Doğrudan Satışta Kalıcı ve Tutarlı Olmak

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı mısınız? Diye sorduğumuz sorunun cevabı önemlidir.

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı mısın? Ya da dürüst müsün? Eğitim, kişisel gelişim, kişisel beceriler, satış pazarlama becerileri gibi konular üzerinde çalışıyor musun? Hergün yapman gerektiğini bildiğin şeyleri, istemediğin zamanlarda bile yapıyor musun?

Doğrudan satış, bir ticari sektördür. İlgisiz kalırsanız o da size karşı ilgisiz kalacaktır. Kazanan kim olacak? Tabii ki hiç kimse. Bu nedenle, network marketing en çok kazananlar listesinde adınızı görmek istiyorsanız, biraz daha ilgili olmalısınız.

Doğrudan Satışta Kalıcı ve Tutarlı Olmak

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı mısınız? Diye sorduğumuz sorunun cevabı önemlidir. Çünkü sektördeki insanların % 95’i gibiyseniz, cevap HAYIR olacak. Büyük endüstrimizdeki çoğu insan gibiyseniz, pazarlama ağı işiniz gerçekten bir öncelik değildir. Çoğu insan gibiyseniz, eylemsizliğinizi ve düşük performansınızı haklı çıkarmak için bahaneler uydurursunuz.

  • Elbette, “zaman ve para özgürlüğü fikrini seviyorsunuz ” ama gerçekten ne kadar uzun olursa olsun yapacağınız kadar kötü istemiyorsunuz.
  • Çoğu ağ pazarlamacısı gibiyseniz, neden bir iş kurmak için zamanınız olmadığına dair bahaneler uydurursunuz.
  • Gerçek şu ki, herkesin kendileri için gerçekten önemli olan şeyler için zamanı ve parası vardır.

Sizin için önemli olmayan bir şey varsa, bahane uyduracaksınız. Doğrudan satışta başarı sizin için önemliyse, bu bir öncelik olacak ve bunun için zaman BULUN veya AYIRIN. Network marketingde başarısız olan kişilerin % 100’ünün herhangi bir süre boyunca (en az birkaç yıl) kalıcı ve işleriyle tutarlı olmadığını görmelisiniz. Ayrıca başarılı olan insanların % 100’ünün ısrarcı ve tutarlı olduğunu da.

Pazarlama ağı işinizde ısrarcı ve tutarlı olarak başarılı olacağınızı garanti edemeyiz, ancak başaramazsanız başarısız olacağınızı garanti edebiliriz!

Network Marketingde Çalışmadan Para Kazanmak Mümkün Mü? >>

Network Marketingde İş Ciddiyeti Önemlidir

Basitçe söylemek gerekirse, hayatın önüne geçmesine izin veriyorlar ve işlerini birinci öncelik haline getirmiyorlar.

Bu büyük sektöre dahil olan çoğu insan, işlerini ciddiye almıyor. Buna bir milyon dolar yatırmış gibi davranmıyorlar. Heck, işlerine işlerini yaptıkları kadar ciddi bile davranmıyorlar.

Sadece bir kol kurarak onlarla ilgileniyorlar. Onunla uğraşıyorlar. Kendilerini büyütmek için çabalamıyorlar. Çünkü herhangi bir planları yok. Haftada kaç tanıtım, takip veya hangi eğitimleri alacakları konusunda. Gurur yaparak yardım da almıyorlar. Çoğu distribütör, MLM işleri için çalışma saatleri belirlemez. İşlerini kurmak için her gün bir ila iki saati ayırmazlar. İşlerini kurmak için HER GÜN bir şey yapmazlar.

Basitçe söylemek gerekirse, hayatın önüne geçmesine izin veriyorlar ve işlerini birinci öncelik haline getirmiyorlar. Ve sonra neden para kazanmadıklarını merak ediyorlar!

Klasik İşlerinde Olsa Durum Aynı Mı Olurdu?

Günlük işlerinde aynı şeyi yapsalardı kovulacaklardı. Yine de, çaba sarf etmeseler bile, pazarlama ağı işlerinde iyi sonuçlar almayı bekliyorlar. Bugün işlerini inşa etmek için bir şeyler yapabilirler ve sonraki beş günü başka bir şey yapmadan önce izin alabilirler. Ya da işlerini bir veya iki aylığına deneyip sonra pes edebilirler. Ya da her zaman işleri hakkında DÜŞÜNEBİLİR, ama asla işi yapmazlar.

HERHANGİ bir işte başarı tesadüfen olmaz. Başarıya giden yolu dileyemez veya başarıya giden yolu düşünemezsiniz. Aynı şey bu sektör için de geçerlidir. Doğrudan satışta başarı için kollarınızı sıvamalı ve çok çalışmalısınız ve başarılı olmak istiyorsanız birkaç yıl boyunca her gün işinizi yürütmelisiniz.

  • Bir işi “kurcalayamazsınız” ve başaracağınızı umarsınız.
  • Başarıya giden yolu dileyemezsin.
  • Başarıya giden yolu “düşünemezsin”.
  • Bugün bir şey yapamazsın ve sonraki hafta hiçbir şey yapamazsın.
  • Minimum çaba sarf edip maksimum sonuç bekleyemezsiniz.

Her Ciddi Distribütörün Anlaması Gereken 10 Şey >>

Bir oyun planı oluşturmak, günlük eylemde bulunmak ve birkaç yıl boyunca ilerlemeye devam etmek için disipline sahip olmalısınız.

Hızlı, ücretsiz veya kolay olan ve büyük eylem ve çok fazla çalışma gerektirmeyen tek bir meşru iş modelini sayamayız.  Ancak, etik olmayan işletmeler bile para kazanmak için çok çalışmak, ısrarcı ve tutarlı olmak zorundadır. Dolayısıyla, pazarlama ağı işinizde arzu ettiğiniz sonuçları alamıyorsanız, bakmanız gereken ilk yer aynadır. Size bakan kişiye bakın. Sorun bu. Neyse ki, çözüm de bu.

Değerlendirmek Her Şeydir!

Vaktinizi nasıl harcadığınızı, işinizi her gün büyütmek için ne yaptığınızı ve ne kadar tutarlı olduğunuzu değerlendirmelisiniz. Kendinize karşı dürüst olmalısınız. Başlangıç ​​noktası budur. Bunu yapana kadar, başka hiçbir şeyin önemi yok.

Gerçekten başarılı bir network marketing organizasyonu kurmak istiyorsanız, kendi başarınız için % 100 sorumluluk kabul etmelisiniz. Unutma, başarılı bir kurban yok.

Doğrudan satışta başarı için her gün iş saatleri yaratmalısınız ve iş saatleriniz sırasında gelir getirici faaliyetlere odaklanmak için yeterli disipline sahip olmalısınız. Bir taahhütte bulunmalı ve başarılı olana kadar takip etmelisiniz. Bunu yapana kadar mücadeleye devam edeceksiniz! Bunu yapana kadar kurban olacaksın.

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı olmakla ilgili düşünceleriniz nelerdir? Bize ne düşündüğünüzü bildirmek için aşağıya bir yorum bırakın. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Network Marketing Herkes İçin Değil! >>