Network Marketing Şirketleri: HOMM COSMETIC

Network Marketing Firmaları Homm Cosmetic

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: HOMM COSMETIC

1 – Kurumsal Kimlik;

Homm Cosmetic; network marketing pazarında Türkiye’de kurulmuş yerli Network Marketing firmalarından biridir. Merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Homm Cosmetic; network marketing pazarında Türkiye’de kurulmuş yerli network marketing firmalarından biridir.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Geçmiş Tecrübelerimizle, Geleceğe Güvenle Bakıyoruz.

Yıllardır, en güvenilir firmalar arasında bulunan ve satışa sunulan her üründe daima kaliteyi öncelik edinmiş olan Homm Cosmetic markamız; insan sağlığını ön planda tutan, geleceğe umutla bakan, ülke ekonomisine katkı sağlayan, tamamı yerli sermayeye sahip olan bir firmadır.

İnsan yaşamını daha sağlıklı kılmak için bitkisel ürün üretimi yapmakta ve bu ürünlerin geliştirilmesi konusunda çaba harcamaktadır. Tedavi, saç ve cilt bakım hizmetlerinin en önemli unsurları olan kozmetikte; fayda ve maliyet esaslarını dikkate almaktadır. Gelen taleplere göre çeşitlilik artmakta ve her geçen gün onlarca farklı cilt ve saç sorununun çözümüne yardımcı ürünler; firmamız tarafından piyasaya sürülmektedir.

İş yaşamının başlangıcından itibaren firmamız yöneticileri; kendilerinde asla taviz vermeyecekleri ilkelere sahip olabilme gayretini göstermişlerdir. Bunlardan birisi de; birbirinden değerli temsilcilerimize, vaktinde ve fazlasıyla emeklerinin karşılığını verebilmek olmuş, olmaya da devam etmiştir.

Satışa sunulan ürünler; dışa bağımlı olmadan, tamamen yerli imkanlarla üretilmekte ve sizlere güvenle sunuyor olmanın gururunu devamlı olarak firmamıza yaşatmaktadır.

Firmamızın sunduğu iş imkânı; tüm çalışan ekiplerimize, temsilcilerimize, binlerce çocuğun eğitimine, binlerce evin giderlerine katkıda bulunmaktadır. Asla unutulmaması gereken ise şudur;

Başarı; önce kendimizden başlamakla gelir, sonra çevremize yayılır. Siz de bugün kendiniz için bir adım atın ve çevrenizdeki yüzlerce insana, başarı umudu olun. Süregelen başarı hikâyemizin bir parçası ve kendi hikâyenizin kahramanı olun.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz  Liderlerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren 1 numaralı network şirketi olmak. Güvenin daima ön planda tutulması.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

KOZMETİK

Güneş Serisi, Vücut Şampuanı / Duş jeli, Saç Serumları, Cilt Serumları, Cilt Maskeleri, Masaj Yağları, Fonksiyonel Ürünler, Cilt Temizliği / Makyaj Temizleme, Saç Bakımı, Cilt Bakımı, Erkek Bakım Serisi, Bebek Bakımı, Ağız Bakımı

TEMİZLİK & HİJYEN

Mutfak Temizliği, Banyo Temizliği ,Genel Temizlik, Çamaşır Temizliği, Temizlik Bezleri

PARFÜM

Erkek, Bayan

BESLENME VE GIDA

Kahve

MAKYAJ

Yüz, Göz, Dudak, Tırnak, Aksesuar

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

ÜRÜNLERİN İÇERİKLERİ HAKKINDA NEREDEN BİLGİ ALABİLİRİM?

Katalog ve web sitemiz üzerinden ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Detaylı ürün içerik bilgisi için müşteri hizmetleri departmanımızı arayabilirsiniz.

ÖDEME YÖNTEMLERİ NELERDİR?

Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için size en uygun yöntemi seçebilirsiniz.

– Kredi Kartı

– Banka Havalesi ( Banka havalesi ile verilen siparişlerin ödemesinin 3 iş günü içinde yapılması gerekmektedir.)

– Kapıda ödeme (Kredi kartı ile ya da nakit olarak yapılabilir.)

– PTT (PTT havalesi ile verilen siparişlerin ödemesinin 3 iş günü içinde yapılması gerekmektedir.)

Önemli not:

Homm Cosmetic hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?