Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin Ocak Ayı Nasıl Geçecek?

Ocak Ayı Burç Yorumları - Kova ve Boğa burcu hangi alanlarınıza denk geliyorsa, o konularla alakalı özgürleşme, yenilik isteyebilirsiniz.

Aylık burç yorumları neler? Başarı burçları sizler için ne diyor? 8 Ocak Merkür Kova burcuna, Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Ocak tarihinde de Güneş Kova burcunda ilerleyecek. Jüpiter ve Satürn Kova burcuna geçmişti. Kova burcunda bir gezegen yığılması yaşanıyor. Haritanızda hangi alanlarınızda ise o alanlarınızla ilgili yoğunluk hissedebilirsiniz.

Venüs’ün Oğlak burcunda olması ilişkilerde ve parasal konularda biraz yoğunlaşma, biraz daha iradenizi ortaya koymanızı sağlayacak bir gösterge. Parasal konularda sınırları aştıysanız, bir şeyleri toparlamaya ihtiyacınız varsa, hesap kitap yapmak istiyorsanız Ocak ayı tam zamanı. Venüs Oğlak burcundayken maddi veya manevi ayakları yere sağlam basan temalar biraz daha ön planda olacak. Olayları değerlendirirken biraz daha mantığın ön planda olduğu bir zaman dilimi.

Contents

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin Ocak Ayı Nasıl Geçecek?

7 Ocak’ta Mars Boğa burcuna geçiyor. 4 Mart’a kadar burada kalacak. Boğa burcundaki Mars eyleme geçme kapasitesini ortaya koyamadığı bir alandadır. Biraz daha ayaklarını yere sağlam basmak ister. Garantici bir tutum sergiler. Atacağı adımı iyice planlamak ister. Cesur ve girişimci adımı atamaz. Hareketsizlik, isteksizlik, çok keyfe düşkünlük, parasal konularda da bazı girişimlerde bulunabileceğiniz zaman dilimi. Mars Boğada dinginleşmeye, sakinleşmeye bırakacak bizi.

Yeniay Oğlak burcunda, Dolunay ise Aslan burcunda yaşanacak. Daha önce de bahsettiğimiz gibi Yeniay; yenilikleri, yeni başlangıçları, Dolunay ise; tamamlanmaları, finalleri ifade eder. 20 Ocakta Mars Uranüs kavuşumu fevrilikleri ortaya çıkarır. Fevri bir ay. Ani çıkışlar, fevri tepkiler, sakarlıklara kazalara çok açık olacağımız bir ay olacak. 18 Ocakta Jüpiter Uranüs karesi yaşanıyor. Kare görünümü zorlayıcı, sürtüşmeli bir görünümdür. Kısıtlayıcı, zorlayıcı, bizi yoracak, değişmesini istemediğimiz konulara sürükleyebilir.

Kova ve Boğa burcu hangi alanlarınıza denk geliyorsa, o konularla alakalı özgürleşme, yenilik isteyebilirsiniz. 13 Ocakta Mars Satürn karesi yaşanıyor. Bu dönemde kendinizi fazla zorlamanız hayal kırıklığına uğratabilir. Bu dönemde bekleyin. Bu süreç geçince kaldığınız yerden devam edersiniz. 23 Ocakta Mars Jüpiter karesi yaşanıyor. Tepkilerde aşırılık, abartılı riskler alma, daha fazlasını yapmaya çalışma kaybetmeye yol açabilir.
Not: Gezegenlerin kare açı yaptığı dönemlerde daha sakin, durağan, arka planda kalmanızda fayda var.

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Yılı Nasıl Geçecek? >>


Koç Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Kendinizi göstereceğiniz bir ay. Çevrenizde dikkat çekiyorsunuz. Ailenizle olan ilişkiniz olumlu ve güzel olacak. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz fakat 15 Ocak’tan sonra hayatınıza giren kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönemde yaşayacağınız beraberlikler uzun soluklu olmayabilir. Ayın ikinci yarısı Uranüs ve Mars kare açı yaptığı için daha agresif ve sert olabilirsiniz. Ani kararlar, patlamalar yaşanabilir. 30 Ocak’ta Merkür gerilemeye başlıyor. Ayın sonuna denk gelse de ayın son günlerinde etkisini göstermeye başlayacak. Arkadaş çevrenizde, networkünüzde sorunlar çıkabilir.

Sağlık: Strese dayalı rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Meditasyon yaparak sakinleşmeyi tercih edebilirsiniz.

Para: Geliriniz, kazanç ve harcama dengeniz değişebilir. Gereksiz harcamalarınız bu ay sizi sıkıntıya sokabilir. Ama bu ay aynı zamanda beklemediğiniz yerden para gelebilir. Ekip çalışmaları, yeni projeler size kazanç getirebilir. Eğer harcamalarınıza dikkat ederseniz sürprizlerle dolu bir ay olacak.

Kişisel Gelişim: 30 Ocak’ta Merkür gerilemeye başlayacak. 21 Şubat’a kadar devam edecek. Büyük yaşam planlarınızda, büyük arzu ve hedeflerinizde, onları gerçekleştirmekte bazı engellerle, gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.

Kariyer: 13 Ocak’ta onuncu evinizde bir Yeniay yaşanıyor. Kariyer hayatınızı etkileyecek bir Yeniay. Sorumluluğunuzun artacağı bir işiniz olabilir. İşinizle ilgili yeni bir görev olabilir ya da terfi alabilirsiniz. Ekip çalışmaları, yeni projeler, anlaşmalar, sözleşmeler gündeminizde olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“Gideceğiniz yoldan eminseniz, engeller dinlenme noktanız olmaktan öteye gidemez.” – Paulo Coelho


Boğa Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Ocak’a kadar Güneş Oğlak burcunda olacak. Venüs ve Merkür de eşlik ediyor. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızla iletişiminiz, akrabalık ilişkileriniz ön planda olacak. İlişkilerde kendinize güveniyorsunuz. Gerek üstlerinizle gerek iş ortaklarınızla gerekse arkadaşlarınızla ilişkileriniz olumlu görünüyor. Aile bireylerinizle ara ara gerginlikler yaşasanız da kısa sürecek bu durum. Aslan burcundaki Dolunayla birlikte anne babanızın halledemediği sorunlar varsa bu duruma siz müdahale etmek isteyebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili ciddi bir sorun görünmüyor. Eğer kilo probleminiz varsa ve diyete başlamak istiyorsanız, bu ay bu adımı atabilirsiniz.

Para: Bu ay gelirinizden daha çok giderinize odaklanacağınız bir ay. Borçlarınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda alacağınız bazı kararlar olabilir. Ani bir kararla yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Yalnız bu sizi olumsuz etkileyebilir.

Kişisel Gelişim: Planlarınız, kararlarınız, bu kararları, planları gerçeğe dökme isteğiniz ön plana çıkıyor. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Bu akademik eğitim de olabilir, kişisel gelişim eğitimleri de. 7 Ocak itibariyle Mars burcunuza giriyor. Ay boyu mücadele güdünüz, isteklerinizin peşinden gitme güdünüz, kendinizi ifade etme, kendinize olan güveniniz dikkat çekiyor.

Kariyer: Ticari faaliyetleriniz, anlaşmalar, sözleşmeler dikkat çekiyor. Yeni iş bağlantılarınız da olabilir. Özellikle uzak şehirlerde veya yurt dışında.20 Ocak itibariyle iş hayatınızda parlıyorsunuz. Bazılarınızın yeni iş fırsatları olabilir. İş başvurusu yaptıysanız geri dönüşler olabilir, görüşmeye çağrılabilirsiniz.
Bu ayki spotunuz:

“Danışın ve danıştığınız kişinin görüşlerini kendi görüşlerinizle birleştirin ki, doğru ortaya çıksın.” – Gerald Massey

Sokağa Çıkma Yasağı Sürecinde Evde Yapılabilecek Etkinlikler >>


İkizler Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal hayatınızda daha aktif olacaksınız. Yeni arkadaşlar edinebilir, etkinliklere katılabilirsiniz. Aile, akraba ilişkileriniz bir hayli önemli olacak. Onlara kendi sorumluluklarını yerine getirmeleri için zaman tanıyacaksınız.

Sağlık: Estetik kararı alabilirsiniz. Bayan İkizler burçları için, bazı kadınsal rahatsızlıklar olabilir.

Para: Aya 30 Aralık’ta gerçekleşen Yengeç Dolunay’ının etkileri ile başlıyorsunuz. Maddi konular, maddi tablonuz netleşiyor. Beklediğiniz bir para varsa gelebilir. Bir mülkünüzü veya eşyanızı satışa çıkarabilir ya da bir eşya, bir mal satın almak isteyebilirsiniz. 20 Ocak’a kadar Güneş Oğlak burcunda olacak. Merkür ve Venüs de eşlik edecek. Ay’ın büyük bir bölümü odağınız, finansal konularda.Eşinizle ailenizle veya iş ortaklarınızla ortak para trafiği ile ilgili gündemler ön plana çıkıyor.

Kişisel Gelişim: Kendinizi yenilemek için güzel fırsatlar çıkıyor karşınıza. Geçmişi düşünmenin yararınıza olmadığını artık anlıyorsunuz. Geçmişi bir kenara bırakıp önünüze bakma kararı alabilirsiniz. 20 Ocak itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Satürn, Jüpiter, Merkür Kova burcunda olacak. Gezegensel yığılım var dokuzuncu evinizde. Hayata bakış açınızı sorgulamaya başladığınız bir dönem. Kendinize bir yol arıyorsunuz.

Kariyer: Ayın başlarında kariyer hayatınız ön planda olabilir. Kariyer hayatınızda duygusal kararlar almaya meyilli olacaksınız. Mantığınızı devre dışı bırakmamak yararınıza olacaktır. 20 Ocak itibariyle şehir dışı, yurt dışı iş bağlantılarınız olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“Geçmiş ve gelecek sadece bizim belleğimizde mevcuttur. Oysa şimdiki zaman, zamanın ötesindedir. Şimdiki zaman sonsuzluktur. Bugünü etkileyen geçmiş hayatında yaptıkların değildir. Asıl bugün yaptıkların geçmişte yapılanları telafi eder ve mantıken de geleceği değiştirir.” – Paulo Coelho


Yengeç Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ocak ayı temizleme ayı olacak sizler için. Gereksiz şeyleri, gereksiz insanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. 10 Ocakta sizin burcunuzda Ay tutulması meydana gelecek. İkili ilişkilerde agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. 11 Ocaktan itibaren çevrenizi değiştirmek, yeni çevre edinmek isteyebilirsiniz. Yeni etkinliklere katılmak, grup çalışmaları yapmak motivasyonunuzu yükseltebilir.

Sağlık: Aile büyüklerinizden birinin sağlığıyla ilgilenebilir, olumlu haberler alabilirsiniz. Ocak ayında siz ciddi sağlık problemleri yaşamayacaksınız.

Para: Kredi başvurusu yaptıysanız onaylandığının haberini alabilirsiniz. Seyahatlerinize daha fazla para harcayabilirsiniz. 25 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana geliyor. Yeni fırsatlarla karşılaşabilir, böylece finansal gücünüzü artırabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Pozitif bir enerjiye sahipsiniz. Hırslı ve kararlı oluşunuz akademik hayatınızda başarı sağlayacak. Bu ay takıntılı olmayı ve geçmişte yaşamayı bırakırsanız ikili ilişkilerinizde sorun yaşamazsınız. Bu ruh halinden çıkmayı deneyin.

Kariyer: Yeni fikirleriniz, projeleriniz olabilir. Kişisel bilgilerinizi, iş bilgilerinizi koruyun. Projeleriniz çalınabilir. 24 Ocak itibariyle Mars kariyer evinizde gerileyecek. Satış, pazarlama, reklam, iletişime dayalı işlerinizde aksilikler olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“Geçmiş geçmiştir ama gelecek bizimdir.” – F. W. Robertson

Özgüveninizi Nasıl Geliştirebilirsiniz? >>


Aslan Burcu Ocak Ayı Yorumu

Başarı Burçları Network Okulu Ocak Ayı - Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 10 Ocakta Yengeç burcunda Ay tutulması meydana geliyor. Kendinizi baskı altında, engellenmiş hissedebileceğiniz durumlar olabilir. Ailenizle aranızda bazı sorunlar yaşanabilir. İlişkilerde kendinizi ifade etmek, canınızı sıkan konuları konuşmak istiyorsunuz. Kendinizi toparlamanız açısından güzel bir ay. İyi değerlendirin.

Sağlık: Sağlık açısından iyimser bir aydasınız. Dikkat etmeniz gereken Venüs sağlık alanınıza geçecek. Bazılarınız beslenme alışkanlıklarıyla alakalı, kadın hastalıklarıyla alakalı ufak sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Para: Ayın başlarında gündeminiz maddi konular olacak. Borçlarınızla ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Kredi başvurusu gibi girişimleriniz olabilir. 13 Ocakta Venüs Balık burcuna geçiyor. Maddi anlamda sizi rahatlatacak. Kazancınızda artış olabilir, elinize toplu para geçebilir.

Kişisel Gelişim: Birçok şeyi aynı anda yapmaya çalışmayın. Her işe yetişmeye çalışırsanız, kendinizi tükenmiş hissedersiniz. Dinlenmek için kendinize zaman ayırın.

Kariyer: Mars kariyer evinize geçiyor. İş ve kariyer konuları ön planda olacak. İş hayatınızda biraz yorulabilirsiniz. Çalışmıyorsanız günlük rutinlerinizde aktif olacaksınız. İş arayıp da bulamayanlar yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirler.
Bu ayki spotunuz:

“Doğada güze bir yer bul ve orada kendini tazele. Ne kadar iyi dinlendiğin, çoğu kez senin bu evrende ne kadar uzağa gidebileceğini saptar.” – M. Murat İldan


Başak Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hayatınızda biri yoksa ufak flörtleşmelerin başlayacağı bir ay olabilir. Babanızın hayatı ile ilgili bir durum söz konusu olabilir veya anneniz ve babanız arasında sorunlar varsa bu duruma siz el atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizle ortak bir iş yapma kararı alabilir, hatta bir arkadaşınızı da ortak yapabilirsiniz.

Sağlık: Sağlık anlamında keyifsiz hissedebilirsiniz. Enerji düşüklüğü olabilir. Enfeksiyon, üşütme, ayak burkmalarına karşı biraz daha dikkatli olmalısınız. Ocak ayının ikinci yarısı yaşam düzeninize, yatma kalkma saatinize, yemek yeme saatinize biraz daha dikkat ediniz.
Para: 11 Ocak’ta Mars Satürn karesi var. Parasal konularda rahatlayacaksınız. Yatırım yapma açısından şanslı bir dönem. Paranızla yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Eğitimle ilgili girişimleriniz olabilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz için yabancı dil öğrenmeyi isteyebilirsiniz. Bu ay kişisel gelişiminize önem verdiğiniz bir ay olacak. Özellikle kitap okumaya daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Kariyer: Kendinizi, fikirlerinizi ortaya koymak, hareket enerjinizin yükseldiği bir aydasınız. İş bağlantılı yurt içi, yurt dışı seyahatler olabilir. Satış pazarlama yapıyorsanız satışların artması gibi temalar ön planda olabilir. İşle ilgili hareketlendiğiniz, yoğunlaşmaya başladığınız bir ay. İş arıyorsanız bu ayı iyi değerlendirin. Evde part time çalışmak gibi ek kazanç yaratabileceğiniz bir zaman dilimi. Ocak ayının ikinci yarısı altıncı evinizde gezegen yığılması olacak. İş konusunda kafanızın karışmasına, karmaşalara sebep olabilir. Basın, yayın, kitle iletişim araçlarıyla ilgili işiniz varsa aşırı yoğunluktan karar verememe hali söz konusu olabilir.
Bu ayki spotunuz:

“İyi düzenlenmiş zaman, iyi düzenlenmiş bir zihnin en kesin işaretidir.” – İsaac Pitman

İçe Kapanık İnsanlar İçin 8 Networking İpucu >>


Terazi Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Evinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinebilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlara zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Ailenizle daha yakından ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edecek.

Sağlık: Ayın sonuna doğru soğuk algınlığına, gribe yakalanma ihtimaliniz yüksek.

Para: Kredi çekmek, borç almak gibi temalar olabilir bu ay. Ama borç almak için doğru bir ay değil. Yatırımlarla ilgili konularınız olabilir. Yalnız yatırım konusunda dikkat gerektiren göstergeler var.

Kişisel Gelişim: Yeteneklerinize odaklanabilirsiniz. Hobi olarak bile yeni bir rutin edinebilirsiniz.

Kariyer: Satış yapanlar için ayın ortalarını tercih etmeyin. 14-15, 20-25 tarihlerinde ortaklı konularda bir şeyler yapmak, satış yapmak için çok doğru zaman değil. Bazılarınız maddi getirisi yüksek iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz.
Bu ayki spotunuz:

“Hayatınızı yaşamaktan asla vazgeçmeyin. Bir derse katılın. Hobi geliştirin, insanlarla tanışın. Siz sadece kendi ilgi alanlarınızın derinliği kadar ilginçsinizdir.” – Sherry Argov

İş Performansınızı %1000 Nasıl Artırırsınız? >>


Akrep Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu ay evde kalma arzunuz artabilir. Evde yenilikler, düzenlemeler, tadilatlarla uğraşabilirsiniz. Sevdiğiniz biri varsa ona açılmayı düşünebilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa ciddi adımlar atıp, evliliğe doğru gidebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onların hayatında gelişmeler olabilir, güzel haberler alabilirsiniz. 10 Ocakta Yengeç burcunda Ay tutulması meydana geliyor. Öfkeli, ani davranışlar, agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Böyle yaparsanız haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. 7 Ocakta Mars Boğa burcuna geçiyor. Bazı kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. 20 Ocaktan itibaren ailevi konular masaya yatırılıp çözümler aranabilir.

Sağlık: Stres sağlığınızı sıkıntıya sokabilir. Her şeyi kafanıza takmayın. İçinizde biriktirmeyin. Bu ay meditasyona ağırlık vermeniz sizi rahatlatacaktır.

Para: Maddi konularda biraz rahatlayacağınız bir dönem. Ödemelerinizi yapabilir, yatırım konularına girişebilirsiniz. Yalnız harcamalarınızda savurgan olacağınız bir dönem. Dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Keyif aldığınız bir aktiviteye katılmak, bir kursa yazılmak, bir eğitime katılmak isteyebileceğiniz bir ay olacak.

Kariyer: 13 Ocakta Oğlak burcunda Yeniay meydana geliyor. İş hayatınızda kötü giden ne varsa bunları düzeltmek için, çözüm için iyi bir dönem. 14 Ocakta Güneş Plüton kavuşumu yaşanıyor. Bu kavuşum 14 Ocak civarı ticari faaliyetlerinizde önemli dönüşümler olabileceğini gösteriyor. 20 Ocak itibariyle kariyerinizle ilgili çıkış arıyorsunuz, planlar yapıyorsunuz.
Bu ayki spotunuz:

“Eğitimin asıl büyük amacı bilgilenmek değil, eyleme geçmektir.” – Herbert Spencer

Doğrudan Satış Ekibiniz Hakkında Bilmeniz Gereken 27 Şey >>


Yay Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ailenizle vakit geçirmek size huzur verebilir. Sosyal yönünüz ön planda. Aktivitelere katılabilirsiniz. 20 Ocak-19 Şubat tarihleri arasında Güneş Kova burcunda olacak. Girişkenliğiniz, iletişim becerileriniz iş çevrenizde fırsatlar yaratabilir. Merkür’ün de Kova burcuna geçişiyle beraber yakın çevre ilişkilerinizde, online, telefon ya da yüz yüze görüşmelerinizde artışlar olabilir.

Sağlık: Mars, enfeksiyon, baş ağrıları, boğaz ağrıları gibi konuları gündeme getirebilir.
Para: Harcamalarınız artsa da ayağınız yere basan adımlar atıyorsunuz. İhtiyacınız olan neyse onu satın alacaksınız. Zam, gelir artışı, prim beklentisi olanlar hakettiklerini alabilirler. 10 Ocakta Yengeç burcunda Ay tutulması yaşanıyor. Maddi konularda biraz zorlanabilirsiniz bu süreçte.

Kişisel Gelişim: Merak ettiğiniz konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Online eğitim kurslarına katılabilirsiniz. Yazmak, çizmek, üretmek gibi konular ön planda olacak hayatınızda.

Kariyer: Ocak ayının ortalarında iş yerinde telefon görüşmelerine yetişemeyeceğiniz bir yoğunluk yaşayabilir, biraz bunalabilirsiniz. İletişim trafiğinin yoğunluğunu kaldıramayabilirsiniz. Sadece ay ortalarında böyle olacak. Genel olarak iş konularında güzel ve keyifli bir ay. İşinizden memnun değilseniz, iş değişikliği yapmak için harekete geçebilirsiniz. İşsizseniz, iş arıyorsanız yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.
Bu ayki spotunuz:

“Yaratma sürecinin başındayken, kendinizi asla ama asla sınırlamayınız.” – John Stewart

2021 Yılında İzlemeniz Gereken Kişisel Gelişim Filmleri >>


Oğlak Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs’ün burcunuza geçmesiyle ilişkiler ön plana çıkacak. Biraz daha tutkulu ve istekli hissedebilirsiniz. Bazılarınız için yeni bir ilişki kapıda olabilir. İlişkisi olanlar için ise, ilişkilerini toparlamak adına güzel bir ay olacak. İletişimde aktif olacağınız, sosyal yönünüzün ağır bastığı, aktivitelere katılacağınız bir zaman dilimi. Aynı zamanda kardeşlerinizin hayatındaki gelişmeler de gündeminizde olabilir.

Sağlık: Ufak tefek kazalara, sakatlanmalara karşı dikkatli olun. Ağır şeyler taşımamaya özen gösterin.

Para: Merkür ve Güneş’in para evinize geçmesiyle beraber bu alan biraz hareketlenecek. Ama Merkür, Satürn ile kavuşacak. Bu konularda biraz engellenmiş hissedebilirsiniz. Mars ile Satürn arasında kare açı olması bazı yatırımlarda aksaklıklar getirebilir. Bazı işlerinizdeki para girişleriyle ilgili biraz durağanlık söz konusu olabilir. Özellikle 14-20 Ocak tarihleri arasında bu etkiler görülebilir. Sadece ay ortalarında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Genel olarak para girişlerinin arttığı bir dönem olabilir.

Kişisel Gelişim: Eğitim hayatınızda başarılar elde edeceğiniz bir aydasınız. Aynı zamanda bir öğretmen rolüne de bürünebilirsiniz. İnsan en çok öğretirken öğrenir.

Kariyer: Venüs sizin burcunuza geçiyor ve bir süre burcunuzda kalacak. İş bitirici, işe odaklandığınız, bir şeyler yapmak istediğiniz bir dönem olacak. Takımınızdaki kişilere liderlik ediyorsunuz. Yürüttüğünüz projeler başarı getirebilir.
Bu ayki spotunuz:

“Başarının sırlarından biri, geçici başarısızlıkların bizi yenmesine izin vermemektir.” – Mark Kay

Yeni Yılda Yapılacaklar Listesi – 15 Muhteşem Öneri >>


Kova Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ortasında ( 14-20 Ocak arası) Mars, evle ilgili bazı problemlere sebep olabilir. Ev içerisinde bazı tartışmalar, çatışmalı durumlar söz konusu olabilir. İsyan bayrağını çekip, “özgürlük istiyorum” diye bağırabilirsiniz. İlişkilerde de sağlam adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz. Bazı arkadaşlarınızın arkanızdan iş çevirdiğini, iş yerinizde sizden gizli projenin yürütüldüğünü ya da ilişkinizde sizden bir şeyler gizlendiğini öğrenebilirsiniz. 12,13,14 ve 18 Ocak tarihlerinde herkesin etkisi altında kalma ihtimaliniz yüksek. Kimsenin sizi etkisi altına almasına izin vermeyin.

Sağlık: Sağlık alanında genel olarak iyi hissedeceksiniz. Sadece Satürn-Mars kare açı yaptığı dönemde baş ağrıları, boğaz problemleri gibi konularda rahatsızlanmalar söz konusu olabilir.

Para: Kazançlarınızda artış olabilir. Sadece ayın ortalarında finansal anlamda bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Geleceğe dair farklı planlar yapmak isteyebilirsiniz. Ay boyunca lider olmaya, lider sorumlulukları içerisinde ilerlemeye izin verin.

Kariyer: Yeni projeler üretip başarılara imza atabilirsiniz. Dijital alanlarda, teknolojik, marketing tarzı işleriniz varsa 30 Ocakta burcunuzda Merkür gerilemeye başlıyor. Dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın. İş alanınızda hırsa değil, başarıya odaklanın. Liderlik vasıflarınızı kullanmaya özen gösterin.
Bu ayki spotunuz:

“Bir plandan yoksunsan, başkalarının planlarının bir parçası olursun.” – Amerika Atasözü


Balık Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Ocak ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: İletişim trafiğinizde artış, yoğunluk söz konusu olacak. Kardeşlerle, yakın arkadaşlarla ilgili mücadele gerektiren konularda sizin de el atmanız, desteklemeniz beklenebilir. 16,17,18 Ocak tarihlerinde dost olarak gördüğünüz ama gizli düşmanınız olduğunu yeni fark edeceğiniz kişiler ortaya çıkabilir. Uzun zamandır devam eden bir ilişkiniz varsa heyecanınız artabilir. Bekar olanlar, nasıl bir partnere ihtiyaç duyduğunu düşünebilir.

Sağlık: Kilo vermeye başlamak için uygun bir zaman. Diyet ve spor planlaması yapabilirsiniz.

Para: Kazançlarınızda artış olabilir. Para alanında inançlarınızı değiştirmeniz gerektiğine dair uyarılarda bulunuyor gökyüzü. Bu alanda değişime gitmezseniz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Ocak ayı hayallerinizi gerçekleştirme yolunda hem yardımcı olacak, hem duygularınızı hem düşüncelerinizi hem de hayallerinizi tekrar gözden geçirmeniz konusunda olumlu etki oluşturacak. 12-13-14-18 Ocak tarihlerinde Balık burçları duygularında çok dikkatli olmalı. Duygusal planlarınızı, düşüncelerinizi kontrol altında tutmazsanız daha sonrasında büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. İstekleriniz konusunda net olduğunuz sürece başarı kaçınılmazdır.

Kariyer: İş hayatında terfi bekleyen bir Balık burcuysanız, 25 Ocaktan önce terfi alabilirsiniz. İş değiştirmeyi düşünüyorsanız 20-25 Ocak hayatınızın iş teklifini ya da fırsatını yakalayabilirsiniz. Kendi işinizi kurmayı düşünüyorsanız, seçiminiz doğruysa kesinlikle iş kurabilirsiniz. Dikkatinizi toplamanız, öğrenmeniz, çalışmanız gereken bir ayda olduğunuz için acele hareket etmemeye özen gösterin.
Bu ayki spotunuz: Hayal ettiğiniz her şey gerçektir. Pablo Picasso