fbpx

Networkte İş Eğitiminiz Asla Bitmez

Network marketing içerisiinde iş eğitiminiz ne zaman biter? Şirketinizde belli bir kariyere ulaşınca mı? Çok para kazandığınız zaman mı? Çoğu insan lise veya üniversiteden mezun olduklarında “eğitim”inin bittiğini düşünmektedir. Hayata atıldığınız zaman gerçek eğitiminiz başlar!

Hayatta başarılı olmak istiyorsanız, özel eğitime ihtiyacınız var. Bu, zaman, para ve çaba gerektirir. Ve eğer Network Marketing sektöründe başarılı olmak istiyorsanız, kendinizi sektör hakkında eğitmeniz gerekir. Ayrıca satış, pazarlama, girişimcilik, liderlik ve iletişim konularında kendinizi eğitmeniz gerekir. Basitçe söylemek gerekirse, işinizin bir öğrencisi olmalısınız. Kendinizi sürekli geliştirmek için şu püf noktalara dikkat edin:

Her gün bir şeyler yapın

Sektöre ilk girdiğiniz günden itibaren kitap okumaya, kaset dinlemeye, seminerlere katılmaya ve bir koçla çalışmaya başlamanız gerekir. Tıpkı profesyoneller gibi, endüstrinizi incelemeniz ve geminize hâkim olmayı taahhüt etmelisiniz. Kendinizi her gün eğitmek için bir şeyler yapmalısınız. Bu süreç asla durmaz!

Herhangi bir şirkette güzel paralar kazanan insanları inceleyin ve her ay kendilerini eğitmek için çok fazla para yatırdıklarını keşfedeceksiniz. Birçok başarılı dağıtımcı her ay kitap, eğitim ve seminerlere binlerce dolar harcıyor. Yukarıda bahsettiğimiz tüm şeyleri yapıyorlar (okuyun, kasetleri dinleyin, vb). Bu sayede baltalarını keskinleştiriyorlar. Kendinizi eğitmek, Network Marketing’de başarılı olmak için ihtiyacınız olan şeyi, doğru becerileri ve doğru zihin yapısını geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Network Marketingde Taahhüt Neden Önemli >>

Bunlara sahip olduktan sonra hiçbir şey sizi durduramaz. Bazı insanlar hızlı bir şekilde kendini geliştirir fakat diğerleri gelişmek için yıllarını harcar. Sonuçta hepimiz farklıyız ve hepimiz farklı yerlerde başlıyoruz. Ama nerede başladığınıza bakmaksızın kendinizi eğitmeniz ve geliştirmeniz gerekiyor. Hepimiz belirli bir düzeyde başladığımız yerden çok daha iyi yerlere gelebiliriz.

Süreci bilmiyorsunuz

Endüstrimizde başarılı birini gördüğünüzde, bitmiş bir ürünü görüyorsunuz. Görmediğiniz şey, denemeler, zorluklar, aksilikler, başarısızlık, kendilerine ve iş eğitimine yatırdıkları tüm zaman ve paralardır. Bu yüzden başarıyı çeken kişi olabilmişlerdir.

Hayatınızı Belirli Bir Amaca Göre Tasarladınız Mı? >>

Örneğin, bir networkerin 10 yıl önce bu sektöre katıldığı zamanla şuan bulunduğu yere yakın bir yerde olmayacağını bilmelisiniz. Yaklaşık 1000 kitap okuduktan, yüzlerce seminere katılarak, binlerce saat eğitim alarak ve 10 yıl kendisi için çalıştıktan sonra iş eğitimi, başarılı bir insan ve girişimci olmasını sağladı. Senin üzerinde aynı etkiye sahip olacak.

Kendinizi sürekli telkin edin

Kendinizi bu duruma adapte etmelisiniz. Kendi kendinizi telkin edin. Kendinize sürekli olarak şunları söyleyin; “Önümüzdeki yıllarda Network Marketing iş eğitimine devam ettiğimde gelişmeye devam edeceğim. Bundan 10 yıl sonra bugün olduğum yerden çok daha iyi bir yerde olacağından eminim. Daha iyi olacağım. Zihnim ve yeteneklerim çok daha gelişmiş, çok daha iyi olacak çünkü onları geliştirmek için zaman ayırdım ve ayırıyorum. Bu sayede istediğim ev ve arabaya sahip olacağım.”

MLM Çalışma Takvimi Nasıl Oluşturulur? – Ayrıntılı Zaman Planlama >>

Sadece, bu ticarette iş eğitiminizin asla durmadığını unutmayın. Bunu gerçekten yapmak istiyorsanız hayatınız boyunca bir şeyler öğrenmek ve geliştirmek sizin en temel amacınız olmalı. Başarıya kendinizi %100 adamış olmalı ve kendinizi daha iyi hissetmelisiniz.

Unutmayın;

“Kendinize yatırım yaptığınızda para kaybetmezsiniz!”

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,542BeğenenlerBeğen
80,389TakipçilerTakip Et
1,102TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Elektrikçi Çıraklığından Efsane Olmaya Giden Yol: Kemal Sunal

Elektrikçi çıraklığından, Türk Sinema tarihine adını efsaneler arasına yazdıran Kemal Sunal kimdir? Hababam Sınıfı, Kibar Feyzo, Çöpçüler Kralı, İnek Şaban, Salako ve daha nice...

Liderlerin Yaptıkları 13 İletişim Hatası

Liderlerin yaptıkları 13 iletişim hatası nedir? Bunlar nasıl düzeltilebilir? İletişim bir sanattır. Tarihin en büyük liderlerinden bazıları, sadece sözleriyle başkalarına ilham verme yeteneklerini değil,...

Burç Yorumları; Girişimciler İçin 2020 Temmuz Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler için temmuz ayı burç yorumlarında neler var? Temmuz ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları...

Doğrudan Satışta İlk Yılınız İçin 8 Ders

Doğrudan satışta ilk yılınız için almanız gereken 8 ders üzerinde duracağız. Başarı kovalayacağınız bir şey değil, kendinize doğru çekebileceğiniz bir şeydir. Bu nedenle işinizde...

Çocuklara Tasarruf Yapmayı Nasıl Öğretebiliriz?

Çocuklara tasarruf öğretmenin yolları nelerdir? Çocuklar için gerekli eğitimlerden biri de finansal eğitimdir. Para yönetimi hayatın kendisidir. Genç yaşlardan itibaren geliştirilen beceriler, ileride çocuklarınız...

Liderlik Sırları: Asla Söylenmeyecek 9 Şey

Liderlik sırları içerisinde asla söylenmeyecek 9 şey hakkında bilginiz var mı? Etkili bir iletişim için, söyleyecekleriniz gibi söylemeyecekleriniz de önemlidir. Konuşmadan önce düşünmelisiniz. Hepimiz...