Bu nedenle, doğrudan satışta altın kural, başkalarına kendilerine davranılmasını istedikleri şekilde davranmaktır. 

Bugün, doğrudan satışın altın kuralını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Finansal özgürlük, sağlam bir organizasyon kurmak ve doğrudan satış başarısı için bu püf noktayı öğrenmelisiniz. Peki nedir doğrudan satışın altın kuralı?

Çoğu insan altın kuralı zaten biliyor. Oldukça iyi bir tavsiye. Altın kural şudur ki; temelde başkalarına, size davranılmasını istediğiniz şekilde davranmanızı söyler.

Bu kuralı bir adım daha ileri götürüp başkalarına ONLARIN davranılmasını istedikleri gibi davranmak daha iyidir. Bu nedenle, doğrudan satışta altın kural, başkalarına kendilerine davranılmasını istedikleri şekilde davranmaktır.

Doğrudan Satışın Altın Kuralı

Bugünden itibaren, sizi bir network marketing uzmanı olmaya davet ediyoruz.

Bu gerçekten ne anlama geliyor? Tabii ki, insanlar saygılı davranılmak istiyor. Onlara yalan söylemenizi ve yanlış sözler vermenizi istemiyorlar.

  • Onları abartmanızı istemiyorlar.
  • Onları dinlemenizi istiyorlar.
  • Baskı altında kalmak istemiyorlar.
  • Kaydolduktan sonra onları terk etmenizi istemiyorlar!
  • Ve onlara yukarıdan bakmanızı veya onlara kötü davranmanızı istemiyorlar çünkü sunduğunuz şeyle ilgilenmiyorlar.

Burada her ağ pazarlamacısının takip edebileceği (ve yapması gereken) birçok değerli ders var. Ne yazık ki, birçok ağ pazarlamacısının bunu gerçekten berbat ettiğini bilmelisiniz! Sektörümüzde, onu diğer herkes için gerçekten mahveden aptalca ve kötü şeyler yapan çok sayıda amatör var. Sırf işlerinde öne geçmek için yalan söyleyen, aldatan ve hırsızlık yapan bazı insanlarımız var.

Evet, çoğu insan doğru olanı yapar. Ama bir çürük elma onu herkes için mahvedebilir. Bugünden itibaren, sizi bir network marketing uzmanı olmaya davet ediyoruz. Sizi, her olası müşteriye, ekip üyesine, müşteriye ve size HAYIR diyen kişilere, kendi ailenize veya yakınlarınıza davrandığınız kadar kadar iyi davranmanızı tavsiye ediyoruz. Bu doğrudan satışın altın kuralı niteliğindedir.

Geliştirmeniz Gereken 10 Network Marketing Becerisi >>

Doğrudan Satış Başarısı

Doğrudan satışta başarı kovalıyorsanız eğer, yaptıklarınızın karşılığını alacağınızı bilmelisiniz. Ne ekersen onu biçersin. Ama olmasa bile herkese saygılı davranmak hoş olmaz mıydı? Bu dünyayı daha güzel bir yer yapmaz mı?

  • Birisiyle konuşurken, doğrudan satışın altın kuralını hatırlayın.
  • Biri ekibinizden ayrıldığında, doğrudan satışın altın kuralı aklınıza gelsin.
  • Biri sizi bir randevuya ne zaman teşvik ederse,doğrudan satışın altın kuralını hatırlayın.
  • Hüseyin amcan sana deli olduğunu söylediğinde, doğrudan satışın altın kuralını hatırlayın.

Asla bir başkasının seviyesine alaycı yaklaşmayın. Asla bir başkasının size daha sonra pişman olacağınız bir şeyi söylemesine veya yapmasına izin vermeyin. Bunu yapmalarına izin verdiğinizde, onlar kazanır!

Kazanmalarına izin vermeyin. Başarınızın sizi olmadığınız biri yapmasına asla izin vermeyin ve başarısızlıklarınızın içinizdeki en kötüyü ortaya çıkarmasına asla izin vermeyin. Ağ pazarlamasının altın kuralını yiyin, uyuyun ve nefes alın; başınıza güzel şeyler gelecek.

Düşünceleriniz nelerdir? Bize ne düşündüğünüzü bildirmek için aşağıya bir yorum bırakın. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ekibinizin Başarıya Ulaşmasına Nasıl Yardımcı Olursunuz? >>