Network Marketing’de Davet Yapılırken Nasıl Doğal Olunur

Emin olana kadar tekrar tekrar davet edin.

Doğru zamanda karşınızdaki insana doğru olanı söylemek, size Network Marketing işinizde çok para kazandırabilir. Bu yazımızda, etkili bir şekilde iletişim kurma konusunda Network Marketing eğitiminizi bir üst seviyeye çıkaracağım. Bu seviye, fırsatlarınızı sunacağınız insanlarla konuştuğunuzda tamamen rahat ve doğal olmanızdır.

Doğal olan nedir?

“Doğal” kelimesinin birkaç tanımı vardır ve hangi “doğal”ı kastettiğimi anlamışsınızdır.

Yapaylık veya engelleme içermeyen. DOĞRU OLAN TANIM BU.

Bu, zorlanmadan ya da düşünmek zorunda kalmadan bir araba kullanmanız gibidir. En sevdiğiniz şarkıyı bildiğiniz gibi doğal. Tamam, peki bu nasıl oldu, bu doğal olarak gerçekleşene kadar sürekli yapmanızla alakalı olabilir mi? Davetinizin doğal ve sağlıklı olması için, Davet aşamasının bir kısmından diğerine sorunsuz ve doğru bir şekilde geçiş yapmanız gerekir. Network Marketing’ e davet etmenin püf noktası, tam olarak ne zaman geçiş yapacağınızı bilmektir.

“Tanışmadan”,“İşe Almaya” kadar.  Karşınızdaki insanı yeterince tanımazsanız, ne istediklerini ve ihtiyaçlarını bilemezsiniz. Eğer tanışma aşamasını abartırsanız karşınızdaki sizinle zaman harcadığını düşünecek ve olabildiğince hızlı bir şekilde telefonu kapatacaktır.

Yani biriyle Network Marketing işinizdeki fırsatlarınızı konuşurken doğal olmak, tanışmadan işe almaya kadar aşamalara geçerken doğru zamanlamayı yapabilmektir.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Karşınızdaki kişinin Network Marketing fırsatınız için uygun olduğu anı tam olarak tanımalısınız.

Örnek:

Müşteri “Başka biri için çalışmaktan bıktım.” Dediğinde, bunu duyduğumda işimde olmaya değer insanlar olduğunu anlıyorum.

Veya, Network Marketing işiniz için birini aradığınızda “Hiçbir şey için kaydolduğumu hatırlamıyorum; niçin beni arıyorsun! ” gibi cevaplar alıyorsanız, kendilerini Network Marketing işinde diskalifiye ettiklerini görüyorum.

“Tanışma”da ve “İşe alım”da uzmanlaşmak, doğal olmanızı sağlar.

Ne zaman tanışma ve işe alım geçişini yapmakta ustalaşırsanız hem network marketing işinizle hem de ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgili konuşma kabiliyetinizde gerçekten bir fark yaratabileceksiniz. Peki geçişlerde nasıl uzmanlaşırız?

Emin olana kadar tekrar tekrar davet edin. Debriyajdan ayağınızı çekmek gibi, ilk birkaç kez gaz verin. Başarılı bir temsilciyi dinleyin ve onu kendinize model alın. Başka birinin yaptığını dinleyin. Genellikle müşterilerin yanıtları birbirine benzer olacaktır.