Burç Yorumları; Girişimciler İçin 2020 Ağustos Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Burç Yorumları - 20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda olacak.

Girişimciler için ağustos ayı burç yorumlarında neler var? Ağustos ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları kategorimizde, ağustos ayında hepimizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Contents

Girişimciler İçin Ağustos Ayı Burç Yorumları

Girişimciler için ağustos ayı yine sürprizlere gebe bir ay olacak. Retrolar, dolunaylar acaba başarımızı nasıl etkileyecek? Tüm bunlara geçmeden önce, ağustos ayı değerlendirmesine genel olarak bir bakalım:

  • Kova Dolunayı
  • Güneş Aslan burcunda
  • Merkür Aslan burcunda
  • Güneş Merkür Kavuşumu
  • Güneş Başak burcunda
  • Merkür Başak burcunda
  • Venüs Yengeç burcunda
  • Mars Koç burcunda

3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bildiğiniz gibi dolunaylar finalleri, tamamlanmaları, netleşmeleri anlatır. Net kararların alındığı ve hatalarımızın farkına vardığımız zamanlardır Dolunay zamanları.

17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu yaşanıyor. Yeni eğitime başlama, ev, araba satın alma, düğün söz, nişan yapma, yeni başlayacağınız her şey için bu tarihi değerlendirebilirsiniz. Öncesi ve sonrası iki günü de değerlendirebilirsiniz.

Mars’ın Koç burcunda enerjisi yüksektir. Benmerkezci, korkusuz, cesur ve atak yapar. Maceralara atılmayı sever. Mars Koçta iken agresif, kavgacı olabilirsiniz. Bu yüzden daha dikkatli olmanız gerekir. Her şey de sabırsız davranabilirsiniz. Mars Koçta savaşları, saldırıları da temsil eder. Yeni savaşların başlangıcı da olabilir.

Venüs aşk gezegenidir. Venüs’ün Yengeç burcunda olması evlilik, flört, aile, yuva konularını ön plana koyar. Kişi daha hassas, kırılgandır. Yuvaya, aileye düşkündür. Venüs Yengeçte iken dış görünüşünüz daha bir önem kazanır. Dış görünüşünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Gezegenler hangi evinize giriyorsa o evin konularını etkileyecektir.

Not: Astrolojide Güneş burcunuz kimliğinizi anlatır. Ön görüler yapılırken yükselen burçlar baz alınır. Bu yüzden yükselen burcunuzu okumanızda fayda var.

Koç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Koç - Ağustos ayına şanslı bir şekilde başlıyorsunuz.

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay on birinci evinizi yani duygusal ilişkilerinizi etkiliyor. İlişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. İyi giden ilişkiniz varsa evlenebilirsiniz. Kötü giden bir ilişkiniz varsa ayrılma kararı alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Retrodan sonra bazılarınız ilişkilerinizi artık tamir etmeye çalışıyorsunuz. Güneş 22 Ağustos’a kadar Aslan burcunda beşinci evinizde olacak. Sosyal bir ay olacak sizler için. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ebeveyn Koçlar ise çocuklarıyla ilgilenebilir.  Venüs yengeç burcunda sizin dördüncü evinizde. Aileden gelen haberler olabilir. Ailenizle birlikte aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızda ufak tefek sıkıntılar olabilir. Güneşe dikkat edin. Güneşte fazla durmayın.

Para: Yatırımlarla ilgili bir planınız olabilir. Ev alma, satma, taşınma, aile ile ortak bütçe gündemleriniz olabilir.

Kişisel Gelişim: Hobilerinizle ilgili yeni yerlere üye olabilirsiniz. Hayaliniz ne ise o alanla ilgileneceksiniz. Mars Koç burcunda olacak. Güç sizde. İsteklerinizin peşinden gidebilme potansiyelinizle dikkat çekiyorsunuz. Güdüselsiniz, hareketlisiniz.

Kariyer: Kariyerin getirileri ile ilgili konular bu Dolunayda netleşiyor. İş hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, somut adımlar atabilirsiniz. Kariyer alanında başlangıç yapmak istiyorsanız 17 Ağustos tarihini değerlendirin. İmzalar içinde bu tarihi değerlendirebilirsiniz. 22 Ağustos’tan sonra Güneş Başak burcuna geçiyor. İş ortamınız, kariyer konularınız, günlük rutinleriniz dikkat çekiyor. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem başlıyor. Yıllık izin alacaksanız bu dönem almaya çalışın. İş arayanlar için de güzel bir dönem.

Bu ayki spotunuz:

“İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman yetişemeyiz ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi, bize de yolumuzu gösteren O’dur.”

İşletme Fakültelerinde Size Öğretilemeyen Girişimcilik Yasaları >>


Boğa Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Başarı burçları network okulu- Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu bekleyenler?

İlişki: 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda sizin dördüncü evinizde olacak. Aileniz ile ilgili gündemler olabilir. Söz, nişan, çocuk haberi alabilirsiniz. Ev, yuva, aile ile daha fazla ilgileneceğiniz bir süreç. Tepkinizi daha fazla gösteriyorsunuz. Kendinizle ilgili konuları ailenizle konuşmak isteyebilirsiniz. 22 Ağustostan sonra aşk hayatınız daha da ön planda olacak. İletişimde ince eleyip sık dokuduğunuz, olasılıklar içerisinde yoğun bir temponuz olabilir.

Sağlık: Mars Koç burcunda sizin on ikinci evinizde olacak. Sağlık konuları özellikle ruhsal sağlığınız nüksedebilir. Takıntılı, içe dönük, kendi kendinizi yiyip bitirme psikolojisinde olabilirsiniz.

Para: 17 Ağustos araba, ev alım satımı için güzel bir tarih. Çünkü Güneş Merkür kavuşumu yaşanacak. Borsa, altın, döviz için temiz bir gökyüzü var. Ayın 22’sinden sonrasını iyi değerlendirin.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos itibariyle Güneş ve Merkür Başak burcunda olacak. Yaratıcı yönleriniz, hobileriniz için bir takım girişimleriniz olabilir. Venüs Yengeç burcunda olacak. Daha iyimsersiniz. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz.

Kariyer: Dolunay onuncu evinizi etkiliyor. Toplumsal statünüz ve kariyerinizle ilgili yeni kararlar, yeni haberler alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili ne yapmak istediğinizi görecek, net olacaksınız. Tamamlanması gereken işleriniz varsa Dolunay sürecinde tamamlayabilirsiniz. Yayıncılık, medya, akademik kariyer, uluslararası ilişkiler, kurumsal konularla ilgili yönetmekte zorlandığınız konular gündeme gelebilir. Bunlar sizi biraz endişelendirebilir, baskı altında hissedebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

Zihinsel bir uğraşı içermeyen boş zaman ölümdür ve diri diri gömülmektir. – Seneca


İkizler Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu bekleyenler?- Ağustos ayı hafiflediğiniz bir dönem olacak.

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay size çevre değişikliği, yer değişikliği getirebilir. Güzel bir seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızdan gelen haberler, sizi de bağlayan bir gündem olabilir. Yakın çevre ilişkileriniz, yakın akrabalar, kardeşler, çocukluk arkadaşlarınızla iletişiminiz yoğunlukta. Ortak gündemleriniz olabilir. 22 Ağustos’tan itibaren Güneş ve Merkür Başak burcuna geçiyor. Ailevi konular gündeminizde olabilir. Nişan, söz, çocuk gündeminiz olabilir.

Sağlık: Önceden yaşadığınız, geçti dediğiniz sağlık sorunları tekrar nüksedebilir.

Para: Merkür Satürn karşıtlığı maddi konularda size kaygılar verebilir. 7 Ağustos’ta Venüs Yengeç burcuna, para evinize giriyor. Para konularında moraliniz düzelmeye başlıyor. İhtiyacınız olan para size gelebilir. Kazancınız artabilir. Bir mülk almak, satmak için ayın ilk haftasını değerlendirebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Dolunay sizin dokuzuncu evinizde gerçekleşiyor. Akademik ve eğitim ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Hayata bakış açınız, inançlarınız, geleceğe dair hedefleriniz ve planlarınızda daha hızlı değişimler olduğunu hissedebilirsiniz. Çok kaygı, olumsuzluk, negatif düşünce, beklenti içinde olmak zorlayıcı olabilir. Mümkün olduğunca zihinsel anlamda kendinizi dengede tutmaya çalışın.

Kariyer: Dolunayla birlikte yurtdışı bağlantılı projeleriniz gündeme gelebilir. Sunum, tanıtım faaliyetleri için 17 Ağustos Güneş Merkür kavuşumunu iyi değerlendirin. Ayın ilk haftası Venüs size iş fırsatları da getirebilir. Mars ay boyunca Koç burcunda on birinci evinizde olacak. Kariyeriniz için koyduğunuz yeni hedefler için enerjiyi bulmuş vaziyettesiniz. İş görüşmeleri yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

İnsan, beklentisi kadar mutludur. Formül: Sıfır beklenti, sonsuz mutluluk. – Robin Sharma

Müşteri Tutma Programlarınızı Nasıl Geliştirebilirsiniz? >>


Yengeç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu bekleyenler?

İlişki: İlişkilerinizde tamamlanması gereken konuları Dolunay zamanı tamamlayabilirsiniz. 7 Ağustos’ta Venüs Yengeç burcuna geçiyor. İlişkilerinizi daha yumuşatacak. Duygusal hassasiyetinizin yüksek olduğu bir ay olacak. Mars Koç burcunda üstlerinizle  yöneticilerinizle gerilimlere açıksınız. Gerilimlere, tartışmalara girmeyin.

Sağlık: Dolunay zamanı özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat edin. Takıntılı, kuruntulu ruh haline bürünebilirsiniz.

Para: Ağustos ayının en önemli konularından biri finansal konularınız, kaynaklarınız olacak. Dolunay eşinizden gelen paraları veya ortağınız ile ilgili paralar, finansal konularınız, aldığınız krediler, bankadaki paralarınızla ilgili daha fazla sizi krizleri çözecek konuları ön plana çıkarıyor. Maddi riskler içerisinde olmayın. 5 Ağustos’tan 20 Ağustos’a kadar Merkür Aslan burcunda olacak. Gelir kaynaklarınızla ilgili düşündüğünüz, kendinizi ortaya koymak istediğiniz bir süreç olacak.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos’tan itibaren Güneş ve Merkür Başak burcunda olacak. Kararlarınız, planlarınız gündeminizde olacak. Zihniniz çok faal. İyi analizler yapıyorsunuz, fikir alıyorsunuz.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili yeni girişimler yapmak istiyorsanız 17 Ağustos Güneş Merkür kavuşumunu değerlendirebilirsiniz. Sözleşme imzalayacaksanız eğer 17 Ağustos ve öncesi sonrası 2 günü iyi değerlendirin. 22 Ağustos sonrası Güneş ve Merkür’ün Başak burcuna geçmesi ile imzalar, kontratlar, ticari faaliyetleriniz için güzel bir dönem olacak. Mars Koç burcunda sizin onuncu evinizde olacak. İş hayatınızda, kariyerinizde hırslısınız, efor sarf ediyorsunuz, dikkat çekiyorsunuz. Ama gerilimlere de açık olacaksınız.

Bu ayki spotunuz:

Yeni fikirler daima şüphe ile karşılanır, genellikle de aleyhte olarak; buna karşı hiçbir mantıki sebep de gösterilemez, çünkü ona daha alışılmamıştır. – John Locke


Aslan Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Başarı burçları ağustos ayı - Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu bekleyenler?

İlişki: 3 Ağustos’taki Dolunay ikili ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor. Eşinizin duruşu, durumu ortağınız ile ilgili durumlar, yakın arkadaşlarınız ile ilgili durumlarla ilgileniyorsunuz. Onların hayatındaki durumlardan çok etkileniyorsunuz. 5 Ağustos’ta Merkür Aslan burcuna geçiyor. Ailesel konularda “burada ben de varım” diyorsunuz ve kendinizi ortaya koyuyorsunuz, ipleri elinize alıyorsunuz.

Dolup taştıysanız sert bir şekilde söyleyebilirsiniz. Tepki gösterebilirsiniz, dikkat edin.  7 Ağustos’tan 6 Eylül’e kadar Venüs Yengeç burcunda olacak. Ailevi konularla, işle ilgili, çalışma arkadaşlarınızla ilgili konularda duygusal hassasiyetleriniz söz konusu. 22 Ağustos’a kadar Güneş sizin burcunuzda birinci evinizde ve Merkür de eşlik ediyor. Popülersiniz, dikkat çekiyorsunuz. İletişiminizde gayet iyisiniz. Aşk, ilişki fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: Fazla çalışmanın yorgunluğuyla sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Dinlenmeye, kendinize zaman ayırmaya özen gösterin.

Para: 20 Ağustos’tan itibaren Merkür Başak burcuna geçiyor. Para ile ilgili konular daha ön planda olacak. Para ile ilgili konularda hassasiyetiniz var. Yeteneklerinizi artırmayı planlayabilirsiniz. 22 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçiyor. Parasal konularda güçleneceğiniz bir süreç. Maddi anlamda istediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Yönettiğiniz bir şeyle ilgili bir farkındalık, bir aydınlanma var. Sizi siz yapan konuları engellemekte zorlanıyorsunuz ve bu Dolunay ile birlikte patlayabilir. Hayat felsefeniz, duruşunuz, hayata bakışınız, inançlarınız ile ilgili konularda hareketlenmeler söz konusu. Kontrolsüz bir tavır sergileme durumunuz söz konusu olabilir.

Kariyer: Ağustos’un ilk haftası çalışma hayatınızda ön plana çıkacağınız bir dönemde olacaksınız. Çok yoğun bir çalışma temposu olacak sizler için. İş hayatınızla ilgili değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız iyice düşünmelisiniz özellikle 15 Ağustos sonrası dönemde.

Bu ayki spotunuz:

Mutlu bir insan, belli şartlar içerisinde olan değil, belli tavırlar içerisinde olan insandır. Hugh Downs

Kişisel Gelişim İçin En Sağlıklı Yaklaşımlar Nelerdir? >>


Başak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu bekleyenler?

İlişki: Aşk hayatınız, ikili ilişkileriniz güzel başlıyor. Dolunay zamanı evdeki işlerinize dikkat edin. 7 Ağustos’ta Venüs yengeç burcuna geçiş yapıyor. Ev ortamında diyaloğunuz gayet iyi. Çevrenizdeki insanların yaşadıkları ve arkanızdan konuşulan bazı dedikodular canınızı sıkabilir. 22 Ağustos’tan sonra aşk, ilişki fırsatları olabilir.

Sağlık: Özellikle bu ayın başında sağlığınızı ihmal etmeyin. Acaba dediğiniz bir rahatsızlığınız varsa peşine düşün. Ev hayvanınız varsa onun sağlığıyla da ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda ruhsal sağlığınıza da önem veriyorsunuz.

Para: Ay boyu Mars Koç burcunda olacak. Odağınız eşinizle, ailenizle, ortağınızla olan ortak harcamalarınızda, planlarınızda olacak. Bununla ilgili eforunuz var. Mars sizi zorlayacak. Maddi konuları iyi yönetmeniz gerekiyor.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Daha içe dönüksünüz, iç dünyanızı gözlemliyorsunuz. Arka planda kalmak istiyorsunuz, gözlemci ve inzivada olacaksınız. 22 Ağustos’tan itibaren Güneş Başak burcuna geçiyor. Merkür de eşlik ediyor. Popülersiniz, dikkat çekiyorsunuz. Ne istediğinizi biliyorsunuz. Kendinizi güçlü ifade etmeye başlayacaksınız.

Kariyer: 3 Ağustos’ta Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Çalışma evinizde olacak. İş yerinizde kırıcı olmamaya, restleşmemeye, istifa etmemeye çalışın. İstifa etme zamanı değil. İş temponuzda, günlük rutinlerinizde değişiklik yapma, düzen getirme arzunuz var. Bazı sürüncemede kalan işleriniz netleşebilir ya da işle ilgili bir fırsat yakalayabilirsiniz. Ayın ilk haftasından sonra Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Hayatınızı değişikliklerle yola koyabilmeniz için yeni yaşam hedefleriniz için size yardımcı olacak özellikle kariyer alanında fırsatlar getirebilir. Yeni iş fırsatları, yeni iş görüşmeleri olabilir.

Bu ayki spotunuz:

Gerçek güçlülük, kendi gücünün sınırlarını iyi bilmektir. Stefan Zweig


Terazi Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu bekleyenler?

İlişki: 1-7 Ağustos arası Dolunay etkilerini üzerinizde hissedeceksiniz. Maddi manevi fırsatlar getirebilir. Yeni aşklarla karşılaşabilir, hamilelikle ya da bebekle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Sosyal ortamda eğleneceğiniz ortamlara katılabilirsiniz. Venüs Yengeç burcuna geçiyor. İkili ilişkilerinizde, iş ilişkilerinizde daha sıcak, daha güvenli temaslar kurmak isteyebilirsiniz, 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Sosyal gruplar içerisinde olabilirsiniz.

Sağlık: Ayın sonlarına doğru eklem ağrıları, vurma, çarpma, düşme, kemik kırılmaları gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Para: Ayın ilk haftası parasal konularda daha önceden yapmış olduğunuz yatırımlarla ilgili hızlı geri dönüşler olabilir. Finans konularına daha dikkatli yaklaşmak gerekiyor. Uranüs Boğa burcunda. Maddi konularda hızlı iniş çıkışlar yaratabilir. Riskli piyasalara temkinli yaklaşmakta fayda var.

Kişisel Gelişim: 20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiyor. 22 Ağustos’ta da Güneş Başak burcuna geçiyor. Kendi iç dünyanıza yöneliyorsunuz. Yalnız kalmak, kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Kariyer: Yeni bir iş, yeni bir proje, yeni bir hedef belirleyebilirsiniz. Kariyeriniz ve kariyerinizden gelecek maddi, manevi başarılar olabilir. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Kariyer hayatınızda parlıyorsunuz, dikkat çekiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunuyorsunuz.

Bu ayki spotunuz:

Siz zamanınızı kaybetmiyorsunuz, zaman sizi kaybediyor. Moliere

Zor Zamanlarda Olumlu Tutumunuzu Nasıl Korursunuz? >>


Akrep Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay dördüncü evinizde gerçekleşiyor. Dolunayın ışığı ev, aile, yuva ve yaşadığınız yere vuracak. Bazı konular netleşecek. Ailenizle bir araya gelip eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Ay sonunda epey sosyalleşeceksiniz, keyfini çıkarın. Eşinizle şehir dışına, yurt dışına gidebilirsiniz.

Sağlık: Spora başlamak için güzel bir dönemdesiniz. Pandemi döneminde kilo almışsanız özellikle spora ve sağlıklı beslenmeye önem verin.

Para: Dolunay zamanı ev alım satımı yapabilirsiniz. Evinize eşyalar alabilirsiniz. Riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var.

Kişisel Gelişim: Ayın ilk haftası Venüs Yengeç burcunda dokuzuncu evinizde olacak. Bakış açınızı güzelleştirecek, daha iyimser, daha inançlı bir psikolojide olacaksınız. Kişisel gelişim eğitimlerine başlayabilirsiniz. Venüs Yengeçte iken eğitime başlamak güzel olacak sizler için.

Kariyer: 22 Ağustos’a kadar Güneş Aslan burcunda onuncu evinizde ve Merkür de eşlik ediyor. İş hayatınızda parlıyorsunuz. Fikirleriniz, duruşunuz dikkat çekiyor. İş fırsatları, kontratlar, imzalar, iş görüşmeleri olabilir. 22 Ağustos’tan itibaren Güneş Başak burcuna geçiyor. Merkür de Başak burcuna geçiyor. On birinci evinizde olacak. Kariyerinize dair hedefleriniz tazeleniyor. İş hayatınızda yeni açılımlar, yeni imzalar olabilir. İş eğitimleri, kongreler olabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız ticari alanda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

Mum olmak kolay değildir, ışık saçmak için önce yanmak gerekir. Mevlana


Yay Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu bekleyenler?

İlişki: Dolunay üçüncü evinizde gerçekleşiyor. Yakın akrabalar, kardeşler, eş, dost, çocukluk arkadaşlarınızın hayatında gündemler olabilir. Siz de bu gündemlere müdahil olabilirsiniz. Çok önemli ailevi meseleler söz konusu olabilir. Sosyal hayatınızı ve aşk hayatınızı dengeye oturtmaya çalışıyorsunuz.

Sağlık: Özellikle ayın son günlerinde alerjik etkilere karşı tedbirli olun.

Para: Dolunayla birlikte işiniz, kazancınız, geliriniz, gelecekteki maddi durumunuzla ilgili sizi zorlayan koşullardan arınmak için özel bir mücadeleye ihtiyaç duymayacaksınız. Özellikle 10-11-12 Ağustos günlerinde maddi konularda zorlandığınız,  tükendiğinizi hissettiğiniz ödemeler, yatırımlar konusunda sizi zorlayan tüm koşullardan önünüze çıkacak fırsatlarla kurtulacaksınız.

Kişisel Gelişim: 22 Ağustos’a kadar yapamadıklarınızı yapmak, geliştiremediklerinizi gerçekleştirmek size mutluluk verecek ve siz de çevrenize bunu yansıtacaksınız. Kendinizi geliştirmek, eksik hissettiğiniz alanlarda yükselmek istiyorsanız 20, 21, 22, 23 Ağustos günlerini değerlendirin. Çünkü o günler öğrenmeye, konsantrasyona açık olacaksınız.

Kariyer: Dolunay zamanı gelebilecek yeni teklifler, sözleşmeler, imzalar söz konusu. Bazı yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Özellikle ticaretle uğraşanlar Dolunay zamanını iyi değerlendirin. Güneş ve Merkür Aslan burcunda iken şehir dışı, yurt dışı iş bağlantılarınız olabilir.

Bu ayki spotunuz:

Yaşamımda ilk kez, yeryüzündeki en büyük kötülüklerin kaynağının vahşet ve kötü niyet değil, kişilerin yenemedikleri zayıflıkları olduğunu anlıyorum. Stefan Zweig


Oğlak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu bekleyenler?

İlişki: Venüs Yengeç burcunda aşk hayatınızı, sosyal hayatınızı dengeye oturtmak isteyebilirsiniz. Mars’ın Koç burcunda olması ailevi ilişkiler konularında sizi zorlayacak. Ailevi gündemler sizi yorabilir. Zaman zaman herkes sizin üzerinize geliyor gibi hissedebilirsiniz.

Sağlık: Ailedeki sağlık problemleri sizi yorabilir. Özellikle Dolunay zamanı hem kendi sağlığınızla hem ailenizin sağlığı ile ilgilenebilirsiniz. Bir terapi alabilir, meditasyon yapabilirsiniz.

Para: Dolunay ikinci evinizde gerçekleşiyor. Maddi tablonuzun netleşeceği bir dolunay. Uzun süredir beklediğiniz para varsa bu para size gelebilir. Dolunay zamanı bir eşyanızı, bir malınızı satma ya da satın alma durumlarınız olabilir. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda olacak. Eşinizle, ailenizle, ortağınızla olan ortak harcamalarınızda gündemler olabilir. Gelir giderler, banka ödemeleri, vergiler, her türlü finansal konular gündeminizde olacak.

Kişisel Gelişim: Sizi tüketen, yıpratan tüm düşüncelerden kurtulmak isteyeceksiniz. “Ben neden buna izin verdim?” “Yaşadığım zorluklardan ne öğrendim?” diye kendinize soracaksınız.

Kariyer: Özellikle 22 Ağustostan sonra ticari sözleşmeler, yeni iş fırsatları, imzalar olabilir. Kariyer hayatınız 22 sinden sonra daha da hareketlenecek.

Bu ayki spotunuz:

Hayata devam edebilmek için geçmişi arkada bırakmak gerekir. Forrest Gump

Haziran Ayı Burç Yorumlarına Buradan Ulaşabilirsiniz >>


Kova Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu bekleyenler?

İlişki: 3 Ağustos’ta burcunuzda Dolunay doğuyor. Kendinizle ilgili bir duyuru yapacaksınız. İlişkilerinizle ilgili de bir kararınız olabilir. Söz, nişan, düğün gibi bir karar da alabilirsiniz. Birilerine bir şeyler danışabilirsiniz. 22 Ağustos’a kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda yedinci evinizde olacak. Odağınız evliliğinizde, iş ortağınızda, aşk hayatınızda. İlişkilerle ilgili yeni bir başlangıç da olabilir. Mars Koç burcunda. İletişimde atarlı olabilirsiniz.

Sağlık: İhmal ettiğiniz bir sağlık konusu dolunayla netleşebilir. Birinci ev dış görünüşünüzü anlatır. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Venüs altıncı evde kilo aldırır, iştahınıza dikkat edin.

Para: 22 Ağustos itibariyle Güneş ve Merkür Başak burcuna yani sizin sekizinci evinize giriyor. Mücadeleniz ailenizle, eşinizle, ortağınızla olan ortak harcamalarınızda olacak.

Kişisel Gelişim: Ay boyunca Mars Koç burcunda olacak. Planlarınız  kararlarınız var. Sık karar değiştiriyorsunuz. Eğitime, kursa başlama gibi gündemleriniz olabilir.

Kariyer: Ticari birtakım kararlar aldığınız bir dönem olabilir. Venüs Yengeç burcunda olacak. Ekip çalışmaları için muhteşem bir dönem. Bazılarınız aradığı işi bulabilir, işe girebilir, iş fırsatları ile karşılaşabilir. İmza atmak, ortaklık yapmak, ortaklık ilişkilerinizi geliştirmek anlamında güzel bir dönem.

Bu ayki spotunuz:

Değişikliği onaylamayan bir plan, kötü bir plandır Publilius Syrus

Temmuz Ayı Burç Yorumlarını Kaçırdınız Mı? Hemen Buradan Ulaşabilirsiniz >>


Balık Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu bekleyenler?

Ağustos ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu bekleyenler?

İlişki: 22 Ağustos’tan sonra Güneş ve Merkür Başak burcuna yani sizin yedinci evinize geçiyor. Odağınız ikili ilişkilerinizde. Sosyal bir dönem başlıyor sizler için. Yeni bir ilişki kovalıyorsunuz. Birileri ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Venüs Yengeç burcunda beşinci evinizde olacak. Aşk ve sosyal yaşamınızda çok güzel destek verecek Venüs. Ebeveynseniz çocuklarınızla ilgili gelişmeler olabilir.

Sağlık: Dolunay zamanı özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Hem fiziksel hem ruhsal sağlığınız olumsuz etkileniyor. Takıntılı, kendi kendinizi yiyip bitirme ruh halinde olabilirsiniz. 17 Ağustos diyete başlamanız için uygun bir dönem.

Para: Venüs finansal alanda da sizi etkileyecek. Borsa, ev alım satımı gibi konular gündeminizde olacak. Genel olarak yatırımlarınıza odaklanacaksınız. Mars Koç burcunda ikinci evinizde olacak. Öz kaynaklarınızı, maddi tablonuzu masaya yatırıyorsunuz. Mars ikinci evden geçerken gereksiz, saçma sapan harcamalar yaptırır. Dikkat edin.

Kişisel Gelişim: Zihniniz çok yorgun. İnzivaya, dinlenmeye ihtiyacınız var. Hobileriniz ile ilgilenebilirsiniz. 22 Ağustos’a kadar yeni şeyler öğrenmek, kendinizi geliştirmek için uygun bir süreç. Bu dönemi iyi değerlendirin.

Kariyer: Dolunay zamanı iş hayatınızla ilgili olumsuz haberler alabilirsiniz. İşte bir kopuş olabilir. Ayın 22’sine kadar Güneş ve Merkür Aslan burcunda yani sizin altıncı evinizde olacak. Ayın büyük bir bölümü odağınız iş ortamınızda, kariyerinizde, günlük rutinlerinizde. Çok çalışıp yorulacağız bir ay. Aradığınız işi bulabilir ya da iş bağlayabilirsiniz. İş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu ile kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz:

İyiliği, hastalığı, sefaleti, mutluluğu, zenginliği, fakirliği yapan zihindir. Edmund Spencer

Girişimciler İçin Eylül Ayı Burç Yorumları >>