Yeni MLM Temsilcilerine Ve Ağ Pazarlamacılarına Tavsiyeler

Yeni MLM temsilcilerine tavsiyeler

Bugün, yeni MLM temsilcileri ve ağ pazarlamacıları için en iyi tavsiyeleri paylaşmak istiyoruz. Bunlar, bu harika endüstride, başarılı insanların deneyimlerinden elde edilen ipuçları, sırlar ve derslerdir. Umarız ki bu sayfadaki bilgileri inceler ve kendi işinizde uygularsınız. Bu tavsiyeyi ekip üyelerinize yeni MLM temsilcileri için öğretirsiniz, böylece onlar da başarılı olabilirler.

Yeni MLM Temsilcilere ve Ağ Pazarlamacılarına En İyi Tavsiyeler

Yeni MLM temsilcileri ve ağ pazarlamacılarına tavsiyeler kısmına geçmeden önce bir şeyi açıklamakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Bu sektöre başlarken, beklentileri doğru ayarlamak her şeydir. Kısa yoldan zengin olmayacaksınız. Çalışmadan para kazanmak gibi bir fikri aklınızdan atmalısınız. Ayrıca siz de sektöre yeni başlayacak kişilere şu konudan da bahsetmemiz yararlı olur diyorsanız bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

1. Milyon dolarlık bir iş gibi davranın

Endüstrimizdeki çoğu insanın yaptığı tek büyük hata, işlerini ciddiye almamaları.

Endüstrimizdeki çoğu insanın yaptığı tek büyük hata, işlerini ciddiye almamaları. Çünkü ona yatırılan fazla bir para yok. Sadece birkaç yüz dolarlık yatırım yaptığınız zaman işinizi arka plana koymak kolaydır. Şöyle düşünün, her MLM temsilcisi ve ağ pazarlamacısı işlerine başlamak için bir milyon dolarlık bir çek imzaladılarsa ve geri kazanmaları için sadece bir yılları olsa. Sizce nasıl olur?

Doğrudan satış, geleneksel bir işletmeyi kolayca geride bırakabilir. Ancak çoğu insan başarısız olur. Çünkü bu işletmeye hobi gibi davranıyorlar, ciddi bir işletme gibi değil.

2. İşinize bağlanın

Yalnız bir kurt olmayın. Aktif haldeki üst hattınızla bağlantı kurun. Bu, sponsorunuz olabilir veya olmayabilir. Ekibinizin haftalık aramalarına, Facebook grubuna ve canlı etkinliklere bağlanın. Sizi yukarı çıkartan, sizi cesaretlendiren ve içinizdeki en iyisini ortaya çıkaran başkalarıyla zaman geçirin.

Network Marketingde Kim Neden Başarısız Olur? >>

3. Hedeflerinizi ve niyetlerinizi yazın

Yeni MLM temsilcileri ve ağ pazarlamacılarına tavsiyeler içerisinde en çabuk atlanan ancak en önemli maddelerden biridir bu. Öncelikle, işi neden yaptığınıza karar vermeniz gerekiyor. Büyük bir NEDEN olmadan yaşayacağınız zorluklardan ve aksiliklerden kurtulmayacaksınız. Ayrıca, hedeflerinizi bir yere yazmanız gerekir. Böylece başarılı bir yükselişinizle ilgili danışmanlık yapabilir ve bu hedeflere ulaşmak için ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

“Planlamada başarısız olmak, başarısız olmayı planlamaktır.”

4. Bir çalışma takvimi oluşturun

Pazarlama ağı işiniz için günlük bir çalışma programı hazırlayın. Ve haftada altı gün hiçbir bahaneniz olmadan takvime bağlı kalın. İşinize en az normal işiniz kadar ciddiyetle davranın. Her gün işini yap, kendini iyi hissetmesen bile.

Network Marketingde Başarıyı Baltalayan 7 Büyük Hata >>

5. Daha fazla kişiye daha az şey anlatın

Daha fazla kişiye daha az şey söyleyin.

Daha fazla kişiye daha az şey söyleyin. İnsanlara ne kadar az şey söylerseniz o kadar iyi. Ne kadar çok konuşursanız, bir satış görevlisi gibi görünüyorsunuz ve beklentilerinizi korkutuyorsunuz. MLM temsilcileri ve ağ pazarlamacılarına tavsiyeler içerisinde dinlemenin yeri başkadır. Çünkü başarılar ayrıntılarda gizlidir.

6. Bu bir maruz kalma işidir

Ağ pazarlama planınızı günde en az 5-10 YENİ kişiyle paylaşın. Bunu yapmak için teknolojiden yararlanın. Akıllı çalışırsanız ve zamanınızdan disiplinli kalırsanız, bunu günde 60 ila 90 dakika içinde kolayca yapabilirsiniz.

 “Ürünlerini ve işini en çok kişiyle paylaşan kişi, kazanan kişidir!”

7. Gerçekçi beklentileriniz olsun

İşinizle ilgili gerçekçi beklentileriniz olmalı. Bir gecede zengin olmayacaksınız. Bir iş kurmak ve her türlü işle para kazanmak zaman alır. Bunun sizin için olup olmadığına karar vermeden önce kendinize en az iki yıl verin. Hedeflerinizin becerileriniz ve faaliyet seviyenizle aynı hizada olduğundan emin olun.

Doğrudan Satışta Başarı Bununla İlgili >>

8. Bir şirkete odaklanın

Yalnızca bir MLM şirketini tanıtın. İstisna yok. İki tavşanı kovalayamaz ve başarılı olamazsın. Aynı anda iki ağ pazarlama şirketi tanıtan ve ikisi ile de başarılı olan birisi olmadığını bilin. MLM temsilcileri ve ağ pazarlamacılarına tavsiyeler hakkında verdiğimiz bilgiler, tek bir firmaya odaklanan kişiler ile ilgilidir. Her iki firmayı da tanıtmak ahlaki değildir.

9. Ödeme planını bilin

Şirketinizin tazminat planını anlayın

NASIL ödeme alacağınızı bilin. Şirketinizin tazminat planını anlayın. Böylece ödemenizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bu, başlangıç ​​kitlerinden birini satın almanız, otomatik olarak plan içerisimde olmanız, yeterli perakende müşteriye sahip olmanız, vb. anlamına gelir.

10. Kontrol edebileceğiniz şeylere odaklanın

Sponsor olmak istediğiniz kişinin tipi olun. Sahip olduğunuz sponsorun türü olun. Her zaman örnek olarak liderlik edin. Ekibinizin yapmasını istediğiniz şeyleri yapın. Sponsor olduğunuz kişilerden beklentileriniz olmasın. Başkalarının yaptıklarına dayanan hedefler koymayın. SİZE odaklanın! İşinde kontrol ettiğin tek şey bu, siz, yani kendiniz…

İnsanlar Neden Network Marketingden Nefret Eder? >>

11. Yetenekleriniz üzerinde çalışın

Bu işte başarılı olmak için, yeteneklerinizi geliştirmek için biraz zaman ve çaba harcamanız gerekecektir. Tıpkı diğer mesleklerde olduğu gibi, pazarlama ağında başarılı olmak istiyorsanız, uzman olmanız gereken birkaç temel beceri vardır. Bu, insan becerilerini, liderlik becerilerini, lider üretim becerilerini ve satış becerilerini içerir.

“Beceriler ,faturalarınızı öder.”

Ayrıca, kişisel gelişiminiz için günlük olarak da çalışmalısınız. Çünkü organizasyonunuz yalnızca sizin kadar büyüyecek.

12. İşe alım konusunda profesyonel olun

İflas etmiş Hüseyin Amca’yı rahat bırakın ve ona uzun vadeli takip yapın. Hayatta zaten başarılı olan insanları arayın. Diğer ağ pazarlamacılarını işe almak değil bu. Güvenilirliği, bağlantıları ve etkisi olan insanları işe almak demektir. İşe ihtiyacı olan insanların da bu işe ihtiyacı var. Meşgul insanlar, başarılı insanlar, iyi bir tutum sergileyen insanlar, kırmızı kişilikleri olanları, iş yapanlar vb.

Son düşünceler

Yeni MLM temsilcileri ve ağ pazarlamacılarına tavsiyeler makalemizi okudunuz. Bunların hiçbiri roket bilimi değildir. Ancak bu sayfadaki yeni MLM temsilcileri ve ağ pazarlamacıları için tavsiyelere uyursanız, öğrenme eğrinizi kesinlikle kısaltırsınız.

Düşünceleriniz nelerdir? Bunlara katılıyor musunuz veya katılmıyor musunuz? Aşağıya bir yorum bırak ve ne düşündüğünü söyle.

Network Marketingde Para Kazandıran Faaliyetler >>