Ticaretinizde Ciddi Bir Başarı İçin Altın Kurallar

Network Marketing büyük bir ticaret modelidir.

Network marketing büyük bir ticaret modelidir. Sıradan insanların da kendi işlerini kurabileceği, hatta uluslararası bir ticaret kurabileceği bir ortam sağlamaktadır. Her yıl binlerce dolar milyoneri çıkartan bu sektörde başarı için bu püf noktalar çok önemlidir.

Ticaretinizde Ciddi Bir Başarı İçin Altın Kurallar

Ticaretinize yeni başlamış olabilirsiniz. Kendi işinizi başlatmış olmak sizi heyecanlandırır. İşinizde sürekli olmanın önemli olduğunu unutmayın. Network marketing, ufak paralarla kendi işinizi kurmanın bir yoludur. Büyük bir organizasyon haline dönüştürmek sizin elinizdedir. Bu nedenle network marketingde ciddi bir başarı için öğrenmeniz gereken altın kurallar bulunmaktadır. Peki bu altın kurallar nelerdir?

Gelişmiş Network Marketing Eğitimi >>

Network Marketingde Başarı Kuralı #1:

Ticaretinize katılmak yetmez, ona inanın. Gerçekten tutkulu olabileceğiniz bir pazarlama stratejisi bulun. İnsanlar tutkunuzu görecek ve hissedecek, sizinle birlikte, işinize çekileceklerdir. İnancınızı artırmanın yollarını bulun. Network marketing ile ilgili daha geniş araştırmalar yapın. Bu sizi uzmanlaştıracaktır.

İnanç, inançları doğurur.

Network Marketingde Başarı Kuralı # 2:

Kararınızı tüm iş arkadaşlarınızla paylaşın ve onlara ortak gibi davranın.

Kararınızı tüm iş arkadaşlarınızla paylaşın ve onlara ortak gibi davranın. Network Marketing kuralları listesini başlatmak için ne harika bir yol. Elbette, bu kural Network Marketing’in kalbinde yer almaktadır. Network Marketing, diğerleriyle paylaşmak ve başkalarının kazanmasına yardımcı olmakla ilgilidir. Başarıları sizin başarınız olacaktır.

Distribütörünüze bir ortak olarak davranın ve onlar da iş ortakları gibi yanıt vereceklerdir, size tek başlarına yaptıklarından daha fazlasını sunacaklardır. Çoğu insan, bir takımın parçası olmayı tercih eder, Yalnız Korucu olmayı değil. Lider olun ama distribütörlerinize hizmet edin, böylece kendi işinizin liderleri haline gelirler.

Network Marketingde Başarı Kuralı # 3:

Ortaklarınızı motive edin. Her hafta distribütörlerinizi motive etmek ve onlara meydan okumak için yeni ve daha ilginç yollar düşünün. Takım üyelerinizin hedefler oluşturmasına ve organize olmasına yardımcı olun. Son 90 gün yarışması yapabilirsiniz.

Network Marketingde 60-90 Gün Kuralı Nedir? >>

Network Marketing’de Başarı Kuralı # 4:

İş ortaklarınıza mümkün olan her şeyi iletin.

İş ortaklarınıza mümkün olan her şeyi iletin. Eğitim çok önemlidir. Onlara bir Network marketing başarı sistemi sağlayın. Bir sistemle, sponsorluğun başarısını ve kârını deneyimleyecekler, böylece pazarlamalarını finanse edebilecekler. Bu başarı onları motive edecektir. Ortaklarınıza günlük ve haftalık olarak yararlı bilgiler sağlayın. Onlara iyiyi ve kötüyü öğretin.

Network Marketingde Başarı Kuralı #5:

Distribütörlerin işleriyle ilgili her şeyi takdir edin. Övgü her zaman, network marketing ticaretinin önemli bir parçası olmuştur. Distribütör ortaklarınızla tüm kişisel ve kamu iletişiminizi kullanın. Başka hiçbir şey, iyi zamanlanmış birkaç samimi sözün yerine geçemez.

Network Marketingde Başarı Kuralı #6:

Başarınızı kutlayın.

Başarınızı kutlayın. Başarısızlıklarınızda biraz mizah bulun. Kendinizi ciddiye almayın. Gevşeyin ve siz böyle olunca çevrenizdeki herkes gevşeyecektir. İyi eğlenceler. Heves gösterin, her zaman. Birçoğumuz Sam Walton’ın komikliklerini hatırlayabiliriz. Onun örneğinden öğrenmeliyiz.

Neden yaptığınız her şeyde eğlenmiyorsunuz? Hatalarımızla öğreniyoruz. Bir YouTube videosunda ilk denemenizi hatırlıyor musunuz? Ya da belki henüz bir tane bile oluşturmadınız. Bir şans verin. Kazanacak çok şeyiniz var. İyi eğlenceler.

Network Marketingde Başarı Kuralı #7:

İnsanları konuşturun. İnsanları çıkarmak için soruları kullanın. Hayalleri, hedefleri ve hayal kırıklıkları hakkında bilgi edinin. Dağıtımcılarınızın sorumluluklarını artırın ve yüzeye gelmek için yeni fikirleri teşvik edin. Distribütörlerinizin ve müşterilerinizin söylediklerini ve düşündüklerini dinleyin.

Network Marketingde Hedef Nasıl Belirlenir? >>