Network Marketingde Aşırı Bilgi Yüklemesini Durdurun

Network marketing başarısı için araştırılıp edinilen bu bilgiler yarardan çok zarara neden olabilir.

Bilgi yüklemesi, network marketingde büyük bir sorundur. Doğrudan satış içerisinde çoğu insan başarının sırrını arıyor. Network marketing başarısı konusunda, bu sırrı denemek ve bulmak için internete girerler. Bu insanların çoğu sonunda yüzlerce video izliyor, sayısız makale ve web sitesi okuyor ve sayısız kurs satın alıyor. Sonuç olarak, bu insanların çoğu aşırı bilgi yüklemesiyle sonuçlanır ve işi (veya sektörü) bırakır.

Network Marketingde Aşırı Bilgi Yüklemesini Durdurun

Network marketing başarısı için araştırılıp edinilen bu bilgiler yarardan çok zarara neden olabilir. Buna sadık kalan birkaç kişi için bile, çoğu çelişkili tavsiyeler alır ve sonuç olarak ne yapacaklarını gerçekten bilemezler. Ağ pazarlamasıyla ilgili aşırı bilgi birikiminiz varsa veya ekibinizdeki kişiler varsa, bu sorunu çözmenize yardımcı olabilecek birkaç ipucu paylaşmak istiyoruz.

Network marketing başarısı kovalıyorsanız eğer, başarının sırrını aramayı bırakın.

Ekonomik Özgürlük İçin Bir Networker Nasıl Düşünmeli? >>

  1. İpucu: Sırrı Aramayı Bırakın

En iyi tavsiye budur. Network marketing başarısı kovalıyorsanız eğer, başarının sırrını aramayı bırakın. Bilgisayarınızı kapatmak ve ağ pazarlamasında başarının sırrını aramayı bırakmaktır. Başarının sırrı YOKTUR. Aslında, başarılı bir MLM işletmesi kurmak için muhtemelen zaten yeterli bilgiye sahipsiniz. Şimdi yapmanız gereken, bu bilgiyi UYGULAMAK. Kendinizi eğitmeyi bırakın, kolları sıvayın ve işe koyulun! Teorik bilgi, sizi MLM’de iflas ettirecektir. Uygulamalı bilgi sizi MLM açısından zenginleştirecektir. Önümüzdeki 12 ila 24 ay boyunca herhangi bir ipucu veya sır aramamaya dikkat edin.

  1. İpucu: Bir Mentor Bulun

Network marketing başarısı için mentor ile çalışmanız çok önemlidir. Başarılı ve size yardım etmeye istekli birini bulana kadar üst hattınızdaki kişileri arayarak başlayın. Altı ya da yedi rakamlı olmak zorunda da değil. Sadece ne yaptığını bilen ve birkaç kişinin şirketinizde başarıya ulaşmasına yardımcı olan birini bulun. Onlardan akıl hocanız olmalarını isteyin. Bunu yapmazlarsa, yapacak birini bulana kadar üst hattı aramaya devam edin.

Kendi şirketinizde size rehberlik edecek birini bulamazsanız, şirketinizin dışında bir mentor bulmayı veya mentorunuz olan yeni bir şirkete geçmeyi düşünün. İyi bir akıl hocasına sahip olmak, ağ pazarlamasında başarılı olmanızı garanti etmez. Ekibinizi sizin için oluşturmak akıl hocanızın işi değil. Nihayetinde başarınız SİZİN içindir, başka hiç kimse için değil.

Sadece erişilebilir, ne yaptığını bilen ve sorularınız olduğunda ve tavsiyeye ihtiyacınız olduğunda size yardım etmeye istekli birine ihtiyacınız var. Bir mentor bulduğunuzda, lütfen her şeyi biliyormuş gibi davranmayın. Kendinizi alçaltın ve onların önerdiklerini yapın. Bunu yapmaya istekli değilseniz, sektörü tamamen terk etmelisiniz. Tavsiyelerini takip etmek istemiyorsanız, bu sektörde bir mentora sahip olmanın bir anlamı yoktur.

Network Marketingde En Önemli Konu: Danışın >>

  1. İpucu: Bir Oyun Planı Oluşturun

Bir akıl hocası bulduktan sonra, işe yaradığını bildiklerine dayanarak işinizi büyütmek için bir eylem planı oluşturmanıza yardımcı olurlar. Hedeflerinizi ve işinizi kurmak için yapmanız gerekenleri içeren yıllık, aylık ve günlük bir eylem planınız olacak. Yazılı bir oyun planına sahip olmanın savaşın neredeyse yarısı olduğuna inanıyorum!

  1. İpucu: Planınız Dışında Başka Hiçbir Şeye Odaklanmayın

Planınıza odaklanıp onu takip etmezseniz, sadece kendinizle dalga geçiyorsunuz. Planınıza bağlı kalmak için disiplin ve sebat sahibi olmalısınız. Bu, planınızdan ASLA sapmayacağınız anlamına gelir. Bu aynı zamanda ÇALIŞMANIZ gerektiği anlamına gelir. İşinizi büyütecek tek faaliyet, araştırma yapmak, planı göstermek, takip etmek, müşteri edinmek ve ekibinizi eğitmektir.

  1. İpucu: En Az 24 Ay, Planınıza Bağlı Kalın

İşte bu süreçteki büyük adım. Network marketing başarısı için, süreklilik son derece önemlidir. Bir akıl hocanız, hedefleriniz ve bir planınız olduğunda ve ona odaklandığınızda, en az 24 ay buna bağlı kalmanız gerekir. Roma bir günde inşa edilmedi! Henüz hedeflerinize ulaşmadığınız için her 60 ila 90 günde bir plan değiştiremezsiniz. İyi şeyler zaman alır.

Son düşünceler

Bu beş ipucunu takip etmek kesinlikle bilgi yüklemesi konusunda size yardımcı olacaktır. Tonlarca YouTube videosu izlemiş, yüzlerce web sitesini ziyaret etmiş ve yeni kurslara birkaç bin dolar harcamış olabilirsiniz. Bu bilgi size yardımcı olur mu? Evet. Ancak, hangi tavsiyeye uyulacağını ve hangi tavsiyelerin göz ardı edileceğini bulmaya çalışmak çok zordur. Bu nedenle uygulamaya geçmeniz gerekir.

Network Marketingde Başarılı Olmak Ne Kadar Sürer >>