fbpx

Bir Networker Para Hakkında Nasıl Düşünmeli?

Bir netwokerin para hakkında düşüncelerini doğru ayarlamakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Çünkü para bir amaç değil, bir araçtır. Hayalleriniz için, hedefleriniz için sadece bir araç. Ancak bu değildir ki parayı değersiz bir şeymiş gibi görelim.

Network marketing insanlara kendi işlerini kurma fırsatı veren bir ticaret modelidir. Ve insanların ticaret yapmasının bir nedeni de daha fazla gelir elde ederek, standartlarını arttırmak istemeleridir. Network marketingde büyük çeklerin yolunun bizim zihnimizden geçtiğiniz unutmamalıyız.

Bir Networker Para Hakkında Nasıl Düşünmeli?

Bir networker, her şeyden önce bir insandır. Kendi işini kurmakta olan bir girişimcidir. Bu nedenle para hakkında düşüncelerini ayarlaması, başarısı için önemli bir başlangıç noktasıdır. İşte size bir networkerin para konusunda nasıl düşünmesi gerektiği konusunda çok önemli ipuçları:

Networker Olmak İçin Gerekli Beceriler Nelerdir? >>

Para mutluluk getirmeyebilir ama paranız olursa yoksul da olmazsınız.

Eski Türk filmlerinden dolayı, hep bize yanlış değil de, farklı öğretilen bir durum var: Paranın mutluluk getirmeyeceği.

Eski Türk filmlerinden dolayı, hep bize yanlış değil de, farklı öğretilen bir durum var: Paranın mutluluk getirmeyeceği. Para mutluluk getirmeyebilir ama bizim daha iyi standartlara sahip olmamızda araç olabilir. Daha iyi eğitim ve sağlık standardına sahip olabiliriz. Daha çok yardım etmemize araç olabilir.

Networkte İş Eğitiminiz Ne Zaman Biter? >>

Faturalar, sadece faturalardır. Onlara göre davranın. Daha fazla kazanmak için faturalardan daha büyük düşünmelisiniz.

Sadece faturalarınızı düşünerek çalışmanız size, sadece faturalarınızı ödeyecek paralar kazanmanızı sağlayacaktır. Network marketingde işe başlarken kesinlikle ama kesinlikle bir hayal panosu hazırlayın. İsteklerinizi not edin. Bu size daha geniş düşünebilme imkanı sağlayacaktır.

Para ile bir camii veya okul yaptırabilirsin ama yoksulken buna imkanın yoktur.

Paramız olursa yardım kuruluşları için daha fazla bağışta bulunabiliriz. 50 TL birinin sorunlarına geçici bir çözüm üretebilir. Ama bir okul, cami ya da hastane kurarak daha kalıcı çözümler üreteceğimiz kesindir.

Her Gencin Para Hakkında Bilmesi Gereken 5 Şey >>

Para, özünde, çekilebilecek veya itilebilecek enerjidir.

Neyi istediğimiz konusunda net olmalıyız. Allahtan daha fazlasını istemenin hiçbir kötü yanı yoktur. İstediklerimize odaklanmalıyız. Network marketinde işe başlayan bir kişinin istedikleri konusunda net olması şarttır. Ancak bu istekler onu ileriye itecek ve daha fazla çek almasını sağlayacaktır.

Para ve sevgi farklı şeyler. İkisini birbiriyle karıştıranlar ise fakir insanlardır.

Para gerektiği yerde iyi gerekmediği yerde ise iyi değildir.

Para gerektiği yerde iyi gerekmediği yerde ise iyi değildir. Çocuğunuzu severken paraya ihtiyacınız yoktur. Ama onun eğitim masrafları ve oyuncakları için kesinlikle paraya ihtiyacınız vardır. Bu konuda da çocuklarınızı eğitin. Faturalarınız ve kredi kartlarınız için sevgi ile ödeme yapamazsınız. İkisi de farklı şeylerdir.

Başarılı Distribütörlerin 21 Özelliği >>

Network marketingde başarı için kesinlikle bu noktalara dikkat etmelisiniz. Unutmayın, düşünce; her şeydir!

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

2 YORUMLAR

 1. Cleaning up homes or cottages is a incredibly popular solution amongst owners of country houses. Keeping their sanitation is usually quite troublesome as well as challenging, because it is a big location of the facilities and the bordering area, there are lots of washrooms as well as rooms for numerous functions. Self-care for a lodge can be quite challenging, since the procedure calls for the accessibility of extremely various home chemicals, equipment and takes a great deal of time.

  PROMPTLY AND ALSO EFFECTIVELY
  We make every effort not to waste time, yet at the same time do not rush to the hinderance of the result. Our group contains specialists of the highest level in all locations.

  TRUTHFUL COSTS WITHOUT HIDDEN SUPPLEMENTS

  Our rates are repaired as well as depend only on the location. We assure the safety and security of the cost approximately a penny.

  TIME PLAYS ROLE

  We value the moment and also understand a lot concerning the benefits. We settle on the phone as well as come instantly to tidy.

  Business currently have all the necessary cleaning devices, cleansing products of European quality as well as experienced team that can easily manage also one of the most tough stains. Prior to becoming part of a contract, the manager as well as the customer establish the entire bundle of services, whether it is simply general or comprehensive cleansing, whether extra window cleaning or upholstered furniture is required. Leave a demand, and also our supervisor will certainly address questions, motivate you on a set of services and calculate the cost of cleansing free of charge. We welcome you to comply.

  In home cleaning company – best

  – it is actually effortless, hassle-free as well as cost effective along with our firm.
  Trust fund the cleanliness forerunners to home cleansing Brooklyn! Our company use qualified laundry detergents as well as technical equipment of international makers in our work and perform a superb work with cleaning of any kind of complication.

  Participation along with the business is the underwriter of a remarkable, lucrative as well as effective cleansing of specialist home cleaning and neighboring places. Currently, residence cleaning services from our business are actually made use of in New Jacket. Enjoy and you the true perks as well as useful benefits of our company proposal.

  Through signing a long-lasting service agreement with our team, you will manage to desert the demand to sustain a large personnel of technological staff, which, consequently, are going to enhance prices. The expense of the complex, daily, basic home cleaning of Staten Isle, done through our workers, will definitely constantly be actually lower than the cost of wages for cleansers, the acquisition of cleansing items and also equipment.

  6]Domestic house cleaning services new-york

  Leave behind a request on the web site, indicate your title or firm label, connect with contact number and also time of desired cleaning, leave your dreams and also requirements in a notification to the manager if required, after that our expert will certainly contact you in the least opportunity and also point out the time, time and also work place!

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,975BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,404TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2020 Ekim Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler için Ekim Ayı burç yorumlarında neler var? Ekim ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları...

Network Marketing Herkes İçin Değil

Kendi işini kurmak, ek gelir sağlamak, girişimci olmak söz konusu olduğu zaman, herkes cesaret edemez. Kabul edelim ki network marketing de herkes için değil....

Tüm Milyarder Girişimcilerin Ortak Sahip Olduğu En İyi 10 Özellik

Başarılı olanı aşırı derecede başarılı olanlardan ayıran nedir? Milyarderleri, milyonerlerden ayır özellikler neler? Bakış açısı, vizyon, etkili liderlik, gelişmiş beceriler gibi özelliklerin bu konuda...

Sınav Kaygısı Nedir? Öğrencileri Nasıl Etkiler?

Sınav kaygısı nedir? Yaklaşan bir sınav, öğrenci için stresli bir zaman oluşturur. Eğitim gören, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için ders çalışmak inanılmaz derecede sarsıcı olabilir. Birçok...

Başarılı Bir Kariyer İçin 6 Rehber Adım

Başarılı bir kariyer için neler yapılabilir? Kişisel gelişim bu süreçte önemli midir? Hangi becerileri edinmeliyiz? Para kazanmak, etkili bir insan olmak, iş dünyasında lider...

Doğrudan Satışta Kalıcı ve Tutarlı Olmak

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı mısın? Ya da dürüst müsün? Eğitim, kişisel gelişim, kişisel beceriler, satış pazarlama becerileri gibi konular üzerinde çalışıyor musun? Hergün...