İnsanların Network Marketingde Ekibinize Katılmamasının 10 Nedeni

Aşağıda gördükleriniz, insanların network marketingde ekibinize katılmamasının nedenleri arasındadır.Aşağıda gördükleriniz, insanların network marketingde ekibinize katılmamasının nedenleri arasındadır.

İnsanların network marketingde ekibinize katılmamasının nedenleri nelerdir? Network marketingde başarı, kuşkusuz kişisel gelişim, satış becerileri geliştirme gibi bazı özellikler edinmenizi de beraberinde getirecektir. Ancak bu süreçte insanların ekibinize katılmamasının nedenlerine bir gözatalım.

Konuştuğunuz herkes işiniz için iyi bir olasılık olmasa da, çoğu insan öyledir. Aslında, çok sayıda potansiyel müşteriyle konuşuyorsanız ve herkes size hayır diyorsa, muhtemelen yanlış bir şey yapıyorsunuz veya söylüyorsunuz. Bağlı olarak, başarılı üst kadronuza danışmak ve ince ayar yapıp geliştirebileceğiniz birkaç şey olup olmadığını öğrenmek sizin yararınıza olacaktır. Bazen, yalnızca birkaç küçük değişiklik, dönüşüm oranınızda büyük bir fark yaratabilir.

İnsanların Network Marketingde Ekibinize Katılmamasının Nedenleri

Aşağıda gördükleriniz, insanların network marketingde ekibinize katılmamasının nedenleri arasındadır. Bunlar, sektörde geçen 10 yılı aşkın süredir keşfettiğimiz şeylerdir. Belirli bir sırayla listelenmediler. Bu nedenle hepsini dikkatlice okumanızda fayda var.

Eğer, eklemek istedikleriniz ve de katılmadığınız noktalar var ise aşağıdaki yorum kısmından bize bildirmeyi de unutmayın.

10. Potansiyel İş Ortağınız Girişimci Değil

Çoğu insan girişimci değildir.

Bir an dürüst olalım. Çoğu insan girişimci değildir. Bu yüzden çoğu insanın işi var. Okul ve üniversite boyunca, çalışan olmaya şartlandırıldık. Tabii ki bunda yanlış bir şey yok. Dünyanın devam etmesi için çalışanlara ihtiyacımız var.

Bazı büyük liderler, kişisel deneyimlerine dayanarak, iş fırsatını yalnızca girişimci düşünen insanlarla paylaşmanızı belirtmektedir. Komisyon üzerinde çalışan, geçmişte ağ pazarlaması yapmış veya bir iş sahibi olan kişilere tanıtım yapmayı da önermektedirler. Bu insanın para kazanmanın ek yollarına (veya geleneksel olmayan yollarına) çok daha “açık fikirli” olduklarını bilmelisiniz.

Doğrudan Satışta Kontrol Edebileceğiniz Tek Şey >>

9. Doğru Zamanlama Önemli

Konuştuğunuz her kişi, belirli bir zamanda iyi bir olasılıktır. Ayrıca belirli bir zamanda kötü bir olasılıktır. Her şey, kişinin hayatındaki “zamanlamaya” bağlıdır. Bu nedenle, her olasılığın yaşam için bir beklenti olduğunu anlamak çok önemlidir. Her potansiyel müşteriyle uzun vadeli görüş almak ve satın alana ya da ölene kadar onlarla iletişimde kalmak önemlidir.

8. Güvenilirlik Konusunda Eksiksiniz

Bazen yeni iş girişimimiz hakkında tanıdığımız insanlarla konuştuğumuzda, onlarla güvenilirliğimizden yoksun oluruz. Bizi bir insan olarak sevebilirler, hatta bize güvenebilirler. Ancak bir iş insanı olarak bize saygı duymazlar çünkü daha önce hiç işimiz olmadığı veya finansal olarak başarılı olamadık. Bu nedenle, sıcak pazarınızdan beklentilerinizi kendinizden BAŞKA birine tanıtmanız önemlidir. Üst ekibinizi veya koçunuzu düzenleyin ve onları potansiyel müşterilerinize tanıtın. Veya henüz çok iyi tanımadığınız insanlara yaklaşın.

7. Umutsuz ve Muhtaç Olarak Tanıtım Yapıyorsunuz

Duruş her şeydir; özellikle satışta. Çaresiz göründüğünüzde, insanları geri çevireceksiniz. Bunun yerine, kendinize ve başkalarına sunmanız gerekenlere güvenin. Unutmayın, işinize katılmak için konuştuğunuz kişiye ihtiyacınız yok. Sana ihtiyaçları var! Onları satmak ya da size katılmaları için baskı yapmak sizin işiniz değil! İşiniz bir pazarlama ağı uzmanı olmak ve doğru insanları bulana kadar beklentilerinizi elemek ve sıralamaktır.

Doğrudan Satışta Depresyon Mu Yaşıyorsunuz? Bunu Yapın! >>

6. Beklentinizin İstediğine Odaklanın, Kendi İstediklerinize Değil

Potansiyel müşterinizle konuşurken söylediğiniz ve yaptığınız her şey PROSPECT'iniz hakkında olmalıdır.

Bu iş seninle ilgili değil. Potansiyel müşterinizle konuşurken söylediğiniz ve yaptığınız her şey PROSPECT’iniz hakkında olmalıdır. Hayatta ne istediklerini öğrenin ve onlara işletmenin veya ürünlerin istediklerini elde etmelerine nasıl yardımcı olabileceğini gösterin. Beklentiniz sadece kendilerine değer veriyor. Seni ya da işini umursamıyorlar. Bu nedenle, sunumunuzun ve konuşmanızın “onlar için ne var” hakkında olduğundan emin olun.

5. Çok Şey Anlatıyor Olabilirsiniz

Fazla konuşmamalısınız. Onlara iş veya ürünlerle ilgili her ayrıntıyı söylemeyin, böylece kafaları karışır ve bunalır. İnsanlara aşırı bilgi yüklemekten kaçının. Bunun yerine, soru sorma ve DİNLEME konusunda iyi olun. Ne kadar az konuşma yaparsanız ve potansiyel müşterinizi o kadar çok konuşturursanız, durumunuz o kadar iyi olur. İnsanlarla konuşurken, konuşmanın en az 2 / 3’ünde onların konuştuklarından emin olun.

4. Sunum Konusunda Profesyonel Olmalısınız

Kendi sunumunuzu her zaman yapmamak için iki neden vardır. Öncelikle, bunda korkunç olacaksın ve her şeyi mahvedeceksin. Daha da kötüsü, sunum yapma konusunda “harika” olacaksınız ve o zaman potansiyel müşteriniz sizin yaptığınız şeyi asla yapamayacaklarını düşünecek. Bu nedenle, bir web semineri, konferans görüşmesi, DVD veya evde sunum gibi bir üçüncü taraf sunumu kullanmayı deneyebilirsiniz.

3. Takip Etmiyorsunuz

Servet takipte gizlidir. Sen bunu zaten biliyorsunuz. Çoğu insan, onlarla ilk konuştuğunuzda size HAYIR diyecektir. 30, 60, 90 ve 180 gün sonra onları takip ettiğinizde para kazanacağınız yer; ve bazen yıllar sonra. İş konusunda ciddiyseniz, bugün size HAYIR diyen çoğu insan, bundan üç ila beş yıl sonra size EVET diyecek.

Konuştuğunuz herkesin adlarını, e-postalarını ve telefon numaralarını toplayın ve bunları periyodik olarak takip etmeyi unutmayın. Bugün katılmaya hazır olmayan potansiyel müşterilerinizin çoğu, iletişim halinde kalırsanız ve asla baskı yapmazsanız, gelecekteki bir zamanda katılmaya hazır olacaktır.

Network Marketingde Sağlam Bir Organizasyon Kurmanın Sırrı >>

2. Faydalara Değil, Özelliklere Odaklanıyorsunuz

İnsanlar, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin özelliklerini önemsemezler.

İnsanlar, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin özelliklerini önemsemezler. Bunun yerine, şirketinizin veya ürün grubunuzun onlar için neler yapabileceğini önemsiyorlar. İnsanlara ürünlerinizin istediklerini elde etmelerine nasıl yardımcı olabileceğini gösterin ve böylece bir ton ürün satacaksınız.

1. Satış Yapmak İstemiyorsunuz

İnsanların network marketingde ekibinize katılmamasının bir numaralı nedeni belki de satış yapmayı istememenizdir. Bir potansiyel müşteriyle tanışmak ve işi veya ürünleri paylaşmak, başarı faktörünüzün yalnızca küçük bir kısmıdır. Her sunumun sonunda ve her takipte, potansiyel müşterinizin gözlerine bakmalı, kredi kartlarını çıkarmalarını ve satın almalarını veya katılmalarını istemelisiniz.

Açıklığa kavuşturmak için, birine baskı yapmaktan bahsetmiyoruz. Bunu asla yapmamalısınız. Ancak, insanları bir karara yönlendirmeniz gerekir. Siz istemezseniz, isteseler bile, çok az kişi hemen kaydolacak veya satın alacaktır.

Satışı kapatmanın en güzel yolu şunu sormaktır: Sizin, bugün kaydolup işe koyulmadan önce cevaplamamı istediğiniz sorular nelerdir?

Bu soruyu veya benzer bir kapanış sorusunu sorduktan sonra ağzınızı kapalı tutun ve cevap vermelerini bekleyin. İlk konuşan kişi kaybeder. Orada 20 dakika sessizlik içinde oturmanız gerekse bile, yapın! Ve bunu unutmayın, istemediğiniz satışların% 100’ünü kaçıracaksınız.

Son düşünceler

Özetle, bunlar, insanların network marketingde ekibinize katılmamalarının 10 nedeni ve bu konuda ne yapabileceğinizdir. Umarız bu sayfadaki bilgileri inceleyip işinize uygulayacaksınız.

Düşünceleriniz nelerdir? Neden insanların işinize katılmayacağını düşünüyorsunuz? Bir yorum bırakın ve bize bildirin. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Doğrudan Satışta İlk Yılınız İçin En İyi İpuçlarını Hemen Öğrenin >>