Bir Networker Para Hakkında Nasıl Düşünmeli?

İşte size bir networkerin para konusunda nasıl düşünmesi gerektiği konusunda çok önemli ipuçları:

Bir netwokerin para hakkında düşüncelerini doğru ayarlamakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Çünkü para bir amaç değil, bir araçtır. Hayalleriniz için, hedefleriniz için sadece bir araç. Ancak bu değildir ki parayı değersiz bir şeymiş gibi görelim.

Network marketing insanlara kendi işlerini kurma fırsatı veren bir ticaret modelidir. Ve insanların ticaret yapmasının bir nedeni de daha fazla gelir elde ederek, standartlarını arttırmak istemeleridir. Network marketingde büyük çeklerin yolunun bizim zihnimizden geçtiğiniz unutmamalıyız.

Bir Networker Para Hakkında Nasıl Düşünmeli?

Bir networker, her şeyden önce bir insandır. Kendi işini kurmakta olan bir girişimcidir. Bu nedenle para hakkında düşüncelerini ayarlaması, başarısı için önemli bir başlangıç noktasıdır. İşte size bir networkerin para konusunda nasıl düşünmesi gerektiği konusunda çok önemli ipuçları:

Networker Olmak İçin Gerekli Beceriler Nelerdir? >>

Para mutluluk getirmeyebilir ama paranız olursa yoksul da olmazsınız.

Eski Türk filmlerinden dolayı, hep bize yanlış değil de, farklı öğretilen bir durum var: Paranın mutluluk getirmeyeceği.

Eski Türk filmlerinden dolayı, hep bize yanlış değil de, farklı öğretilen bir durum var: Paranın mutluluk getirmeyeceği. Para mutluluk getirmeyebilir ama bizim daha iyi standartlara sahip olmamızda araç olabilir. Daha iyi eğitim ve sağlık standardına sahip olabiliriz. Daha çok yardım etmemize araç olabilir.

Networkte İş Eğitiminiz Ne Zaman Biter? >>

Faturalar, sadece faturalardır. Onlara göre davranın. Daha fazla kazanmak için faturalardan daha büyük düşünmelisiniz.

Sadece faturalarınızı düşünerek çalışmanız size, sadece faturalarınızı ödeyecek paralar kazanmanızı sağlayacaktır. Network marketingde işe başlarken kesinlikle ama kesinlikle bir hayal panosu hazırlayın. İsteklerinizi not edin. Bu size daha geniş düşünebilme imkanı sağlayacaktır.

Para ile bir camii veya okul yaptırabilirsin ama yoksulken buna imkanın yoktur.

Paramız olursa yardım kuruluşları için daha fazla bağışta bulunabiliriz. 50 TL birinin sorunlarına geçici bir çözüm üretebilir. Ama bir okul, cami ya da hastane kurarak daha kalıcı çözümler üreteceğimiz kesindir.

Her Gencin Para Hakkında Bilmesi Gereken 5 Şey >>

Para, özünde, çekilebilecek veya itilebilecek enerjidir.

Neyi istediğimiz konusunda net olmalıyız. Allahtan daha fazlasını istemenin hiçbir kötü yanı yoktur. İstediklerimize odaklanmalıyız. Network marketinde işe başlayan bir kişinin istedikleri konusunda net olması şarttır. Ancak bu istekler onu ileriye itecek ve daha fazla çek almasını sağlayacaktır.

Para ve sevgi farklı şeyler. İkisini birbiriyle karıştıranlar ise fakir insanlardır.

Para gerektiği yerde iyi gerekmediği yerde ise iyi değildir.

Para gerektiği yerde iyi gerekmediği yerde ise iyi değildir. Çocuğunuzu severken paraya ihtiyacınız yoktur. Ama onun eğitim masrafları ve oyuncakları için kesinlikle paraya ihtiyacınız vardır. Bu konuda da çocuklarınızı eğitin. Faturalarınız ve kredi kartlarınız için sevgi ile ödeme yapamazsınız. İkisi de farklı şeylerdir.

Başarılı Distribütörlerin 21 Özelliği >>

Network marketingde başarı için kesinlikle bu noktalara dikkat etmelisiniz. Unutmayın, düşünce; her şeydir!