fbpx

Network Marketingde Çalışmadan Para Kazanmak

Network marketingde çalışmadan para kazanmak mümkün mü? Daha az çalışarak daha fazla gelir elde etmenin yolları vardır. Ancak network marketingde bunu nasıl yapabiliriz? Bu sorular, aslında gelir elde etmek isteyen, kendi işini kurmak isteyen insanların sordukları sorulardan sadece birkaç tanesidir. Peki çalışmadan para elde etmek mümkün müdür?

Network Marketingde Çalışmadan Para Kazanmak

Bugünün yayınında, network marketingde hiçbir şey yapmadan para kazanmak hakkında konuşacağız. Bu, endüstrimizde olan ve genel olarak tüm dünyanın epik bir problemidir. Sadece network sektöründe değil, dışarıda başka iş türlerinde de durum aynı. Pek çok insan varlıklı, başarılı ve hayatta mutlu olmak istiyor, ancak oraya ulaşmak için gereken işleri, gereken fedakarlıkları yapmak istemiyorlar.

Her şeyin kolay olmasını bekliyorlar. Ve bu büyük hedeflere ulaşmak için gereken bedeli ödemek istemiyorlar. Belki böyle birini tanıyorsunuzdur, belki de tanımıyorsunuz?

Bir Ürünü Nasıl Satacağınızı Öğrenin >>

Network sektöründe önde gelen liderlerden biri bir röportajında şunları ifade etmiştir;Son 12 yılda takımlarımdan kaç kişi ayrıldığını söyleyemem, çünkü büyük para kazanmıyorlardı. Ancak, bu insanları yakından değerlendirmek isteseydiniz, BÜYÜK çoğunluğun işlerini büyütmek için kesinlikle HİÇBİR ŞEY (ya da çok az) yaptığını görürdünüz. Sanki kaydolmuşlar ve paranın sihirli bir şekilde ortaya çıkmasını bekliyorlarmış gibi. Bu piyango zihniyeti, düşünebildiğim daha fazla rüyayı öldürdü!”

Hayattaki hiçbir şey bu şekilde çalışmıyor. Bir şey istiyorsan, bir hedef belirlemelisin. Bir oyun planı hazırlamalı ve çalışmaya başlamalısın! Dünya sana hiçbir şey borçlu değil. Ve size bir fırsat verilirse, onunla bir şeyler yapmak size kalmış!

“Hiçbir şey yapmadan bir şey istemek, bir lanet gibi bir şeydir. Bir hedefe ulaşmak için çok çalışmanın en iyi yanı, bu süreçte olduğunuz, büründüğünüz kişidir. Hayatta başarmaya değecek hiçbir şey kolay veya ücretsiz değildir. Öyle olsaydı, herkes yapardı.”

Network marketing zor mu? Emin olun, zor! Ancak aklınıza gelen her değerli işte, başarı zaten zor kazanılır. Hayatınızda zorluk yaşadığınız süreçleri bir hatırlayın. Hayatta istediğiniz her şeyi, anında elde etmediniz. Sabır gösterdiniz. Emek verdiniz. Çalıştınız. Aynı şu örnekler gibi: 

 • Bir maratonu bitirmek zordur.
 • 50+ yıldır evli kalmak zordur.
 • Her türlü karlı bir işletme kurmak zordur.
 • Kilo vermek ve sağlıklı yaşamak zordur.
 • Spor programına bağlı kalmak zordur.
 • Düzenli kitap okumak zordur.

Bu şeyler yapmanın zor olması nedeniyle, az sayıda insan bunu başarır. Çoğu insan ilk yenilgiden sonra vazgeçer. Çoğu insan bir şeye yapışır kalır ve fırsatlar karşısına çıkınca bunu göremez. Ancak başarı zorluklardan sonra gelir.

Ek Gelir Fırsatları >>

Network marketingde bunu unutmayın

Her gün sizi motive etmek ve sizin için bir takım oluşturmak, sponsorunuzun işi değil.

 • Network marketingde başarı kolay olmayacak.
 • Her gün sizi motive etmek ve sizin için bir takım oluşturmak, sponsorunuzun işi değil.
 • Sürekli reddedilme ile karşı karşıya kalacaksınız.
 • Hayal kırıklıkları ve aksiliklerle karşılaşacaksınız.
 • Üç adım ileri, iki adım geri gidersiniz.
 • İnsanlar sizden ayrılacaklar, bırakacaklar.
 • İşinizi kurmak istemeyeceğiniz günler olacak.
 • Sunum veya takip yapmadığınız günler olacak.

Bunların hepsi doğal ve bu işin bir parçası. Ancak bu küçük şeylerin sizi durdurmasına izin vermeyin. Amaç ve ödül ne kadar büyükse, o kadar büyük bir fedakarlık yapmanız gerekecek. Büyük hedefler, tonlarca sıkı çalışma ve kalıcı bir taahhüt gerektirir.

Unutmayın, network marketingde de çalışmadan para kazanmak gibi bir durum yoktur. İstediğiniz şeylerin, hedeflerinizin bir bedeli olacak. Bu bedeli ödemeye istekli olanlar belki hedeflerine ulaşabilecek. Gereken bedeli ödemek istemeyen insan her ne iş olursa olsun zaten sıradan bir hayatı benimsemiş demektir.

Network Marketingde İş Ciddiyeti >>

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

1 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,014BeğenenlerBeğen
142,997TakipçilerTakip Et
4,497TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Stratejik Ağ Pazarlama Uzmanı Nasıl Olunur?

Bugün, sizi stratejik bir ağ pazarlama uzmanı olma konusunda eğitmek için biraz zaman ayırmak istiyoruz. Satış pazarlama becerisi, liderlik özellikleri gibi birçok konuyu hayatınızda...

Borçsuz İnsanların 9 Alışkanlığı

Borçsuz insanların alışkanlıkları, diğer insanlara göre farklıdır. Finansal alışkanlıklar da olumlu alışkanlıklar arasındadır. Ancak hangi davranışlar, hangi alışkanlıklar değiştirilmelidir? Hangi olumlu alışkanlıklar edinilmelidir? İşte...

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2020 Aralık Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler için aylık burç yorumları. Aralık ayında kişisel gelişim, para, sağlık, kariyer ve daha bir çok alanda bizi neler bekliyor? Aya 30 Kasım İkizler burcunda...

Başarıya Giden Yolun Şaşmaz Haritası

Yaşadığımız hemen her şey bizle ilgilidir. Sanılanın aksine, sahip olduğumuz ekonomik koşullardan tutalım da çözümsüz gelen sorunlarımıza hatta sağlık problemlerimize kadar biz belirleriz yaşadığımız...

Analiz Derdi Geride Bırakır

Kişisel gelişim bölümümüzde bu kez analiz etmek üzerine kafa yoracağız. İnsanları geride bırakan, gelişmesini ve değişmesini engelleyen bir düşünce yapısını inceleyeceğiz. Nedir bu analizci...

Kısa Hikayeler – Değerli Yüzük Hikayesi

Kısa hikayeler bölümümüzde bu defa bir şeyin değerini nasıl bileceğimiz üzerinde duracağız. Değerli yüzük hikayesi, bize bilginin önemini anlatır. Çünkü bilginin, insanı farklı kılan...