Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2020 Aralık Ayı Nasıl Geçecek?

Aralık Ayı Burç Yorumları - 14 Aralık'ta Yay burcunda Güneş tutulması zorlayarak geliyor.

Girişimciler için aylık burç yorumları. Aralık ayında kişisel gelişim, para, sağlık, kariyer ve daha bir çok alanda bizi neler bekliyor? Aya 30 Kasım İkizler burcunda gerçekleşen Ay tutulması ile başlıyoruz. Bazı sonlanmalar, finaller yaşayabilirsiniz.

Kötü giden bir ilişkiniz varsa bitirme kararı alabilirsiniz. Güzel giden bir ilişkiniz varsa evlilik, söz, nişan kararı alabilirsiniz. Yarım kalan projeleriniz, işleriniz varsa tamamlayabilirsiniz. 20-21 Aralık’ta Güneş-Merkür kavuşumu yaşanıyor. Yeni başlangıçlar için güzel bir dönem. İş girişiminde bulunmak veya kendi işini kurmak isteyenler, bu tarihleri iyi değerlendirin.

Contents

Girişimciler İçin 2020 Aralık Ayı Nasıl Geçecek?

14 Aralık’ta Yay burcunda Güneş tutulması zorlayarak geliyor. Bu Güneş tutulması yeni başlangıçlar için göksel müdahaledir. Özellikle 23° civarında dokuzuncu evinizde Yay veya İkizler burcunda artı, eksi üç derece bir gezegeniniz varsa, bu Güneş tutulması o gezegeninizin üstünde olacaktır, güçlü çalışacaktır. Yoksa, hafif çalışacaktır. Yine de ufak tefek gündemleriniz olacaktır.

Yıl biterken 17-19 Aralık itibariyle Aralık itibariyle Satürn ve Jüpiter aynı anda Kova burcunda olacak. Satürn Mart 2023’e kadar Jüpiter ise, bir yıl kalacak. Bu sene ikisi bir arada olacak. Satürn bir eve geçiyorsa, o ev ile ilgili sizi sınava tabi tutabilir. Jüpiter bir eve geçiyorsa, o ev ile ilgili şans getirir. Satürn sınarken, Jüpiter ödüllendirir, şımartır. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar farkındalık getirir. Bir final, sonuç, tamamlanmadır. Tüm karanlıklar aydınlanır, gerçekler ortaya çıkar. Duygu durumlarınızdaki bozukluklar Dolunay zamanlarında artar.

  • Bu zamanlarda meditasyon, yoga, dua yapmak sizi rahatlatır, gücünüzü artırır. Dolunay zamanı bir de aşırı tatlı tüketme isteği olabilir. Ağır tatlılar yerine hafif tatlıları tercih etmenizde fayda var.

Venüs, 15 Aralık’a kadar Akrep burcunda olacak. Venüs, ilişkiler, aşk, para, mutluluk, beğenmek, arzulamak, ortaklıklar temalarını gösterir. Akrep burcuna geçtiği anda pek keyifli olmayacak. Bir gezegen kendi yönettiği burcun karşısındaki burca geçiyorsa güç kaybeder. Venüs, Akrep burcunda zararlıdır. İlişkilerinizde “benimsin” tavrı ilişkilere zarar verir. İlişkilerde güç oyunları olur. Venüs Akrep, değişim, dönüşümdür. Kendinizi baştan yaratabilirsiniz. Venüs 15 Aralıktan itibaren Yay burcuna geçiyor. Sosyal ortamlarda daha aktif olma, yeni yerler gezme, görme isteği olabilir.

Çevrimiçi Eğitimin Avantajları >>


Koç Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 30 Kasımdaki İkizler burcundaki Ay tutulması sizin üçüncü evinizi etkiliyor. Aya girerken iletişiminiz, planlarınız, kararlarınız dikkat çekiyor. Planlarınızı en yakın arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla, kardeşlerimizle ortak gündemleriniz olabilir. Geçmişe dair eski konu ve gündemleri hatırlayabilirsiniz. Bunu artık sonlandırma kararı alabilirsiniz. İlişkilerinize başka bir boyut kazandırmak isteyebilirsiniz. Güneş ve Merkür Yay burcunda olacak. Bulunduğunuz ortamla yetinmeyip kendinizi açmak isteyebilirsiniz. 14 Aralık’ta Yay burcunda tam güneş tutulması gerçekleşiyor. Uzak çevrelerle alakalı yeni gündemler hayatınıza girebilir.

Sağlık: Mars sizin burcunuzda olacak. Sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Sinirleriniz gerilebilir. Stres kaynaklı bazı sağlık sorunları çıkabilir.

Para: 15 Aralık’a kadar her türlü finansal konularınız gündeminizde olacak. Banka kredisi çekecekseniz güzel bir destek var gökyüzünden.

Kişisel Gelişim: Yurt dışı kaynaklı bir okuldan veya bir kurstan eğitim almak, yabancı dilinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Hayalleriniz büyük olsun ama hemen ulaşmak için sabırsızlığa kapılmayın. Güneş ve Merkür dokuzuncu evinizde olacak. Hayata bakış açınızı sorguluyorsunuz. Besleniyorsunuz evrenden.

Kariyer: Önemli anlaşmalar yapabilir, imzalar atabilirsiniz. Özellikle ticari faaliyetleriniz varsa hareketlenmeler olabilir. İşle ilgili seyahatler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Vizyonunuzu geliştirmek için yeni adımlar atıyorsunuz.

Bu ayki spotunuz: “Nerede olursanız olun, elinizdekilerle yapabileceğinizi yapın.” Theodore Roosevelt

Evlerinizde Sağlıklı Beslenme Önerileri >>


Boğa Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs aile, yuva konularında size destek veriyor. Partnerinizle, eşinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Ortaklıklar için de güzel bir destek olacak. El sıkışmak için çok uygun bir dönem. Aralığın son haftası Plüton Mars ile karşıt açı yapacak. İkili ilişkilerde gerilimler yaratabilir, dikkatli olmanızda fayda var. 30 Aralık tarihinde gerçekleşen Dolunay üçüncü evinizi etkiliyor. İletişiminize biraz daha dikkat etmeniz gerekir. Yanlış şeyler söylemeye, kırmaya ve kırılmaya açık olabilirsiniz.

Sağlık: Spor yapmaya başlayabilirsiniz. Bazılarınızın ufak tefek sağlık problemleri olabilir. Özellikle Aralık ayının son haftası sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Para: Ay tutulması ikinci evinizi etkiliyor. Parasal konularla ilgili kendinizi sıkıntıda hissedebilirsiniz ve bu sıkıntıları sonlandırma kararı alabilirsiniz. Güneş ve Merkür Yay burcunda sizin sekizinci evinizde. Gündeminizde parasal konular, borçlar, alacaklar, verecekler, bankalar, sigortalar olacak. Kazancınızı arttırmak, ek gelir elde etmek istiyorsunuz. Güneş tutulması da Yay burcunda gerçekleşiyor. Bu ay tamamen parasal konulara odaklısınız. Parasal olarak şanslısınız aslında ama bu şansı göremiyor olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Güneş ve Merkür 21 Aralık’tan itibaren Oğlak burcuna geçiyor. Yurtdışı ile ilgili konular, eğitimler, kişisel gelişim eğitimlerine başlayabilirsiniz.

Kariyer:  17-19 Aralık tarihlerinde Satürn Kova burcuna geçiyor. Jüpiter de eşlik ediyor. Kariyer hayatınızla ilgili bazı kararlar almaya başlayabilirsiniz. İşinizle ilgili bazı şeyler tıkanmış hissedebilirsiniz. İş değişikliği, iş arayışları, farklı işler de söz konusu olabilir. Kendi işinizi kurma girişimleriniz önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca sizleri bekliyor.

Bu ayki spotunuz: “Her şey hiç olarak başladı.” Ben Weissenstein

Bugün Başlamanız Gereken 11 Finansal Alışkanlık >>


İkizler Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sıkıntılı bir ilişkiniz veya evliliğiniz varsa gökyüzü size bir şeyler öğretiyor. Kendi hatalarınızı fark etmenizi sağlıyor. Dışarıdan ilişkinize bir bakın. Kim nerede hata yapıyor, tespitini yapın ve çözüme odaklanın. Güneş ve Merkür sizin yedinci evinizde. Bir de 14 Aralık’ta yedinci evinizde bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Artık ilişkilerle ilgili bir şeylerin yanlış gittiğinin sinyallerini veriyor. İlişkiye bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Sağlık: Sağlıklı beslenin. Aşırı abur cubur yememeye özen gösterin.
Para: 21 Aralık tarihinden itibaren Merkür ve Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Sizin sekizinci evinizi etkiliyor. Ay sonuna doğru parasal konular, alacaklar, verecekler, bankalar, krediler gündeminize yavaş yavaş gelebilir. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay var. Para ile ilgili bir şeyleri sonlandırma söz konusu olabilir.

Kişisel Gelişim: Bazı konulara karşı bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Hedeflerle ilgili birtakım değişimler yapma zamanı. Aralık ayının sonuna doğru kendinize değer vermeyen biriyseniz, artık kendinize değer vermeye başlayacaksınız. Yavaş yavaş kendinizi odak noktasına koymaya başlayacaksınız.

Kariyer: 30 Kasım’da gerçekleşen Ay tutulması ile kariyerinizle ilgili bazı konuları geçmişte bırakmak isteyebilirsiniz. Yorulduğunuzu, boşa kürek çektiğinizi hissedebilirsiniz. Ancak bu durum 14 Aralık’a kadar sürecek. 14 Aralık’tan itibaren yeni işbirlikleri,yurt dışı bağlantılı işler söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz: “Hayat yaşamaktan ibarettir ve yaşayan herkes değişime hazırlıklı olmalıdır.” Goethe

Başarı İçin Nasıl Giyinmelisiniz? >>


Yengeç Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ay sonuna doğru her türlü ikili ilişkilerinize daha ciddi bir şekilde odaklanacaksınız. Ay sonunda sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Kendinizi biraz duygusal hissedebilirsiniz. Venüs beşinci evinize giriyor. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Ebeveyn Yengeçler, çocuklarıyla ilgili güzel haberler alabilir. Mars’ın Koç burcunda olması üstlerinizle, patronunuzla ilişkilerinizi biraz gerebilir.

Sağlık: Bu ay sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Ay tutulması ve Güneş ve Merkür’ün Yay burcunda olması sizin hem fiziksel hem ruhsal sağlığınızı etkiliyor. Diyete, spora başlamayı düşünüyorsanız, ayın ikinci yarısını değerlendirebilirsiniz.
Para: Satürn ve Jüpiter Kova burcuna geçiş yapıyor. Harcamalar, alacaklar, verecekler, borçlar, krediler, bankalar ile ilgili konularda Satürn size sorumluluk almayı öğretecek. Unuttuğunuz eski borçlarınız karşınıza gelebilir. Bu canınızı biraz sıkabilir.

Kişisel Gelişim: Kendinizi bir şeyler için fazla kaptırabilirsiniz. Bu her konuda olabilir: Sağlık, kariyer, günlük rutinleriniz vs. Dikkat edin. Fazla kaptırmaya gerek yok. Ayın ikinci yarısı Venüs düzen kurmak, yenilemek adına size desteklerde bulunacak. Bu süreci iyi değerlendirin. Venüs aynı zamanda yaratıcılığı da artıracağı için yaratıcı yönlerinize yönelebilirsiniz.

Kariyer: İş hayatınızla ilgili fazla hırsa kapılmamanız gerekiyor. Adımlarınızı yavaş yavaş atın. İş kaybı yaşayabilirsiniz. Ayın ilk yarısı işle ilgili birtakım sıkıntılarınız olabilir. Güneş tutulması ile birlikte her şeyi daha berrak görmeye başlayacaksınız. Tutulma, iş ortamınızda birtakım değişiklikler, yeni başlangıçlar getirebilir. Yeni bir işe girebilirsiniz. 21 Aralık’tan itibaren Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ticari girişimler, ortaklıklar, imzalar atmak için güzel bir dönem. Ay geneli Mars Koç burcunda olacağı için zaman zaman kariyer alanında sizi zorlayabilir.

Bu ayki spotunuz: “Kendinize faydalı olmadan, başkasına faydalı olamazsınız.” V. Pouchet

Kitap İncelemeleri – Liderlik Nitelikleri >>


Aslan Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 30 Kasım’daki Ay tutulması on birinci evinde gerçekleşiyor. Arkadaş çevreniz, sosyal hayatınız, aktivitelerinizle ilgili birtakım kısıtlamalar, sonlanmalar bekliyor sizi. Arkanızdan konuşan, arkanızdan iş çeviren birtakım arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Pişmanlık duymamalısınız. Çünkü, onlar hayatınızdan çıkması gereken insanlardı. 21 Aralık tarihine kadar Güneş ve Merkür Yay burcunda sizin beşinci evinizde olacak. Aşk hayatınızla, çocuklarla ilgili güzel gelişmeler yaşanıyor. İlişkiniz ciddi bir şekilde ilerleyebilir. İletişiminiz artabilir, birlikte aktif zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili hedefleriniz varsa bunları gerçekleştirmeye başlıyorsunuz.

Sağlık: Ayın ikinci yarısı sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ama çok endişe etmeyin. Merkür, size çözüm de getirecek.

Para: Bazı Aslanlar, borsa, bitcoin, altın, gümüş vb yatırımlara ilginiz olabilir. Yatırımlar için 20-21 Aralık Güneş Merkür kavuşumunu değerlendirin.

Kişisel Gelişim: Bazılarınız hobilerine, yaratıcı yönlerine yönelebilir, yeteneklerinizle ilgili bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

Kariyer: Yeni iş kurmak, girişimde bulunmak istiyorsanız 20-21 Aralık tarihini iyi değerlendirin. 21 Aralık itibariyle Güneş ve Merkür Oğlak burcuna altıncı evinize geçiyor. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem sizi bekliyor. Yeni projeler, yeni kararlar, yeni planlar, imzalar var.
Bu ayki spotunuz: “Kabiliyet olmadıkça sanatçı olunamaz; ama çalışmadıkça kabiliyet hiçbir işe yaramaz.” Emile Zola

Kısa Hikayeler – Hayallerinden Vazgeçmeyen Öğrenci >>


Başak Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 21 Aralık tarihine kadar Güneş ve Merkür dördüncü evinizde olacak. Aile, yuva konuları sizler için önem kazanıyor. Ailenizle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda Güneş tutulması ve Venüs de dördüncü evinizde. Ay boyunca ailenizle, yuvanızla ilgili birtakım durum ve konular söz konusu olabilir. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda on birinci evinizde Dolunay meydana geliyor. Birtakım sosyal çevreler, arkadaşlar, dostlar hayatınızdan çıkabilir. Arkanızdan iş çeviren, yüzünüze gülen insanlar artık hayatınızdan teker teker çıkıyor.

Sağlık: Mars Koç burcunda olduğu için ruh sağlığınıza dikkat edin. Meditasyon yapabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Para: Mars ay boyunca Koç burcunda ve odağınız daha çok maddi tablonuzda, gelir giderlerinizde olacak. Finansal mücadeleniz var. Ayın son haftası zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Satürn’ün Kova burcuna geçmesiyle daha planlı, programlı hareket etmeye başlayacaksınız. Satürn sizin baş öğretmeniniz olacak. Size planlı olmayı öğretirken aynı zamanda sizi zorlayacak.

Kariyer: 30 Kasım’da gerçekleşen Ay tutulması kariyer, iş hayatınızı etkiliyor. Sizi son zamanlarda sıkıntıya sokan konu ve durumları artık sonlandırıyorsunuz. Çok çalıştığınız halde istediğiniz yere gelemiyorsanız, iş değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. 17 Aralık’ta Satürn altıncı evinize geçiyor. Jüpiter de altıncı evinizde olacak. İş hayatınızda “acaba ben doğru işte miyim?” diye sorgulamaya başlıyorsunuz.
Bu ayki spotunuz: “Yapacağın ilk şeyi kafanda net olarak görmelisin.” Alex Moorison

Hayatta Sahip Olmanız Gereken 7 Öncelik >>


Terazi Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Çevrenizle olan iletişiminiz artıyor. 14 Aralık’ta Güneş tutulması gerçekleşiyor. 14 Aralık civarı, bir şeyleri sonuçlandırma isteği kafanızda olabilir. Yakın akrabalar, arkadaşlar, kuzenlerle ilgili bazı konuları netleştirebilirsiniz. Ay sonuna doğru ailenizle olan iletişiminiz önem kazanacak.

Sağlık: Çocuğunuzun sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Endişe etmeyin. Jüpiter Kova burcuna geçiyor, size çözüm getiriyor.

Para: Eşinizle, ailenizle veya ortağınızla olan ortaklı paralarda gerilimleriniz varsa Jüpiter buna son veriyor. Ayın son haftası gelirlerinizde artışlar olabilir.

Kişisel Gelişim: Yurtdışı bağlantılı konular, yabancı dil konuları, kişisel eğitim ve akademik eğitim konuları gündeminizde olacak. Kendinize bir şeyler katmak, kendinizi değiştirmek istiyorsunuz.

Kariyer: 22 Aralık’a kadar Güneş ve Merkür üçüncü evinizde olacak. Ticari hayatınızda hareketlenmeler dikkat çekiyor. Kendi işinizi kurmak, işinizle ilgili bir açılım yapmak istiyorsanız 20-21 Aralık tarihini iyi değerlendirin.
Bu ayki spotunuz: “Keskin bıçak olmak için çok çekiç yemek gerekir.” Türk Atasözü

Liderlerin Yaptıkları 13 İletişim Hatası >>


Akrep Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ailenizle ilgili biraz daha sorumluluk almanız gerektiğini söylüyor Satürn. Satürn bu konuda sizi zorlayacak. 21 Aralıktan itibaren Güneş ve Merkür Oğlak burcuna geçiyor. İletişimde sizi güçlendiriyor. İnsanlarla iletişim kurarken kendinize güveniniz tam. İşinizde kendinizi tanıtmak istiyorsanız bu konuda çok şanslı olacaksınız. Aile, akrabalar, kardeşler, arkadaşlarla ilgili gündemler olabilir. İnsanları farkında olmadan kırabilirsiniz. Mars, ay boyunca Koç burcunda olacak. Ekip çalışmalarında gerginlikler yaşanabilir. İş ortamında bazı insanlarla gerilmeye müsait olabilirsiniz.

Sağlık: Venüs 15 Aralık’a kadar sizin burcunuzda olacak. Estetik müdahaleler yapabilir, dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Yalnız dikkat! Venüs yükselenden geçerken kilo aldırır.

Para: Bu ay finansal konularınız epey gündeminizde olacak. Aya ay tutulmasıyla başlıyoruz. Maddi konularla ilgili bitişler, sonlanmalar hayatınıza geliyor. Borcunuz varsa borcunuzu ödeyebilir, alacağınız varsa alabilirsiniz. 21 Aralık’a kadar Güneş ve Merkür’ün Yay burcunuzda olması da finansal konularınızı etkiliyor. Maddi tablonuzu masaya yatırıyorsunuz. Gelir gider dengenize kafa yoruyorsunuz. Parasal konularla ilgili değişimleri hayatınıza getirmeye başlıyorsunuz.

Kişisel Gelişim: Kişisel gelişim eğitimlerine önem veriyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz olabilir. Yabancı dilinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

Kariyer: Yeni bir işe girebilir ya da kendi işinizi kurma girişimleriniz olabilir. 21 Aralık itibariyle üçüncü eviniz Oğlakta. Ticari konularınız varsa çok güzel sözleşmeler, imzalar sizleri bekliyor.

Bu ayki spotunuz: “Her gün meditasyon yapın ve yakında içsel gücünüz ve zihin gücünüz büyüyecek.” Remez Sasson

Özgün Bir İletişim Uzmanı Olun >>


Yay Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür sizin burcunuza giriyor. Konuşmayı çok seveceksiniz. Fikirlerinizi etrafta, sosyal medyada paylaşmayı çok seveceksiniz. 17 Aralık’ta Satürn Kova burcuna geçiyor. Yakın çevre ve iletişimsel alanda sorumluluklar üstleneceğiniz bir dönem başlıyor. Jüpiter’in de bu alana girmesiyle beraber yakın çevrenizle olan bağlarınız kuvvetlenecek.

Sağlık: Sağlığınıza özen göstermeniz gerektiğinin farkına varacaksınız bu ay. Salgın hastalığa, enfeksiyonel hastalıklara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Para: 23 Aralık’a dikkat ediniz. Maddi konularda riskli adımlar atmayın. 21 Aralık’ta Merkür’ün Oğlak burcuna geçişiyle gelirinizde artışlar yaşanabilir. Yeni yatırımlarla da paranızı daha da artırabilirsiniz. 30 Aralık’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarihte harcamalarınıza dikkat edin.

Kişisel Gelişim: Bu ay gelecek planlarınızı aktive edeceksiniz. 14 Aralık’ta kişisel alanınızda Güneş tutulması yaşanıyor. Hayatınızda çok önemli adımlar atabilirsiniz. 10-18 Aralık tarih aralığında doğduysanız hayatınızda önemli açılımlar olabilir.

Kariyer: Önemli iş konuşmaları, anlaşmaları karşınıza çıkabilir. İletişim, reklam, satış, pazarlama, medya, teknoloji gibi alanlarda çok hızlı adımlar, şans ve fırsatlar devreye girecek. Kendi işinizi yapmak isteyeceğiniz, satışa yönelik adımlar atacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz.
Bu ayki spotunuz: “Benliğimizin üstün dünyalarına mutlaka yürüyerek erişilir.” John Finley

Ruh Sağlığı Ve Uzaktan Eğitim >>


Oğlak Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yakın çevrenizdeki insanlara karşı biraz fedakarlığınızın yüksek olduğu bir dönem. Bu yüzden önemli birtakım işlerinizde çevrenizdeki insanlara danışabilirsiniz. Onların söylediği bazı sözler kafanızı karıştırabilir, belirsizlikleri artırabilir ya da yanılmanıza neden olabilir.

Sağlık: Kronik rahatsızlığınız varsa tekrar nüksedebilir. Zararlı alışkanlıklardan kurtulma kararı alabilirsiniz.

Para: Satürn para evinize geçiyor. Para hedeflerinizi, ne amaçladığınızı, ne elde ettiğinizi, şimdiye kadar ne kazandığınızı göreceksiniz. Belki ayağınızı yorganınıza göre uzatmak zorunda kalabilirsiniz. Jüpiter de para alanınıza gireceği için bu alanda en şanslı burç siz olacaksınız. Bir yıl boyunca kazançlarınız artabilir. 21 Aralık’taki önemli döngüyü para alanında yaşayacaksınız.

Kişisel Gelişim: 21 Aralık’tan itibaren Güneş sizin burcunuza geçiyor. Kendi kendinizi yiyip bitirme psikolojisinden artık çıkıyorsunuz. Kendinizi ifade etmeye başlıyorsunuz. Parladığınız, dikkat çektiğiniz bir dönem.

Kariyer: Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa bu işlerinizin hızlandığını görebilirsiniz. Hayal gücü, yazma, çizme işleriniz varsa bu dönem çok güzel fikirlerle beslenebilirsiniz. İlhamınız çok yüksek olabilir.
Bu ayki spotunuz:Tutumunuz değerlerinizin, inançlarınızın ve beklentilerinizin bir ifadesidir.” Brian Tracy

Zor Zamanlarda Tutumunuzu Koruyun >>


Kova Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal ortamlardan haberler alacağınız bir ay başlıyor. Daha fazla irtibat halinde olacaksınız, daha fazla sosyalleşeceksiniz. Arkadaş çevreniz genişleyecek. Yeni bir sosyal çevreye girme, sosyal hayat alışkanlıklarında değişimler, farklı bir şekilde sosyal hayatı değerlendirme isteği dikkat çekiyor. 23 Aralık civarı yakın çevrenizle iletişiminizde sıkıntı ve problemler görülebilir.

Sağlık: 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor ve bu sağlığınızı olumlu yönde etkiliyor. Kendinizi dinç hissetmeye başlayacaksınız.

Para: 9,13,30 Aralık tarihlerine dikkat edin. Parasal konularda çok çabuk yanılabilirsiniz. Bu tarihlerde aldanma riskiniz yüksek.

Kişisel Gelişim: Satürn sizin burcunuza geçiyor. Satürn, hayatınızı yeniden yapılandırmanız için size sorumluluklar yükleyecek. Hayal ettiğiniz amaçlar, hedefler, düşünceler, planlar konusunda yeniden harekete geçiyorsunuz. Bu süreci iyi kullanın.

Kariyer: Bazılarınız iş görüşmeleri yapabilirsiniz. İşinizden memnun değilseniz, iş değişikliği olabilir. İş kurmak istiyorsanız, 20-21 Aralık Güneş-Merkür kavuşumunu kaçırmayın.
Bu ayki spotunuz: “Sorumluluk, kapasite ve güçle el ele yürür.” J. G Holland

Girişimciler İçin Kasım Ayı Burç Yorumları >>


Balık Burcu Aralık Ayı Yorumu

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Aralık ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Düşüncelerinizi, fikirlerinizi patronlarınıza, üstlerinize aktarabileceğiniz, onlardan da destek göreceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz. Annenizle, babanızla olan önceden konuşulmuş, kapatılmış konular tekrar ortaya çıkabilir ya da eskiden konuşulmamış konular şuan da tekrardan konuşulması gerekebilir. Konuşurken fevri davranışlarda bulunmayın.

Sağlık: 9,13 ve 30 Aralık’ta sağlık problemleriniz olabilir. Bu dönem bağışıklık sisteminiz biraz düşük çalışabilir.

Para: 23 Aralık civarı parasal konularda dikkatli olmanızda fayda var. Arkadaşlarınızla yaptığınız işlerde para gerginliklerine açık bir dönem olabilir.

Kişisel Gelişim: Kararsızlıklarınız, belirsizlikleriniz çok yüksek olacak. Bazı işlerinizi sekteye uğratabilir bu durum. Size tavsiyem: “Hayattan tam olarak ne istiyorsunuz? Hayalleriniz, hedefleriniz neler? Bu hedefler için ne yapmanız gerekiyor?” Bunları liste yapıp yazmanız faydalı olacaktır.

Kariyer: Kariyer ve iş fırsatlarınızın önem kazandığı ve bu alanlarda çok hızlı gelişmelerin karşınıza geleceği bir ay sizleri bekliyor. 14 Aralık’ta kariyer alanınızda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma kariyer ve iş konularında hızlı ve ani olayları karşınıza getirebilir. İşinizde bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Yeni fikirler, yeni düşünceler, yeni projeler kafanızın içinde yavaş yavaş dönmeye başlıyor. Kendinizi iş hayatında göstermek için de 1-21 Aralık çok iyi bir zaman dilimi olacak.
Bu ayki spotunuz: “Neysek ve neredeysek oyuzdur, çünkü ilk önce onu hayal etmişizdir.” Donald Curtis

2021 Yılı Burç Yorumları – Girişimcileri Neler Bekliyor? >>