Gelişmiş Network Marketing Eğitimi: MLM İşinizi Tutuşturmak İçin 12 Fikir

0
Bunlar önümüzdeki 12 ay içinde Network marketing işinizi ateşlemek için 12 fikir.

Bugün bazı gelişmiş Network Marketing eğitimlerini paylaşmak istiyoruz. Bunlar önümüzdeki 12 ay içinde MLM işinizi ateşlemek için 12 fikir.

Birkaç hafta önce harika bir eğitim etkinliğine katıldım ve 20 sayfadan fazla not aldım. Notlarımdan itibaren her şeyi 12 basit fikirde birleştirdim ve ileri MLM eğitimim olarak adlandırdım. Bu 12 ipucundan, kendi görüşümü ve perspektifimi ekledim.

Belki de pazarlama ağı işiniz durgun. Belki yavaş yavaş düşüyor. Belki de istediğiniz çoğaltmayı ve büyümeyi elde edemezsiniz. Ya da, işiniz asla yoluna girmedi.

Bu durumlardan herhangi biri sizi tarif ederse, doğru zamanda doğru yerdesiniz. Bu gelişmiş Network Marketing eğitimi, işinizde istediğiniz ve hak ettiğiniz atılımları elde etmenize yardımcı olabilir.

Gelişmiş MLM Eğitimi

Bu fikirler belirli bir sıraya göre listelenmemiştir. Gelişmiş Network marketing eğitiminin keyfini çıkarın.

# 1: Çıtayı Yükselt

Sponsoru olduğunuz herkes için çıtayı yükseltin ve onların şampiyon olmaya hazır olup olmadıklarına karar vermesine izin verin. Onlara bu seçimi ver.

Kendiniz de dahil olmak üzere ekibinizdeki herkesin büyüklüğünü bekleyin. Yeni temsilcilerinize neyin mümkün olduğunu söyleyin ve oyun planını doğru bir şekilde başlamak için ne yapmaları gerektiği konusunda onlarla paylaşın. Neyin mümkün olduğunu bilmelerini sağlamak konusunda ekibine karşı sorumlusun.

Çoğu insan başarısız olur ya da hiçbir şey yapmaz, çünkü kimse onlardan büyüklüğü istemez ya da onlara neyin mümkün olduğunu söylemez.

# 2: Telefonu Çalıştırın

Bilgisayarınızın, e-postanızın veya sosyal medya hesabınızın arkasına saklanmayın. Telefon senin arkadaşın; 600 kilo ağırlığında değil.

İlk konuşmayı metin veya Facebook mesajlaşma ile yapın ve daha sonra mümkün olan en kısa sürede telefona gönderin. İş dünyasında en çok büyüyen insanlar telefonu kullanıyor. Bu iş bir ilişki işidir; biriyle telefonda konuşmak, onlarla bağlantı kurmanın ve bir ilişki kurmanın kolay bir yoludur.

# 3: Kumar Oynamak

Etkiniz olmayan kişilerde unvanınız, zamanınız veya gelirinizle kumar oynamayın.

 • İnsanları bitiş çizgisine sürüklemeye ya da başarılı olmalarına çalışmayın.
 • Eğitime başlamadan önce herkesi gönderin ve koçluk yapıp çalışmaya istekli olanlarla çalışın.
 • Kişisel sponsorluğunuzu sadece ekibinize yardımcı olmak için durdurmayın.
 • Kapıyı aktif olmayan kişilerin sizden yardım istemesi için açık tutun, ancak onları durdurup beklemeyin.
 • Zamanınızın% 90’ını yapmak isteyen, liderlik arzusunda olan % 10 ile geçirin.

# 4: Hız Yasası

Takımınızın kazanmasına ne kadar hızlı yardımcı olursanız, takılma olasılıkları o kadar düşük olur. Takımınızın kazanmalarına yardımcı olmak için ne kadar uzun sürerseniz, bırakma olasılıkları da o kadar yüksek olur.

İnsanların işlerini ilk 48 ila 72 saatlerinde ideal olarak HIZLI kazanmalarına yardımcı olun.

# 5: Kimler İşe Alınacak

Vaktini işsizleri işe almaya çalışırken harcamayın, insanların networku bırakmalarına neden olursunuz.

 • Harcanabilir geliri olan insanlar arıyorsunuz.
 • Girişimci fikirli insanlar arıyorsun.
 • Başarı fikirli insanlar için arıyorsunuz.
 • Ürünlerinizde veya hizmetlerinizde ortalama değerini gören kişileri arıyorsunuz.

SADECE başarı seviyeniz ve üzerinde çalışın. Motive olmayan bir kişiyi işe alırsanız, bir kazanan bulana kadar ılık pazarlarına ALIN ve sonra o kişiyle birlikte çalışın.

# 6: İyi Bir Ağ Pazarlamacısı Nedir?

İyi bir ağ pazarlamacı iyi bir üye değildir. İyi bir ağ pazarlamacısı, ekibinin işe alınmasına yardımcı olacak İYİ olan birisidir. Arada büyük bir fark var.

 • En fazla kişisel işe alımlarda tükenecek.
 • Başarının anahtarı çoğaltmadır.
 • Takımdaki en derin, en heyecanlı distribütörle çalışın.
 • İşletmenizi aşağıdan yukarıya doğru oluşturun; bodrum katında bir ateş yak ve ısı yükselişini izle!
 • Yeni distribütörlerin piyasaya sürülmesinde başarılı olun.

Birini kaydolduğunuzda 1 numaralı hedefiniz, birisine hızlı bir şekilde kaydolmalarına yardımcı olmaktır.

# 7: Vazgeçme

Şu an ihtiyaç duyduğunuz şey için en çok istediklerinizden vazgeçmeyin.

Mükemmelliğin zıddı, yeterince iyidir; çoğu insan kendilerini rahatsız edecek şeyleri yapmayacak kadar rahattırlar. Geçici zorluklarınızın şirketinizle en üste gitmenize engel olmasına izin vermeyin.

Vizyonunu, her zaman senin önünde tut.

# 8: Hikayenizi Nasıl Paylaşırsınız?

Bu örneklerde, size bir açıklamak istiyorum.

Evde kal

Ben evde kalıyorum. Çocuklarımı yetiştirmeyi, onlara değerlerimi öğretmeyi ve her gün evde olmayı seviyorum. Kurumsal kariyerimden vazgeçtiğimden beri kimliğimin bir bölümünü kaybettim. Ayrıca aileme maddi olarak katkıda bulunmak istiyorum, bu yüzden her iki dünyanın en iyisini elde etmeme izin vermek için bir Network Marketing işine başladım.

Mühendis

Ben makine mühendisiyim. İşimin yaratıcı kısmını seviyorum ve baştan sona yeni öğeler tasarlandığını görüyorum. Bununla birlikte, iş yerimden ya da birlikte çalıştığım insanlardan hoşlanmıyorum, bu yüzden yarı zamanlı bir Ağ Pazarlama işine, kariyerimden uzaklaşmak ve hayatı kendi şartlarımla yaşamak için başladım.

Kilo kaybı

Neredeyse 10 yıldır fazla kilolu yaşadım. Hayal edebileceğiniz her diyeti denedim. Kilo verdim ve sonra geri kazandım. Son çare olarak bir Doğrudan Satış şirketinin kilo kaybı ürünlerini denemeye karar verdim. Sadece 30 günde 8 kilo verdim ve kendimi harika hissediyorum.

Organik ürünler

40 yaşına geldiğimde sağlığım konusunda ciddi olmaya karar verdim. Bazı araştırmalar yaparken, günlük gıdalardaki GDO’ların, böcek ilaçlarının, toksinlerin ve kimyasalların tehlikelerini öğrendim. Organik olmaya karar verdim. Bir MLM şirketinin ürünlerini öğrendiğimde aradığımı buldum.

Zamanlama

Ağ pazarlaması endüstrisinde birçok harika şirket var. Bulduğum, en başarılı temsilcilerin doğru şirkete tam doğru zamanda katıldıkları. Evden önce bir şirkete katıldılar. Bu şirket doğru zamanda doğru şirkettir. Yaklaşık 10 yaşında, ancak çok az kişi bunu biliyor.

Yarı Zamanlayıcılar

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda pazarlama ağı şirketi var. Kişisel deneyimden bulduğum şey, çoğu part-time için değil, ilk 1 yüzde için tasarlandı. Bu şirket farklıdır. “Küçük adam” ve ciddi insan için harika. Her iki dünyanın da en iyisi.

Sihirli Açıklama

Yaptığım şeye kişisel bir ilginiz olabilir veya olmayabilir, ancak beni sadece doğru kişiye götürebileceğinizi umuyorum. Tavsiyeler arıyorum.

# 9: Oranını Bil

Herkesin bir oranı var. Konuştuğunuz kişilerin sayısı, sonuçlanan sunumların sayısı ve bir sunum gördükten sonra katılanların sayısı. Harika bir işveren bile yaklaştığı her 10 kişiden 1 veya 2’den fazla üye kaydı yapamayacaktır. Oranınızı bildiğiniz zaman, işiniz de tahmin edilebilir hale gelir.

Oranınız, becerilerinizi geliştirdikçe artacaktır.

Oranınızı en az 90 gün boyunca takip edin, böylece sayılarınızı bilir ve ne olacağını bilirsiniz. Bu, bir antrenörün söylediği güçlü bir şey:

“Gerçekten yeterince insanla konuşmaya başlayana kadar, yeterince insanla konuştuğuma ikna olmuştum.”

# 10: Tutarlı Sponsorluk

Lider olarak, her ay düzenli bir şekilde yeni temsilcileri desteklemelisiniz.

 • Her ay mazeretsiz, 2-5 yeni kişisel sponsorlu temsilci hedefle.
 • Tutarlı olmak becerilerinize, zihniyetinize ve güveninize yardımcı olur.
 • Harekete geçmeden ne kadar uzun süre gidersen, o kadar çok şüphen artar.
 • Potansiyelinizin yalnızca işletmeye maruz kalmasını istemezsiniz; İşinizde başarılı olsanız bile, her zaman üçüncü taraf araçlarını ve satış noktanızı kullanın.

İşletmede kontrol edebileceğiniz tek şey, yaptığınız şeydir; buna odaklan. Hikayen, en büyük işe alım aracıdır.

# 11: Etkinlikler

Etkinlikler her şeydir. Ağ pazarlaması etkinlik odaklı bir iştir.

 • İşletmenizin başarısı, buna bağlı olarak gerçekleşecek bir sonraki etkinliği tanıtın.
 • Ne olursa olsun tüm etkinliklere katılın!
 • Etkinlikler, fırsatta yeni ve mevcut distribütörlerin satılmasına yardımcı olur.

En başarılı distribütörler, bir etkinlik sırasında, büyük bir organizasyon inşa etme kararını verdi.

# 12: Üç Yönlü Çağrı

Yeni bir ekip üyesine yardım etmenin 1 numaralı yolu, onlarla ve umutlarıyla üç yönlü görüşmeler yapmaktır. Tüm zamanınızı yeni temsilcinizi eğitmekle harcamak yerine, onlarla üç yönlü görüşmeler yapın, böylece işlerini aynı anda öğrenebilir ve büyütebilirler.

Sihirli numara, yeni kişinizin ne söyleyeceğini ve çağrıları kendi başına yapmadan önce sizinle 10 çağrı yapmasıdır.

Kendi ekibinizle ne tür ileri düzey MLM Eğitimi paylaşıyorsunuz? Ne düşündüğünüzü bize bildirmek için aşağıya bir yorum bırakın. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

(***Başarılı bir Network Marketing liderinden alıntıdır.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here