İş Planınız Yoksa Yapmanız Gerekenler

Doğrudan Satışta İş Planı - Her hafta para kazandıracak aktiviteler yapıp yapmadığınızı kontrol etmelisiniz.

Doğrudan satışta iş planı yoksa yapmanız gerekenler nelerdir? İster küçük bir işletme kuruyor olun, ister mevcut işinizi yeniden keşfetmek istiyor olun, bir iş planı oluşturmak, hedefler belirleme ve eylem planınızı oluşturmanın ilk adımıdır. Bir iş planı oluşturmak çok zor olabilir, ancak iyi haber şu ki, gerçekten işe koyulmak için gerçekten buna ihtiyacınız yok.

Nereden başlayacağınızı bilmiyor ancak harekete geçmek istiyorsanız, aşağıdaki üç görevle başlayın. Bunlar, fikirlerinizi tanımlamanıza ve iş hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

Doğrudan Satışta İş Planınız Yoksa Yapmanız Gerekenler

Doğrudan satışta iş planı yapmadıysanız eğer, hemen bunları hayatınıza geçirmeye odaklanın. Çünkü en kötü plan bile plansızlıktan çok daha iyidir. Her hafta para kazandıracak aktiviteler yapıp yapmadığınızı kontrol etmelisiniz. Ayrıca 6 aylık, 2 senelik, 5 sene ve üzeri hedeflerinizi belirlemelisiniz. Peki tüm bunlar yoksa neler yapmalısınız?

Doğrudan Satışta Az Para Kazanma Sendromu >>

Aklınızda bir vizyon ve hedef belirleyin.

Ayrıca, bu vizyonu işinize dahil olmasını istediğiniz diğer kişiler için tanımlamanıza da yardımcı olacaktır.

İşletmenizin ideal olarak ne olmasını istersiniz? Deneyim senin için nasıl olacak? Müşteri ne durumda? Bu tür soruları yanıtlamak, işletmeniz için bir vizyon oluşturmanıza yardımcı olur ve bu da bu vizyona uyacak belirli hedefler belirlemenize olanak tanır. Şu anda ayrıntıları hesaplayamasanız bile, aklınızda bir vizyon ve hedef olması, devam etmeniz için size bir odak noktası ve motivasyon sağlayacaktır.

Ayrıca, bu vizyonu işinize dahil olmasını istediğiniz diğer kişiler için tanımlamanıza da yardımcı olacaktır. Bu yüzden biraz sessizce zaman ayırın ve bu işin ne olmasını istediğinizi belirleyin, böylece onu gerçeğe dönüştürmek için çalışabilirsiniz.

Network Marketingde Plan Nasıl Yapılır? >>

Ağ kurarak ve iyi bir ekip kurarak insanlara odaklanın.

Doğrudan satışta iş planı yoksa ikinci yapmanız gereken şey, insanlara odaklanmaktır. Her şeyden önce başarılı bir işin çalışkan, zeki ve yaratıcı insanlar tarafından inşa edildiğini unutmayın. Ağ kurma yoluyla kendinizi iyi insanlarla çevrelemeye başlayın. Başkalarıyla etkileşim halindeyken, kendi iş kurma deneyimleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin.

Sadece kendiniz için fikir toplamakla kalmayacak, aynı zamanda başarınız için gerekli olduğunu kanıtlayacak profesyonel ilişkiler kurmaya başlayacaksınız. Hedeflerinizi ve tutkularınızı paylaşan bir ekip oluşturmaya çalışın. Başkalarıyla işbirliği yapmak, hedeflerinize ulaşmak için oldukça etkili bir yoldur.

İvme oluşturun, ancak mükemmelliğe odaklanmayın.

En azından hemen değil, her şeyin mükemmel bir şekilde yapıldığından emin olmaya kendinizi kaptırmayın. Hedeflerinize ulaşmada ivme başlatmak, oyunun bu aşamasında daha önemlidir. Bu, kendinize tutarlı bir program oluşturma, günlük gündemler oluşturma ve bunları tutarlı bir şekilde takip etme ve fikir ve yardım için başkalarına ulaşma gibi iyi çalışma alışkanlıkları oluşturmanın zamanıdır.

Bir şeyin nasıl yapılacağını öğrenmenin en iyi yolu, onu gerçekten yapmaktır. Bu yüzden hemen işe koyulun ve işe koyulun. Ayrıntıları yol boyunca anlayacağınızdan emin olun.

Kendinizi geliştirin, gelişirseniz organizasyonunuz gelişir.

Kendi işinizde iş planı oluşturmak, sizi ve organizasyonunuzu daha da geliştirecektir. Gerek ülkeniz gerekse uluslararası bir iş hacmi oluşturmak kaldıraçlı gelirinizi daha da garanti altına alabilir. Dünyanın her yerinde kendi ticaret ağınızı oluşturabilirsiniz. Bunun için size dünyanın neresinde olursanız olun destek verdiğimizi duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Kendinizi her yerde Network Okulu Kampüs projesi ile geliştirebilirsiniz. Network marketing eğitimleri ile bu ticaret içerisinde bulunan insanlara tarafsız bir şekilde oluşturulmuş eğitimler sunuyoruz. Başarınızı ertelemeyin.

Görevler, son teslim tarihleri ​​ve finans gibi bir iş planının özellikleri, kesinlikle herhangi bir başlangıç ​​için önemli bir ilk adımdır. Bununla birlikte, bir vizyon oluşturarak, insanlara odaklanarak ve ivme oluşturarak, resmi bir iş planının ayrıntılarına girmeden önce işinizi başlatma yolunda ilerleyebilirsiniz. Listemize ekleyebileceğiniz başka fikirleriniz var mı? Lütfen bunları aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın!

Network Marketingde Oyuna Katılmak İçin Neler Yapılmalı? >>