Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Yılı Nasıl Geçecek?

2021 Yılı Burç Yorumları - Özellikle Şubat ayı Merkür gerilemesi, Uranüs ve Mars'ın kare açısı, zorlu bir zaman dilimini işaret etmekte.

Girişimciler için 2021 yılı burç yorumları hakkında tüm merak edilenleri sizler için hazırladık. Astroloji yorumları, kişisel gelişim, ilişkiler, para ve daha birçok konuda sizlere beklentileriniz hakkında fikir vermektedir. Peki 2021 yılında girişimcileri neler bekliyor?

2020 yılı ekonomik krizlerin, salgın hastalıkların, depremlerin, yangınların, mücadelenin olduğu zor bir yıldı. Kimilerinin krizi fırsatı olurken, kimilerinin fırsatı kriz oldu. 2020 yılına güle güle derken, 2021 yılına güzel dilekler, ümitler, dualarla merhaba diyoruz.

2021 yılı bir yandan şans getirecek, bir yandan da dersler verecek. Yılın ilk yarısı, sıkıntı etkisi ve enerjisi ile geçebilir. Çalışma hayatında, ikili ilişkilerde, sağlık alanında, ticarette stresli ve zor geçecek bir süreç olabilir. Özellikle Şubat ayı Merkür gerilemesi, Uranüs ve Mars’ın kare açısı, zorlu bir zaman dilimini işaret etmekte.

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Yılı Nasıl Geçecek?

Meteorolojik durumlardan ulaşım, araç, iletişim, toplum sağlığı, ekonomik, finans, uluslararası liderlerle ilgili geniş kaoslu durumlar olabilir. Bu yıl önemli iki konu var. İlki, Jüpiter ve Satürn’ün Kova burcunda kavuşum yaşamaları, ikincisi ise; yıl boyunca etkisini zaman zaman hafif, zaman zaman yoğun bir şekilde hissedeceğimiz Satürn ve Uranüs arasındaki sürtüşmeli açı olacak.

Ayrıca İkizler ve Yay burcundaki tutulmalar da etkisini gösterecek. Teknolojinin geliştiği, bilginin gerçekliğinin sınandığı, teorilerin, düşüncelerin önem kazandığı, entelektüelliğin ve yaratıcılığın değer kazandığı bir zamana doğru ilerliyoruz. 2021 yılında Kuzey Ay düğümleri İkizlerde, Güney Ay düğümleri Yay burcunda olacak. Özellikle Güney Ay düğümleri diyor ki:

  • “Seni aşağı çeken alışkanlıklarını bırak. Yargılayıcı fikirlerden, peşin hükümlerden, inat etmekten uzaklaş. A planında ısrarcı olma, bir B planın cepte dursun. Yargılamak yerine anlamak, iletişim kurmak, konuşmak zamanı. Değişime direnen, inat eden sancı çekebilir. Konfor alanınızdan çıkmalısınız. Hep aynı şeyleri yaptınız, aynı sonuçları elde ettiniz. Farklı şeyler yap bakalım! Nereden biliyorsun, farklı şeylerin daha iyi olmadığını.”

Yeni fırsat kapılarının da açılacağı bu yıl, doğru değerlendirmeler yapmak gerekir. Anlayacağınız zaman zaman mücadele edeceğimiz zaman zaman kendimizi maceraların içinde bulacağımız bir yıl bizleri bekliyor.

Not: Bu yıl evlenmeyi düşünenler Mart, Haziran, Eylül ve Ekim aylarını tercih edebilir.
Bu yılki spotunuz: Zorlukların etkisini artıran bizim tepkimizdir. Karşılaştığınız zorluklardan mutlaka almanız gereken bir ders vardır. Ve sizi geliştirecek olan da budur. Bakış açınızı değiştirin. Negatif bakış açısından sıyrılıp, pozitif bakış açısına sahip olmaya çalışın.
Güzel, başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim…

Liderlerin Yaptıkları 13 İletişim Hatası >>


Koç Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

2021 yılında Satürn ve Jüpiter Kova burcunda.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2021 yılında Satürn ve Jüpiter Kova burcunda. Sosyal çevre ve ilişkiler alanında gelişmeler yaşayacaksınız. Sosyal çevre bağlantılarınızda önemli değişim ve dönüşümler meydana gelebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmaktan mutluluk duyacaksınız. Eski tanıştığınız insanlarla zaman zaman işlerin zorlaştığını görebilirsiniz. Jüpiter, sosyal ilişkiler alanında fırsatlar sunacak, şans getirecek. İlişkilerle ilgili konular 28 Mart itibariyle hareketlenmeye başlıyor. 28 Martta gerçekleşecek olan Dolunay, ilişkilere dair önemli kararlar almanızı sağlayacak. 23 Nisan’dan sonra aile ve yuva alanlarınıza daha fazla enerjinizi harcayacaksınız. 6 Ekimdeki Yeniay ilişkilerinize yeni bir gözle bakmanıza neden olacak. Uranüs-Satürn kare açısı, kariyer çevreleriyle olan ilişkilerinizde bazı aniliklerle, kazalarla karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Sağlık probleminiz varsa sağlıkla ilgili probleminizde iyileşmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tedavi, doktor, yöntem her ne varsa size destek çıkıyor.

Para: Bu sene maddi konularda hızlı olaylar karşınıza gelebilir. 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde parasal konularda biraz kafanıza göre davranma isteğinizin yüksek olduğunu görebilirsiniz. Beraber iş yapacağınız insanlarla para konularında sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Maneviyatınızın arttığını göreceksiniz. Spirituel, ruhsal konular ve bu gibi alanlar kendinizi göstereceğiniz bir döngü olacak. Öğrenmeye yeni şeyler denemeye kısa vadeli planlara odaklanmaya ihtiyacınız var.

Kariyer: Kariyer alanında sıkıntılar yaşamıştınız. İş hayatınızda neleri isteyip, neleri istemediğinizi, neleri yapacağınızı veya yapamayacağınızı net bir şekilde gördüğünüz bir döngüyü tamamladınız. Kariyerinizi yapılandırma sürecine giriyorsunuz bu yıl. Güzel ve önemli bir kariyer yılı olacak. Uranüs ve Satürn kare açı yapacak. Kariyerinizle ilgili beklenmedik durumla karşılaşabilirsiniz.

Milyoner Olmak İçin Öğrenilmesi Gereken 4 Ders >>


Boğa Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

28 Temmuz'a kadar sosyal çevrenizi, arkadaşlıklarınızı, sosyal çevre ilişkilerinizi hareketli tutacaksınız.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Annenizin hayatında gözle görülür gelişmeler devrede olabilir. Annenizden yana fırsatların da olduğunu göreceksiniz. 14 Mayıs itibarıyla Jüpiter, Balık burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar sosyal çevrenizi, arkadaşlıklarınızı, sosyal çevre ilişkilerinizi hareketli tutacaksınız. Diğer insanlarla sosyalleşmeniz, bir araya gelmeniz, yeni ortamlara girmeniz çok önemli olacak. Yeni tanışacağınız insanlardan yeni iş fırsatları gelebilir. Uranüs, iş hayatınızda daha fevri, daha isyankar tavır içinde olmanıza sebep olabilir. Üstlerinizle ilişkilerinizde gerilimler yaşanabilir. Baskılara karşı gelmek, daha özgür davranmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Venüs, bu yıl sağlıklı olmanız için size destek veriyor. Fakat yine de sağlıksız yeme içme ve kötü alışkanlıklara fazla düşkün olmayın. Spora veya başka aktivitelere zaman ayırın.

Para: Kendinizin para kazanması yönünde yani kendi çalışmalarınızla, kendi yeteneklerinizle, kendi değer yargılarınızı ortaya koyarak kazanç elde etmek, kendi kazançlarınızı değerlendirmek anlamında 2021 çok önemli bir süreç. 26 Mayıs, 10 Haziran ve 4 Aralık tarihlerinde cebinize bir para girebilir. Parasal konularda ne yapmanız gerektiğini tutulmalar ile beraber görebilirsiniz. Maddi konularda ayağınızı yorganınıza göre uzatmak gerektiğini anlayacaksınız. Buna göre de kafanızda bir takım planları oluşturacaksınız.

Kişisel Gelişim: 2020 yılında krizi fırsata çevirenlerden biri de sizdiniz. Önemli değişimler ve dönüşümler yaşamıştınız. Hayata karşı çok farklı gözlerle bakmaya başlayabilirsiniz. Yıl genelinde yeni deneyimler, gelişim imkanları bakımından güzel destekler var. Kendi değer yargılarınızı sorguluyorsunuz. Yeni bilgiler öğrenmek, yeni eğitimler almak isteyebilirsiniz.

Kariyer: Bu yıl kariyer ve iş fırsatlarınızın çok önemli bir noktaya taşındığını görebilirsiniz. Kariyerinizde üst basamaklara yükselebilir, istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Kariyer hedeflerinizle ilgili yeni planlamaların, düzenlemelerin olacağı bazı önemli fırsatlarla karşılaşabileceğiniz güçlü bir yıl.

Komfor Alanı Ve Agave Kaktüsü Hikayesi >>


İkizler Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Yurt dışı bağlantılı konular, yurt dışına taşınma, seyahat gibi durumlar söz konusu.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: İkili ilişkiler, ortaklı ilişkiler adına güzel bir yıl olacak sizler için. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konular, yurt dışına taşınma, seyahat gibi durumlar söz konusu. 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması yaşanacak. İlişkinizde ilk kırılma yaşanabilir veya ayrılık kararı alabilirsiniz. 4 Aralık’ta Yay burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması da ilişki dinamikleriniz, evlilik, ortaklık gibi önemli yapılar için çok belirleyici görünüyor. Önemli kararlar verebilirsiniz.

Sağlık: Bu yıl özellikle Ocak ve Şubat aylarında bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekiyor. Bu dönemde vitaminlerinizi almayı ihmal etmeyin.

Para: 2 Haziran’da parasal konularda güzel getiriler karşınıza gelebilir. Üç haftalık dönem boyunca kazançlarınız yüksek olabilir. Birilerine borç verdiyseniz borçlarınızı geri alabilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek ve bununla birlikte paranızı artırma güdüsü olabilir.

Kişisel Gelişim: Bu sene kendinize yatırım yapmanız gereken yıllardan bir tanesi. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle geleceğiniz için hedeflediğiniz amaçlarınızı, birtakım isteklerinizi hareketlendireceksiniz. Eğer öğrenciyseniz, okuyorsanız kafanızdaki fikirleri uygulamak, öğrenmekte kolaylık açısından da son derece şanslı bir süreçte olacaksınız. Öğrenmekten mutluluk duyacaksınız.

Kariyer: 14 Mayıs itibariyle Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Kariyerinizde ve iş alanlarınızda güzel sıçrayışlar, istediğiniz bir pozisyona gelme ya da uzun zamandır uğraşıyorsanız ve bunun karşılığını bekliyorsanız bu karşılığı alacağınız zamanlar devreye giriyor. Medya, basın, yayın işleri iş olarak da eğitim olarak da karşınıza çıkabilir.

İçe Kapanık İnsanlar İçin Networking İpuçları >>


Yengeç Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

30 Ekim'de Mars'ın Akrep burcuna geçmesiyle beraber mutlu, keyifli aşkı hissedeceğiniz zamanı yaşayabilirsiniz. 1

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 30 Ekim’de Mars’ın Akrep burcuna geçmesiyle beraber mutlu, keyifli aşkı hissedeceğiniz zamanı yaşayabilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması sosyal çevre alanlarınızı değiştirecek. Hayatınızla ilgili değişimler yapmak istiyorsanız bu süreci değerlendirebilirsiniz.

Sağlık: Tutulmaları sağlık alanında alıyorsunuz. Kendinize vakit ayırmayı, spirituel konularla ilgilenmeyi ihmal etmeyin. Karaciğer yağlanmalarına, bacak sıkıntılarına açık görünüyorsunuz.

Para: Bu sene ortak parasal konulardan yana şansınız olacak. Eşinizin ya da partnerinizin parasal sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Ödemeniz gereken vergiler, krediler olabilir. Satürn parasal alanlarda sizi test edecek. 24 Temmuz, 22 Ağustos tarihlerinde Dolunay var. Parasal konularla ilgili sorunlarınızı bu dönemlerde halledebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yabancı dil öğrenmek istiyorsanız bu yıl şanslı etkiler altında olacaksınız. Gelişim imkanlarınızı gözden kaçırmayın. Özellikle 10 Haziran’da ki İkizler tutulması size önemli farkındalıklar getirebilir. Zararlı alışkanlıklarınızı bırakmak isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönlerinize yönelebilirsiniz.

Kariyer: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Yurtdışı bağlantılı işleriniz ve ticari işleriniz hız kazanabilir. 26 Mayıs-4 Aralık’taki tutulmalarla beraber işle ilgili konular hızlanabilir.

Hızlı Öğrenmek İçin 7 Önemli Beceri >>


Aslan Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Kimi Aslanlar, evlenebilir, kimi Aslanlar boşanabilir, kimilerine ortaklıklar getirebilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu yıl Satürn, ilişki alanınızda sizi test edecek. Kimi Aslanlar, evlenebilir, kimi Aslanlar boşanabilir, kimilerine ortaklıklar getirebilir. İlişkinizi ciddiye almıyorsanız, sorumluluk almıyorsanız Satürn bu ilişkiyi yıkacaktır. Satürn, yedinci evden geçerken yapılan evlilikler, iş ortaklıklar uzun soluklu olabilir. Satürn’ün Uranüsle kare açı yaptığı dönemlerde iş ilişkilerinizde, evliliklerinizde gerilimler yaşayabilirsiniz. Bekar Aslanlar 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar aşkı karşınıza getirebilir. Bu aşkın sorumluluğunu almak üzere harekete geçebilirsiniz. Evliyseniz, tutulmadan alacağınız etkilerle çocuğunuzla ilgili hızlı gelişmeler olabilir.

Sağlık: 23 Mayıs’ta Satürn’ün geri hareketi sağlıkla ilgili konuları yeniden ele almanızı sağlayacak. Tutulma zamanlarında sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın. 23 Nisan-4 Haziran tarihleri arasında sağlığınıza, bağışıklık sisteminize ekstra özen göstermeniz gerekiyor.

Para: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında ortak parasal konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi veya borcun altına girmek, kredilerinizi yapılandırmak, ödemelerinizi yeniden ele almak açısından şanslı bir dönem. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihlerinde, ticari faaliyetleriniz varsa tahsilat yapma, parasal konularda kendinizi geliştirme konularında şans size gülecek.

Kişisel Gelişim: Sanatsal işleriniz ön planda. Hobilerinize yönelebilirsiniz.

Kariyer: Uranüs, kariyer evinizin tepe noktasında. Kariyerinizle ilgili değişimler, dönüşümler yaşıyorsunuz. Ocak ayı kariyeriniz için önemli. Kariyerinizle ilgili çok hızlı, ani gelişmeler yaşanabilir. 19 Kasım’daki tutulmayla birlikte kariyerinizde hızlı bir sıçrama yaşayabilirsiniz.

2021 İçin Edinmeniz Gereken 21 Kişisel Gelişim Hedefi >>


Başak Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Uzakta yaşayan akrabalarınızla ilgili duygusal meseleler 19 Kasım'da gerçekleşecek olan Ay tutulmasıyla beraber devreye girebilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 3 Mart’ta ilişkiler önem kazanıyor. 13 Mart’ta gerçekleşen Yeniay, bu alanlarda önemli karar ve fırsatları karşınıza getirebilir. 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar, ev, aile, yuva alanlarınızda gerçekleşecek. Önemli kararlar alabilirsiniz. Ev sahibi olmak, evinizi değiştirmek ya da yenilemek istiyorsanız 26 Mayıs ve 4 Aralık’ta oluşacak tutulmalarla beraber bu alanların hareketlendiğini görebilirsiniz.

Anne ve babanızın hayatındaki bazı zorlanmalar bu tarihlerde hızlanabilir. Uzakta yaşayan akrabalarınızla ilgili duygusal meseleler 19 Kasım’da gerçekleşecek olan Ay tutulmasıyla beraber devreye girebilir. 7 Ocakta Venüs ilişkiler alanınızda olacak.Bu alanda kendinizi mutlu, huzurlu, şanslı görebilirsiniz. 27 Şubat’ta sizin burcunuzda Dolunay var. Hayatınızla, kendinizle, dış görünüşünüzle ilgili önemli kararları bu Dolunayla beraber hayata geçirebilirsiniz.

Sağlık: 30 Ocak-21 Şubat, 14 Mayıs-28 Temmuz ve 11 Haziran-29 Temmuz tarihleri arasında sağlığınıza ekstra özen gösterin. Durumları fazla zorlamayın. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin.

Para: 27 Eylül-18 Ekim tarihleri arasında Merkür para evinizde geriliyor. Girişimleriniz, planlarınız varsa başka bir zamana bırakmanız daha hayırlı olabilir. Bu yıl gereksiz harcamalardan uzak durursanız, finansal konularda iyi günler sizi bekliyor.
Kişisel Gelişim: Kendinize ve gelişiminize daha çok özen gösterdiğiniz bir yıl olacak. Yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Kariyer: İş yapmaktan mutluluk duyacağınız, yaptığınız işten memnun olacağınız bir yıl geliyor. Jüpiter iş alanınızda size şans ve fırsatlar sunuyor. Yeni bir projeye dahil olabilirsiniz ya da hayatınızda birtakım fikir ve planlar varsa, bu fikir ve planları hareketlendirebilirsiniz. Satürn de bu alanda olduğu için zaman zaman sizi test edebilir.

Çevrimiçi Eğitimin Avantajları >>


Terazi Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Parasal konularda hızlı, beklenmedik konular karşınıza çıkabilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: 2021 yılında aşkı doyasıya yaşayacaksınız. Aşk ön planda olacak. Çocuğunuz varsa, çocuklarınızın hayatıyla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yoksa, çocuk istiyorsanız çok güzel güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. 16 Ağustos sonrası sosyal çevreniz genişleyecek. Sosyal hayatınız daha aktif olacak.

Sağlık: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında sağlığınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ekim ayı itibariyle sağlığınıza ekstra özen gösterin.

Para: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında maddi konularda çok hızlı adımlar karşınıza gelebilir. Uranüs ortak para hanenizde dolaşıyor. Parasal konularda hızlı, beklenmedik konular karşınıza çıkabilir. 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde maddi konularda bazı zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konularda vereceğiniz tepkiler bu tarihlerde önemli olacak. Borçlanma, yatırım konularına biraz daha dikkat edin. Kontrollü para harcamanız gerekiyor.

Kişisel Gelişim: Kişisel gelişiminizle ilgili kavramlar 2021’de ön planda olacak. 10 Haziran tarihinde eğitim fırsatları, yeni öğreneceğiniz konular karşınızda olabilir. Kendinizi kucaklayacağınız, kendinizi seveceğiniz bir süreç başlıyor.

Kariyer: Sanatsal işlerinizde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında iş alanlarınızda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönem iş ile ilgili konularda sıkıntı ve problemler yaşamayacaksınız. 2 Haziran kariyer ile ilgili fırsatlar var. Yaz aylarında kariyerinizde hızlı açılımlar ve gelişmeler karşınıza gelebilir.

Sağlıklı Beslenmenin Zihnimizdeki Karşılığı Nedir? >>


Akrep Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

4 Nisan ve civarı sağlığınızla ilgili konuları gözden geçireceksiniz.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Aile, yuva konularında çok güzel açılımlar, çeşitli fırsatlar var. Yuvanızı kurmak istiyorsanız, güzel şanslar karşınıza gelebilir. 14 Mayıs – 28 Temmuz tarihlerinde aşka açık olacaksınız. 24 Temmuzda ailenizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Nihai kararınızı almış ve bu yolda ilerliyor olacaksınız.

Sağlık: 4 Nisan ve civarı sağlığınızla ilgili konuları gözden geçireceksiniz. Kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızla ilgili birtakım girişimlerde bulunmak, beslenme şeklinizi, alışkanlıklarınızı değiştirmek anlamında destekliyor gökyüzü.

Para: Tutulma zamanları elinize para geçebilir. Parayla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu parayla yatırım yapabilirsiniz. 30 Ocak-21 Şubat tarihleri arasında emlak alım satım konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Kendinizi ve kimliğinizi yeniden keşfedeceğiniz bir yıl sizleri bekliyor. Bu yıl öğrenmeniz gereken en önemli şey, sabır olacak. Aceleci davranmaktan kaçının.

Kariyer: Bu yıl genel itibariyle kariyer hayatınız iyi geçecek. Yurtdışı bağlantılı işleriniz olabilir. İşinizde daha fazla sorumluluk alıyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Kendi işinizi kurma planlarınız varsa, bu yıl bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Stratejik Ağ Pazarlama Uzmanı Nasıl Olunur? >>


Yay Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter'in Balık burcunda olmasıyla; ev, aile, yuva konularında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hem Satürn hem Jüpiter sizin yakın çevre, akraba, kardeş alanlarınızda dolaşıyor. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter’in Balık burcunda olmasıyla; ev, aile, yuva konularında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aile ile ilgili bir takım düşünceleriniz varsa (ev alım satım, yenileme, eşya alma gibi) bu dönemde şanslar elde edebilirsiniz. Bekar Yaylar, yuva kurmak için bu tarihleri iyi değerlendirmeli. 30 Mayıs-22 Haziran tarihlerinde ikili ilişkilerde problemler ortaya çıkabilir. Dikkatli adımlar atmanız gerekiyor.

Sağlık: Tansiyon iniş çıkışlarına, hormonal dengesizliklerine dikkat etmeniz gerekiyor 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde.

Para: Ocak ayı parasal konularla ilgili parasal çözümleri karşınıza getirebilir. 11 Temmuz’da para ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Para ile ilgili kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Bir borcun, bir kredinin altına girme olasılığınız artabilir. 24 Haziran’daki Dolunayda cebinize bir miktar para girebilir.

Kişisel Gelişim: Olaylara karşı bakış açınız değişiyor. Kendinizi geliştirmeye daha çok önem veriyorsunuz. Kim olmak istediğinizi, kendinizi nerede görmek istediğinizi düşünecek, hedeflerinizi yeniden belirleyeceksiniz.

Kariyer: Eğitim, satış, reklam, pazarlama, web tasarımcılığı, radyo, televizyon bütün bu alanlarda şansınız yüksek olacak. Dijital dünyayı siz bu sene çok iyi kullanacaksınız. Kariyer hayatınızda Temmuz ve Eylül ayı çok aktif olabilir. Hem çabanızın hem de mücadelenizin kariyerinizde arttığını görebilirsiniz. Mart ve Nisan aylarında çalışma hayatınızda veriminiz düşebilir ama strese girmeyin. Kendinizi toparlayacaksınız.

Network Okulu Eğitimleri Başladı – Başarının Önündeki Engelleri Kaldır! >>


Oğlak Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri haricinde yıl geneli çok ciddi sıkıntı ve problemler yaşamayacaksınız.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Yakın çevre, akrabalar, arkadaş, ilişki alanlarınızda çok önemli fırsatlar, şanslar kapınıza gelebilir. Yakın çevrenizdekilerin hayatındaki güzel gelişmeler de sizi mutlu edecek. 19 Kasım’daki tutulma ile beraber çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

Sağlık: 4 Mart itibariyle sağlığınıza ekstra özen gösterin. 30 Mayıs-22 Haziran aralığında Merkür sağlık alanınızda gerileyecek. Eski rahatsızlıklarınız tekrar nüksedebilir.

Para: Şansınız maddi konulardan yana iyi olacak. Parasal konularda çok önemli getiriler karşınıza gelebilir. Gelen paraları yatırıma çevirebilirsiniz. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri haricinde yıl geneli çok ciddi sıkıntı ve problemler yaşamayacaksınız. Yalnız 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde parasal konularda çok fazla açılmamaya özen gösterin. Ekonomik zorlanmalara açık olabilirsiniz bu tarihlerde.

Kişisel Gelişim: Eğitime, özellikle yabancı dil eğitimine başlayabilirsiniz. Bu yıl özellikle Mart ve Mayıs aylarında enerjiniz çok yüksek olacak.

Kariyer: Geçtiğimiz yılda başlattığınız işleri bu yıl geliştirebilir, büyütebilirsiniz. Başlattığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz. 11 Şubat’taki Yeniay, iyi bir iş anlaşması getirebilir ya da işinizde güzel bir terfi aldırabilir.

Yeni Yıl Yapılacaklar Listesi – 15 Muhteşem Öneri >>


Kova Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Gayrimenkul, emlak konuları ile alakalı sürpriz, beklenmedik durumlar gündeme gelebilir.

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ocak, Şubat ayları ikili ilişkilerde biraz zorlu geçebilir. 17 Şubat, 15 Haziran, 24 Aralık tarihlerinde stresli olabilirsiniz. Evinizle, ailenizle alakalı durumlar gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilir, isyan edebilir, evinizden bir süre uzaklaşmak isteyebilirsiniz. 26 Mayıs, 10 Haziran, 19 Kasım ve 4 Aralık tarihlerindeki tutulmalarla birlikte ilişkiler konusunda yeni kararlar alıyorsunuz.

Aşka bakış açınız değişiyor. Bazılarınız yeni bir ilişkiye başlayabilir. Çocukla alakalı gelişmeler de gündeminizde olabilir. 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar sosyal çevrenizi düzenleyecek tutulmalar. Bazı ortamlara girebilir, bazı gruplara dahil olabilirsiniz. Takım çalışmaları içerisinde bulunabilirsiniz ya da çevre değişikliği yapabilirsiniz.

Sağlık: Kilo sorunlarınız varsa zayıflamak isteyebilirsiniz. Yıl genelinde sağlığınız iyi olacak. Sadece 30 Ocak- 21 Şubat tarihleri arasında Merkür sizin burcunuzda geriliyor. Eski sağlık problemleri yeniden karşınıza gelebilir.

Para: Gayrimenkul, emlak konuları ile alakalı sürpriz, beklenmedik durumlar gündeme gelebilir. 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter Balık burcunda olacak. Parasal konularda çok güzel fırsatlar sizi bekliyor. Parasal kazançlarınızın yüksek olduğunu göreceksiniz bu dönemde.

Kişisel Gelişim: Satürn ve Jüpiter sizin burcunuzda olacak. Yaşamınızın şekli, hayata karşı duruşunuz tamamen değişiyor. Yeni gelişmeleri, kalıcı adımları gündeme getirmeye başlıyor. Değişime açık olun. Yapmam dediğiniz şeyleri yapacağınız bir süreç olacak. Hedeflerinizi, planlarınızı netleştirip istikrarlı olmanız gerekiyor. Yaratıcılığınız artabilir, hobileriniz ile alakalı önemli gelişmeler de gündeminizde olabilir.

Kariyer: 5 Kasım’da bir yeniay var. Kariyer alanlarınızda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. 30 Ekim itibariyle kariyerinizde kendinizi göstereceğiniz bir döngü içerisinde olacaksınız.

İş Performansınızı Nasıl %1000 Artırabilirsiniz? >>


Balık Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihlerinde Satürn Uranüs karesi yaşanacak. Kare etkileri yakın çevrenizde zorlanacağınızı, kardeşlerle, akrabalarla, yakın arkadaşlarla ilgili zorlanmalar, yol ayrımları olabileceğini gösteriyor. 26 Mayıs, 10 Haziran, 19 Kasım ve 4 Aralık’taki tutulmalar ile birlikte ev, aile alanınız şekillenmeye başlıyor. Yer değişimleri olabilir, evlenebilirsiniz. Hayatınızın temelleri ile ilgili önemli kararlar vereceğiniz bir dönemde olacaksınız. Aile kurmak isteyebilirsiniz. 26 Haziran’dan itibaren aşk hayatınız aktif olacak. Hayatınızda biri yoksa 21 Haziran’dan sonra bu insanla tanışabilirsiniz. Aynı zamanda bu insanla ilgili kararlarınızı 10 Temmuz’da gerçekleşecek olan Yengeçteki yeniayla beraber alabilirsiniz.

Sağlık: 14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter sizin burcunuzda olacak. Kilo alabilirsiniz. Spor yapmanızda fayda var. 24 Temmuz’daki ve 22 Ağustos’taki Dolunay sağlık alanlarınızı tetikleyebilir. Beklenmedik olaylar karşınıza gelebilir. Bu dönem bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmanız yerinde olacaktır. Damar, dolaşım sistemi, varislere biraz daha açık olacaksınız. 28 Ocak’ta oluşacak Dolunay ile beraber beslenme şeklinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

Para: Gayrimenkulle alakalı yatırımlar yapabilirsiniz. 12 Nisan’da para evinizde oluşacak bir yeniay, size güzel kazançlar getirecek. 28 Mart’ta parasal konularda önemli bir takım olaylar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Satürn ve Jüpiter’in kova burcunda ilerlemesi, iç dünyanızı yapılandırıcı etkileri barındırmakta. Kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Bazı balıklar için korkularla yüzleşme zamanı. Satürn ve Jüpiter kavuşumu sizin için yapılanma zamanı. 14 Mayıs-28 Temmuz arası Jüpiter sizin burcunuzda olacak. Siz kendinizi daha şanslı hissedeceksiniz. Duygusal karmaşalarınıza yön bulmaya başlayacaksınız.

Kariyer: Çok çalışmanız gerekiyorsa, kendinizi vermeniz gereken bir işiniz varsa, biraz daha yaratıcılığa dayalı işleriniz varsa ilhamınızın çok yüksek çalıştığını görebilirsiniz. 26 Mayıs ve 4 Aralık’taki tutulmalar kariyerinizde önemli bir takım sonuçları karşınıza getirebilir. Kariyerinizde neyi sevip sevmediğinizi görebilirsiniz, hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Bu dönem işinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, hızlı olaylarla bu iş değişimleri için destekli olacaksınız. Mart ayı çok aktif. Özellikle iş hayatınız için Mart ayını etkin bir şekilde kullanın.

Aylık Burç Yorumları – Ocak Ayı Burç Yorumları >>