fbpx

Network Marketingde Aşırı Bilgi Yüklemesini Durdurun

Bilgi yüklemesi, network marketingde büyük bir sorundur. Doğrudan satış içerisinde çoğu insan başarının sırrını arıyor. Network marketing başarısı konusunda, bu sırrı denemek ve bulmak için internete girerler. Bu insanların çoğu sonunda yüzlerce video izliyor, sayısız makale ve web sitesi okuyor ve sayısız kurs satın alıyor. Sonuç olarak, bu insanların çoğu aşırı bilgi yüklemesiyle sonuçlanır ve işi (veya sektörü) bırakır.

Network Marketingde Aşırı Bilgi Yüklemesini Durdurun

Network marketing başarısı için araştırılıp edinilen bu bilgiler yarardan çok zarara neden olabilir. Buna sadık kalan birkaç kişi için bile, çoğu çelişkili tavsiyeler alır ve sonuç olarak ne yapacaklarını gerçekten bilemezler. Ağ pazarlamasıyla ilgili aşırı bilgi birikiminiz varsa veya ekibinizdeki kişiler varsa, bu sorunu çözmenize yardımcı olabilecek birkaç ipucu paylaşmak istiyoruz.

Network marketing başarısı kovalıyorsanız eğer, başarının sırrını aramayı bırakın.

Ekonomik Özgürlük İçin Bir Networker Nasıl Düşünmeli? >>

  1. İpucu: Sırrı Aramayı Bırakın

En iyi tavsiye budur. Network marketing başarısı kovalıyorsanız eğer, başarının sırrını aramayı bırakın. Bilgisayarınızı kapatmak ve ağ pazarlamasında başarının sırrını aramayı bırakmaktır. Başarının sırrı YOKTUR. Aslında, başarılı bir MLM işletmesi kurmak için muhtemelen zaten yeterli bilgiye sahipsiniz. Şimdi yapmanız gereken, bu bilgiyi UYGULAMAK. Kendinizi eğitmeyi bırakın, kolları sıvayın ve işe koyulun! Teorik bilgi, sizi MLM’de iflas ettirecektir. Uygulamalı bilgi sizi MLM açısından zenginleştirecektir. Önümüzdeki 12 ila 24 ay boyunca herhangi bir ipucu veya sır aramamaya dikkat edin.

  1. İpucu: Bir Mentor Bulun

Network marketing başarısı için mentor ile çalışmanız çok önemlidir. Başarılı ve size yardım etmeye istekli birini bulana kadar üst hattınızdaki kişileri arayarak başlayın. Altı ya da yedi rakamlı olmak zorunda da değil. Sadece ne yaptığını bilen ve birkaç kişinin şirketinizde başarıya ulaşmasına yardımcı olan birini bulun. Onlardan akıl hocanız olmalarını isteyin. Bunu yapmazlarsa, yapacak birini bulana kadar üst hattı aramaya devam edin.

Kendi şirketinizde size rehberlik edecek birini bulamazsanız, şirketinizin dışında bir mentor bulmayı veya mentorunuz olan yeni bir şirkete geçmeyi düşünün. İyi bir akıl hocasına sahip olmak, ağ pazarlamasında başarılı olmanızı garanti etmez. Ekibinizi sizin için oluşturmak akıl hocanızın işi değil. Nihayetinde başarınız SİZİN içindir, başka hiç kimse için değil.

Sadece erişilebilir, ne yaptığını bilen ve sorularınız olduğunda ve tavsiyeye ihtiyacınız olduğunda size yardım etmeye istekli birine ihtiyacınız var. Bir mentor bulduğunuzda, lütfen her şeyi biliyormuş gibi davranmayın. Kendinizi alçaltın ve onların önerdiklerini yapın. Bunu yapmaya istekli değilseniz, sektörü tamamen terk etmelisiniz. Tavsiyelerini takip etmek istemiyorsanız, bu sektörde bir mentora sahip olmanın bir anlamı yoktur.

Network Marketingde En Önemli Konu: Danışın >>

  1. İpucu: Bir Oyun Planı Oluşturun

Bir akıl hocası bulduktan sonra, işe yaradığını bildiklerine dayanarak işinizi büyütmek için bir eylem planı oluşturmanıza yardımcı olurlar. Hedeflerinizi ve işinizi kurmak için yapmanız gerekenleri içeren yıllık, aylık ve günlük bir eylem planınız olacak. Yazılı bir oyun planına sahip olmanın savaşın neredeyse yarısı olduğuna inanıyorum!

  1. İpucu: Planınız Dışında Başka Hiçbir Şeye Odaklanmayın

Planınıza odaklanıp onu takip etmezseniz, sadece kendinizle dalga geçiyorsunuz. Planınıza bağlı kalmak için disiplin ve sebat sahibi olmalısınız. Bu, planınızdan ASLA sapmayacağınız anlamına gelir. Bu aynı zamanda ÇALIŞMANIZ gerektiği anlamına gelir. İşinizi büyütecek tek faaliyet, araştırma yapmak, planı göstermek, takip etmek, müşteri edinmek ve ekibinizi eğitmektir.

  1. İpucu: En Az 24 Ay, Planınıza Bağlı Kalın

İşte bu süreçteki büyük adım. Network marketing başarısı için, süreklilik son derece önemlidir. Bir akıl hocanız, hedefleriniz ve bir planınız olduğunda ve ona odaklandığınızda, en az 24 ay buna bağlı kalmanız gerekir. Roma bir günde inşa edilmedi! Henüz hedeflerinize ulaşmadığınız için her 60 ila 90 günde bir plan değiştiremezsiniz. İyi şeyler zaman alır.

Son düşünceler

Bu beş ipucunu takip etmek kesinlikle bilgi yüklemesi konusunda size yardımcı olacaktır. Tonlarca YouTube videosu izlemiş, yüzlerce web sitesini ziyaret etmiş ve yeni kurslara birkaç bin dolar harcamış olabilirsiniz. Bu bilgi size yardımcı olur mu? Evet. Ancak, hangi tavsiyeye uyulacağını ve hangi tavsiyelerin göz ardı edileceğini bulmaya çalışmak çok zordur. Bu nedenle uygulamaya geçmeniz gerekir.

Network Marketingde Başarılı Olmak Ne Kadar Sürer >>

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,961BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,373TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Başarılı Bir Kariyer İçin 6 Rehber Adım

Başarılı bir kariyer için neler yapılabilir? Kişisel gelişim bu süreçte önemli midir? Hangi becerileri edinmeliyiz? Para kazanmak, etkili bir insan olmak, iş dünyasında lider...

Doğrudan Satışta Kalıcı ve Tutarlı Olmak

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı mısın? Ya da dürüst müsün? Eğitim, kişisel gelişim, kişisel beceriler, satış pazarlama becerileri gibi konular üzerinde çalışıyor musun? Hergün...

Hafıza Nasıl Geliştirilir? 7 Doğal Yol

Hafıza nasıl geliştirilir? Bu soru unutkanlık yaşayan ya da kendini geliştirmek isteyen insanların sorduğu sorulardandır. Belleğinizi güçlendirmek, hayatınıza daha da hakim olabileceğinizin kanıtıdır. Hafıza,...

Kişisel Gelişim Her Yaş Grubu İçin Neden Önemlidir?

Kişisel gelişim her yaş grubu için önemli ve faydalıdır. Her ne kadar genç yaş için düşünülse de kişisel gelişim kitapları, videolar, seminerler gibi her...

Rakiplerinizi Sevmek İçin 8 Güçlü Neden

Hepimizin hayatta rakipleri var. Bizi düşünmeye, gelişmeye, yeni beceriler elde etmeye iten kişilerden bahsediyoruz. Bazen bir rakibin gelişimi, karakterinizdeki belirli farklılıkları ortaya çıkarır. Diğer...

Doğrudan Satışta İnancınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Doğrudan satışa olan inancınızı nasıl inşa ediyorsunuz? Başarının gerçek anahtarı nedir? Doğrudan satış başarısı için inanç son derece önemlidir. Size inancın "birine veya bir...