Network Marketing Firmaları Aymnet

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: AYMNET

1 – Kurumsal Kimlik;

2009 senesinde AYM Danışmanlık olarak kurulmuş, 2015 senesinde ise Network Marketing sektörüne katılmıştır.

2009 senesinde AYM Danışmanlık olarak kurulmuş, 2015 senesinde ise Network Marketing sektörüne katılmıştır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”2009 Yılında faaliyete geçen AYM danışmanlık 2015 itibari ile yeni iş ortakları katılımı ve sermaye artışı ile AYMNET adı altında çalışma alanını ve hedeflerini büyütmüştür.

Kurulduğu günden bu yana beslenme ve ek gıda takviyesi dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’ye getiren AYMNET, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir.

AYMNET in ulaştığı başarının arkasında, insan odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Vizyonumuz

Tüm ürünlerimizi topraktan tüketicinin önüne sunarken sonuna kadar yerli ve milli olarak üretebilen ilk ve tek türk network şirketi olmak.

Sektöre yön veren, pazarın lider Türk network şirketi olmak.

Misyonumuz

Aymnet ailesi olarak ‘‘amacımızı’’ belirledik, zihninimizde ve ruhumuzda iyice netleştirdik.

Giderek yoğunlaşan yaşamın tadını daha kaliteli çıkarmak için insanlığa sağlığını koruma ve aktif olma imkanı sunan doğal ürünler geliştirmek ve üretmek.

Ailemizin bir ferdi olarak gördüğümüz üyelerimizle birlikte büyümek ve gelişmek için emeğe dayalı, adil, eşitlikçi bir girişimci iş planı ile sınırsız gelir sağlama imkanı sunmak.

DEĞERLERİMİZ

SEBAT

Sektörün Doğru ve Adil Temsil Edilmesi Gerektiğine İnanan Aymnet, Kendi Ortak girişimci iş planında Sebat Gösterecektir. Biliyoruz ki sebat, direnen, zorluklarda Sözünden sapmayandır.  «Başarılı insanlar asla vazgeçmeyenlerdir»

GÜVENİLİRLİK

AymNet’in iş modeli; “güven”, ‘‘dürüstlük’’ ve “adalet” temeli üzerine inşa edilmiştir. hedeflerimiz hep uzun vadeli olmuştur ve Uzun vadeli başarı her zaman dürüstlüğü gerektirir. AymNet ailesi olarak biliyoruz ki güvenilir olmak tutarlı ve geçerli olmaktır. Biz bu sektörde ne istediğini çok iyi bilen bir şirket olarak kurulduğumuzdan bu yana “emeğin kadar kazan, sınırsız kazan” felsefesinde tutarlı ve ısrarcıyız. Diğer yandan, sektörün ve üyelerimizin ihtiyacı olan adaletli ve eşitlikçi bir girişimci iş planı ile sektörde olması gereken bir ihtiyacı gidererek geçerli bir iş fırsatı sunuyoruz.

AKTİF YAŞAM

AymNet ailesinin iş felsefesinde erteleme yoktur. Ertelemek hayatın başlamasını ve devam etmesini engeller. Bizce, Hayatı aktif yaşamak, hayatı dolu dolu yaşamak en büyük sağlıktır.  Tabi, Hayatın tadı ise sağlıkla çıkar. O, zaman hayattan zevk almak ile sağlık arasında doğru orantı olduğunun bilinci ile tüm ürünlerimizi üyelerimize ve toplumlara önce sağlık, sonra yaşam kalitesi artırması için üzerinde yıllarca yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdik. Sürekli değişen yaşam içerisinde bizimde sürekli daha iyiye değişmemiz gerektiğinin bilinci ile tüm üyelerimize aktif olacağımıza söz veriyoruz.

KALİTELİ YERLİ VE MİLLİ ÜRETİM

Ürünlerimizi en doğal şekilde toplumun sağlığını korumak ve yaşam kalitesi gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirme ve üretmede  ısrarcıyız ve tutarlıyız. Tabiki ürünlerimizin topraktan tüketicimizin önene gelene kadar  geçen süreçte sürekli kontrol ve planlama önem arz etmektedir. Bu nedenle, kontrolümüzde ve milli  değerlerimize uygun üretilen ürün bizim için çok önemlidir. Bu durum, ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayacak bir girişimci iş planı doğurmuştur ki bu girişimci iş planı sektörde en önemli milli üretimdir.

Aramızda kalsın bu bizim ailemizin kalite sırrıdır.

GELİŞİM

AymNet ile ne kadar çok kişiyi doğru tanıştırırsak o kadar kişinin hayatına dokunarak, yaşamlarının kalitesini artırmış oluruz. Bu noktada Kaliteli lider yetiştirmek bizim için çok önemlidir. Bu nedenle sürekli gelişimi desteklemek için aktif yaşam akademi’sini kurduk. Çünkü, Belirli bir  hedefe ulaşmak için, plan gerekir, plan ancak ‘‘eğitim (bilgi)’’ ile mümkündür.

ETİK VE AHLAK

AymNet ailesi için etik ve ahlak her şeyden önce gelir. Belirlediğimiz misyon ve değerlere, vizyonumuza, şeffaf ve ortak geliştirdiğimiz politikalarımıza sadık kalmak en büyük etik kuralımızdır.

Ahlaki değerlerimiz ise milletimizin hassasiyeti ile eş değerdir. “Aileni koru, milletini koru” felsefesinde organizasyonlarımız aile ilişkilerini tahrip etmek üzerine değil, geliştirmeye özen göstermektedir. Nitekim, eğitim süreçlerimizin içinde özellikle önem verilen kişisel gelişim eğitimlerimiz tam da bunun bir kanıtıdır.

YENİLEŞİM – TEKNOLOJİ TEMELİNDE KURUMSALLIK

Yönetim, pazarlama, girişimci iş planı ve bütçe stratejilerimizi teknoloji ve yenileşim odaklı belirledik ki kurumsal yapımıza dijital network pazarlamayla yeni bir boyut kattık.

Bizce, Dikkate değer olmak pazarlamanın altın kuralıdır. Dikkate değer olmak için ihtiyacı en iyi ve en farklı şekilde karşılamak gerekir. Bunun için iş hayatımızın merkezinde yenileşim ve teknoloji önem taşımaktadır. Bu nedenle yenileşim adına öneri  ve ödüllendirme sistemi kurduk. Kendi girişimci iş planını  yöneten, sınırsız raporlama alınabilen, %100 kendimizin geliştirdiği ve hiç kimsenin müdahale edemediği yazılımımızı geliştirdik.“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Aktif Yaşam Ürünleri, Ek Gıda Takviyeleri, Sağlıklı İçecek Grubu, Bayan Özel Ürünleri, Kök Hücre Cilt Bakım Ürünleri, Temizlik Ürünleri, Saç Bakımı, Kişisel Bakım Ürünleri

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir yasal temsilci ile irtibata geçebilirsiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

AYMNET hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?