Doğrudan Satışta En İyi Distribütör Kimdir? 

Doğrudan Satış Başarısı - Doğrudan satışta en iyi distribütör, işini sahiplenir.

Doğrudan satışta en iyi distribütör kimdir? Doğrudan satış başarısı için sağlam bir ekip kurmalısınız. Liderlik yeteneğiniz, kişisel gelişiminiz para kazanma konusunda son derece etkili olacaktır. Ancak takımınızdaki en iyi distribütörlerin, kimler arasından çıkacağını bilmelisiniz. Bunu nasıl keşfedeceksiniz?

Evet herkes başlamak için biraz yardıma ihtiyaç duyarlar. Ancak ilk antrenman seanslarından sonra yarışa gidiyorlardı! Bu networkerler, kesinlikle işin geretirdiğini yapan insanlar olmuşlardır. Yani liderlik tahtını almak için savaşan insanlardır.

Doğrudan Satışta En İyi Distribütör Kimdir?

Doğrudan satışta en iyi distribütör, işini sahiplenir. Hobi gibi davranmaz. İşletmenizde çok sayıda insana sponsor olmaya başladığınızda, size yüzlerce soru soran, her gün sizi arayan ve çok heyecanlı görünen yüksek bakım gerektiren bazı kişileri hızlı bir şekilde bulacaksınız. Ama normalde olan şey, bunu bir veya iki ay boyunca yaparlar ve sonra işi bırakırlar.

  • Büyük bir oyun hakkında konuşuyorlar, heyecanlı davranıyorlar, ancak takımlarını oluşturmak için asla hiçbir şey yapmıyorlar.
  • Ve o kişiye yardım etmek için bire bir harcadığınız zamanı 30, 40, hatta 100 saatten fazla harcarsınız.
  • Hepsinden kötüsü, o kişiden hiçbir komisyon da kazanamayacaksınız.

Bunun olması çok sinir bozucudur! Evet, bu ağ pazarlama işinin bir parçası, ancak bunu en aza indirmek için yapabileceğiniz birkaç şey var. İşte akıllıca çalışmanıza ve yüksek bakım gerektiren dağıtımcılarla boşa harcanan zamanı en aza indirmenize yardımcı olacak en iyi ipuçlarından birkaçı.

Her Networkerin Mutlaka İzlemesi Gereken Filmler >>

En Başarılı Distribütörler İçin Yapmanız Gerekenler

Takımınızda başarıyı kovalayan ya da sürekli şikayet edip duran kişiler mutlaka olacaktır.

Takımınızda başarıyı kovalayan ya da sürekli şikayet edip duran kişiler mutlaka olacaktır. Ancak zaman çok önemli. Herkese aynı vakti ayıramazsınız. Her iş aynı derecede önemli değildir. Bu durumda, doğrudan satışta en iyi distribütör konusunda şunlara dikkat edin:

  • Ekibinizdeki herkese yardım etmelisiniz – Ekibinizdeki herkese yardım etme sorumluluğunuz var, ancak bunun ne anlama geldiğine SİZ karar vereceksiniz. Biriyle bire bir ile ne kadar çalışacağınıza dair bir “zaman sınırı” belirlemenizi öneririz. Onlarla çalışacaksanız, insanlara onlardan ne beklediğinizi bildirmeniz gerekir.
  • En çok işi yapan insanlara zaman yatırımı yapın – İşi yapan insanlarla çalışarak akıllıca çalışacaksınız. İnsanlar seni kandıracak. Size heyecanlandıklarını ve büyük bir oyun hakkında konuştuklarını söyleyecekler, ancak sizinle telefon görüşmesi yaptıklarında işlerini kurmak için hiçbir şey yapmayacaklar.
  • Mümkün olduğunca takım ortamında antrenman yapmaya çalışın – Mümkün olduğunda, tüm eğitiminizi bir grup ortamında yapın. Bu, zamanınızı serbest bırakır ve çok iyi çalışır. Her şeyi bire bir yapmak zorundaysanız ve büyük bir grubunuz varsa, kendinize asla zaman ayıramazsınız.
  • Üretmeyen biriyle çalıştığınız saatleri sınırlayın – İşteki ilk aydan sonra, birinin iş hakkında ciddi olup olmadığı konusunda oldukça iyi bir fikriniz olacak. Ve 90 gün sonra gerçekten anlayacaksınız. “İşi yapmayan” VEYA “sonuçları üreten” herkes için bire bir zamanı mümkün olduğunca sınırlandırmanızı öneririm. Çaba gösteriyorlarsa ve sonuç alamıyorlarsa, bu bir şeydir. Ancak onlara öğrettiklerinizi uygulamıyorlarsa, bir sonraki kişiye geçin.
  • Herkese karşı nazik olun, ancak üreticilerle birlikte çalışın – Bir kez daha, zamanınızın% 80 ila % 90’ını ekibinizin en iyi % 10 ila % 20’si ile geçirin. Herkesi sevin ve onlara karşı nazik olun ama çabalarınızı işi yapan insanlara odaklayın.

Doğrudan Satışta 20/80 Kuralı >>

Bir kez daha belirtmek gerekir ki herkesi destekliyorsunuz, ancak isteyerek çalışıyorsunuz. Doğru, en iyi yapımcılarınız genellikle en az çabanızı gerektirir. Bir soruları varsa, cevabı bulacaktır. Bir problemleri varsa, kendi başlarına çözmeye çalışacaklar. Kendilerini motive ettikleri için motivasyona ihtiyaçları olmayacak. Onlarla paylaştığınız bilgileri alıp işlerinde uygulayacaklar.

Size sorularla geldiklerinde veya yardım istediklerinde, bunun nedeni diğer tüm seçenekleri tüketmiş olmalarıdır. Kendi eylemleri ve kendi işleri için sorumluluk alırlar. Zamanınıza değer veriyorlar ve onu boşa harcamak istemiyorlar.

Son düşünceler

Özetle, doğrudan satışta en iyi distribütör, en az yardıma ihtiyaç duyacak kişilerdir. En başından itibaren kendi kendine yetecek ve kendi kendine motive olacaklar. Zaman zaman sizden rehberlik isteyecekler, ancak kendi işlerinin sorumluluğunu alacaklar ve buna gerçek bir iş gibi davranacaklar.

Öte yandan, birçok insan sizi kandıracak. Birçok distribütörün tonlarca sorusu olacak, heyecanlı hareket edecek, ancak hiçbir şey yapmayacak. Sizin işiniz bu insanları teşhis etmek ve onlarla çok fazla zaman geçirmemek.

Doğrudan satışta en iyi distribütör hakkında görüşleriniz nelerdir? Takımınızdaki insanların hangi özelliklere sahip olmasını istersiniz? Fikrinizi paylaşmak için aşağıya bir yorum bırakın.

Doğrudan Satışta İşinizi Nasıl Basit Tutarsınız? >>