Kostümcü Olarak Başladı Hollywood Yıldızı Oldu: ALAN RİCKMAN

Alan Rickman Harry Potter serisinden Profesör Severus Snape rolünü aldığında 42 yaşındaydı.

Alan Rickman ünlü bir oyuncu oldu, ancak bu o kadar da kolay değildi.

Sanat okulundan mezun oldu çünkü tiyatro okulunun 18 yaşında yapılması gereken en mantıklı şey olmadığını düşündü. Bu onu bir grafik tasarımcısı haline getirdi.

Rickman ve diğer arkadaşları bir grafik tasarım stüdyosu açtı. Bununla birlikte, oyunculuk isteği gerçekten çok güçlüydü, bu yüzden işi bırakmaya ve profesyonel olarak hareket etmeye karar verdi.

Alan Rickman ünlü bir oyuncu oldu, ancak bu o kadar da kolay değildi.

Diğer aktörler için bir kostümcü olarak çalışarak kendini destekledi. Les Liaisons Dangereuse’in sahne versiyonundaki başrollerden biri olarak rol aldığı zaman oyunculuğa bir adım attı. Oyun bir hit oldu ve ekranlara taşındı.

Sonrasında ne yazık ki, başka bir oyuncuyla değiştirildi. Ancak yine de Bruce Willis’in Die Hard filminin yapımcısının dikkatini çekti.

Onun tutkusu ve oyunculuk için azmi, verilen çeşitli rollerde ona iyi hizmet etti. Harry Potter serisinden Profesör Severus Snape rolünü aldığında 42 yaşındaydı.

Alan Rickman Harry Potter serisinden Profesör Severus Snape rolünü aldığında 42 yaşındaydı.

Bilgelik: Tutkunuzun Peşinden Sadece Özveriyle Çalışacaksanız Koşun .

Kalbinizin gerçekten ne istiyorsa takip etmek çok cesaret gerektiriyor. Bir noktada güvenlik, rahatlık ve hatta lüksten vazgeçmelisiniz.

Çok eleştirileceksiniz. Etraftaki olumsuz güçlere ve eleştirilere meydan okumalısınız.

Üzerinde iyice düşünün. Ve önünüzdeki zorlukları kucaklamak istediğinizi anladığınız zaman hepsiyle yüzleşin.

Şu anki sonuçlardan korkuyor olabilirsiniz, ancak neden denemediğinize dair pişmanlık duymanıza izin vermeyin. Denemeye devam ederseniz, amaçladığınız şeyi elde edebilirsiniz. Denemeden hiçbir şey alamazsınız. Bunu zor yoldan yapmak anlamına gelse bile, kendiniz denemenin memnuniyet verdiğini biliyorsunuz.