Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Temmuz Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Aylık Burç Yorumları - Girişimciler için haziran ayı burç yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Temmuz Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu aylık burç yorumları köşesinde girişimcileri neler bekliyor? 2021 Temmuz ayı burç yorumları sizi etkiliyor mu? Burç yorumları okumak, hayatınıza dair birtakım bilgiler verebilir. Bu nedenle kritik kararlar verirken burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

Temmuz ayının başlarında Mars ve Satürn karşı karşıya geliyor. Biraz zorlayıcı etkiler bizleri bekliyor. Askeri olayların arttığı, askerin polisin olaylarda çok yer aldığı bir süreç. Bu iki gezegen karşı karşıya geldiği zaman sıkıntı ve problemler meydana gelir. Yangınlar, hastalıklar, suç oranlarında artış, toprak kaymaları, depremler, ticari faaliyetler bu iki gezegenlerin karşı karşıya gelmesiyle karşımıza çıkan konulardır. Aynı zamanda Mars ve Uranüs kare açı yapıyor. Bu kare açı beklenmedik saldırı riskleriyle karşı karşıya getirebilir. Bu dönemler riskli adımlar atmaktan uzak durmak gerekir. Yolda yürürken veya başka bir yerde biri sizi kışkırtıcı sözler söylerse uzatmamaya çalışın. Kazalara da açık bir süreç olacak. Bir yerden bir yere giderken kendinizi sağlama almanız önemli. Temmuz ayı başlarında aldatıcı koşullar da devrede olabilir. 7,8 Temmuz tarihlerinde daha çok dikkatli olmak gerekir. Maddi konularla ilgili adımlar atmayın. 10 Temmuzda Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Sizi güvende hissettiren konu ve olaylar ön plana çıkabilir. Bu Yeniayda duygular, iletişim, sosyalleşme daha çok ön planda olacak. Sosyal medyada, arkadaş buluşmalarında, iş yerinizde sürekli konuşmak isteyeceğiniz bir Yeniayla karşı karşıyayız. Yeni insanlarla tanışabilir, onlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Günlük hayatınız yoğun olacağı için yorgunluk, uykusuzluk sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Ayın ortasında Mars ve Venüs Aslan burcunda birleşiyor. Bu ilişkiler açısından daha keyifli, özgür gibi temayı getiriyor. Cüretkar ve kibirli de yapabilir bu birleşim. Arzu ettiklerimizi elde etmek için bayağı istekli olacağız. Kafamızın dikine gidebiliriz. Daha empatik davranmakta fayda var. 18 Temmuz civarı ekonomik yönden iniş ve çıkışlar söz konusu olabilir. 22 Temmuzda Venüs Başak burcuna geçiyor. İlişkilerde biraz daha mantıklı, biraz daha pratik yönlerinizle hareket etmeye başlayacak ve ekonomik yönden de kendinizi güvene almak isteyeceksiniz. 24 Temmuzda Kova burcunda Dolunay meydana geliyor.

Contents

Toplumsal konu ve olaylar hayatımızda etkili olacak. Önemli olaylar etrafımızda cereyan edebilir. 28 Temmuzda Merkür Aslan burcuna geçiyor. Biraz daha eğlenceye, keyfe, aşka, eğlenceli konu ve olaylara vakit ayıracağımız bir döneme giriyoruz. 29 Temmuz da harcamaların, dengesizliklerin arttığı bir dönem olabilir.

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

Koç Burcu 2021 Temmuz Ayı Yorumu

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 22 Temmuza kadar odağınız ailevi ilişkilerinizde olacak. Aile yaşantınızda gelişmeler, aileden haberler var. Ailenizle ortak kararlar alabilirsiniz. 13-20 Temmuz arası ailenizde sağlık sorunu gündeme gelebilir. 20 Temmuza kadar Venüs ve Mars Aslan burcunda olacak. İlişkiler, aşk hayatınız ön planda olacak. Canınız sosyalleşmek isteyebilir. 10 Temmuzda Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Aileyle, evle, yuvayla ilgili konulara odaklanıyorsunuz. 22 Temmuz itibariyle Güneş Aslan burcuna geçiyor. Aşk hayatınızı düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Ebeveyn Koçların çocuklarıyla ilgili gündemleri olabilir

Sağlık: 13-20 Temmuz arası ailenizde sağlık sorunu gündeme gelebilir. Venüs size kilo aldırabilir. Dikkat etmenizde fayda var.

Para : Borsa, bitcoin gibi birtakım yatırımlarınız olabilir. Yeniay zamanı ev alabilir ya da ev satabilirsiniz. 21 Temmuz itibariyle gelirinizde artışlar olabilir.

Kişisel Gelişim : Yaratıcı birtakım yönleriniz varsa 22 Temmuzdan itibaren güzel bir süreç olacak. 24 Temmuz Kova Dolunayıyla birlikte kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Hobilerinizle ilgili birtakım kararlar alabilirsiniz.

Kariyer : 24 Temmuzda Kova Dolunayı gerçekleşiyor. Kariyerinizle ilgili sürüncemede kalan konular netleşebilir. 22 Temmuz itibariyle Venüs Başak burcuna geçiyor. Ufak ufak iş konuları ön plana çıkmaya başlıyor. Yeni iş fırsatları, ekip çalışmaları için güzel bir geçiş olacak.

Bu ayki spotunuz : Bir hobi, şeylere çarpık bir bakış açısının sonucudur. Güneşin yerine bir gezegen koymaktır. John Lancoster Spalding

Boğa Burcu 2021 Temmuz Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 22 Temmuza kadar Güneş ve Merkür Yengeç burcunda olacak. Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle, yakın akrabalarınızla ortak gündemleriniz ön plana çıkıyor. 10 Temmuz Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Akraba, kardeş, sosyal çevre ilişkileri, iş yaptığınız, iş kurduğunuz insanlarla ilgili birtakım konu ve durumlar hayatınızı kapsıyor olacak. Yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevrenizi genişletmek isteyebilirsiniz. Yeni tanıştığınız insanlara hemen güvenmemenizde fayda var. 22 Temmuz itibariyle Güneş Aslan burcuna, Venüs Başak burcuna giriyor. Aile ile ortak planlar, ortak konular ön plana çıkıyor. Aşk hayatınıza güzel bir destek geliyor.

Sağlık:Düzenli spor yapmaya başlayabilir, beslenmenizde değişikliğe gidebilirsiniz.

Para: Venüs Yengeç burcunda iken yatırım yapabilirsiniz. Bu dönem sizin için güzel bir destek olacak.

Kişisel Gelişim: Birçok Boğa burcu Yeniayla birlikte yeni eğitime başlayabilir, kendini geliştirebilir. Venüs Başakta iken hayattan keyif aldığınız konulara ve hobilerle ilgili konulara odaklanıyor olacaksınız. Öz güveniniz, enerjiniz yüksek olacak

Kariyer: 22 Temmuza kadar iş ve kariyerle ilgili şanslı bir dönemdesiniz. İş hayatınızda yükselmek, yükselişe geçmek hedeflerinize ulaşmak için de şanslı bir dönem. Eğer ticari faaliyetleriniz, yeni iş projeleriniz varsa ve imza atmak için de olumlu bir süreç. 24 Temmuzda Kova Dolunayı gerçekleşiyor. Kariyerle ilgili değişim, dönüşüm olacak. İş hayatınızla ilgili bir şeyleri değiştirmek istiyorsunuz

Bu ayki spotunuz : Bir mermer parçası için heykel tıraş ne ise ruh için de eğitim odur. Thomas Edison

İkizler Burcu 2021 Temmuz Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Temmuzda Venüs Başak burcuna geçiyor. Ev, yuva, aileyle ilgili birtakım konu ve durumlar hayatınızda yer alıyor. Birçok İkizler burcu bu ay evlenme kararı alabilir.

Sağlık: Beslenme alışkanlıklarınıza özen göstermeniz gerekebilir bu ay. Kilo almamaya özen gösterin.

Para: Para konularının yoğun olacağı bir aya giriş yapıyorsunuz. Maddi konularla ilgili değişim ve dönüşüm yaşıyorsunuz. 10 Temmuzda Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Gelirinizi artırabileceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Maddi imkanlarınız artıyor. Miras, bankalar, sigortalar, vergilerle ilgili sorunları artık rayına oturtuyorsunuz.

Kişisel Gelişim : Kendinize verdiğiniz değerle ilgili değişim, dönüşüm yaşıyorsunuz. Birçok İkizler burcu Temmuz ayıyla birlikte kendine verdiği değeri fark edecek.

Kariyer : İşinizle ilgili bir şeyleri netleştirmek geleceğinizi daha garanti altına almak isteyeceksiniz. İş değişikliği yapmak istiyorsanız bir iş değişikliği yapma fırsatı bulabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili başarılı olmak, yükselmek istiyorsanız aslında birçok çözüm önünüzde duruyor ama ne yapmak istediğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Artık ayağa kalkın, harekete geçin.

Bu ayki spotunuz : Bize değer kazandıran şeyler, yaptığımız işlerdir. G. Bangraft

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

Yengeç Burcu 2021 Temmuz Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kişisel konularda biraz daha hareketli olabilirsiniz bu ay. Sizi ilgilendiren gündelik olaylar, ailenizle ilgili konularda daha aktif, tepkisel davranabilirsiniz. Duygusal olarak tatmin olmak isteyebilirsiniz. Sert, ani çıkışlarınız olabilir. 11 Mayısta on birinci evinizde Yeniay gerçekleşiyor. Yeni çevreler, yeni gruplar, kardeş mevzuları, büyük organizasyonlara dahil olma zamanı denebilir.

Sağlık: Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

Para: Boğa Yeniayıyla parasal konularda yere sağlam basan adımlar atıyorsunuz. Iyi hesap yapıyor, neyi nereye harcayacağınızı iyi biliyorsunuz.

Kişisel Gelişim : Büyük hayat planlarının, hedeflerin zamanı. Merkür’ün İkizler yolculuğu zihinsel olarak sizi yorabilir. Çok dalgın olabilirsiniz. Sanatla ilgileniyorsanız, sanatla ilgili bir şeyler yapıyorsanız bunlarla ilgili gelişmeler olabilir.

Kariyer : Kariyerinizle ilgili planlarınız, kararlarınız var. İş çevrelerinde dikkat çekiyorsunuz. İş görüşmeleriniz için olumlu bir süreç. Bazılarınızın önemli toplantıları, sunumları olabilir. 14 Mayısta Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Yabancılarla olan ticari ilişkilerde, medyayla olan işlerinizde size destek verecek Jüpiter.

Bu ayki spotunuz : Eylem planı bulunmayan bir hedef, ancak bir hayal olur. – Nathaneil Branden

Aslan Burcu 2021 Temmuz Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki : En çok ikili ilişkilerde zorlanacaksınız bu ay. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili önemli kararlar almamaya özen gösterin. İlişkileriniz durma noktasına gelebilir. 28 Temmuzdan sonra Merkür sizin burcunuza geçiyor. Hem ifadelerinizde hem konuşmalarınızda hem de görüşme ve anlaşmalarınızda çok rahat bir döngüye başlıyorsunuz. İkili ilişkilerde büyük adımlardan kaçınmaya özen gösterin bu dönem.

Sağlık: Kalp sağlığınıza, fiziki sağlığınıza özen gösterin.

Para: 22 Temmuzdan sonra parasal konular ön plana çıkmaya başlıyor. Kazançlarınızı artıracağınız bir döngü içerisine giriş yapıyorsunuz. Büyük harcamalardan kaçınmaya özen gösterin.

Kişisel Gelişim : Zorunlu değişimler dönemindesiniz. Zorunlu değişimleri zorunlu değil de isteyerek hayatınıza katmaya çalışın. 10 Temmuzda Yeniay var. Kafanızda başlatmak istediğiniz şeyler varsa destekli olmayacaksınız. Ertelemenizde fayda var. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak için güzel bir Yeniay

Kariyer: 1, 4, 6, 7, 8 Temmuz tarihleri mesleki anlamda önemli değişimler altında olabilirsiniz. Kariyerinizde yapmak istediğiniz işlerde bir takım dalgalanmalar, beklediğiniz haberlerin gelmemesi, sıkıntı ve problemlerle de karşılaşabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Daha iyi olmaya çalışmayan iyi olarak da kalamaz. Oliver Cramwell

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

Başak Burcu 2021 Temmuz Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 10 Temmuzda Yengeç burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Sosyal çevre alanlarınızı hareketlendirecek. Yer değişikliği yapmak, yeni çevrelere girmek, yeni insanlarla tanışmak söz konusu. Arkadaşlarınızla ilgili verilecek kararları bu Yeniay sonrası devreye koyabilirsiniz. 18 Temmuza dikkat edin. Sosyal alanlarda ve çevrelerde arkadaşlarınız ve özel hayatınız arasındaki çekişmeler iyice görülmeye başlayabilir. Bu tarihte yeni ilişkilere başlamayın. 22 Temmuz itibariyle Güneş Aslan burcuna geçiyor. Sosyalleşme arzunuzun artacağı bir dönem olacak. Alışveriş yapmak, kendinizi sokağa atmak isteyebilirsiniz. Oldukça şanslı bir dönem.

Sağlık: Venüs’ün ve Mars’ın sizin burcunuza girmesiyle beden görüntünüzle alakalı bir operasyona girme eğiliminiz artabilir.

Para: Harcamalarınız artabilir. Bütçe planlaması yaparsanız bu dönemi rahat geçirebilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Farklı alanlarda eğitimleriniz varsa bu noktalarda sıkıntılar olabilir. Amaçlarınız, hedefleriniz, vizyonlarınız konusunda atmak istediğiniz önemli adımlarınızı 10 Temmuz ve sonrası hareketlendirebilirsiniz, hayatınıza tam anlamıyla sokabilirsiniz.

Kariyer : İş alanlarınızda bazı konuları yeniden gözden geçirmek işinize yarayabilir. Çünkü, değişmesi gereken bazı konular olabilir. 1,4,7,8 Temmuz tarihlerinde işle ilgili konularda bazı zorlanmalar karşınıza gelebilir. İş hayatınızda verilmesi gereken önemli kararlar 24 Temmuz ve sonrası devrede olacak..

Bu ayki spotunuz : Kendimizi düşüncelerimizle kaldırır, kendimizle ilgili vizyonumuza tırmanırız. Orisan Sweet Marden

Terazi Burcu 2021 Temmuz Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu ay sosyal çevre ilişkilerine ağırlık verme durumunda kalabilirsiniz. Sosyal ortamlarda çok fazla iş, fazla koşturmalarınız olabilir. Yeni insanlarla aktiviteler, davetler çoğunlukta olabilir. 10 Temmuz ve civarı annenizle beraber yapmanız gereken işleriniz varsa ya da onun hayatına dair almanız gereken önemli kararlar varsa bu kararlar hareketlenebilir. 18 Temmuz aile hayatınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Aile hayatınızda üzerinizde baskı kurmak isteyen ya da üzerinizde baskısı olan bir insanla anlaşmazlıklar olabilir. 22 Temmuz itibariyle sosyal hayatınız daha da hareketleniyor.

Sağlık: Bu ay daha çok ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Para: Parasal konularda bazı sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz.

Kişisel Gelişim : Nerede, ne yapacağınız konusunda aklınız biraz karışabilir. Bu dönem güçlü durup motivasyonunuzu düşürmemeniz gerekiyor.

Kariyer : Kariyer ve meslek hayatınızla ilgili önemli girişimleriniz, önemli birtakım adımlarınız varsa bu adımları atmanızda sizi destekleyecek bir Yeniay meydana geliyor. İş arayan Terazi burçları varsa bu Yeniayda iş bulabilirler.

Bu ayki spotunuz : Beklemeyin ; hiç bir zaman “tam zamanı” olmayacak. Olduğunuz yerde başlayın ve elinizin altındaki araçları kullanmaya başlayın. İlerledikçe daha iyi araçlara sahip olacaksınız. George Herbert

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

Akrep Burcu 2021 Temmuz Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Anne baba arasında çekişmeler, aile içerisindeki huzursuzluklar Temmuz başında görülebilir. İkili ilişkilerde çok çabuk tepki vermeye meyilli olabilirsiniz ya da sevdiğiniz insanın size çok çabuk tepki verdiğini görebilirsiniz. Çevresel faktörler önem kazanıyor. 18 Temmuz tarihinde çevresel faktörlerden kaynaklı olarak anlaşmazlıklara dikkat edin. Yeni insanlarla tanışmak, yeni sosyal çevreye girmek istiyorsanız 21 Temmuz ve sonrası şanslı olacaksınız. 24 Temmuzda ki Dolunay ev, aile, yuva alanlarınızda meydana geliyor. Ailevi kararlar önemli olabilir.

Sağlık: Stresten korunmalı, düzenli beslenme alışkanlıkları edinmelisiniz.

Para : 21 Temmuzda Venüs Başak burcuna geçiyor. İş hayatınızda elde ettiğiniz gelir artabilir. Maddi olarak rahatlayacaksınız. Yalnız gereksiz harcamalardan kaçının.

Kişisel Gelişim : 10 Temmuz Yeniayıyla beraber geleceğe dair planınızı hareketlendirebilirsiniz. Önemli eğitim konularınızı da hareketlendirmek isteyebilirsiniz. Hayata bakışınızı, insanlara bakışınız değiştiriyorsunuz. Birçok yeni eğitime katılabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kariyer: Bu ay başında önemli kariyer ve meslek girişimleriniz olabilir. Buradaki girişimleriniz bazı davranışlarınızdan kaynaklı olarak sıkıntıya girebilir. 22 Temmuz itibariyle Güneş Aslan burcuna geçiyor. Kariyer hayatınız varsa mükemmel bir başarı sizleri bekliyor. İş hayatınızda dikkatleri üzerinize çekiyor olacaksınız. 28 Temmuz itibariyle kendinizi daha fazla işe vereceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönem anlaşmalar yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Gelecek, hayallerinin güzelliğine inananlarındır. Eleanor Roosevelt

Yay Burcu 2021 Temmuz Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Temmuz ayının başlarında çevresel faktörlere dikkat etmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizin sorunları, her iki tarafı da idare etme durumu sizi biraz yorabilir. Çevrenizden çok çabuk etkilenebilirsiniz. 22 Temmuz itibariyle önemli insanlarla görüşme ve konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. 24 Temmuzda ki Dolunay yakın çevre alanınızda meydana geliyor. Dolunayla birlikte sıkıntı yaşadığınız, sizi mutsuz eden insanları hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz. İletişimde fevri yükselmelere karşı dikkatli olmalısınız.

Sağlık: Ameliyat, operasyon gibi durumlarınız varsa bu konularla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Para: 10 Temmuzda Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Parasal konularda önemli başlangıçlar, ortaklıklardan gelen gelirlerde yenilikler söz konusu olabilir. Banka işlerinizi halletmek, parasal konularınızı çözüme kavuşturmak, kredi almak, ödemelerle ilgili mevzularda adımlar atmak için güzel bir süreç. 18 Temmuza dikkat edin. Gelir, giderlerinizde dengeyi tutturmak kolay olmayabilir.

Kişisel Gelişim : Hayatınızda hangi konularda yaralıysanız, Yeniay zamanı o konularda tadilat, tamirat söz konusu. Merkür Yengeçte iyi değildir. Duygulardan etkilenmemek gerekiyor. Daha akıllıca karar almak, biraz profesyonel olmayı gerektiren yenilikler olması gerekir. Hayatınızla ilgili ne istiyorsunuz? İlerde kendinizi nerede görmek istiyorsunuz? Bu konular için 21 Temmuz sonrası şanslısınız. Bu süreci iyi değerlendirin. 22 Temmuzdan sonra seyahat ve eğitim alanlarınıza ağırlık vereceksiniz. Seyahat etmekten mutluluk duyacaksınız.

Kariyer: Neredeyseniz orada başlayın. Neyiniz varsa onu kullanın. Ne yapabiliyorsanız onu yapın. Arthur Ashe

Bu ayki spotunuz : Neredeyseniz orada başlayın. Neyiniz varsa onu kullanın. Ne yapabiliyorsanız onu yapın. Arthur Ashe

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

Oğlak Burcu 2021 Temmuz Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 10 Temmuzda Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. İkili ilişkiler, evlilik hayatınız, iş ortaklıklarınıza yeni bakış açısı getiriyorsunuz. Bir ilişkiniz varsa, ilişkinizde sorguladığınız konu ve durumlar varsa bu konuları temmuz ayında masaya yatırıyorsunuz. Önemli kararlar alabilirsiniz. Yeniay yeni iş ortaklığı da getirebilir

Sağlık: Ameliyat durumunuz varsa bu dönemde karar verebilirsiniz.

Para: Temmuz başında parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Harcamalarınız sizin kontrolünüz dışına çıkabilir. Yatırımlara da dikkat edin. 22 Temmuzdan itibaren para konuları gündeminizde olacak. Gelirler, ödemeler, borçlar, banka işleriyle ilgili fırsatlar sizleri bekliyor. 24 Temmuzda Dolunay gerçekleşiyor. Parasal dengeyi oturtmaya çalışıyorsunuz. Parasal anlamda güçlendiğiniz bir süreç.

Kişisel Gelişim : Sizleri değişime, dönüşüme sürükleyen bir döngü başlıyor. Hayattan ne istiyorsunuz? Kendinizi nerede değiştirmek istiyorsunuz? Korkularınız, kaygılarınız neler? Nelerin üstüne gitmeniz gerekiyor? gibi konuları temmuz ayında masaya yatırıyorsunuz. 21 Temmuzda Venüs Başak burcuna geçiyor. Hayatla ilgili farkındalıklarınız, hayata, insanlara bakış açınız açısından şanslı bir dönem. Hayattan ne istediğinizi keşfedebilirsiniz.

Kariyer : Ayın ortalarından itibaren kariyer hayatınız canlanacak. İş hayatınızda başarılara imza atabilirsiniz. 22 Temmuz itibariyle iş fırsatları karşınıza gelebilir..

Bu ayki spotunuz : Gözlerinizi yıldızlara dik, ayakların yere bassın. Theodore Roosevelt

Girişimciler İçin Nisan Ayı Nasıl Geçecek? >>

Kova Burcu 2021 Temmuz Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: İlişkilerde zorlanmalar, sıkıntılar devrede olabilir. İş hayatınızdaki yoğunluk ilişkinizde sıkıntı yaratabilir. 10 Temmuzdaki Yeniayla beraber günlük yaşam yoğunluğunuz artıyor. 23 Temmuzda Güneş Aslan burcuna geçiyor. Ertelenmiş, görmezden gelinmiş konular gündeme gelebilir. Kendiniz çözemediğiniz problemlerde bir danışmandan yardım alıp çözebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Yeniayla birlikte yeni bir beslenme programını hayatınıza geçirerek önemli adımlar atmak isteyebilirsiniz. 18 Temmuz tarihinde sağlığınızda bazı sorunlar olabilir. Mide ve göğüs bölgenize biraz daha dikkat edin.

Para: 22 Temmuz itibariyle Venüs Başak burcuna geçiyor. Parasal konularda güzel gelişmeler olabilir. Daha önce verdiğiniz borç size gelebilir. Ortaklı iş yapıyorsanız, ortaklı işlerden gelen parada artışlar olabilir.

Kişisel Gelişim : Dolunayla beraber hayatınızda önemli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Hayalleriniz, hedefleriniz için hareketlenmeye başlıyorsunuz.

Kariyer :Yeniayla beraber kariyer ve iş hayatınızda yeni gelişmeler karşınıza gelebilir. İş arayanlar için güzel bir dönem. Yeni projeye dahil olma, işe başvurma ya da yeni işe başlama devrede olabilir.

Bu ayki spotunuz : Sürekliliği sağlamanın bir yolu, hep daha büyük hedefler koymaktır. Michael Korda

Balık Burcu 2021 MTemmuz Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2021 Temmuz ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: 10 Temmuzda Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Keyif alacağınız haberler olabilir, keyif alacağınız seyahatlere çıkabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen Balık burçları için destekleyici etkiler söz konusu. Çocukları olan Balık burçları, çocuklarının hayatı ile ilgili değişen koşullar olabileceği için biraz daha çocuklarla ilgilenmek, duruma alıştırmak gerekebilir. Gündelik hayatınızın ritmindeki iniş çıkışlar, sıkıntı ve problemler sizi biraz yorabilir. Çevrenizde oluşan olaylar moralinizi çok çabuk bozabilir. 22 Temmuzda Venüs Başak burcuna geçiyor. Partnerinizle, eşinizle, iş ortağınızla sorunlarınız varsa çözüm bulmak, arayı düzeltmek için destekleyici etkiler altında olacaksınız. Dolunayla birlikte anne tarafınızın konu ve olayları, partnerinizin iş hayatında olan konu ve olayları gündeminizde olabilir. Aşırı tepki vermemeye özen gösterin.

Sağlık: Kendinize iyi bakmanıza rağmen bazı zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Araba kullanıyorsanız sinirliyken araba kullanmayın, trafiğe çıkmayın. 4,7 ve 8 Temmuz tarihlerinde kazalara açık olabilirsiniz.

Para: Borçlarınız varsa, ödemek için hırslı olacağınız bir aydasınız. Miras yoluyla mal varlığınızda artışlar olabilir. Bir mülk satın almak isteyen Balık burçları, fırsatlar sizi bekliyor.

Kişisel Gelişim : Yeniay zamanı sizi daha çok mutlu edecek şeylere odaklanabilirsiniz. Spora, hobilerinize, sanatsal faaliyetlerinize yönelik önemli adımlarınız ya da kararlarınız varsa Yeniayla beraber bu kararları hareketlendirebilirsiniz.

Kariyer : 28 Temmuzdan sonra daha fazla iş konularınızın ön plana çıktığı bir dönem başlıyor. İş konularınız artabilir. Daha fazla iş hayatınızın aktif olduğunu, işle ilgili konuların hızlandığını fark edebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Başıma gelen ben değilim, ben olmayı seçtiğim şeyim. Carl Jung