fbpx

Instagram Soru/Cevap Etkinliğimiz – 32. Hafta

Network Marketing her kesimden, yaştan, farklı eğitim seviyelerinden insanlara din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı yapmaksızın aynı fırsatı veren adil bir ticaret modelidir. Bu ticaretin parçası olan herkes, kendini geliştirerek ve öğrenerek ek gelir hatta hayallerine ulaşmasını sağlayacak kadar ciddi gelirler kazanma fırsatına ulaşabilir. Ancak başlangıçta herkesin kafasında onlarca soru olabilir. Bu sorular cevaplanmadıkça büyür, şüpheye, korkuya, büyük bir engele dönüşebilir. Bazende farklı bir fikir almak, farklı bakış açısı kazanmak için önemlidir. Bir cümle, çok karmaşık görünen bir sorunun, ne kadar basit olduğunu fark etmemizi sağlayabilir.

İşte bu nedenle,tecrübeli networkokulu.net ekibi olarak, hangi firmada olursa olsun network yapan/yapmak isteyen ama soruları olan herkese ufak da olsa yardımcı olmak istedik. Her hafta Pazartesi günü saat 21:00/23:00 arasında instagram hesabımızda canlı canlı soru/cevap yaparak, merak ettiğiniz sorularınızı cevaplıyoruz.

32.sini gerçekleştirdiğimiz soru/cevap etkinliğimizde, sorulan sorular ve verilen cevaplar arasından en beğenilenleri sizler için seçtik;

1 ) Takiplerimiz de ne kadar ısrarcı olmalıyız? Fazla ısrarcı olmak o kişiye olumsuz etki eder mi?

Bu konuda genelde yanlış anlaşılıyor. Takip yapmak ısrar etmek demek değildir. Takip yapmak, karşımızdaki insanla iletişimimizi koparmamak ve görüşmeye devam etmektir. Bu sürede bazen iş hakkında bile konuşmamak gerekir. İlişkilerinizi yıpratmayın. Takip hakkındaki yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 ) Hemen para kazanmak istiyorum ne yapmalıyım?

Eğer siz bir çiftçi olursanız bir mısır tohumu ekerek başlarsınız. Bir tohumla başlarız. Önce tohumu ektikten sonra yarın mısır çıkmasını bekler miyiz? Hayır. Çünkü ekersin sularsın gübrelersin, sonra tekrar sularsın ve sonra filizlenir 3- 5 ay sonrada mısır ortaya çıkar. Onu büyütünceye kadar zahmet çekersiniz ve en sonunda mahsulü alırsınız.. Yazını devamı için buraya tıklayabilirsiniz.

3 ) Artık para kazanmak istiyorum ama sunumlar hep iptal oluyor müşteri ürünü almaktan vazgeçiyor?

Sunumları iptal olmasının ya da vazgeçmelerinin istatistiği önemli. Yani bu normal ama sürekli oluyorsa sizin yaklaşımınızda yanlışlar ya da tecrübesizlikler olabilir. Paylaştığım yazıya göz atın.. Hayırları evete çevirmek için 5 tavsiye yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

4 ) 19 yaşındayım, kaliteli bir çevre kurmak istiyorum. Öneriniz nedir?

Daha yolun başındasın ve bunu doğru kullanırsan ileride çok yararını görebilirsin. Networking ile ilgili makalemizi mutlaka okumanı öneririm. Merak edenler buradan ulaşabilir.

5 ) 7 yıldır aktif Network Marketing yapan birisi olarak ilk defa bu kadar kaliteli bir oluşum görüyorum tebrikler?

Çok teşekkürler.

6) Güvenilir bir Network Marketing’de aramamız gereken olmazsa olmaz şeyler nelerdir?

Bugün youtube kanalımızda bununla ilgili video paylaştık.. Sıcağı sıcağına izleyelim.. Yasa dışı firmalara dikkat! Videomuz için buraya tıklayabilirsiniz.

7 ) Abi devamı gelecek değil mi? Süpersiniz bu arada?

Evet biraz geç oldu ama çok çalıştık.. Her hafta yeni videolar ekleyeceğiz.. Youtube kanalına abone olup bildirim açmayı unutmayın. Abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

8 ) Kanalınız hayırlı olsun konseptiniz çok profesyonel olmuş bizde #heyecanlandık

Çok teşekkür ederiz destekleriniz için.

9 ) Sorulabilecek birçok sorunun cevabını videolarınızda vermişsiniz. Emeğinize sağlık.

Çok teşekkürler, firmaların ve liderlerin desteği ve beğenisi bizi daha çok motive ediyor.. Her hafta yeni videolar yükleyeceğiz..

10 ) Kanalınız mükemmel olmuş Türkiye’de sizin sayenizde network iyi yerlere gelecek.

Hep beraber.

***

Bu hafta çok fazla soru cevaplayamadık affola.. Youtube kanalımızın çalışmaları için hala çalışıyoruz.. Sizlerin desteği ve beğenisi bizler için çok önemli.. Desteklediğiniz taktirde güzel süprizlerle devam edeceğiz çalışmalarımıza.. Abone olup beğenirseniz mutlu oluruz. Abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz..

***

Her hafta Pazartesi günleri saat 21:00/23:00 arası Instagram hesabımızdan soru cevap etkinliğimize katılabilirsiniz. Ayrıca, kafanıza takılan soruları yorum kısmından sorabilir veya  sitemizdeki “Sorular” kısmından hem daha önce sorulmuş sorulara bakabilir hem de bize sorabilirsiniz.

Network Okulu Instagram Hesabı >>

50 Soruda Network Marketing için >>

Network Marketing Hakkında Sıkça Sorulan Sorular için >>

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,014BeğenenlerBeğen
142,997TakipçilerTakip Et
4,500TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Öğrenciler Nasıl Verimli Bir Tatil Geçirebilir? Tatilde Neler Yapmalı?

Yarı yıl tatili veya hafta sonu tatili olsun, öğrenciler nasıl verimli bir tatil geçirebilir? Eğitim, öğrenciler için sadece okulda olmaz. Okul dışındaki sürelerde de...

İş Planınız Yoksa Yapmanız Gerekenler

Doğrudan satışta iş planı yoksa yapmanız gerekenler nelerdir? İster küçük bir işletme kuruyor olun, ister mevcut işinizi yeniden keşfetmek istiyor olun, bir iş planı...

Network Marketingde Etkili Satış Konuşması Nasıl Oluşturulur?

Network marketingde hızlı ve etkili satış konuşması nasıl oluşturulur? Satışlarınızı artırmak, organizasyonunuzu büyütmek, değişim ve gelişim için yapabileceğiniz bazı önemli aktiviteler olduğunu biliyor muydunuz? Bir...

Doğrudan Satışta Başarı İçin Etkili Bir Çalışma Rutini Oluşturma

Doğrudan satışta başarı için etkili bir çalışma rutini nasıl oluşturulur? Beklenmeyenlerle başa çıkmak, doğrudan satıcı olmanın bir gerekliliğidir. Ancak kendinizi başarıya hazırlamak için etkili...

Kötü Çalışma Alışkanlıkları Nelerdir?

Kötü çalışma alışkanlıkları, yerine yararlı alışkanlıklar edinmelisiniz. İşyeri verimliliği, üretkenlik, zaman yönetimi gibi konularda uzman olmak iyi alışkanlıklar arasındadır. Peki kötü çalışma alışkanlıkları nelerdir?...

Network Marketingde Etkili Liderlik İçin 8 İpucu

Network marketingde etkili liderlik ne demektir? Bu sektördeki yeni liderlerin yaptığı en büyük hatalardan biri, her şeyi ekipleri ve hedefleri yerine kendileri için yapmaktır....