fbpx

Evden Çalışırken İş Nasıl Geliştirilir?

Evden iş imkanları, insanlara evden para para kazanma imkanı tanımaktadır. Evden çalışırken iş nasıl geliştirilir? Ev tabanlı işletme sahiplerinin birçok avantajı vardır.

Evden Çalışırken İş Nasıl Geliştirilir?

Genellikle program daha esnektir. Günlük işe gidip gelmek zorunda kalmazsınız ve gerektiğinde iş günü boyunca aileniz için vakit. Ama yine de başarınız çoğu zaman büyük ölçüde odaklanma ve disiplinli kalma yeteneğinize bağlıdır. İşte evden daha iyi çalışmak için bazı ipuçları.

Neden Marka Olunmalı? >>

Evden çalışırken iş kıyafetlerinizi giyin.

Evden İş İmkanları - Sık sık evden çalışmanın pijamalarınızla çalışmak anlamına geldiği fikrine kapılsak da, bu tuzağa düşmeyin!

Sık sık evden çalışmanın pijamalarınızla çalışmak anlamına geldiği fikrine kapılsak da, bu tuzağa düşmeyin! Çalışacağınız zaman, zihinsel değişimi yaşamanıza yardımcı olmak için her gün iş için giyinin.

Başkalarıyla bağlantı kurun, network oluşturun.

Evden çalışırken izole olmak kolay olmayabilir. Düşünülenin aksine bu sizi daha az etkili hale getirebilir. Başkalarıyla telefonla görüşmek, sosyal medya üzerinden iletişime geçmek veya daha sonra kahve içmek için plan yapabilirsiniz. Düzenli olarak bağlantı kurmak için zaman ayırın. Başkalarıyla bağlantı kurmak, keskin kalmanıza, işinizi büyütmenize ve kendi kafanıza göre takılmanızı engellemenize yardımcı olur.

İşinizi Ve İş Yerinizi Seviyor Musunuz? >>

İşinizi ve kişisel yapılacaklar listenizi ayırın.

Bir ofiste çalışıyor olsaydınız, yapılacaklar listenizde büyük olasılıkla yalnızca işle ilgili görevler olurdu. Kişisel işleriniz ayrı tutulurdu. Evden çalışırken aynı şeyi yapın ve işiniz için ayırdığınız süre boyunca kendinizi işe odaklanmaya devam edin.

Bir program yapın.

Programınız daha esnek olsa da, kendinize düzenli bir çalışma programı ve alışabileceğiniz bir rutin vermek yine de önemlidir.

Programınız daha esnek olsa da, kendinize düzenli bir çalışma programı ve alışabileceğiniz bir rutin vermek yine de önemlidir. Bu sizi görevde tutacaktır. Bu aynı zamanda çevrenizdekilerin işte olduğunuzu anlamalarına yardımcı olacak ve aile üyeleri işten eve geldiklerinde size daha fazla zaman tanıyacaktır. İşinizle ilgili belirli görevleri ne zaman tamamlayacağınızı takviminize yazın ve sorumluluğunuzu unutmayın.

Programınızı evin görünen bir köşesine asın.

Siz çalışırken aileniz gün içinde evdeyse, ne zaman işte olduğunuzu anlamaları çok önemlidir. Ailenizin ne zaman çalıştığınızı anlaması için ve sizi rahatsız etmemesi için çalışma programınızı yayınlayın. Ofisinizin kapısını kapatın ve “İş’te” tabelasını asın. Küçük çocuklarınız varsa, onların yalnızca siz işteyken oynayabilecekleri özel bir oyuncak seti sağlayın. İşten sonra sizinle eğlenmeleri için bir süre planlayabilirsiniz.

Instagram Satış Yöntemi İle Kitlenizi Genişletin >>

Günlük ve haftalık ilerlemeyi değerlendirin.

Her günün ve haftanın sonunda, yapılacaklar listelerinizde neler başardığınıza bir göz atın ve yoldan çıktığınız yerleri belirleyin. Dikkatinizin dağıldığı yerler var mı veya ailenizin iş için ayırdığınız zamana ihtiyacı var mı? Bu sonuçlara göre düzenli olarak ayarlamalar yapın. Böylece işe ayırdığınız zamanın olabildiğince verimli ve gerçekçi olduğundan emin olabilirsiniz.

Odaklanma ve disiplinle evden para kazanma yöntemleri gerçek bir avantaj olabilir. Ancak dikkat dağınıklığından kaçınmak ve işi bitirmek her zaman kolay değildir. Dikkat dağıtıcı unsurları belirleyin ve kendinizi rotanızda tutmak için ayarlamalar yapmaya devam edin. Evden çalışarak daha iyi bir iş çıkararak başarılı bir işe yol açacaksınız.

Evden çalışırken iş nasıl geliştirilir? Konusunda siz ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İşinizde Odaklanma Sorunu Nasıl Aşılır? >>

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,634BeğenenlerBeğen
166,501TakipçilerTakip Et
4,567TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

İşinizde Odaklanma Sorunu Nasıl Aşılır?

İş hayatında odaklanma sorunu ve konsantrasyon bozukluğu nasıl çözülür? Kendi işinizin patronu olduğunuz için, kendi çalışma programınızı ve günlük yapılacaklar listenizi oluşturmak zorundasınız. Peki...

Başarılı İnsanların Yapılacaklar Listesindeki 29 Madde

Başarılı insanların yapılacaklar listesi içerisinde neler var? Öğrenen, motivasyonu yüksek bir lider olmak için neler yapmalısınız? Kişisel olarak kendinizi geliştirmeyi düşündüğünüz zaman bunun içerisine...

İnternet Kullanımının Öğrencilerin Ruh Sağlığı Üzerine Etkileri

İnternet kullanımının öğrencilerin ruh sağlığı üzerinde son derece büyük etkileri bulunmaktadır. Eğitim öğretim hayatında, internet çok güçlü bir araçtır. Doğru kullanımı ruh sağlığı açısından...

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Nisan Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu aylık burç yorumları köşesinde girişimcileri neler bekliyor? 2021 Nisan ayı burç yorumları sizi etkiliyor mu? Burç yorumları okumak, hayatınıza dair birtakım bilgiler...

Strateji Ne Demek? Stratejik Düşünme Nedir?

Strateji ne demek? Stratejik liderlik için gerekli olan stratejik düşünme ve stratejik bakış açısı nasıl geliştirilebilir? Perspektif geliştirmek liderlik konumu için son derece önemlidir....

Benlik Nedir? Yüksek Benlik Saygısı Neden Önemlidir?

Benlik nedir? Benlik saygısı nasıl nedir? Yüksek özgüvene sahip olmanın önemini göz ardı etmemelisiniz. Çünkü kendinize olan saygınız, sizin hayattaki konumunuzu belirleyecektir. Peki özgüven...