Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin Şubat Ayı Nasıl Geçecek?

Şubat Ayı Burç Yorumları -Bu ay aklımıza bağımsız olmak, insancıl olmak, özgür olmak, toplumsal olmak gelecek.

2021 yılı Şubat ayı burç yorumları, aylık burç yorumları bölümümüzde sizlerle. Bu ay sizi nelerin beklediğini, bir de burç yorumlarınızdan öğrenin. Şubat ayında girişimcileri neler bekliyor?

2021 yılının değişim ayı başlıyor. Çünkü, bu ay Satürn-Uranüs karesi var. 17 Şubat tarihinde gerçekleşiyor. 17 Şubat ve civarında bu etkileri hissedeceğiz. Ayın ilk haftası biraz sıkıcı ve sorumluluklarla geçebilir. Biraz daha kendinizi sıkılmış, bunalmış hissedebilirsiniz.

Ayın ikinci yarısı hareketli, yoğun bir gündem bekliyor bizi. 1 Şubat itibariyle Venüs Kova burcuna geçiyor. İlişkilerde özgürleşmek isteyeceğimiz bir ay olacak. 11 Şubat’ta Kova burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Birçok gezegen de Kova burcunda toplaşma meydana getirecek. Güneşin karşısında bu kadar gezegen yoğunlaşması olduğunda dünyada maalesef felaketler, afetler, doğal afetler, depremler devrede olabilir.

Contents

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin Şubat Ayı Nasıl Geçecek?

Şubat ayı Kova ayı olacak. Bu ay aklımıza bağımsız olmak, insancıl olmak, özgür olmak, toplumsal olmak gelecek. Bu ay biraz daha kavgacı, mücadeleci olacak. Öfkeli, saldırgan olabilirsiniz. Bu ay en çok ilişkilerimiz testten geçecek. 6 Şubat’ta Venüs-Satürn kavuşumu var.

  • Kendimizi biraz değersiz göreceğimiz bir dönem.
  • Satürn-Uranüs karesinde sevgide cimrilik olabilir.
  • Para konularında bazı dalgalanmalar olabilir.
  • Bütçe kısıtlamalarına gidilebilir.
  • 7 Şubat’ta da Venüs Uranüs ile dik açı yapacak.

Dengesiz ilişkiler olabilir. 14 Şubat’ta da ilişkiler önem kazanıyor. Ancak ilişkinize dair önemli bir adım atacaksanız, bir teklif yapacaksanız 15 Şubat’ta yapın. Merkür, Kova burcunda geriliyor. Yanlış anlaşılmalar, iletişimde aksaklıklar, gerginlikler yaşanabilir. Eski gündemleriniz tekrar gün yüzüne çıkabilir.

Önemli anlaşmalarınızı, sözleşmelerinizi retro bitimine erteleyin mümkünse. 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İş, hizmet, sağlık alanlarına ilgi gösteriyoruz. Üretim ve verimlilikle bağlantılı Dolunay yaşayacağız. Durum ve olayları toparlamak, daha olumlu harekete geçmek adına destekleyici bir Dolunay olacak.

Hayatınızın Her Alanında Yardımcı Olacak 7 Sosyal Beceri >>

Koç Burcu Şubat Ayı Yorumu

Girişimci Burçları - Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda sizin on birinci evinizde olacak. Sosyal hayatınız hareketli geçecek. Pandemi döneminde yüz yüze görüşemeseniz de teknoloji sayesinde arkadaşlarınızla iletişiminiz, keyfinizi de enerjinizi de arttıracak. Yalnız 18 Şubat’tan itibaren Güneş Balık burcuna geçiyor.

Biraz kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. 22 Şubat’a kadar Merkür Kova burcunda geriliyor. Bazı arkadaşlarınız sorunları için sizden yardım isteyebilir. Onların sorunları ile uğraşabilirsiniz. Merkür retro yaparken internet alışverişlerinde daha dikkatli olun. Bilgileriniz çalınabilir. 15 Şubat’ta Kova burcunda Yeniay var. İş çevrenizle, sosyal çevrenizle, tanıdıklarınızla yenilikler var. Yeni sosyal çevreye girmek isteyebilirsiniz. Sıra dışı arkadaşlarınız olabilir.

Sağlık: Daha sağlıklı olmak için farklı yöntemler denemek isteyebilirsiniz. Uykunuzu düzene sokmak, sağlıklı beslenmek gibi. Özellikle Dolunay zamanı sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Ayın ortalarında daha dikkatli olmanızda fayda var.

Para: 4 Mart’a kadar Mars para evinizde ilerliyor. Mars fazla para harcatır. Kazancınız artırmak için de enerjiniz yüksek olacak. Ayın başlarında elinize bir miktar para geçebilir.

Kişisel Gelişim: Venüs, Balık burcunda on ikinci evinizde olacak. Yenilenme ruhsal anlamda arınma süreci sizleri bekliyor. “Eksik ve yanlış bakış açınız neler? Neleri değiştirmeniz gerekiyor?” üzerinde düşüneceksiniz. Satürn ve Uranüs, 17 Şubat’ta kare açı yapıyor. Hayalleriniz, hedefleriniz alanında gergin bir enerji yaşatabilir. Engellerle karşılaşabilirsiniz.

Kariyer: 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Düzenli olarak yaptığınız bir işi bırakıyorsunuz. İş düzeniniz değişiyor. Şubat ayı iş girişimleri için uygun bir ay değil. 17 Şubat’ta Satürn Uranüs karesi olduğu için kariyer alanınızda engellerle karşılaşabilirsiniz. İş girişimleriniz için 24 Şubat sonrasını değerlendirin.

Bu ayki spotunuz: Hedefe yaklaştıkça zorluklar artacaktır. – Wolfgang Van Goethe

Boğa Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: 30 Ocak-21 Şubat arasında Merkür retrosu yaşanıyor. Merkür retrosu döneminde annenizle, babanızla, eşinizle, üstlerinizle ilişkilerinizde gerilimler yaşayabilirsiniz. Eski ailevi konular tekrar gündeme gelebilir. 18 Şubat’ta Güneş on birinci evinize geçiyor. Daha sosyal bir dönem sizleri bekliyor. 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olabilir. Sosyal hayatınızda bir takım değişimler yaşanabilir. Bazı konular netleşebilir.

Sağlık: Mars yükseleninizden geçerken sağlık konularınızı tetikleyebilir. Sağlık konularında biraz daha dikkatli olun.

Para: Para konularında kendinizi biraz tedirgin hissedebilirsiniz. Retro döneminde alacağınız zamlar gecikebilir.

Kişisel Gelişim : 18 Şubat itibariyle hayallerinize, hedeflerinize, yaşam planlarınıza yoğunlaşıyorsunuz. Dolunayla birlikte yeteneklerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Kariyer: 21 Şubat’a kadar Merkür Kova burcunda gerileyecek. Kariyer hedeflerinizde değişimler olabilir. Devam etmek ve vazgeçmek arasında gidip gelebilirsiniz. Zorluklara karşı ayakta durmanız, kendinize güveniniz başarı getirecektir. 14 Şubat civarı Venüs, Merkür, Jüpiter kavuşumu yaşanıyor. Kariyerinizde güzel gelişmeler, ilerlemeler olur. Fakat Merkür retrosu olduğu için fırsatları 21 Şubat’tan sonra değerlendirin.

Bu ayki spotunuz: Yapmakta ısrar ettiğimiz şey giderek kolaylaşır. İşin doğası değiştiğinden değil, bizim yapma yeteneğimiz geliştiğinden. – Ralph Waldo Emerson

Olumsuz Kişilik Özellikleri Nelerdir? >>

İkizler Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Venüs, Koç burcunda olacak. Dostlarınız sayesinde tanışacağınız biriyle aşka başlayabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan akrabalarınızla olan ilişkilerinizde aksamalar, problemler olabilir. Birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Tartışmalara girmeyin. 27 Şubat’ta Başak Dolunayı gerçekleşiyor. Yaşam alanlarınızda gergin enerjiler olabilir. Ailevi problemleriniz olabilir. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Olaylara karşı dikkatli olmanız gereken bir süreci gösteriyor Şubat ayı.

Sağlık: 18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. Sağlık alanınızı etkileyecek güçlü bir etki olacak. Engelleri aşmanız için daha fazla enerji harcamanız sizi yıpratabilir.

Para: Maddi konularda bereket sizi bekliyor. Dolunay zamanı kazancınızda artış olabilir. Borçlarınızı kapatmak isteyebilir, harcamalarınızı kısabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Arınmak, zihninizi dinlendirmek isteyebilirsiniz. Merkür retrosu döneminde herhangi bir eğitime başlamayın. Kendi planlarınızı uygulayabileceğiniz bir ay değil. 17 Şubat’a dikkat edin. Satürn-Uranüs karesi var. İsyankarsınız. Kafanız çok dolu. Engellenme enerjiniz var.
Kariyer: Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa ön plana çıkabilir. Ama Merkür retrosu olduğu için ayın 22’sine kadar yurtdışı bağlantılı işlerinizde biraz sakin gidin. Büyük atılımlarda bulunmayın. 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna giriyor. Kariyer hayatınızda kendinizi gösteriyorsunuz. Kariyerinizde yeni girişimler yapmak isteyebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Farkındalık, zihnin yüreği anlama sürecidir. – Mert Güler

Yengeç Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür retrosu döneminde geçmişte kalan kişilerden bazı haberler gelebilir. 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İletişiminiz, kararlarınız, planlarınız ön plana çıkacak. Kararlarınızı çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Kardeşlerinizin, arkadaşlarınızın hayatında önemli gelişmeler olabilir ve siz de bu duruma müdahil olabilirsiniz. Ya da sizin onlarla ilgili ortak gündemleriniz olabilir.

Sağlık: Merkür retrosu döneminde sağlığınızla ilgili tedaviler gündeme gelebilir.

Para: Güneş 18 Şubat’a kadar sekizinci evinizde olacak. Odağınız finansal konularınızda olacak. 21 Şubat’a kadar Merkür retrosu da olduğu için ortak paralar konusunda kararlar alırken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Ailenizle veya ortağınızla maddi konularda anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bütçenize dair hiçbir karar almayın. Geçmişten kalan ödemelere hazır olun.

Kişisel Gelişim : Merkür retrosu olduğu için kafaya bir şey takmalar, kendi içinde büyütmeler, boğulmalar olabilir. Ne sizi rahatlatıyorsa onu yapın. 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna girecek. Maneviyatını, hayat görüşünüz, yaşam felsefeniz ön plana çıkmaya başlıyor. Hayatınızı gözden geçiriyorsunuz. Bazılarınızın eğitimlerle ilgili kararları olabilir.

Kariyer: Uzak yerlerle iş bağlantılarınız olabilir. 27 Şubat itibariyle güzel iş fırsatlarıyla karşılaşabilir, size güzel teklifler gelebilir.

Bu ayki spotunuz : Dünyayı kuş başı bakmak için kendinizi eğitin. Her şeyin ne kadar küçük ve önemsiz olduğunu göreceksiniz. Ernest Hemingway

Girişimciler İçin Ocak Ayı Burç Yorumları >>

Aslan Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Şubat’a kadar Güneş yedinci evinizde olacak. Odağınız karşınızdaki insanlarda ticari ortaklıklarda, ticari müşterilerinizde. Bu alanda Merkür retrosu olduğu için her türlü ikili ilişkilerde dikkatli olun. Yanlış anlama, boş yere suçlama, konuları büyütme sorunları yaşanabilir. Ne kadar az iletişim olursa o kadar iyi olur. 17 Şubat’ta Satürn-Uranüs karesi var. Eşinizle, ortaklarınızla ilgili bir durum olabilir.

Sağlık: Sağlığınızda hassasiyet olabilir. Dikkat edin. Soğuk algınlığı, nezle gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Para: 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna giriyor. Odağınız maddi konularınızda. Gelir giderleriniz, banka ödemeleri, krediler, vergiler… Finansal konunuz her neyse odağınız bu konularda olacak. 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Maddi konularda bir şeyler netleşiyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir para gelebilir. Yatırım yapmayı düşünüyorsunuzdur, yapabilirsiniz. Bir mülkünüzü satabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Cesaretli, yürekli olacağınız bir ay.

Kariyer: 14 Şubat civarı Merkür, Venüs, Jüpiter kavuşumu var. Ticari işlerinizde gelişmeler olabilir. Ama Merkür retrosu olduğu için harekete geçmeyin. Retro bitimini bekleyin.

Bu ayki spotunuz : Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür. – Yavuz Sultan Selim

Başak Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda olacak. Satürn, Jüpiter, Venüs ve Merkür de Kova burcunda olacak. Fakat yönetici gezegeninin Merkür retro yapıyor. İş ortamında kendi seviyenizle ya da altımızda çalışanlarla iletişiminizde dikkatli olun. Birbirinizi yanlış anladığınız, kırıldığınız bir ay olacak. 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna giriyor. Odağınız ikili ilişkilerinizde olacak. Sürekli birilerine bir şeyler danışıyorsunuz. Fikir alışverişinde bulunuyorsunuz. Şubat sonunda evde yapılacaklar konusunda çok daha hızlı olacaksınız.

Sağlık: Bir diyet programına başlayıp görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Bağırsak sisteminize ekstra özen göstermeniz gerekecek.

Para: Maddi anlamda güzel gelişmeler yaşanıyor. Elinize bir miktar para gelebilir. Borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : 27 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay meydana geliyor. Bir kararınızı, planınızı duyuruyorsunuz. Gündem sizsiniz. Sizinle ilgili çok önemli gelişmeler var. Kişisel gelişiminize odaklanabilirsiniz. Merkür retrosu süresince biraz alıngan olabilirsiniz.

Kariyer: İş hayatınızda güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu fırsatları Merkür retrosu bitiminden sonra değerlendirmenizde fayda var. 21 Şubat’ta Merkür düzeliyor. İşle ilgili konularda çok rahat kararlar alacağınızı, çok rahat ilerleyeceğinizi gösteriyor.

Bu ayki spotunuz : Daha az alıngan olsaydım başkalarıyla daha iyi geçinirdim. – Abraham Lincoln

Kararlarımızı Nasıl Veriyoruz? – Oytun Erbaş >>

Terazi Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Çocukları olan Terazi burçları onlarla ilgili haberler alabilir. Merkür retrosu olduğu için eski bir ilişkiniz gündeme gelebilir. Kafanız karışabilir. Yanlış kararlar almayın. Bu dönemde ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir. Yanlış anlamalar olabilir. Ailenizle eski meseleler yeniden gündeme gelebilir.

Sağlık: 27 Şubat’ta Başak Dolunayı gerçekleşiyor. Ruhsal anlamda takıntılı ruh halinde olabilirsiniz. Bir takım kronik rahatsızlığınız varsa ön plana çıkabilir.

Para: Riskli yatırımlar konusunda kararlar verebilirsiniz. Eşinizle, ailenizle, ortağınızla ortak parasal konularda ani beklenmedik durumlar oluşabilir. Geçmişte kalmış bir borç ya da alacak karşınıza gelebilir.

Kişisel Gelişim : Yaratıcı yönünüz varsa Merkür retrosu sizi besleyecektir. Yaratıcı yönleriniz daha da güçlenecektir.

Kariyer: 18 Şubat itibariyle odağınız kariyer hayatınızda olacak. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem başlıyor. İş arayanlar için de güzel bir dönem. Fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Dolunay zamanı iş hayatınızda bir olumsuz haber, kontrol dışı gelişmeler olabilir.

Bu ayki spotunuz : İnsan bir şeyi ciddi olarak istemeye görsün, hiçbir şey erişilemeyecek kadar yükseklerde değildir. – Anderson

Akrep Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Şubat’a kadar Güneş dördüncü evinizde olacak. Ailevi gündemlerinizi, ailevi ilişkilerinizi anlatıyor. Ailede ertelenen birtakım geçmiş konular tekrar gündeme gelebilir. 18 Şubattan itibaren odağınız aşk ve sosyal hayatınızda olacak. Sevdiğiniz insanla tartışmalara, sürtüşmelere girmemeye çalışın. 11 Şubat’ta ev, yuva alanlarında Yeniay var. Ev alanlarında tamamlayamadığınız yarım kalan konuları tamamlayabilirsiniz. Merkür retrosu olduğu için yeni şeylere girişimde bulunmayın.

Sağlık: Zihinsel enerjiniz yoğun, Bedensel olarak haliniz kalmayabilir.

Para: Ortak paralar üzerinde bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kendi kazançlarınızla ilgili bazı olumlu göstergeler de var. Beklemediğiniz paralar gelebilir. Yatırım yapma planınız varsa 21 Şubat sonrasını değerlendirmenizde fayda var.

Kişisel Gelişim : Karamsar olabilirsiniz. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsunuz. Aslında radikal kararlar almaya çok meyillisiniz.

Kariyer: Ticari konularda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Pazarlamacıysanız, satış yapıyorsanız yeni müşteriler kazanmaya başlayabilirsiniz. 27 Şubatta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kariyerinizle alakalı konularda netleşmeler var. İş hayatınızla ilgili birtakım adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni başlangıç isteğiniz olabilir.

Bu ayki spotunuz : Genç bir karamsarın görüntüsünden daha acıklı bir görüntü olamaz. – Mark Twain

İnsanlar Fırsatınızı Yada Ürünlerinizi Neden Satın Alır? >>

Yay Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yakın çevrenizden alacağınız bilgiler var. Tanıdıklarınızın da sorumluluklarını üstleneceğiniz bir ay olacak. Merkür retrosu döneminde gergin olabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlara bu gerginliğinizi yansıtmayın. 17 Şubat civarı akrabalarınızın, arkadaşlarınızın çevresinde önemli olaylar olabilir. Bu olaylara şahit olabilirsiniz.

Sağlık: Bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Boğaz ve diş problemleri olanlar için ayın belli zamanları sıkıntılı geçebilir.

Para: Sürpriz harcamaların olabileceği aya giriyorsunuz. Parasal konularda biraz dalgalanmalar söz konusu olabilir. Özellikle teknolojik harcamalar gündeme gelebilir.

Kişisel Gelişim : Kendinizi geliştirmeye olan ihtiyacınız ve merakınızın da artacağı bir dönem. Kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda Şubat ayı değişim ayı. Hedeflerinize doğru ilerlerken hangi yöntemi değiştirmeniz gerektiğini söyleyecek gökyüzü.

Kariyer: Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya gibi alanlarda bir işiniz varsa bu ay sizi kimse durduramayabilir. Bu alanlarda hızlı adımlar atmaya meyilli olabilirsiniz. Merkür retro yapacağı için teknolojik aletlerinizin bozulması, veri kaybı, randevuları unutmak gibi etkilere karşı dikkatli olun.

Bu ayki spotunuz : Kendinde yarattığın değişim, dünyayı aydınlatır. – Ramana Maharshi

Oğlak Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. İletişiminizi yakın çevre konularına kaydıracaksınız. Sosyal medya alanlarında kendinizi göstereceksiniz. Çevrenizle ilgili olmaktan da mutluluk duyacaksınız. Onlara daha anlayışla yaklaşmak önem kazanacak. 27 Şubatta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Uzaktan alacağınız bir haberle seyahate çıkabilirsiniz.

Sağlık: Ruhsal olarak kendinizi iyi hissediyorsunuz. Bedensel anlamda da iyi bir dönem olacak sizler için.

Para: Maddi konularda önemli bir ay. Beklediğiniz bir para varsa, bu parayı alabilirsiniz ya da yatırım planı yapabilirsiniz. Kazançlarınıza odaklanacaksınız. 17 Şubat’a dikkat edin. Yatırımlar konusunda kayıplarınız olabilir. Çocuğunuz varsa yapacağınız harcamalar maddi durumunuzu etkileyebilir. Merkür retrosu bitince maddi konularda ne istiyorsanız onu yapabilirsiniz. Dolunay zamanı kazançlarınızda artışlar olabilir. Yatırımlarınızı bu dönemde yapabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız bir dönem. Değişim söz konusu bu ay. Hayatınızda hangi alanlarda değişim yaşayacağınızı bu aydan itibaren görmeye başlayabilirsiniz. Ya da gökyüzü size neyi değiştirmeniz gerektiğini gösterecek.

Kariyer: Dolunay zamanı iş hayatınızda attığınız adımların da karşılığını alacağınız bir dönem olacak.

Bu ayki spotunuz : Değişim, ancak içeriden açılabilen bir kapıdır. – Terry Neil

Daha Önce Hiç Duymadığınız İş Fırsatları >>

Kova Burcu Şubat  Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: Merkür retrosu sürecinde yanlış anlaşılmalara meyilli olabilirsiniz. Kendinizi net ifade edemeyebilirsiniz. 11 Şubat Yeniayla birlikte hem sosyal hem aile hayatınızda güzel şanslar ve fırsatlar gelebilir. Kendinizi bu alanlarda çok mutlu ve iyi hissedeceksiniz. Şubat başında ve 17 Şubat civarında aile hayatınızda önemli değişimler olabilir ve siz bu değişimlere karşı çıkabilirsiniz. İsyankar davranabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili genel olarak iyi hissettiğiniz bir dönem.

Para: Merkür retrosu, ortak parasal alanlarınızda sizi zorlayacak. 18 Şubatta Güneş Balık burcuna geçiyor. Odağınız maddi konularda olacak. Kazançlarınızın peşine düşeceksiniz. 27 Şubatta ki Dolunay ortak para alanlarınızı tetikleyecek. Bu dönem bir borçla, ödemeyle uğraşabilirsiniz. Önünüze planlı bir şekilde bakabilirseniz, bu Dolunaydan güzel bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Birçok alanda harekete geçiyorsunuz. Birçok fırsatlar yakalayabilirsiniz. Burcunuzda gezegen yığılması yaşanıyor. Tek sıkıntı Merkür’ün retro yapması. Bu dönemde dikkat ederseniz, fırsatlarla dolu, faydalanacağınız bir ay olacak. Aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklediniz. Artık farklı şeyleri yapma zamanı geldi.

Kariyer: Önemli birtakım teklifler, anlaşmalar, sözleşmeler 11 Şubat Yeniayla beraber devrede olabilir. Merkür retrosunun etkisiyle karşınıza çıkan iş seçenekleriyle ilgili kafanız net olamayabilir. 21 Şubat’tan itibaren kararlarınızı çok daha net biçimde almaya yatkın olabilirsiniz.

Bu ayki spotunuz: Delilik aynı şeyi tekrar tekrar yapmak ve farklı sonuç beklemektir. – Benjamin Franklin

Balık Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

Şubat ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Uzaktan önemli haberler alabilirsiniz. Merkür retrosu döneminde geçmiş konu ve olaylarla uğraşabilirsiniz. Hem ailevi konularda hem özel hayatınızda halletmeniz gereken konu ve olaylar olabilir. Hayatınızda biri varsa onun işi ya da sağlığıyla ilgili konularda zorlandığını görebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayacak bu dönem. Yakın çevrenizdeki insanlar, size sunacakları fırsatları ya da sizinle yapmak istedikleri işlerle ilgili sizi ve sabrınızı zorlayabilirler. 27 Şubatta Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkileriniz ay sonu itibariyle görünür olmaya başlayacak. İlişkinizle ilgili önemli kararlar alabilir, sevdiğiniz insanla önemli adımlar atabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınızı ihmal etmeyin. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Ruhsal olarak kendinizi biraz dengesiz hissedebilirsiniz.

Para: Maddi kazançlarınızın artacağı bir dönem. Bereket ve bolluk getiren bir zaman dilimi. Ancak ufak da olsa para kayıpları yaşayabilirsiniz. Planlamanızı iyi yaparsanız bunun önüne geçebilirsiniz.

Kişisel Gelişim : 18 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda olacak. Geri planda durmanız gereken aylardan bir tanesi. Biraz yalnız kalmak size iyi gelecektir. Yeniay zamanında diğer burçların aksine yeni şeylere başlamayın. Yarım kalan konu ve olayları halletmeniz gerekiyor. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Fikirlerinizde kararsızlıklar ve çabuk fikir değiştirme gibi konular ön planda olabilir. Hemen bir karar verip uygulamaya geçmeyin. Sorumluluk bilinciyle ve sabırla hareket etmeniz gerekiyor.

Kariyer : Yaratıcılığa dayalı, yazma, çizme işiniz varsa bu alanda da mücadeleci ve hırslı yönlerinizin ortaya çıktığını görebilirsiniz. Kariyerle ilgili konularda çalışanlarınız için biraz daha baskı altında hissettiğiniz, sorumluluklarınızın fazla  geldiği bir süreç olabilir.

Bu ayki spotunuz: En büyük zaman hırsızı, kararsızlıktır. – Charles Flory