Doğrudan Satışta İnancınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Doğrudan satışta inanç - Kendilerine inanmayan veya yaptıklarına inanmayan, ağ pazarlamasını bir yana, HERHANGİ bir sektörde veya çabada başarılı biriyle hiç tanışamazsınız.

Doğrudan satışa olan inancınızı nasıl inşa ediyorsunuz? Başarının gerçek anahtarı nedir? Doğrudan satış başarısı için inanç son derece önemlidir. Size inancın “birine veya bir şeye güven, inanç veya güven” olarak tanımlandığını söyleyerek başlayalım. Bunu kendi kelimelerimizle tanımlayacak olsak, “ne yaptığına ve kim olduğuna % 100 güven duymak” derdik.

Hayatta başarı söz konusu olduğunda, inanç sürekli dilimizde dönen sihirli bir kelime olmalıdır. Kendilerine inanmayan veya yaptıklarına inanmayan, ağ pazarlamasını bir yana, HERHANGİ bir sektörde veya çabada başarılı biriyle hiç tanışamazsınız. Çünkü böyle bir ihtimal yok.

Sonuçta, kendinize inanmıyorsanız, başka birinin yaptığınız şeye inanmasını nasıl bekleyebilirsiniz? Bu nedenle, hayatta ve ağ pazarlamasında başarılı olmak istiyorsanız inancınızı oluşturmak son derece önemlidir.

Doğrudan Satışta İnancınızı Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Doğrudan satış başarısı için, bu sektöre inancınızı oluşturmalı veya var olan inancınızı artırmayı kafaya takmalısınız. Bunun sonucu size başarı olarak dönecektir. Ağ pazarlamasında başarılı olmak için bu dört inancı geliştirmelisiniz. Bunlar pazarlığa açık değildir.

  • Şirketinize olan inancınız: Şirketinize ve liderlik ekibine gerçekten inanmalısınız. Ahlaki, etik, sağlam olduklarına ve zamanın testine dayanacaklarına inanmalısınız.
  • Ürünlerinize olan inancınız: Şirketinizin ürün veya hizmetlerine çok sağlam bir inanç olmadan, bunları başka kimseye satamazsınız. Bu nedenle, kesinlikle sevdiğiniz ürünlere sahip bir şirket seçmek çok önemlidir.
  • Endüstriye olan inancınız: Yepyeni biriyseniz, bu inanca hakim olmanız ilk ikisinden biraz daha uzun sürebilir, ancak sektöre gerçekten inanmanız çok önemlidir. Ahlaki, yasal ve işe yaradığına inanmalısınız.
  • Kendinize olan inancınız: En önemli inanç, kendinize inanmaktır. Bu, çoğu insanın mücadele ettiği durumdur. Değer sorunlarınızın üstesinden gelmeli ve BÜYÜK başarıya layık olduğunuza ve hak ettiğinize gerçekten inanmalısınız.

Network Marketingde Zamanınızı Nasıl Ayarlamalısınız? >>

MLM Endüstrisinde İnancınızı Nasıl Oluşturabilirsiniz?

İnanç seviyenizi artıracak, günlük olarak yapabileceğiniz bazı basit şeyleri paylaşmak istiyoruz.

Bu yazının geri kalanındaki amacımız, MLM endüstrisine (ve kendinize) olan inancınızı geliştirmenize yardımcı olmak. İnanç seviyenizi artıracak, günlük olarak yapabileceğiniz bazı basit şeyleri paylaşmak istiyoruz. Belirli bir sırayla listelenmediklerini bilin.

Doğrudan Satışta Sorumluluk Almak Ne Demektir? >>

1. İşletmenizin Öğrencisi Olun

MLM Endüstrisine olan inancınızı oluşturmak için yapmanız gereken ilk şey, işinizin öğrencisi olmaktır. Diğer başarılı girişimciler gibi, kendinizi işinize ve sektörünüze daldırmalısınız:

  • Eğitim alarak sektörünüz hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenin.
  • Şirketiniz ve ürünleri hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenin.
  • Kitap okuyun, kasetleri dinleyin, video izleyin ve sektördeki etkinliklere katılın.
  • Sektör yayınlarına abone olun.
  • Sektörle ilgili web sitelerini ziyaret edin.

Her meslekten girişimciler bunları yapar çünkü, başarılı olmak isterler ve işlerine büyük miktarda para yatırdıkları ve yatırımlarını korumak ve sonunda başarılı olmak isterler.

2. Başarılı İnsanlarla İlişkilendirin

Network marketing sektörüne olan inancınızı güçlendirmek için, sektördeki başarılı insanlarla zaman geçirmelisiniz. Kendinizi başarmak istediğinizi başarmış insanlarla çevreleyin ve onlardan yapabileceğiniz her şeyi öğrenin. Söyleyeceklerini dinleyecek ve size öğrettiklerini UYGULAYACAK kadar kendinizi alçakgönüllü olun.

Kendinizi, içinizdeki en iyiyi yükselten, cesaretlendiren ve ortaya çıkaran insanlarla çevreleyin. Parasız, zor durumdaki temsilcilerin veya işten ayrılan temsilcilerin iş hakkındaki fikrinizi etkilemesine izin vermeyin. Yalnızca üst sıranızdaki başarılı kişilerden işletmeniz hakkında tavsiyeler alın!

Başarılı İnsanların Kendi Anlatımları İle Başarı Sırları >>

3. Kişisel Gelişiminiz Üzerinde Çalışın

Kişisel gelişiminiz üzerinde çalışmanız çok önemlidir. İşiniz ancak sizin kadar büyüyecek. Becerilerinizi, tutumunuzu ve zihniyetinizi geliştirmek için GÜNLÜK 15 ila 30 dakika harcayın. Amacınız her geçen gün daha iyi ve daha iyi olmaya devam etmek ve asla durmamak.

Takip edebileceğiniz bir kişisel gelişim planı geliştirin. Gelirinizin bir kısmını seminerlere, kitaplara, kasetlere ve koçluk programlarına yatırın. Büyümeyi ve öğrenmeyi asla bırakmayın. Kişisel olarak büyüdükçe, kendine olan inancın fırlayacak.

4. Büyük Hareket Edin

MLM endüstrisine olan inancınızı oluşturmanın en hızlı yolu, büyük bir eylemde bulunmaktır. Bu, kollarınızı sıvadığınız, siperlere girdiğiniz ve işe koyulduğunuz anlamına gelir. Bu, yeni bir beceriyi öğrenmenin ve ustalaşmanın en hızlı yoludur. İnekler eve gelene kadar bir şeyler çalışabilirsin, ama öğrendiklerini asla uygulamazsan, sadece kendini kandırırsın.

Bunu yaparken, düşündüğünüzden çok daha fazlasını yapabileceğinizi çabucak keşfedeceksiniz. Becerilerinizi öğrenip ustalaştıkça ve işinizin büyüdüğünü gördükçe, kendinize olan güveniniz ve inancınız fırlayacak!

Doğrudan Satış Hakkında En Çok Sorulan Sorular Neler? >>

5. Şirketiniz ve Ürünleriniz Hakkında Bilgi Edinin

Şirketinize ve ürünlerinize olan inancınızı oluşturmak için biraz zaman ayırın ve onlar hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenin. Şirket merkezinizi ziyaret edin. CEO veya kilit liderlerle konuşun. Şirketin yıllık kongresine katılın.

Şirketinizin TÜM ürünlerini deneyin. Şirketi ve ürünleri çevrimiçi olarak araştırın. Sağlam, saygın bir şirket seçtiyseniz, öğrendiğiniz bilgiler ellerinizin olduğu şeye olan inancınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Sorularınız varsa veya anlamadığınız bir şey bulursanız, birine ulaşın ve bir yanıt alın.

Son düşünceler

Özetle, bunlar doğrudan satış sektörüne olan inancınızı nasıl inşa edeceğinize dair beş ipucu. Bu adımları uygulamak o kadar da zor değil ve fazla zaman veya para da gerektirmiyor. Her şey uzun bir süre boyunca tutarlı bir şekilde bir dizi küçük şey yapmakla ilgili. Bu şekilde yeni alışkanlıklar oluşturabilir, zihniyetinizi ve tutumunuzu geliştirebilir ve MLM endüstrisi hakkında inanç oluşturabilirsiniz.

Lütfen şu anda düşündüğünüz her şeyin bir zamanlar size öğretildiğini unutmayın. Farklı düşünmek ya da yeni bir şey öğrenmek istiyorsanız, yeni inançlar ve alışkanlıklar oluşturmanız gerekir. Ve bunu yukarıda bahsettiğimiz beş fikri takip ederek yapabilirsiniz. İyi şanslar!

Sizin inanç hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? MLM Endüstrisine olan inancınızı inşa etmek için ne yaparsınız? Aşağıya bir yorum bırakın ve bize bildirin. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Doğrudan Satışta Kalıcı Ve Tutarlı Olmak Mümkün Mü? >>