Kendinizi En İyi Yıla Hazırlayın – Bu Yıl Sizin Yılınız

Yıllar geçtikçe, geleceğe doğru hızla koşarken, zaman fark edilmeden geçer. Bazı insanlar hayatlarını yaşamayı unutacak kadar hayallerini gerçeğe dönüştürmeye çalışırken, diğerleri hala zamanın olduğunu düşünüyor, bu yüzden hayal etmeye devam ediyorlar.

Bu insanlardan herhangi biriyseniz, 2019’un hayatınızda bir başka kaçırılan yıl olmasına izin vermeyin. Bunlara ulaşmak için hiçbir çaba sarf etmeden planlar yapmak veya yalnızca emeğinizin meyvelerinden gerçekten zevk almadan planlarınızı gerçekleştirmeye odaklanmak yerine, bu yıl kendinize odaklanmalısınız. Mutluluğunuz, kişisel memnuniyetiniz, refahınız… Profesyonel başarı veya kişisel gelişim için çabalıyorsanız, yolculuğunuza hazırlıklı başlamalısınız.

Her şey bir hayal ile başlar

Martin Luther King Jr., “Bir hayalim var.” dedi ve onun hayali dünyanın hedefi haline geldi.

Dünyanın dört bir yanındaki insanlar bir adamın hayalini gerçeğe dönüştürmek için savaşıyor ve her gün daha gerçek oluyor. Böylece, kendinize rüyalarınızın ne olduğunu sormanın zamanı geldi. Daha iyi bir gelecek için vizyonunuz nedir? Hayatında neler başarmak istiyorsun? Sadece bu soruları cevapladığınızda, hayalinizi gerçekleştirmek için çalışmaya başlayabilirsiniz.

Sizi mutlu eden şeyin daha iyi bir görüntüsünü elde etmek için geleceğinizi görselleştirmeye çalışın. Gelecekle ilgili vizyonunuz olduğunda, bunu gerçeğiniz haline getirmek için özel bir plan geliştirebilirsiniz.

Denge Anahtardır

Hayatta ne yaparsan yapın, dengeyi hedeflemelisin. Yalnızca tek bir hedefe odaklanmak sizi yaşamdaki diğer deneyimlere habersiz hale getirebilir. Ayrıca, yaşamdaki denge, birinin sağlığı için çok önemlidir.

Böyle bir dengeye ulaşmak çoğu zaman bedeninizle zihniniz arasında bir bağlantı kurulmasını gerektirir. Zihin ve beden karmaşık ve yakından bağlantılıdır, bu yüzden mutlu, sağlıklı ve yerine olmak istiyorsanız ikisine de dikkat etmeniz gerekir.

Bunu başarmanın basit bir yolu, farkındalığı pratik yapmaktır. Kendiniz ve etrafınızdaki dünyadan daha çok haberdar olabilirsiniz. Dikkat, içsel benliğiniz, bedeniniz ve zihninizle temasa geçmenize yardımcı olabilir. Son olarak, gereksiz stres ve aşırı tepkilerden arınmış dengeli bir yaşam sürmenize yardımcı olabilir.

Kişisel Gelişim En İyi Yatırımdır

Dünyadaki tüm bilgiler öğrenilemez, bu da her zaman öğrenebileceğiniz yeni bir şey olduğu anlamına gelir. Bilginizi genişletmek ve kendiniz üzerinde çalışmak, yapabileceğiniz en iyi yatırımdır.

Uyum Organizasyonu

Gereksiz dikkat dağıtma olmadan, hedeflerinize ulaşmaya odaklanabileceksiniz. Daha organize bir yaşam tarzı benimsemenin birçok yolu var. Sizi çalışmaya motive edecek, bir günlüğüne planlarınızı yazacak, bir organizasyon planı hazırlayacak ya da yapılacaklar listesi yazacak bir ev ofisi oluşturabilirsiniz. Bunların hepsi, hayatınızdaki kaosu yenmenize ve sizi başarıya odaklamanıza yardımcı olabilecek pratik adımlardır.

2019 yılı, kendinize ve kişisel gelişiminize odaklandığınız yıl olmalı ve yapmanız gereken ilk şey, gerçeğinize dönüşecek bir hayalin ortaya çıkmasıdır.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,440BeğenenlerBeğen
79,971TakipçilerTakip Et
561TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Doğrudan Satışta Ortalamalar Yasası

Doğrudan satışta ortalamalar yasası nedir? Doğrudan satışta başarı için, sayılar neden önemlidir? SMART bir plan ile ortalamalar yasası nasıl çalışır? Eğer yeni bir girişimci...

Başarılı İnsanları Diğer İnsanlardan Ayıran Özellikler

Başarılı insanları diğer insanlardan ayıran özellikler, hemen hemen herkesin merak ettiği şeylerdendir. Dünyanın en zengin insanları, finansal özgürlükleri için neleri farklı yapıyorlar? İster girişimci...

Doğrudan Satışta Dürüstlük

Doğrudan satışta dürüstlük ne demektir? Dürüst ticaret yapmak bize neyi anlatıyor? Profesyonel iş adamı nasıl olur? Girişimciliğinizde dikkat etmeniz gereken önemli noktalar nelerdir? Bugünkü...

Çörek Otu Nedir? Çörek Otu Faydaları Nelerdir?

Çörek otu, alternatif tıpta önemli bir konuma sahiptir. Kış aylarında hastalıklara karşı kalkan olan çörek otu, kanser gibi ağır hastalıklara da şifa olmaktadır. Peki,...

Hayatınızda Gerçek Mutluluğu Geliştirmenin 16 Yolu

Gerçek mutluluğu yakalamak için yollar nelerdir? Onu bulabilir miyiz? Mutlulukta sadece stresin yokluğundan daha fazlası olsa da, stres giderici faaliyetler ve mutluluk arasında ilişkiler...

Müşteri Tutma Programlarınızı Nasıl Geliştirirsiniz?

Müşteri tutma programları boşlukta gelişmez. Tüm çalışmaların pazarlama şemsiyesi altında ve rehberliğinde yapılması gerekir. Böylece yapılanların belirlenmesi ve ölçülmesi söz konusu olabilmektedir. Müşteri tutma...