Network Marketing Firmaları redplus

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: REDPLUS

1 – Kurumsal Kimlik;

RedPlus 2015 yılında İzmir’de ticari faaliyete geçmiş, yerli Network Marketing firmalarındandır.

RedPlus 2015 yılında İzmir'de ticari faaliyete geçmiş, yerli Network Marketing firmalarındandır. 

Resmi sitesinde, firma hakkında;”RedPlus, Ağ Pazarlama ve Tanıtım sektörüne artı bir değer katma düşüncesiyle, toplumun tüm kesimlerine ulaşmayı hedefleyen bir anlayışla yola çıkmış, yenilikçi bir kuruluştur.

Türk şirketi olarak, dünyada her geçen gün daha büyük bir pay edinen Ağ Pazarlama ve Tanıtım sektöründe rol üstlenerek, ülkemizde de bu sektörü daha gelişmiş seviyelere çıkarmayı hedefliyoruz. İnsan ihtiyaçlarını karşılayan ürün portföyümüz ile iş ortaklarımıza sunduğumuz kazanç planı sayesinde, toplumun refah ve gelir seviyesini yükseltmeyi amaçlıyoruz.

Kullanışlı ürün çeşitlerine sahip markalarımız ile sektöre farklılık katarak, Marka Elçilerimize sunduğumuz yüksek kazanç ve ödüllerimizle, sektörün en çok tercih edilen firması olmayı istiyoruz. RedPlus ailesi olarak Türkiye’de oluşturduğumuz ağ pazarlama kültürü ile tüm dünyaya açılmak istiyoruz.” şeklinde açıklama yapılmaktadır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Kadın Deri Ceketi, Erkek Deri Ceket, Temizlik Malzemeleri

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

RedPlus Marka Elçiliği; kolay yoldan veya çalışmadan gelir elde etme yolu değildir.

Kazanç Planı’ndaki şartları yerine getirdiğiniz sürece, komisyon ve ödülleri almaya hak kazanırsınız.

Düşünmenize şöyle bir yardımcı olalım;

Günlük hayatımızda birçok marka ve bu markaların ürünlerini kullanıyoruz. Kullandığımız bu ürünleri dostlarımıza ve çevremize tavsiye ediyoruz. Bizlerin bu memnuniyeti, insanların bu markalara ve ürünlere yaklaşımında güçlü ve pozitif bir etki bırakır.

Üzerimizdeki bir kıyafet veya kullandığımız bir aksesuar, aynı zamanda bizim o markanın reklamını yaptığımızı gösterir. Ancak farkında olmadan yaptığımız bu tavsiyeler, bize herhangi bir kazanç sağlamıyor. Peki bu döngüde yer alırken, kazanç elde etmek istemez misiniz?

Nasıl mı?

Kullandığınız/kullanacağınız RedPlus ürünlerini çevrenizdekilere referans ederek, bu ürünleri kullanmaya başlayan tanıdıklarınızın da kendi çevrelerine RedPlus ürünlerini referans etmelerine yardımcı olarak, güçlü bir satış organizasyonuna sahip olursunuz.

Kurduğunuz bu satış organizasyonuyla, kendinizin ve iş ortaklarınızın hayat standartlarını yükseltebilirsiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

Redplus hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?