Unutmayın, düşünce; her şeydir!

Bir Networker Para Hakkında Nasıl Düşünmeli?

Network  Marketing insanlara kendi işlerini kurma fırsatı veren bir ticaret modelidir. Ve insanların ticaret yapmasının bir nedeni de daha fazla gelir elde ederek, standartlarını arttırmak istemeleridir. Network Marketing’de büyük çeklerin yolunun bizim zihnimizden geçtiğiniz unutmamalıyız.

İşte size bir networkerin para konusunda nasıl düşünmesi gerektiği konusunda çok önemli ipuçları:

Para mutluluk getirmeyebilir ama paranız olursa yoksul da olmazsınız.

Eski Türk filmlerinden dolayı, hep bize yanlış değil de, farklı öğretilen bir durum var: Paranın mutluluk getirmeyeceği. Para mutluluk getirmeyebilir ama bizim daha iyi standartlara sahip olmamızda araç olabilir. Daha iyi eğitim ve sağlık standardına sahip olabiliriz. Daha çok yardım etmemize araç olabilir.

Faturalar, sadece faturalardır. Onlara göre davranın. Daha fazla kazanmak için faturalardan daha büyük düşünmelisiniz.

Sadece faturalarınızı düşünerek çalışmanız size, sadece faturalarınızı ödeyecek paralar kazanmanızı sağlayacaktır. Network Marketing’de işe başlarken kesinlikle ama kesinlikle bir hayal panosu hazırlayın. İsteklerinizi not edin. Bu size daha geniş düşünebilme imkanı sağlayacaktır.

Para ile bir camii veya okul yaptırabilirsin ama yoksulken buna imkanın yoktur.

Paramız olursa yardım kuruluşları için daha fazla bağışta bulunabiliriz. 50 TL birinin sorunlarına geçici bir çözüm üretebilir ama bir okul ,cami ya da hastane kurarak daha kalıcı çözümler üreteceğimiz kesindir.

Para, özünde, çekilebilecek veya itilebilecek enerjidir.

Neyi istediğimiz konusunda net olmalıyız.  Allahtan daha fazlasını istemenin hiçbir kötü yanı yoktur. İstediklerimize odaklanmalıyız. Network Marketing’de işe başlayan bir kişinin istedikleri konusunda net olması şarttır. Ancak bu istekler onu ileriye itecek ve daha fazla çek almasını sağlayacaktır.

Para ve sevgi farklı şeyler. İkisini birbiriyle karıştıranlar ise fakir insanlardır.

Para gerektiği yerde iyi gerekmediği yerde ise iyi değildir. Çocuğunuzu severken paraya ihtiyacınız yoktur ama onun eğitim masrafları ve oyuncakları için kesinlikle paraya ihtiyacınız vardır. Faturalarınız ve kredi kartlarınız için sevgi ile ödeme yapamazsınız. İkisi de farklı şeylerdir.

Network Marketing’de başarı için kesinlikle bu noktalara dikkat etmelisiniz. Unutmayın, düşünce; her şeydir!

 

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

1 yorum


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın