Doğrudan Satışta İlk Yılınız İçin En İyi İpuçları

İşte ağ pazarlamasındaki ilk yılınızda hayatta kalmak için en iyi ipuçları ve ekip üyelerinizin aynı şeyi yapmasına nasıl yardımcı olabileceğiniz.

Doğrudan satışta ilk yılınızda nelere dikkat etmelisiniz? Doğrudan satışta başarı için, kişisel gelişiminizden, tanıtım ve takip yapmaya kadar edinmeniz gereken beceriler bulunmaktadır. Bunların hepsine başlangıçta sahip olamayabilirsiniz. Ancak sabır ve emek ile rahatlıkla edinebileceğiniz özelliklerdir.

İşte ağ pazarlamasındaki ilk yılınızda hayatta kalmak için en iyi ipuçları ve ekip üyelerinizin aynı şeyi yapmasına nasıl yardımcı olabileceğiniz.

Doğrudan Satışta İlk Yılınız İçin En İyi İpuçları

Doğrudan satış, 2019 yılı verilerine göre tüm dünyada satış rekorları kırmaya devam etmektedir. Tüm dünyayı etkisi altına alan ekonomik sıkıntılar sonucu birçok insan ek iş peşinde koşmaktadır.Ya da kendi işlerini kurmak için yollar aramaktadır. Sürekli değişen piyasa dolayısı ile bunlar da mümkün olarak görünmemektedir.

Tüm bu süreç, insanların daha az risk ve daha az sermaye ile ek gelir kazanabilecekleri bir sistem aramalarına neden olmaktadır. Bu sistemlerden yasal ve de yapılabilir bir iş modeli olarak da doğrudan satış ortaya çıkmaktadır. Peki doğrudan satışta başarı için ilk yılınızda dikkat etmeniz gereken ipuçları nelerdir?

Geliştirilecek En İyi 10 Network Marketing Becerisi >>

1. Hedeflerinizi ve Nedeninizi Bilin

Eğer büyük bir NEDENiniz yoksa, işinizin zor dönemlerinden asla kurtulamazsınız.

Başarı, nedeninizle başlar. Kulağa aptalca geliyor ama bunun doğru olduğunu bilmelisiniz. Eğer büyük bir NEDENiniz yoksa, işinizin zor dönemlerinden asla kurtulamazsınız. Seni ağlatan bir neden var. Onu yaz. Eşiniz ve koçunuzla paylaşın. Bir vizyon panosu oluşturun ve her gün ona bakın. NEDENiniz sizi harekete geçirmeli ve fazladan para kazanmaktan çok daha fazlası olmalıdır.

2. İşinizi Doğru Şekilde Başlatın

Mümkün olan en iyi sonuçları almak istiyorsanız, yeni işinizi doğru şekilde başlatmanız gerekir. Amatörler bir iş kurar. Profesyoneller bir iş kurar. Bu iki şey arasında büyük bir fark var. Bu, sponsorunuzla iki lansman partinizi planladığınız, isim listenizi oluşturduğunuz ve tanıdığınız en az 100 kişiyle iletişime geçerek onları şirketinize ve / veya ürünlerinize bir göz atmaya davet ettiğiniz anlamına gelir. AYRICA ürünlerinizi perakende satış yapmalısınız.

3. Hızlı Bir Kar Marjı Hedefleyin

Hızlı bir şekilde kâr elde etmenin en hızlı yolu, üç ila on perakende müşterisi kazanmaktır. İşletmeniz karlı olduğunda, eşiniz daha fazla destekleyici olacaktır. Ayrıca, işe ve kendinize olan inancınız da fırlayacak. Karlı, para kazanan çok az insan işten çekilecek.

4. Bir Mentorla Çalışın

Yalnız bir kurt olmayın ve yalnız gitmeyin. Üst hattınızda başarılı olan, ne yaptıklarını bilen ve size yardım etmeye ve onların liderliğini takip etmeye istekli birini bulun. Size öğrettikleri şeyi yapacak kadar kendinizi alçakgönüllü olun. Yalnız bir kurt olmanın yaygın hatasını yapmayın.

Doğrudan Satışta Yalnız Bir Kurt Olmak >>

5. Sistemi Takip Edin

Kanıtlanmış sistemi takip edin.

Şirketinizin veya ekibinizin sistemini takip edin. Tekerleği yeniden icat etmeyin veya işleri kendi yönteminizle yapmayın. Neyin işe yaradığını takip edin. Kanıtlanmış sistemi takip edin.

6. Ürünleri Kullanın

Her zaman en iyi müşteriniz olun. Otomatik gönderim için kaydolun. Şirketinizin TÜM ürünlerini veya hizmetlerini kullanın. Bu, ürünlere olan inancınızı oluşturmanıza ve başkalarıyla paylaşabileceğiniz kaya gibi sağlam bir kişisel hikaye oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

7. Etkinliklere Katılın

Etkinlikler, işinizi bir arada tutan tutkaldır. Etkinlikler, işin işe yaradığına dair size sosyal kanıt sağlar. Şirketinize, ürünlere ve sektöre olan inancınızı geliştirmenize yardımcı olurlar. Her şirket ve ekip etkinliğine katılın. Gerekirse onlar için bütçe ayırın. Para sıkışıksa, katılacak paranız olması için bazı ürünleri perakende satışa çıkarın. Etkinliklere katılmak, ağ pazarlamasındaki ilk yılınızda hayatta kalmak için çok önemlidir. Bina genişliği karlılık yaratırken, bina derinliği güvenlik yaratır.

8. Derinlik Oluşturun

Ekibinizde derinlik oluşturmaya başlayın. Muhtemelen, sponsor olduğunuz kişiler sizin damızlıklarınız veya liderleriniz olmayacak. Bunun yerine, sizi kilit kişilerinize yönlendirecekler. Sponsor olduğunuz herkes üzerinde çalışın ve grubunuzun her ayağında derinlik kazanın. Ekibinizin de aynı şeyi yapmasına yardımcı olun. Bu size (ve onlara) kaybedecek bir şey verir. Ne kadar derine giderseniz, o kadar çok para kazanırsınız ve işiniz o kadar güvenli olur.

9. İlişkiler Kurun

İşinde kalmak istediğiniz insanlarla ilişkiler kurun.

İşinde kalmak istediğiniz insanlarla ilişkiler kurun. Bir arkadaştan vazgeçmek, bir yabancıyı bırakmaktan daha zordur! Uzun vadeli ilişkiler, bu işte uzun vadeli paraya eşittir. Ekibinizdeki herkesle, özellikle de ciddi olan ve liderlik potansiyeli gösteren kişilerle arkadaşlıklar kurmaya başlayın . Ayrıca, sponsorunuz, koçunuz ve akıl hocalarınızla biraz zaman ayırın ve iyi bir ilişki kurun.

Ağ Pazarlaması İlişkiler Üzerine Mi Kuruludur? >>

10. Kişisel Gelişiminiz Üzerinde Çalışın

Ağ pazarlamasında sihrin gerçekleştiği yer burasıdır. İşiniz ancak sizin kadar büyüyecek. Ağ pazarlamasındaki ilk yılınızda, sektör veya kişisel gelişimle ilgili bir şey hakkında haftada bir kitap okumayı hedefleyin. Otomobil üniversitesine kayıt olun. Koçunuza danışın. Etkinliklere katılın. Kendinizi büyütmek için işinizi büyütmekten daha çok çalışın. Kendinize yatırım yaptığınızda para kaybedemezsiniz! Bunların hepsi kendi kendinize yapmanız gereken şeylerdir ve ekip üyelerinizi yapmaya teşvik edin.

Ve Büyük Şey

Ve son bir şey. Doğrudan satışta ilk yılınızı atlatmanın en önemli yanı belki de beklentilerinizi yönetmektir. Bu iş piyango değil. Çabuk zengin olmak için tasarlanmamıştır. Bu zor iş. Basit ama kolay değil. Her türden başarılı bir işi büyütmek zaman alır. Beklentilerinizin gerçekçi olduğundan emin olun.

Örneğin, 10 yıldır sahip olduğunuz işinizde yılda 40.000 $ kazanıyorsanız ve tam zamanlı olarak çalışıyorsanız, aynı türden parayı burada da kazanmayı beklemeyin. Neden? Çünkü henüz becerilere sahip değilsin ve bu işte yarı zamanlı çalışıyorsun! İyi şeyler zaman alır. Roma bir günde inşa edilmedi. Bir şey varsa, yeni pazarlama ağı işinizi uzun vadeli, yarı zamanlı bir proje olarak düşünün!

Son düşünceler

Doğrudan satışta ilk yılınızı atlatmak zor, ama buna değer. Hayattaki her şey gibi, iyi ve kötü zamanlar olacaktır. Bunun en az% 90’ının zihinsel olduğunu tahmin ediyoruz. Beklentilerinizi yönetebilir, zihniyetiniz ve becerileriniz üzerinde çalışırsanız, işteki ilk yılınızda büyük adımlar atacağınıza inanıyorum.

Ağ pazarlamasındaki ilk yılınızda hayatta kalmakla ilgili düşünceleriniz nelerdir? Söylediklerimize katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Bize ne düşündüğünüzü bildirmek için aşağıya bir yorum bırakın. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Bol kazançlar…

Network Marketingde Korku Ve Şüphelerinizin Üstesinden Nasıl Gelirsiniz? >>