Networkte Takımınıza Nasıl Destek Vermelisiniz?

Bugün, sizinle networkte takımınıza nasıl destek vermeniz konusunda bilgiler paylaşacağız.

Bugün, sizinle networkte takımınıza nasıl destek vermeniz konusunda bilgiler paylaşacağız. Ağ pazarlaması sektöründe iyiyi yapmak istiyorsanız, ekibiniz için bir tür eğitim sistemi geliştirmeniz gerekir. İşe alımın para kazandırdığını biliyorsunuz ancak elde tutabilmek sizi zenginleştirecek.

İyi bir eğitim ve destek sistemi olmadan hiç bitmeyen bir yıpranma probleminiz olacaktır. Çoğaltma işinden ziyade işe girecek, umut edecek ve iş yerini alacaksınız. Sponsor olduğunuz kişilerin% 95’inin yoğun bir şekilde elinden tutma ve yardımına ihtiyacı olacak. Lider olan sadece % 5’i işleri kendi başlarına çözebilir. Eğer pazarlama ağı pazarında çok para kazanmak ve finansal olarak bağımsız olmak istiyorsanız, insanların izleyebilecekleri ve başarıya ulaşabilecekleri bir eğitim sistemine ihtiyacınız var.

Yöntemlerin mükemmel olduğunu söylemiyoruz (çok uzak), ancak kendi eğitim sisteminizi oluşturmak için bu noktalar kendi fikirlerinizi vermek için iyi bir başlangıç ​​noktası olabilir. Network marketingde sağlam bir organizasyon kurmak için bu püf noktalar size son derece yardımcı olacaktır. Kendiniz için yararlı olacak en iyilerini seçin ve onlardan yararlanın;

Networkte Takımınıza Nasıl Destek Vermelisiniz?

Haftalık Aramalar

Her pazar gecesi ekibinizle haftalık konuşabilirsiniz. 30 dakikalık eğitim ve 30 dakikalık soru ve cevaplarınız olabilir. Çok uzun sürmeyen bu aramalar takımınızı dinç tutmanızı sağlayabilir. Verimli geçen bir 30 dk konuşma, takımınızdaki insanların sizinle iletişim kurmak için heyecanlanmalarını sağlayacaktır. Heyecan önemlidir.

Doğrudan Satışta Başkalarını Nasıl Başarıya Ulaştırabilirsiniz? >>

İlk Eğitim Çağrısı

Network marketingde sağlam bir organizasyon kurmak için ilk eğitim çağrısı son derece önemlidir. Ne zaman işte yeni birisine sponsor olursanız, onlarla telefonda (veya SKYPE) bir ilk eğitim çağrısı yapabilirsiniz. Onlara genel bir bakış verebilir ve onlara ilk sıralarını nasıl belirleyebileceklerini, insanları kayıt altına alabileceklerini, insanlara ne söyleyebileceklerini vb. bir çağrı, tipik olarak yaklaşık bir saat süren bir konuşmadır bu. ufak bir başlangıç eğitimi verebilirsiniz. Eğitim her zaman önemlidir(basitve anlaşılabilir olduğu ölçüde).

Eğitim El Kitabı

Özellikle ekibiniz için kısa Network Marketing Başlangıç Rehberi‘ni ücretsiz aldırabilirsiniz. Bu gerçekten bir eğitim el kitabı. Başlamak için bilmeleri gereken her şeyden bahsediyor, örnek senaryolar, yol gösterme yolları, nasıl bir bakış açısı edinmeleri için örnekler,  hangi videoların izleneceği vs. var. Hızlı bir şekilde okunabili, ancak harika içeriklerle dolu. Her yeni takım üyesinin bir kopyasını aldığından ve gelecekteki referansı için aldığından emin olun.

Karşılama Mektubu ve Eğitim CD’si

Her yeni sponsorunuza kargo aracılığıyla bir karşılama mektubu gönderebilirsiniz. Ayrıca Youtube kanalımız Network Okulu Tv’ye ücretsiz abone olabilirler. Bu, sadece sponsor olduğunuz insanlara değil, grubunuzdaki herkese gönderilince, herkesin eşit şekilde eğitim aldığından emin olursunuz.

Doğrudan Satışta 20/80 Kuralı Nedir? >>

Gerektiğinde Bire Bir Koçluk Yapın

Gerektiğinde bire bir koçluk yapmaya özen gösterin. Network marketingde sağlam bir organizasyon kurmak için bire bir koçluk gibisi yoktur. Ekip üyeleriniz için her zaman erişilebilir olun. Bire bir zamanınızın çoğunu harekete geçen ve işi yapan insanlarla geçirin. Herkesi grup ortamında eğitmeye çalışabilir veya birebir vakit geçirerek eğitim verebilirsiniz. Gelen telefonları ve e-postaları her zaman derhal cevaplamaya çalışın.

Ekip Eğitimi Web Sitesi

Yeni ekip üyelerinize yardımcı olacak tonlarca kaynak konusunda, senaryolar, eğitim videoları ve diğer şeyler içeren ekip eğitimleri konusunda püf noktalar üzerine yüzlerce içeriğe ulaşabilirsiniz. Kendi eğitim sitenizi de oluşturabilirsiniz veya Networkokulu.net’e ücretsiz abone olarak tüm sosyal medya araçları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Network Marketingde Satış Ve Danışmanlık >>

E-posta Eğitimi

Ekibinizle bilgi paylaşmak, motivasyon sağlamak ve özel ürünler ve teşvikler hakkında konuşmak için haftada iki ya da üç e-posta gönderebilirsiniz. Bir dağıtım listesi tutabilir ve ekibinizdeki HERKESİN listenizde (olmak isteyenlerin) olduğundan emin olabilirsiniz. Bu şekilde bilgi paylaşılır ve insanlar neler olduğunu bilir.

Aylık Haber Bülteni

Kargo aracılığıyla şahsen sponsor olduğunuz insanlara ve birkaç önemli liderinize gönderdiğiniz aylık bir bülten oluşturabilirsiniz. Bülten ipuçları sunar, tanınırlık sağlar, yeni ekip üyelerini ağırlar ve kısa bir ürün eğitimi verebilir. Böylece eğitimi, pozitifi doğru kanalize edebilirsiniz.

Lütfen sistemin basit ve kolay olduğunu unutmayın. Eğer düzgün giden bir sisteminiz varsa, onu bozmamaya özen gösterin. Sağlam ilerleyen, sağlıklı bir organizasyona dokunmamak en iyisidir. Ancak eksik olduğunu noktalar olduğunu düşünüyorsanız sitemizden eğitim kısımlarında paylaşılan içeriklerden yararlanabilirsiniz.

Son düşünceler

Ekibinize ihtiyaç duydukları desteği verebilmeleri için, süreçteki tüm zamanınızı ayırmadan basit bir yol gerekir. Yukarıda listelenen tavsiyelere uymak harika bir başlangıç ​​noktası olacaktır.