Network Marketing Başarısının En Önemli 3 Sırrı

Birçok kişi network marketing sektörüne girer ve kendisini bir yıl veya daha kısa bir süre sonra işin dışında bulur. Bu neden oluyor? Network marketingden vazgeçmenin pek çok nedeni olabilir, ancak insanların kariyerlerinde network marketingde başarıya ulaşamamalarının üç ana nedeni olduğunu gördük. Network Marketing başarılarının çoğunu durduran üç şey nedir?

Yanlış beklentiler

Network Marketing için sahip olabileceğiniz birçok beklentiniz var. Ancak bunlar YANLIŞ beklentiler de olabilir. Beklentilerinizi doğru ayarlayın. Eğer bu konu hakkında yeterince bilginiz yoksa üst basamağınıza mutlaka danışın.

Herkes “evet” diyecek. Network Marketing’de başarılı olmak kolay olacak. Etkinlikte tutarlı olmak zorunda değilim. Bu işin temellerini öğrenmeme gerek yok. İlk aydan işler patlayacak. (Nadiren olur.) Birkaç insanı işe alabilirim ve onlar da beni zengin ederler. Asla hayal kırıklığına uğramayacağım ya da yorulmayacağım. Asla vazgeçmek istemeyeceğim. Arkadaşlarım ilgilenecek. Soğuk bir başlangıç yapmanız gerekiyor. Kendinize inançlı ve güçlü beklentiler yaratın.

Yavaş bir başlangıç

Network marketing ticaretinizde yavaş bir başlangıç yapmamalısınız. Çünkü bu, hızlı eylemler ve odaklanma alışkanlığı yaratmanın başlangıcı olacaktır. ŞİMDİ telefon görüşmeleri yapmaya başlayın. ŞİMDİ isminizi yazın. Gidin aile ve arkadaşlarınızı ŞİMDİ görün. ŞİMDİ daha fazla randevu alın. ŞİMDİ ihtiyacınız olan hızı yaratır! Bu işi hızlı bir şekilde kullandığınızda, daha fazla enerji, daha fazla motivasyon, daha fazla büyüklük ve daha fazla heyecan duyduğunuzu görürsünüz.

Hangi Tür Girişimcisiniz | Hemen Öğrenin >>

Tekerleği yeniden icat etmeye çalışmak

Şirketinizin network marketing başarısı için kanıtlanmış bir yolu var. Bu yolda adım adım ilerlemeniz gerekiyor. Firmanızın sağladığı araçları kullanmanız, sundukları eğitimleri, sundukları çevrimiçi araçları ve sundukları herhangi bir işletme binası kaynağını kullanmanız gerekir.

Sadece kopyalayın

Network marketingde yeni iseniz, sektörde başarı yarattığı kanıtlanmış belirli bir deneyim olduğunu anlamanız gerekir. Kendi formüllerinizi ya da başarıya giden kendi yolunuzu bulmaya çalışmayın. Sadece kopyalayın. Başarıyı bir kez deneyimledikten sonra yaratıcı olmak isterseniz ancak o zaman bunu yapabilirsiniz. Ancak işinizde bazı başarılar yaratıncaya kadar bekleyin ve Network Marketing hakkında bazı şeyler öğrenin. ŞİMDİ. Ve henüz test edilmemiş olanları değil, çalıştığı kanıtlanmış araçları kullanın.

Başkaları Göremiyorken Parayı İlk Siz Görün >>