Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Ocak Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Aylık Burç Yorumları - Girişimciler için 2022 Nisan ayı burç yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2022 Ocak Ayı Nasıl Geçecek?

Bu yıla maalesef yorucu bir ayla başlıyoruz. Çünkü Ocak ayında iki tane sosyal hayatınızı etkileyen gezegenlerin yani Merkür ve Venüs’ün geri hareketi var. İki yakın gezegenin birden gerilemesi sıkıntı yaratabilir. Venüs, ilişkileri, parayı, tutkuyu, aşkı, cinselliği, sağlığı ifade eder. Bu alanlarda sıkıntılar verebilir. Aynı zamanda Venüs’ün geri hareketi iştah açar, kilo almamaya dikkat edin. Bu dönem bulaşma riski yüksek olan hastalıklarda artış olabilir. Dikkatli olun. Bağışıklık sisteminiz düşük olabilir.

Merkür, bildiğiniz gibi iletişim gezegenidir. İletişimlerinizde aksaklıklar, kopuklar, yanlış anlaşılmalar, kendini doğru ifade edememe gibi durumlar yaşanabilir. İşlerinizde gecikmeler, ertelenmeler olabilir. Retro zamanları, yeni bir ilişkiye, eğitime, işe başlamak doğru olmaz. Çünkü pişmanlık getirebilir. Bu dönem alışverişler yapmayın. Büyük girişimlerde bulunmayın. Bu ay kandırılmalara, dolandırılmalara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Dosyalarınızı yedekleyin. Elektronik aletleriniz bozulabilir. Önemli belgeleri ortada bırakmayın, bilgi hırsızlığı olabilir. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler yapmayın, imzalar atmayın. Bu ay daha çok yarım kalan işlerinizi tamamlayın. Bu dönemde eski aşklar geri gelebilir, şans vermemeye çalışın. Yeni ilişkiye başlamak istiyorsanız da şimdilik sadece konuşun, tanışın. İlişkiye hemen başlamayın. Sonradan pişman olabilirsiniz. Hayallerinizi, hedeflerinizi, planlarınızı yazın ama harekete geçmek için Şubat ayını bekleyin. 13-26 Ocak tarihleri arasında Venüs ve Merkür aynı anda retro yapıyor. Özellikle bu dönem çok dikkatli olmanız gerekiyor. Birçok sıkıntılar bu dönemde yaşanabilir. 13 Ocak’a kadar ne yapmak istiyorsanız yapın, işlerinizi halledin.

10 Ocakta Mars-Neptün karesi yaşanıyor. Kandırılma, dolandırılma, paranızı birilerine  kaptırma gibi potansiyeller çok yüksek. Bunlara dikkat edin, gaza gelmeyin. 12 Ocak civarı para ile ilgili konularda herhangi bir girişimde bulunmayın, adımlar atmayın. 18 Ocakta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay finalleri, tamamlanmaları, sonlanmaları ifade eder. Bu sonlanmalar olumsuz olabileceği gibi olumlu da olabilir. Yarım kalan bir eğitiminiz, işinizi tamamlayabilirsiniz veya güzel giden bir ilişkiniz vardır artık ciddi adımlar atma kararı alabilirsiniz. Yarım kalan tedaviniz varsa bu tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

Contents

Bu ay retrolardan dolayı yavaş geçecek. Beklentilere girmeyin. Birçok hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz, güven duygunuz zedelenebilir.

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

 

Koç Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Çevrenizi değiştirmek, yeni çevrelere girmek istiyorsunuz. 13 Ocak itibariyle 5 Şubata kadar Merkür geri gidecek. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla planlarınızda, organizasyonlarınızda aksaklıklar olabilir. Bu dönem iletişiminize dikkat etme zamanıdır.Özellikle üstlerinizle, patronlarınızla, mesai arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat edin. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Önemli kararlar almayın bu dönem. Merkür retrosu sosyal ilişkilerinizi sınayabilir. Zaman zaman kavgacı olabilirsiniz. Ay sonuna kadar Venüs retro yapıyor. Geçmişte kalan ailevi gündemler tekrar ortaya çıkabilir. Bu dönem yeni ilişkiye başlamayın.

Sağlık: Aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Bulaş etkisi olan hastalıklara karşı dikkatli olun.

Para: Venüs retrosu olduğu için finansal anlamda büyük adımlar atmayın. Riskli yatırımlardan kaçının.

Kişisel Gelişim: Hayata bakış açınız değişiyor. Hedeflerinizi, hayallerinizi gerçekleştirmek için Şubat ayını bekleyin. Ocak ayında planlamasını yapın, Şubat ayında harekete geçin.

Kariyer: Venüs, sizin kariyer ve iş alanlarınızda retro yapacak. İşle ilgili sorunlar önünüze gelebilir. Daha önceden iş başvurusu yaptıysanız bununla ilgili geri dönüş alabilirsiniz. İş değişikliği için uygun zaman değil. İşlerinizde, ertelenmeler, yavaşlamalar olabilir.

Bu ayki spotunuz: Hayallerinizi, hedeflerinizi bu ay planlayın. Şubat ayından itibaren harekete geçin.

 

Boğa Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla ilgili haberler gelebilir. Eşinizin akrabalarıyla ilgili sıkıntılar olabilir. Dolunayla birlikte kardeşlerinizle, yakın akrabalarınızla ortak gündemleriniz var. Eski aşklar, eski tutkular yeniden canlanabilir. Eski ilişkiler yeniden gündeme gelebilir. Sosyal çevrenizden destek görebileceğiniz, iletişiminizin artacağı bir ay olacak. Yalnız kardeşlerle, komşularla ilişkiler sıkıntılı olabilir.

Sağlık: Venüs’ün retro hareketi sağlığınızı etkileyebilir. Çalışma temponuz sağlığınızı ihmal etmenize sebep olabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

Para: Ay sonuna kadar harcamalarınız çok yüksek olacak. Bu durum sıkıntı yaratabilir.

Kişisel Gelişim: Yurtdışı bağlantılı konular, eğitimle ilgili gündemler ön planda olacak. Bu alanda Venüs geriliyor. Bu konularla ilgili aksaklıklar olabilir. Hayatı gözden geçiriyorsunuz. Hayat görüşünüzü sorguluyorsunuz.

Kariyer: Uzak yerlerle ticaret yapıyorsanız birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yayıncılık işleriyle uğraşıyorsanız aksaklıklar, sorunlar ortaya çıkabilir. 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Merkür de eşlik ediyor. Ve Merkür de Kova burcunda gerilemeye başlıyor. Gündeminiz kariyer planları, iş planlarında olacak. 13-26 Ocak arasında kariyer planlarınızı ertelemeniz gerekiyor. Kariyer ile ilgili girişimlerde bulunmak için doğru bir zaman değil. Kariyer konuları, gecikebilir, ertelenebilir. Bilgisayarınızı yedekleyin. Dosyaları ortada bırakmayın. Bilgi hırsızlığı olabilir.

Bu ayki spotunuz: Çalışma yoğunluğunuzun sağlığınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

 

İkizler Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: 13-26 Ocak arasında iş hayatınızdaki iletişimlerde problemler olabilir. Kendinizi ifade etmek, doğru bir şekilde adım atmak bu dönem kolay olmayacak. Evliliğinizi, eşinizi, çocuğunuzu ciddiye almanız gerekiyor. Ciddiye almazsanız onlarla ilgili konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Sağlık: Kronik sağlık problemleriniz varsa tekrar tetiklenebilir.

Para: Bu ay odağınız daha çok finansal konularda olacak. Venüs’ün de finans evinizde gerilemesi bu alanda sıkıntılar yaratabilir. Ortaklı bütçenizde, para trafiğinizde sıkıntılar olabilir. Kredi kartlarınıza dikkat edin. Gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Venüs retrosu döneminde kredi çekmeyin. Maddi hareketsizlik yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: 13-26 Ocak tarihleri arasında dünya görüşünüzü, inançlarınızı sorguluyorsunuz. Yurtdışıyla ilgili planlarınız varsa aksaklıklar, ertelenmeler, sıkıntılar olabilir. Takıntılı ruh halinde olabilirsiniz.

Kariyer: Dolunayla ilgili kariyer hayatınızda her şeyler netleşiyor. Bu ay Merkür ve Venüs retrosu olduğu için müşteri kaybetmemeye çalışın.

Bu ayki spotunuz: İnsanlığın büyük ve muhteşem eseri, bir amaçla yaşamayı bulmaktır. Montaigne

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

 

Yengeç Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs ilişkiler alanınızda geriliyor. Ortaklı işler, diğer insanlarla yapacağınız iş birlikleri açısından hareketli bir ay olacak. 24 Ocaktan itibaren ilişkilerinizde gücü elinize almak isteyebilirsiniz. Bu da zaman zaman karşı tarafla sürtüşmenize neden olabilir.

Sağlık: 12 Ocakta sağlığınıza ekstra özen gösterin. Bağışıklık sisteminiz düşük çalışabilir.

Para: 14 Ocağa kadar para konularında yapmak istediklerinizi yapın. 26 Ocak civarı para ile ilgili konularda sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. 13-26 Ocak civarı kredi çekmeyin, borç almayın, borç vermeyin.

Kişisel Gelişim: Yarım kalan eğitiminiz, kursunuz veya bir hobiniz varsa bu ay tamamlayabilirsiniz. Bu ay ön planda olma arzunuz artıyor.

Kariyer: 12 Ocak civarı işle ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. Kariyerle ilgili uzun soluklu, başarı getiren sağlam temeller atabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bu ay yeni adımlardan, girişimlerden ziyade yarım kalan işlerinizi tamamlayın.

 

Aslan Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yanınızda çalıştırdığınız insanlarla problemler yaşayabilirsiniz. Merkür ilişkiler alanınıza geçiyor. Ortaklıklar gündeminizde olacak. İlişkiler alanında, ortaklıklar alanında 26 Ocak’a kadar sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. 10 Ocak civarı tanıştığınız herkese biraz temkinli yaklaşmanızda fayda var.

Sağlık: Spor yapıyorsanız 12 Ocak civarında daha dikkatli olmalısınız. Bağışıklık sisteminiz düşük olacak.

Para: Bu ay dolandırılmalara karşı dikkatli olun. Para konularında büyük girişimlerde bulunmayın.

Kişisel Gelişim: Yeni eğitimlere, kurslara başlamayın. Başlarsanız verim alamayabilirsiniz.

Kariyer: Dolunayla birlikte uzun zamandır beklediğiniz iş görüşmesine çağrılabilirsiniz. Ya da önce gittiğiniz bir görüşmeden sonuç alabilirsiniz. Kariyer alanlarınızda önemli olaylar olabilir. 24 Ocaktan itibaren daha disiplinli, daha kontrollü çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bu ay her türlü alanda yeni girişimlerde bulunmamaya çalışın.

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

 

Başak Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 12 Ocak civarında aile konularında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Dolunay arkadaşlarınızın hayatında olan önemli olayları, duygusal kararları karşınıza getirebilir. Bu dönem arkadaşlarınızla bazı meseleleri halletmek isteyebilirsiniz. 24 Ocaktan itibaren aşkta net adımlar görmek isteyebilirsiniz.

Sağlık: Bağışıklık sisteminiz düşük çalışabilir. 24 Ocak itibariyle spora yazılabilirsiniz.

Para: Bu ay yönetici gezegeniniz Merkür retro yaptığı için teknolojik aletler, araç alım satımı yapmayın. Yatırımlarla ilgili risklere girmeyin.

Kişisel Gelişim: Bir hobiye, eğitime başlamak için 24 Ocak sonrasını bekleyin. Eğitim, seyahat, geleceğe yönelik önemli adımlar için uygun bir dönem.

Kariyer: Çok çalışacağınız, işle ilgili konuları çok konuşacağınız bir dönem. 14 Ocak’a kadar bütün işlerinizi halledin. Çünkü Merkür, iş alanlarınızda gerileyecek. 14 Ocak’a kadar önemli projeler karşınıza gelebilir.

Bu ayki spotunuz: Geçmişte kalmış kişilere, konu ve olaylara takılı kalmayın.

 

Terazi Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu ay gündeminiz daha çok ev, aile, yuva konuları olacak. Venüs de gerileyeceği için ev hayatınızın tadını çıkaramayabilirsiniz. Ailevi konular gündeminizde olacak. Evinizde bu dönem tadilat, dekorasyon yaptırmayın. Pişman olabilirsiniz.

Sağlık: 12 Ocak civarı sağlığınıza ekstra özen gösterin.

Para: Ödemeler dengesini iyi kurmanız gereken bir dönem. 30 Ocakta yatırımlar ve harcamalar konusunda vereceğiniz kararlar hayatınızı etkileyebilir. Riskli yatırımlardan uzak durun.

Kişisel Gelişim: Kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz. Eğitim alanında ufak tefek sıkıntılar ortaya çıkabilir.

Kariyer: İş hayatınızda çeşitli problemlere açık olabilirsiniz. 18 Ocakta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay, kariyer ve meslek alanlarında fırsatları karşınıza getirebilir.

Bu ayki spotunuz: İletişimlerinizde   kendinizi doğru ifade edememe, yanlış anlaşılma gibi durumlar olabilir. Sakin kalmanızda fayda var.

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

 

Akrep Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Ocak’a kadar Güneş üçüncü evinizde olacak. Venüs de bu evinizde geriliyor. Kardeşler, yakın akraba, arkadaş ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Geçmişte kalan bir takım konular tekrar gündeme gelebilir. Ailevi mevzularla uğraşabilirsiniz.

Sağlık: Kronik rahatsızlığınız varsa tekrar nüksedebilir.

Para: Alacağınız varsa bu para gelebilir. 12 Ocak civarı para ile ilgili konularda adımlar atmayın.

Kişisel Gelişim: Sürekli karar değiştirebilirsiniz. Planlarınızı, kararlarınızı yürürlüğe sokmak için doğru bir zaman değil. Dolunayla birlikte bakış açınızda, inançlarınızda, dünya görüşlerinizde bir yenilik, farkındalık olabilir.

Kariyer: Ticaretle uğraşıyorsanız bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Yeni ticari girişimler yapmak için uygun bir dönem değil. Dolunay zamanı medyayla, ticaretle ilgili konular hızlanabilir. 24 Ocak civarı iş teklifleri, proje teklifleri alabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Bu ay net kararlar vermeyin. Harekete geçmeyin. Şubat ayını bekleyin.

 

Yay Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Çevreniz tarafından yanlış anlaşılmalar, sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 12 Ocak civarı aile içinde bir takım problemler yaşayabilirsiniz. Aile ortamında bazı hayal kırıklıkları ve gerginlikler olabilir.

Sağlık: Ailenizden biri hastalanabilir, siz de kendinizi hasta hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmaya çalışın.

Para: Bu ay gelir gider dengesini sağlamakta zorlanabilirsiniz. Venüs gerilemesi finansal konularda sizi zorluyor. Hesaplarda hatalar, yanlış para harcamaları, geçmişte unuttuğunuz borçlar olabilir.

Kişisel Gelişim: Zihniniz karışıyor. Kararlarınız, planlarınız sürekli değişiyor. Öğrenciyseniz okuduğunuzu anlamada zorlanabilirsiniz.

Kariyer: Satış, reklam, pazarlama alanında önemli gelişmeler, görüşmeler olabilir. Toplantılar, anlaşmalar, sözleşmeler yapabilirsiniz. 14 Ocak’a kadar yapacaklarınızı yapın. Önceden başvurduğunuz işlerden geri dönüşler olabilir. Venüs retrosu olduğu için bu dönemde iş değişikliği yapmamaya çalışın.

Bu ayki spotunuz: Kararlarınızı, planlarınızı devreye sokmak için Şubat ayını bekleyin. Bu ay tam olarak ne istediğinizi bilemeyebilirsiniz.

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

 

Oğlak Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Ocakta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkilere dair vermeniz gereken önemli kararlar var. Bu dönem gerginliklere açık olabilirsiniz. İlişkilerinizde sıradanlık, monotonluk olabilir. Her türlü ikili ilişkilerinizde sıkıntılar olabilir, güven duygusu zedelenebilir.

Sağlık: Bu ay özellikle kilo almamaya çalışın. Venüs retrosu sizin iştahınızı açacaktır.

Para: Parayla ilgili konularınız hızlanıyor. Önemli adımlarınız varsa 14 Ocak’a kadar halledin.Çünkü Merkür para alanlarınızda gerileyecek. 30 Ocakta ani harcamalar yapabilirsiniz. Bunun sonucunda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yeni eğitimlere, kurslara başlamayın. Yarım kalan eğitimlerinizi tamamlayın. Bu ay çok dikkat çekiyorsunuz. Birçok gezegen sizin burcunuzda olacak. Planlarınızla, hedeflerinizle ilgili önemli kararlar alıyorsunuz.

Kariyer: Güneş, Merkür, Venüs, Plüton sizin burcunuzda olacak. 24 Ocakta Mars da sizin burcunuza geçiyor. İşinizde disiplinli, programlı, amaç ve hedefleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. İşle ilgili konularda kafanıza takılanları çözmek için harekete geçebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Harcamalarınızı dikkatli yapın. Sonradan pişman olabilirsiniz.

 

Kova Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Arkanızdan bir takım işler çevrilebilir. Dedikodunuz yapılabilir. 14 Ocak’a kadar önemli konuşmalarınız varsa yapabilirsiniz. 26 Ocak’a kadar kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz, yanlış anlaşılmalar olabilir. 12 Ocak civarı çevrenizden beklentilerinizin yüksek olacağı ama beklentilerinizin karşılanmayacağı bir dönem.

Sağlık: Dolunayla birlikte yarım kalan tedavilerinizi tamamlayabilirsiniz.

Para: Bu dönem hesaplar yapabilirsiniz. Gelir gider tablonuzu tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Çok fazla ön planda olmak isteyebilirsiniz. Geçmişi çok fazla düşünüyorsunuz. Düşünceleriniz karışıyor. Ne yapmaya çalıştığınızı kestiremiyor olabilirsiniz.

Kariyer: Dolunay zamanı işle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İş değiştirmek in uygun bir zaman değil. Yetiştirilmesi gereken işler sizi yorabilir.

Bu ayki spotunuz: Bu ay ne geçmişi ne geleceği düşünün.

 

Balık Burcu 2022 Ocak Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2022 Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Arkanızdan bir takım işler çevrilebilir. Dedikodunuz yapılabilir. 14 Ocak’a kadar önemli konuşmalarınız varsa yapabilirsiniz. 26 Ocak’a kadar kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz, yanlış anlaşılmalar olabilir. 12 Ocak civarı çevrenizden beklentilerinizin yüksek olacağı ama beklentilerinizin karşılanmayacağı bir dönem.

Sağlık: Dolunayla birlikte yarım kalan tedavilerinizi tamamlayabilirsiniz.

Para: Bu dönem hesaplar yapabilirsiniz. Gelir gider tablonuzu tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Çok fazla ön planda olmak isteyebilirsiniz. Geçmişi çok fazla düşünüyorsunuz. Düşünceleriniz karışıyor. Ne yapmaya çalıştığınızı kestiremiyor olabilirsiniz.

Kariyer: Dolunay zamanı işle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İş değiştirmek in uygun bir zaman değil. Yetiştirilmesi gereken işler sizi yorabilir.

Bu ayki spotunuz: Bu ay ne geçmişi ne geleceği düşünün.