Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Mart Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler İçin 2021 Mart Ayı Burç Yorumları - 10-17 Mart arasında Venüs Neptün kavuşumu yaşanıyor.

Aylık burç yorumları neler? Girişimciler için 2021 Mart ayı burç yorumları nasıl geçecek? Burç yorumlarınızda sizleri bu ay neler bekliyor? Para, kişisel gelişim, sağlık ve daha birçok konuda merak ettikleriniz bu ay da sizlerle.

4 Martta Mars İkizler burcuna geçiyor. Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber fikirler ve hareketlilik ön plana çıkmaya başlıyor. Merak etmek ve öğrenmek  ön plana çıkan konular oluyor. Mantıkla konuşarak mücadele ediyoruz. Bu dönem içerisinde kararsız hareket edebiliriz. Düşünce ve sözle meydan okumak, savaşmak, tartışmak, konuşmak Mars’ın İkizler burcu ilerlemesi boyunca hızlı bir şekilde hayatımızda göreceğiz. Solunum yolları, akciğerler, kollar, eller, alerjik durumlar bu süreçte tetiklenebilir.

Contents

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Mart Ayı Nasıl Geçecek?

13 Martta Balık burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Mart ayı Balık burcunun ayı. Gökyüzünde daha duygusal, romantik, başkalarını düşünen, daha evrensel, sevgiyle hareket edeceğimiz zamanlar devreye giriyor. Maneviyatımızın kuvvetli olacağı bir zaman dilimi olacak.

  • Başkalarının düşüncelerine aşırı derecede önem verdiğimiz, spiritüel alanla çok fazla ilgilendiğimiz bir ay olacak. Yalnız kendimizi başkaları için feda etme olasılığı çok yüksek.

5-14 Mart arası Güneş Neptün ile kavuşum yapıyor. Neptün dünya astrolojisinde salgın ve ateşli hastalıkların gezegeni olarak geçiyor. Yeniay zamanı covid19 virüsünün bulaş etkisinin yüksek olduğu bir zaman dilimi olabilir. Alerjilerin artması, bağışıklık sisteminin zorlanması gibi etkiler devrede olabilir.

  • Güneş Neptün kavuşumunda doğru hedefler koyamayız, önümüzü göremeyiz. Kafa karışıklığı yaşayabiliriz.  

10-17 Mart arasında Venüs Neptün kavuşumu yaşanıyor. Bu dönemde yeni biriyle tanışma, yeni bir ilişkiye başlama olabilir. Yalnız karşınızdaki kişiye fazla güvenmeyin. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Her şeyimiz ilişkiler bazında ortaya çıkacak. Hayatımızda dengelememiz gereken konu ve olayların bu Dolunayda devreye girdiğini görebiliriz. Bazen bir şeyleri düzeltmek isterken bozulduğunu fark edebiliriz. Genel olarak, hareketliliğin hızlanacağı bir ay olacak.

8 Muhteşem Edison Sözü >>

Koç Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal hayatınız hareketlenebilir. Sizi iyi hissettiren kişilerle vakit geçirmeniz size daha iyi gelecek. 5-14 Mart arasında aşk hayatınızda karışıklıklar olabilir. Ebeveynseniz çocuklarınızın gündemi sizi yorabilir. 20 Mart itibariyle Güneş sizin  burcunuza geçiyor. Sizin için parlak bir dönem başlıyor. Dikkat çekiyorsunuz. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkinizle ilgili konularda netleşmeler var. Ortaklık, anlaşma söz konusuysa daha detaycı düşüneceğiz bir dönem olabilir.

Sağlık: 13 Martta Balık burcunda Yeniay var. Uyku düzeninize ve dinlenmeye özen gösterin. Kendinize psikolojik olarak iyi gelen şeyler yapmak isteyebilirsiniz. 5-14 Mart arası Güneş Neptün kavuşumu var. Halsizlik, yorgunluk, enerji düşüklüğü yaratır.

Para: Para harcamak,  bir şeye yatırım yapmak konusunda net bir bakış açınız olmayabilir. Kendi kendinizi kandırmaya müsait olabilirsiniz. 5-14 Mart arası yatırım yapmak için hiç doğru zaman değil. 10-17 Mart arasında Venüs Neptün kavuşumu yaşanıyor. Finansal kararlar alırken çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Kişisel Gelişim: İkna etme becerileriniz yükselecek. Zihninizdeki fikirlerin harekete dökülmesi ve isteklerinizi doğru ifade etmek adına çok güzel bir döngü.

Kariyer: Bu ay en çok kariyerinize odaklanacaksınız. Daha iyi bir pozisyona gelebilirsiniz. Çalışma düzeniniz değişebilir.

Bu ayki spotunuz : “Kaderiniz karar anlarınızda biçimlenir.” – Anthony Robbins

Boğa Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal çevre ilişkileri, arkadaşlıklar ön plana çıkıyor. 5-14 Mart arasında aile ilişkileri ön plana çıkabilir. Yönetici gezegeninin Venüs 10-17 Mart tarihleri arasında Neptünle kavuşum yapıyor. Her türlü ikili ilişkilerde kimseyi gözünüzde büyütmeyin. Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Sağlık: 20 Mart itibariyle Güneş Koç burcuna geçiyor. Hem ruhsal hem fiziksel sağlık konularında zorlanmaya başlayabilirsiniz.

Para: 4 Mart itibariyle Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor. Bu ay mücadeleniz maddi konularda olacak. Maddi tablonuzu masaya yatırıyorsunuz. Burada Mars lüzumsuz harcama getirebilir. 5-14 Mart arası gayrimenkulünüzü ilgilendiren konularda bazı sıkıntılar olabilir.

Kişisel Gelişim : Güneş ve Merkür on birinci evinizde olacak. Yeni kararlar, yeni fikirler, yeni amaçlar, yeni hedefler, heyecan var. 20 Marttan itibaren iç dünyanıza dönüyorsunuz. Daha duygusalsınız. Düşünmek, plan yapmak istiyorsunuz.

Kariyer: Bazılarınız iş hayatında yeni açılımlar yapabilir, iş görüşmelerine gidebilir. Kongreler, sunumlar, toplantılarda faaliyet gösterebilirsiniz. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İş temponuzda, kariyerinizde birtakım değişiklikler yapma arzusu içinde olabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : “İyi şeyler yalnızca planlanırsa olur. Kötü şeyler kendiliğinden olur.” Crosby

Algı Yönetimi Nedir? >>

İkizler Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: İlişkiler, ortaklıklar, evlilikle ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde gündeminiz değişebilir. Sizin için önemli fikirleri olan, ayakları yere basan, gerçekçi, düzgün fikirleri olan tecrübeli insanların fikirlerini almaya çalışın. Onlardan destek alın.

Sağlık: Boğaz problemlerine, enfeksiyonlara, ciğerlerle ilgili konularda rahatsızlıklarınız varsa Mart ayında bunlarla biraz uğraşabilirsiniz. Yaşam kalitenizi biraz düşürebilir. Beslenme düzeninizi değiştirmek, spor yapmak size iyi gelebilir bu süreçte.

Para: Mars sizin burcunuzda. Harcamalarınıza dikkat edin. Verdiğiniz ve aldığınız paraları sayın.

Kişisel Gelişim : İçe dönük enerjiniz artık son buluyor. Hareketli bir ay sizi bekliyor. Düşünce olarak hareketliydiniz ama bir şey yapmadınız belki. Artık yapma vakti geldi. Mars sizin burcunuzda olacak. Hızlı karar almamaya, düşündüğünüzü hemen söylememeye özen gösterin. Biraz daha araştırın. Düşündüklerinizi eyleme geçirme anlamında da destekleyici bir gökyüzü var.

Kariyer : Kariyerinizle ilgili keyifli bir ay olacak. Yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Bir terfi, pozisyon değişimi, ticari konular, anlaşmalar ön planda olabilir. Bazılarınız yeni iş fırsatları ile karşılaşabilir.

Bu ayki spotunuz : “Çok kişiyle konuş. Az kişiyle düşün. Tek başına karar ver.” – Konfüçyüs

Yengeç Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Mars 4 Mart itibariyle İkizler burcuna geçiyor. İletişimle alakalı konuları gündeme getiriyor. Ailevi ilişkiler, ailevi gündemler sizi biraz yorabilir. Aileyle para konularınız varsa dikkatli olun. Kariyer ve sosyal çevre ilişkilerinize dikkat edin. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor. Yaşadığınız yer, aile yaşamınız dikkat çekiyor. Ailevi konularda bir şeyleri netleştireceksiniz.

Sağlık: 23 Nisan’a kadar sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Çarpma, yaralanma, ufak tefek kazalar, astım, alerji, sinir sistemi ile ilgili rahatsızlıklar gündeme gelebilir.

Para: Bereketli bir dönem olacak. Ama zaman zaman abartılı harcamalar yapabilirsiniz. Finansal kararlar alırken dikkatli olun.

Kişisel Gelişim : Bu ay daha çok yapmak istediklerinize, ideallerinize, hedeflerinize odaklanacaksınız. Akademik konularla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Bazılarınızın eğitim planları olabilir.

Kariyer: Ticaretle uğraşıyorsanız çok olumlu, yeni başlangıçlar gündeminize gelebilir. Bir süredir sonuç beklediğiniz işle ilgili bir konu sonuçlanabilir.

Bu ayki spotunuz : “Bir hedefe karar vermek, çoğu zaman hedefin kendisidir.” – Samuel Smiles

Büyüme Zihniyeti Nasıl Geliştirilir? >>

Aslan Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle sosyal hayatınız hareketlenecek. Bu dönem özellikle fikirlerinizle arkadaş ortamında konuşulacaksınız. Dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay yakın çevre konularını gündeme getiriyor. Akrabalarınızın, kardeşlerinizin hayatında önemli açılımlar olabilir.

Sağlık: Bacaklar ve sinir sistemi ile ilgili ufak tefek rahatsızlıklar olabilir. Ama genel olarak sağlık açısından iyi bir ay olacak.

Para: İşten elde ettiğiniz gelirlerini için birtakım mücadeleler verebilirsiniz. 13 Martta ki Yeniay ortak para düzeninizde gerçekleşiyor. Partneriniz, eşiniz, ortağınızla olan parasal konularınız daha çok ödemeler, borçlar, krediler, vergiler, primler üzerinde olacak. Birilerine borç verirken kendinizi garantiye alarak vermeye özen gösterin. Ayın ikinci yarısı paranızı kaybetme, dolandırılma gibi durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Mart sonu gibi uzun zamandır beklediğiniz bir parayı alabilirsiniz. Parasal anlamda yeni girişimlerde bulunma söz konusu olabilir.

Kişisel Gelişim : Düşünmeden konuşmayın. Aceleci tavırlardan, kararlardan kaçının. Sabırlı olun.

Kariyer : İşlerinizi çok iyi organize edeceğiniz bir ay sizi bekliyor. Çalışmıyorsanız ve çalışmak istiyorsanız iş başvuruları yapmaktan vazgeçmeyin. Çalışıyorsanız da beklentilerinizin biraz daha karşılandığı bir dönem olabilir. Proje bazlı çalışıyorsanız yeni bir proje ya da yeni bir departmana geçmek, ekip değiştirmek ya da görev değişikliği gibi konularda gündeme gelebilir. Mart sonu ortaklı iş yapanlar için yeni anlaşmalar gündeme gelebilir.

Bu ayki spotunuz : “Her hareketinde ölçülü ve sabırlı ol. Acele yaptıklarında hataların saklıdır. Olay bitince geri dönüş yoktur. Her şeyin ölçüsü onun kararıdır.” – Epiktetos

Başak Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 13 Martta Yeniay gerçekleşiyor. İlginizi ilişkilerinize çeviriyorsunuz. İlişkilerinize dair önemli kararlar veriyorsunuz. Sevdiğiniz insana çok fazla fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Bu dönem uzun zamandır birinden beklediğiniz bir teklif olabilir, bunu değerlendirmek isteyebilirsiniz. Genel anlamda daha sevgi dolu, daha barışçıl yapıya bürüneceğiniz bir dönem.

Sağlık: Ayın ortasına kadar biraz daha sağlığınıza dikkat edin. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olun.

Para: Bu ay odağınız daha çok maddi konularda olacak. Parasal konular, para alışverişleri önem kazanıyor. Parayla ilgili kafanızda birtakım planlar var. Bu planlar neyse 28 Martta ki Dolunayla birlikte aktif olacak. Sizden yardım isteyenler olabilir. Borç verirken şartlarınızı zorlamayın.

Kişisel Gelişim : Sabırsız tavırlarınızla işleri olmadık noktalara taşıyabilirsiniz. Kararsızlıklarınızı bir kenara bırakırsanız kendinizi göstereceğiniz konularda şansınız açılacak. 23 Nisan’a kadar fikrinizle, düşünceniz kendinizi ortaya koyacaksınız.

Kariyer : Mars, İkizler burcuna geçiyor. Fikirleriniz ve eylemleriniz önem kazanmaya başlıyor. Hem kariyer hem iş alanında mücadelenizi ortaya koyuyorsunuz. Bir süredir iş arayışınız varsa belki sonuç verecek ya da yoğun bir şekilde iş arayışına gireceksiniz.

Bu ayki spotunuz : “Sabırsızlık bilge insanların aptalca şeyler yapmalarına neden olabilir.” – Janette Oke

Evden Çalışma – Verimliliği En Düzeye Nasıl Çıkartabilirsiniz? >>

Terazi Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Fikirlerinizi, düşüncelerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bunu yaparken ağız dalaşına girebilir, agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Pozitif enerjiniz sayesinde ilişkileriniz iyi yönde ilerleyecek. Partnerinizle aranızdaki sorunları çözüme kavuşturuyorsunuz.

Sağlık: 12,13,14,15 Mart tarihlerinde sağlığınıza ekstra özen gösterin. 28 Martta sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Kullandığınız ilaçlar, aldığınız takviyelere ekstra özen gösterin. Böbreklerinizi çok yormuş olabilirsiniz. Bel, kalça, baş ağrısı gibi etkilere karşı dikkat edin.

Para: Bu ay maddi konularla uğraşabilirsiniz. Seyahatler ve eğitimlerle ilgili harcamalar gündeme gelebilir. Online alışverişler fazla olabilir. Gereksiz harcamalardan kaçının.

Kişisel Gelişim : Yönetici gezegeninin Venüs Balık burcuna geçiyor. Daha sakin, daha çözüm odaklısınız. Daha öğretici, daha iyimser tavırlar söz konusu.

Kariyer : Evde çalışıyorsanız enerjiniz biraz dağınık olabilir. Erteleme potansiyeliniz artabilir. Bu durum kısa sürecek. Ayın ikinci yarısından sonra iş ortamınızda keyifli enerjiler olabilir. Bir fikrinizin, bir projenizin kabul edilmesi söz konusu olabilir. Yeni başlangıçlar gündeminizde olabilir. Ticaret, satış, pazarlama gibi alanlarda çalışıyorsanız, burada yoğunluk, yeni müşteriler, satışların artması gibi konular da söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz : “Yaşamınız ve işiniz ancak siz iyiye gidiyorsanız iyiye gider.” – Brian Tracy

Akrep Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 13 Martta aşk evinizde  gerçekleşen Yeniayla birlikte aşka daha fazla vakit ayırabilir, önemli kararlar alabilirsiniz. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konular gündeminizde olabilir. Mars İkizler burcunda ilerliyor. Fikir birliği içerisinde olmadığınız kişilerle bir çatışma içerisinde olabilirsiniz. Ortağınız varsa onun iş hayatıyla ilgili bazı sorunların Dolunay zamanı karşınıza geldiğini görebilirsiniz. 20 Mart itibariyle iş çevrenizle iletişiminizi artırmaya başlayacaksınız.

Sağlık: Dolunay zamanı sağlığınıza ekstra özen gösterin. Vitaminlerinizi eksik etmeyin.

Para: Ödemelerle ilgili uğraşlarınız, gözden kaçan vergi konuları, borçlarla ilgili konu ve olaylarda kafanız çok hızlı çalışacak. Finansal anlamda biraz zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Birtakım girişimler içerisindeyseniz, bir kursa yazılacaksanız, eğitim alacaksanız bunlarla ilgili konu ve olaylar hızlanabilir. Sanatsal konularda oldukça Yaratıcı olacağınız, kendinizi göstereceğiniz bir dönem.

Kariyer : İşle ilgili birtakım fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu ay çok aceleci, fevri tutumlar yerine daha sakin, daha önünüzü gören adımlar atmanız gerekir. Daha çok para kazanacağım diye değiştirmiş olduğunuz işten çok da memnun olmayabilirsiniz. 20 Mart itibariyle Güneş Koç burcuna geçiyor. İş hayatınıza odaklanmak, işinizi büyütmek, geliştirmek, yeni bir iş başlangıcı yapmak için bu süreci iyi değerlendirin.

Bu ayki spotunuz : “Hobiler, insanın tahmin etme, strateji geliştirme, planlı hareket etme, ayrıntıları görebilme, sorunlarla başa çıkmadaki hakimiyetini artırır. Düzenli olarak bir hobiye zaman ayırmak, o hobiyi geliştirmek adına yoğunlaşmak, zamanı daha iyi yönetmemizi sağlar.” – Temel Aksoy

Eğitimde Öğrenci Stresi Nasıl Azaltılır? >>

Yay Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir ay. Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle ilişkileriniz görünür hale geliyor. Düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken biraz sert söylemler içerisine girebilirsiniz. Karşı tarafı sözlerinizle incitebilirsiniz. 13 Martta ki Yeniay ev, aile, yuva alanlarınızda oluşuyor. Ailenizle bir araya gelebilirsiniz. 28 Martta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Arkadaşlık ilişkilerinize vurgu yapıyor. Sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız hız kazanacak.

Sağlık: Bedeninize, kendinize karşı bakış açınız değişiyor. Genel anlamda sağlığınız iyi. Ancak Satürn Uranüs karesi devam ettiği için sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Para: Evinizle ilgili harcamalarınız olabilir. Elinize geçen para geldiği gibi gidiyor. Gereksiz harcamalardan kaçının.

Kişisel Gelişim : Size iyi gelen, sizi dinlendiren anlar oluşturursanız yorgunluk enerjinizi atabilirsiniz. 15 Mart itibariyle hayatınızda bazı şeylerin değişmesini isteyeceksiniz. Karar veremediğiniz, atılımlar yapamadığınız işlerinizde, düşüncelerinizde değişen şartlarla başarınıza başarı katabilirsiniz. Kendinizi yeniden yapılandırabilirsiniz.

Kariyer : Ayın ilk yarısı yeni anlaşmalar, yeni sözleşmeler, yeni fikirler, yeni projeler, yeni teklifler gündeminizde olabilir özellikle satış alanında çalışıyorsanız. Ayın ikinci yarısı da bu anlaşmaları, bu konuları başlatmak gündeminizde olabilir.

Bu ayki spotunuz : “Kendinde yarattığın değişim dünyayı aydınlatır.” – Ramana Maharshi

Sarı Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

Oğlak Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hayatınızda biri varsa o kişinin ailesiyle ilgili konu ve olaylar hareketlenebilir. Duygularınız, aşk hayatınız, ikili ilişkilerinizde depresif davranışlar içerisinde olmadığınız takdirde gün geçtikçe ilişkilerinizin güçlendiğini göreceksiniz.

Sağlık: Boğaz bölgesine, soğuk algınlıklarına, alerjilere, sindirim sistemiyle ilgili rahatsızlıklara açık olabilirsiniz.

Para: Borçlarını varsa, borçlarınızı kolaylıkla ödemenize yardımcı olan sonuçların ortaya çıkmasına etki edecek bu ay.

Kişisel Gelişim : Hayatınızı değiştirmeye, yenilemeye ihtiyaç duyacaksınız. Yapmanız gereken değişen şartlara güven duymak, içinize sinmeyen, arzu etmediğiniz değişimin içerisinde yer almamak olmalı.

Kariyer : Kariyer ve iş fırsatlarınız aktif olarak giriş yapıyorsunuz. İş hayatınızda yapacaklarınızı bu ay hareketlendireceksiniz. Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle daha çok çalışacağınız, toplantıların, görüşmelerin ön plana çıkacağı bir ay sizleri bekliyor. Sosyal medya, bilgisayar, iletişim, ticari faaliyetler alanlarında önemli girişimleriniz varsa bu girişimlerinizi hareketlendirecek bir Yeniay yaşayacaksınız. Dolunayla birlikte Kariyer hayatınızda hızlı gelişmeler de devrede olabilir.

Bu ayki spotunuz : “Başarınızın büyüklüğünü inancınızın büyüklüğü belirler.” – Seneca

Girişimciler İçin 2021 Yılı Nasıl Geçecek? >>

Kova Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki : Mars aşk alanınızda ilerliyor. Aşka, keyfe vakit harcayabilirsiniz.  Uzakta yaşayan akrabalarınızdan önemli haberler gelebilir. Daha az tanıdığınız insanlarla güzel işbirlikleri içerisine girebilirsiniz.

Sağlık: Sportif faaliyetlerinizde ellere, kollara, bacaklara ve koordinasyona dikkat edin.

Para: 13 Martta bir Yeniay var. Parasal konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Elinize bir para geçebilir. Bu geçen parayla ne yapmak istediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Ya da uzun zamandır maddi konularda sıkıntınız varsa bu Yeniayla birlikte açılmalar yaşayabilir ve bu konularda neler yapabileceğinizi çok net görebilirsiniz. Bu ay eliniz çok açık. Elinize geçen parayı çevrenize harcama yapabilirsiniz. Harcamalarınızı iyi kontrol etmeye çalışın.

Kişisel Gelişim : Sinirsel olarak kendinizi rahatlatmanın yollarını bulabilirsiniz. Size iyi gelen bir hobi, kurs ya da eğitim sizi çok mutlu edebilir. İçinizden gelmeyen şeylere kolaylıkla hayır demeyi bilin. Sınırlarınızı çizin. Kendinizi önemseyin. Kendiniz üzerinizde neler yapabileceğinize kafa yorun.

Kariyer : Kariyer konularında daha çok yeteneklerinizi göstermek istiyorsunuz. Çalışmıyorsanız yeni iş başvuruları yapabilirsiniz. Yeni ortaklıklar, yeni anlaşmalar söz konusu olabilir.

Bu ayki spotunuz : “Yaşamındaki sınırlar yalnızca senin belirlediklerindir.” – Epiktetos

Kaçıranlar İçin 2021 Şubat Ayı Burç Yorumları >>

Balık Burcu 2021 Mart Ayı Yorumu

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

2021 Mart ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür ve Venüs’ün sizin burcunuza geçmesiyle sosyal hayatınız hareketleniyor. Evinizde, ailenizde, yuvanızda enerjinizi gösteriyorsunuz. Ev hayatınızda hareketlilik söz konusu. Arkadaşlarınızı, akrabalarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. Aile hayatınızda fikirsel uyuşmazlıklar devrede olabilir. Siz onlara sözlerinizle, düşüncelerinizle  baskı kurabilirsiniz. Hayatı yaşama şeklini uygun görmediğiniz kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

Sağlık: Ufak tefek kazalara, çarpmalara, düşmelere karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Para: Ödemelerinize odaklanacaksınız bu ay. Dolunayla beraber beklemediğiniz bir borç çıkabilir. Bu ay genel olarak ödemeler ve borçlarla uğraşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : 13 Martta bir Yeniay var. Kafanızdaki bütün fikirleri, eylemleri, başlatmak istediğiniz konuları bu Yeniayla birlikte başlatabilirsiniz. Merkür burcunuzda yer alırken sizleri araştırma yapma konusunda, kendinizi geliştirme hususunda birçok yeniliği de katabilir.

Kariyer : İş ortamınızla ilgili koşullarda birtakım değişimler söz konusu olabilir. Güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi bu alanda göstermek isteyebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: “Kimseye kirli ayaklarıyla beyninizde gezme fırsatı vermeyin.” – Gandhi