fbpx

Network Marketing Herkes İçin Değil

Network marketingi herkes yapabilir mi? Kendi işini kurmak, ek gelir sağlamak, girişimci olmak söz konusu olduğu zaman, herkes cesur davranamaz. Kabul edelim ki network marketing de herkes için değil. Bazı insanlar, bırakın doğrudan satışta kendi işlerini başlatma ve büyütme arzusuna, becerilerine, tutumuna, cesaretine veya azmine sahip değildir. Ve ne var biliyor musunuz? Bunda yanlış bir şey yok.

Çoğu insanın hayatları boyunca bir iş sahibi olmak için bağlı olduğunu hatırlamalısınız. Çocukluktan itibaren ebeveynleri onlara iyi notlar almalarını, üniversiteye gitmelerini ve büyük bir şirkette iyi bir iş bulmalarını, böylece güvenli bir emeklilik alabileceklerini söyledi.

Dolayısıyla, farklı bir şey yapmalarını önerdiğinizde, radarları kapanır ve fikri araştırmadan bile REDDEDER. Böyle insanlarla tanıştığınızda,bir sonraki kişiye geçmek dışında yapabileceğiniz çok az şey vardır. Vaktinizi, sahip olduklarınızın iyi olduğuna dair onları ikna etmek için harcamayın.

Network Marketingde Satış Ve Danışmanlık Arası Farklar >>

Network Marketing Herkes İçin Değil

Network marketingde başarının anahtarı, açık fikirli ve daha iyi bir yaşam arayan insanlar bulmaktır.

Evet, network marketing herkes için değil. Birine bir iş sunumu gösterdiğinizde veya kaldıraçlı gelir fikrini açıkladığınızda bu sizi rahatsız edebilir. İnsanlar bunu anlamaz. Tabi bu süreç devam ettiği zaman, o kadar da rahatsız etmediğini göreceksiniz. Bunun oyunun bir parçası olduğunun farkına varacaksınız.

  • Gerçekten başka bir şey satmaktan farklı değil. Sonuçta, bir vejeteryana biftek satmayacaksınız. İşsiz, evsiz bir kişiye bir milyon dolarlık mülk satmayacaksınız. Bu yüzden denemeyi bırakın!

Network marketingde başarının anahtarı, açık fikirli ve daha iyi bir yaşam arayan insanlar bulmaktır. Seçeneklerini açık tutan ve statükoya karşı çıkmaya istekli insanlar istiyorsunuz. Gerçekten yapmanız gereken tek şey bunun gibi birkaç kişi bulmaktır. Böylece MLM’de başarıya giden yolda çok iyi olacaksınız.

  • Dahası, birçok insan doğrudan satışa dahil oluyor ve bunun kendileri için olmadığına karar veriyor. Bunda da yanlış bir şey yok. Hepimiz kendi kararlarımızı verme ve hayatımızda istediğimizi yapma hakkına sahibiz. Yapmanız gereken son şey, işi bırakmak isteyen birini işte kalmaya ikna etmeye çalışmaktır. Yapabileceğiniz en iyi şey, onları bir iş kurmak İSTEYEN biriyle değiştirmektir.

Doğrudan Satışta Karşılaşacağınız 10 Farklı İnsan Tipi >>

Başarı Değil, Piyango Zihniyeti Var

Network marketingi bırakan insanların çoğunun, başlamak için hiçbir zaman o kadar ciddi olmadığını anlayacaksınız.

  • Bırakanların çoğu kimseye sponsor olmadı,
  • Ürünleri hiç satın almadı,
  • Hiç müşterisi olmadı,
  • Bu insanların çoğu işlerine asla gerçek bir iş gibi davranmadı,
  • Sanki piyango zihniyetine sahipler ve MLM’nin hiçbir iş yapmadan yemek bileti olacağını umuyorlardı!

Günün sonunda unutmayın, network marketing herkes için değil. Başarının anahtarı, sunduklarınızı arayan insanları bulana kadar insanları incelemek ve sıralamaktır. Zamanınızı insanları kovalamak, rahatsız etmek, sinirlendirmek, satmak, ikna etmek veya ekibinize katılmaya zorlamak için harcamayın. Bu stres ve başarısızlık için güzel bir reçetedir.

Sizce network marketingi herkes yapabilir mi? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi paylaşmak için aşağıya bir yorum bırakın.

Doğrudan Satışta En İyi Distribütör Kimdir? >>

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,634BeğenenlerBeğen
166,501TakipçilerTakip Et
4,565TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

İşinizde Odaklanma Sorunu Nasıl Aşılır?

İş hayatında odaklanma sorunu ve konsantrasyon bozukluğu nasıl çözülür? Kendi işinizin patronu olduğunuz için, kendi çalışma programınızı ve günlük yapılacaklar listenizi oluşturmak zorundasınız. Peki...

Başarılı İnsanların Yapılacaklar Listesindeki 29 Madde

Başarılı insanların yapılacaklar listesi içerisinde neler var? Öğrenen, motivasyonu yüksek bir lider olmak için neler yapmalısınız? Kişisel olarak kendinizi geliştirmeyi düşündüğünüz zaman bunun içerisine...

İnternet Kullanımının Öğrencilerin Ruh Sağlığı Üzerine Etkileri

İnternet kullanımının öğrencilerin ruh sağlığı üzerinde son derece büyük etkileri bulunmaktadır. Eğitim öğretim hayatında, internet çok güçlü bir araçtır. Doğru kullanımı ruh sağlığı açısından...

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Nisan Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu aylık burç yorumları köşesinde girişimcileri neler bekliyor? 2021 Nisan ayı burç yorumları sizi etkiliyor mu? Burç yorumları okumak, hayatınıza dair birtakım bilgiler...

Strateji Ne Demek? Stratejik Düşünme Nedir?

Strateji ne demek? Stratejik liderlik için gerekli olan stratejik düşünme ve stratejik bakış açısı nasıl geliştirilebilir? Perspektif geliştirmek liderlik konumu için son derece önemlidir....

Benlik Nedir? Yüksek Benlik Saygısı Neden Önemlidir?

Benlik nedir? Benlik saygısı nasıl nedir? Yüksek özgüvene sahip olmanın önemini göz ardı etmemelisiniz. Çünkü kendinize olan saygınız, sizin hayattaki konumunuzu belirleyecektir. Peki özgüven...