Bu Yıl Nelerle Mücadele Edeceksiniz?

Bu yıl mücadele edeceğin zorluklar networkokulu.net

Büyümek istiyorsanız, kişisel kapasitenizi arttırmanız gerekir.

kişisel gelişim size seviye atlamanız için önemli bir yere sahip

Kişisel kapasitenizi arttırmak, kişisel gelişiminiz için çok önemlidir. Çünkü sizi hayatta bir sonraki seviyeye götürecek olan kişisel gelişimdir. Bunun için yapmanız gereken, yeni bir mücadele almak. Konfor bölgenizden çıkmalı ve yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi geliştirecek bir şey yapmalısınız. Rahatsız edici, ancak bu büyümenin tek yoludur.

Yani burada size soru:

Bu yıl ne gibi yeni zorluklarla karşılaşacaksınız?

bu yıl ne gibi zorluklarla karşılaşacaksınız

2019’da hala yeni bir meydan okuma için çalışmak için on bir ayımız var. Her zaman yaptığın şeyi yaparak onları boşa harcama. Sizi hayatın bir sonraki seviyesine götürecek bir şey yapın.

Yeni bir meydan okuma seçmenize yardımcı olmak için işte birkaç fikir:

Çevrimiçi bir kursa katılın zamanınız varsa, merak ettiğiniz ve incelemek istediğiniz bir konu var mı?

Bir ek iş kurun

mutlaka ek bir iş kurmalısınız.

Belki de zaten bir ek iş için bir fikriniz var. Hobinizden veya karşılaştığınız belirli bir ihtiyaçtan kaynaklanabilir. Neden bu sene bunu gerçekleştirmiyorsun? Bir iş sahibi olmak, kapasitenizi arttırmanın iyi bir yoludur, çünkü süreçte size çok şey öğretecektir. Ayrıca, bu belirsiz ekonomik zamanlarda size ekstra bir yastık verebilir.

Blog oluşturun

Blog sitesi oluşturmayı öğrenmelisiniz

Bugün herkes düşüncelerini bir blog aracılığıyla ifade edebilir. Artık sadece bilgi tüketicisi olmakla sınırlı değilsiniz. Tutkulu olduğunuz bir konunuz varsa, bir blog oluşturmak iyi bir fikir olabiliriz. Bunun hakkında yazarak çok daha fazla şey öğreneceksiniz, ayrıca yol boyunca ilginç insanlarla tanışacaksınız. Dikkatli bir kelime: bir şey inşa etmeye karar verirseniz anında başarı beklemeyin. Bir şeyler inşa etmek zaman alıyor, bu nedenle blogunuz çok sayıda okuyucu çekmediyse veya işletmeniz başlangıçta size yeterli gelir getirmediyse cesaretiniz kırılmasın. Unutmayın, buradaki amacınız kişisel kapasitenizi arttırmak.

Bunlar benden sadece birkaç fikir. Kişisel gelişim kapasitenizi nasıl artıracağınıza dair çok daha fazla fikriniz olduğuna eminim.