Network Marketingde Sağladığınız Değere Göre Para Kazanırsınız

Bu ders, “pazara getirdiğiniz değere göre size ödeme yapılır. Ne kadar çok değer verirseniz, o kadar çok para kazanırsınız. ”

Network marketingde nasıl para kazanılır? Kazancınızı nasıl artırabilirsiniz? Hizmet ve ürünlerinizi nasıl pazarlamalısınız? Kazancınızı artırmak için sağladığınız değeri artırmalısınız. İnsanların istedikleri, talep ettikleri şeyleri bilmelisiniz. Peki aslında, doğrudan satış içerisinde neye göre para kazanabiliriz gelin birlikte inceleyelim.

Networkte Sağladığınız Değere Göre Para Kazanırsınız

Network marketinge başlamadan önce veya networke başlayan herkesin öğrenmesi gereken bir milyon dolarlık ders. Bu ders, “Networkte pazara getirdiğiniz değere göre size ödeme yapılır. Ne kadar çok değer verirseniz, o kadar çok para kazanırsınız.

Bir an için düşünün. Bir şirketle, hükümetle veya bir işletmeyle iş yaptığınızda, genellikle her iş pozisyonu için bir “ödeme aralığı” vardır. Bu ücret aralığı, kuruluşun bu pozisyonun kuruluş için değerli olduğunu düşündüğü şey tarafından belirlenir.

Elbette, eğer yaptığınız işte iyiyseniz, çok fazla deneyime sahipseniz veya yeterince uzun süre kalırsanız, ancak bu aralığın üzerine çıkamayacak olursanız, bu iş pozisyonu için ücret aralığının en üstüne çıkabilirsiniz. Zaten iş bu, ne kadar iyi yaparsanız yapın. Daha fazla para kazanmanız için şirkete, değerinizin şu anda sizin için ödediklerinden daha değerli olduğunuzu göstermeniz gerekir.

Girişimciler İçin 5 Pazarlama Stratejisi >>

Peki girişimcilik dünyası da aynı mıdır?

Girişimcilik dünyasında, tüm girişimciler sağladıkları değere göre ödeme alırlar. Ne kadar çok değer verirseniz, o kadar çok para kazanırsınız. Örneğin milyonlarca insana hizmet veren bir işletme, yüzlerce kişiye hizmet veren bir işten çok daha fazla para kazanıyor. Bu sana mantıklı geliyor mu?

Saf komisyon üzerinde çalışan kişileri, emlakçılar, sigorta acenteleri ve satıcılar gibi insanları düşünün. Para kazanmanın tek yolu satış yaptıkları zamandır. Ve satış yapmalarının tek yolu müşterileri için yeterince değer sağlayabiliyor olmalarıdır, böylece satın alma kararı alan kişiler üzerinden kazanç sağlarlar !

“Değer yoksa, para da yok! Daha fazla değer, daha fazla para! Gerçekten bu kadar basit.”

Network marketinge gelince, iş mantığı aynı şekilde çalışır. İnsanlara verecek çok az şey varsa, çok para kazanamayacaksınız. İnsanların şirketlere katılmadığını anlamalısınız. Bunun yerine, insanlar size katılırlar. Ve insanlar başarılı olan, ne yaptıklarını ve yardım etmeye istekli olduklarını bilen biriyle ekip olmak isterler. İnsanlar nihayetinde insanlara katılırlar çünkü o kişinin ulaşmak istedikleri sonuçları elde etmelerine yardım edebileceğini düşünürler.

Hatırlanması gereken en önemli şey bu. Asgari becerileriniz, asgari arzunuz, asgari bağlılığınız, asgari liderlik kabiliyetiniz ve asgari iş ahlakınız varsa, niçin önemli para kazanmayı beklersiniz? Bu şekilde düşünmek gerçekçi değildir.

Bu yazının geri kalanında anlatmak istediğimiz şey, pazarlama ağındaki değerinizi artırmak için yapabileceğiniz birkaç basit şeyi paylaşmak. Lütfen bu şeylerin gece boyunca gerçekleşmeyeceğini unutmayın, ancak bunları birkaç yıl boyunca tutarlı bir şekilde yapabilirseniz iyi sonuçlar alırsınız.

Girişimcinin Gerçek İşi Nedir? >>

Bağlı olun

Şirketinize ve sektörünüze bağlı olmalısınız. Kimse yarısı bağlı olan biriyle çalışmak istemez. Kuma bir çizgi çizin, her iki ayağınızı bir tarafa koyun ve “Ne olursa olsun bunu yapacağım!” deyin. Bu taahhüdü yapana kadar asla başaramazsınız!

Becerilerinizi geliştirin

Sonuç olarak, yeteneklerimiz ne kadar kazanacağımızı ve ne kadar iyi yapacağımızı belirler. Herkes yeteneklerini geliştirebilir. Herkes her gün biraz daha iyi olmak için bir noktaya değinmeli. Her gün okuyun, kasetleri dinleyin, seminerlere katılın ve bir danışman bulun. İletişim, liderlik, satış, pazarlama ve işe alım becerilerinizi geliştirin. Koçanlı ol ve sana yardım edecek başarılı birini bul. Becerilerinizi geliştirmek için GÜNLÜK bir şey yapın. Değerinizi artırmak için yapabileceğiniz en önemli şey budur.

Geliştirilecek En İyi Network Marketing Becerileri Nelerdir? >>

Liderlik yeteneğinizi geliştirin

Liderlik bu sektördeki en değerli 1. beceridir. İnsanlar doğal olarak liderlerle çalışmak isterler. Lider olmak için büyük bir ekibiniz olması gerekmez. Liderler kendi yaşamları için sorumluluk alırlar. Mazeret vermezler. Liderlerin vizyonu var. Karar almaktan korkmuyorlar. Liderler uzun vadeli görüşlere sahiptir. Liderlerin etkisi var.

Ordudaki liderliği düşünmelisiniz. Lider değilseniz, bir liderlik geliştirme planı hazırlamanız gerekecek. Liderlik kitaplarını okuyun. Bir akıl hocası bulun. Gönüllü kuruluşlarda liderlik pozisyonları için gönüllü olun. Kariyerinizde liderlik işi isteyin. Lider olmak için elinizden geleni yapın. Her şey lider olma kararıyla başlar.

Örnek olarak yapın

Yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri örnek teşkil etmektir. Grubunuzun hızını ayarlayın. Bir organizasyonun liderinin bir yansıması olduğunu unutmayın. Takipçilerinizin yapmasını istediğiniz şeyleri yapın. Ne diyorsan onu yap ve ne yaptığını söyle. Yaptıklarınızdan başkalarına ilham vermekle o kadar meşgul olun ki, onları sözlerinizle etkilemek için zamanınızın olmadığını anlayın.

Network Marketing İçin Çevremiz Geniş Mi Olmalı? >>

Son düşünceler

Bunlar, network marketingde değerinizi artırmak için dört basit yoldur. Umarız bu tavsiyeyi ciddiye alır ve değerinizi arttırmanın yollarını bulursunuz. Emin olun yaptığınıza sevineceksiniz.