış hissedebilirsiniz. İş değişikliği, iş arayışları, farklı işler de söz konusu olabilir. Kendi işinizi kurma girişimleriniz önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca sizleri bekliyor.

Bu ayki spotunuz: “Her şey hiç olarak başladı.” Ben Weissenstein

Bugün Başlamanız Gereken 11 Finansal Alışkanlık >>


İkizler Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sıkıntılı bir ilişkiniz veya evliliğiniz varsa gökyüzü size bir şeyler öğretiyor. Kendi hatalarınızı fark etmenizi sağlıyor. Dışarıdan ilişkinize bir bakın. Kim nerede hata yapıyor, tespitini yapın ve çözüme odaklanın. Güneş ve Merkür sizin yedinci evinizde. Bir de 14 Aralık’ta yedinci evinizde bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Artık ilişkilerle ilgili bir şeylerin yanlış gittiğinin sinyallerini veriyor. İlişkiye bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Sağlık: Sağlıklı beslenin. Aşırı abur cubur yememeye özen gösterin.
Para: 21 Aralık tarihinden itibaren Merkür ve Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Sizin sekizinci evinizi etkiliyor. Ay sonuna doğru parasal konular, alacaklar, verecekler, bankalar, krediler gündeminize yavaş yavaş gelebilir. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Para ile ilgili bir şeyleri sonlandırma söz konusu olabilir.

Kişisel Gelişim: Bazı konulara karşı bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Hedeflerle ilgili birtakım değişimler yapma zamanı. Aralık ayının sonuna doğru kendinize değer vermeyen biriyseniz, artık kendinize değer vermeye başlayacaksınız. Yavaş yavaş kendinizi odak noktasına koymaya başlayacaksınız.

Kariyer: 30 Kasım’da gerçekleşen Ay tutulması ile kariyerinizle ilgili bazı konuları geçmişte bırakmak isteyebilirsiniz. Yorulduğunuzu, boşa kürek çektiğinizi hissedebilirsiniz. Ancak bu durum 14 Aralık’a kadar sürecek. 14 Aralık’tan itibaren yeni işbirlikleri,yurt dışı bağlantılı işler söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz: “Hayat yaşamaktan ibarettir ve yaşayan herkes değişime hazırlıklı olmalıdır.” Goethe

Başarı İçin Nasıl Giyinmelisiniz? >>


Yengeç Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ay sonuna doğru her türlü ikili ilişkilerinize daha ciddi bir şekilde odaklanacaksınız. Ay sonunda sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Kendinizi biraz duygusal hissedebilirsiniz. Venüs beşinci evinize giriyor. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Ebeveyn Yengeçler, çocuklarıyla ilgili güzel haberler alabilir. Mars’ın Koç burcunda olması üstlerinizle, patronunuzla ilişkilerinizi biraz gerebilir.

Sağlık: Bu ay sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Ay tutulması ve Güneş ve Merkür’ün Yay burcunda olması sizin hem fiziksel hem ruhsal sağlığınızı etkiliyor. Diyete, spora başlamayı düşünüyorsanız, ayın ikinci yarısını değerlendirebilirsiniz.
Para: Satürn ve Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Harcamalar, alacaklar, verecekler, borçlar, krediler, bankalar ile ilgili konularda Satürn size sorumluluk almayı öğretecek. Unuttuğunuz eski borçlarınız karşınıza gelebilir. Bu canınızı biraz sıkabilir.

Kişisel Gelişim: Kendinizi bir şeyler için fazla kaptırabilirsiniz. Bu her konuda olabilir: Sağlık, kariyer, günlük rutinleriniz vs. Dikkat edin. Fazla kaptırmaya gerek yok. Ayın ikinci yarısı Venüs düzen kurmak, yenilemek adına size desteklerde bulunacak. Bu süreci iyi değerlendirin. Venüs aynı zamanda yaratıcılığı da artıracağı için yaratıcı yönlerinize yönelebilirsiniz.

Kariyer: İş hayatınızla ilgili fazla hırsa kapılmamanız gerekiyor. Adımlarınızı yavaş yavaş atın. İş kaybı yaşayabilirsiniz. Ayın ilk yarısı işle ilgili birtakım sıkıntılarınız olabilir. Güneş tutulması ile birlikte her şeyi daha berrak görmeye başlayacaksınız. Tutulma, iş ortamınızda birtakım değişiklikler, yeni başlangıçlar getirebilir. Yeni bir işe girebilirsiniz. 21 Aralık’tan itibaren Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ticari girişimler, ortaklıklar, imzalar atmak için güzel bir dönem. Ay geneli Mars Koç burcunda olacağı için zaman zaman kariyer alanında sizi zorlayabilir.

Bu ayki spotunuz: “Kendinize faydalı olmadan, başkasına faydalı olamazsınız.” V. Pouchet

Kitap İncelemeleri – Liderlik Nitelikleri >>


Aslan Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 30 Kasım’daki Ay tutulması on birinci evinde gerçekleşiyor. Arkadaş çevreniz, sosyal hayatınız, aktivitelerinizle ilgili birtakım kısıtlamalar, sonlanmalar bekliyor sizi. Arkanızdan konuşan, arkanızdan iş çeviren birtakım arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Pişmanlık duymamalısınız. Çünkü, onlar hayatınızdan çıkması gereken insanlardı. 21 Aralık tarihine kadar Güneş ve Merkür Yay burcunda sizin beşinci evinizde olacak. Aşk hayatınızla, çocuklarla ilgili güzel gelişmeler yaşanıyor. İlişkiniz ciddi bir şekilde ilerleyebilir. İletişiminiz artabilir, birlikte aktif zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili hedefleriniz varsa bunları gerçekleştirmeye başlıyorsunuz.

Sağlık: Ayın ikinci yarısı sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ama çok endişe etmeyin. Merkür, size çözüm de getirecek.

Para: Bazı Aslanlar, borsa, bitcoin, altın, gümüş vb yatırımlara ilginiz olabilir. Yatırımlar için 20-21 Aralık Güneş Merkür kavuşumunu değerlendirin.

Kişisel Gelişim: Bazılarınız hobilerine, yaratıcı yönlerine yönelebilir, yeteneklerinizle ilgili bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

Kariyer: Yeni iş kurmak, girişimde bulunmak istiyorsanız 20-21 Aralık tarihini iyi değerlendirin. 21 Aralık itibariyle Güneş ve Merkür Oğlak burcuna altıncı evinize geçiyor. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem sizi bekliyor. Yeni projeler, yeni kararlar, yeni planlar, imzalar var.
Bu ayki spotunuz: “Kabiliyet olmadıkça sanatçı olunamaz; ama çalışmadıkça kabiliyet hiçbir işe yaramaz.” Emile Zola

Kısa Hikayeler – Hayallerinden Vazgeçmeyen Öğrenci >>


Başak Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Aralık tarihine kadar Güneş ve Merkür dördüncü evinizde olacak. Aile, yuva konuları sizler için önem kazanıyor. Ailenizle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda Güneş tutulması ve Venüs de dördüncü evinizde. Ay boyunca ailenizle, yuvanızla ilgili birtakım durum ve konular söz konusu olabilir. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda on birinci evinizde Dolunay meydana geliyor. Birtakım sosyal çevreler, arkadaşlar, dostlar hayatınızdan çıkabilir. Arkanızdan iş çeviren, yüzünüze gülen insanlar artık hayatınızdan teker teker çıkıyor.

Sağlık: Mars Koç burcunda olduğu için ruh sağlığınıza dikkat edin. Meditasyon yapabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Para: Mars ay boyunca Koç burcunda ve odağınız daha çok maddi tablonuzda, gelir giderlerinizde olacak. Finansal mücadeleniz var. Ayın son haftası zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Satürn’ün Kova burcuna geçmesiyle daha planlı, programlı hareket etmeye başlayacaksınız. Satürn sizin baş öğretmeniniz olacak. Size planlı olmayı öğretirken aynı zamanda sizi zorlayacak.

Kariyer: 30 Kasım’da gerçekleşen Ay tutulması kariyer, iş hayatınızı etkiliyor. Sizi son zamanlarda sıkıntıya sokan konu ve durumları artık sonlandırıyorsunuz. Çok çalıştığınız halde istediğiniz yere gelemiyorsanız, iş değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. 17 Aralık’ta Satürn altıncı evinize geçiyor. Jüpiter de altıncı evinizde olacak. İş hayatınızda “acaba ben doğru işte miyim?” diye sorgulamaya başlıyorsunuz.
Bu ayki spotunuz: “Yapacağın ilk şeyi kafanda net olarak görmelisin.” Alex Moorison

Hayatta Sahip Olmanız Gereken 7 Öncelik >>


Terazi Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Çevrenizle olan iletişiminiz artıyor. 14 Aralık’ta Güneş tutulması gerçekleşiyor. 14 Aralık civarı, bir şeyleri sonuçlandırma isteği kafanızda olabilir. Yakın akrabalar, arkadaşlar, kuzenlerle ilgili bazı konuları netleştirebilirsiniz. Ay sonuna doğru ailenizle olan iletişiminiz önem kazanacak.

Sağlık: Çocuğunuzun sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Endişe etmeyin. Jüpiter Kova burcuna geçiyor, size çözüm getiriyor.

Para: Eşinizle, ailenizle veya ortağınızla olan ortaklı paralarda gerilimleriniz varsa Jüpiter buna son veriyor. Ayın son haftası gelirlerinizde artışlar olabilir.

Kişisel Gelişim: Yurtdışı bağlantılı konular, yabancı dil konuları, kişisel eğitim ve akademik eğitim konuları gündeminizde olacak. Kendinize bir şeyler katmak, kendinizi değiştirmek istiyorsunuz.

Kariyer: 22 Aralık’a kadar Güneş ve Merkür üçüncü evinizde olacak. Ticari hayatınızda hareketlenmeler dikkat çekiyor. Kendi işinizi kurmak, işinizle ilgili bir açılım yapmak istiyorsanız 20-21 Aralık tarihini iyi değerlendirin.
Bu ayki spotunuz: “Keskin bıçak olmak için çok çekiç yemek gerekir.” Türk Atasözü

Liderlerin Yaptıkları 13 İletişim Hatası >>


Akrep Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ailenizle ilgili biraz daha sorumluluk almanız gerektiğini söylüyor Satürn. Satürn bu konuda sizi zorlayacak. 21 Aralıktan itibaren Güneş ve Merkür Oğlak burcuna geçiyor. İletişimde sizi güçlendiriyor. İnsanlarla iletişim kurarken kendinize güveniniz tam. İşinizde kendinizi tanıtmak istiyorsanız bu konuda çok şanslı olacaksınız. Aile, akrabalar, kardeşler, arkadaşlarla ilgili gündemler olabilir. İnsanları farkında olmadan kırabilirsiniz. Mars, ay boyunca Koç burcunda olacak. Ekip çalışmalarında gerginlikler yaşanabilir. İş ortamında bazı insanlarla gerilmeye müsait olabilirsiniz.

Sağlık: Venüs 15 Aralık’a kadar sizin burcunuzda olacak. Estetik müdahaleler yapabilir, dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Yalnız dikkat! Venüs yükselenden geçerken kilo aldırır.

Para: Bu ay finansal konularınız epey gündeminizde olacak. Aya ay tutulmasıyla başlıyoruz. Maddi konularla ilgili bitişler, sonlanmalar hayatınıza geliyor. Borcunuz varsa borcunuzu ödeyebilir, alacağınız varsa alabilirsiniz. 21 Aralık’a kadar Güneş ve Merkür’ün Yay burcunuzda olması da finansal konularınızı etkiliyor. Maddi tablonuzu masaya yatırıyorsunuz. Gelir gider dengenize kafa yoruyorsunuz. Parasal konularla ilgili değişimleri hayatınıza getirmeye başlıyorsunuz.

Kişisel Gelişim: Kişisel gelişim eğitimlerine önem veriyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz olabilir. Yabancı dilinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

Kariyer: Yeni bir işe girebilir ya da kendi işinizi kurma girişimleriniz olabilir. 21 Aralık itibariyle üçüncü eviniz Oğlakta. Ticari konularınız varsa çok güzel sözleşmeler, imzalar sizleri bekliyor.

Bu ayki spotunuz: “Her gün meditasyon yapın ve yakında içsel gücünüz ve zihin gücünüz büyüyecek.” Remez Sasson

Özgün Bir İletişim Uzmanı Olun >>


Yay Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür sizin burcunuza giriyor. Konuşmayı çok seveceksiniz. Fikirlerinizi etrafta, sosyal medyada paylaşmayı çok seveceksiniz. 17 Aralık’ta Satürn Kova burcuna geçiyor. Yakın çevre ve iletişimsel alanda sorumluluklar üstleneceğiniz bir dönem başlıyor. Jüpiter’in de bu alana girmesiyle beraber yakın çevrenizle olan bağlarınız kuvvetlenecek.

Sağlık: Sağlığınıza özen göstermeniz gerektiğinin farkına varacaksınız bu ay. Salgın hastalığa, enfeksiyonel hastalıklara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Para: 23 Aralık’a dikkat ediniz. Maddi konularda riskli adımlar atmayın. 21 Aralık’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçişiyle gelirinizde artışlar yaşanabilir. Yeni yatırımlarla da paranızı daha da artırabilirsiniz. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarihte harcamalarınıza dikkat edin.

Kişisel Gelişim: Bu ay gelecek planlarınızı aktive edeceksiniz. 14 Aralık’ta kişisel alanınızda Güneş tutulması yaşanıyor. Hayatınızda çok önemli adımlar atabilirsiniz. 10-18 Aralık tarih aralığında doğduysanız hayatınızda önemli açılımlar olabilir.

Kariyer: Önemli iş konuşmaları, anlaşmaları karşınıza çıkabilir. İletişim, reklam, satış, pazarlama, medya, teknoloji gibi alanlarda çok hızlı adımlar, şans ve fırsatlar devreye girecek. Kendi işinizi yapmak isteyeceğiniz, satışa yönelik adımlar atacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz.
Bu ayki spotunuz: “Benliğimizin üstün dünyalarına mutlaka yürüyerek erişilir.” John Finley

Ruh Sağlığı Ve Uzaktan Eğitim >>


Oğlak Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yakın çevrenizdeki insanlara karşı biraz fedakarlığınızın yüksek olduğu bir dönem. Bu yüzden önemli birtakım işlerinizde çevrenizdeki insanlara danışabilirsiniz. Onların söylediği bazı sözler kafanızı karıştırabilir, belirsizlikleri artırabilir ya da yanılmanıza neden olabilir.

Sağlık: Kronik rahatsızlığınız varsa tekrar nüksedebilir. Zararlı alışkanlıklardan kurtulma kararı alabilirsiniz.

Para: Satürn para evinize geçiyor. Para hedeflerinizi, ne amaçladığınızı, ne elde ettiğinizi, şimdiye kadar ne kazandığınızı göreceksiniz. Belki ayağınızı yorganınıza göre uzatmak zorunda kalabilirsiniz. Jüpiter de para alanınıza gireceği için bu alanda en şanslı burç siz olacaksınız. Bir yıl boyunca kazançlarınız artabilir. 21 Aralık’taki önemli döngüyü para alanında yaşayacaksınız.

Kişisel Gelişim: 21 Aralık’tan itibaren Güneş sizin burcunuza geçiyor. Kendi kendinizi yiyip bitirme psikolojisinden artık çıkıyorsunuz. Kendinizi ifade etmeye başlıyorsunuz. Parladığınız, dikkat çektiğiniz bir dönem.

Kariyer: Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa bu işlerinizin hızlandığını görebilirsiniz. Hayal gücü, yazma, çizme işleriniz varsa bu dönem çok güzel fikirlerle beslenebilirsiniz. İlhamınız çok yüksek olabilir.
Bu ayki spotunuz:Tutumunuz değerlerinizin, inançlarınızın ve beklentilerinizin bir ifadesidir.” Brian Tracy

Zor Zamanlarda Tutumunuzu Koruyun >>


Kova Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal ortamlardan haberler alacağınız bir ay başlıyor. Daha fazla irtibat halinde olacaksınız, daha fazla sosyalleşeceksiniz. Arkadaş çevreniz genişleyecek. Yeni bir sosyal çevreye girme, sosyal hayat alışkanlıklarında değişimler, farklı bir şekilde sosyal hayatı değerlendirme isteği dikkat çekiyor. 23 Aralık civarı yakın çevrenizle iletişiminizde sıkıntı ve problemler görülebilir.

Sağlık: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor ve bu sağlığınızı olumlu yönde etkiliyor. Kendinizi dinç hissetmeye başlayacaksınız.

Para: 9,13,30 Aralık tarihlerine dikkat edin. Parasal konularda çok çabuk yanılabilirsiniz. Bu tarihlerde aldanma riskiniz yüksek.

Kişisel Gelişim: Satürn sizin burcunuza geçiyor. Satürn, hayatınızı yeniden yapılandırmanız için size sorumluluklar yükleyecek. Hayal ettiğiniz amaçlar, hedefler, düşünceler, planlar konusunda yeniden harekete geçiyorsunuz. Bu süreci iyi kullanın.

Kariyer: Bazılarınız iş görüşmeleri yapabilirsiniz. İşinizden memnun değilseniz, iş değişikliği olabilir. İş kurmak istiyorsanız, 20-21 Aralık Güneş-Merkür kavuşumunu kaçırmayın.
Bu ayki spotunuz: “Sorumluluk, kapasite ve güçle el ele yürür.” J. G Holland

Girişimciler İçin Kasım Ayı Burç Yorumları >>


Balık Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Düşüncelerinizi, fikirlerinizi patronlarınıza, üstlerinize aktarabileceğiniz, onlardan da destek göreceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz. Annenizle, babanızla olan önceden konuşulmuş, kapatılmış konular tekrar ortaya çıkabilir ya da eskiden konuşulmamış konular şuan da tekrardan konuşulması gerekebilir. Konuşurken fevri davranışlarda bulunmayın.

Sağlık: 9,13 ve 30 Aralık’ta sağlık problemleriniz olabilir. Bu dönem bağışıklık sisteminiz biraz düşük çalışabilir.

Para: 23 Aralık civarı parasal konularda dikkatli olmanızda fayda var. Arkadaşlarınızla yaptığınız işlerde para gerginliklerine açık bir dönem olabilir.

Kişisel Gelişim: Kararsızlıklarınız, belirsizlikleriniz çok yüksek olacak. Bazı işlerinizi sekteye uğratabilir bu durum. Size tavsiyem: “Hayattan tam olarak ne istiyorsunuz? Hayalleriniz, hedefleriniz neler? Bu hedefler için ne yapmanız gerekiyor?” Bunları liste yapıp yazmanız faydalı olacaktır.

Kariyer: Kariyer ve iş fırsatlarınızın önem kazandığı ve bu alanlarda çok hızlı gelişmelerin karşınıza geleceği bir ay sizleri bekliyor. 14 Aralık’ta kariyer alanınızda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma kariyer ve iş konularında hızlı ve ani olayları karşınıza getirebilir. İşinizde bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Yeni fikirler, yeni düşünceler, yeni projeler kafanızın içinde yavaş yavaş dönmeye başlıyor. Kendinizi iş hayatında göstermek için de 1-21 Aralık çok iyi bir zaman dilimi olacak.
Bu ayki spotunuz: “Neysek ve neredeysek oyuzdur, çünkü ilk önce onu hayal etmişizdir.” Donald Curtis

2021 Yılı Burç Yorumları – Girişimcileri Neler Bekliyor? >>

Girişimciler için Ekim Ayı burç yorumlarında neler var? Ekim ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, Ekim ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2020 Ekim Ayı Nasıl Geçecek?

Aya Koç Dolunay’ı ile başlıyoruz.

Merkür retrosu

Not: Gökyüzü olayları herkesi aynı şekilde etkilemeyebilir. Kişisel doğum haritanızda bu açılarda konumlanmış bir gezegeniniz varsa sizi daha çok etkileyecektir. Yoksa fazla etkilenmezsiniz.

Koç  Burcu Ekim Ayı Yorumu

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 16 Ekim’de Terazi burcunda Yeniay gerçekleşiyor. İlişkinize değişim getirmek istiyorsunuz. Size sadece mevcut ilişkilerinizi daha iyi hale getirmenizi tavsiye ederim. Kesinlikle bu dönem evlenmeyi düşünmeyin. Çünkü Mars retrosu içerisindeyiz. Yeni ilişkilere başlamak, evlenmek için uygun bir dönem değil. Mars ay boyunca sizin burcunuzda retro yapıyor ve ayın 22’sine kadar Jüpiter, Satürn ve Plüto ile kare açı yapacak. İkili ilişkilerinizde sorunlar yaratabilir, kendinizi doğru ifade edemiyorsunuz, öfkenizi kontrol edemiyorsunuz. Öfke patlamaları yaşayabilir, yıkıp geçebilirsiniz.

Sağlık: Bu ay genel itibariyle hem kendi sağlığınıza hem ailenizin sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ameliyat, estetik müdahaleler için hiç uygun bir ay değil.

Para: 23 Ekim tarihinden itibaren Güneş Akrep burcuna yani sizin sekizinci evinize geçiyor. Gelir gider dengesi, borçlar, alacaklar, sigortalar gibi parasal konular ön planda olacak. Ne kadar kazandığınızı, alacak ve vereceğinizi masaya yatırıp dengeye getirmek isteyebilirsiniz. Yalnız Akrep burcunda Merkür retrosu gerçekleşiyor. Finansal kararlar alırken yavaşlayın, doğru zaman değil. Yanlış kararlar, zorlayıcı süreçler getirecektir. Geçmişten kalan ödemelerle karşılaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 2 Ekim’de sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Kendinize olan bakış açınızı, dışarıya kendinizi nasıl göstermek istediğiniz konusunda birçok noktada değişikliklere gidebilirsiniz. Bir türlü bırakamadığınız alışkanlıklarınızı Dolunayla birlikte bırakabilirsiniz. Hedeflerinizle ilgili değişiklikler olabilir. Ay geneli Merkür retro yapıyor. Biraz takıntılı olabilirsiniz, iç dünyamıza dönebilirsiniz. Bu dönemi terapi, meditasyon, kişisel gelişim, enerji çalışmaları ile değerlendirebilirsiniz.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili, gelmek istediğiniz, ulaşmak istediğiniz hedeflerle ilgili de yeni şeylere başlayacaksınız. 2 Ekimde Venüs Başak burcuna geçiyor. Değişimi iş hayatınızla ilgili yapacaksınız. Belki iş yapış şeklinizi değiştireceksiniz, belki günlük rutinlerinizi değiştireceksiniz. İş hayatınızda başarılı olmak için ne gibi günlük rutinlerinizi değiştirmeniz gerektiğinin farkına varacaksınız. İş fırsatlarıyla karşılaşabilir, yeni işler bulabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: “Etkin gevşeme, zihnimizi tazeler ve kendine getirir.” – STEVE CHANDLER

Kariyerinizde Kesinlikle Yardımcı Olarak 15 Film Önerisi >>


Boğa Burcu Ekim Ayı Yorumu

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Arkanızdan dönen olaylar, düşmanlıklar, dedikodular olabilir. Kendinizi  “Neden insanlar arkamdan böyle yapıyorlar? Ben kimseye bir şey yapmadım.” derken bulabilirsiniz. Bazı insanları hayatınızdan elemek isteyebilirsiniz. Size tavsiyem hiçbir şeyi kafanıza takmayın. 10-18 Ekim arasında ailevi ilişkilerde sıkıntılar ön plana çıkabilir. Çünkü bu dönem arasında Güneş Mars karşıtlığı ve Güneş’in Jüpiter ve Pluto ile kare açısı söz konusu. Ayrıca bu dönemde Merkür retrosu da var. İş ilişkileriniz, aşk ilişkileriniz, ortaklı ilişkileriniz, ticari ilişkileriniz… her türlü ikili ilişkilerinizde sıkıntılar yaşanabilir. Birbirinizi yanlış anlamalar, iletişimde problemler olabilir. Dikkat etmeniz gerekiyor.

Sağlık: 2 Ekim’de on ikinci evinizde Dolunay gerçekleşiyor. Psikolojik, ruhsal ve fiziksel sağlığınızın nelerden etkilendiğine dair size mesajlar verecek. Bazı yaralanmalar, sakatlanmalar yaşayabilirsiniz.

Para: Ayın ikinci yarısı parasal anlamda daha dikkatli olmanız gereken koşullar olabilir. Çünkü Merkür Akrep burcunda retroya başlayacak. Beklenmedik ödemeler, faturalar, masraf çıkabilir. Harcamalar konusunda daha dikkatli olmanız gerekir. İhtiyaçlarınızı önceliklendirin.

Kişisel Gelişim: 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. Hayattan keyif almaya başlıyorsunuz. Ay sonuna doğru kendinize odaklanmaya başlıyorsunuz. “Ben ne istiyorum? Hedeflerime giden yolda nasıl adımlar atmam gerekiyor?” tarzından kendinize sorular sorduğunuz bir dönem olabilir.

Kariyer: İş hayatınızda ilgili bazı olumsuz haberler alabilirsiniz. Kontrol dışı gelişmeler olabilir. Güneş altıncı evinizde olacak. Ayın büyük bir bölümü odağınız iş hayatınızda olacak. Çok çalışıp yorulacağınız bir ay olacak. Bazıları iş fırsatları ile karşılaşabilir. Çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizi iyi organize etmeye çalışıyorsunuz. 10-18 Ekim arasında Güneş Mars karşıtlığı ve Güneşin Jüpiter, Satürn Pluto ile kare açısı yapması söz konusu. Bu süreçte kariyer hayatınızda zorlanabilirsiniz İş hayatınızda önemli dönüşümler olabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız ayın ilk yarısı sizi kaygılandıracak enerjiler söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz: ““Ya şöyle olsaydı” lara odaklanma. Elinde olanlara odaklan.” – Vi Keeland

Erken Uyanmanın Faydaları Nelerdir? >>


İkizler Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2 Ekim Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Sizin canınızı sıkan, sizi aşağı çekmek isteyen insanları daha iyi fark edebilir, o insanlarla arkadaşlığınıza son vermek isteyebilirsiniz. 2 Ekim’de aynı zamanda Venüs Başak burcuna geçiyor. Evle ilgili konular gündeme gelebilir. Evinizin içinde birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Evinize süs eşyaları almak isteyebilirsiniz. Evdeki eşyaların yerini değiştirebilirsiniz. Bu süreçte aynı zamanda ailevi ilişkileriniz de artacak.

Eğer ebeveynseniz çocuklarla ilgili güzel haberler de alabilirsiniz. 10-18 Ekim arasında Güneş Mars ile karşıtlık yapacak ve Jüpiter Satürn ve Pluto ile kare açı yapacak. Biraz kavga gürültü olabilir. Kardeşlerle, yakın çevreyle, akrabalarla ilişkilerinizde sizi zorlayabilir. Mars’ın Koç burcunda retrosu ve aynı zamanda  Jüpiter Satürn ve Plüton ile kare açı yapması sosyal ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kırılganlıklar, anlaşmazlıklar, öfke patlamaları olabilir. Uzlaşmakta zorlanabilirsiniz. Kariyer çevrenizle de sıkıntılar olabilir.

Sağlık: İş yoğunluğunuzdan dolayı bedensel yorgunluklara açıksınız. Buna biraz dikkat edin. 31 Ekim’de bir dolunay daha gerçekleşiyor. Psikolojik rahatsızlıklarınız varsa tekrar nüksedebilir. Bunları şifalandırmaya gidebilirsiniz.

Para: Yatırımlarınızla ya da gayrimenkullerinizle ilgili konular ön planda olabilir. Yatırımlarınız konularında sert açılar olduğu için ertelemekte fayda var. Ayın ilk haftası kredi, kredi kartı borcu veya aile üyelerinizden birinin borcu gündeminizde olabilir.

Kişisel Gelişim: Hobilerinize, yaratıcı yönlerinize odaklanabilirsiniz.

Kariyer: Merkür retrosu döneminde iş ortamınızda bakmadığınız detaylar varsa yeniden karşınıza çıkabilir. Dolunayla birlikte kariyerinize dair bazı konular netleşebilir. Belki iş hayatınızla ilgili yeni durumlar ya da sizin yeni planlarınız, kararlarınız olabilir.

Bu ayki spotunuz: “Tutkunuz geçici bir merak değildir, hatta hobi bile değildir. Bir tutku yoğun olarak anlamlı bir şeydir ve kimliğinizin özüdür.” – Carmine Gallo

Alanınız İçin Mutlaka Okumanız Gereken Kitaplar >>


Yengeç Burcu Ekim Ayı Yorumu

Yengeç Burcu - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs Başak burcunda olacak. Aile, yakın akrabalar, kardeşler, yakın arkadaşlar kısaca iletişim kurduğunuz insanlarla ilgili bir takım konular hayatınıza girmeye başlayacak. Bu konular keyifli konular, size enerji verecek, iyi hissettirecek konular olacak. Ayın ikinci yarısı yeni bir aşk ilişkisine başlamak isteyebilir ya da mevcut ilişkinizi daha iyi konuma getirmek isteyebilirsiniz. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili yeni bir adım atmak ve onlara odaklanmanız gereken bir süreç olabilir.

Sağlık: Bu ay retrolarla ve dolunaylarla dolu bir ay olduğu için, hem fiziksel hem ruhsal hem psikolojik açıdan sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Bu yüzden bu ay daha çok meditasyon, yoga, enerji çalışmalarına yoğunlaşmak size iyi gelecektir.

Para: Merkür retrosu size ekstra masraflar çıkarabilir. Harcamalarınız da artış olabilir. Bu ay özellikle gayrimenkul, yatırımlar konusunda daha dikkatli davranmanız gereken bir ay olacak, acele etmeyin. Aynı zamanda ailevi ilişkilerde de para konuları ön plana çıkabilir.

Kişisel Gelişim: Venüs’ün Jüpiter, Satürn ve Plüton ile üçgen açı yapması, gerek akademik eğitim, gerek iş ile ilgili eğitim veya kişisel gelişiminizle ilgili eğitim konularında size destek olacak. Bu süreci iyi değerlendirmenizde fayda var.

Kariyer: Dolunay onuncu evinizde gerçekleşiyor. İş ve kariyer hayatınızla ilgili birtakım bitiş ve sonlandırmalara gidebilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda uzun zamandır sıkıntı çektiğiniz herhangi bir konuyu artık bitirmeye başlayacaksınız. Ticari anlamda birçok fırsatlar var. Ama Merkür retrosu ve Mars retrosu olduğu için yeni anlaşmalar, sözleşmeler yapmamaya; mümkünse ertelemeye çalışın.

Bu ayki spotunuz: “Aydınlığı içinde taşımaya bak. İşte o zaman karanlıkta bile yolunu bulabilirsin.” – William Blake


Aslan Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle, akrabalarınızla, yakın çevrenizle uzlaşamadığınız anlaşamadığınız ne varsa bu dönem uzlaşacaksınız. Güzel, yeni bir şeylere başlayabilirsiniz. 23 Ekim tarihinde itibaren ailevi konularınız ön planda olacak. Onlarla geçirmiş olduğunuz vakit sizler için çok önemli olacak.

Sağlık: Vücudunuzun iskelet sistemi ile ilgili rahatsızlıklarınız ortaya çıkabilir. Baş ağrısı, diş ağrısı, bel ağrısı gibi. Ertelediğiniz hangi rahatsızlığınız varsa tekrar  nüksedebilir. Doktora gitmeyi ihmal etmeyin.

Para: Venüs’ün Başak burcuna geçmesi ile parasal konularınızı düzenlemeye gidebilirsiniz. Hesap kitap yapma zamanı sizin için. Bakım ve sağlık harcamaları gündeme gelebilir. Ayın ikinci yarısından itibaren özellikle 20 Ekim sonrası kazançlarda artış, prim alma gibi temalar çalışabilir. Parasal anlamda rahatladığınız bir dönem.

Kişisel Gelişim: Dolunay dokuzuncu evinizde meydana geliyor. Dokuzuncu ev eğitim hayatınızı anlatıyor. Eğitim hayatınızı, kendi kişisel eğitimlerinizi, hayatınızdaki hedeflerinizi, gitmek istediğiniz noktaları gösterir. Bu konularla ilgili bir takım sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Sonlandıracağınız şeyler; size yara açmış, sizi aşağı çeken konular olacak.

Kariyer: Ayın ilk yarısında işinizde teknik açıdan zorlandığınız, bazı detayları gözden kaçırdığınız için tekrar uğraşmak zorunda kalacağınız bir dönem olabilir. 23 Ekim’e kadar Güneş Terazi burcunda sizin üçüncü evinizde olacak. İmzalar, sözleşmeler dikkat çekiyor. Ticari konularla ilgili hareketler ön planda olacak. 10-18 Ekim arası Güneş Mars karşıtlığı olduğu için ticari faaliyetlerinizde zorlanabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: “Dayan ve üstele. Bu acı, adım adım senin iyiliğine dönüşecek.” – Ovidius

Kriz Dönemlerinde Ekibinizi Bu 4 Aşama İle Mükemmel Yönetin >>


Başak Burcu Ekim Ayı Yorumu

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Güneş; Jüpiter, Satürn ve Plüton ile kare açı yapıyor. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklar sizi biraz yorabilir. Uzaktan eğitimin getirdiği zorluklar sizi biraz bunaltabilir. Merkür 14 Ekim’den 3 Kasım’a kadar Akrep burcunda retroya başlıyor. Yakın çevre, yakın arkadaşlar, iletişim konuları ön planda olacak.

İletişim trafiğiniz artabilir, yanlış anlaşılmalar, yanlış kişiye yanlış maillerin gitmesi, yanlış mesaj göndermeler gibi temalar daha ön planda olabileceği gibi eski arkadaşlarla yeniden bir araya gelmek, yeniden görüşme arzusu, bir şekilde iletişime geçme temaları da söz konusu olacak. 18-27 Ekim arasında Venüs; Jüpiter, Satürn, Plüton ile üçgen açı yapıyor. Merkür retrosunun ilişkilere zarar verdiği dönemde bu üçgene sahip olmanız, sizin için güzel bir destek.

Sağlık: 2 Ekim’de Venüs’ün de sizin burcuna geçmesi ile beraber kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Odak noktanız kendiniz, dış görünüşünüz olacak. Venüs, güzellik gezegenidir. Kendinizi güzelleştirmek için bir takım şeyler yapabilirsiniz. Mars retrosu bitmeden herhangi bir estetik operasyona kalkışmayın. Kilo almaya meyillisiniz bu ay. Dikkat edin.

Para: 2 Ekim’de Dolunay sekizinci evinizde meydana geliyor. Parasal konularınızı etkiliyor. Borçlar, alacaklar, verecekler, kredilerle ilgili canınızı sıkan durumlar varsa bu süre içerisinde bunu bitirebilirsiniz. Ayın ortasından itibaren parasal konularla ilgili adımlar atmaya başlayacaksınız. Ek gelir fırsatları araştırabilirsiniz. Yatırımlar konusunda daha sağlam adımlar atmak ve detaylara dikkat etmenizde fayda var.

Kişisel Gelişim: Kendinizi geliştirmek ile ilgili, eğitimle ilgili bir takım adımlar atmak isteyebilirsiniz. Eğitim hayatınızda sizi sıkan durumlar varsa bunu sonlandırabilirsiniz. İletişim gücünüz kuvvetlenecek. Kendinizi çok daha iyi ifade etmeye başlayacaksınız.

Kariyer: İş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. 10-18 Ekim arası Güneş Mars karşıtlığı yaşanacak ve Güneş, Jüpiter, Satürn ve Plüton ile kare açı yapacak. Para ve kariyer konularında sizi zorlayacak. Kontrol dışı bazı durumlar yaşanabilir.

Bu ayki spotunuz: “Keskin bıçak olmak için çok çekiç yemek gerekir.” – Türk Atasözü


Terazi Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: İlişkilerle ilgili önemli bir dönemden geçiyorsunuz. Mars, ilişki evinizde retro yapıyor. Kafa karışıklıkları, bir şeyleri düzenleme arzusu ön planda olabilir. Aile ilişkilerinizde biraz sert etkileşimler var. Çok kontrol etmeye çalışmadan, biraz olayı akışına bırakmakta fayda var. 10-18 Ekim arası Güneş Jüpiter, Satürn ve  Plüton ile kare açı yapacak. Her türlü ikili ilişkilerinizde zorluklar çıkarabilir.

Sağlık: Dolunay sağlık alanında size sıkıntı çıkarsa da Venüs size destek verecek. Kilo aldıysanız Venüs Başak burcundayken diyete başlayabilirsiniz. Rahatsızlığınız varsa bu dönemde şifa bulabilirsiniz.

Para: Merkür retrosu para evinizi etkiliyor. Parasal konularda harcamalara dikkat edin. Para kaybetmek, fazla para vermek (bir şey alırsınız, başka yerde daha uygun fiyata vardır) gibi konuları gündeme gelebilir. Beklenmedik masraflar ortaya çıkabilir.

Kişisel Gelişim: Kendinize daha çok odaklandığınız, kendinizi daha çok düşünmek istediğiniz, belki kafaya taktığınız bir süreç olacak ama bu durum kısa sürecek. Sanatsal yeteneğiniz için Venüs size destek veriyor. Daha yaratıcı eserler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kariyer: Önceden bir işe baş vurduysanız size haber gelebilir. Bu pandemi döneminde biraz havada kalabilir, süreç uzayabilir. 25-27 Ekim Güneş Merkür kavuşumu yaşanıyor. Merkür retrosu da olduğu için maddi konularda ve kariyer hayatınızda sıkıntılar olabilir.

Bu ayki spotunuz: Bugün yaptığınız şey tüm yarınınızı iyileştirip geliştirebilir. Ralph Marston

Uzaktan Eğitim Hakkında Merak Edilenler >>


Akrep Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs 2 Ekim’de Başak burcuna geçiyor. Arkadaşlık ilişkileriniz, sosyal çevreniz, birlikte vakit geçirdiğiniz insanlar, aile ile ilgili şanslı bir dönemden geçiyorsunuz. Çevreniz genişleyebilir, daha çok sosyal aktivitelerde bulunmak isteyebilirsiniz, Merkür, sizin burcunuzda gerileyeceği için kendinizi yanlış ifade edebilir, karşı taraf sizi yanlış anlayabilir, kırgınlıklar olabilir. Bu dönemde yeni ilişkiye başlamayın, halihazırda olan ilişkinizi düzenlemeye çalışın.

Sağlık: Dolunay sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Psikolojik ve ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Kronik rahatsızlıklarınız olabilir.

Para: Dolunayla birlikte bolluk bereket sizinle olacak. Maddi açıdan şans sizden yana. Kazancınızda artışlar yaşanabilir. Bu dönemleri iyi değerlendirin.

Kişisel Gelişim: İç dünyanızı gözlemlediğiniz bir dönemdesiniz. Gözlemci, analizcisiniz. Karar alma sürecindesiniz. Analiz yapacaksınız. 23 Ekime kadar inzivadasınız. Ayın 23’ünden sonra sahneye çıkacaksınız.

Kariyer: İş hayatınızla ilgili bir takım değişiklikler yapmak istiyorsunuz. İşinizden memnun değilseniz bitirme, kendinize yeni yollar arama kararı alabilirsiniz. 10-18 Ekim arasında Güneş Mars karşıtlığı yaşanacak ve Güneş Jüpiter, Satürn ve Plüton ile kare açı yapacak. Kariyer alanında sizi zorlayacak, sizi mutlu etmeyen, tatmin etmeyen şeyler olabilir. Her ne kadar zorlanıyorsanız da Venüs Başak burcunda iken size bir takım fırsatlar da gelebilir.

Bu ayki spotunuz: “Dönüm noktası geldiğinde ya siz anı döndürürsünüz ya da an sizi döndürür.” – Kevin Costner


Yay Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2 Ekim’deki Dolunay beşinci evinizi etkiliyor. Odak noktanız aşk hayatınız ve ilişkilerinizde olacak. Aşk hayatınızla ilgili değiştirip dönüştürmeniz gereken bir süreç olacak. Yanlış kararlar almamaya, kendinizi kandırmamaya özen göstermelisiniz. Yeni arkadaşlık ilişkileri, yeni sosyal çevre hayatınıza gelmeye başlayacak. Yalnız Merkür retrosu zamanı ilişkilerinizde sıkıntılar çıkabilir. Hedefleriniz, fikirleriniz, projelerinizle ilgili paylaşımlarda bulunmayın. Fikir hırsızlığı yaşanabilir. Bu da sizin canınızı sıkabilir.

Sağlık: Ay sonuna doğru bedensel ve ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Ne çok çalışarak kendinizi yıpratın ne de başkalarının ne dediğine takılarak kendinizi yıpratın. Kronik rahatsızlığınız nüksedebilir.

Para: 16 Ekim ve civarı elde etmiş olduğunuz kazançlarda artış olabilir. Yatırımlar ile ilgili birtakım kararlar alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Zihninizi gereksiz düşüncelerden boşaltmanız gerekir. Kişisel gelişim çalışmalarına başlayabilirsiniz. Yetenekleriniz üzerine odaklanabilirsiniz.

Kariyer: Venüs’ün Başak burcuna geçmesi ile kariyer hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Hedefleriniz, başarmak İstediğiniz bir şeyler varsa şans sizden yana olacak. Neler yapmak istiyorsanız bu süreçte yapmaya başlayın. Çünkü fırsatlar kapınızı çalacak. Geliri yüksek iş teklifleri alabilirsiniz. Bazılarınız iş hayatı için açılımlar yapmaya çalışıyor. İşi için görüşmeler yapıyor. Pandemiden dolayı bu durumlarda biraz gecikmeler olabilir. 10-18 Ekim tarihlerinde kariyer alanında zorlanabilirsiniz. Kariyerle ilgili mücadele var.

Bu ayki spotunuz: “Dünyada görmek istediğin değişimin bir parçası ol.” – Mahatma Gandhi

Özgeçmiş Nasıl Hazırlanır? Öğrenin, Fark Yaratın! >>


Oğlak Burcu Ekim Ayı Yorumu

Oğlak Burcu - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2 Eylül’de dördüncü evinizde Dolunay gerçekleşiyor. Ailenizle, yuvanızla, evinizle ilgili birtakım durumlar söz konusu. Evinizi değiştirebilir ya da aileyle ilgili geçmişten gelen durumları konuşup artık bir çözüme kavuşturabilirsiniz. Yöneticilerinizle ilişkinizde yükseldiğiniz bir ay. Bu yükselme olumsuz anlamda değil. Ön planda olacaksınız.

Sağlık: Ailenizde sağlık gündemleri olabilir. Anne babanızın sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca bu ay ruhsal sağlığınıza da önem vermeniz gerektiğini vurguluyor gökyüzü.

Para: Para kazanma konusunda daha aktif düşünce içerisinde olacaksınız.10-18 Ekim arası maddi konular sizi darlayabilir. Harcamalarınıza dikkat edin. Gelir giderlerinizi dengelemeye çalışın.

Kişisel Gelişim: Venüs Başak burcunda iken eğitime ağırlık verebilirsiniz. Bu bir akademik eğitim de olabilir, kişisel gelişim eğitimi, yabancı dil eğitimi de olabilir. Kendinizi biraz daha ortaya koymak isteyeceksiniz ama bununla beraber motivasyon kayıpları da yaşayacaksınız.

Kariyer: Ticaretle uğraşıyorsanız yurt dışı bağlantılı işleriniz olabilir. İş ve kariyer ile ilgili fırsatlar kapınızı çalabilir. Uluslararası işler, akademik konular, üniversite, yayıncılık, medya gibi işleriniz varsa buralarda daha çok didikleyici konular olabilir. 10-18 Ekim arası kariyerinizdeki iddialı duruşa bir mücadele geliyor. Bu mücadele sizi biraz yorabilir.

Bu ayki spotunuz: “Sen bir dövüşçüsün. Bu zamana kadar yendiğin şeylere bak. O yüzden pes etme şimdi.” – Olivia Benson


Kova Burcu Ekim Ayı Yorumu

Kova Burcu - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Dolunay üçüncü evinizde meydana geliyor. Akrabalarla, kardeşlerle, kuzenlerle ilgili bir takım sıkıntılar ya da iletişim kazaları da verebilir. Hayatınızdan bazı insanları çıkartabilirsiniz. Ayın sonuna doğru ebeveynlerinizle olan patronlarınızla olan ilişkileriniz biraz daha artabilir. Ailevi konularda dönüşümler yaşanabilir.

Sağlık: Sağlığınıza özellikle dikkat etmenizde fayda var. Alerjik sorunlarınız ortaya çıkabilir.

Para: Venüs Başak burcunda olacak. Maddi konularda size şans getiriyor. Gelir, gider, alacak, verecek konularında size şans getiriyor. Borcunuz varsa borcunuzu kapatabilirsiniz. Size borcu olan birisi size ödeme yapabilir. Her türlü finansal konularınız bu ay dikkat çekiyor.

Kişisel Gelişim: 16 Ekim’de Yeniay var. Yeni eğitimlere başlamak isteyebilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili yeni fırsatlar önünüze gelebilir.

Kariyer: Hayata bakış açınızı sorguladığınız bir aydasınız. Değişimlerle hayatınıza yön vermeye çalışıyorsunuz. Kariyer planlarınızı retro bitene kadar erteleyin. İş değiştirmek istiyorsanız bekleyin. Merkür retrosunda işe girerseniz çok uzun ömürlü olmaz. Bu ay Mars retrosu ve Merkür retrosu olduğu için ticari alanlarda yeni girişimler yapmayın, imzalar atmayın.

Bu ayki spotunuz: “Hayat olayları en iyi değerlendiren insanlar için yoluna girer.” – John Wooden

Eylül Ayı Burç Yorumlarını Kaçırdınız Mı? Hemen Okuyun! >>


Balık Burcu Ekim Ayı Yorumu

Başarı burçları - Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Ekim ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs Başak burcunda sizin yedinci evinizde olacak. İlişki alanınızda sizi destekleyecek. Eşinizden, kardeşinizden, arkadaşlarınızdan, iş birliklerinizden fayda sağlayabileceğiniz, keyifli, mutluluk verici şeyler yaşayabileceğiniz bir ay. Merkür retrosu iletişim alanında size sıkıntılar çıkarabilir. Yanlış anlamalar, yanlış anlaşılmalar, agresif tavırlar, yanlış kişilere yanlış maillerin gitmesi gibi sorunlar yaşanabilir.

Sağlık: Kazalara, sakatlanmalara açık olacağınız bir aydasınız. Dikkatli olmanızda fayda var.

Para: Dolunay ve Mars retrosu özellikle para alanınıza ışık tutuyor. Maddi konularda güçsüz hissetmenize neden olabilir. Finans konularında mal varlıklarınız, paranız, bütçeniz, gelir giderleriniz, kazançlarınızla ilgili farkındalık dönemi olacak sizler için. 8-9-10 Ekim civarı parasal konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Aniden bir harcama, masraf gündemde olabilir. Ayın geneli yaşadığınız parasal sıkıntılar 28 Ekim Venüs’ün Terazi burcuna geçmesiyle bitiyor. Parasal alanda rahatlayacağınız bir dönem olacak. Çözüm yolları bulmanız kolaylaşacak.

Kişisel Gelişim: Kendi özgüveniniz, kendinizi güvende hissedeceğiniz koşullarda bir eksiklik hissedebilirsiniz. 23 Ekim itibariyle manevi yanınızı artıracak, yaşam enerjinizi güçlendireceksiniz.

Kariyer: Dolunay iş yükünüzü, sorumluluklarınızı artırabilir. Kariyer hayatınızda bazı aksaklıklar olabilir. Her şeyin yoluna girmesi için zamana ihtiyacınız var. Siz sabırla çalışmaya devam edin.

Bu ayki spotunuz; “Başarının büyüklüğünü inancınızın büyüklüğü belirler.” – Seneca

Girişimciler İçin Kasım Ayı Burç Yorumları >>


Girişimciler için başarı burçlarının ekim ayı yorumlarını okudunuz. Sizce bu ay sizin için nasıl geçecek? Gelecek ay daha başarılı olmak için şimdi neler yapacaksınız? Düşüncelerinizi bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Girişimciler için ağustos ayı burç yorumlarında neler var? Ağustos ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, ağustos ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Girişimciler İçin Ağustos Ayı Burç Yorumları

Girişimciler için ağustos ayı yine sürprizlere gebe bir ay olacak. Retrolar, dolunaylar acaba başarımızı nasıl etkileyecek? Tüm bunlara geçmeden önce, ağustos ayı değerlendirmesine genel olarak bir bakalım:

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bildiğiniz gibi dolunaylar finalleri, tamamlanmaları, netleşmeleri anlatır. Net kararların alındığı ve hatalarımızın farkına vardığımız zamanlardır Dolunay zamanları.

17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu yaşanıyor. Yeni eğitime başlama, ev, araba satın alma, düğün söz, nişan yapma, yeni başlayacağınız her şey için bu tarihi değerlendirebilirsiniz. Öncesi ve sonrası iki günü de değerlendirebilirsiniz.

Mars’ın Koç burcunda enerjisi yüksektir. Benmerkezci, korkusuz, cesur ve atak yapar. Maceralara atılmayı sever. Mars Koçta iken agresif, kavgacı olabilirsiniz. Bu yüzden daha dikkatli olmanız gerekir. Her şey de sabırsız davranabilirsiniz. Mars Koçta savaşları, saldırıları da temsil eder. Yeni savaşların başlangıcı da olabilir.

Venüs aşk gezegenidir. Venüs’ün Yengeç burcunda olması evlilik, flört, aile, yuva konularını ön plana koyar. Kişi daha hassas, kırılgandır. Yuvaya, aileye düşkündür. Venüs Yengeçte iken dış görünüşünüz daha bir önem kazanır. Dış görünüşünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Gezegenler hangi evinize giriyorsa o evin konularını etkileyecektir.

Not: Astrolojide Güneş burcunuz kimliğinizi anlatır. Ön görüler yapılırken yükselen burçlar baz alınır. Bu yüzden yükselen burcunuzu okumanızda fayda var.

Koç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Koç - Ağustos ayına şanslı bir şekilde başlıyorsunuz.

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay on birinci evinizi yani duygusal ilişkilerinizi etkiliyor. İlişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. İyi giden ilişkiniz varsa evlenebilirsiniz. Kötü giden bir ilişkiniz varsa ayrılma kararı alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Retrodan sonra bazılarınız ilişkilerinizi artık tamir etmeye çalışıyorsunuz. Güneş 22 Ağustos’a kadar Aslan burcunda beşinci evinizde olacak. Sosyal bir ay olacak sizler için. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ebeveyn Koçlar ise çocuklarıyla ilgilenebilir.  Venüs yengeç burcunda sizin dördüncü evinizde. Aileden gelen haberler olabilir. Ailenizle birlikte aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızda ufak tefek sıkıntılar olabilir. Güneşe dikkat edin. Güneşte fazla durmayın.

Para: Yatırımlarla ilgili bir planınız olabilir. Ev alma, satma, taşınma, aile ile ortak bütçe gündemleriniz olabilir.

Kişisel Gelişim: Hobilerinizle ilgili yeni yerlere üye olabilirsiniz. Hayaliniz ne ise o alanla ilgileneceksiniz. Mars Koç burcunda olacak. Güç sizde. İsteklerinizin peşinden gidebilme potansiyelinizle dikkat çekiyorsunuz. Güdüselsiniz, hareketlisiniz.

Kariyer: Kariyerin getirileri ile ilgili konular bu Dolunayda netleşiyor. İş hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, somut adımlar atabilirsiniz. Kariyer alanında başlangıç yapmak istiyorsanız 17 Ağustos tarihini değerlendirin. İmzalar içinde bu tarihi değerlendirebilirsiniz. 22 Ağustos’tan sonra Güneş Başak burcuna geçiyor. İş ortamınız, kariyer konularınız, günlük rutinleriniz dikkat çekiyor. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem başlıyor. Yıllık izin alacaksanız bu dönem almaya çalışın. İş arayanlar için de güzel bir dönem.

Bu ayki spotunuz:

“İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman yetişemeyiz ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi, bize de yolumuzu gösteren O’dur.”

İşletme Fakültelerinde Size Öğretilemeyen Girişimcilik Yasaları >>


Boğa Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Başarı burçları network okulu- Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu bekleyenler?

İlişki: 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda sizin dördüncü evinizde olacak. Aileniz ile ilgili gündemler olabilir. Söz, nişan, çocuk haberi alabilirsiniz. Ev, yuva, aile ile daha fazla ilgileneceğiniz bir süreç. Tepkinizi daha fazla gösteriyorsunuz. Kendinizle ilgili konuları ailenizle konuşmak isteyebilirsiniz. 22 Ağustostan sonra aşk hayatınız daha da ön planda olacak. İletişimde ince eleyip sık dokuduğunuz, olasılıklar içerisinde yoğun bir temponuz olabilir.

Sağlık: Mars Koç burcunda sizin on ikinci evinizde olacak. Sağlık konuları özellikle ruhsal sağlığınız nüksedebilir. Takıntılı, içe dönük, kendi kendinizi yiyip bitirme psikolojisinde olabilirsiniz.

Para: 17 Ağustos araba, ev alım satımı için güzel bir tarih. Çünkü Güneş Merkür kavuşumu yaşanacak. Borsa, altın, döviz için temiz bir gökyüzü var. Ayın 22’sinden sonrasını iyi değerlendirin.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos itibariyle Güneş ve Merkür Başak burcunda olacak. Yaratıcı yönleriniz, hobileriniz için bir takım girişimleriniz olabilir. Venüs Yengeç burcunda olacak. Daha iyimsersiniz. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz.

Kariyer: Dolunay onuncu evinizi etkiliyor. Toplumsal statünüz ve kariyerinizle ilgili yeni kararlar, yeni haberler alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili ne yapmak istediğinizi görecek, net olacaksınız. Tamamlanması gereken işleriniz varsa Dolunay sürecinde tamamlayabilirsiniz. Yayıncılık, medya, akademik kariyer, uluslararası ilişkiler, kurumsal konularla ilgili yönetmekte zorlandığınız konular gündeme gelebilir. Bunlar sizi biraz endişelendirebilir, baskı altında hissedebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

Zihinsel bir uğraşı içermeyen boş zaman ölümdür ve diri diri gömülmektir. – Seneca


İkizler Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu bekleyenler?- Ağustos ayı hafiflediğiniz bir dönem olacak.

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay size çevre değişikliği, yer değişikliği getirebilir. Güzel bir seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızdan gelen haberler, sizi de bağlayan bir gündem olabilir. Yakın çevre ilişkileriniz, yakın akrabalar, kardeşler, çocukluk arkadaşlarınızla iletişiminiz yoğunlukta. Ortak gündemleriniz olabilir. 22 Ağustos’tan itibaren Güneş ve Merkür Başak burcuna geçiyor. Ailevi konular gündeminizde olabilir. Nişan, söz, çocuk gündeminiz olabilir.

Sağlık: Önceden yaşadığınız, geçti dediğiniz sağlık sorunları tekrar nüksedebilir.

Para: Merkür Satürn karşıtlığı maddi konularda size kaygılar verebilir. 7 Ağustos’ta Venüs Yengeç burcuna, para evinize giriyor. Para konularında moraliniz düzelmeye başlıyor. İhtiyacınız olan para size gelebilir. Kazancınız artabilir. Bir mülk almak, satmak için ayın ilk haftasını değerlendirebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Dolunay sizin dokuzuncu evinizde gerçekleşiyor. Akademik ve eğitim ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Hayata bakış açınız, inançlarınız, geleceğe dair hedefleriniz ve planlarınızda daha hızlı değişimler olduğunu hissedebilirsiniz. Çok kaygı, olumsuzluk, negatif düşünce, beklenti içinde olmak zorlayıcı olabilir. Mümkün olduğunca zihinsel anlamda kendinizi dengede tutmaya çalışın.

Kariyer: Dolunayla birlikte yurtdışı bağlantılı projeleriniz gündeme gelebilir. Sunum, tanıtım faaliyetleri için 17 Ağustos Güneş Merkür kavuşumunu iyi değerlendirin. Ayın ilk haftası Venüs size iş fırsatları da getirebilir. Mars ay boyunca Koç burcunda on birinci evinizde olacak. Kariyeriniz için koyduğunuz yeni hedefler için enerjiyi bulmuş vaziyettesiniz. İş görüşmeleri yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

İnsan, beklentisi kadar mutludur. Formül: Sıfır beklenti, sonsuz mutluluk. – Robin Sharma

Müşteri Tutma Programlarınızı Nasıl Geliştirebilirsiniz? >>


Yengeç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu bekleyenler?

İlişki: İlişkilerinizde tamamlanması gereken konuları Dolunay zamanı tamamlayabilirsiniz. 7 Ağustos’ta Venüs Yengeç burcuna geçiyor. İlişkilerinizi daha yumuşatacak. Duygusal hassasiyetinizin yüksek olduğu bir ay olacak. Mars Koç burcunda üstlerinizle  yöneticilerinizle gerilimlere açıksınız. Gerilimlere, tartışmalara girmeyin.

Sağlık: Dolunay zamanı özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat edin. Takıntılı, kuruntulu ruh haline bürünebilirsiniz.

Para: Ağustos ayının en önemli konularından biri finansal konularınız, kaynaklarınız olacak. Dolunay eşinizden gelen paraları veya ortağınız ile ilgili paralar, finansal konularınız, aldığınız krediler, bankadaki paralarınızla ilgili daha fazla sizi krizleri çözecek konuları ön plana çıkarıyor. Maddi riskler içerisinde olmayın. 5 Ağustos’tan 20 Ağustos’a kadar Merkür Aslan burcunda olacak. Gelir kaynaklarınızla ilgili düşündüğünüz, kendinizi ortaya koymak istediğiniz bir süreç olacak.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos’tan itibaren Güneş ve Merkür Başak burcunda olacak. Kararlarınız, planlarınız gündeminizde olacak. Zihniniz çok faal. İyi analizler yapıyorsunuz, fikir alıyorsunuz.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili yeni girişimler yapmak istiyorsanız 17 Ağustos Güneş Merkür kavuşumunu değerlendirebilirsiniz. Sözleşme imzalayacaksanız eğer 17 Ağustos ve öncesi sonrası 2 günü iyi değerlendirin. 22 Ağustos sonrası Güneş ve Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile imzalar, kontratlar, ticari faaliyetleriniz için güzel bir dönem olacak. Mars Koç burcunda sizin onuncu evinizde olacak. İş hayatınızda, kariyerinizde hırslısınız, efor sarf ediyorsunuz, dikkat çekiyorsunuz. Ama gerilimlere de açık olacaksınız.

Bu ayki spotunuz:

Yeni fikirler daima şüphe ile karşılanır, genellikle de aleyhte olarak; buna karşı hiçbir mantıki sebep de gösterilemez, çünkü ona daha alışılmamıştır. – John Locke


Aslan Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Başarı burçları ağustos ayı - Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu bekleyenler?

İlişki: 3 Ağustos’taki Dolunay ikili ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor. Eşinizin duruşu, durumu ortağınız ile ilgili durumlar, yakın arkadaşlarınız ile ilgili durumlarla ilgileniyorsunuz. Onların hayatındaki durumlardan çok etkileniyorsunuz. 5 Ağustos’ta Merkür Aslan burcuna geçiyor. Ailesel konularda “burada ben de varım” diyorsunuz ve kendinizi ortaya koyuyorsunuz, ipleri elinize alıyorsunuz.

Dolup taştıysanız sert bir şekilde söyleyebilirsiniz. Tepki gösterebilirsiniz, dikkat edin.  7 Ağustos’tan 6 Eylül’e kadar Venüs Yengeç burcunda olacak. Ailevi konularla, işle ilgili, çalışma arkadaşlarınızla ilgili konularda duygusal hassasiyetleriniz söz konusu. 22 Ağustos’a kadar Güneş sizin burcunuzda birinci evinizde ve Merkür de eşlik ediyor. Popülersiniz, dikkat çekiyorsunuz. İletişiminizde gayet iyisiniz. Aşk, ilişki fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: Fazla çalışmanın yorgunluğuyla sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Dinlenmeye, kendinize zaman ayırmaya özen gösterin.

Para: 20 Ağustos’tan itibaren Merkür Başak burcuna geçiyor. Para ile ilgili konular daha ön planda olacak. Para ile ilgili konularda hassasiyetiniz var. Yeteneklerinizi artırmayı planlayabilirsiniz. 22 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçiyor. Parasal konularda güçleneceğiniz bir süreç. Maddi anlamda istediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yönettiğiniz bir şeyle ilgili bir farkındalık, bir aydınlanma var. Sizi siz yapan konuları engellemekte zorlanıyorsunuz ve bu Dolunay ile birlikte patlayabilir. Hayat felsefeniz, duruşunuz, hayata bakışınız, inançlarınız ile ilgili konularda hareketlenmeler söz konusu. Kontrolsüz bir tavır sergileme durumunuz söz konusu olabilir.

Kariyer: Ağustos’un ilk haftası çalışma hayatınızda ön plana çıkacağınız bir dönemde olacaksınız. Çok yoğun bir çalışma temposu olacak sizler için. İş hayatınızla ilgili değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız iyice düşünmelisiniz özellikle 15 Ağustos sonrası dönemde.

Bu ayki spotunuz:

Mutlu bir insan, belli şartlar içerisinde olan değil, belli tavırlar içerisinde olan insandır. Hugh Downs

Kişisel Gelişim İçin En Sağlıklı Yaklaşımlar Nelerdir? >>


Başak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu bekleyenler?

İlişki: Aşk hayatınız, ikili ilişkileriniz güzel başlıyor. Dolunay zamanı evdeki işlerinize dikkat edin. 7 Ağustos’ta Venüs yengeç burcuna geçiş yapıyor. Ev ortamında diyaloğunuz gayet iyi. Çevrenizdeki insanların yaşadıkları ve arkanızdan konuşulan bazı dedikodular canınızı sıkabilir. 22 Ağustos’tan sonra aşk, ilişki fırsatları olabilir.

Sağlık: Özellikle bu ayın başında sağlığınızı ihmal etmeyin. Acaba dediğiniz bir rahatsızlığınız varsa peşine düşün. Ev hayvanınız varsa onun sağlığıyla da ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda ruhsal sağlığınıza da önem veriyorsunuz.

Para: Ay boyu Mars Koç burcunda olacak. Odağınız eşinizle, ailenizle, ortağınızla olan ortak harcamalarınızda, planlarınızda olacak. Bununla ilgili eforunuz var. Mars sizi zorlayacak. Maddi konuları iyi yönetmeniz gerekiyor.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Daha içe dönüksünüz, iç dünyanızı gözlemliyorsunuz. Arka planda kalmak istiyorsunuz, gözlemci ve inzivada olacaksınız. 22 Ağustos’tan itibaren Güneş Başak burcuna geçiyor. Merkür de eşlik ediyor. Popülersiniz, dikkat çekiyorsunuz. Ne istediğinizi biliyorsunuz. Kendinizi güçlü ifade etmeye başlayacaksınız.

Kariyer: 3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Çalışma evinizde olacak. İş yerinizde kırıcı olmamaya, restleşmemeye, istifa etmemeye çalışın. İstifa etme zamanı değil. İş temponuzda, günlük rutinlerinizde değişiklik yapma, düzen getirme arzunuz var. Bazı sürüncemede kalan işleriniz netleşebilir ya da işle ilgili bir fırsat yakalayabilirsiniz. Ayın ilk haftasından sonra Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Hayatınızı değişikliklerle yola koyabilmeniz için yeni yaşam hedefleriniz için size yardımcı olacak özellikle kariyer alanında fırsatlar getirebilir. Yeni iş fırsatları, yeni iş görüşmeleri olabilir.

Bu ayki spotunuz:

Gerçek güçlülük, kendi gücünün sınırlarını iyi bilmektir. Stefan Zweig


Terazi Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu bekleyenler?

İlişki: 1-7 Ağustos arası Dolunay etkilerini üzerinizde hissedeceksiniz. Maddi manevi fırsatlar getirebilir. Yeni aşklarla karşılaşabilir, hamilelikle ya da bebekle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Sosyal ortamda eğleneceğiniz ortamlara katılabilirsiniz. Venüs Yengeç burcuna geçiyor. İkili ilişkilerinizde, iş ilişkilerinizde daha sıcak, daha güvenli temaslar kurmak isteyebilirsiniz, 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Sosyal gruplar içerisinde olabilirsiniz.

Sağlık: Ayın sonlarına doğru eklem ağrıları, vurma, çarpma, düşme, kemik kırılmaları gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Para: Ayın ilk haftası parasal konularda daha önceden yapmış olduğunuz yatırımlarla ilgili hızlı geri dönüşler olabilir. Finans konularına daha dikkatli yaklaşmak gerekiyor. Uranüs Boğa burcunda. Maddi konularda hızlı iniş çıkışlar yaratabilir. Riskli piyasalara temkinli yaklaşmakta fayda var.

Kişisel Gelişim: 20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. 22 Ağustos’ta da Güneş Başak burcuna geçiyor. Kendi iç dünyanıza yöneliyorsunuz. Yalnız kalmak, kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Kariyer: Yeni bir iş, yeni bir proje, yeni bir hedef belirleyebilirsiniz. Kariyeriniz ve kariyerinizden gelecek maddi, manevi başarılar olabilir. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Kariyer hayatınızda parlıyorsunuz, dikkat çekiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunuyorsunuz.

Bu ayki spotunuz:

Siz zamanınızı kaybetmiyorsunuz, zaman sizi kaybediyor. Moliere

Zor Zamanlarda Olumlu Tutumunuzu Nasıl Korursunuz? >>


Akrep Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay dördüncü evinizde gerçekleşiyor. Dolunayın ışığı ev, aile, yuva ve yaşadığınız yere vuracak. Bazı konular netleşecek. Ailenizle bir araya gelip eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Ay sonunda epey sosyalleşeceksiniz, keyfini çıkarın. Eşinizle şehir dışına, yurt dışına gidebilirsiniz.

Sağlık: Spora başlamak için güzel bir dönemdesiniz. Pandemi döneminde kilo almışsanız özellikle spora ve sağlıklı beslenmeye önem verin.

Para: Dolunay zamanı ev alım satımı yapabilirsiniz. Evinize eşyalar alabilirsiniz. Riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Ayın ilk haftası Venüs Yengeç burcunda dokuzuncu evinizde olacak. Bakış açınızı güzelleştirecek, daha iyimser, daha inançlı bir psikolojide olacaksınız. Kişisel gelişim eğitimlerine başlayabilirsiniz. Venüs Yengeçte iken eğitime başlamak güzel olacak sizler için.

Kariyer: 22 Ağustos’a kadar Güneş Aslan burcunda onuncu evinizde ve Merkür de eşlik ediyor. İş hayatınızda parlıyorsunuz. Fikirleriniz, duruşunuz dikkat çekiyor. İş fırsatları, kontratlar, imzalar, iş görüşmeleri olabilir. 22 Ağustos’tan itibaren Güneş Başak burcuna geçiyor. Merkür de Başak burcuna geçiyor. On birinci evinizde olacak. Kariyerinize dair hedefleriniz tazeleniyor. İş hayatınızda yeni açılımlar, yeni imzalar olabilir. İş eğitimleri, kongreler olabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız ticari alanda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

Mum olmak kolay değildir, ışık saçmak için önce yanmak gerekir. Mevlana


Yay Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay üçüncü evinizde gerçekleşiyor. Yakın akrabalar, kardeşler, eş, dost, çocukluk arkadaşlarınızın hayatında gündemler olabilir. Siz de bu gündemlere müdahil olabilirsiniz. Çok önemli ailevi meseleler söz konusu olabilir. Sosyal hayatınızı ve aşk hayatınızı dengeye oturtmaya çalışıyorsunuz.

Sağlık: Özellikle ayın son günlerinde alerjik etkilere karşı tedbirli olun.

Para: Dolunayla birlikte işiniz, kazancınız, geliriniz, gelecekteki maddi durumunuzla ilgili sizi zorlayan koşullardan arınmak için özel bir mücadeleye ihtiyaç duymayacaksınız. Özellikle 10-11-12 Ağustos günlerinde maddi konularda zorlandığınız,  tükendiğinizi hissettiğiniz ödemeler, yatırımlar konusunda sizi zorlayan tüm koşullardan önünüze çıkacak fırsatlarla kurtulacaksınız.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos’a kadar yapamadıklarınızı yapmak, geliştiremediklerinizi gerçekleştirmek size mutluluk verecek ve siz de çevrenize bunu yansıtacaksınız. Kendinizi geliştirmek, eksik hissettiğiniz alanlarda yükselmek istiyorsanız 20, 21, 22, 23 Ağustos günlerini değerlendirin. Çünkü o günler öğrenmeye, konsantrasyona açık olacaksınız.

Kariyer: Dolunay zamanı gelebilecek yeni teklifler, sözleşmeler, imzalar söz konusu. Bazı yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Özellikle ticaretle uğraşanlar Dolunay zamanını iyi değerlendirin. Güneş ve Merkür Aslan burcunda iken şehir dışı, yurt dışı iş bağlantılarınız olabilir.

Bu ayki spotunuz:

Yaşamımda ilk kez, yeryüzündeki en büyük kötülüklerin kaynağının vahşet ve kötü niyet değil, kişilerin yenemedikleri zayıflıkları olduğunu anlıyorum. Stefan Zweig


Oğlak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu bekleyenler?

İlişki: Venüs Yengeç burcunda aşk hayatınızı, sosyal hayatınızı dengeye oturtmak isteyebilirsiniz. Mars’ın Koç burcunda olması ailevi ilişkiler konularında sizi zorlayacak. Ailevi gündemler sizi yorabilir. Zaman zaman herkes sizin üzerinize geliyor gibi hissedebilirsiniz.

Sağlık: Ailedeki sağlık problemleri sizi yorabilir. Özellikle Dolunay zamanı hem kendi sağlığınızla hem ailenizin sağlığı ile ilgilenebilirsiniz. Bir terapi alabilir, meditasyon yapabilirsiniz.

Para: Dolunay ikinci evinizde gerçekleşiyor. Maddi tablonuzun netleşeceği bir dolunay. Uzun süredir beklediğiniz para varsa bu para size gelebilir. Dolunay zamanı bir eşyanızı, bir malınızı satma ya da satın alma durumlarınız olabilir. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Eşinizle, ailenizle, ortağınızla olan ortak harcamalarınızda gündemler olabilir. Gelir giderler, banka ödemeleri, vergiler, her türlü finansal konular gündeminizde olacak.

Kişisel Gelişim: Sizi tüketen, yıpratan tüm düşüncelerden kurtulmak isteyeceksiniz. “Ben neden buna izin verdim?” “Yaşadığım zorluklardan ne öğrendim?” diye kendinize soracaksınız.

Kariyer: Özellikle 22 Ağustostan sonra ticari sözleşmeler, yeni iş fırsatları, imzalar olabilir. Kariyer hayatınız 22 sinden sonra daha da hareketlenecek.

Bu ayki spotunuz:

Hayata devam edebilmek için geçmişi arkada bırakmak gerekir. Forrest Gump

Haziran Ayı Burç Yorumlarına Buradan Ulaşabilirsiniz >>


Kova Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu bekleyenler?

İlişki: 3 Ağustos’ta burcunuzda Dolunay doğuyor. Kendinizle ilgili bir duyuru yapacaksınız. İlişkilerinizle ilgili de bir kararınız olabilir. Söz, nişan, düğün gibi bir karar da alabilirsiniz. Birilerine bir şeyler danışabilirsiniz. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda yedinci evinizde olacak. Odağınız evliliğinizde, iş ortağınızda, aşk hayatınızda. İlişkilerle ilgili yeni bir başlangıç da olabilir. Mars Koç burcunda. İletişimde atarlı olabilirsiniz.

Sağlık: İhmal ettiğiniz bir sağlık konusu dolunayla netleşebilir. Birinci ev dış görünüşünüzü anlatır. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Venüs altıncı evde kilo aldırır, iştahınıza dikkat edin.

Para: 22 Ağustos itibariyle Güneş ve Merkür Başak burcuna yani sizin sekizinci evinize giriyor. Mücadeleniz ailenizle, eşinizle, ortağınızla olan ortak harcamalarınızda olacak.

Kişisel Gelişim: Ay boyunca Mars Koç burcunda olacak. Planlarınız  kararlarınız var. Sık karar değiştiriyorsunuz. Eğitime, kursa başlama gibi gündemleriniz olabilir.

Kariyer: Ticari birtakım kararlar aldığınız bir dönem olabilir. Venüs Yengeç burcunda olacak. Ekip çalışmaları için muhteşem bir dönem. Bazılarınız aradığı işi bulabilir, işe girebilir, iş fırsatları ile karşılaşabilir. İmza atmak, ortaklık yapmak, ortaklık ilişkilerinizi geliştirmek anlamında güzel bir dönem.

Bu ayki spotunuz:

Değişikliği onaylamayan bir plan, kötü bir plandır Publilius Syrus

Temmuz Ayı Burç Yorumlarını Kaçırdınız Mı? Hemen Buradan Ulaşabilirsiniz >>


Balık Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu bekleyenler?

İlişki: 22 Ağustos’tan sonra Güneş ve Merkür Başak burcuna yani sizin yedinci evinize geçiyor. Odağınız ikili ilişkilerinizde. Sosyal bir dönem başlıyor sizler için. Yeni bir ilişki kovalıyorsunuz. Birileri ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Venüs Yengeç burcunda beşinci evinizde olacak. Aşk ve sosyal yaşamınızda çok güzel destek verecek Venüs. Ebeveynseniz çocuklarınızla ilgili gelişmeler olabilir.

Sağlık: Dolunay zamanı özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Hem fiziksel hem ruhsal sağlığınız olumsuz etkileniyor. Takıntılı, kendi kendinizi yiyip bitirme ruh halinde olabilirsiniz. 17 Ağustos diyete başlamanız için uygun bir dönem.

Para: Venüs finansal alanda da sizi etkileyecek. Borsa, ev alım satımı gibi konular gündeminizde olacak. Genel olarak yatırımlarınıza odaklanacaksınız. Mars Koç burcunda ikinci evinizde olacak. Öz kaynaklarınızı, maddi tablonuzu masaya yatırıyorsunuz. Mars ikinci evden geçerken gereksiz, saçma sapan harcamalar yaptırır. Dikkat edin.

Kişisel Gelişim: Zihniniz çok yorgun. İnzivaya, dinlenmeye ihtiyacınız var. Hobileriniz ile ilgilenebilirsiniz. 22 Ağustos’a kadar yeni şeyler öğrenmek, kendinizi geliştirmek için uygun bir süreç. Bu dönemi iyi değerlendirin.

Kariyer: Dolunay zamanı iş hayatınızla ilgili olumsuz haberler alabilirsiniz. İşte bir kopuş olabilir. Ayın 22’sine kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda yani sizin altıncı evinizde olacak. Ayın büyük bir bölümü odağınız iş ortamınızda, kariyerinizde, günlük rutinlerinizde. Çok çalışıp yorulacağız bir ay. Aradığınız işi bulabilir ya da iş bağlayabilirsiniz. İş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu ile kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

İyiliği, hastalığı, sefaleti, mutluluğu, zenginliği, fakirliği yapan zihindir. Edmund Spencer

Girişimciler İçin Eylül Ayı Burç Yorumları >>

Girişimciler için temmuz ayı burç yorumlarında neler var? Temmuz ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, temmuz ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Girişimciler İçin Temmuz Ayı Burç Yorumları

Temmuz ayı burç yorumları hakkında bilgi vermeden önce genel olarak bu ay biz girişimcileri neler bekliyor? İlişkilerimiz, finansal durumumuz, sağlığımız ve daha birçok konuda işte beklenenler. Temmuz ayındaki gündemler:

5 Temmuz’da Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulmaları Dolunay ile birlikte gerçekleşir. Ay tutulmaları; kararları, finalleri, tamamlanmaları ya da bir şeyden vazgeçme zamanlarını ifade eder. Bir şeyleri eleye eleye giderek yerine daha iyisini, daha hayırlısını koymak demektir.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Haziran ayında Merkür retrosu başlamıştı ve bu retro 12 Temmuz’a kadar devam edecek. Bir önceki yazımızda bahsetmiş olsak da, Merkür gerilemesinin ne anlama geldiğini kısaca hatırlayalım. Aileniz, eviniz, yaşam alanlarınız, mekanlarınız, ev eşyalarınız, taşıtlarınız ile ilgili yeni başlangıçlar yapmayı düşünüyorsanız bunlarla ilgili ertelemeler, sıkıntılar, yanlış anlamalar, yanlış ürünler satın alma, yanlış siparişler vermek gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 12 Temmuz’dan sonra bu alanda olan eksikleri, hataları tamir etmeye başlayacaksınız.

Mars Koç burcuna geçecek ve altı ay sürecek. Mart Koç’ta girişkendir, meydanlardadır. Hedeflere doğru kesin ve güçlü adımlar attırır. Aynı zamanda agresiflik, sert tavırları, sert çıkışları da beraberinde getirir.

Venüs İkizler burcunda; her ne kadar ilişkileri, zevkleri, değerleri anlatıyorsa da parasal konuları da anlatır. Venüs’ün İkizler burcunda olması duygusaldan ziyade zihinsel faaliyetleri ön plana çıkarıyor. Venüs İkizlerde oldukça farklıdır. Bazı yolları sanal yoldan yürütmeye olanak tanır. Kendinizi keşfedecek, yeteneklerinizi ortaya çıkarma fırsatı bulacaksınız. İletişiminiz daha da kuvvetleniyor.

2 Temmuz’dan itibaren Satürn tekrar Oğlak burcuna giriyor. 17 Aralık’a kadar Satürn oğlakta kalacak. Satürn ihmal ettiğiniz konularla sizi yüzleştirir. Gerekli dersi alabilmeniz için acı ve engellerle karşılaştırır. Satürn Oğlak burcunun yönetici gezegenidir. Hatalarınızla yüzleşebilir, kişisel ve toplumsal alanlarda sınanabilirsiniz.

Güneş 22 Temmuz’a kadar Yengeç burcunda olacak ve 22 Temmuz’dan sonra ise Aslan burcuna geçecek. Yengeç ve Aslan burçları sizin kaçıncı evinizde yer alıyorsa, o ev ile ilgili alanlarınızı etkileyecektir. Şimdi Temmuz ayında burçları kariyer, sağlık, kişisel gelişim, para ve ilişki alanlarında neler bekliyor ayrı ayrı ele alalım:

Koç  Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Koç burcu temmuz ayı - Terazi burcunda Dolunayın gerçekleşmesi sizin her türlü ilişkinizi etkileyecek.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu bekleyenler?

İlişki: Ay tutulması ile beraber hayatınızdan bazı insanları çıkarma güdüsünde olabilirsiniz. Merkür gerilemesi sürecinde ertelediğiniz aile konuları tekrar nüksedebilir. Aile içinde yanlış anlamalar, birtakım alınganlıklar olabilir. Siz kırılmaya müsaitsiniz aynı zamanda karşınızdaki anne babanız da kırılmaya müsait. Aile fertleri ile oturup tekrar konuşun, birbirinizi dinleyin. 22 Temmuz itibariyle Güneş Aslan burcuna geçiyor. Çocuklarınız varsa onların gündemleri sizi yorabilir. Venüs İkizler burcunda üçüncü evinizde olacak. Yakın akrabalar, eş, dost, arkadaşlarla ilgili gündemleri gösterir. Yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak planlar ve ortak kararlarınız olabilir.

Sağlık: Geçmişten gelen, annede babada ya da aile içinde bir hastalık varsa kendinizi tekrar onlarla uğraşırken bulabilirsiniz.

Para: Yatırım yapmayı planlayabilirsiniz. Ayın 13’ünden Ağustos’un sonuna kadar yatırım yapmanız için uygun bir dönem.

Kişisel Gelişim: Ayın 22’sine kadar kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz. 22 Temmuz itibariyle Güneş’in Aslan burcuna geçiş yapması, yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarmanız için iyi bir dönem. Ay boyunca Mars Koç burcunda olacak. Girişimcisiniz, meydanlardasınız, hareketli ve güdüselsiniz.

Kariyer: 5 Temmuz’da Oğlak burcunda bir ay tutulması gerçekleşiyor. Kariyer hayatınızda bir final anlamına geliyor. Bir süredir iş görüşmesi yapıyorsanız, proje bazlı çalışıyorsanız artık karara bağlanıyor. Mesleğinizle ilgili başarısızlıklar yaşadıysanız yeniden ayağa kalkıp yeniden deneme enerjiniz olacak. Satürn tekrar Oğlak burcuna geçiyor. Sizin kariyer evinize, iş alanınıza giriyor. Her ne sorumluluk üstleniyorsanız o sorumluluklarınızda yaşadığınız belirsizlikler, aksaklıklar, sıkıntılar, motivasyon eksikliği ile ilgili konular artık sona erecek.

Bu ay ki spotunuz:

“Herhangi bir sorunu çözmek istiyorsanız şu üç soruyu kendinize sorun: Ne yapabilirim? Ne okuyabilirim? Kime sorabilirim?” – Jim Rohn

Kariyeriniz İçin İzlemeniz Gereken Filmler >>


Boğa Burcu Temmuz Ayı Yorumu

2020 temmuz Ayı Burç Yorumları

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu bekleyenler?

İlişki: Ay tutulması dokuzuncu evinizde gerçekleşiyor. Uzaklarda yaşayan akrabalarınızla ilgili gündemleriniz olabilir. Babanızla, kardeşlerinizle ilgili sorunlar varsa artık bu belirsizliklerin sonuna geldiğiniz bir ay olacak. Her türlü iletişim sorunları yaşadıysanız 12 Temmuz’dan sonra her şey toparlanıyor. Güneş Yengeç burcunda üçüncü evinizde. Merkür de üçüncü evinizde geriliyor. Kendinizi yanlış ifade etmek gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz, yanlış anlaşılmalar olabilir. 22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna dördüncü evinize geçiyor. Odağınız aile, yuva konularına kayıyor. Nişan, söz, evlilik gündeminizde olabilir.

Sağlık: Gördüğünüz bir tedavi varsa tedavilerinizi, ilaçlarınızı aksatmayın.

Para: Gayrimenkul, ev alım satımı gibi gündemleriniz olabilir. Venüs ikizler burcunda, sizin ikinci evinizde. Maddi konularda güzel bir ay olacak. Alacaklarınız için güzel destek verecek.

Kişisel Gelişim: Yurtdışında okuma kararı alabilirsiniz. Merkür retrosu kararlarınızı, planlarınızı sorguladığınız bir dönem olabilir. Sık sık karar değiştirebilirsiniz. Mars Koç burcunda sizin on ikinci evinizde olacak. Ocak 2021 tarihine kadar Mars sizi biraz kuruntulu yapabilir. Birtakım korkular nüksedebilir. Kendi kendinizi yiyip bitirmeyin. Geçmiş konularla zihninizi tüketmeyin.

Kariyer: İşinizi duyurmak, işinizin tanıtımını yapmak, sosyal medya hesabı açmak, YouTube kanalı açmak gibi planlarınız varsa, bunları harekete geçirebilirsiniz Ay tutulması ile beraber. Merkür gerilemesi sürecinde ticari anlaşmalarınızda, sözleşmelerinizde sıkıntılar çıkabilir. Siparişlerde problemler çıkabilir. Ticaret ile uğraşıyorsanız 13 Temmuz’a kadar girişimlerde bulunmayın. Venüs’ün İkizler burcunda olması da size güzel iş fırsatları getirebilir.

Bu ay ki spotunuz:

“Hayata devam edebilmek için geçmişi arkada bırakmak gerekir.” – Forrest Gump


İkizler Burcu Temmuz Ayı Yorumu

2020 yılı burç yorumları

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu bekleyenler?

İlişki: Kardeşlerinizle ilişkinizde sıkıntılar olabilir. Onların baskılarını üzerinizde hissedeceğiniz bir ay. Bu yüzden kardeşlerinizle aranızda sürtüşmeler yaşanabilir. Merkür geri giderken yakın çevrenizle ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Kısa yolculuklar yapabilir, gezmek isteyebilirsiniz. Ailenizle  maddi gündemleriniz olabilir.

Sağlık: Ay tutulması sürecinde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir. İlaç kullanıyorsanız ilaçlarınızı aksatmayın. Ailenizin sağlığına da dikkat edin. Venüs ay boyunca burcunuzda olacak. Venüs iştah açar, dikkat edin.

Para: Borçlarla, kredilerle, parasal sorunlarla çok boğuştuğunuz bir dönem olacak sizler için. Parasal konularda daha dikkatli adımlar atmak isteyeceksiniz. Ay tutulması ortak para alanlarınızı da etkileyecektir. Bir borç ya da ödeme ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ani kararlardan kaçınmalısınız.

Kişisel Gelişim: Eğitimlerde bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ayın 21’inden sonra kararlar almaya çalışıyorsunuz, planlarınız var. Fikirlerinizle parlıyorsunuz.

Kariyer: Merkür retrosu öncesinde başvurduğunuz bir işten geri dönüş olabilir. İşle ilgili bir girişim yapmak istemişsinizdir olmamıştır. Bunlardan geri dönüşler olabilir. Mars ay boyunca Koç burcunda. Kariyeriniz için ya da bazı hedefleriniz için sert mücadeleler veriyorsunuz.

Bu ay ki spotunuz:

“Sadece akıllılar fikir sahibi olurlar; insanların geri kalanı fikirlerin eseridir.”  – Calvin Coleridge


Yengeç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Yengeç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu bekleyenler?

İlişki: 5 Temmuz’daki Ay tutulması yedinci evinizde gerçekleşiyor. Eşinizle, sevgilinizle, iş ortağınızla ilişkinizde sonlanma veya tamamlanma getirecek bu tutulma. İlişkilerin bitmesini hemen aklınıza getirmeyin. Belki uzun süre bir ilişkiniz vardı bunu ciddiyete dökmek isteyebilirsiniz. Belki size zarar veren ilişkiniz veya iş ortaklığınız vardı. Bu ilişkileri sonlandırabilirsiniz.

Sağlık: Yeme, içmenize dikkat edin. Dengeli beslenmeye çalışın. Diyet ve spor yapmaya başlamanız da fayda var.

Para: 22 Temmuz’dan itibaren Güneş Aslan burcuna geçiyor. Odağınız maddi konularda olacak. Alacak, verecek, işinizden elde ettiğiniz gelir sizin için daha da önem kazanacak. Gelirinizi artıracak yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 22 Temmuz tarihine kadar Güneş sizin burcunuzda olacak. Aynı zamanda Merkür de burcunuzda retro yapıyor.  Yani sizin birinci evinizde. Kendinizi ifade etme gücünü kendinizde  bulacaksınız. Öz güveniniz yüksek olacak. Yalnız insanlarla iletişim kurarken sözlerinize dikkat edin.

Kariyer: Mars’ın Koç burcunda olması kariyer hayatınızda, iş hayatınızda  mücadeleci olacağınızı gösterir. Kendinize ne hedef koyarsanız, ulaşmak için savaş vereceksiniz ve kazanan taraf siz olacaksınız.

Bu ay ki spotunuz:

“Öfke geçici bir deliliktir; bu yüzden ona hükmetmeye bak, yoksa o sana hükmeder.” – Horatius


Aslan Burcu Temmuz Ayı Yorumları

Temmuz ayı burç yorumları kısmında aslan burcunu neler bekliyor?

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu bekleyenler?

İlişki: Ailenizle birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Merkür retrosu döneminde çalışma arkadaşlarınızla aranızda sıkıntılar çıkabilir. Sabrederseniz Merkür retrosu bittiğinde başarılarınız da beraberinde gelecektir. Sizi olumsuz etkileyen, hayatınızdan çıkarmak isteyip de yapamadığınız kişileri hayatınızdan çıkarmak daha iyi olacaktır. Aksi takdirde huzurunuz kaçacaktır.

Sağlık: 5 Temmuz’daki Ay tutulması sizin sağlık alanınızı etkileyecek. Kronik rahatsızlığınız varsa veya uzun zamandır bir rahatsızlığınız varsa şifa bulabilirsiniz. Zararlı alışkanlıklarınızı hayatınızdan çıkaracaksınız. Güneş ve Merkür Yengeç burcunda ve Merkür retro yapıyor. Sizin on ikinci evinizde. Hem ruhsal hem bedensel sağlığınızı etkileyecek. Kendinizi aşırı yıpratmamaya, olayları kafanızda kurmamaya özen gösterin. Psikolojik destek almak size iyi gelebilir. Çünkü psikolojik sorunlar bedensel sağlığınızı da etkileyecektir.

Para: 13 Temmuz’a kadar ki süreç maddi olarak riskli bir süreçtir. Yatırım yapma planınız varsa bunu iyice düşünmelisiniz. Merkür retrosu bitimini bekleyin.

Kişisel Gelişim: Ayın 22’sine kadar iç dünyanızı gözlemlediğiniz, kendi kabuğunuza çekildiğiniz bir dönem olacak. Birtakım kararlar almak için iç dünyanıza çekileceksiniz. Hayata bakış açınızı sorgulayacaksınız. 22 Temmuz’dan itibaren Güneş sizin burcunuza geçiyor. Artık ben buradayım diyorsunuz. Kendinizi her alanda çok rahat ifade edebileceksiniz. Eğitime başlamak, kişisel gelişiminizi arttırmak istiyorsanız bu süreci iyi değerlendirin.

Kariyer: Bazılarınız iş hayatınızdan memnun değildiniz. Ay tutulması ile beraber iş ortamınızda değişiklik olacak. Sizin kariyerinizde ciddi değişiklikler olabilir, iş arkadaşlarınız veya yöneticiniz değişebilir. Merkür retrosu döneminde iş hayatınızla ilgili süreç canınızı sıkabilir. Retro bitimine kadar sabredin. Yurt dışı bağlantılı ticari faaliyetleriniz söz konusu olabilir. Venüs İkizler burcunda size destek olacak. İş görüşmeleriniz var. Kariyer çevrelerinizde dikkat çekiyorsunuz.

Bu ay ki spotunuz:

“Dünyada değişmesini istediğiniz ilk şey kendiniz olmalıdır.” – Mahatma Gandi

Richard Branson Hedeflerine Nasıl Ulaştı? >>


Başak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında başak burcunu neler bekliyor?

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu bekleyenler?

İlişki: Ay tutulması beşinci evinizde gerçekleşiyor. Sorunsuz bir ilişkiniz varsa ciddiyete dökülebilir. Sorunlu bir ilişkiniz varsa sonlandırma, bitirme kararı alabilirsiniz. Arkanızdan yapılan dedikodulara, düşmanlıklara açık olacaksınız. Kime ne söylediğinize dikkat edin, sırrınızı vermeyin. Sosyal bir ay olsa da Merkür retrosu ilişkilerinizde bazı sıkıntılar yaşatabilir. İletişiminizde dikkatli davrandığınız sürece kolay atlatacaksınız.

Sağlık: 22 Temmuz’dan itibaren Güneş on ikinci evinize geçiyor. Psikolojik, ruhsal ve bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Para: Ay tutulması ile yatırım yapma planlarınız devreye girebilir. Merkür retrosu döneminde maaş bordrosuna dikkat edin. Maaşınız eksik yatabilir. Mars Koç burcunda sekizinci evinizde ilerliyor. Borçlar, alacaklar, verecekler, parayla ilgili birtakım hareketleriniz var. Bu süreçte kazancınızı artırmak adına adımlar atabilirsiniz. Elinize geçecek olan parayla mevcut borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ay tutulması ile yeni bir hobiye, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. 22 Temmuz’a kadar Güneş Yengeç burcunda olacak. Hayata dair yeni kararlarınız, planlarınız var, artık harekete geçiyorsunuz.

Kariyer: İş hayatınız epey hareketli olacak. Sunum yapacaksanız iyi organize olun. Merkür retrosu sıkıntı çıkarabilir. Ayın 21’ine kadar kariyer alanında biraz zorlanacağınız bir dönem olacak. Retrodan önce bir iş başvurunuz varsa  geri dönüş olabilir. Ayın 13’ne kadar imza atmayın. Eğer mecbursanız kontratı iyi okuyun. Venüs ay boyunca İkizler burcunda onuncu evinizde olacak. İş hayatınızı, toplumsal statünüzü etkiliyor. Kariyer hayatınızda dikkat çekiyorsunuz. Her ne kadar sorunlu geçse de Venüs’ün onuncu evinizde olması koruyup kollanacağınızı gösteriyor.

Bu ay ki spotunuz:

“İyi bir başlangıç yolun yarılanmasıdır.” – Plato


Terazi Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Bu Dolunay sizi karamsar yapabilir özellikle sağlık konusunda.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu bekleyenler?

İlişki: Ailevi konular, ev, yuva konuları epey gündeminizde olacak. Ay tutulmasıyla ailenizle olan bazı sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Yeni eve çıkmak isteyebilirsiniz. Yeni bir eve çıkma fikrini biraz erteleyin. 13 Temmuz’dan sonrasına bırakın. Güneş ve Merkür onuncu evinize geçiyor ve Merkür retro yapıyor. Temmuz ayında astlar, üstler patronlarla ilgili iletişim sıkıntılarınız olabilir. Merkür retrosu döneminde kırıcı sözler söyleme, kendinizi yanlış ifade etme gibi sorunlar olabilir. Özellikle iş ilişkilerinizi sıkıntıya sokabilir. Ayın 22’sinden sonra sosyal çevreniz genişliyor. Kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Sağlık: Ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem verin. Stresten uzak durun. Stres beden sağlığınızı olumsuz etkileyecektir.

Para: Ev alım satımı söz konusu olabilir. Gelirinize yoğunlaşabilirsiniz. Geliriniz artabilir. Yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Venüs İkizler burcunda dokuzuncu evinizde ilerliyor. Hayata bakış açınızı anlatır dokuzuncu ev. Hayata bakış açınızı, hayata inancınızı gözden geçirdiğiniz bir dönem olacak.

Kariyer: Ayın 22’sine kadar kariyer alanında oldukça dikkat çekiyorsunuz. 13 Temmuz’a kadar Merkür’ün retro yapması sıkıntı getirebilir. Kariyer planlarınızı 13 Temmuz sonrasına erteleyin. Bilgilerinizi yedekleyin. Ayın 13’ünden sonra kariyerinizde bir değişim yapma isteği olabilir. Kendinizi çok zorlayacaksınız bu dönem. Ayın 20’sinden sonra kariyerinizde yeni açılımlar, yeni kararlar dikkat çekiyor. Kariyer hayatınızda parlıyorsunuz.

Bu ay ki spotunuz:

“Ruhun büyüklüğü enginliğiyle değil, inançlarındaki keskinlik ve gerçeklikle ölçülür.” – Epictetos


Akrep Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Bu ay günlük hayatınızın ritmi sizin için önemli olacak.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu bekleyenler?

İlişki: Tutulma ile beraber iletişiminiz, kardeşler ve yakın çevre ile ilişkileriniz dikkat çekecek. Kardeşlerinizin, yakın arkadaşlarınızın hayatında önemli gelişmeler olabilir. Siz de bu gelişmelere müdahil olmak durumunda kalabilirsiniz. Merkür retrosu iş ortaklarınızla, arkadaşlarınızla, yakın akrabalarınızla aranızda iletişim sorunlarına sebep olabilir.

Sağlık: Mars Koç burcunda olduğu için sağlığınıza daha fazla önem göstermeniz gerekiyor. Sağlıksız besleniyorsanız bırakmalısınız. Sağlıklı gıdalar tüketin. Zararlı alışkanlıklarınızdan ve stresten uzak durmanızda fayda var.

Para: Venüs İkizler burcunda sizin sekizinci evinizde olacak. Yani para evinizde. Gelir giderleriniz, banka ödemeleriniz, krediler, vergiler, ortaklarla olan maddi trafiğinizi anlatıyor. Alacaklarla ilgili destek veriyor Venüs size. Banka kredisi alacaksanız umduğunuz cevabı alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Hayata bakış açınızı gözden geçirdiğiniz bir aydasınız. İnançlar, hayat felsefesi, eğitim gündemleriniz olabilir. 13 Temmuz’a kadar Merkür geri harekette olacak. 13’üne kadar bir eğitime başlamamanız daha iyi olacaktır. Eğitime başlamak için doğru bir zaman değil. 13 Temmuz’dan sonrasına bırakın.

Kariyer: Yurt dışı ile iş yapan bir Akrep burcu iseniz karşınızdaki insanlarla iletişiminize dikkat edin. Eğer sözleşme yapacaksanız sözleşmelerin maddelerini iyi okuyun. 22 Temmuzdan sonra Güneş Aslan burcunda sizin onuncu evinizde olacak. Kariyer hedeflerinizle ilgili birtakım kararlar almaya, adımlar atmaya başlıyorsunuz. Atmış olduğunuz her adımda kendinizi rahatlıkla ortaya koyuyorsunuz. Yeni teklifler, iş görüşmeleri, sözleşmeler olabilir. Ticari faaliyetlerinizde gelişmeler yaşanabilir.

Bu ay ki spotunuz:

“Doğada her şey ölür ve yenilenir, o yüzden hiçbir şeyin kalıcı olmadığını bilerek yaşa.” – Shinto Dini


Yay Burcu Temmuz Ayı Yorumu

İşle ilgili temalarda, maddi anlamda oldukça hareketli bir ay olacak.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu bekleyenler?

İlişki: Ay tutulması zamanında hayatınızdan biri çıkabilir ya da siz çıkartabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde bir anilik var. Merkür retrosu sürecinde çevrenizdeki insanlarla, iş arkadaşlarınızla iletişiminizde aksaklıklar olabilir.

Sağlık: Ruhsal sağlığınıza yatırım yapabilirsiniz. Bir terapi alabilir, psikoloğa gidebilirsiniz, enerji çalışmalarına katılabilirsiniz, dua edebilirsiniz.

Para: Alacaklar, verecekler, işinizden elde ettiğiniz gelirlerle ilgili birtakım bitişler, değişimler sizleri bekliyor. Çok sorun yaşadığınız alacağınızla ilgili bitişler olabilir yani almanız gereken parayı alabilirsiniz. Merkür retrosu olduğu için geçmişten kaynaklı bir takım paralar bu süreçte önünüze gelebilir. Unuttuğunuz bir borç varsa önünüze çıkabilir. Size borcu olan biri varsa borcunu ödeyebilir. Merkür retrosu süresince eşinizle veya iş ortaklarınızla ortak bütçeniz ile ilgili karar alırken acele etmemeniz gerekiyor. Ayın 13’üne kadar harekete geçmeyin.

Kişisel Gelişim: 22 Temmuz’dan itibaren Güneş, Aslan burcuna geçiyor. Kişisel gelişim eğitimlerine katılmak isteyebilirsiniz. Eğitim hayatınızda kendinizi rahatlıkla ortaya koyuyorsunuz. Merkür retrosunda takıntılı hale bürünebilirsiniz.

Kariyer: 22 Temmuz’a kadar kariyer hayatınız biraz durağan geçse de 22 Temmuz’dan itibaren Güneşin Aslan burcuna geçişi ile kariyer hayatınız hareketlenecek. Ticaretle uğraşıyorsanız yurtdışı, iş bağlantıları anlamında gökyüzü sizi destekliyor.

Bu ay ki spotunuz:

“Başarısızlık her zaman hata demek değildir, yeri geldiğinde yapabileceğiniz en iyi şey olabilir. Asıl hata denemekten vazgeçmektir.” – B.F. Skinner


Oğlak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Üzerinizdeki yükün kalkacağı, sorumluluklarınızın azalacağı, hayatınızı yeniden düzene sokmaya başlayacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu bekleyenler?

İlişki: Güneş Yengeç burcuna sizin yedinci evinize geçiyor. 13 Temmuz’a kadar Merkür yedinci evinizde retro yapıyor. Temmuz ayında ilişkilerle ilgili bayağı bir gündeminiz olacak. Partnerinizle iletişimde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Mars ay boyunca Koç burcunda olacak. Ailenize karşı öfkeli, fevri davranmaktan kaçının. Sanki insanlar üstünüze geliyor gibi hissetmeye açık olacaksınız.

Sağlık: Ay tutulması zamanında sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Venüs İkizler burcunda. Ay tutulması sağlığınızı olumsuz etkilese de sizi koruyacak. Sağlık sıkıntılarınıza çözümler getirecek.

Para: 22 Temmuz’dan itibaren Güneş Aslan burcuna geçiyor. Alacaklar, verecekler, kredi borçları gündeme gelebilir. Elinize geçen parayla borçlarınızı kapatmak isteyebilirsiniz veya size borcu olan bir kişi borcunu ödemek isteyebilir.

Kişisel Gelişim: Ay tutulması birinci evinizde gerçekleşiyor. Kendinizle ilgili, hayatınızla ve gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinizle ilgili birtakım sonlanmalar ve dönüşümler meydana gelecek.

Kariyer: Venüs İkizler burcunda altıncı evinizde olacak. Odağınız iş ortamınızda, kariyer hayatınızda. Ekip çalışmaları için iyi bir ay. Güzel işler çıkarıyorsunuz. Bazılarınız aradığı iş varsa onu bulabilir. Genel olarak iş ortamınızda fırsatlı bir ay olacak.

Bu ay ki spotunuz:

“Değişim istiyorsanız sebeplerini yaratın.” – Dalai Lama

Mayıs Ayı Burç Yorumları İçin Buraya Tıklayabilirsiniz >>


Kova Burcu Temmuz Ayı Yorumu

20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda yani sizin ikinci evinizde olacak.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu bekleyenler?

İlişki: Ay tutulması ile bazı insanların gerçek yüzlerini görebilirsiniz. Arkanızdan yalan yanlış dedikodular yapıldığını duyabilirsiniz. Merkür’ün geri hareketi ile günlük rutinlerinizde aksaklıklar olabilir. Günlük hayatınız ve iş hayatınızda sohbet ettiğiniz insanlarla ilgili bir takım aksaklıklar ortaya çıkabilir. Belki kurmuş olduğunuz bir cümleden karşı taraf size kırılmış olabilir.

Sağlık: Önceden yaşadığınız sağlık sorunları ay tutulması ile birlikte tekrar nüksedebilir. Güneş ve Merkür altıncı evinizde ve Merkür altıncı evinizde retro yapıyor. Bu ev bedensel sağlığı gösterir. Sadece bedensel değil psikolojik ve ruhsal sağlığınıza da önem vermeniz gerekir. Psikolojik destek alabilirsiniz. Terapi yaparak kendinizi şifalandırabilirsiniz.

Para: Yatırımlarınızla ilgilenebilirsiniz. Ağustosun sonuna kadar yatırım için güzel bir dönem olacak. Yalnız 13 Temmuz’a kadar riskli yatırımlardan kaçınmanızı tavsiye ederim. 13 Temmuz’dan sonrasına erteleyin.

Kişisel Gelişim: Sürekli eleştirilmekten bıkmışsınız. Artık tepkinizi net bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Bakış açınızı sorguladığınız bir dönem olacak. Venüs İkizler burcunda. Hobileriniz ile ilgilenebilirsiniz.

Kariyer: İş hayatınızda acele karar verip adım atmayın. Bir şekilde size zarar verebilir. Daha sabırlı olun. Mars Koç burcunda olduğu için aceleci davranıp öfkelenip pes etmeye müsait olabilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Bazen devam etmek, sadece devam etmek, insanüstü bir başarıdır.” – Albert Camus

Haziran Ayı Burç Yorumlarını Kaçırdınız Mı? Buradan Ulaşabilirsiniz >>


Balık Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Güneş:” senin bir kararın, bir beyanın var. “diyor. Neptün de: “sen bu kararında, beyanında yanılabilirsin, dikkat!” diyor.

Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu bekleyenler?

İlişki: Sizin modunuzu düşüren, enerjinizi aşağı çeken arkadaşlarınız varsa hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Yeni bir çevreye girme kararı alabilirsiniz. Güneş ve Merkür sizin beşinci evinizde ve Merkür beşinci evinizde retro yapıyor. 13 Temmuz’a kadar ilişkiler, flörtler, hayattan keyif aldığınız konular ile ilgili gündemleriniz Temmuz ayı boyunca gündeminizde olacak.

Sağlık: 22 Temmuz’dan itibaren Güneşin Aslan burcuna geçişi ile sağlığınıza daha fazla özen göstermeye başlıyorsunuz. Sağlıklı beslenmeye, spora  önem veriyorsunuz. Yalnız ay tutulması, psikolojik ve ruhsal olarak da sizi etkileyecektir. Meditasyon yaparak rahatlayabilirsiniz.

Para: Ay tutulması on birinci evinizi etkiliyor. İşinizden elde ettiğiniz gelirden memnun değilseniz, iş değişikliğine gitmek isteyebilirsiniz. Mars’ın Koç burcunda olması artık parasal konular, alacaklar, verecekler, hayatınızda daha çok konu edinmeye başlayacak. İşinizle ilgili, daha çok para kazanmakla ilgili motivasyonunuz gayet yüksek olacak. Merkür geri giderken riskli yatırımlardan uzak durun.

Kişisel Gelişim: Ay boyunca güzel enerjiniz çevrenizdekilere de yansıyor. Merkür gerilemesi ve Ay tutulması sizi biraz agresif yapsa da genel itibariyle pozitif olacağınız, motivasyonunuzun yüksek olacağı bir aydasınız. Yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz. Ama Merkür gerilemesi döneminde yeni bir eğitime başlamanız doğru değildir. Retro bitimini bekleyin.

Kariyer: İş hayatınızda, günlük rutinlerinizde kendinizi daha enerjik, daha güçlü hissediyorsunuz. İş hayatınızda kendinizi ifade ederken özgüveniniz artıyor. Kariyerinizde birtakım netleşmeyen şeyler varsa ay tutulması ile birlikte netleşecek. Ayın 22’sinden sonra çok çalışıp yorulacağınız bir dönem başlıyor. İş gündeminiz yoğun olacak.

Bu ay ki spotunuz:

“Evrendeki harikalar onları alabildiğimiz ölçüde var. Vizyonumuzun keskinliği ne kadar gördüğümüzle değil ne kadar hissettiğimizle ilgilidir.” – Helen Keller

2020 Ağustos Ayı Burç Yorumlarını Buradan Okuyabilirsiniz >>

Girişimciler için haziran ayı burç yorumları neler? Haziran ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, haziran ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Girişimciler İçin 2020 Haziran Ayı Nasıl Geçecek?

5 Haziran’da yay burcunda ay tutulması var. Ay tutulması dolunayla birlikte olduğu için bazı şeylerin sona ermesi, karara varılması, halledilmesi, rafa kaldırılması anlamına geliyor. Ay tutulmaları psikolojik olarak sizi yorabilir. Psikolojik çöküşler, öfke nöbetleri olabilir. Eğer bunları dengeleyebilirseniz nispeten biraz daha iyi bir ay geçirebilirsiniz.

Peki bu ay nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Nasıl bir tavır takınarak bu negatifliği aşmanız gerekiyor? Bakalım burcunuzu neler bekliyor, ne yapmanız gerekiyor?

Koç Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında koç burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında koç burcunu neler bekliyor?
İlişki: Size rehber olan, size yol gösteren kişilerle aranıza mesafe girebilir. Kendinizi huzurlu, mutlu hissedebileceğiniz bir yere taşınabilirsiniz ya da durduğunuz yeri sizi mutlu edecek şekle sokabilir, yeniden düzenleyebilirsiniz. Aile içerisinde yeni gelişmeler olabilir. Merkür gerilemesi ev arayışınızda hatalara düşürebilir. Son anda aksiliklerin çıkması söz konusu olabilir. Aile bireyleri içerisinde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. 25 Haziran’da Venüs ileri hareketine başlıyor. İletişim sıkıntısı sorunu, müşterilerinizle ilgili gecikmeler düzelebilir.

Sağlık: Mars balık burcundayken psikolojik olarak sizi olumsuz etkileyecek. Geçmişten gelen korkular, kaygılar tekrar önünüze gelebilir.

Para: Retroların olduğu bu dönemde harcamalarınıza dikkat edin. Özellikle mal alım satımı yapmayın, zararlı çıkabilirsiniz. Bu ay genel itibariyle parasal açıdan da zorlanacaksınız. İşin ucunda çok para var diye sözleşmeler imzalamayın.

Kişisel Gelişim: Ay tutulması daha önce bilmediğiniz şeyler öğretebilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Eğitim almak, daha farklı bir felsefe takip etmek gibi bir döneme giriyor olabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına adımlar atmak isteyebilirsiniz. Yabancı dil eğitimi, kişisel gelişim eğitimi alabilirsiniz.

Kariyer: Yaratıcılık gerektiren bir işiniz varsa Venüs retrosu size yarayabilir. Çok yaratıcı olursunuz. Farklı fikirleriniz olur. Jüpiter Plüton kavuşumu kariyerinizle, mesleğinizle ilgili köklü bir değişime işarettir. Bu köklü değişim hoş olmayan durumların akabinde gelir. Kariyer değişimi, meslek değişimi olabilir veya yöneticileriniz değişebilir.

Bu ay ki spotunuz:

“Bu dünyada ilerleyen kişiler, kolları sıvayıp istedikleri ortamı arayan, bulamayınca da yaratan kişilerdir.” – Bernard Shaw

Öğrenilmiş Çaresizlik Nedir? >>


Boğa Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında boğa burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında boğa burcunu neler bekliyor?
İlişki: Akrabalarla olan geçmiş konular tekrar gündeme gelebilir. Siz artık bu konuya noktayı koymak isteyebilirsiniz. İletişim kurarken ağzınızdan çıkan her kelimeye dikkat edin. Sonrasında pişman olabilirsiniz. Size rehber olan, size yol gösteren kişilerle tartışmalarınız olabilir Jüpiter Plüton kavuşumunda. Ama yeni bir yol gösteren kişi girecektir hayatınıza.

Sağlık: Ameliyat olmanız gereken bir durum varsa ameliyat olabilirsiniz. Ay tutulması döneminde özellikle ruhsal olarak problemler yaşayabilirsiniz. Kısaca hem ruhsal hem fiziksel sağlığınıza dikkat edin.

Para: 21 Haziran tarihine kadar Güneş İkizler burcunda olacak. 25 Haziran’a kadar Venüs İkizler burcunda retro yapıyor. Hem Güneşin hem Venüsün İkizler burcunda olması para evinizi etkiliyor. Gelir gider dengesine dikkat etmeniz gerekir. Bu dönemde harcamalarınız artabilir. Uzun zamandır beklediğiniz para varsa gelebilir. Ay tutulması da sizin maddi alanınızı etkileyecek. Gelir gider dengesi üzerinde duracaksınız. Ailenizle ortak bir bütçeniz varsa birtakım konular gündeme gelebilir. Bu sizi yorabilir. Gelir gider dengeniz bozulabilir. Kredi çekmek fikri gündeme gelebilir.

Kişisel Gelişim: Hedeflerinize ulaşmak adına yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken ne varsa listeleyin. Hazirandan sonra yapmaya çalışın. Haziranda yeni bir şeye başlamamaya özen gösterin.

Kariyer: Yeni iş kurmak, kendi işinizi kurmak gibi konularda yenilikler var. Mars ay boyunca Balık burcunda olacak. Kariyer konularında dikkat çekiyorsunuz. Bir şeyleri başarmaya çalışıyorsunuz, bir efor sarf ediyorsunuz. İş görüşmeleri, toplantılar gündeminizde yoğun bir şekilde olacak.

Bu ay ki spotunuz:

“Provası yok hayatın. Ne yeniden yaşamak mümkün, ne de yaşadıklarını silebilmek.” – Oğuz Atay

Para Yönetimi Yapamıyor Musunuz? >>


İkizler Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında ikizler burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında ikizler burcunu neler bekliyor?
İlişki: Ay tutulması, ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Partnerinizle, arkadaşlarınızla, iş ortaklarınızla ilişkiniz hakkında önemli kararlar alacaksınız. Eşinizle varsa sorunlarınız oturup konuşmak isteyebilirsiniz. Venüs burcunuzda gerilediği için ilişkilerinizde egolu davranarak ilişkinize zarar verebilirsiniz. İletişim kurarken biraz daha dikkatli olmaya özen gösterin.

Sağlık: Boğaz bölgesinde sıkıntılarınız olabilir. Özellikle Merkür gerilerken ağız, diş sağlığınız ile ilgili tüm tedbirlerinizi alın.

Para: Güneş tutulmasıyla yeni bir gelir kapısı açılabilir. Yanlış yatırım yapmak, para kazanmakla ilgili şartları yanlış anlama gibi durumlar söz konusu olabilir. Jüpiter Plüton kavuşumu döneminde mevcut gelirinizin  yetmediğini düşünebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Güneş 21 Haziran’a kadar sizin burcunuzda olacak. Odağınız kendinizde. Kendinizle ilgili parladığınız bir ay. Hedefleriniz ile ilgili atmak istediğiniz adımlara odaklanmış durumdasınız. İlişkilerde kendinizi hiçe sayıyorsunuz. Kendinizi sevmeyi öğrenmenizi tavsiye ederim.

Kariyer: Yeni bir iş teklifi ile karşılaşabilirsiniz. İşinizle ilgili birtakım şeyleri değiştirmek istiyorsunuz. İşinizi değiştirmekle ilgili önünüze bazı fırsatlar gelebilir. Bazı teklifler alabilirsiniz ve retrolarla dolu bir ay olduğu için yeni teklifleri değil de daha eskiden gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Kendini sevmek diğer tüm sevgilerin başlangıcıdır.” – Osho

Yeni Şeyler Öğrenmek İçin Bilimsel Destekli Öneriler >>


Yengeç Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında yengeç burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında yengeç burcunu neler bekliyor?
İlişki: Güvenmediğiniz, sır tutmasını bilmeyen insanlara sırlarınızı vermeyiniz. Bu insanlar sırlarınızı ortaya çıkarabilir,  insanlardan darbeler yiyebilirsiniz. Ay tutulması duygusal olarak sizi zorluyor, biraz yıpranabilirsiniz. Sizin burcunuzda ayrıca Merkür retro yapıyor. Kendinizi ifade ederken yanlış kelimeler kullanmamaya, çok fevri olmak yerine daha yapıcı olmaya özen gösterirseniz şanslı olacaksınız.

Sağlık: Psikolojinize bağlı olarak bedensel ve ruhsal birçok hastalıklar söz konusu olabilir. Her şeyi fazla büyütmemeye özen gösterin.

Para: 25 Haziran’dan itibaren Venüs ileri hareketine başlıyor. Mayıs ayının sonundan itibaren yaptığınız aşırı harcamalar, para kayıpları artık düzelmeye, dengelenmeye başlayacak.

Kişisel Gelişim: Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Kendinizle alakalı birçok şeyi değiştirmek istiyorsunuz. İnsanlara, ilişkilere bakış açınız bir hayli değişecek. Mars ay boyunca balık burcunda olacak. Eğitimlere, kendinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Eğitimlerinizi kafanızda belirleyin, başlamak için retro bitimini bekleyin.

Kariyer: Memursanız, düzenli bir mesai saatiniz varsa işinizi değiştirmeye karar verebilirsiniz. İşinizdeki görevleriniz değişebilir. 28 Haziran’dan itibaren kariyer hayatınızda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Eğer sebat edip üstesinden gelirseniz  kazanan siz olacaksınız. Hırsınıza kapılıp üstelemek yerine sakin kalırsanız kariyerinizde yükselebilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Tertemiz olmaya çalışın; çünkü dünyaya kendi pencerenizden bakacaksınız.” – Bertrand Russell

Psikoloji Nedir? >>


Aslan Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında aslan burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında aslan burcunu neler bekliyor?
İlişki: Güneş 21 Haziran’a kadar İkizler burcunda yani sizin on birinci evinizde ve aynı zamanda Venüs’te on birinci evinizde retro yapıyor. Arkadaşlık ilişkilerinizle, sosyal ilişkilerinizle dostlarınızla olan bağlantılarınız odak noktanız olacak. Arkadaşlık ilişkilerinizde kopmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken seçici cümleler kurmaya özen gösterin. Yanlış anlaşılmalara açık bir dönemdesiniz. Ay tutulmasıyla sizin enerjinizi sömüren insanları hayatınızdan çıkarma kararı almanız mümkün.

Sağlık: Özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Uyku probleminiz varsa çözümler bulabilirsiniz.

Para: Geliriniz artırmak için bazı teklifler alabilir ya da siz bazı yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak retrolarla dolu bu ayda yeni adımlar atmanız doğru olmaz. Çünkü bu dönemde attığınız her yeni adım ileride size pişmanlık getirebilir. Alacaklar, verecekler, aile ile olan ortak bütçede birtakım hareketlenmeler söz konusu olacak.

Kişisel Gelişim: Kendi içinize yönelecek , sizi aşağı ne çekiyorsa üzerine gitmeniz gerekecek. Kendinizi yalnızlaştırarak, bunalıma girerek her şeyi kaybettiğinizi düşünürseniz ve bu kayıplara odaklanırsanız hiçbir şekilde ilerleyemezsiniz ve kendinizi aşağı çekersiniz.

Kariyer: Yaratıcılık gerektiren bir mesleğiniz varsa ve yürüttüğünüz bir proje varsa projeyi sonlandırabilirsiniz. Yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Eğer sıfırdan yeni bir şeye başlayacaksanız retro bitimini bekleyin. Eskiden yani retrolardan önce gelen bir teklif varsa eğer, onları değerlendirebilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Kimseye güvenme ve onları tanıman için sınamaktan korkma; çünkü kaybedilmesi gerekeni, en önce kaybetmelisin.” – Lucius Annaeus Seneca

Robotik Kodlamanın Aile Ve Çocuklar Üzerindeki Etkisi >>


Başak Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında başak burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında başak burcunu neler bekliyor?
İlişki: Aile ve yuvanızla ilgili birtakım kararlar gündeme gelebilir. Sizi yıpratan bir konuysa artık buna son vermek isteyebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinle, sosyal çevrenizle ilgili bir şeyleri değiştirmek istiyorsunuz. Öfkeli ve kırıcı davranmamaya özen göstermeniz gereken bir dönem olacak.

Sağlık: Ciddi sağlık problemleriniz varsa ameliyat durumları söz konusu olabilir. Özellikle tutulmaların olduğu bu ay hem ruhsal hem fiziksel sağlığınıza dikkat edin.

Para: İş hayatınızda elde ettiğiniz gelirle ilgili değişikliklere adım atabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak için bazı planlar yapıyordunuz ama bu planları retrodan sonrasına erteleyin. Bu dönemde kimseye borç vermemeye çalışın.

Kişisel Gelişim: Hayata bakış açınızı değiştirmek istiyorsunuz. Kurduğunuz büyük hayalleriniz için adımlar atıyorsunuz. Hedeflerinize daha da yaklaşıyorsunuz.

Kariyer: 21 Haziran’a kadar Güneş İkizler burcunda olacağı için odağınız toplumsal statünüz ve kariyer hayatınızda olacak. Venüs retrosu da kariyer hayatınıza ışık tutuyor. Uzun zamandır kariyer hayatınızda değişikler yapmak istiyordunuz ama nereden başlayacağınızı bilemiyordunuz. Bu retroyla birlikte nerede eksik var, nerede yanlış var net bir şekilde görebilirsiniz. Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmamanızı öneririm.

Bu ay ki spotunuz:

“Bir derdinizin olması, yaşamda bir amacınızın olduğunu gösterir.” – Alan Coren

10 Adımda Yaşam Enerjinizi Yükseltin >>


Terazi Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında terazi burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında terazi burcunu neler bekliyor?
İlişki: Akraba, kardeş ve kuzenlerle ilgili geçmişten gelen konular tekrar gündeme gelebilir ve artık bu konuları sonlandırmak isteyebilirsiniz. Canınızı sıkan bu konular duygularınızda düşüşler yaşatabilir. Olayları biraz akışına bırakın. Retrolarla dolu bu ayda öfkenize hakim olun, sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmemeye özen gösterin.

Sağlık: Mars’ın balık burcunda olması size sağlık sorunları getirebilir. Günlük rutinlerinizi, uyku düzeninizi, beslenme düzeninizi ayarlamanız gerekiyor.

Para: 28 Haziran’a kadar borç alacak verecek konularında daha dikkatli olmalısınız eşinizden ailenizin parasal konularıyla da ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde gereksiz ve lüks harcamalardan kaçının. Bu harcamalarınız ilerde sizi sıkıntıya sokabilir.

Kişisel Gelişim: Bu ay odağınız daha çok kendinizi geliştirmekte, eğitimlerinizde olacak. Retro dönemlerinde yeni eğitimlere başlamamanız daha iyi olacaktır. Mevcut eğitiminizin üzerine düşebilirsiniz.

Kariyer: Kariyer hayatınız, statünüz ile ilgili birtakım değişiklikler meydana gelebilir. Uzun zamandır ulaşmak istediğiniz hedeflerinize güneş tutulmasıyla birlikte daha da yaklaşabilirsiniz. Tutulma sizin kariyere bakış açınızı da değiştirecek. İş yapış tarzınız, kendinizi ifade etme tarzınız değişebilir.

Bu ay ki spotunuz:

“Yaşamınız ve işiniz, ancak siz iyiye gidiyorsanız, iyiye gider.” – Brian Tracy

Eğitim Nedir? Eğitim Türleri Nelerdir? >>


 Akrep Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında akrep burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında akrep burcunu neler bekliyor?
İlişki: Haziran ayında yaşayacağınız maddi sıkıntılar sizi sıkıştıracağı için bunun acısını sevdiklerinizden çıkarabilirsiniz. Öfkenize hakim olun. Sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmeyin. Jüpiter Plüton kavuşumu sürecinde kardeşlerinizin, kuzenlerinizin hayatlarında kuvvetli değişim ve dönüşümler olacak. Çevreniz değişiyor, daha kalabalık hale geliyor bu kavuşum sürecinde.

Sağlık: Stres, öfke, kaygı ve korkular sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Sinir sisteminiz bozulabilir. Her şeyi kafanıza takmayın, akışına bırakın.

Para: Gelirler, giderler, krediler, borçlar, ortak bütçe konuları gündeminizde olacak. Bu konularda eksikleriniz varsa bunlarla ilgileneceksiniz. Maddi sorunlardan ötürü öfkelenmemeye çalışın. Bu ay genel olarak para ile ilgili konulara ve çözümlere odaklanacağız bir ay olacak.

Kişisel Gelişim: Birtakım eğitim, kişisel gelişim ve yurtdışı ile ilgili konular gündeme gelebilir. Bakış açınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Kariyer: Ticaretle ilgili sosyal medya ile ilgili bir takım konular gündeminize girecek. Haziran ayındaki retrolara dikkat ederek yeni bir şeye başlamamak daha iyi olacaktır. Mevcut düzeni koruyarak yol izlerseniz sıkıntı çekmeden işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Ay tutulması, iş değiştirmek isteyenler, iş arayanlar için artık bu arayışların sona erdiği zamanlar olabilir. Bir proje hakkında girişim yapmak istiyorsanız, Plüton Jüpiter kavuşumu müthiş bir dönüşüm zamanını gösterir, değerlendirebilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Her sinirlendiğinde, kendi kendini de zehirlersin.” – Alfred A. Montapert

Çocuğunuzu Çalışması İçin Nasıl Motive Edersiniz? >>


Yay Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında yay burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında yay burcunu neler bekliyor?
İlişki: Partnerinizle kurduğunuz iletişime, konuşmalarınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir dönem. Karşı tarafın ne demek istediğine dikkat etmeniz gerekir. Gereksiz yere ilişkinizi kopmalara, tartışmalara sürüklemeyin. Sorunları biraz daha sakin şekilde masaya yatırın, akışına bırakın. 5 Haziran’da burcunuzda ay tutulması gerçekleşiyor. Bazı insanları hayatınızdan çıkarma zamanı gelmiş olabilir. İlişkilerle ilgili sıkıntılı bir ay. Çünkü ilişki evinizde Venüs geriliyor. İş ortamınızda da aynı şekilde gerginlikler yaşanabilir.

Sağlık: Spora, diyete, sağlıklı beslenmeye başlamanız söz konusu olabilir.

Para: Parasal konular, alacaklar, verecekler, borçlarla ilgili bir değişime gidiyorsunuz. Borcunuz varsa borcunuzu ödeyebilirsiniz, kredi çekmek gibi durumunuz söz konusu ise kredi çekebilirsiniz. Belki bir yerlerde unutulmuş, bir köşede kalmış para sizi bulabilir.

Kişisel Gelişim: Verdiğiniz kararlardan geri dönme ihtimaliniz kuvvetleniyor. Bu ay burcunuzda yaşanan tutulma sizi birçok konuda kararsız bırakıyor, net olamıyorsunuz.

Kariyer: İşiniz değişebilir. Belki işten çıkarıldınız veya çok hoş olmayan şeylerle karşılaştınız. Siz de bırakmak zorunda kaldınız. Jüpiter daha büyüğünü, daha anlamlısını size geri verecektir. Venüs retrosunda birileri gelip size ”hadi iş kuralım” diyebilir. Hemen cevap vermeyin, acele etmeyin. Retronun bitimini bekleyin.

Bu ay ki spotunuz:

“Kaderiniz karar anlarınızda biçimlenir.” – Anthony Robbins

Kendini Geliştiren Başarılı İnsanlardan 7 Tavsiye >>


Oğlak Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında oğlak burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında oğlak burcunu neler bekliyor?
İlişki: Günlük rutinlerinizde değişikliklere gitmek isteyebilirsiniz. İdare edemediğiniz iş ilişkilerinizi de artık bitirebilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş yengeç burcuna sizin yedinci evinize geçiyor ve aynı zamanda yedinci evinizde bir güneş tutulması da gerçekleşiyor. İlişkilerle ilgili birtakım kararlar gündeme gelebilir. Sizi uzun zamandır yoran, canınızı sıkan konular hakkında istediğiniz değişimi, dönüşümü yapabileceksiniz.

Sağlık: Hem bedensel hem de ruhsal sağlığınıza iyi gelmesi adına birtakım adımlar atabilirsiniz. Meditasyon yapabilir, bir psikologdan destek alabilir veya bir astroloğa danışabilirsiniz.

Para: Maddi olarak güçleneceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Retroların olduğu bu ayda riskli yatırımlardan kaçınmanız yararınıza olacaktır.

Kişisel Gelişim: Ay tutulması dönemi bilinçaltı danışmanlığı almak için daha uygun bir dönem. Çünkü kendinizi değiştirmek, dönüştürmek isteyeceğiniz bir sürece gireceksiniz.

Kariyer: Haziran ayının başında kariyer hayatınıza odaklanabilirsiniz. Gelirinizi arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili yeni dönüşüm sizi bekliyor olabilir ama bu retro döneminde yeni adımlar atmamak daha iyi olacaktır. İş hayatınızda ay tutulması ile beraber bazı olumsuzluklar olabilir. İş kayıpları meydana gelebilir.

Bu ay ki spotunuz:

“Yatırım yapmak bir tablonun boyasının kurumasını veya çimenlerin büyümesini izlemek gibidir. Eğer heyecan arıyorsanız cebinize 800 dolar koyup Las Vegas’a gidin.” – Paul Samuelson

Gençlere Networking Başarısı İçin 5 Strateji >>


Kova Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında kova burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında kova burcunu neler bekliyor?
İlişki: Eski sevgiliniz tekrar size dönmek isteyebilir. Sizin için bu iyi olmayabilir. Venüs retrosunda kabul ettiğiniz eski sevgiliden pek hayır gelmez. Dostlarınızla, arkadaşlarınızla ilgili birtakım dönüşümler söz konusu. Bazı duygusal çöküşler yaşayabilirsiniz. Psikolojik olarak yıpranabilirsiniz. Güneş tutulması ile ilişkilere bakış açınız değişmeye başlayacak. Karşı tarafa vermiş olduğunuz tavizler artık değişecek.

Sağlık: Düzenli olarak takip ettiğiniz tarzdaki sağlık konularınız gündemde. Diyabetiniz varsa ne yiyip ne yememeniz gerektiğini biliyorsunuz. Yeni bir beslenme düzeni, spor düzeni yapabilirsiniz.

Para: Parasal konularla ilgili adımlar atmak isteyeceksiniz ama tam olarak odaklanamıyorsunuz. Her şeyi akışına bırakın. Serbest meslek sahibi iseniz ay tutulması size büyük kazançlar sağlayabilir.

Kişisel Gelişim: İlişkilerinizle olan sıkıntılarınız yüzünden hiçbir şeye odaklanamıyorsunuz. Kendinize odaklanın. Her şeyi akışına bırakırsanız bu ayı sorunsuz geçirebilirsiniz.

Kariyer: Ay tutulması, kariyer hayatınızı da etkileyecek. İşinizde terfi alabilirsiniz. İş yerinizde veya görevlerinizde yenilikler olabilir. Yeni bir organizasyona girmiş olabilirsiniz. Merkür’ün geri hareketi kariyer hayatınızda önünüze bazı engeller çıkarabilir, işleriniz yavaş ilerleyebilir. Ama buna rağmen kariyerinizde daha da güçleneceksiniz.

Bu ay ki spotunuz:

“Yaşamın anahtarının, değiştiremeyeceğim şeyleri boş verip değiştirebileceğim şeylere odaklanmak olduğunu fark ettim.” – Lisa De Jong

Temmuz Ayı Burç Yorumları >>


Balık Burcu Haziran Ayı Yorumu

Haziran ayı burç yorumları kısmında balık burcunu neler bekliyor?

Haziran ayı burç yorumları kısmında balık burcunu neler bekliyor?
İlişki: Ailevi konular gündeminizde olacak. Geçmişten gelen, eskiden canınızı sıkan konular tekrar gündeme gelebilir. Evinizde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle olan iletişimde kullanmış olduğunuz kelimelere, sarf ettiğiniz cümlelere dikkat edin. Varsa çocuklarınız çocuklarla ilgili gündemleriniz de olabilir.

Sağlık: Uyku düzeninizi ve beslenme düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınızın negatif etkilendiğini fark edebilirsiniz. Ufak tefek kazalar meydana gelebilir. Baş ve ayak kısmınızı dikkat edin.

Para: Riskli yatırım yapma, hızlı alıp sattığımız finansal ticaretler söz konusu olabilir. Yeni bir yatırım fikriniz olabilir. Jüpiter Plüton kavuşumu sizin kazancınıza göre büyük paraları gösteriyor. Büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yaratıcılığınızı geliştireceğiniz bir dönem sizler için. Büyük hayat planlarınızı gerçekleştirmek için Jüpiter Plüton kavuşumu size destek verecek. Büyük hayat planlarınız değişebilir. Daha anlamlı yaşam amacı koyabilirsiniz.

Kariyer: Uzun zamandır iş hayatınızla ilgili sizi yoran, yıpratan ne varsa bunları sonlandırmak için bir takım adımlar atacaksınız. İşinizde yükselmek, terfi almak için önünüze fırsatlar gelebilir. İş hayatınızla ilgili birtakım değişimler, dönüşümler söz konusu olacak.

Bu ay ki spotunuz:

“İnsanın yaşamak için bir amacı, bu amaca ulaşmak için tutacağı bir yol olurdu.” – Cengiz Aytmatov

2020 Mayıs Ayı Burç Yorumları >>

Girişimciler için mayıs ayı burç yorumları neler? Mayıs ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, mayıs ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Girişimciler İçin Mayıs Ayı Burç Yorumları

Girişimciler için mayıs ayı burç yorumları hakkında değerlendirmelere geçmeden önce genel olarak bizleri neler bekliyor bir bakalım. 7 Mayısta Akrep burcunda dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar tamamlanma zamanlarıdır. Bir karara bir finale varılır dolunay zamanlarında. 22 Mayıs’ta İkizler burcunda yeni ay var. Yeni aylar yeni gelişmeleri gösterir, yeni bir şeye başlamaktır. Dolunaylar ve yeniaylar özellikle doğum haritalarınızda o derecelerde gezegenleriniz varsa daha etkinlerdir. Diğer türlü küçük hikayeler olabilir.

Dünyanın En Genç Milyarderinden Altın Değerinde Tavsiyeler >>

11 Mayıs-29 Eylül tarihleri arasında Satürn retro yapıyor. Her gerileyen gezegen kendi doğasında biraz değiştirir, dengesizleştirir. Satürn sabrın, çabanın gezegeni olduğu için gerilerken herkes için daha sabırsız daha az çaba gösteren hallere bürünebilirsiniz. Aynı zamanda Satürn büyük şans gezegenidir.

Hak etmeyenden verdiği hediyeleri geri almasını da bilir. Bu yüzden “ne oldum dememeli, ne olacağım demeli” sözünün karşılığıdır aslında. Satürn Oğlak ve Kova burcunun yönetici gezegenidir. Oğlak ve Kovanın karşıt burçları Aslan ve Yengeçte zararlıdır. Satürn Terazi burcunda yücelir, karşıt burcu Koçta düşer.

13 Mayıs-25 Haziran tarihleri arasında Venüs İkizler burcunda retro yapıyor. Venüs aşkın, ikili ilişkilerin, anlaşmaların, uzlaşmaların, sanatın, mimarinin, kadının gezegenidir. Bu durumlarda bazı dengesiz tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Venüs gerilemesi genel olarak alma verme dengesini bozar. Hep bana hep bana dedirtir, bencil yapar.

Maddi yatırımlar için güzel bir dönem değil. Paranın bereketi de olmaz Venüs gerilemesi döneminde. Venüs Boğa ve Terazi burcunu yönetir. Boğa ve Terazi burçlarının karşıt burçları olan Akrep ve Koçta zararlıdır. Balık burcunda yücelir. Balık burcunun karşıt burcu olan Başakta ise düşer.

14 Mayıs-13 Eylül tarihleri arasında oğlak burcunda Jüpiter retrosu gerçekleşiyor. Jüpiter daha büyük resimcidir. Maneviyata düşkündür, daha tanrısaldır. Tevekkül sahibidir. Evrenin getirdiklerine “hayırlısı olsun, vardır bir sebebi” der. Jüpiter gerilerken bu zihniyetten çıkılır. Daha maddiyatçı olunur. Jüpiter, ruhani nitelikleri ve insani duyguları bir arada barındıran gezegendir. Örf ve adetleri, toplumun kodlarını, inançları anlatır. Jüpiter Yay ve Balık burcunun yönetici gezegenidir. Karşıt burçları olan İkizler ve Başakta zararlıdır. Yengeç burcunda yücelir. Yengeç burcunun karşıt burcu Oğlakta ise düşer. Bütün gerilemeler esnasında yapılması gerekenler; daha sessiz, içe dönük, daha gözlemci olmaktır. 

Manipülasyon Nedir? >>

Koç Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Koç burcu mayıs ayı yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında koç burcunu neler bekliyor?
İlişki:
Yeni ay ile birlikte çevrenize yeni insanlar katılabilir. Satürn gerilemesi on birinci evinizde gerçekleşiyor. İş çevreniz, sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ilgili beklentileriniz varsa biraz sabırsız olabilirsiniz. Onlarla ortak işler yapıyorsanız bu gerileme sizin için gerginlikler yaşamanıza sebep olabilir.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili cerrahi müdahale gerekiyorsa bunu dolunay zamanı gerçekleştirebilirsiniz. Ayın ikinci yarısı özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat edin.

Para: 7 Mayıs’ta sekizinci evinizde dolunay gerçekleşiyor. 7 Mayıs ve civarı kredi, vergi ödemeleri, sigorta ödemeleri konularını halletmeniz gereken bir dönem olabilir. 20 Mayıs’a kadar odağınız maddi konularda olacak. Hesap kitap yapabilirsiniz. Bazılarınızın yatırım planları olabilir.

Kişisel Gelişim: Yeni ay ile birlikte kendinize yeni bir beceri kazandırmak için bir eğitime, kursa yazılabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı Mars balık burcuna yani sizin on ikinci evinize girmesi ile beraber biraz zorlanabilirsiniz. Bilinçaltınızı, korkularınızı, takıntılarınızı anlatır on ikinci ev. Bazı kontrol dışı konulara kafanızı taktığınız bir dönem olabilir.

Kariyer: Venüs gerilemesi sürecinde özellikle kendi işinizi yapıyorsanız, satış pazarlama alanlarında çalışıyorsanız, yeni müşterilerinize, yeni siparişlerinizde kendinizi ifade etme biçiminiz, malınızı pazarladığınız şeyi sunmak, anlatmak konularında bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. 13 Mayıs’a kadar Venüs’ün geri hareketi başlamadan önce yönetici gezegeniniz Mars on birinci evinizde kova burcunda olacak. Kariyeriniz için birtakım kararlar alabilirsiniz. İş çevreleri ile görüşmeye çalışabilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz:Mutlu olmayı ve sevilmeyi umutsuzca arzuladıkça, çevrenizde kim olursa olsun kendinizi yalnız hissedersiniz.” – Mark Manson

Kişisel Gelişim İçin Kitap Önerileri >>


Boğa Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında boğa burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında boğa burcunu neler bekliyor?
İlişki
: Akrep burcundaki Dolunay ikili ilişkilerinizde, anlaşmalarınızda, sözleşmelerinizde bir tamamlanmayı gösteriyor. Bir ilişkiniz varsa bir üst mertebeye taşıyabilirsiniz. Kötü giden bir ilişkiniz varsa sonlandırma kararı alabilirsiniz. Ticari ilişkilerinizi de etkiliyor Dolunay. İyi giden ortaklıkları bir üst mertebeye taşıyabilir. 20 Mayıs’a kadar Güneş sizin burcunuzda olacak. Merkür de sizin burcunuzda olduğu için sizi parlatacak. Karakter ve kimlik özellikleriniz ile dikkat çekiyorsunuz. Güzel görüşmeler yapabilir, ilişkilerle ilgili yeni kararlarla gündemde olabilirsiniz. 13 Mayıs’a kadar Mars kova burcunda olacak. İş hayatınızda veya ailede herkes sizin üzerinize gelebilir, sakin olun.

Sağlık: Bu ay kilo almamaya özen gösterin. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen gösterin. Egzersiz yapmayı da ihmal etmeyin.

Para: Yeni ay kendi kazançlarınızla ilgili yenilikler getirebilir. Parayı değerlendirme mantığınızda yenilikler olabilir. Yatırım yapabilir, bir mülk satın alabilir ya da satabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Jüpiter dokuzuncu evinizde geriliyor. Eğitim planlarında, kendinizi geliştirme alanlarında size gecikmeler yaşatabilir. 13 Mayıs itibariyle Mars balık burcuna geçiyor. Sizin on birinci evinizi etkiliyor. Hayattan beklentileriniz, hayata dair planlar, hedefleriniz konularında verilen mücadeleyi anlatır. Bunları gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz.

Kariyer: Ayın ilk haftası Güneş Merkür kavuşumu, kariyerle ilgili yeni başlangıçlar getirebilir. Yeni kararlar almak, imzalar atmak, bir girişimde bulunmak için ayın ilk haftasını değerlendirebilirsiniz. Dolunay kariyer alanınızı da etkiliyor. Mesleğinizle, sorumluluklarınızla ilgili bir tamamlanma söz konusu olabilir. Satürn gerilemesi onuncu evinizde gerçekleşiyor. Kariyer alanınızda, mesleğinizde, sorumluluk alanlarınızda bazı gecikmeler, ertelemeler olabilir.

Bu ayki spotunuz: “Kazan ya da kaybet, her zaman yükseği hedefle!” – Kartal Eddie

Risk Almak Üzerine Söylenmiş 21 Söz >>


İkizler Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında ikizler burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında ikizler burcunu neler bekliyor?
İlişki
: 11 Mayıs’ta Satürn retrosu başlıyor. Babanızla ilgili konularda, tavsiye aldığınız kişilerle ilgili konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 13 Mayıs’a kadar Mars kova burcunda olacak. Uzak çevrelerle bağlantılı gündemleriniz olabilir. Ama genel itibariyle ayın 20’sine kadar inzivaya çekildiğiniz, işlerinizi gizli yürüttüğünüz, ortaya dökmek istemediğiniz bir dönem olacak sizler için.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili tamamlanmalar söz konusu. Diyet yapıyorsanız bunu bitirebilirsiniz. Bir tedavi görüyorsanız tedaviniz tamamlanabilir.

Para: Jüpiter oğlak burcunda sizin sekizinci evinizde geriliyor. Bu gerileme eşinizin, babanızın veya annenizin (sizin de nasiplendiğiniz) paraları, tazminat gelirleri, komisyon gelirleri, vergi iadeleri, sigortadan alacakları, uygun krediler almak gibi konularda kısabilir, bekletebilir. Jüpiter 13 Eylül’de gerilemesini tamamladığında bunları size iade edecektir.

Kişisel Gelişim: 22 Mayıs’ta sizin burcunuzda Yeni ay gerçekleşiyor. Kendinizi yenilemek, tarzınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi dış dünyaya yansıtma biçiminizle ilgili bir yeniliğiniz var. Burcunuzda Venüs gerilemesi de yaşanacağı için yapacağınız yenilikler istediğiniz gibi olmayabilir.

Kariyer: Dolunay zamanı bazı projelerinizi tamamlayabilirsiniz. Daha önce iş değiştirme planınız varsa işinizi değiştirebilirsiniz. 5 Mayıs’ta Güneş Merkür kavuşumu yaşanıyor. Ayın ilk haftası kariyerinize dair birtakım girişimler yapmak için güzel bir dönem. İyi değerlendirin.

Bu ay ki spotunuz: “Hayata yeniden başlasaydım, saniyelerin nabzını tutardım.” -Dostoyevski

Kısa Hikayeler – Etkili İletişim >>


Yengeç Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında yengeç burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında yengeç burcunu neler bekliyor?
İlişki
: Dolunay beşinci evinizde gerçekleşiyor. İyi gitmeyen ilişkiniz varsa sonlandırmak isteyebilirsiniz. İlişkileri iyi giden Yengeç burçları ise söz, nişan ya da evlilik kararı alabilir. Jüpiter yedinci evinizde gerilemeye başlıyor. Her türlü ikili ilişkilerinizde (ortaklı işler, eş, aile) sorunlar yaratabilir. Ama genel olarak sosyal olduğunuz bir ay olacak sizler için.

Sağlık: Yeme, içme ve sporunuza dikkat etmeniz gerekebilir. Cerrahi müdahale gerektiren bir rahatsızlığınız varsa acele karar almanız gerekebilir.

Para: Satürn retrosu sürecinde alacaklarınız, borçlarınızı ödeme, krediler, ailenizin parasındaki gelişmeler gibi konularda aksamalar olabilir. Bir mülk paylaşımı konusu sizi gergin yapabilir. 13 Mayıs’a kadar Mars kova burcunda olacağı için zaman zaman maddi konularda zorlanabilirsiniz. Ayrıca Dolunay riskli yatırımları da içerdiği için hızlı alım satım yaptığınız gelişmeler de olasıdır.

Kişisel Gelişim: Gizli tuttuğunuz şeyler konusunda azimli ve netsiniz. Hayatınızdan fazlalıkları, gereksiz detayları atmak isteyebilirsiniz. Sessiz, sakin biçimde odaklanmanız gereken bir konu yeniden hayatınıza girebilir. Ayın ilk haftası Merkür Güneş kavuşumu yaşanacak. Yeni bir karar almak istiyorsanız ya da yeni bir şeye başlamak istiyorsanız bu dönemi iyi değerlendirin. Ayın ikinci yarısı hayata bakış açınızı sorguluyorsunuz.

Kariyer: Venüs gerilemesi döneminde (13 Mayıs 25 Haziran tarihleri arasında) yeni projeleriniz, yabancılarla iş görüşmeleriniz aksayabilir. 20 Mayıs’a kadar Güneş ve Merkür Boğa burcunda olacak. Bazı yengeçlerin hayatında yeni açılımlar olabilir. İş görüşmelerine gidebilir, kariyer için somut adımlar atabilir. Şehir dışı yeni iş bağlantıları olabilir.

Bu ay ki spotunuz: “Aynı yüzdeki iki gözün arasında bile bakış açısı farkı vardır.” – Hakan Günday

Bilgelik Dolu Mevlana Sözleri >>


Aslan Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında aslan burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında aslan burcunu neler bekliyor?
İlişki: Dolunay dördüncü evinizde gerçekleşiyor. Aile veya yakın akrabalarınızla ilgili gündemler tamamlanabilir, son bulabilir. Yeni ayla birlikte yeni dostlar, arkadaşlıklar kazanabilirsiniz. Yeni bir camiaya, yeni bir cemiyete girebilirsiniz. Venüs gerilemesi ilişkilerinizde agresiflik yapabilir. Satürn gerilemesi ise her türlü ilişkilerde sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlayabilir ya da sabırsızlandırabilir.

Sağlık: Yediğinizin, içtiğinizin hesabını yapmaya başlayabilirsiniz. Ne kadar kalori yaktığınızı hesaplayabilirsiniz.

Para: Dolunay zamanı taşıtınızı değiştirmek isteyebilir, yeni bir taşıt alabilirsiniz. Bu ay zam alabilirsiniz. Serbest meslek yapıyorsanız siparişler alabilirsiniz. Bu ay bereketli geçecek sizler için. Ayın ikinci ayında zorlanmalar yaşasanız da atlatacaksınız.

Kişisel Gelişim: Birtakım hobilere başlayabilir, yeteneklerinizi göstermek isteyebilirsiniz. Jüpiter gerilemesi size “her şey iyi olacak” fikrinden uzaklaştırabilir. İyimserliğinizi  kaybettirebilir. Çok detaylara girmeyin.

Kariyer: 20 Mayıs’a kadar Güneş ve Merkür boğa burcunda olacak. Odağınız kariyeriniz ve iş ortamınızda olacak. İş hayatınızda parlayabilirsiniz. Bazılarınız için iş fırsatları söz konusu. Kariyerinizde terfi alabilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz: “Bir çivi yüzünden bir nal, bir nal yüzünden bir at, bir at yüzünden bir atlı gidiverir.” – Benjamin Franklin

Hayatı Sevmek İçin 10 Neden >>


Başak Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında başak burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında başak burcunu neler bekliyor?
İlişki: Dolunay üçüncü evinizde gerçekleşiyor. Kişisel eforlarınızla, iletişiminizle, yazıp çizdiğiniz, konuştuğunuz, anlattığınız herhangi bir konu tamamlanabilir. Bazı insanlar hayatınızdan çıkabilir. Kısa seyahatler yapabilirsiniz. Elektronik aletlerinizi değiştirebilirsiniz. Geçmiş ilişkilerinizi düşünmenin size bir faydası olmayacaktır. Bu enerjinizi düşürebilir. Dolunay ilişkilerinizde agresif yapabilir. Kalp kırmamaya özen gösterin.

Sağlık: Diyet konularında biraz sabırsız davranabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ertelediğiniz konular tekrar nüksedebilir.

Para: Finansal olarak istediğiniz düzeye gelememek canınızı biraz sıkabilir. Maddi konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Harcamalarınızı kısabilir, lüksten kaçınabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 20 Mayıs’a kadar Güneş boğa burcunda olacak. Hayata bakış açınızı epey sorgulayabilirsiniz. Ne istiyorum? Ne yapmalıyım? Hayata bakış açınızda, hayat felsefenizde değişimler var. Bazılarınızın eğitim planı olabilir.

Kariyer: Kariyer ve sorumluluk alanlarınızda yenilikler var. Bir iş görüşmesi yapıyorsanız, iş görüşmesinde ne isteyip ne istemediğinizi çatır çatır söylüyorsunuz. Venüs gerilemesi geçmişte görüştüğünüz bir firmayla tekrar görüşebileceğinizi gösteriyor. İş hayatınızda çok fazla fedakarlık yapmanız gerekebilir. Yepyeni bir iş söz konusuysa saatleri çok yoğun olabilir. Üç kişinin yaptığı işi bir kişi yapabilir. Bu da sizi yorabilir.

Bu ay ki spotunuz: “Tam anlamıyla mutlu olmak için gereken tek şey, içinde bulunduğumuz anı, geçmişteki diğer anlarla karşılaştırmaktan vazgeçmektir.” – Andre Gide

Yeni Distribütörlere Öğretilecek 12 Madde >>


Terazi Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında terazi burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında terazi burcunu neler bekliyor?
İlişki: Uzaktaki akrabalarınızla ilgili bazı gizli konular ortaya çıkabilir. Bu konular güven duygunuzu sarsabilir. Uzun süredir görüşmediğiniz bazı arkadaşlarınızla görüşebilir, vakit geçirebilirsiniz. 13 Mayıs’tan itibaren Mars balık burcuna geçiyor. İş ortamında ekip arkadaşlarınızla gerilebilirsiniz.

Sağlık: Ayın ikinci yarısı özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat edin. Mars’ın balık burcunda olması sağlığınızı olumsuz etkileyecektir.

Para: İkinci evinizde Dolunay gerçekleşiyor. Parayla ilgili, kendi kazançlarınızla ilgili konu varsa bu konular tamamlanabilir. Beklediğiniz bir para varsa gelebilir. Bir mülkünüzü, eşyanızı satmaya veya bir mülk satın almaya karar verebilirsiniz. Yeni ayla birlikte Venüs gerilemesi de yaşanıyor. Seyahat, eğitim konularında hamleler yapsanız da Venüs gerilemesi bu hamleleri sekteye uğratabilir.

Kişisel Gelişim: Yeni bir eğitim almak istiyorsanız Venüs retrosunda (13 Mayıs-25 Haziran) başlamayın. Venüs retrosu döneminde hayata bakış açınızı sorguluyorsunuz.

Kariyer: Yabancı kişilerle anlaşma, sözleşme, yurt dışı seyahat, yurt dışı eğitim gibi planlarınız varsa zaman alabilir. Sabırlı olun, vazgeçmeyin. Yaratıcılık gerektiren işiniz varsa Satürn gerilemesiyle çabanız, azminiz azalabilir. Dolunay zamanı kariyerinizde bir değişim, bir başlangıç olabilir.

Bu ay ki spotunuz: “Kendinde yarattığın değişim, dünyayı aydınlatır.” – Ramana  Maharshi

Her Yerde Yapabileceğiniz 16 Mevsimlik İş Fikri >>


Akrep Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında akrep burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında akrep burcunu neler bekliyor?
İlişki: Satürn dördüncü evinizde gerileyecek. Ev, aile ve yaşam alanlarınızla ilgili konularda çok sabırsız davranabilirsiniz. Ailenize karşı sorumluluklarınızı pas geçiyor olabilirsiniz. Eşinizle, partnerinizle ilgili detaylara girebilirsiniz. Jüpiter gerilemesi döneminde bu detaylardan memnun kalmayacaksınız. Çok eleştirel yapıya bürünebilirsiniz. Ayın 20’sine kadar güneşin boğa burcunda olması ilişkileriniz, iş birlikleriniz, ortaklıklarınız, eşinizle ilgili konular zihninizi meşgul edebilir. Bazı önemli kararlar verebilirsiniz.

Sağlık: Ayın 9’undan sonra diyete başlayabilir, detoks yapabilirsiniz. Arınabilirsiniz.

Para: 22 Mayıs’ta sekizinci evinizde Yeni ay gerçekleşiyor. Banka, muhasebe, alacak, verecek, sigortalar, vergiler, nafakalar ile ilgili gündeminiz başlayabilir. Venüs gerilemesi de yeni aya eşlik ediyor ve yine sizin para evinizde. Tüm finansal konularınıza doğru yaklaşmak, dengeli yaklaşmak gibi yeteneklerinizde körelmeler olabilir. Venüs’ün gerileme döneminde bir şey alıp satılması önerilmez. Erteleyebilecekseniz erteleyin, erteleyemeyecekseniz yavaş ilerleyeceğini bilin. Eskiden gelen bir borcunuz varsa bunları bu dönemde tamamlayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 7 Mayıs’ta sizin burcunuzda bir dolunay var. Kendinize ilgili bir konunun tamamlanmasını gösterir. Bedeninizle ilgili bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Estetik dokunuşlar yaptırmak, zayıflamak, kilo almak gibi.

Kariyer: Kariyer hayatınızda oldukça başarılısınız. Zirveye yaklaşıyorsunuz. Şehir dışı, yurt dışı bağlantılı işleriniz olabilir. Venüs gerilerken işinizle ilgili önemli kararlar vermemeye çalışın.

Bu ay ki spotunuz: “Kuvvet fiziksel kapasiteden gelmez. Yılmayan bir iradeden gelir.” -Mahatma Gandhi

Kendi İşinizde Çöküş Yaşadığınızda Nasıl Tekrar Ayağa Kalkarsınız? >>


Yay Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında yay burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında yay burcunu neler bekliyor?
İlişki: 20 Mayıs’a kadar Güneş boğa burcunda altıncı evinizde olacak. Ayın ilk haftasında günlük işlerinizde yeni düzenlemeler içerisinde olabilirsiniz. 3 Mayıs’tan itibaren İkizler burcunda Venüs retrosu başlıyor ve bu retro 25 Haziran’a kadar devam edecek. İlişki dinamiklerinizde duraklama, sıkıntı yaratabilir. Eski arkadaşlarınızla, eski sevgililerinizle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde evlilik kararı almak, ilişkiye başlamak doğru değildir. 22 Mayıs’ta İkizler burcunda Yeni ay gerçekleşiyor. İlişkilerle ilgili konulara ışık tutuyor ama Venüs retrosu bazı gecikmelere sebep olabilir. İlişkilerinizde geçmişten gelen sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sağlık: Bir sağlık sorununuz gündeme gelebilir. Tedavi yöntemi araştırabilirsiniz. Dolunay on ikinci evinizde gerçekleşiyor. Ruhsal, bedensel, zihinsel sağlığınıza dikkat edin.

Para: Jüpiter retrosu maddi konularda hesap kitaba düşürür sizi. Detaylarda boğulabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmemeniz daha çok borçlanmanıza yol açabilir.

Kişisel Gelişim: Dolunayın içe dönme, depresif hissetme gibi etkileri olabilir. Dolunay sizi biraz yalnızlaştırabilir. Ama yalnız kalmak size önemli farkındalıklar getirecek  Zararlı alışkanlıklardan kurtulup hayatınıza yararlı alışkanlıklar getirmeniz mümkün.

Kariyer: İş ve çalışma koşullarında yenilenmeler içerisinde olabilirsiniz. Sözleşmeleri, anlaşmaları, büyük anlaşmaları, büyük yenilikleri işaret ediyor ikizler yeni ayı. Sözleşmenin şartlarını keskin ve katı tutacağınız bir dönem. Gerilemeler esnasında sözleşmeler tekrardan gözden geçirilmeli, bilen anlayan birilerine danışılmalı. Satürn retrosu sosyal medya işleri, satış pazarlama işlerinde sizi biraz zorlayabilir.

Bu ay ki spotunuz:Sizi neyin motive ettiğini daha iyi öğrendikçe, kendinizi motive etmeniz daha kolay olacaktır.” – Steve Chander

Daha Önce Hiç Duymadığınız Ek Gelir Yolları >>


Oğlak Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında oğlak burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında oğlak burcunu neler bekliyor?
İlişki: Mayıs’ın ilk haftası ev, aile, çocuklarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Dolunay zamanı duygularınız yüksek olacak. Arkadaş ve çevrenizle ilgili önemli dönüşümler yaşanabilir. 13’ ünden sonra yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgilenmeye vakit harcayabilirsiniz. Venüs retrosu altıncı evinizde olacak. Günlük hayatınız, evdeki alışkanlıklarınız söz konusu olacak. Venüs gerilemesi bu konularda yavaşlamalar, gecikmeler getirebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle iletişim araçları ile daha fazla görüşebilirsiniz.

Sağlık: Aldığınız kilolar sizi rahatsız etmiş olabilir. Yeni beslenme programı hazırlamak isteyebilirsiniz.

Para: Gelir giderlerinizle ilgili hesap kitap yapabilirsiniz. Elinize geçen parayı hemen harcamayın. İlerleyen zamanlarda o paraya ihtiyacınız olabilir. Satürn retrosu döneminde kazançlarınızda yavaşlamalar olabilir. Daha planlı, programlı hareket etmeniz gerekiyor.

Kişisel Gelişim: Hayata bakış açınızı, hayat felsefenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yeni şeyler keşfetmeye meraklı olabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Hayatınızı renklendirebileceğiniz, yaratıcılığınızı güçlendirebileceğini, çalışmalara odaklanabilirsiniz.

Kariyer: İkizler burcundaki Yeni ay işinizde yükselmenizde size destek verebilir. Yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Dolunay kariyer hedeflerinize ulaşma konusunda size destek verecek. Venüs retrosu  işinizle bağlantılı seyahatlerde, ticaret eğitimi gibi konularda gecikmeler yaşatabilir.

Bu ay ki spotunuz: Yaşamak kendi kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak etinden kemiğinden  kendi heykelini yapmaktır.”- Goethe

Girişimcilik Fırsatlarını Nasıl Görebilirsiniz? >>


Kova Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında kova burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında kova burcunu neler bekliyor?
İlişki: Burcunuzda ilerleyen Satürn sorumluluklar, hayatınızda kısıtlamalar getirdi. Özellikle ev, aile, yaşam alanlarınızda bunu hissediyorsunuz. Aile ile ilgili bazı sorunlar olsa da önemli dönüşümlerle karşılaşabilirsiniz. Mars’ın da sizin burcunuzda olması ayın 13’üne kadar sizi biraz zorlayabilir. 13 Mayıs’tan itibaren Mars burcunuzdan çıkıp balık burcuna geçiyor ve bu da üzerinizdeki baskıyı azaltacak.

Sağlık: Ateşli hastalıklar, kanamalar konularında çok dikkatli olun. Mars burcunuzdayken 13 Mayıs’a kadar sağlık alanında sizi olumsuz etkileyebilir.

Para: Harcamalarınız artabilir, dengeli olmakta fayda var. Venüs gerilemesi döneminde (13 Mayıs 25 Haziran) yatırım konularına dikkatli yaklaşın. Para alanlarında hızlı iniş çıkışlar söz konusu olabilir.

Kişisel Gelişim: Satürn 11 Mayıs’ta retro harekete başlıyor. İçe dönük olabilirsiniz, yalnızlaşabilirsiniz. Satürn retrosu, yeniay ile birlikte hayatınızda yeni çözüm yolları aratabilir. Yeteneklerinizi fark edip değerlendirme imkanı bulabilirsiniz.

Kariyer: Akrep dolunayı kariyer hayatınızda tamamlanmayı, dönüşümü sağlayacak. Kariyerinize yeni düzen getirebilirsiniz. Ayrıca toplumsal statünüz ve kariyerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Toplumsal statünüz değişebilir. Ticari alanlarınızda Venüs gerilemesi gecikmeler getirebilir. Bir iş girişimi planlıyorsanız ayın ilk haftasını iyi değerlendirin.

Bu ay ki spotunuz:”Yeteneklerin en fazla geliştiği zaman, insanın bütün bir dünyayı karşısına aldığı zamandır.” – Mary Wollstonecraft

Nisan Ayı Burç Yorumları İçin >>


Balık Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı burç yorumları kısmında balık burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı burç yorumları kısmında balık burcunu neler bekliyor?
İlişki: Kardeşlerinizle, yakın arkadaşlarınızla iletişiminiz telefonda da olsa bu dönemde yoğun olabilir. 7 Mayıs’ta dokuzuncu evinizde dolunay meydana geliyor. İletişim hayatınız hızlanabilir. Sadece koşullar hayatınızda değişken olabilir. Gündemlerden dolayı eşinizin ya da sizin akrabalarınızla olan konular gündeminizde olabilir. 13 Mayıs’tan sonra Mars burcunuza geçecek. Enerjiniz artacak ama Mars sert bir gezegen olduğu için sizi de öfkelendirebilir, agresif yapabilir, stres ve huzursuzluk yaratabilir. İlişkilerde biraz çatışmaya açık olabilirsiniz. Jüpiter retrosu dönemi (14 Mayıs 13 Eylül) kimin dostunuz, kimin düşmanınız olduğunu fark ettiğiniz bir dönem olacak. 22 Mayıs’ta ikizler yeni ayı doğuyor. Evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla odaklanıyorsunuz.

Sağlık: 13 Mayıs’tan itibaren bünyeniz biraz hassas olabilir. Ciddi bir rahatsızlığınız varsa hastanede kalma ihtimaliniz söz konusu olabilir.

Para:  Venüs retrosu döneminde emlak alım satımı gibi mevzular varsa verdiğiniz kararlara dikkat edin. Kira kontratı, evinizi güzelleştirmek için ürünler almak retro döneminde doğru olmayabilir. Verim azalabilir, zarar etme potansiyeli artabilir.

Kişisel Gelişim: Güneş 20 Mayıs’a kadar Boğa burcunda olacak. Yeni fikirler, yeni düşünceler, planlar, kararlar söz konusu. Yeni bir şey öğrenmek istiyorsanız yeniay size fırsatlar sunacak.

Kariyer: İşinizle ilgili iletişim cihazları üzerinden dijital platformlarda yeni oluşumlar yapabilirsiniz. Ayın ilk haftası çalışma hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Ekibinizle güzel işler başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konular 14 Mayıs’ta Jüpiter’in Oğlak burcuna geçişi ile daha da belirginleşiyor. İşiniz için yeni görüşmeler yapabilirsiniz. İmza atmadan önce bu işi daha önce yapan kişilerin fikrini alabilirsiniz.

Bu ay ki spotunuz: “Birçok şeyi orta derecede öğrenmektense, az şeyi tam öğrenmek daha iyidir.” – Andre Maurois

Haziran Ayı Burç Yorumları İçin >>

Girişimcileri nisan ayında neler bekliyor? Girişimciler için aylık burç yorumları nelerdir? Nisan ayında sizleri neler bekliyor? Burcunuza göre sağlık, para, ilişki, kariyer ve kişisel gelişim alanlarında sizleri bekleyen şeylere gelin birlikte göz atalım.

Girişimciler İçin Nisan Ayı Burç Yorumları

11 Nisan’a kadar Merkür balık burcunda olacak. Merkür iletişim trafiğimizi, nasıl iletişim kurduğumuzu, nasıl algıladığımızı anlatan bir gezegendir. Merkür mantık gezegeni olduğu için hayal gücü yüksek aynı zamanda sezgisel olan balık burcunda zihni bulanıklaştırır, kafaları karıştırır. Vereceğiniz kararlarda mantıktan ziyade duygusallık ön plana çıkar. Merkür balık burcunda olduğu dönemlerde anlamadan, dinlemeden her şeye inanmayın. Birçok dedikodular, laflar, sözler duyabilirsiniz. Gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir, sakin kalmaya çalışın. Duyduğunuz her şeye inanmayın.

İş, sosyal çevre, aile, yuva konularında alacağınız kararları 11 Nisan’dan sonraya bırakmanızı tavsiye ederim. Aynı zamanda Güneş’in Neptün ile kavuşumu sizi yanıltıcı fikirler içerisine sokabilir. 19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda olacak. Kimi burçlara popülerlik kazandırırken, kimi burçlarında inzivaya, arka plana çekilmesine sebep olabilir. Bunun için hangi evinizde konumlandığı çok önemli. Hangi evinizde konumlanıyorsa sizin o alanlarınızı etkileyecektir.

8 Nisan’da bir Dolunay gerçekleşecek. Dolunay bir şeyin, bir olayın tamamlanması, bitirilmesi, gizli konuların açığa çıkması demektir. Dolunayın etkisi üç gün önceden başlar, etkileri fazladır. Gerçekleşmesinden üç gün sonra kadar etkisi azalır. Peki dolunay hangi konuları etkiliyor dersek; bu konular dolunayın gerçekleştiği burca ve konumlandığı eve bağlı olarak değişir.

Network Okulu Instagram Hesabı >>

19 Nisan’dan itibaren Güneş boğa burcuna geçecek ve Uranüs ile kavuşum içinde olacak. Güneş boğada üretimi sağlar, zenginleştirir, finansal konularda güvenlik ve istikrar sağlar, ayaklar yere sağlam basar. Tabi her burcu aynı alanda etkilemeyebilir. Hangi evinizde konumlanıyor ise o evdeki konu ve olayları daha çok etkileyecektir. Ama boğa burçlarına popülerlik kazandıracağını söyleyebiliriz. Uranüs ile kavuşum yapması yaşamınızın her alanında anilikler, sürprizler getirir.

Ayın tamamında Mars kova burcunda olacak. Mars gezegeni mücadelemizi, savaşma tarzımızı anlatır. Mars’ın kova burcunda olması, kişinin kendi özgürlüğü kadar başkalarının özgürlüğünü de düşünmesi, kendisiyle aynı fikirde olan insanlarla bir arada olması önemlidir. Mars kovada alışılmışın dışında uçuk kaçık davranışlar sergiletebilir.

5 Nisan’da Jüpiter Pluto kavuşumu var. On iki yılda bir yaşanır. Büyük dönüşümler, büyük paralar, zenginlik, hazine, servet demektir. İnsanlar ruhsal olarak iyileşir, inançlar güçlenir. Genel olarak bahsetmek gerekirse, bu ay gerçekleşen dolunay, oluşan kavuşumlar, güneşin koç burcundan boğa burcuna geçmesi hepsinin etkilediği alanlar, konular etkilediği burca ve konumlandığı eve bağlı olarak değişir. Hangi burçları hangi alanlarda etkileyeceğini, aynı zamanda burçların korona virüsüne karşı nasıl tepki içinde olacağını mizahi bir şekilde ele alacağız.

(NOT: Bu dönemde özellikle sağlığımız açısından zor bir süreçten geçerken sağlıkla ilgili negatifliğe yer vermektense konuyu biraz mizahi açıdan ele almaya çalıştık. Sağlıkla kalın.)

Koç Burcu Nisan Ayı Yorumu

Koç burcu nisan ayı - Terazi burcunda Dolunayın gerçekleşmesi sizin her türlü ilişkinizi etkileyecek.

İlişki: Terazi burcunda Dolunayın gerçekleşmesi sizin her türlü ilişkinizi etkileyecek. Her türlü ilişki durumunuz netleşiyor, birtakım kararlar almak istiyor olabilirsiniz. İşte Dolunay ilişkilerinizde netleşmeyen ne varsa netleştirecek. Dolunay zamanı dedikodular, sözler, laflar duyabilirsiniz. Her duyduğunuza inanmayın. Gerçek olmayabilir. Ayın tamamında Venüs ikizler burcunda olacak. Sizin üçüncü evinizi etkileyecek. Üçüncü ev iletişiminizi ve zihninizi anlatır. İletişiminiz tatlı, dengeli, uyumlu olacak.

Sağlık: Çok fazla umursamayan, her şeye kafa tutan koç burçları, korona virüsüne de kafa tutabilir. Koronamıymış, hıhhh deler geçerim onu diyebilir.

Para: Özellikle 19 Nisan’dan itibaren güneşin boğa burcuna geçişi ile ve Uranüs ile  yapmasıyla odağınız gelir giderlerinizde olacak. Para konularında karar almaya çalışıyorsunuz. Bir mülkünüzü satabilir yada yatırımlar yapabilirsiniz. Uranüs anilikler, sürprizler getirir. Uranüs para konularında bir sürpriz yapabilir. Uzun zamandır satmak istediğiniz bir mülkünüze ani bir müşteri çıkabilir. Bu ay Jüpiter Pluto kavuşumu gerçekleşiyor. Size büyük paralar kazandırabilir. Jüpiter Pluto kavuşumu büyük paraları gösterir.

Kişisel Gelişim: Ayın ilk on günü takıntılı bir ruh halinde olabilirsiniz. Fikirlerinizi kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Venüs’ün İkizler burcunda olmasıyla fikirlerinizle, planlarınızla, kararlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Eğitimleriniz gündeme gelebilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Mars kova burcunda yani sizin on birinci evinizde olması ile hayattan beklentileriniz ön planda olacak. Yaşamda yeni planlarınız var bu planlar için uğraşıyorsunuz.

Kariyer: Ayın 19’undan sonra kariyer konularında ani sürprizler olabilir. Kariyerinizle ilgili bir karar alıyor olabilirsiniz. Yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Mars’ın kova burcunda olması kariyerinizde ufak tefek gerilimlere sebep olabilir. Jüpiter Pluto kavuşumu ile büyük bir iş kovalıyor olabilirsiniz.

Film Önerileri – Kariyerinde İlerlemek İsteyenlerin İzlemesi Gereken Filmler >>

Bu ay ki spotunuz:

“Eğer heyecan üretemezseniz pek fazla şey üretemezsiniz.” –  Bill Marriott


Boğa Burcu Nisan Ayı Yorumu

Boğa burcu nisan ayı - Güneş, Neptün ile kavuşum yapacağı için bu dönemlerde kredi, borç almamaya çalışın.

İlişki: 11 Nisan’a kadar Merkür sizin on birinci evinizi etkileyeceği için bu ay daha sosyalsiniz. Sosyal çevre aktivitelerinde artışlar olabilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Yalnız Güneşin Neptün ile kavuşumu sosyal çevrenizle alakalı bir takım hayal kırıklığı da getirebilir, dikkat edin. 19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda olacak. Sizin on ikinci evinizi etkileyecek. Ayın 19’una kadar inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Kendi kendinize kalma isteği, planlarınızı kendi başınıza yürütme isteği olabilir.

Sağlık: Malum şuan dünya korona virüsüyle karşı karşıya. Boğa burçları midelerine çok düşkün olduğu için marketlere akın edip makarna, pirinç, bulgur ne varsa atabilir sepete. Aç kalma korkusu daha ağır basar onlar için.

Para: Güneş, Neptün ile kavuşum yapacağı için bu dönemlerde kredi, borç almamaya çalışın. Ayın tamamında Venüs İkizler burcunda olacak. Sizin ikinci evinizi etkileyecek. Finansal bir gösterge. Alacaklarınız için güzel bir destek. Ayrıca Jüpiter Pluto kavuşumu dokuzuncu evinizde gerçekleşeceği için parasal trafiğiniz oldukça yoğun olabilir.

Kişisel Gelişim: 11 Nisan’a kadar Merkür balık burcunda yani sizin on birinci evinizde olacak. Yeni yaşam hedefleriniz, planlarınız var hayata dair kararlar almaya çalışıyorsunuz. 19 Nisan’dan itibaren Güneş sizin burcunuza geçeceği için motivasyonunuz tamamen değişecek. “Harikayım, şahaneyim, popülerim, dikkat çekiyorum” diyeceksiniz.

En Baskın Liderlik Özelliğin Ne? – Test >>

Kariyer: Güneşin Neptün ile kavuşum yaptığı dönemlerde kariyerle alakalı büyük kararlar almamaya çalışın. Bu ayki terazi dolunayı sizin altıncı evinizi etkileyecek. Kariyerinizle ilgili netleşmeler var.  Dolunay ile beraber iş rutinlerinizde bir değişiklik yapma, bir düzen getirme arzusunda olabilirsiniz. İş ortamınızda değişiklikler olabilir. Güneş Uranüs kavuşum içinde olacak. Bu dönemde kariyerinizle ilgili yeni kararlarınız olabilir. Kariyerinizde hırslı olabilirsiniz. İşlerinizde ufak tefek gerilimler yaşanabilir. İş görüşmeleri yapabilir, birtakım iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

“Kendi omzuna tırman, başka nasıl yükselebilirsin ki!” – Nietzche


İkizler Burcu Nisan Ayı Yorumu

Nisan ayı ikizler burcu - 19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda yani sizin on birinci evinizde olacak.

İlişki: 11 Nisan’a kadar Merkür onuncu evinizde olacak. Toplumsal statünüz, ailevi konularınız ve kariyer hayatınız gündeminizde olacak. Kariyer hayatınızda çok konuşuluyorsunuz. Üstlerinizle ilişkileriniz dikkat çekiyor. Ailenizle ilgili gündemler meydana gelebilir, ailenizle ilgilenebilirsiniz. Merkür Neptün kavuşumu olduğu için aileyle ilgili karar alırken sakin kalmanızda fayda var.

19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda yani sizin on birinci evinizde olacak. Sosyal hayatınız, hayattan beklentileriniz, hayata dair yaptığınız planlar gündeminizde olacak. Ayın 19’una kadar sosyal olacaksınız. Arkadaşlarınızla buluşabilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz ama size tavsiyem bu dönemde zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın. Ayın 19’undan sonra Güneş Boğa burcuna geçiyor.

19’undan itibaren kendinizi inzivaya çekebilirsiniz. Arka planda kalmak, biraz düşünmek isteyebilirsiniz. Güneş Uranüs kavuşum yapacak. Bu dönemde akrabalarınızın, arkadaşlarınızın, kardeşlerinizin hayatında olup bitenlerle ilgilenebilirsiniz. Ayın tamamında Mars Kova burcunda. Uzaklarda yaşayan akrabalarınızla ilgili gündemler olabilir.

Sağlık: İkizler konuşmayı, dedikoduyu sevdiği için virüs döneminde evde kalmak ona göre değil. Kiminle dedikodu yapacağım diye kara kara düşünür en sonunda balkondan balkona komşularla dedikodu yapar.

Para: Sekizinci evinizde Jüpiter Pluto kavuşumu yaşanacak. Sekizinci ev para evi demektir. Size büyük paralarla ilgili gündem yaratabilir. Elinize toplu bir para geçebilir, kredi alabilir, tazminat konuları gündeminizde olabilir. Parasal anlamda önemli dönüşümler var.

Kişisel Gelişim: Yaşamınız için yeni açılımlar yapmaya çalışıyorsunuz. Yeteneğinizle ilgili bir şeylere veya bir hobiye başlayabilirsiniz. Güneş bu ay Uranüsle kavuşum yapacak. Zihinsel olarak aydınlanma  yaşayabilirsiniz. Yeni bir konu, yeni bir beceri getirebilirsiniz. Hayata bakış açınızı sorgulayabilirsiniz. Bazılarınız yeni eğitimlere başlayabilir. Bu akademik eğitimde olabilir, kişisel gelişiminizle ilgili eğitim de olabilir.

Kariyer: Merkür Neptün kavuşumu olduğu dönemlerde kariyerinizle ilgili alacağınız haberler yanıltıcı olabilir. Bu dönemlerde imzalar atmak için erken davranmayın. 19’una kadar Güneş Koç burcunda. On birinci evinizi etkileyecek. Kariyerinizin getirileri gündeminizde olacak. Ayın büyük bir bölümü kariyerinize dair hedefler, planlar dikkat çekiyor. İş görüşmeleri, imzalar olabilir. Uzak şehirlerle ya da yurtdışı bağlantılı işleriniz olabilir.

Bu ayki spotunuz:

“Istırap yaşamın dokusundaki sökülmez ipliktir ve onu söküp atmaya çalışmak sadece olanaksız değil, aynı zamanda yıkıcıdır da: Onu söküp atmaya çalışırken tüm kumaşı yırtarsınız. Istıraptan kaçınmaya çalışmak ıstıraba çok fazla önem vermektir. Tersine, ıstıraba kafayı takmamayı becerebilirseniz kimse sizi durduramaz.” – Mark Manson


Yengeç Burcu Nisan Ayı Yorumu

Yengeç burcu nisan yorumu - İlişki: Aile ile ilgili gündemleriniz olabilir.

İlişki: Aile ile ilgili gündemleriniz olabilir. Aile ile bir araya gelebilirsiniz. 8 Nisan Terazi Dolunayı dördüncü evinizde gerçekleşecek. Aile yaşantınız, yaşadığınız yer, ailevi konular dikkat çekiyor. Bu konularla ilgili netleşmeler yaşanıyor. Kimi yengeçler evlenebilir, sorunlu evlilikleri olan yengeçler ise boşanabilir.

Her türlü ilişkilerde netleşmeler olabilir. Ailenizle, eşinizle, çocuklarınızla, iş ortaklarınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. 19 Nisan itibariyle güneşin boğa burcuna geçmesi, sosyal çevrenizde hareketlenmeler yaşatabilir. Daha sosyalsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, grup toplantılarına katılabilirsiniz. Size tavsiyem bu dönemde fazla sosyal aktivitelerde bulunmayın.

Sağlık: Aileye düşkünlüğüyle bilinen Yengeçler: “Allah korusun ya aileme bulaşırsa” der ve endişeye kapılır. Aktar aktar gezer, baharatlara verir kendini. Bir anda uzman kesilirler. Tıpçılar ne ki yanlarında J

Para: Maddi konularda ani kararlarınız var. Bir mülk alma veya satma durumu gündeminizde olabilir. Ayın tamamında Mars’ın kova burcunda yani sizin sekizinci evinizde olması para konularında mücadele edeceğinizi gösterir. Eşinizle, ailenizle veya iş ortağınızla maddi mücadeleniz dikkat çekecek. Mali tablonuz, gelir giderleriniz, tazminat, nafaka, miras konularında zorlanabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 11 Nisan’a kadar Merkür balık burcunda yani sizin dokuzuncu evinizde olacak. Hayata bakış açınızı sorguladığınız bir aydasınız. Hayatınızı gözden geçirdiğiniz bir dönem olacak. Akademik konular, eğitimler gündeminizde olabilir. Ayın ilk on günü Merkür Neptün kavuşumunun olması zihninizi biraz dağıtabilir. Ama inanç, manevi konularda, hayata bakış açınızda farklı bir derinlik sezgisellik verir bu kavuşum.

Network Okulu Youtube Kanalı >>

Kariyer: Merkür’ün dokuzuncu evinizde olması uzak yerlerle yazışmalarınızda, ticari faaliyetlerinizde etkili olacaktır. Merkür Neptün kavuşumu yurtdışı bağlantılı ticari faaliyetlerinizde dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. 19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda yani sizin onuncu evinizde olacak.

Kariyerinizi, toplumsal statünüzü ilgilendirir bu ev. Kariyerinizde parlıyorsunuz. İş anlaşmaları, iş fırsatları, kariyerinizde yeni girişimleriniz olabilir. 19 Nisan itibariyle Güneş boğa burcuna yani sizin on birinci evinize geçiyor ve Uranüs ile kavuşum yapıyor. Kariyerinize dair yeni planlar yapabilirsiniz. İş hayatınızda yeni açılımlar olabilir. İş görüşmelerine gidebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

“Her çağda dünyayı yepyeni bir bakış açısıyla değerlendiren bir dönüm noktası vardır.” Jacob Bronowski


Aslan Burcu Nisan Ayı Yorumu

Aslan burcu nisan yorumu - Para: 11 Nisan’a kadar Merkür balık burcunda yani sizin sekizinci evinizde.

İlişki: Ayın başlarında biraz duygusal olabilirsiniz. Çünkü Mars kova burcunda olacak. Mars’ın kova burcunda olması çevrenizde yaşanan aşkları kıskanmanıza da neden olabilir. Venüs İkizler burcunda. Sosyal anlamda etrafınız çok kalabalıklaşacak. İşinizdeki başarılarınız çevrenizde çok konuşuluyor.

8 Nisan’daki terazi dolunayı arkadaşlarınızla çatışmanıza, iş ortamında meydan okumanıza sebep olabilir ama çok çabuk atlatacaksınız. 19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda olacak. Sizin dokuzuncu evinizi etkileyecek. Yani uzak çevrelerde olan akrabalarınızla, arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde olacaksınız. Onların hayatlarında olan olaylara ya da konulara müdahil olabilirsiniz.

Sağlık: İnsanın adı çıkacağına canı çıksın derler ya. Çapkınlığıyla bilinen Aslan burçları (gerçek aşkı bulduğunda da sadıktır)  korona virüsüne nasıl tepki verir tahmin edersiniz. O daha çok sevgilisine dokunamadığına yanar.

Para: 11 Nisan’a kadar Merkür balık burcunda yani sizin sekizinci evinizde. Odağınız tamamen maddi konularda olacak. Ayrıca Neptün ile kavuşum yapacak. Eğer finansal konularla ilgili kararlar alacaksanız 11 Nisan’dan sonra alın alı. 11 Nisan’dan sonra kazancınız daha da artabilir. Çoktandır hak ettiğiniz paralar gelebilir. Yapacağınız iş girişimi için yatırımcı arıyorsanız bunlarla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 12 Nisan’dan itibaren Merkür Koç burcuna geçiyor ve 28 Nisan’a kadar burada kalacak. Bu sizin kendi kişisel gelişiminizle ilgili güzel adımlar atmanızı sağlar. Eğitimle ilgili sınav hazırlıklarınız varsa motivasyonunuz gayet yüksek olacak.

Kariyer: İşinizle ilgili başarınız ya da ek bir iş gibi planınız varsa bunlarla ilgili takdir topluyorsunuz. 19 Nisan’dan itibaren Güneş boğa burcuna geçiyor. İş anlamında ön planda olacağınız anlamına geliyor. Ayın sonlarına doğru işinizde çok fazla efor sarf ediyorsunuz. Sürpriz bir iş teklifi alabilir ya da ikinci bir iş için bir girişiminiz olabilir.

Çalıştığın İş Sana Ne Kadar Uygun? – Test >>

Bu ayki spotunuz:

“Acelede nedamet, düşünmekte selamet vardır.” – Türk Atasözü


Başak Burcu Nisan Ayı Yorumu

Başak burcu nisan ayı yorum -Bu size hayal gücü, pozitif bir bakış açısı ve sosyal ilişkilerinizde kuvvetlenme imkanı getiriyor.

İlişki: 11 Nisan’a kadar yönetici gezegeniniz Merkür balık burcunda yani sizin yedinci evinizde. Aşkta, ilişkilerinizde,  evlilikte, iş ortaklıklarında her türlü ikili ilişkilerde uyumlu, uzlaşmalı olmaya çalışıyorsunuz. Merkür Neptün kavuşumu biraz algınızı dağıtabilir. İlişkiler konusunda yanlış kararlar aldırabilir. Mars’ın kova burcunda olması başkalarına iyilik olsun diye fazla efor sarf etmenize neden oluyor. Bunu yapmayın, kimsenin işini yüklenmeyin. 8 Nisan’daki Terazi dolunayı var. Amirlerinize ya da yöneticilerinize karşı haddini aşan restleşmeleriniz olabilir. Dik konuşmalar yapmayın, üstlerinizle restleşmeyin. Sonradan pişman olabilirsiniz.

Sağlık: Bu dönemde Başak burcuyla evde kalanlar yandı valla. Yere ayaklarınızla basarak yürüyemezsiniz, ellerinizle de yürüyemezsiniz. Kısaca yürüyemezsiniz. Uçmanız gerekiyor. Günde bir milyon kere ellerinizi yıkatabilir, evdeki herkesi sıraya dizip tırnak kontrolü yapabilir.

Para: Terazi dolunayı size para kayıpları yaşatabilir. Ani harcamalarınız olabilir. Birinin sizden borç istemesi canınızı sıksa da vermek durumunda kalabilirsiniz ya da verdiğiniz bir borcu geri alamayabilirsiniz. Amacını aşan bir harcama da yapabilirsiniz. Dolunay zamanı bir buçuk gün özellikle kıymetli eşyalarınıza, aracınıza özen göstermeniz sizin için iyi olacaktır. 11 Nisan’dan sonra Merkür’ün Koç burcuna geçmesi size gelecek olan paranın da habercisi. 19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda sizin sekizinci evinizde yani para konularınızda olacak. Her türlü para trafiğinizi anlatır. Borçlarınızı kapatmaya çalışabilirsiniz. Banka, kredi işleriniz de olabilir.

Kişisel Gelişim: 11 Nisan’da Merkür Koç burcuna geçecek. Bu size hayal gücü, pozitif bir bakış açısı ve sosyal ilişkilerinizde kuvvetlenme imkanı getiriyor. Ayın  19’undan sonra Güneş boğa burcuna geçiyor. Sizin dokuzuncu evinizi aydınlatacak. Eğitimle ilgili bazı seçenekleriniz olabilir. Eğitim hayatı devam eden Başak burçları için çok nefis bir ay. Bu ay genel itibariyle daha planlı olacağınız daha mükemmeliyetçi olacağınız bir ay.

Film Önerileri – Kişisel Gelişim İçin İzlemeniz Gereken Filmler >>

Kariyer: Ekip arkadaşlarınızla ortak yürüttüğünüz projeler, yaptığınız işler beklediğinizden daha karlı olabilir. Beklentileriniz istediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Venüs ikizler burcuna geçiş yapacak. Size değişik iş fırsatları getirebilir. Çok çalışıp yorulacağız bir ay. Birçok işi halletmeye çalışıyorsunuz.

Bu ayki spotunuz:

“Başarısızlık bir çıkmaz sokak değil, bir dönemeçtir.” – Zig Ziglar


Terazi Burcu Nisan Ayı Yorumu

Nisan ayı burç yorumları - Sizin başınıza buyruk davranışlarınız, bağımsız hareket etmeniz eşiniz, sevgiliniz tarafından hoş görülmeyebilir, eleştiri alabilirsiniz.

İlişki: Sizin başınıza buyruk davranışlarınız, bağımsız hareket etmeniz eşiniz, sevgiliniz tarafından hoş görülmeyebilir, eleştiri alabilirsiniz. 11 Nisan’da Merkür Koç burcuna geçecek. İletişiminizi düzeltme imkanı verecek. Ayın başında ve Dolunay zamanında iletişimde bazı sorunlarınız var. Ayın 11’inden sonra bu sorunlarınız düzelecek, rahatlamış durumda olacaksınız. 19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda yedinci evinizde olacak. Yeni bir ilişkiniz olabilir ya da yeni bir ortaklık ilişkisi kurabilirsiniz. Jüpiter Pluto kavuşumu başlıyor dördüncü evinizde. Aile, ev, yuva konularında köklü dönüşümler olabilir.

Kısa Hikayeler – Hangisi Daha Önemli >>

Sağlık: Gezmeyi tozmayı seven, sosyal olan Terazi burçları için evde kalmak çok zordur. “Kafeler kapalı, her yer kapalı, konserler iptal, ne yapacağız şimdi?” diye kara kara düşünür.

Para: Ayın tamamında Mars kova burcunda olacak. Anne babanıza, çocuklarınıza, eşinize para harcamalarınız olabilir ya da paranızı paylaşma durumu söz konusu olabilir. 19 Nisan’dan itibaren Güneş boğa burcuna geçiyor. Özellikle parasal anlamda sizi rahatlatacak. Maddi anlamda güçleneceğiniz, sürprizlerin sizi beklediği bir dönem. Güneş Uranüs kavuşumu maddi konularda sürpriz haberler getirebilir.

Kişisel Gelişim: 3 Nisan’da Venüs ikizler burcuna geçiyor. Eğitim hayatınızda güzel müjdeler alabilirsiniz. 8 Nisan’da Terazi dolunayı var. Duygusal anlamda kendinizi çökmüş hissedebilirsiniz. Çok fazla sürmeyecek bu durum.

Kariyer: 11 Nisan’a kadar Merkür balık burcunda sizin altıncı evinizde olacak ve Merkür Neptün ile kavuşum yaşayacak. Ekip çalışmaları için güzel bir dönem. Kariyerinizde birtakım hareketlilik var. Yeni bir ticari girişim yapma niyetinde olabilirsiniz. Merkür’ün Neptün ile kavuşum yapması atacağınız imzaları 11’inden sonrasına bırakın. Mars’ın kova burcunda olması nedeniyle işiniz de çok fazla yorulabilirsiniz, bilinmezli iş hayatınız olabilir. Hangi proje kiminle yürüyor, ne zaman sonuçlanacak, size bildirilmemiş olabilir. İş hayatınızda duygusal davranmayın. İşten ayrılma, istifa kararı almayın.

Bu ayki spotunuz:

“Büyük işlerde fırsatlar kollamaktan ziyade, önüne çıkan fırsatları değerlendirmek daha iyidir.” – François de La Rochefaucaıld


Akrep Burcu Nisan Ayı Yorumları

Akrep Burcu - Para: 3 Nisan’da Venüs ikizler burcuna geçiş yapıyor.

İlişki: 11 Nisan’a kadar Merkür balık burcunda yani sizin beşinci evinizde olacak ve Neptün ile kavuşum yapacak. Yeni bir aşka yelken açabilir, hali hazırdaki ilişkinizi bir yoluna koymaya çalışabilirsiniz. Merkür Neptün kavuşumu olduğu için sevdiğiniz kişiyi çok idealize edebilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Merkür sosyal hayatınızda size yardımcı olmaya çalışıyor.

Oldukça keyiflisiniz. Ebeveyn olan akrepler, çocuklarına odaklanabilir. Ayın tamamında Mars kova burcunda olacak. Size ekstra enerji verecek. Anne babaya, çocuklara vakit ayırmanız gerekecek. Problemleri var mı diye onları kollayın. Nisan ayının başlarında iş ya da özel seyahatleriniz olabilir. Jüpiter Pluto kavuşumu, aile ile para, miras konularını gündeme getirebilir.

Sağlık: Hani bu dönemde market reyonları boşaldı ya! İşte o reyonları boşaltanların çoğu Akrep burçlarıdır. Her türlü felaketlere hazırlıklı olan Akrep burçları, kıyafet, gıda takviyeleri, makyaj malzemeleri, yüz maskeleri hepsini stoklamıştır. Ayrıca etrafına da felaket tellallığı yaparak yüreklere korku salmıştır.

Para: 3 Nisan’da Venüs ikizler burcuna geçiş yapıyor. Bu da ödeme düzeniniz, kredileriniz, borçlarınız ile ilgili rahatlama veriyor. Eşinizin veya eşinizin ailesinin desteği ile borçlarınızı kapatabilirsiniz. Aile içinde miras davası varsa siz de payınıza düşeni alabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Mars’ın kova burcunda olması ile özellikle üniversite eğitimi olan akrepler için konsantrasyonlarının çok yüksek olacağı bir ay. Merkür Neptün kavuşumu yaratıcılığınızı arttırabilir, sanatsal faaliyetler de bulunabilirsiniz. Terazi dolunayı sizi ruhsal olarak zorlayabilir. Biraz takıntılı yapabilir. Çok çalıştınız, yoruldunuz. Dolunay zamanı biraz dinlenip sakinleşin. Bu süreçte meditasyon, yoga yapabilirsiniz.

Kitap Önerileri – Kişisel Gelişim Kitapları – 1 >>

Kariyer: 11 Nisan’da Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. İşle ilgili eğitimleriniz, verdiğiniz seminerler yoğunluk kazanıyor. İş konusunda efor sarf edebilirsiniz. İşle ilgili bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Ayın 19’una kadar Güneş Koç burcunda yani sizin altıncı evinizde. Ayın büyük bir bölümü odağınız, iş ortamınızda eğer çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizde olacak. Bu ay iyi çalışıyorsunuz. Ekip çalışmaları, iş ortamında bir hareketlilik söz konusu. İş arayanlar için de güzel bir süreç. İş kurmak isteyen Akrep burçları, nisan mayıs aylarını yani Jüpiter ile Pluto’nun kavuşum yapacağı bu dönemi iyi değerlendirin.

Bu ay ki spotunuz:

“İnsanın kafasını karıştıran bir sürü bilinmeyenin ortasında oturmak bir işe yaramaz. Sonunda bunu takıntı haline getirirsin. Bu dünyayla yüzleş. Yolunu yordamını öğren, dikkatle izle, anlam çıkarmak için çok acele tahminlerde bulunmaktan kaçın.  Önünde sonunda tüm ipuçlarını bulacaksın.” – H. G. Wells


Yay Burcu Nisan Ayı Yorumu

Yay burcu nisan yorumu - 19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda, sizin beşinci evinizde olacak.

İlişki: 11 Nisan’a kadar Merkür balık burcunda yani sizin dördüncü evinizde olacak. Ailevi ilişkiler, aileden gelecek haberler, aile ile yapılacak aktiviteler, yaşam alanınızı, çocuklarınızı, evinizi, yuvanızı ilgilendiren konular dikkat çekiyor. Bu konularda alacağınız önemli kararları ayın 11’inden sonraya bırakın. Çünkü Merkür Neptün kavuşumu yanıltır sizi.

19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda, sizin beşinci evinizde olacak. Odağınız sosyal hayatınızda, çocuklarınızda, keyif aldığınız şeylerde, aşk hayatınızda. Nikah, nişan, evlilik planı yapabilirsiniz. Eğer yalnızsanız bir teklif alabilirsiniz. 8 Nisan’da Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Sizi biraz agresif yapabilir. Ani öfke patlamaları, karşı tarafla restleşme, verilen görevi reddetme olabilir. Daha sakin kalmaya çalışın. Çünkü sonradan pişman olacaksınız. Mars kova burcunda olacak. Ticaret konuşacağınız, iş konuşacağınız insanlarla bir araya gelme ihtimali anlamına geliyor sizin için.

Sağlık: İçinde kurt olan, yerinde duramayan Yay burçları için bu dönem karantina da olmak facia!!! Ne arkadaşlarıyla buluşabiliyor ne de başka ülkelere gidebiliyor. Ona kalsa virüs mirüs dinlemeyecek çıkacak da. İşte…

Para: Nisan’ın başında geliriniz, gideriniz, ödemeleriniz gündeminizde olacak. Ödeyemediğiniz kredileriniz için eşinizden, anne babanızdan para talep edebilirsiniz. Ayın ilk on beş günü iş ortağınızla, iş ortamınızda beklediğinizden daha kazançlı zamanlarınız olabilir. Nisan ve mayıs aylarında Jüpiter Pluto kavuşumu var. Jüpiter size büyük paralar getirebilir, maddi konularda fırsatlar sunabilir.

Kişisel Gelişim: Bu ay hobileriniz ile ilgileniyorsunuz. Kurslara yazılabilirsiniz. Yaratıcı yönleriniz ile ilgili güzel haberler gelebilir. 8 Nisan’da on birinci evinizde Terazi dolunayı var. Hayattan beklentilerinizi, amaçlarınızı yeniden gözden geçiriyorsunuz.

Derin Konsantrasyonu Nasıl Sağlarsınız? >>

Kariyer: Hem iş hem eğitim hayatına yoğunlaşan yaylar için ekstra bir şans söz konusu bu ay. Eğitimde de beklentilerinizden daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Çalışkan olduğunuz bir dönem. Dolunay zamanında işle ilgili kararlarınızı yürürlüğe sokmak adına somut adımlar atabilirsiniz. 19 Nisan’dan itibaren güneşin boğa burcuna geçmesi ile iş ortamınızda adınızı yazdıracağız bir süreç başlıyor.

Bir ekiple çalışıyorsanız aniden birileri ayrılıp gidebilir veya ekibinize yeni kişiler gelebilir. Ekibinizi daha da güçlendirmenizde fayda var. Çok çalışıp yorulacağız bir dönem. Yeni projeler, yeni gündemler, imzalar, fırsatlar gayet güzel sizler için. Nisan ve Mayıs aylarında Jüpiter Pluto kavuşumu, kariyerinizde büyük dönüşümler getiriyor. Kariyerinizde önemli fırsatlar sunabilir bu kavuşum.

Bu ayki spotunuz:

“Zihinsel bir uğraşı içermeyen boş zaman ölümdür ve diri diri gömülmektir.” – Seneca


Oğlak Burcu Nisan Ayı Yorumu

Oğlak burcu nisan yorumu - Para: 8 Nisan’da Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

İlişki: Nisan ayının başlarında ilişkileriniz gündeminizde olacak. Sevgiliniz, iş arkadaşlarınız, eşinizle olan ilişkilerinizde ufak tefek sorunlar olabilir. Onlarla diyalog kurup bu sorunları, bu gerginliği bitirebilirsiniz. 11 Nisan’da Merkür Koç burcuna geçiyor. Ailenizin beklentilerini karşılamakla geçireceğiniz bir dönem olacak. İletişiminiz kuvvetlenecek. Ailenize karşı kollayıcı olmanız gerekebilir. 19 Nisan’dan itibaren Güneş boğa burcuna geçiyor. Sizde toprak grubu olduğunuz için sizi olumlu etkileyecek. Sevdikleriniz size sürpriz yapabilir, evlenme teklifi alabilir ya da evlenme teklifi edebilirsiniz.

Sağlık: İşkolik olmaları ile bilinen Oğlaklar, korona virüsünün olduğu bu dönemde kendilerini kolonya işine mi yoksa maske işine mi girsem diye düşünürken bulabilirsiniz.

2020 Yılının Sağlıklı Beslenme Trendleri >>

Para: 8 Nisan’da Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Maddi olarak bağımsızlığınızı ilan edebilirsiniz. Yani ailenizden ayrılıp kendi paranızı kazanma yoluna gidebilirsiniz. Para konusunda da Dolunay size sürprizler yapabilir. Ayın tamamında Mars kova burcunda olacak. Para konusunda mücadeleleriniz olabilir. Örneğin, bir kredinizi, borcunuzu ödemek için başka birinden borç alabilir veya ev almak için kredi çekebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Merkür’ün balık burcunda olduğu dönemde zihniniz çok faal. Sürekli bir plan, bir karar birilerine bir şeyler danışma söz konusu olacak. Fakat Merkür’ün Neptün’le kavuşum yapması da sizde bazı yanılgılara sebep olabilir. Planlarınızı, kararlarınızı 11 Nisan’dan sonrasına ertelemenizde fayda var.

Kariyer: 3 Nisan’da Venüs ikizler burcuna geçiyor. Çalışma hayatınızda size ekstra bir kuvvet veriyor. Yükselme ihtimaliniz çok yüksek. Dolunay sizin altıncı evinizde gerçekleşiyor. Toplumsal statünüz, kariyeriniz için aldığınız kararlar, bunlarla ilgili gelecek haberler gündeminizde olacak. Kariyerle ilgili bir şeyler netleşiyor. Bir karar alacaksınız. Bu karar toplumsal statünüzü değiştirecek bir karar da olabilir. İş arayan Oğlak burçları, iş arama bulma konusunda hem istekli olacak hem de şansı yüksek olacak. Çünkü ayın tamamında Mars kova burcunda ve onlara bu konuda destek veriyor.

Bu ayki spotunuz:

“Danışın ve danıştığınız kişinin görüşlerini kendi görüşlerinizle birleştiriniz ki, doğru ortaya çıksın.” – Gerald Massey


Kova Burcu Nisan Ayı Yorumu

Kova Burcu Nisan yorumu - İlişki: 3 Nisan’dan itibaren Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor.

İlişki: 3 Nisan’dan itibaren Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor. Eşinizle, sevgilinizle çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuklarınızın başarılarıyla gurur duyacağınız bir dönem. 19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda olacak. Yakın arkadaşlarınızın, akrabalarınızın, kardeşlerinizin hayatında olup bitenlere müdahil olabilirsiniz. Kısa kısa seyahatler yapabilirsiniz.

19 Nisan’dan itibaren Güneş boğa burcuna geçiyor. Aile içinde anne babayla bağlarının kuvvetlendiği, onları kolladığınız bir dönem olacak. İkili ilişkilerinizi tamamen düzenliyorsunuz. Ayın tamamında Mars sizin burcunuzda olacağı için çok kuvvet kazanacağınız, iş ortamınızda takdir edileceğiniz, istediğiniz her şeyi alabileceğiniz döneme giriyorsunuz.

Sağlık: Korona virüsüne başka bir bakış açısıyla bakar. Çin’in siyasetinden, nüfusu azaltma politikasından bahsedip bir komplo olduğunu söyler. O her şeyi çözmüştür bile.

Corona Virüsüne Karşı Bağışıklık Kazandıracak Besinler >>

Para: 11 Nisan’a kadar Merkür balık burcunda yani sizin ikinci evinizde olacak. Maddi konular son derece dikkat çekiyor. Maddi konularla ilgili kararlarınızı ayın 11’inden sonrasına bırakın. Çünkü Neptün yanıltır sizi. 19 Nisan’dan itibaren gayrimenkul, ev alma satma gündemleriniz olabilir.

Kişisel Gelişim: 19 Nisan’a kadar Güneş Koç burcunda üçüncü evinizde olacak. Sürekli plan yapma halindesiniz. Çok heyecanlısınız. Kişisel gelişim ile ilgili eğitimlere başlamaya karar verebilirsiniz. Hayata bakış açınızda netleşmeler olabilir. Venüs’ün yaratıcılığını hissedeceksiniz. Jüpiter Pluto kavuşumu  korkularınızla yüzleştirmeye, barıştırmaya çalışıyor.

Kariyer: 8 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İşinize bir şehir dışı, yurtdışı bağlantıları eklemek isteyebilirsiniz. İşinize duyurmak, ticari faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. 11 Nisan’a kadar Merkür balık burcunda ve bu size iş fırsatları, işle ilgili planlar getiriyor. İş görüşmeleriniz olabilir. Merkür, Neptün’le kavuşum içinde olacağı için kararlar alırken sakin olun. Neptün sizi yanıltabilir. Kararlarınızı, planlarınızı ayın 11’inden sonrasına bırakın.

Bu ayki spotunuz:

“Bizim en derin korkumuz yetersiz olmak değildir. En derin korkumuz sınırsız güce sahip olmamızdır. Bizi en çok korkutan karanlık yanımız değil, aydınlık yanımızdır.” – Marianne Williamson

Mart Ayı Burç Yorumları İçin >>


Balık Burcu Nisan Ayı Yorumu

Balık burcu nisan ayı yorumu - Para: 11 Nisan’dan itibaren Merkür Koç burcunda olacak.

İlişki: 11 Nisan’a kadar Merkür sizin burcunuzda olacak. İletişiminizle, sözcüklerinizle, kendinizi ifade etme şeklinizle dikkat çekiyorsunuz. 3 Nisan’da Venüs ikizler burcuna geçiş yapıyor. Aileden birinin güzel haberlerini alacağınız anlamına gelir. 19 Nisan’dan itibaren Güneş boğa burcunda olacak.  Bulunduğunuz konum, çevreniz, networkünüz, dokunduğunuz her kişi ile ilişkileriniz daha da kuvvetleniyor. İletişim noktasında çalışıyorsanız, görüştüğünüz herkes daha olumlu bir noktaya geçiş yapacak. Bu da size olumlu bir psikoloji kazandıracak.

Sağlık: Ah canım duygusal, hassas Balık burçları:” Virüsten bugün kaç kişi öldü acaba? Bize de gelecek mi bu virüs? Yeter artık bitsin bu çile!!! Dayanamıyorum” der ve kafayı yer.

Para: 11 Nisan’dan itibaren Merkür Koç burcunda olacak. Paranızla ilgili güzel haberler gelebilir. Beklediğiniz ya da beklemediğiniz ödemelerinizi arka arkaya alacaksınız. Sizin başkasını desteklemek gibi bir niyetiniz varsa bu Merkür’ün Koç burcunda olduğu döneme denk düşebilir. 8 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay maddi tablonuzu netleştirecek. Eşinizle, anne babanızla varsa iş ortağınızla ortak kazanımlarınız netleşecek. Yatırım yapmayı planlayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Mars’ın kova burcuna geçmesi  kendinizle mücadeleniz, kendi motivasyonunuzu yoluna koymanız için konsantrasyonunuz ile ilgili mücadeleniz anlamına geliyor. Yeni bir dil öğrenmek, yeni bir hobi edinmek için gayret göstermeniz gerekebilir.

Kariyer: 11 Nisan’a kadar Merkür’ün sizin burcunuzda olması imzaları anlatır. Bir ticari fikriniz olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili son kararları alırken ayın 11’inden sonrasını bekleyin, acele etmeyin. Merkür Neptün’le kavuşum yapacağı için alacağınız kararlarda sizi yanıltabilir.

Bu ayki spotunuz:

“Yardımlar tıpkı çiçekler gibidir. Ne kadar taze ise insanları o kadar memnun eder.” – Chilon

2020 Mayıs Ayı Burç Yorumları >>

Mart ayı burç yorumlarınızda neler var? Girişimciler için, iş, ilişki, para, kişisel gelişim ve sağlık alanları mart ayında beklenenler… Mart ayında Venüs Boğa burcuna doğru hareket ediyor. Merkür ise balık burcuna geçiyor. Tüm bu süreçte sosyal ilişkilerinizi, iş yerinde kariyerinizi nasıl bir süreç bekliyor? Hepsi ve daha fazlasını aylık burç yorumlarımızda sizler için biraraya getirdik. Mart ayı sürecinde bizi bekleyenlere gelin  birlikte göz atalım.

 

Koç Burcu Mart Ayı Yorumu

5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor.

5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. Bu sizin para evinizi etkileyecek. Finansal alanda olumlu gelişmeler yaşanabilir. 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiş yapıyor. Geçmişte kalmış kişiler veya olaylar tekrar aklınızı meşgul edebilir. Mart geneli itibariyle başınıza gelenler geçmişinize unutturacak. 9 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu da bir takım asılsız dedikodular duymanıza sebep olabilir.

20 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda olacak yani sizin on ikinci evinizde. Enerjiniz düşük olabilir, biraz pasif kalabilirsiniz.  Hayatınızda olup bitenlere çok müdahale etmek istemiyorsunuz.24 Mart’ta Koç burcunda yani sizin burcunuzda meydana gelen Yeniay atacağınız yeni adımlarda size destek verecek. Gelin ayrıntılı bir şekilde ele alalım:

İlişki: Ayın 4’ünde Merkür’ün kova burcuna geçiş yapması ile 4 Mart-10 Mart tarihleri arasında iş ortamınızda, aile, akraba çevrenizden bazı haberler alabilirsiniz veya sizinle ilgili dedikodular kulağınıza gelebilir. 9 Mart’ta Başak burcunda gerçekleşen Dolunay çevrenizden biraz kırıcı sözler duyabileceğinizi göstermektedir. Bu dönemi atlatmak için alttan almanızda fayda var. Çünkü Dolunay öfke patlaması yaşatabilir. Öfkeniz işinizi de olumsuz etkileyebilir.

Sağlık: Daha çok estetiğe ağırlık verebilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu sadece estetik değil, kilo vermek için diyete ve spora başlamak da olabilir. Bir uzman yardımıyla spor yapmanızı öneririm. Bilmeden kendinizi sakatlayabilirsiniz.

Para: 5 Mart’ta Venüs boğa burcuna geçiyor. 5 Mart’tan 4 Nisan’a kadar gelirinizin arttığını görebilirsiniz. Alacağınız varsa paranızı alabilirsiniz. Kredi talebiniz olduysa, bununla ilgili bir onaylanma alabilirsiniz. Büyük yatırımlar için bu tarihlerde şansınızı deneyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim:  Değişim kararı alabilirsiniz. Yeni bir eğitim alabilir, yeni bir dil öğrenebilirsiniz. Dil için yurt dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzün değişimi için de büyük kararlar alabilirsiniz.

Değişimin Bize Katkıları Nelerdir? >>

Kariyer: İşle ilgili attığınız her adımda güzel haberler alabilirsiniz. Terfi olmasa da bir onaylanma alabilirsiniz. Projelerinizle, fikirlerinizle kendinizden söz ettirebilirsiniz. Yöneticilerinizin takdirini toplayabilirsiniz. 30 Mart’ta Marsın kova burcuna geçmesi ile 13 Mayıs’a kadar kariyer alanınızda başarılarla gündemde olacaksınız. Fakat Venüs’ün Uranüs ile kavuşum yapması kariyer alanınızda aniliklere sebep olabilir.

Bu ayki spotunuz: Öfkenizi kontrol altına almayı, alttan almayı öğrenmelisiniz. Öfke patlaması sonrası pişman olabilirsiniz.

“Öfken ve nefsin bir olup aklını yener. Daima sabırlı, sebatlı ve iradene sahip olasın.” – Şeyh Edebali

Boğa Burcu Mart Ayı Yorumu

2020 mart Ayı Burç Yorumları

Mart ayına şanslı başlıyorsunuz. Güneş Balık burcunda ve 24 Mart’ta bir yeniay var. Bütün dilekleriniz gerçekleşebilir. Venüs Boğa burcuna yani sizin burcunuza geçiş yapıyor. Estetik, güzellik, sağlık, gönül yaraların kapanmasına kadar her türlü iyileşmeler yaşanabilir. 9 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Aşk hayatınızda birtakım gelgitler yaşayabilirsiniz. Merkür balık burcunda iken yaşlılar için, engelliler için, hayır işleri için para toplama işine girebilirsiniz.

İlişki: Sizi aşağı çeken, enerjinizi sömüren, manevi anlamda sizi törpüleyen, dedikoducu birtakım insanları geride bırakabilirsiniz. Duygusal anlamda birtakım olumsuz ilişkilerin peşinden gidebilirsiniz. Ama eşinizle, sevgilinizle bağlarınız daha da güçleniyor. Ufak tefek çıkışları alttan almayıp kavgaya dönüştürebilirsiniz. Özellikle eşinize ve çocuklarınıza karşı ay geneli itibariyle alttan almanız gerekebilir. Ayın tamamında Mars Oğlak burcunda olacak. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla iletişiminiz yoğun olacak.

Sağlık: 2019’dan kalan kronik bir rahatsızlığınız varsa sağlık kontrollerinizi bu dönemde yaptırmanızda fayda var. Genel itibariyle sağlık yönünden iyi durumdasınız. Annenizin, babanızın, anneannenizin, babaannenizin, dedelerinizin sağlığıyla da ilgilenebilirsiniz. Onların sağlık kontrollerinde yanında olabilirsiniz.

Para: Venüs sizin burcunuzdayken para ile ilgili gelişmeler yaşanabilir, sizi coşturacak gelir artışları olabilir. Riskli ve heyecanlı yatırımlar yapıyorsanız bunlarla ilgili yeni yatırımlarınız olabilir ya da şimdiye kadar yatırdığınız alanlardan farklı bir yere yatırmak isteyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Hayatınızda olup bitenleri gözlemlemek istiyorsunuz, inzivaya çekilmek istiyorsunuz. Bazılarınız yeni eğitimlere başlıyor. İşle ilgili olabilir, hobilerle ilgili olabilir. Yaşamınıza dair yeni planlar yapabilirsiniz.

2020 Senesi İçin Edinmeniz Gereken 13 Kişisel Hedef >>

Kariyer: Kariyerinize dair yeni hedefler belirliyorsunuz. Yeni kararlar alıyorsunuz. Sunumlar, toplantılar derken oldukça faalsiniz bu ay. Merkür kova burcunda iken özellikle 4 Mart-10 Mart tarihleri arasında işle ilgili birtakım haberler alabilirsiniz. Projeleriniz, sunumlarınız, işleriniz yavaş ilerleyebilir.

Merkür retrosu öncesinde iş başvurusu yaptıysanız mart ayında olumlu bir dönüş alabilirsiniz. Eğer iş başvurusu yapacaksanız detaylı bir şekilde cvnizi doldurun. Bu kadar detay istemezler demeyin. Mars Oğlakta iken kalabalık cvler ister. Yurtdışı bağlantılı işleriniz, ticari işleriniz olabilir.

 Bu ayki spotunuz: Biraz kendinizi dinlemeye, kendinize dışardan bakmaya ihtiyacınız var.

 “Kendinizi, kendinizle kalmayı yalnızlık saymayacak şekilde yetiştirin.” – Tarkovski

İkizler Burcu Mart Ayı Yorumu

Mart ayı hafiflediğiniz bir dönem olacak.

Mart ayı hafiflediğiniz bir dönem olacak. Merkür retrodayken kaygı seviyeniz çok yüksek olabilir. Fazla kaygılanmayın. Birtakım şeyleri defalarca kontrol etmenizde fayda var. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. 19 Nisan’a kadar ki sürede size şans getirecek. Ay geneli dilediğiniz ne varsa gerçekleşebilir, dileklerinizi özenle seçin. Ayın tamamında Mars oğlak burcunda olacağı için özellikle sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

İlişki: Ailevi gündemleriniz olabilir. Aile ile bir konuda anlaşmaya varabilirsiniz. Akraba, kardeşlerle ilgili ilişkilerde birtakım sıkıntılar olabilir. Onların hayatlarında olup bitenlere müdahil olmanız söz konusu olabilir. Ayın 20’sinden sonra arkadaşlarınızla toplanabilirsiniz, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. 9 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Kız arkadaş, erkek arkadaş, sevgili, eş bunlardan biri sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Çok üzerinde durmayacaksınız.

Sağlık: Marsın Oğlak burcunda olması sağlığınızı etkiliyor. Sadece sizin sağlığınız değil, ailenizin sağlığıyla da ilgilenebilirsiniz.

Para: Elinize beklemediğiniz bir para geçebilir. Hiç beklemediğiniz bir krediniz onaylanabilir. Mars oğlak burcunda olduğu için maddi konular gündeminizde olacak. Mali tablonuz, gelir giderleriniz, kredi ödemeleriniz, vergi, nafaka gibi maddi konularla ilgili efor sarf edebilirsiniz. Ayın sonunda maddi dönüşüm olabilir. Bir şeyler netleşebilir.

Kişisel Gelişim: Eğitimle ilgili sonuçları toparlayacaksınız. Fakat çok titiz çalışmanız gerekiyor. Çünkü Mars oğlak burcunda olacak. Kendinizde birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Dış görüntünüzü değiştirmekle başlayabilirsiniz.

Eğitimin Son Derece Önemli Olmasının 10 Nedeni >>

Kariyer: İş değiştirmek için motivasyonunuz tam ancak kaygılarınız da var. Gelen iş fırsatları eskisine göre daha iyi olacak. İşiniz ile ilgili 4 Mart-10 Mart arasında bazı aksaklıklar yaşanabilir fakat endişelenmeyin. Sonuçları düşündüğünüz kadar kötü olmayacak. Ayın 16’sında Merkür yeniden balık burcuna geçiş yapıyor. İşinizle ilgili arka arkaya güzel haberler alabilirsiniz. İşiniz sizin düşündüğünüzden daha iyi şartlarda olabilir. Neptün’ün de etkisi olduğu için kariyerinizle ilgili kafa karışıklığı yaratabilir. Doğru hedefler koyamayabilirsiniz. Hiç acele etmeyin.

Bu ayki spotunuz: Bir konser çıkışında ünlü kemancı Fritz Kreisler ’in bir hayranı ona doğru koşarak coşkuyla: ”Sizin kadar güzel çalabilmek için bütün hayatımı verirdim. “der. Kreisler cevap verir: “ Ben verdim.” yaşam bir serüvendir, hazır bir reçete değil. Bernard Shaw

Yengeç Burcu Mart Ayı Yorumu

5 Mart'ta Venüs Boğa burcuna geçiş yapıyor.

Mart ayına olumlu başlıyorsunuz. 5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiş yapıyor. Size ekstra şans getirecek. 13-14 Mart’tan itibaren Merkür gerilemesi bittiği için daha da rahatlayacaksınız. 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. Akademik hayatınızda parlıyorsunuz.

20 Mart’a kadar odağınız daha çok uzak çevrelerle, akrabalarla ilişkilerinizde, ticari gündemlerinizde, eğitimlerinizde, hayata bakış açınızda olacak. 9 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Asılsız dedikodular kulağınıza gelebilir, sağlığınızı etkileyebilir.

İlişki: Bu ay Başak burcunda dolunay var. Sevdiklerinizden kırıcı, incitici sözler duymanız mümkün. Siz alttan almaya çalışın. Bazı dedikodular da kulağınıza gelebilir. Gerek iş ortamında, gerek sosyal ortamda dedikodulara kulak asmayın. Bu sizin hem sosyal hem iş hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Uzaklardaki tanıdıklarınızla iletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Siz onlara ziyarette bulunabilirsiniz. Seyahatlere çıkacağınız bir ay olacak.

Sağlık: Dolunay zamanı kendi sağlığınız veya ailenizin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa o gün tekrarlanabilir.  Ama ay geneli sağlığınız özellikle ruhsal sağlığınız gayet iyi olacak.

Para: Özellikle ayın 12 ‘sine kadar maddi konulara dikkat edin. Yanlış harcamalarınız olabilir, maddi konularda bir hatanız olabilir ya da maddi konularda beklentilerinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Tahmininizden farklı ödeme yapma durumunuz olabilir.

İnternetten alışveriş yaptığınızda aldığınız şey umduğunuz gibi çıkmayabilir. Aileyle, eşle, iş ortaklarıyla ortak finansal konularda kararlar verirken acele etmeyin. Yanlış kararlar alabilir, bütçenizi doğru göremeyebilirsiniz. Ayın 12’sine kadar maddi konularda ciddi kararlar almayın.

İnsanların Potansiyellerini Öldüren 4 Önemli Sorun >>

Kişisel Gelişim: 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. Eğitim hayatı devam eden Yengeçler olumlu sonuçlar alabilir. Sınav sonuçları iyi gelebilir. Hayata bakış açınızı sorguladığınız bir dönem olacak. Hayatınızı gözden geçiriyorsunuz. Birtakım planlar yapabilir, kararlar alabilirsiniz. Hedeflerinizi yeniden belirleyebilirsiniz.

Kariyer: 20 Mart’tan sonra iş hayatınızda parlıyorsunuz. Fikirleriniz, kararlarınız, planlarınız dikkat çekiyor. Bazı yengeçlerin yeni iş fırsatları olabilir, bazı yengeçlerin ise yeni girişimleri olabilir. İş değiştirmek gibi düşünceniz varsa yapacağınız başvuruların sonucu olumlu olabilir. 24 Mart’ta Koç burcunda gerçekleşen yeniay şimdiki işinizden daha iyi şartlara sahip bir iş teklifiyle karşılaşabileceğinizi gösteriyor.

Bu ayki spotunuz:

“Hayat, kendini bulmakla ilgili değildir, kendini yaratmakla ilgilidir. “

Aslan Burcu Mart Ayı Yorumu

Güneş Neptün kavuşumu olduğu için Neptün, mali konularda, kariyer hayatınızda bir sis etkisi yaratabilir.

5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. Parayla ilgili güzel haberler gelebilir. 9 Mart’ta Başak burcunda bir Dolunay meydana geliyor. İşlerinizin aksamasına sebep olabilir. Borç para verirseniz geri alamayabilirsiniz. Güneş Neptün kavuşumu olduğu için Neptün, mali konularda, kariyer hayatınızda bir sis etkisi yaratabilir. Hızlı kararlar almayın. 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiş yapıyor. Ekonomik durumunuzla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

20 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda olacak. Sizin sekizinci evinizi yani para evinizi etkileyecek. Odağınız tamamen maddi durumunuzda, mali tablonuzda. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçtiği için liderlik özelliğiniz ön planda ve bu da iş ve sosyal hayatınıza olumlu yansıyabilir. Bu ayın etkilerini geniş biçimde ele alalım:

İlişki: 4-10 Mart tarihleri arasında Merkür Kova burcunda olacak. Bu da iş arkadaşlarınızla gergin saatler yaşamanıza sebep olabilir. Seslerin yükseldiği tartışmalar yaşanabilir. Geçmişten gelen dedikodular canınızı biraz sıkabilir bu altı günlük süreçte. Ama ay geneli itibariyle aile, eş dost, arkadaş ilişkileriniz güzel olacak.

Sağlık: Rahatsızlıklarınızı bu dönemde kontrol ettirin. Doktor kontrollerinizi erteleyip sağlığınızı ihmal etmeyin. Ruhsal sağlığınız için terapiye ihtiyacınız olduğunu hissedebilirsiniz.

Para: Maddi getirisi olan yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Venüs’ün Boğa transiti boyunca kazancınız artabilir. 15 Nisan’a kadar etkisini gösterecek Boğa transiti. Kredi talebiniz varsa (16 Mart tarihinde Merkür’ün Balık burcuna geçmesiyle) bu dönemlerde olumlu sonuçlanabilir.

Kişisel Gelişim: Güneş Koç burcuna geçtiğinde liderlik özelliğiniz ön plana çıkıyor. Özellikle eğitim noktasında bütün birikiminizi işinize ve eğitiminize yansıttığınız, güzel sonuçlar aldığınız bir ay olacak. Güneşin Koç burcuna sizin dokuzuncu evinize geçişiyle hayata bakış açınızda birtakım değişiklikler var. İnançlarınızı, hayat felsefenizi, görüşlerinizi, fikirlerinizi sorguluyorsunuz.

Yeterli Olmadığınızı Düşünüyorsanız Bunları Yapın >>

Kariyer: İşle ilgili yeni planlarınız varsa bu dönemde başlayabilirsiniz. Yeni bir başlangıç olabilir, iş ortaklığı düşünebilirsiniz. 12-13 Mart’tan sonra Merkür geri hareketini bitirip ileri hareketine başlıyor. Yeni bir işiniz olacaksa imzalar atabilirsiniz. Başak Dolunayı işlerinizin aksamasına sebep olabilir. İş seyahatlerinizde de aksamalar yaşayabilirsiniz. Ama bu bir günlük ya da iki günlük bir etki olacak.

Bu ayki spotunuz: Sağlığınızı önemseyin, ihmal etmeyin. Unutmayın:

“Eğer insan kendi biyolojisine dikkat etmezse biyolojisi onun hakkından gelecektir.” – Thomas Park

Başak Burcu Mart Ayı Yorumu

Dolunay zamanı gelecek haberlere pek güvenmeyin.

23 Şubat’taki yeniayın etkilerini Mart ayı başlarında da göreceksiniz. Maddi anlamda getirisi güzel kararlar alabilirsiniz. 5 Mart’ta Venüs boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu seyahat, eğitim noktasında sizi coşturacak. 9 Mart’ta burcunuzda bir dolunay meydana geliyor. Evlilikle ilgili bazı hayal kırıklığı yaşadığınız bir dönem olabilir. Bu ay siz çevrenize bir şeyler duracaksınız.

Sizinle ilgili bir gelişme var. Dolunay zamanı gelecek haberlere pek güvenmeyin. 24 Mart’ta Koç burcunda Yeniay var. Yeniay maddi anlamda size büyük getiri sağlayabilir. 20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda olacak. Odağınız tamamen her türlü ikili ilişkilerinizde. Ayın tamamında Mars oğlak burcunda olacak. Mücadelelerinize bir destektir bu durum. Geniş çapta ele alacak olursak:

İlişki: Mart ayına sosyal çevreniz çok kalabalık, gündeminiz çok dolu bir şekilde başlıyorsunuz. Romantik bir döneminiz olacak. İkili ilişkilerde iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Birilerine bir şeyler danışıyorsunuz. Çünkü birtakım kararlar almaya çalışıyorsunuz. Danıştığınız kişileri iyi seçin. Sizi yanlış yönlendirebilirler.

Sağlık: 4-10 Mart tarihleri arasında Merkür kova burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde sağlıkla ilgili gelgitleriniz olabilir. Grip, baş ağrıları, sırt ağrıları olabilir. Mutlaka kontrollerinizi yaptırın. Evcil hayvanlarınız varsa onların sağlıklarına da dikkat edin.

Para: Ayın 24’ünden itibaren maddi olarak iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda güç kazanabilirsiniz. Maddi anlamda güzel günler bizi bekliyor. 20 Mart’tan sonra odağınız gelir giderlerinizde olacak. Gelir giderler, banka ödemeleri, kredi, vergi, sigorta, tazminat, nafaka, miras gibi her türlü finansal konular ayın 20’sinden sonra gündeminizde olacak. Yatırım yapma gibi bir girişiminiz olabilir.

Kişisel Gelişim: Yaşama karşı bakış açınız gayet olumlu olacak. Pozitif enerjili, heyecanlı bir ay sizi bekliyor. Kişisel gelişiminize ağırlık vereceksiniz.

İç Sesinize Nasıl Hükmedersiniz >>

Kariyer: 10 Mart’a kadar işinizle ilgili ufak tefek sorunlar çıkabilir. 10 Mart’tan sonra imza attığınız her şeyi tekrardan kontrol etmenizde fayda var. Dört elle sarıldığınız bir işinizde akademik kariyerinizle ilgili kamu sınavına hazırlanıyor olabilirsiniz. Bunlarla ilgili ekstra gayretler gösterebilirsiniz. 22 Şubat’ta Satürn’ün kova burcuna geçişi ile çalışma hayatınızda yükselebilir, yönetici konumuna gelebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bilmediğiniz konuları bir bilene danışın.

“Sadece kendine güvenerek kimseye danışmayan insan, dünyanın en büyük filozofu da olsa, hatadan kurtulamaz.” – John Stuart Mill

Terazi Burcu Mart Ayı Yorumu

Bu Dolunay sizi karamsar yapabilir özellikle sağlık konusunda.

4-10 Mart tarihleri arasında Merkür kova burcunda olacak. İlişkilerinizde kopmalar olabilir. 5 Mart’ta Venüs boğa burcuna geçiş yapıyor. Size parasal anlamda bir katkı sağlıyor. 9 Mart’ta başak burcunda Dolunay var. Bu Dolunay sizi karamsar yapabilir özellikle sağlık konusunda. 16 Mart’ta Merkür balık burcuna geçiyor. Duygusal anlamda çok hassas olabilirsiniz. Aşk, hayattan keyif alma alanlarında gerileyen Merkür, 10 Mart itibariyle retro hareketini bitiriyor. Yine de 13-14 Mart’a kadar önemli girişimlerde bulunmaktan kaçının.

20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda yani sizin altıncı evinizde olacak. Odağınız tamamen iş ortamınızda, günlük rutinlerinizde, sağlığınızda olacak. 20 Mart itibariyle Güneş Koç burcuna geçiyor. Odağınız her türlü ikili ilişkilerinizde. Bir dava süreciniz varsa dava ile ilgili gündemler söz konusu olabilir. Ayrıntılı olarak ele alalım:

İlişki: Çocuklarınızla ilgili meseleler gündeme gelebilir. Onların eğitimi ile alakalı bazı konuları hızlandırmak isteyebilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilgili haberler alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle ilgili gelen birtakım haberler yanıltıcı olabilir. İnanmayın, güvenmeyin. Çünkü Neptün Güneş kavuşumu var ve Neptün sis etkisi yaratır. Dolunay zamanı sosyal ilişkilerinizde biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aile yaşantınızla ilgili bazı gelişmeler olabilir. Ailevi gündemler dikkat çekecek. Herkes üstünüze geliyor gibi hissedebilirsiniz.

Sağlık: Ayın başında soğuk algınlığı, grip gibi sorunlarınız olabilir. Spora ve diyete başlamak için güzel bir ay olacak. Başak burcundaki  Dolunay sağlığınızla ilgili olumsuz koşulları tetikleyebilir. Ruhsal olarak çöküşte olabilirsiniz. Fiziksel sağlığınıza da dikkat edin.

Para: İş ortaklarınız varsa özellikle sizi ilgilendiren güzel fırsatlar çıkabilir. İş ortaklığından  güzel gelirler elde edebilirsiniz. Gelirinizin artışı ile maddi anlamda bir rahatlama hissedebilirsiniz. Fakat bu ay ödemeleriniz gelirinizden daha fazla olabilir. Ödemelerinizdeki aksaklık, geçmişten gelen borç, vergi ödemesi gibi bazı sıkıntılar canınızı sıkabilir. Bu alanda yeni bir düzen getirmek isteyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yetenekleriniz ile alakalı yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Günlük programınızı yönetmekten yorulmuş olabilirsiniz. Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Meditasyona, yogaya başlayabilirsiniz.

Verimliliğinizi Arttırmak İçin Tam 19 Fikir >>

Kariyer: Farklı sektöre geçmek isteyen terazi burçları için güzel etkiler söz konusu olabilir bu ay.  Güneş altıncı evinizde olacağı için çok çalışıp yorulacağınız bir ay olacak. İş hayatınızda bir tempo, bir efor var. Bazılarınız aradığınız bir işi bulabilir, işle ilgili bir haber gelebilir. Güneş Neptün kavuşumu yaşanacağı için kariyerle ilgili gelecek haberlerde bir yanılgı olabilir, hemen inanmayın. Çünkü Neptün bir sis yaratır, net bir şekilde göremeyebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

“Eğer zengin olmak istiyorsanız, kazanmak kadar biriktirmeyi de düşünün.” – Benjamin Franklin

Akrep Burcu Mart Ayı Yorumu

Bu ay günlük hayatınızın ritmi sizin için önemli olacak.

Bu ay günlük hayatınızın ritmi sizin için önemli olacak. 4 Mart itibariyle Merkür kova burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. 10 Mart’a kadar ev, aile, yuva ile ilgili konularda birtakım sıkıntı ve problemleri, yanlış anlaşılmaları hayatınıza getirebilir. 5 Mart’ta Venüs boğa burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi temalar bu ay gündeminizde olabilir.

20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda olacak. 12 Mart’a kadar Güneş, Neptün ile kavuşum içerisinde ve sizin beşinci evinizde yer alıyor. Odağınız aşk, sosyal hayatınız ve çocuklarınızda olacak. Güneş Neptün kavuşumu biraz enerjinizi düşürebilir, sağlığınıza dikkat edin. 9 Mart’ta başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Hayattan beklentileriniz, hayata dair hedefleriniz ön planda olacak.

20 Mart’tan sonra odağınız işle ilgili konularda, günlük rutinlerinizde ve sağlığınızda olacak. Ayın tamamında yönetici gezegeniniz Mars oğlak burcunda olacak. Üçüncü evinizi etkileyecek. Zihniniz çok faal olacak. Kararlar almaya çalışıyorsunuz, uykusuz kalabilirsiniz.

İlişki: Başak burcunda gerçekleşen dolunay sosyal çevre ilişkilerinizi hızlandıracak. Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin hayatında birtakım sorunlar gündeme gelebilir. Siz de bu konular içerisinde yer alabilirsiniz. 22 Mart’ta Satürn kova burcuna geçecek. Ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli birtakım sorumluluklar üstlenmeye başlayabilirsiniz. Ailenizde yaşayan büyüklerinizin hayatı ile ilgili konu ve olaylar bu süreçte karşınıza gelebilir.

Birçoğunuz ilişkiyi ileri boyuta taşımak isteyebilir. Nişanlanma, evlilik teklifi alma, evlilik teklifi etme gibi durumlar ön plana gelebilir. Evli olanlar da hayatlarına yeni bir düzen getirebilir, kendinizi güvende hissettiğiniz, keyifli hissettiğiniz, daha romantik, sürpriz gelişmelerin söz konusu olabileceği bir süreçte olduğunuzu söylüyor gökyüzü. İlişkiler ve ortaklıklar açısından destekleyici bir ay. İletişim trafiğiniz yoğun olacak. Telefon görüşmelerinin, davetlerin artacağı keyifli ve hareketli bir ay sizleri bekliyor.

Sağlık: Dolunay zamanı enerjiniz biraz düşük olabilir. Ruhsal olarak çöküşte olabilirsiniz. Ama sadece bir ya da iki gün sürecek bir durum.

Para: Ev alım-satım kiralama gibi işleriniz varsa 4-10 Mart tarihleri arasında yapmamanızı tavsiye ederim. Bazılarınızın borsa, bitcoin, döviz alım satım gibi konular gündeminde olabilir. İş ortağınız ile yapacağınız işlerle daha fazla maddi gelir elde edebilirsiniz.

İnsanların Sizden Alışveriş Yapmasını Sağlayın >>

Kişisel Gelişim: Hedeflerinizle ilgilenebilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Hobilerinizle ilgili bir kulübe üye olabilirsiniz.

Kariyer: 20 Mart itibariyle Güneş Koç burcuna girecek. İş temponuzda bir artış var. Çok çalışacağınız, yorulacağınız bir dönem başlıyor. Çalışmayan akrep burçları, günlük rutinlerinde yoğunluk yaşayacak, her şeye yetişmeye çalışacak. İş arayan akrep burçlarının karşılarına birtakım fırsatlar çıkabilir. Bazılarınızın ticari gündemleri olabilir.

24 Mart’ta gerçekleşecek Yeniay iş hayatınızda hızlı başlangıçları karşınıza getirebilir. Bu ay Güneş Neptün kavuşumu yaşanıyor. Neptün’ün sis etkisi olduğu için yani yanıltıcı etkisi olduğu için, kariyerinizle ilgili hızlı karar almamaya çalışın, biraz düşünün.

Bu ayki spotunuz:

“İyi nedir?-İnsanda güç duygusunu, güç istemini, gücün kendisini yükselten her şey.

Kötü nedir? – Zayıflıktan doğan her şey.

Mutluluk nedir? – Gücün büyüyen duygusu, bir engelin aşıldığı duygusu.” Friedrich Wilhelm Nietzsche

Yay Burcu Mart Ayı Yorumu

İşle ilgili temalarda, maddi anlamda oldukça hareketli bir ay olacak.

İşle ilgili temalarda, maddi anlamda oldukça hareketli bir ay olacak. Eyleme geçeceğiniz, daha idealist olacağınız, desteklendiğiniz bir ay sizleri bekliyor. Size keyif veren konu ve olayların da bu ay itibariyle devreye girdiğini görmeye başlayacaksınız. 9 Mart’ta başak burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay kariyer ve iş alanlarınızda oluşacak.

20 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda olacak. Ayın 20’sine kadar odağınız ailevi ilişkiler, ailevi gündemler, yaşam alanı, yuva  konularında olacak. 20 Mart tarihinden itibaren Güneş Koç burcuna geçiyor. Aşk hayatı, sosyal hayat, keyifler, eğlenceler, yatırımlar ön planda.  Ayın tamamında Mars Oğlak burcunda ve mücadeleniz maddi konularınızda olacak.

İlişki: Yakın çevrenize yeni bir düzen getirmeye başlayabilirsiniz. Bazı insanlara sınır koymak isteyebilirsiniz. Biraz özgürleşme isteğiniz artacak, kardeşlerinizin baskısına dayanamayıp “yeter artık” diyebilirsiniz. Sakin kalın, kalp kırmayın. 4-10 Mart tarihleri arasında Merkür Kova burcunda gerileyecek. İletişimsel konularda dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Ayın 12’sine kadar Neptün kavuşumu olduğu için ailevi konularda yanılgıya düşebilirsiniz. Ailevi konularda yanlış kararlar alabilirsiniz. Planlarınızı belirlerken, gelecek haberleri duyarken, onları değerlendirirken sakin olun. Net olamayabilirsiniz.

Sağlık: 5 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. Birçoğunuz daha zinde, daha sağlıklı, daha güzel görünmek isteyebilirsiniz. Yeme, içme ve tatlı yeme isteğinizin artacağı bir dönem. Fazla şeker tüketimine karşı dikkatli olun.

Para: Para ile alakalı girdiler var. Gelirinizde artış söz konusu. Geliriniz artınca hemen harcamamaya dikkat edin. Maddi tablonuzu masaya yatırıp neyi neye harcamanız gerektiğini tekrar gözden geçireceksiniz. Mars’ın Oğlak burcunda olması size fazla para harcatır. Kendinizi bu konuda frenleyin.

Instagram Üzerinden Para Kazanmak İçin >>

Kişisel Gelişim: Yaratıcılığınız ön planda olacak. Yalnız 4-10 Mart tarihleri arasında Merkür Kova burcunda gerilemeye başlaması zihninizde bulanıklık yaşatabilir. Özellikle öğrenciler okuduğunuzu anlamayabilirsiniz. Bu dönemde eğitime başlamayın.

Kariyer: Ortaklı işler yapabilir. İş arayanlar ise sürpriz iş fırsatları ile karşılaşabilir. İş başvuruları yapabilir, yaptığınız başvurulardan olumlu bir geri dönüş alabilirsiniz. Dolunay zamanı kariyerinizde hızlı bir gelişme yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda oluşacak ani, beklenmedik olaylar kariyerinizi yeniden şekillendirebilir. Ticari faaliyetleriniz varsa uyanık olun. 11 Mart’a kadar imzalar atmayın, büyük girişimlerde bulunmayın.

Bu ayki spotunuz:

“İnsanın zihni, ya işe yarayan ya da zararlı otlar yetiştirir; bu sebeple işe yarayanları mevsiminde sulamalı, yaramayanları da söküp atmalı.” – Francis Bacon

Oğlak Burcu Mart Ayı Yorumu

Üzerinizdeki yükün kalkacağı, sorumluluklarınızın azalacağı, hayatınızı yeniden düzene sokmaya başlayacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Üzerinizdeki yükün kalkacağı, sorumluluklarınızın azalacağı, hayatınızı yeniden düzene sokmaya başlayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Bu ay yeni başlangıçlar yapabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Sizin için özellikle para anlamında önemli bir ay olacak. 5 Mart’ta Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile aşk kapınızı çalabilir. Ben kolay kolay aşık olmam diyen Oğlak burçları bile büyük bir tutkuyla bağlanabilir.

9 Mart Başak burcundaki Dolunay seyahatlerinizi hızlandırabilir, önemli işleri karşınıza getirebilir. Yeni bir eğitim almak istiyorsanız veya bir dava süreciniz varsa Dolunay zamanı bu konuların hızlandığını görebilirsiniz.

İlişki: Keyif aldığınız şeylere yönlendiğiniz, biraz daha sosyalleştiğiniz bir aya giriyorsunuz. İletişimsel işleriniz, yakın çevrenizle yapacaklarınız, ailevi konularınız çok fazla ön planda olacak. 24 Mart’ta oluşacak Yeniay ev, aile ve yuva alanlarınızda hızlı adımları ve kararları karşınıza getirebilir. Bu dönemden sonra hem eviniz hem ailenizle ilgili konularda yapmanız gerekenleri devreye sokabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen Oğlak burçları, bir bebek müjdesi alabilirler.

Sağlık: Kafanıza çok fazla şeyi takmanız ruhsal sağlığınızı etkilediği gibi fiziksel sağlığınızı da etkileyebilir. Özellikle baş ağrısı sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanıza takmamaya çalışın. Yoga, meditasyon yaparak rahatlayabilirsiniz.

Para: 4-10 Mart tarihleri arasında Merkür’ün kova burcunda geriliyor olması para konularında dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. 10 Mart’a kadar ki dönemde çok fazla harcamalarda bulunmamaya çalışın. Harcamalarınızı düzenlemek, borçlarınızı tek bir kredide toplamak gibi düşünceler söz konusu olabilir. Ayın ikinci yarısı Mars’ın da etkisi söz konusu. Mars  girdileri artıracağı gibi çıktıları da artıracaktır. Mars gereksiz para harcatır.

Kişisel Gelişim: Yeteneklerinize odaklandığınız, hobilerinize yönlendirdiğiniz, daha iyimser olduğunuz, olayları daha sakin karşıladığınız bir ay sizleri bekliyor.

Stres Nedir? Kendinizi Nasıl Korursunuz? >>

Kariyer: Kariyeriniz için güzel girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortaklı yapacağınız işlerle başarıya ulaşabilirsiniz. Unutmayın birlikten kuvvet doğar. Ekibinizle güzel sonuçlar alabilirsiniz. Yaptığınız işle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yalnız dikkat! Önemli kararları, imzaları Merkür’ün geri hareketi bittikten sonraya yani 13-14 Mart’tan sonrasına bırakmanızı tavsiye ederim. Eğer işinizi sevmiyorsanız bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

“Erdemli olmayı göze al, bu yola gir, iyi yaşamayı sonraya bırakan, yolunda bir ırmağa rastlayıp da akıp geçmesini bekleyen köylüye benzer, ırmak hiç durmadan akıp gidecektir.” – Horatius

Kova Burcu Mart Ayı Yorumu

20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda yani sizin ikinci evinizde olacak.

20 Mart’a kadar Güneş balık burcunda yani sizin ikinci evinizde olacak. Ayın büyük bir bölümü odağınız maddi konulardaki gündemlerinizde. Yalnız ayın 12’sine kadar dikkatli olun. Neptün Güneş kavuşumu olduğu için kariyerle ilgili yanlış kararlar alabilirsiniz. Maddi konularda tam olarak önünüzü göremeyebilirsiniz. Daha fazla para harcayabilirsiniz yani evdeki hesap çarşıya uymayabilir.

20 Mart’ta Güneş koç burcuna geçiyor. Kariyer alanınızda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kontratlar, sözleşmeler söz konusu. Ayın büyük bir bölümü zihniniz zorlanabilir. Biraz takıntılı, kuruntulu bir hale bürünebilirsiniz.

İlişki: İkili ilişkilerde maddi konularda gerilebilirsiniz. Bu iş ortağınız olabilir, eşiniz olabilir ya da ailenizden biri olabilir. 20 Mart’tan sonra Güneş Koç burcuna geçiyor. İletişim yönünden dikkat çekiyorsunuz. Kardeşler, yakın akrabalar, çocukluk arkadaşlarınızla ilgili gündeminiz olabilir. Kararlarınızı, fikirlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Birilerine danışma isteği duyabilirsiniz.

Merkür 4-10 Mart tarihleri arasında sizin burcunuzda geriliyor. İletişimsel konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz, sözleriniz yanlış anlaşılabilir. İlişkilerinizde agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sakin kalmanızda fayda var. Bu durum 13-14 Mart tarihine kadar etkisini gösterebilir.

Sağlık: Ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ayın büyük bir bölümü Mars’ın oğlak burcunda yani sizin on ikinci evinizde olması ve Güneş’in Neptün ile kavuşumu ruhsal sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Ruhsal sağlığınız fiziksel sağlığınızı da etkileyecektir. 24 Mart’ta Yeniay gerçekleşiyor. Kazalara, sakarlıklara açık olabilirsiniz.

Para: Mali durumunuzu gözden geçiriyorsunuz. Belki yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. 9 Mart’taki Dolunay zamanı maddi konularda, ortak kazanımlarınızda netleşme olabilir. Kredi borçları, vergi, nafaka, miras gibi konular bir çözüme kavuşabilir. 12 Mart’a kadar harcamalarınızda daha dikkatli olun. Çünkü Neptün Güneş kavuşumu size gereğinden fazla para harcatabilir. Önünüzü tam olarak göremeyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ayın büyük bir bölümü zihniniz zorlanabilir. Biraz takıntılı, kuruntulu bir haliniz olabilir. Size keyif veren uğraşılar bulabilirsiniz. Meditasyon yaparak rahatlayabilirsiniz.

Mutluluk Kilidinin Anahtarı Nedir? >>

Kariyer: Kariyeriniz için birtakım planlar yapabilirsiniz. Yeni kariyer fırsatları karşınıza çıkabilir. Kontratlar, ticari sözleşmeler söz konusu olabilir, özellikle ayın 20’sinden sonra. 24 Mart’ta Yeniay oluşacak. Satış, reklam, tanıtım, network, sosyal medya alanında işleriniz varsa Yeniayı iyi değerlendirin.

Bu ayki spotunuz: Size keyif veren uğraşılar bulun.

“Mutluluğun kısa formülü; seni mutlu eden şeyi yaparsan mutlu olursun.” – Tayfun Topaloğlu

Balık Burcu Mart Ayı Yorumu

Güneş:” senin bir kararın, bir beyanın var. “diyor. Neptün de: “sen bu kararında, beyanında yanılabilirsin, dikkat!” diyor.

20 Mart’a kadar Güneş sizin burcunuzda olacak. Güzel bir enerji var üzerinizde. Çok konuşuluyorsunuz. Yeni bir duruşunuz, yeni bir kararınız var. Güneş:” senin bir kararın, bir beyanın var. “diyor. Neptün de: “sen bu kararında, beyanında yanılabilirsin, dikkat!” diyor.  Karar almadan önce iyice düşünün. Ayın 12’sine kadar Neptün Güneş kavuşumu yaşanıyor. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekir.

20 Mart’tan itibaren Güneş Koç burcuna geçiyor ve artık gündeminiz maddi konular oluyor. 22 Mart’ta Satürn’ün kova burcuna transiti on ikinci evinizi etkileyecek. Psikolojik ve fiziksel olarak sizi biraz zorlayabilir.

İlişki: Mart ayında aile ile ilgili güzel gündemleriniz olabilir. Kardeşlerden, kuzenlerden güzel haberler alabilirsiniz. Venüs boğa burcunda iken sizin ikili ilişkilerinizde kuvvet kazandıracak. Bir evlilik teklifi alma veya evlilik teklifi etme gibi gündeminiz olabilir. Evliyseniz bir çocukla kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz evlilik bağınızı. 9 Mart’ta başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. 9-10 Mart’ta özellikle evliliğinizle ilgili sıkıntılarınız olabilir. Yalnız olan balık burçlarını ise yeni bir aşk bekliyor.

Sağlık: Özellikle ayın 12’sine kadar kendinizin veya ailenizin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Bu ay gezegenlerin durumu en çok sağlık konusunda sizi uyarıyor. Kazalara, sakarlıklara karşı biraz daha dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Para: Özellikle 20 Mart’tan itibaren odağınız tamamen maddi konularda olacak. Elinize değişik yerlerden para gelebilir. 24 Mart’taki yeniay ile birlikte bir mal paylaşımı, mal paylaşımından kaynaklı büyük miktarda bir para ya da malın size geldiğini görebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Satürn ne kadar sizi zorlasa da siz bu zorlamaya direnebilirsiniz. Eğitim hayatınıza odaklanıp motivasyonunuz kuvvetli olursa, planlı ve programlı şekilde çalışırsanız Satürn sizi bu anlamda yükseltecektir.

Balık Kılçığı Tekniğini Biliyor Musunuz? >>

Kariyer: Yaptığınız iş ne ise işinize odaklanırsanız Satürn’ün baskısına, zorlamasına karşı dirayetli olursunuz ve sonunda Satürn sizi yüceltir. Jüpiter fırsatlar verir, havadan gelir, pat diye karşımıza çıkar. Birçoğumuz göremeyiz bu fırsatları. Ama Satürn zorlar, önce yerin dibine sokar. Eğer kalkmayı bilirseniz başarı kaçınılmaz olacaktır. Çünkü Satürn zorluklardan sonra başarı elde etmeyi, ödüllendirmeyi sever.

24 Mart’taki Yeniay, yeni iş fırsatları sunabilir. İşe yeni başlamış olsanız bile farklı işlerden de size teklif gelebilir. Ayın 12’sine kadar Güneş Neptün kavuşumu olduğu için işle ilgili yanlış kararlar alabilirsiniz. Karar almadan önce iyice düşünün.

Bu ayki spotunuz:

“Mağlubiyete uğrayınca ümitsizliğe kapılma, her başarısızlıkta bir zafer arzusu yatar.” – Germaın Martın