fbpx

Boyacılıktan Hollywood’a Uzanan Başarı Öyküsü: KATHRYN JOOSTEN

Kathryn Joosten hemşire olarak başarılı bir kariyere sahipti ama evlendikten sonra işini bıraktı.Ancak on yıl sonra çift boşandı.

Oğullarını büyütmek için 42 yaşında bir oyunculuk kariyeri sürdürdü. Özgeçmişinde oyunculukla ilgili hiçbir şey olmadığı için onun için bu çok zor bir deneyimdi. Evlere badana yaparak ve duvar kâğıdı yapıştırarak ailesini geçindirmeye çalıştı.

Kathryn-Joosten 53 yaşında Disney World'te bir sokak sanatçısı olarak işe alındı.

53 yaşında Disney World’te bir sokak sanatçısı olarak işe alındı. Üç yıl sonra Hollywood’a taşındı ve farklı televizyon dizilerinde birçok kez konuk oyuncu oldu.

60 yaşındayken, West Wing gösterisinde sekreter rolüyle ünlendi. Desperate Housewives’da oynadığında ilk Emmy ödülünü 66 yaşında kazandı.

Bilgelik: Sevgi ve Tutku Olduğunda Başarı Daha Güzeldir.
Başarı hikayeleri sadece pırıltılı bir yaşam ve cazibe ile ilgili değildir. Aksine ana karakterin tahammül etmesi gereken bir dizi gerileme ve hayal kırıklığından oluşurlar.

Hayatta sık sık yanılacaksınız. Hatta durmak zorunda kalacaksınız.

Ama durmak rutininizin bir parçası olamaz. Onu bir duraklama ile değiştirin.

kathryn_joosten Desperate Housewives'da oynadığında ilk Emmy ödülünü 66 yaşında kazandı.

Şu anda sahip duyduğunuz acı ne olursa olsun, kendinizi duraklatın. Kederlenmek için bir an durun. Bu, acıyı hissetmenize izin verir. Kendinizi savunmasız bırakın.

Fakat kendinize, duraklamanın da bir sonu olduğunu hatırlatın.

Kalkmanız gerek. Net bir görüşe sahip olmak için gözyaşlarınızı silmeniz gerek. Hemen kalkmak için yaralarınızı iyileştirmeniz gerek.

Duraklamanın kalıcı bir duraklama olmasına izin veremezsiniz. Bu uzun bir dönem değil. Bu sadece hikayenizin bir virgülü.

Ve kalktığında, değişiklikler olacaktır. Bir dizi duraklama olabilir, ancak devam ettiğiniz sürece hikayeniz daha iyi bir sona sahip olacaktır.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,947BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,352TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Kişisel Gelişim Her Yaş Grubu İçin Neden Önemlidir?

Kişisel gelişim her yaş grubu için önemli ve faydalıdır. Her ne kadar genç yaş için düşünülse de kişisel gelişim kitapları, videolar, seminerler gibi her...

Rakiplerinizi Sevmek İçin 8 Güçlü Neden

Hepimizin hayatta rakipleri var. Bizi düşünmeye, gelişmeye, yeni beceriler elde etmeye iten kişilerden bahsediyoruz. Bazen bir rakibin gelişimi, karakterinizdeki belirli farklılıkları ortaya çıkarır. Diğer...

Doğrudan Satışta İnancınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Doğrudan satışa olan inancınızı nasıl inşa ediyorsunuz? Başarının gerçek anahtarı nedir? Doğrudan satış başarısı için inanç son derece önemlidir. Size inancın "birine veya bir...

Öğretmenlerde Tükenmişlik Sendromunu Önlemenin 5 Yolu

Eğitim öğretim hayatında tükenmişlik sendromu, öğrencilerde olduğu kadar öğretmenlerde de görülmektedir. Ders planları, test gereksinimleri, değişen ülke standartları ve ebeveynlerden gelen çağrılar: öğretmenin tükenmişliği...

30 Yaşın Altındaki Milyonerlerde Ortak Olan 8 Özellik

Genç milyonerler arasındaki ortak özellikleri biliyor musunuz? Bazı insanlar emeklilikle milyoner statüsüne ulaşma umuduyla hayatları boyunca sıkı çalışır, cimrilik eder ve biriktirir. Milyoner olmak...

Network Marketing Kariyerinizde Sürdürülebilir Bir Başarı İçin 9 Kural

Network marketingde kariyer yapmaya karar verdiyseniz, sürdürülebilir bir başarı yakalamayı hedefleriz. Network marketingde sürdürülebilir başarı sırrını sorduğumuzda ise birçok konudan bahsedilebilir. Başarılı olmak için genelin...