fbpx

Paraya Acil İhtiyacınız Varsa, Doğrudan Satışa Katılmayın!

Parasızsanız ve hızlı paraya ihtiyacınız varsa, doğrudan satışa katılmayın. Herhangi bir iş kurmayın. Bunun yerine, dışarı çıkın ve yarı zamanlı veya tam zamanlı bir iş bulun. Anlık nakit akışı sorunlarınızı çözmenin en iyi yolu budur.

İflastan ya da sokakta olmaktan, günler kadar uzakta olduğu için pek çok insan çaresizlikten sektörümüze dönüyor. İşimize piyango mantığıyla giriyorlar, büyük paraları hemen kazanabileceklerini ve böylece faturalarını ödeyebileceklerini ve ayağa kalkabileceklerini umuyorlar. Ancak durum böyle değil.

Network Marketing Hızlı Para Kazanma Yolu Mudur?

Dürüst olmak gerekirse, dünyada para kazanmanın hızlı bir yolunu sunan tek bir iş modeli dolandırıcılıklardır.

Doğrudan satışın gelişmiş versiyonu olan network marketing, hızlı para kazanma yolu değildir. Network marketingde başarı için emek, sabır ve daha çok çalışmak gereklidir. Hızlı para kazanma olmadığında, geri işlerine dönerler. Üzerlerine ıslanırlar ve istifa ederler! Ve sonra kazıklandıklarını söylerler.

Dürüst olmak gerekirse, dünyada para kazanmanın hızlı bir yolunu sunan tek bir iş modeli dolandırıcılıklardır. Özellikle işinize zaman veya para yatırmadığınızda hızlı para kazanma diye bir yol yoktur. Evet, bir işte hemen biraz para kazanabilirsiniz, ancak aslında bunun olması oldukça nadirdir.

Network marketingde başarı için gerekenler, normal işler için de geçerlidir. Çoğu işletmenin kurulması zaman alır ve hemen gelir sağlamak için tasarlanmamıştır. Çoğu işletme, kâr elde etmek için altı ila on iki ay veya daha uzun sürer. Ve birçok işletme asla bir dolar kar bile yapmaz. Bu çok az insanın hakkında konuşacağı bir şey, ama gerçek bu.

Network Marketingde Hızlı Başarının Sırrı >>

Hızlı Para Kazanmak İstiyorsanız Düşüncenizi Değiştirmelisiniz

Şimdi, size bir doğrudan satış şirketine KATILMAMANIZI söylemiyoruz. Bir doğrudan satış şirketine katılmanın yanlış bir tarafı yoktur. Aslında, network marketing içerisinde olmanın akıllıca bir hareket olduğunu düşünüyoruz.

Size söylediğimiz şey GERÇEKÇİ beklentilere sahip olmanızdır. Bir iş kurduğunuzda, bir varlık oluşturursunuz. Bundan bir şey çekmeyi beklemeden ÖNCE zaman ve para yatırmalısınız.

MLM’de bazı perakende satışlardan hemen para kazanabilirsiniz. Ancak artık gelir oluşturmak zaman alır. Aslında, herhangi bir karlı iş kurmak zaman alır. Öyleyse, finansal olarak çökmüş ve dışlanmışsanız, kişisel mali durumunuzu düzene sokana kadar, doğrudan satış işinizin yanında bir işte daha çalışmaya devam edin. Part time işinizi yaparken, faturalarınızı da ödeyecek bir işte çalışmalısınız. Mental olarak bu sizi dinç tutacaktır.

Ya da bir iş bulduktan sonra, bir doğrudan satış şirketine katılmayı düşünün. Böylece gelirinizi tamamlayabilir veya değiştirebilir veya en azından bir B Planına sahip olabilirsiniz.

Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Network marketingde başarı için sağlam bir kafa yapısına sahip olmalısınız. Hiç parası olmayan insanların doğrudan satış işine katılması gerektiğini düşünüyor musunuz? Aşağıya bir yorum bırakın ve bize bildirin.

İnsanların Network Marketingde Ekibinize Katılmamasının 10 Nedeni >>

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

3 YORUMLAR

  1. Network marketing için çalışan hemen hemen herkese bu konu da ciddi eğitimler verilmeli hatta şahsi fikrim bu konu da network kurucuları uyarılmalı. Çünkü hep bu konu üzerinden ikna edilir durumda malesef. Faydalı ürün satmak değil para ticareti yapmaya giriyor ve bu demek oluyor ki büyük çoğunluğu kandırılıyor.

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,423BeğenenlerBeğen
166,501TakipçilerTakip Et
4,555TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Müşteri Odaklı Örgüt Kültürü Nedir?

Müşteri odaklı örgüt kültürü nedir? İşletmelerin, müşteri ilişkilerini başarılı bir şekilde uygulayabilmesi için müşteri odaklı bir örgüt kültürüne sahip olması gerekir. Müşteri odağı, müşteriler için...

Doğrudan Satışta Kişisel Markanızı Nasıl Oluşturursunuz?

Doğrudan satışta kişisel markanızı nasıl oluşturursunuz? Doğrudan satışta, şirketinizin markasını tanıtmak için bir sürü yol vardır. Ancak, şirketinizin markasını, kendinize ait hale getirmekten ve...

Doğrudan Satışın Avantajları – İşinizi Ucuza Nasıl Kurabilirsiniz?

Doğrudan satışın avantajları girişimcilik fikrine sahip olanların planlarında yer etmektedir. E-ticaretin gelişmesi de bu sektöre inanılmaz katkılar, avantajlar sağlamaktadır. Özellikle geleneksel işlerde bir başlangıç...

Super Bowl’a Damga Vuran Tom Brady Kimdir?

Tom Brady kimdir? Dünyaca ünlü sporcu dünyada en çok izlenen spor müsabakalarından Super Bowl tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır. Dünyanın en başarılı sporcuları arasındaki...

Instagramda Satış – Instagram İşletme Hesabı İçin İpuçları

Facebook'a bağlı sosyal medya araçlarından olan Instagram, instagram işletme hesabı ile instagramda satış yapmak isteyen girişimcilerin gözdesi olmuş durumda. E ticaret sektöründe satış pazarlama...

Doğrudan Satışta Sıkışık Durumdan Nasıl Kurtulursunuz?

Doğrudan satış işinizde araya sıkışmış gibi mi hissediyorsunuz? Planlarınız istediğiniz gibi gitmiyor mu? Üzülmeyin, herkesin hayatında tekdüze geçen, sıkışmış gibi hissetti dönemler mutlaka vardır....