23 Temmuz 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Barış Özcan, M.Ü Hukuk fakültesi mezunudur.

Köprüyü Yavaş Geçenler – Barış Özcan

“Hayat denilen bu köprüden binlerce yıldır birileri, yavaş veya hızlı geçiyor. Bir köprüdeysek eğer, manzaranın tadını çıkarmalıyız. Bizden öncekilerin tecrübelerinden de yararlanmalıyız.”

23 Temmuz 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Barış Özcan, M.Ü Hukuk fakültesi mezunudur.

TRT, el-Cezire, CNN TÜRK gibi kanallarda yayınlanan belgeseller yapmış ve yönetmiştir. Bugüne kadar 600’dan fazla seminer vermiş ve kendini profesyonel bir Keynote Speaker ve TEDx konuşmacısı olarak tanımlamaktadır.

Adobe’de 6 sene Akdeniz Ülkeleri satış müdürlüğü yapmış olan Barış Özcan, kişisel belgesellerini ve videolarını kendi kişisel youtube kanalı üzerinden yayınlamaktadır. Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin ( NASA – ABD) kabul ettiği ilk Türk youtuber olarak da kayıtlara geçmiştir.

Barış Özcan’nın TEDx konferansındaki konuşmasını birlikte izleyelim;

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın