fbpx

Uzun Vadeli Başarı İçin Doğrudan Satışa Bağlılık

Uzun vadeli doğrudan satışta başarı için bağlılığın önemi nedir? Gerçekten başarılı olmak ve büyük paralar kazanmak istiyorsanız, uzun vadede doğrudan satışa bağlı kalmak çok önemlidir. Hayatta başarmaya değer hiçbir şey hızlı, ücretsiz veya kolay değildir. Bir şeyi gerçekten başarmak istiyorsanız, kalıcı bir bağlılık ve çok çalışmak gerekir.

İşte ünlü bir doğrudan satış uzmanının söylediği ve insanlarda yankı uyandıran bir şey; “Analizimiz, ağ pazarlamasında on yıl hayatta kalanların tahmini yüzde 95’inin en çılgın beklentilerinin ötesinde zengin olduğunu gösteriyor.”

Bu analize göre, fırtınadan sağ çıkıp ağ pazarlamasına sadık kalırsanız, başarma ve başarılı olma şansınız yüksektir. Katılıyoruz. İşi sizin de yapmanız gerektiğini belirterek detaylandırmak isteriz. Bir şeye uzun süre bağlı kalmanız başarılı olacağınız anlamına gelmez. Sıkı çalışma ve kalıcı bir bağlılık gerektirir.

Uzun Vadeli Başarı İçin Doğrudan Satışa Bağlılık

Yine de, doğrudan satış veya network marketinge başlayan çoğu kişi, katıldıktan sonraki bir veya iki ay içinde pes eder ve istifa eder.

Doğrudan satışta başarı için uzun vadeli bir bakış açısı ve bağlılık düşüncesi gereklidir. Bu ticaret ile ilgili komik olan şey, insanların hızlı bir şekilde pes edip ayrılmasıdır. Biz, birisinin 90 günden daha kısa bir süre içinde bir işe başlayıp işten çıkacağı dünyadaki TEK sektörüz. Örneğin;

  • Bir restoran açıp, bırakın ilk 90 gününüz bir yana, ilk yılınızda karlı olmayı beklemezsiniz. Ve kesinlikle bir restoran açıp 30-90 gün içinde bırakmazsınız. Dışarı çıkar, hatalarından ders çıkarır ve yol boyunca ayarlamalar yaparsın.
  • Emlakçı, sigorta acentesi, motel sahibi, bar sahibi, blog yazarı, eBay mağaza sahibi, müzayedeci, araba satıcısı veya başka türden bir işletme sahibi olamazsınız ve yeni cihazınızla hemen tonlarca para kazanmaya başlamayı beklersiniz.

Yine de, doğrudan satış veya network marketinge başlayan çoğu kişi, katıldıktan sonraki bir veya iki ay içinde pes eder ve istifa eder. Ve sonra dolandırıldıklarını söylüyorlar. Bu durum insanları güldürüyor. Aslında bu işi yapanları sinirlendiriyor. Sanki hızla zengin olma umuduyla tüm bu paranın hemen gelmesini bekliyorlardı.

Sanki başlayabileceklerini, hiçbir iş yapamayacaklarını ve para kazanmaya başlayabileceklerini düşünüyorlar. Bu bir piyango değil!

Hiçbir iş modeli yoktur ki, bırakın ilk birkaç ayınız bir yana, ilk yılınızda kârlı olsun.

Network Okulu TV – Network Marketing Gerçeği >>

Başarılı İş Kurmak Zaman Alacaktır

Başarılı bir iş kurmak zaman alır. Herhangi bir işte, bir öğrenme eğrisinden geçmeniz, aidatlarınızı ödemeniz, hatalarınızdan ders almanız, yol boyunca ayarlamalar yapmanız ve müşteri / müşteri tabanınızı oluşturmanız gerekir. Bu tesadüfen olmaz ve bir gecede olmaz.

  • EBay işimin karlı olması ve sorunsuz çalışması yıllarınızı alır.
  • Bloglarınız ve web sitelerinizde karlı hale gelmeniz ve güzel bir gelir elde etmeniz birkaç yılınızı alır.
  • İlk e-Kitabınızı piyasaya sürdüğünüz andan itibaren ilk satışlarınızı yapmak neredeyse aylarınızı alır.
  • Çoğu işletme, kar etmeye başlamadan ve ilk yatırımı geri kazanmadan önce birkaç yıl kırmızı çizgide kalmayı bekler.

Öyleyse neden hemen doğrudan satışta başarı bekliyorsunuz?

Network Marketingde Hızlı Para Kazanmak >>

Doğrudan Satışta Başarı Zaman Alır

Sonuç olarak, iyi şeyler zaman alır. Doğrudan satış ile ilgili harika olan şey, ilk ayınızdan itibaren kârlı olabilmenizdir (diğer birçok işletmenin aksine). Ve ne yaptığınızı öğrenerek para kazanabilirsiniz.

  • Bir oyun planına ihtiyacınız var, ısrarcı olmalısınız ve başarılı olmak istiyorsanız rotada kalmalısınız.
  • Bir şeyi denemek yeterli değil. Bu fikri satmalı ve onu büyütmek için ona bağlı kalmalısınız.
  • Evet, MLM’de herkes biraz çabayla ayda birkaç TL kazanabilir, ancak büyük para zaman alır.
  • Etrafta takılıp kalmak neredeyse savaşın yarısıdır. Diğer yarısı işi yapmaktır.

Üzerinde çalışacağınız başarılı distribütörlerin çoğunun başarılı olması daha uzun değilse de 5 ila 10 yıl sürecek.  Roma bir günde inşa edilmedi. Başarılı olabilmeniz için becerilerinizi ve zihniyetinizi geliştirmek zaman alır.

Sektörümüzle ilgili harika olan şey, işinizi kurmak için günlük işinizden vazgeçmeniz veya finansal bir risk almanız gerekmemesidir. Günlük işinizi sürdürürken bunu yarı zamanlı yapabilirsiniz! Ayrıca insanlara zamanın nasıl olsa da geçeceğini hatırlatmak isteriz. Bundan beş ya da on yıl sonra geriye dönüp bakacaksınız ve buna bağlı kalmanıza şükredeceksiniz!

Uzun vadede doğrudan satışta başarı için ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi paylaşmak için aşağıya bir yorum bırakın! Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Doğrudan Satışta Kariyer Yapmalı Mısınız? >>

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,014BeğenenlerBeğen
142,997TakipçilerTakip Et
4,510TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2020 Aralık Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler için aylık burç yorumları. Aralık ayında kişisel gelişim, para, sağlık, kariyer ve daha bir çok alanda bizi neler bekliyor? Aya 30 Kasım İkizler burcunda...

Başarıya Giden Yolun Şaşmaz Haritası

Yaşadığımız hemen her şey bizle ilgilidir. Sanılanın aksine, sahip olduğumuz ekonomik koşullardan tutalım da çözümsüz gelen sorunlarımıza hatta sağlık problemlerimize kadar biz belirleriz yaşadığımız...

Analiz Derdi Geride Bırakır

Kişisel gelişim bölümümüzde bu kez analiz etmek üzerine kafa yoracağız. İnsanları geride bırakan, gelişmesini ve değişmesini engelleyen bir düşünce yapısını inceleyeceğiz. Nedir bu analizci...

Kısa Hikayeler – Değerli Yüzük Hikayesi

Kısa hikayeler bölümümüzde bu defa bir şeyin değerini nasıl bileceğimiz üzerinde duracağız. Değerli yüzük hikayesi, bize bilginin önemini anlatır. Çünkü bilginin, insanı farklı kılan...

Girişimcilerin Michael Phelps’ten Öğrenebilecekleri 7 Ders

Tüm zamanların en büyük Olimpiyat sporcularından biri olan Michael Phelps, bireyin çok genç yaşta neler başarabileceğini yeniden tanımladı. Sadece beş Olimpiyat Oyunu'nda kemerinin altında...

Neden Marka Olunmalı?

Neden markalar bizim hayatımızda bu kadar önemli bir yer tutuyor? Neden bazı markalar bizim için birer “arzu nesnesi” olmuş durumda? Neden çok beğendiğimiz markalarla...