Doğrudan Satış – Az Para Kazanma Sendromu

Doğrudan satışta az para kazanma sendromu konusunda üzerinden gelmek için yapılması gereken önemli bir nokta daha var.

Doğrudan satışta az para kazanma sendromu hakkında bilginiz var mı? En kolay para kazanma yöntemleri arasındaki ek gelir imkanı sunan bu ticari sektörde sınırsız gelir elde etme imkanı vardır. Ancak başlangıçta az para kazanma düşüncesi, insanları olumsuz etkilemektedir. Bu, çok az insanın bahsettiği bir şeydir, ancak hayati öneme sahiptir.

Görüyorsunuz, ağ pazarlamacılığındaki çoğu insan, doğrudan satışta kazanabileceğiniz büyük paraya odaklanıyor. Çoğu insan, zengin olma ve MLM’de yılda altı ya da yedi figür elde etme gibi boş hayallere takıntılıdır. Ve bu mümkün olsa da, çok az insan bunu yapacak yetenek ve disipline sahiptir.

Doğrudan Satış – Az Para Kazanma Sendromu

Network marketing şirketleriyle herkes, biraz çalışma ve tutarlılıkla ayda fazladan 1000 - 3000 TL arasında para kazanabilir.

Doğrudan satışta az para kazanma sendromu konusunda üzerinden gelmek için yapılması gereken önemli bir nokta daha var. Network marketing şirketleriyle herkes, biraz çalışma ve tutarlılıkla ayda fazladan 1000 – 3000 TL arasında para kazanabilir. Herkes kendi işinde beş ila on müşteri bulabilir ve birkaç kişiye sponsor olabilir. Hepsinden iyisi, çoğu insan bunu iş fırsatlarına katıldıktan sonraki bir veya iki ay içinde yapabilir.

Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları >>

Ve çoğu insan için, ayda fazladan 1000 – 3000 TL yaşam kalitenizi önemli ölçüde değiştirecektir. Çoğu insan için fazladan 1000 – 3000 TL şu anlamlara gelir:

  • Çocuklarının üniversite eğitim hesabını finanse etmeleri,
  • Daha güzel bir araba satın almaları,
  • Tatil için para biriktirebilmeleri,
  • Borcun ödenmesine yardımcı olması,
  • Kendi emekliliklerini finanse etmeye yardımcı olması, 
  • Buzdolabına fazladan yiyecek koymaları .

Elbette, bazı insanlar için ayda fazladan 1000 – 3000 TL hiçbir şey ifade etmez. Ancak çoğu insan için bu büyük bir meseledir. Ayda fazladan birkaç yüz TL size yardımcı olur mu? Değilse, sana arkadaşın hesap numarasını göndersin ve ona gönderebilirsin.

Network Marketingde En İyi Motivasyon Aracı Budur! >>

Network Marketing Ek Gelir İmkanı Sunar

Doğrudan satışta az para kazanma sendromu insanlar için önyargı oluşturur. Ancak geçen yıl iflas eden tüm aileleri düşünün. Bahse gireriz ki ayda fazladan 1000 – 3000 TL, bu ailelerin çoğunun iflastan kaçınmasına yardımcı olurdu. Alışveriş için yeterli parası olmayan veya tatil sezonunda istediği herkese hediye alacak kadar parası olmayan tüm aileleri düşünün. Bu insanlar için, ağ pazarlaması fazladan para kazanmak için harika bir fırsattır.

İş sunumlarınızı potansiyel müşterilere verirken, kesinlikle büyük kazanç potansiyeli hakkında konuşun. Büyük liderlerin ne kazandığını bilmelerini sağlayın. Ancak, “az para” hakkında da konuşmayı unutmayın. İnsanlara ayda fazladan birkaç yüz TL kazanmanın ne kadar basit olduğunu göstermeyi unutmayın. Çoğu insan için gerçekten çekici olacak.

Tecrübenin Kalemi – Liderleri Durduran Şirketlere Dikkat! >>

Ek Gelir Konusunda Son Düşünceler

Özetle, ağ pazarlaması, büyük kazanç potansiyeli olan harika bir iş fırsatıdır. Doğrudan satışta az para kazanma sendromu bilinçaltınız için bir engeldir. Ayrıca, çoğu insanın sadece birkaç müşteriye sahip olarak ve birkaç distribütöre sponsor olarak ayda fazladan 1000- 3000 TL kazanmasına olanak tanır.

Çoğu insan için ayda bu fazladan birkaç yüz TL daha fazla yiyecek satın almalarına, üniversite için para biriktirmelerine, borçlarını ödemelerine, güzel bir araba almalarına, seyahat fonlarını finanse etmelerine veya başka herhangi bir şeye yardımcı olabilir. Başka bir deyişle, ayda fazladan birkaç yüz TL yaşam kalitelerini gerçekten artıracaktır.

Doğrudan satışta az para kazanma sendromu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Sizce, ne kadar bir para kazanmak sizi mutlu eder. Bir yorum bırakın ve bize bildirin.

Network Marketing Eğitimi – 21 Önemli Ders >>