Küçük bir çocukluktan itibaren ebeveynleri onlara iyi notlar almalarını, üniversiteye gitmelerini ve büyük bir şirkette iyi bir iş bulmalarını, böylece güvenli bir emeklilik alabilmelerini söyledi.

Network marketingi herkes yapabilir mi? Kendi işini kurmak, ek gelir sağlamak, girişimci olmak söz konusu olduğu zaman, herkes cesur davranamaz. Kabul edelim ki network marketing de herkes için değil. Bazı insanlar, bırakın doğrudan satışta kendi işlerini başlatma ve büyütme arzusuna, becerilerine, tutumuna, cesaretine veya azmine sahip değildir. Ve ne var biliyor musunuz? Bunda yanlış bir şey yok.

Çoğu insanın hayatları boyunca bir iş sahibi olmak için bağlı olduğunu hatırlamalısınız. Çocukluktan itibaren ebeveynleri onlara iyi notlar almalarını, üniversiteye gitmelerini ve büyük bir şirkette iyi bir iş bulmalarını, böylece güvenli bir emeklilik alabileceklerini söyledi.

Dolayısıyla, farklı bir şey yapmalarını önerdiğinizde, radarları kapanır ve fikri araştırmadan bile REDDEDER. Böyle insanlarla tanıştığınızda,bir sonraki kişiye geçmek dışında yapabileceğiniz çok az şey vardır. Vaktinizi, sahip olduklarınızın iyi olduğuna dair onları ikna etmek için harcamayın.

Network Marketingde Satış Ve Danışmanlık Arası Farklar >>

Network Marketing Herkes İçin Değil

Network marketingde başarının anahtarı, açık fikirli ve daha iyi bir yaşam arayan insanlar bulmaktır.

Evet, network marketing herkes için değil. Birine bir iş sunumu gösterdiğinizde veya kaldıraçlı gelir fikrini açıkladığınızda bu sizi rahatsız edebilir. İnsanlar bunu anlamaz. Tabi bu süreç devam ettiği zaman, o kadar da rahatsız etmediğini göreceksiniz. Bunun oyunun bir parçası olduğunun farkına varacaksınız.

  • Gerçekten başka bir şey satmaktan farklı değil. Sonuçta, bir vejeteryana biftek satmayacaksınız. İşsiz, evsiz bir kişiye bir milyon dolarlık mülk satmayacaksınız. Bu yüzden denemeyi bırakın!

Network marketingde başarının anahtarı, açık fikirli ve daha iyi bir yaşam arayan insanlar bulmaktır. Seçeneklerini açık tutan ve statükoya karşı çıkmaya istekli insanlar istiyorsunuz. Gerçekten yapmanız gereken tek şey bunun gibi birkaç kişi bulmaktır. Böylece MLM’de başarıya giden yolda çok iyi olacaksınız.

  • Dahası, birçok insan doğrudan satışa dahil oluyor ve bunun kendileri için olmadığına karar veriyor. Bunda da yanlış bir şey yok. Hepimiz kendi kararlarımızı verme ve hayatımızda istediğimizi yapma hakkına sahibiz. Yapmanız gereken son şey, işi bırakmak isteyen birini işte kalmaya ikna etmeye çalışmaktır. Yapabileceğiniz en iyi şey, onları bir iş kurmak İSTEYEN biriyle değiştirmektir.

Doğrudan Satışta Karşılaşacağınız 10 Farklı İnsan Tipi >>

Başarı Değil, Piyango Zihniyeti Var

Network marketingi bırakan insanların çoğunun, başlamak için hiçbir zaman o kadar ciddi olmadığını anlayacaksınız.

  • Bırakanların çoğu kimseye sponsor olmadı,
  • Ürünleri hiç satın almadı,
  • Hiç müşterisi olmadı,
  • Bu insanların çoğu işlerine asla gerçek bir iş gibi davranmadı,
  • Sanki piyango zihniyetine sahipler ve MLM’nin hiçbir iş yapmadan yemek bileti olacağını umuyorlardı!

Günün sonunda unutmayın, network marketing herkes için değil. Başarının anahtarı, sunduklarınızı arayan insanları bulana kadar insanları incelemek ve sıralamaktır. Zamanınızı insanları kovalamak, rahatsız etmek, sinirlendirmek, satmak, ikna etmek veya ekibinize katılmaya zorlamak için harcamayın. Bu stres ve başarısızlık için güzel bir reçetedir.

Sizce network marketingi herkes yapabilir mi? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi paylaşmak için aşağıya bir yorum bırakın.

Doğrudan Satışta En İyi Distribütör Kimdir? >>