Network Marketing’in En Mükemmel İş Olmasının 5 Nedeni

Sahip oldukları iş hayalinin aslında bir kabus olduğunu keşfediyorlar.

Çevrenize bakın; geleneksel işletmeler bir bir kapanıyor. Bireyler, kendi işlerini açmak ve daha fazlasını keşfetmek için aşırı miktarda para ödünç alıyor ve karşılığında aldıkları tek şey ağır rekabet, yüksek giderler ve işlerine karşı işlenen suçlar. Sahip oldukları iş hayalinin aslında bir kabus olduğunu keşfediyorlar. Eğer birileri onlara Network Marketing’in mükemmel iş olduğunu söylemiş olsaydı, belki de daha farklı bir yol izlerlerdi.

Network Marketing’in mükemmel bir iş olmasının 1. nedeni:

Hemen başlayın!

Hemen yönetmeye başlayabileceğiniz başka bir iş aklınıza geliyor mu?  Network Marketing sayesinde, kendi işinizi desteklemeye başlayabilir, kayıt olduktan hemen sonra satış yapabilir ve dağıtımcılar edinebilirsiniz.

Network Marketing’in mükemmel bir iş olmasının 2. nedeni:

Düşük başlangıç masrafları.

Düşük başlangıç masrafları ve genel masraflar ile geleneksel bir iş için gereken maliyetler astronomik olabilir. Birçok durumda, geleneksel bir işe başlamanın 1.000.000 $ veya daha fazla olabileceğini düşünmek mantıksız değildir.Başladığınız Network Marketing şirketine bağlı olarak ise maliyetler en fazla 2.000 $ kadar olabilir.

Network Marketing’in mükemmel bir iş olmasının 3. nedeni:

Eğitimler size sağlanır.

Katıldığınız Network Marketing şirketi, size eğitim vermekle yükümlüdür. Birçok Network Marketing şirketi ile, genellikle yoğun bir eğitim alabilirsiniz. Network Marketing işinizi öğrenmek normalde başlangıç maliyetinizin bir parçasıdır.

Network Marketing’in mükemmel bir iş olmasının 4. nedeni:

Sınırsız gelir.

Kaç tane geleneksel işletmede yarı zamanlı çalışabilir ve tam zamanlı bir gelir elde edebilirsiniz?

Bu sorunun cevabını siz düşünürken, sadece bir ayda 5000 $ ‘lık bir iş yapan ve günde sadece 2 saat çalışan birçok Networker’ın olduğunu söyleyelim.

Network Marketing’in mükemmel bir iş olmasının 5. nedeni:

İşinizi tanıtmak basittir ve dünya sizin pazarınızdır.

Network Marketing işini tanıtmak için çeşitli yöntemlere girmeyeceğiz ama bu bilgileri diğer blog yazılarımızda bulabilirsiniz. Network Marketing işini tanıtmanın aslında oldukça basit olduğunu söylememiz yeterli olacaktır.