Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Nisan Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu 2021 Nisan Ayı Burç Yorumları

Network Okulu aylık burç yorumları köşesinde girişimcileri neler bekliyor? 2021 Nisan ayı burç yorumları sizi etkiliyor mu? Burç yorumları okumak, hayatınıza dair birtakım bilgiler verebilir. Bu nedenle kritik kararlar verirken burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

Nisan’ın ilk yarısı hareketli, keyifli geçecek. Enerjimiz yükselecek. 12 Nisan’da Koç burcunda yeni başlangıçları destekleyen Yeniay meydana geliyor. Arzularımıza, isteklerimize koştuğumuz bir zaman dilimi olacak.

Contents

14 Nisan tarihi yeni başlangıçlar için muazzam bir gün. İstikrarlı bir şekilde ilerletmek, büyütmek istediğiniz konular, gelecekte bize ışık olmasını istediğimiz temalar her ne ise 14 Nisan’da tohumlarını ekebilir, harekete geçebilirsiniz.

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Nisan Ayı Nasıl Geçecek?

16 Nisan itibariyle gökyüzünde bir hareketlilik olacak. Bu da hırs, öfke, manipülasyonlar gibi temaları gündemimize getirebilir. Kendimize, hırslarımıza yenik düşebiliriz. Bir taraftan da daha mücadeleci, daha azimli, hedeflerimize doğru ilerleyebileceğimiz bir zaman dilimi. 9 Nisan’da Mars-Neptün karesi yaşanıyor. Bu kare iki, üç gün öncesinden yoğun bir şekilde hissettirebilir.

6,7,8,9,10,11,12 Nisan tarihlerinde covid virüsünün yayılma hızı tavan yapabilir. Bu tarihlerde ekstra dikkat etmemiz, özen göstermemiz gerekiyor. 14 Nisan’da Venüs Boğa burcuna geçiyor. Huzur, sahip olma, barış, anlayış, sevgi, değerler gibi konuları gündeme getirebilir. Ayrıca yatırımlar ve harcamalar daha önem kazanmaya başlayacak.

  • Ayın ikinci yarısı Mars, Yengeç burcuna geçiyor. Burada rahat etmez Mars. Öfke, şikayet, kıskançlık, endişe, alınganlık, korkulara kapılma, baskı gibi konular ön plana çıkabilir.

19-25 Nisan tarihleri arasında Venüs-Uranüs kavuşumu, 22-25 Nisan tarihleri arasında Merkür-Uranüs kavuşumu yaşanıyor. Venüs-Uranüs kavuşumu sıra dışı bir ilişkiye çekebilir sizi. Bu da özellikle sabit burçları zorlayabilir. İşle ilgili bir imza atacaksanız eğer, bu iki kavuşum tarihlerini iyi değerlendirin.

27 Nisan’da Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Dolunayla, tamamlamaları, netleşmeleri, sonlanmaları beraberinde getiriyor. Agresif bir ruh haline bürünebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi bu zaman diliminde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca 27 Nisan itibariyle Plüton retro hareketine başlıyor. Plüton retrosu; bastırılmış öfke, bastırılmış güç, tutku, hırs, intikam dürtüsü demektir. Buralarda bastırdığınız konular varsa bu ay açığa çıkabilir. Özellikle ikili ilişkilerde deprem etkisi yaratabilir.

Kaçıranlar İçin Mart Ayı Burç Yorumları >>

Koç Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Koç Burcu Yorumları - 20 Nisan’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuzda olacak.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Nisan’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuzda olacak. Sosyal hayatınız hareketli, enerjiniz, iletişiminiz yüksek olabilir. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Uyum arıyorsunuz. İlişkiler anlamında güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. 19-25 Nisan arası Venüs-Uranüs kavuşumu, 22-25 Nisan arası Merkür-Uranüs kavuşumu yaşanıyor. İlişkilerinizde özgürleşmek, bireyselleşmek isteyebilirsiniz. Sıra dışı aşka da çekilebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle ortak gündemleriniz olabilir. Zaman zaman çatışmalar da yaşayabilirsiniz. 23 Nisan itibariyle Mars Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Odağınız ailenizde, yuvanızda, ailevi gündemleriniz de olabilir. Ailevi gündemler sizi biraz yorabilir.

Sağlık: Kronik rahatsızlığınız varsa dolunayla birlikte haberler gelebilir.

Para : Bu ay genel itibariyle maddi konular ön planda olacak. 20 Nisan itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcuna geçiyor. Odağınız tamamen gelir giderlerinizde olacak. Maddi konularla ilgili çözümler bulabilirsiniz. Yatırım yapmayı, mülk almayı düşünebilirsiniz. Beklediğiniz paralar olabilir. Venüs-Uranüs kavuşumu zamanı maddi konularda beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 27 Nisan Akrep Dolunayıyla birlikte maddi tablonuz netleşiyor. Ortak parasal konularda gündemleriniz olabilir.

Kişisel Gelişim : 23 Nisan’a kadar Mars İkizler burcundaki seyrine devam ediyor. Zihniniz faal olacak. Her gün bir karar, bir fikir. Biraz sık karar değişimleri olabilir. Eğitim konularında mücadeleleriniz olabilir.

Kariyer: Venüs-Uranüs kavuşumu kariyer hayatınızda beklenmedik gelişmelere sebebiyet verebilir. 19-25 Nisan tarihleri arasındaki kavuşumları  iyi değerlendirin. Yeni bir şeye başlamak, imzalar atmak istiyorsanız, bu tarihler arasında yapmanız yararınıza olacaktır.

Bu ayki spotunuz : “Kuşku ve kararsızlık insanın gelişmesini engeller.” – İgnazio Silone

Benlik Nedir? Yüksek Benlik Saygısı Neden Önemlidir? >>

Boğa Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Burç Yorumları - 20 Nisan itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuza geçiyor.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Nisan itibariyle Güneş, Merkür ve Venüs sizin burcunuza geçiyor. İletişiminizle, uyumunuzla, düşünce ve fikirlerinizle dikkat çekiyorsunuz. Aşk ve ilişkiler anlamında güzel bir süreç olabilir. Sosyal hayatınız hareketlenebilir. Venüs ile Merkür’ün Uranüs ile yapacağı kavuşum sizi sıra dışı ilişkilere çekebilir. Siz sabit bir burç olduğunuz için sizi zorlayabilir. Dikkat edin. Yedinci evinizde Dolunay gerçekleşiyor. Her türlü ilişkilerinizde netleşmeler olabilir. Ayın son günleri ailevi gündemleriniz ön plana çıkabilir.

Sağlık: 20 Nisan’a kadar sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Uykusuzluk problemi yaşıyorsanız, 12 Nisan Koç Yeniayıyla birlikte uyku düzeniniz düzelebilir.

Para: 23 Nisan’a kadar Mars İkizler burcunda olacak. Bu ay ciddi paralar harcayabilirsiniz. Bir yatırım peşindesiniz. Mars İkizler de gereksiz harcamalar yaptırır. Dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim : 20 Nisan’a kadar inzivaya çekilmek, her şeyi iç dünyanızda tartmak, ölçmek isteyebilirsiniz.20 Nisan itibariyle kendinizle ilgili ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Düşündüklerinizi hayata geçirebilirsiniz. Vazgeçmiyorsunuz, kararlısınız. Yaratıcılığınız yüksek olacak. Yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Kariyer: Yeni imzalar atılacaksa 19-25 Nisan tarihleri arasını değerlendirmenizde fayda var. Ticari faaliyetleriniz varsa, 23 Nisan itibariyle faal olacak.

Bu ayki spotunuz: “Bazı yıkılışlar daha parlak kalkışların teşvikçisidir.” – W. Shakespeare

İkizler Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı İkizler Burcu - Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle beraber sosyalleşmeye başlıyorsunuz.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle beraber sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bazı arkadaşlarınızla, sosyal gruplarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu ay bazı insanları geçmişte bırakmak, yeni insanlarla yola çıkmak isteyebilirsiniz. Konumu iyi olan insanlarla irtibat kurabilirsiniz.

Sağlık: Ayın ikinci yarısı strese bağlı mide rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

Para: Parasal konularda biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Mars, girdileri artırdığı gibi giderleri de artırır. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ticaretle uğraşıyorsanız, kendi işinizi yapıyorsanız buradan gelebilecek gelirlerde artışlar olabilir.

Kişisel Gelişim : Mars, 23 Nisan’a kadar sizin burcunuzda ilerliyor. Hukuksal, eğitim, yurtdışı bağlantılı konularla ilgili güzel gelişmeler meydana gelebilir. Yönünüzü değiştirebilecek, istikrarlı, güzel başlangıçlar yapabileceğiniz, motivasyonu kendinizde bulabileceğiniz bir zaman dilimi. Ayın ikinci yarısı içe dönmek isteyebilirsiniz. Kendi kabuğunuzda kendi yapmak istediklerinize odaklanmak isteyebilirsiniz.

Kariyer: Birtakım plan ve proje peşindesiniz. Yeni projelere göz kırptığınız, hareketlenmeye başladığınız bir ay olacak. Çalıştığınız yerde terfi alma ihtimaliniz yüksek.

Bu ayki spotunuz : “Konu işlerin yürütülmesine gelince, motivasyon her şeydir.” – Lacocca

Stres Nedir? Stresin Zararları Nelerdir? >>

Yengeç Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Yengeç Burcu - Ayın ikinci yarısı nişan, söz, organizasyon gibi bir takım davetlere icabet etme durumunuz söz konusu olabilir.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ikinci yarısı nişan, söz, organizasyon gibi bir takım davetlere icabet etme durumunuz söz konusu olabilir. Sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni ortamlara girebilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa yeni aşklar karşınıza gelebilir. Evliyseniz ya da bir ilişkiniz varsa ilişkilerinizdeki çıkmazları düşünmek, bir şeyleri dönüştürmek, kendinizde eksik gördüğünüz tarafları halletmeye odaklı bir tavırda olmanız daha destekleyici olacaktır. Gökyüzü, ilişkilerle ilgili dönüşüm zamanı diyor.

Sağlık: Ayın ilk yarısı spora başlamak, diyete başlamak gibi istekleriniz olabilir.

Para: Parasal konularla ilgili endişe ettiğiniz konular varsa eğer, olayların yoluna girmeye başladığını görebilirsiniz. Belki toplu bir para gelebilir. Bir kredinin veya bir borcun kapatılması, kontrolünüz dışında desteklendiğiniz bir süreç.

Kişisel Gelişim : Mars burcunuzdayken ruhsal olarak alınganlığınız artabilir. Olanı değil de olmasını istediğiniz gibi gördüğünüz ruh halinde olabilirsiniz. Savunmaya ve kavgaya daha müsait bir yapıda olabilirsiniz. Sakin kalmaya, gerçeği görmeye çalışın. İstikrarlı bir biçimde devam etmek, net bir karar vermek için ayın ikinci yarısını bekleyin.

Kariyer : Çalışma hayatınız ayın ilk yarısı oldukça hareketli olacak. Bir iş arayışınız varsa yeni başlangıçlar yapabileceğiniz, belki bir çoğunuzun iş veya pozisyon değiştirebileceğiniz, yenileneceğiniz bir ay olacak. Çalışmıyorsanız güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ayın ikinci yarısı projeler, görüşmeler ön plana çıkabilir.

Bu ayki spotunuz : “Sükunet, güç demektir. Kalbinize şöyle deyin: Sakin ol ve öyle kal.” – Dale Carnegie

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

Aslan Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Aslan Burcu - Parasal anlamda iyileşme ve gelişme olabilir.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: İletişiminizin yoğun olduğu bir yenilik olabilir bu ay hayatınızda. Kardeşlerinizin işle ilgili bir gündemi var ise burada bir yenilik olabilir. 7-10 Nisan arası Mars-Neptün karesi aktif olacak. Sosyal çevrenizde bazı arkadaşlarınızla kopuşlar, yanılsamalar olabilir. Tanımadığınız insana kefil olmak gibi hatalar yapabilirsiniz. Olay bittikten sonra “ ben ne yaptım “ dedirten bir açıdır Mars-Neptün karesi. Dikkat etmenizde fayda var.

23 Nisan’dan itibaren her şeyinizi herkesle paylaşmamanız gereken bir dönem başlıyor. Kime ne kadar, neyi söylemeniz gerektiğini iyi bilin. Özellikle işle ilgili konularda ayağınızı kaydırmak isteyenler olabilir. 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Ev, aile, yuva konularında bir şeyler netleşiyor.

Sağlık: Kemikler, diş, bel, boyun ile ilgili sorunlar yaşama olasılığınız yüksek. Ertelediğiniz sağlık konuları varsa 6 Ekim’e kadar sorunlarınızı halletmeye çalışın. Halletmezseniz bu sorunlar daha da büyüyebilir.

Para: Parasal anlamda iyileşme ve gelişme olabilir. Bu ay daha hesaplı gideceksiniz. Bir takım hesap kitaplar yapabilirsiniz. Merkür Boğa burcuna geçtikten sonra, ayın ikinci yarısı parasal anlamda özellikle işten gelecek gelirlerde artış, prim haklarınızı almak gibi konular gündeme gelebilir.

Kişisel Gelişim : Ayın ilk yarısı eğitimlerle, yurtdışı bağlantılı konularla ilgili hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı gizli alınganlıklar, kırılganlıklar, geçmişte olmuş bitmiş şeyleri tekrar tekrar yaşamak da söz konusu olabilir. Hırs yapabilir, intikam arzusu olabilir. İç güdülerinizle hareket etmeyin. Sakinliğinizi korumaya çalışın.

Kariyer : Yeni görüşmeleriniz olabilir. Yapmak istediklerinizle ilgili yeni gündemleriniz olabilir. 20 Nisan’dan sonra kariyerinizde parlıyorsunuz. Kariyer konuları ön plana çıkmaya başlıyor. Yeni iş görüşmeleri, iş anlaşmaları, kariyerden gelecek haberler var.

Bu ayki spotunuz : “Hırsın başladığı yerde, saf duygular biter.” – Balzac

Başak Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Başak Burcu - 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle beraber sosyal çevreniz, ekip çalışmalarınız ön planda olmaya başlayacak.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Agresif dönemler geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın, ailenizin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle beraber sosyal çevreniz, ekip çalışmalarınız ön planda olmaya başlayacak. Ayın ikinci yarısı sosyal çevrenizde kopuşlar, tartışmalar yaşanabilir.

Sağlık: Ayın son haftası bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Sinir, strese bağlı rahatsızlıklar yaşanabilir.

Para: Ayın ikinci yarısında Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcuna geçiyor. Maddi olarak güvende hissetme ihtiyacınız artıyor. Maddi konularda keyfiniz yerine gelebilir. Seyahat harcamaları, eğitim harcamaları, yurtdışı bağlantılı konularla ilgili harcamalar söz konusu olabilir. Girdiler artabilir. Keyfi harcamalarınızı abartabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim : Alınganlıkların, kırılganlıkların, tartışmaların olacağı bir dönem olacak. Ayın ikinci yarısı fazla alınganlık göstererek hareket etme potansiyeliniz, geçmişe odaklanma söz konusu. Geçmişi geçmişte bırakın.

Kariyer : Ayın ilk yarısı kariyer alanlarınız oldukça hareketli olacak. Özellikle 23 Nisan tarihinde Mars Yengeç burcuna geçiyor. Kariyer alanınız etkilemeye devam edecek. Sorumluluklarınız artabilir. Çalışmayanlar için iş bulma, başvuru için çabalama konusunda destekleyici bir süreç. Projeleriniz, ekip çalışmaları ön planda olacak. Yeni bir projeye dahil olmak veya departman değişikliği, yeni bir ekibe dahil olmak gibi temalar daha çok ön planda olacak.

Bu ayki spotunuz : “Geçmişi değiştiremezsin ama daha gelecek elinin içindedir.” – H. White

Başarılı İnsanlar Neleri Farklı Yaparlar? >>

Terazi Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Terazi Burcu - 14 Nisan’a kadar tartışmalı, sorunlu bir iletişiminiz, ilişkiniz olabilir.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ay boyunca ilişkilerdeki, ortaklıklardaki birtakım konular, ortak kararlar, bir ortaklığın veya ilişkinin gidişatıyla ilgili kararlar vermek açısından da önemli bir zaman dilimi. 14 Nisan’a kadar tartışmalı, sorunlu bir iletişiminiz, ilişkiniz olabilir. Ayın ikinci yarısı ilişkiler açısından daha olumlu geçebilir. İlişkilerde huzuru bulabilirsiniz.

Sağlık: Yeme, içme, kilo alma sorunlarına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Boğaz ağrıları, dişlerle ilgili ufak tefek problemler yaşayabilirsiniz.

Para: Alım satımlar, ortak veya toplu paralar gündeminizde olabilir. Prim alabilirsiniz. Zam beklentiniz karşılanabilir. Borç alabilir veya bir borcunuzu kapatmak için birtakım adım ve durumlar söz konusu olabilir.

Kişisel Gelişim : Aceleci davranmaktan kaçınmalısınız. Biraz kaprisli ve değişken ruh halinde olabilirsiniz. 19 Nisan itibariyle içe dönük, alınganlık, karamsarlık, endişe etmek biraz artabilir. Siz elinizden geleni yapın, akışına bırakın.

Kariyer : 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle beraber kariyer konuları, amaçlarınız, idealleriniz yoğun bir şekilde ön plana gelecek. Kariyeriniz için daha mücadeleci daha çabalayıcı bir ruh haliyle ilerlemeye başlayacaksınız. Çalışmıyorsanız, diğer kaynaklardan para yaratmak için de desteklendiğiniz bir ayda olacaksınız. Eğer iş arıyorsanız, ayın ikinci yarısından itibaren yılmadan usanmadan başvurularınıza devam edin. İş değişikliği, terfi değişikliği, iş başvuru düşünceleriniz varsa elinizden ne geliyorsa yapmalısınız.

Bu ayki spotunuz : “Bir başkasının aklını ve yüreğini kolayca okuyamazsın. O yüzden onu yargılarken acele etme.” – Paulo Coelho

Akrep Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

 

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 14 Nisan’dan itibaren ikili ilişkilerden yana şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha iyi bir hale getirmek ya da ciddiye taşımak isteyebilirsiniz. Birlikte daha etkili vakit geçirmek için güzel etkiler altında olacaksınız. İlişkiniz yoksa yeni aşklara başlayabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni iş ortaklığı kurabilirsiniz. Ortaklarınız varsa da ortaklarınızla birbirinize olan güven artabilir. İletişiminiz güçlenebilir.

Sağlık : Nisan’ın ilk yarısı migren, baş ağrısı çekebilirsiniz. Uyku düzeninize özellikle dikkat edin. Bazı Akrep burçları spora ve diyete başlamak isteyebilir.

Para: Kazancınızda artışlar olabilir. Ama para geldiği gibi gidebilir. Gereksiz harcamalara meyilli olacağınız bir aydasınız. Harcamalarınıza dikkat edin. Kredi almayı düşünüyorsanız veya büyük finansal işlemleriniz varsa bu ay dikkatli olun.

Kişisel Gelişim : Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle kendinizi değiştirmeye odaklanacaksınız. Kişisel gelişim, hayata bakış açınız, insanlara bakış açınız değişmeye başlıyor. Eğitim hayatı devam eden bir Akrep burcuysanız, eğitim hayatınızla ilgili bir mücadele verebilirsiniz. Burcunuzda 26 Nisan’da gerçekleşecek bir Dolunay var. Hayata bakış açınızda, iş, hedefler, hayaller anlamında çok büyük değişimler yaşayabilirsiniz.

Kariyer : İş hayatınıza biraz daha odaklanmaya başlayacaksınız. Gerçekleştirmek istediğiniz hedefler için biraz daha mücadele edeceksiniz. Yeni iş fırsatları kovalıyor olabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız işinizi daha çok kitleye, daha çok insana duyurmak istiyorsanız medyadan, medya kuruluşlarından destek alabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : “Kendinde yarattığın değişim, dünyayı aydınlatır.” – Ramana Maharshi

Yabancı Dil Öğrenmenin Önemi >>

Yay Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Yay Burcu - Özellikle danışmanlık, satış, pazarlama gibi işler yapıyorsanız biraz daha şanslı ve bereketli bir ay olacak.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yeni insanlarla tanışabilir, yeni dostlukların kapıları açılabilir. Yakın çevrenizde davet edildiğiniz yerlere icabet etmekten çekinmeyin. Ayın ilk yarısı agresif tutumlar, tartışmalar söz konusu. Ayın ikinci yarısı ise, biraz daha rahatlıyorsunuz, sakinleşiyorsunuz. Çünkü Mars, İkizler burcundan Yengeç burcuna geçiyor.

Sağlık : Beden sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ufak tefek kazalara açık olabilirsiniz. Bazı Yay burçları spora başlayabilir.

Para: Parasal konularda güzel gelişmeler olabilir. Eşinizle ortak bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Ummadığınız yerlerden para gelebilir. Özellikle danışmanlık, satış, pazarlama gibi işler yapıyorsanız biraz daha şanslı ve bereketli bir ay olacak. 23 Nisan’dan itibaren mücadeleniz daha çok parasal alanda olacak. Parayla ilgili birtakım şeyler sizi zorlayabilir. Finansal konularda hedefler koyarsanız ve bu hedeflerin üzerine giderseniz hedeflerinize ulaşabileceksiniz.

Kişisel Gelişim : Bir hobinizi, yeteneğinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Yeterli isteği, motivasyonu kazanacaksınız.

Kariyer : Yeni bir projeye başlamak istiyorsanız, ayın ilk yarısı başlama enerjileri oldukça yoğun. Ayın ikinci yarısı yeni işlere imza atma, çalışmıyorsanız işe başlama veya iş yerinizde bir yenilenme, daha huzurlu bir çalışma ortamına kavuşma, keyifli bir şekilde çalışma söz konusu olabilir. İş hayatında güçleniyorsunuz. İşinizi büyütmek, işi yapış şeklinizi değiştirmek adına birçok yeni adımlar atabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : “Tutkunuz geçici bir merak değildir, hatta hobi bile değildir. Bir tutku yoğun olarak anlamlı bir şeydir ve kimliğinizin özüdür.” – Carmine Gallo

Oğlak Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Oğlak Burcu - Kendinizi daha çekici hissedeceksiniz.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu ay daha çok ilişkilere odaklanmak isteyeceksiniz. Ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde geçmişteki konular tekrar gündeme getirilerek tartışma olabilir. Geçmişte yaşanan konu sebebiyle intikam arzusunda olabilirsiniz. Birçok ilişkiler anlamında önemli gelişmeler yaşanabilir.

12 Nisan’da Koç burcunda Yeniay meydana geliyor. Birçok Oğlak burçları ev, aile, yuva konularında değişime gidecek. Dolunay zamanı, artık sosyal çevre ilişkileri, arkadaşlıklar, dostluklarla ilgili bir şeylerin kapanması veya netleşmesi söz konusu olabilir. Enerjinizi düşüren sosyal çevreniz, arkadaşlarınız varsa artık hayatınızdan çıkarıyorsunuz.

Sağlık: Mars, sağlık alanınızda çıkıyor. Artık daha rahat hissedeceksiniz. Sağlığınız oldukça yerinde olacak bu ay.

Para: Parasal anlamda işle bağlantılı güzel gelişmeler var. Belki beklediğiniz bir iş sonrasında para gelecek. Biraz daha parasal konularda istikrarla ilgili gelişmeler olabilir. Danışmanlıklar veya satış pazarlamadan gelecek paralar da olabilir.

Kişisel Gelişim : Hayatınızda yeni başlangıçlara temeller atacağınız bir döneme işaret ediyor ayın ilk yarısı. Enerjiniz yükselecek. Kendinizi daha çekici hissedeceksiniz. Kendinizi daha iyimser bir şekilde ifade etmenin yollarını bulacaksınız.

Kariyer: Ayın ilk yarısı kariyerle ilgili yeni projeler, yeni adımlar atmak, yeni fikirlere açık olduğunuzu, yeni başlangıçlar yapabileceğinizi işaret ediyor.

Bu ayki spotunuz : “Birine hoşça kal diyebilecek kadar cesaretinizi toplarsanız, hayat size yeni bir merhaba ile selam verir.” Paulo Coelho

Liderlikte Olumlu Tutum Neden Önemlidir? >>

Kova Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Kova Burcu - Yakın arkadaşlar, yakın çevre, kardeşler, kuzenler ön planda olabilir.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yakın arkadaşlar, yakın çevre, kardeşler, kuzenler ön planda olabilir. Onlarla bir araya gelme, sizin desteğinize ihtiyaç duymaları söz konusu olabilir. 12 Nisan’da Yeniay gerçekleşiyor. Yakın çevre, arkadaşlarla olan ilişkilerinizde yeni sayfalar açmak istiyor olabilirsiniz. İlişkilerinizde sorunlar varsa, onları çözmeye odaklanmaya başlayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı daha çok ev, aile, yuva temaları ön planda olacak. Burada birtakım değişimler söz konusu olabilir. Beklenmedik, sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

Sağlık: Düşme, çarpma, yaralanma, ateşli hastalıklar, enfeksiyonlar, soğuk algınlıklarıyla ilgili konulara dikkat edin.

Para: Ayın ikinci yarısı parasal konularda destekleniyorsunuz. Evle ilgili keyfi harcamalarınız olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmezseniz ay sonunda pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Mars Yengeçte  iken daha alıngan, kırılgan, şikayetçi olabilir, korkulara kapılabilirsiniz. Her şeyi kişiselleştirip savunma ihtiyacının arttığı, olayları abartılı bir şekilde gördüğünüz bir zaman dilimi. 12 Nisan Yeniayla birlikte yeni bir eğitime başlayabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kariyer: İş hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İşinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Çalışmıyorsanız yeni bir eğitime başlamak isteyebilir, günlük trafiğinizi artıracak, sizi hareketlendirecek bir şeylere özenebilirsiniz. Birçoğunuz için yeni projelere imza atmak, yeni kararlar almak, yakın çevrenizden bir teklifle iş alanında desteklenmeye başlayacaksınız. Sosyal medyayla ilgili bir iş yapıyorsanız ya da satış, pazarlama alanında çalışıyorsanız bu ay işe asılıp yeteneklerinizi ortaya koymaya çalışın. Yeni şeylere başlamak için harika bir zaman dilimi.

Bu ayki spotunuz : “Korkuyla arkamıza veya öfkeyle önümüze değil, bilinçle etrafımıza bakalım.” – James Thurber

Balık Burcu 2021 Nisan Ayı Yorumu

2021 Nisan Ayı Balık Burcu - Ayın başında Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle odak noktanız parasal konular olacak.

2021 Nisan ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kardeşlerinizle ilgili güzel haberler alabilir, onlara destek olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya kardeşlerinizle bir arada olmak isteyebilirsiniz. Ailenizle çözmeniz gereken bir sorun varsa, oturup çözüme kavuşturacaksınız.

Sağlık: Bedensel sağlığınız yerinde bu ay. Fakat psikolojik olarak olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Bunun için meditasyon yaparak rahatlamayı deneyebilirsiniz.

Para: Ayın başında Merkür’ün Koç burcuna geçmesiyle odak noktanız parasal konular olacak. Gelirinizi artırmak için yeni yollar arayabilirsiniz. Özellikle satış, pazarlama gibi dinamik alanlarda çalışıyorsanız zam, prim veya ek kazançlar yaratabildiğiniz, ek haklarınız olan bir alandaysanız bu ay özellikle ayın ilk yarısı desteklendiğiniz bir zaman dilimi olacak. Düşünmeden harcamak, önünüze geleni hemen alma arzusu olabilir. Fazla açılabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı daha çok maddi güvenlik arayışınız ve konforu koruma çabanız ön planda olacak. Sonrasında pişman olmamak için ay başında harcamalarınıza dikkat edin.

Kişisel Gelişim : Yeteneklerinizi sorguladığınız ya da bazı yetenekleriniz için harekete geçtiğiniz bir zaman dilimi. Yeniayla beraber kendinize bakış açınız, kendinize verdiğiniz değer duygusu da değişmeye başlayacak. Ayın ikinci yarısı Mars Yengeç burcuna geçiyor. Ertelemeler, alınganlıklar, daha savunmaya yönelik, duygulara yönelik durumlar olabilir. Objektif bakamayabilirsiniz.

Kariyer : Kariyer alanında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeniayla birlikte yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızı büyütmek ve daha fazla insana ulaşmak için kafa yoracak, çözümler bulacaksınız. Bulduğunuz çözümlerle de hedeflerinize ulaşıyor olacaksınız..

Bu ayki spotunuz : “Siz yolunuza bakın, böyle yaparsanız hedefe kendiliğinden varırsınız.” – Mahatma Gandhi