Yeliz Rüzgar ile Anthony Robbins Hakkında

Yeliz Rüzgar ile keyifli bir sohbet

Anthony Robbins önderliğinde kişisel gelişim severler için 20 Mayıs 2020’de başlayan Sanal Başarı Zirvesi, 3 hafta boyunca sürecek. Bu kişisel gelişim zirvesi için Power Coaching & Consulting Türkiye’nin de kurucuları arasında yer alan Yeliz Rüzgar’ı, 27 Mayıs’ta Instagram canlı yayınımızda ağırladık. Sanal Başarı Zirvesi, Anthony Robbins ve daha birçok konu hakkında müthiş bir söyleşi gerçekleştirdik. Söyleşi içeriğine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Instagram Canlı Yayınlarımız Ve Daha Birçok Farklı İçeriğimiz İçin Youtube Kanalımız >>

Anthony Robbins Kimdir?

Anthony Robbins, Jim Rohn’dan küçük yaşlardan itibaren kişisel gelişim dersleri almıştır. Şuanda dünyanın en başarılı motivasyon konuşmacısı olarak gösterilmektedir. Ayrıca kişisel ve profesyonel gelişim uzmanı, iş stratejisti ve best-seller kitap yazarıdır. Anthony Robbins hakkında daha fazla bilgi almak için içeriğimizden faydalanabilirsiniz.

Sınırsız Güç – Anthony Robbins

Sınırsız Güç, tüm zamanların en iyi motivasyon konuşmacısı olarak gösterilen Anthony Robbins tarafından kaleme alınmıştır. Bu dev eser, çevrenizdeki insanları üzerindeki gücünüzle alakalı değil, sizinle alakalıdır. Hayatınızda istediğiniz ne varsa başarabilirsiniz. Onları elde edebilirsiniz.

Mental gücün en büyük ustası olarak Robbins, bu muhteşem eserin sayfalarında, sınırsız olan gücünüzü nasıl ortaya çıkaracağınızı ve onu nasıl kullanacağınızı göstermektedir. Sağlık, mutluluk, ilişkiler, ikna teknikleri, zenginliğe nasıl ulaşacağınız gibi birçok konuda gücünüzü nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz. Sınırsız Güç kitabı ile hayatınızın kontrolünü elinize alın.

Yeliz Rüzgar Kimdir?

Yeliz Rüzgar, Üniversite eğitimini İzmir’de İşletme Yöneticiliği ve Pazarlama üzerine tamamlamıştır. Kariyerinde birçok uluslararası kurumsal firmalarda çalışmış, daha sonra psikoloji dalında kendini geliştirmek için Amerika’ya gitmiş ve orada devam etmiştir. Burada Mark Victor Hansen, Deepak Chopra, Anthony Robbins, Dr. Micheal Beckwith, Dr. Richard Bandler gibi dünya çapında alanında otorite olmuş isimlerle çalışmalar yapma imkanı bulmuştur.

2006 senesinde Inneractive Enterprises – YR International adında kendi danışmanlık firmasını kuran Yeliz Rüzgar, Anthony Robbins Türkiye ve Power Coaching & Consulting Türkiye’nin de kurucu ortağı durumundadır. Şu anda  “Bütünsel Yaşam Koçluğu” üzerine Sedona Üniversitesinde Doktora çalışmaları yapmaktadır.

Yaşam Koçu Nedir? Ne Yapar? >>

Sanal Başarı Zirvesi

Sanal Başarı zirvesi, tüm dünyada aynı anda canlı olarak insanların ilgisine sunulmuştur. Bu zirveye Anthony Robbins de dahil olmak üzere, dünya çapında kabul görmüş başarılı olan 12 konuşmacı daha katılmaktadır.

Teşekkürler

Anthony Robbins tarafından 1996 yılında kaleme alınıp, ilk baskısı çıkan, şuan halen dünyanın en önemli kişisel gelişim kitapları arasında gösterilen Sınırsız Güç kitabının Türkçe PDF’i Powercoach.us tarafından, Network Okulu’na verilmiştir. Yeliz Rüzgar’a bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız.

[download_after_email id=”28606″]