Network Marketing büyük bir ticaret modelidir.

Ticaretinizde Ciddi Bir Başarı İçin Altın Kurallar

Network Marketing büyük bir ticaret modelidir. Sıradan insanların da kendi işlerini kurabileceği, hatta uluslararası bir ticaret kurabileceği bir ortam sağlamaktadır. Her yıl binlerce dolar milyoneri çıkartan bu sektörde başarı için bu püf noktalar çok önemlidir:

Network Marketing’de Başarı Kuralı #1:

Ticaretinize katılmak yetmez, ona inanın. Gerçekten tutkulu olabileceğiniz bir pazarlama stratejisi bulun. İnsanlar tutkunuzu görecek ve hissedecek, siz ve işinize çekileceklerdir.

İnanç, inançları doğurur.

Network Marketing’de Başarı Kuralı # 2:

Karınızı tüm iş arkadaşlarınızla paylaşın ve onlara ortak gibi davranın. Network Marketing kuralları listesini başlatmak için ne harika bir yol. Elbette, bu kural Network Marketing’in kalbinde yer almaktadır. Network Marketing, diğerleriyle paylaşmak ve başkalarının kazanmasına yardımcı olmakla ilgilidir. Başarıları sizin başarınız olacaktır. Distribütörünüze bir ortak olarak davranın ve onlar da iş ortakları gibi yanıt vereceklerdir, size tek başlarına yaptıklarından daha fazlasını sunacaklardır. Çoğu insan, bir takımın parçası olmayı tercih eder, Yalnız Korucu olmayı değil. Lider olun ama distribütörlerinize hizmet edin, böylece kendi işinizin liderleri haline gelirler.

Network Marketing’de Başarı Kuralı # 3:

Ortaklarınızı motive edin. Her hafta distribütörlerinizi motive etmek ve onlara meydan okumak için yeni ve daha ilginç yollar düşünün. Takım üyelerinizin hedefler oluşturmasına ve organize olmasına yardımcı olun. Son 100 Gün Yarışması harika bir örnektir.

Network Marketing’de Başarı Kuralı # 4:

İş ortaklarınıza mümkün olan her şeyi iletin. Eğitim çok önemlidir. Onlara bir Network Marketing başarı sistemi sağlayın. Bir sistemle, sponsorluğun başarısını ve kârını deneyimleyecekler, böylece pazarlamalarını finanse edebilecekler. Bu başarı onları motive edecektir. Ortaklarınıza günlük ve haftalık olarak yararlı bilgiler sağlayın. Onlara iyiyi ve kötüyü öğretin.

Network Marketing’de Başarı Kuralı #5:

Distribütörlerin işleriyle ilgili her şeyi takdir edin. Övgü her zaman, Network Marketing ticaretinin önemli bir parçası olmuştur. Distribütör ortaklarınızla tüm kişisel ve kamu iletişiminizde kullanın. Başka hiçbir şey, iyi zamanlanmış birkaç samimi sözün yerine geçemez.

Network Marketing’de Başarı Kuralı #6:

Başarınızı kutlayın. Başarısızlıklarınızda biraz mizah bulun. Kendinizi ciddiye almayın. Gevşeyin, ve çevrenizdeki herkes gevşeyecektir. İyi eğlenceler. Heves gösterin- her zaman. Birçoğumuz Sam Walton’ın komikliklerini hatırlayabiliriz. Onun örneğinden öğrenmeliyiz. Neden yaptığınız her şeyde eğlenmiyorsunuz? Hatalarımızla öğreniyoruz. Bir YouTube videosunda ilk denemenizi hatırlıyor musunuz? Ya da belki henüz bir tane bile oluşturmadınız. Bir şans verin. Kazanacak çok şeyiniz var. İyi eğlenceler.

Network Marketing’de Başarı Kuralı #7:

İnsanları konuşturun. İnsanları çıkarmak için soruları kullanın. Hayalleri, hedefleri ve hayal kırıklıkları hakkında bilgi edinin. Dağıtımcılarınızın sorumluluklarını artırın ve yüzeye gelmek için yeni fikirleri teşvik edin. Distribütörlerinizin ve müşterilerinizin söylediklerini ve düşündüklerini dinleyin.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın